Skocz do zawartości

Czystość dźwięku - sprzęt


mario91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem zasięgnąć porady co do czystości dźwięku. Chciałbym zakupić jakieś fajne słuchaweczki w fajnej cenie + jakąś karte dzwiekowa. Posiadam plyte glowna n68. Moze ktos cos polecic fajnego w rozsadnej cenie ? Chyba, ze dziekowa nie bedzie zbytnio potrzebna ?? Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie tworze ani nie gram w gierki tzn. gram ale jak juz to na iksie i okazjonalnie wiec nie potrzebuje sluchawek do gier tylko wlasnie do muzy (słuchania) czy to podczas sesji czy dla relaxu, ale nie oczekuje tez jakiegos mega sprzetu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerz jeśli nic nie produkujesz to po co wydawać dużo kasy ? z tego co wiem każde słuchawki maja ograniczoną głośność przez UE a jeśli Ci strasznie zależy to kupowałbym coś z modeli AKG lub Sennheiser sam mam ten słuchawki tej drugiej firmy bez karty dźwiękowej i dobrze grają a słuchawki kupiłem za 150zł i mam 4 lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to w takim razie to wystarcza w miare porzadne sluchaweczki.

Sennheisery spoko - wlasciwie to ja tez uzywam juz z 3lata tej firmy i jest dobrze

Phillipsa sa tez dobre, ale za ta sama jakosc wiecej hajsu, wiec polecalbym cos z Sennheisera :5:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, a jeszcze widzialem tez dobre opinie o tych Creative aurvana live....

 

[ Komentarz dodany przez: bigbraine777: 2013-10-09, 08:35 ]

mialem mega fajne ponad 3 lata mi sluzyly, mega wygodne, tylko ta sztuczna skora, na zausznikach, w lato jak bylo 30C+ przy osstrym grindzie to miales odbarwione uszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteśmy przy słuchawkach to chciałbym sobie kupić sprzęt do słuchania z telefonu (Nexus4), douszne (te co wydłużone) lub nauszne. Może ma ktoś coś fajnego i godnego polecenia?

 

Podobają mi się te Iphonowe nowe (będą pasowały?) z tym, że wolę popytać może ktoś ma jakąś alternatywę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...