Skocz do zawartości

Typy na dzień 13.10.2013


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Hokej, NHL

Spotkanie: Washington Capitals - Colorado Avalanche

Typ: 2

Kurs: 2,85

Data i godzina: 13.10.13 01:00

Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:

Zapraszam na spotkanie pomiędzy Washington Capitals i Colorado Avalanche.

Capitals w tym sezonie póki co grają dosyć słabo o czym świadczą ostatnie porażki z Carolina Hurricanes 2:3 a wcześniej z Dallas Stars 1:2. Wydaje się, że Aleksandr Owieczkin jest w formie ale w pojedynkę sam nie da rady wygrywać meczy, szczególnie gdy słaba postawa bramkarza przyczyniła się do odniesionych porażek. Washington musi przede wszystkim poprawić grę w obronie, co nie sądze żeby stało się akurat w tym meczu. Natomiast patrząc na grę Colorado ręce aż same składają się do oklasków, pod wodzą Patricka Roy'a, Avs grają wręcz rewelacyjnie cztery mecze i cztery zwycięstwa, kolejno 6:1 z Anaheim Ducks, 3:1 z Nashville Predators, 2:1 z Toronto Maple Leafs, 2:0 z Boston Bruins, zawodnicy Roy'a są skuteczni zarówno w atatku jak i obronie, myślę, że w tym spotkaniu podtrzymają passę zwycięstw a nawet śmiem twierdzić, że w takiej formie tak grający Avalanche, są w stanie wygrać nie tylko dywizję centralną ale także konferencję zachodnią.

 

http://obstawianie.com/nhl-2013-2014-vt126206.htm#1789424

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-10-17, 01:45 ]

:plus: 185

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: tenis, ATP SZANGHAJ

Spotkanie: N Djokovic – J M Del Potro

Typ: 1

Kurs: 1.43

Data i godzina: 13.10.13 8.55

Bukmacher: Unibet

 

W finale tenisowego turnieju ATP w Szanghaju zmierzy się Argentyńczyk Juan Martin Del Potro z Nowakiem Djokoviciem. Będzie to 13 stracie obu tenisistów, dotychczas Serb wygrał 9 spotkań i przegrał trzy. Novak doskonale radzie sobie na turniejach azjatyckich, tydzień temu po raz kolejny wygrał w finale dosyć gładko z Rafaelem Nadalem 2-0. W Szanghaju rok temu wygrał, a dwa i trzy lata wstecz był w półfinale. Z koeli Argentyńczyk ostatni raz w Szanghaju zagrał w 2009 roku i doszedł do drugiej rundy. Jutro zagra w finale i na pewno nie odda zwycięstwa bez walki, ale myślę, że po walce ulegnie w dwóch setach. Ostatni mecz pomiędzy tymi zawodnikami odbył się na Wimbledonie i wygrał po walce 3-2, z koeli w marcu tego roku w Indian Welles ulegał Argentyńczykowi 2-1. Natomiast Serb generalnie radzi sobie z Del Potro, co dobitnie pokazują ich pojedynki H2H.

 

http://obstawianie.com/atp-szanghaj-vt126365.htm#1789465

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-10-17, 01:46 ]

:plus: 43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL, godz. 1.05

Spotkanie: Edmonton Oilers @ Toronto Maple Leafs

Typ: 2 [hc 1,5:0]

Kurs: 2.83

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Toronto znakomicie rozpoczęło sezon i nie widzę innej możliwości jak wysoka wygrana Liści w tym spotkaniu. W październiku 5 gier i 4 z nich to wygrane. Porażka przytrafiła się z niesamowicie mocnym na początku sezonu Colorado Avalanche. Przegrana 1:2, choć Toronto prowadziło 1:0. Dobrze prezentuje się w bramce Jonathan Bernier, który ostatnio mimo 36 strzałów Predators zanotował shootout. Jego staty to 0.84 GAA oraz 97,4% obronionych strzałów. U Nafciarzy nastroje na pewno gorsze. Slaby poczatek sezonu (tylko jedna wygrana w karnych z NJ i co ważne przegrywali 0:3 po 2 tercjach, potem Brodeur pokazał trochę człowieczeństwa i zrobiło się 4:3, a w 60 minucie i tak Oilers stracili gola na 4:4), poza tym 3 porażki, 1-4 z Canadiens, 2-6 z Canucks oraz 4-5 z Jets). W bramce gości na razie bronią na zmianę Dubnyk i La Barbera. Wyniki fatalne, bo 4 mecze i 19 straconych goli. Nie wróży to nic dobrego w meczu przeciw bardzo dobrze dysponowanym Liściom. van Riemsdyk i Lupul z pewnością rozmontują defensywę gości i to nie raz. Bez wiekszych problemow Leafs powinni wygrać to spotkanie. To zespół lepszy i w lepszej formie, co więcej wygrali 13 z ostatnich 17 gier w Toronto.

 

http://obstawianie.com/nhl-2013-2014-vt126206.htm#1789499

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-10-17, 01:47 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( League One )

Spotkanie: Coventry - Sheffield United

Typ: 1

Kurs: 2.00

Data: 13.10.2013

Godz: 17.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na jedenastą kolejkę angielskiej League One.

W meczu zmierzą się Coventry oraz Sheffield United.

Coventry w swoich dziesięciu ligowych meczach w tym sezonie zdobyło siedemnaście punktów po pięciu wygranych, dwóch remisach oraz trzech porażkach lecz zajmuje dopiero dwudzieste miejsce w lidze przez odjęcie dziesięciu punktów przez związek, bilans bramek 23-18.

Sheffield United zdobyło w swoich dziesięciu meczach pięć punktów po jednym zwycięstwie, dwóch remisach oraz siedmiu porażkach co plasuje tą drużynę na dwudziestym drugim miejscu w tabeli, bilans bramek 6-165.

Gospodarze u siebie zagrali w tym sezonie ligowym pięć meczy i zdobyli dziesięć punktów po trzech wygranych, jednym remisie oraz jednej porażce, bilans bramek u siebie 13-11.

Goście na wyjazdach w pięciu swoich meczach nie zdobyli żadnego punktu, bilans bramek na wyjazdach 2-11.

Mój typ w tym meczu to jedynka, Coventry gdyby nie dziesięć odjętych przez związek punktów byliby w górnej połówce ligi a do tego u siebie nieźle grają a Sheffield United jako jedyna drużyna w lidze nie zdobyła punktów na wyjazdach w tym sezonie a do tego tracą średnio ponad dwie bramki na wyjazdach i przegrają mecz z Coventry na ich terenie.

 

http://obstawianie.com/anglia-pozostale-ligi-vt119631,125.htm#1789517

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-10-17, 01:47 ]

:plus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,NHL

Spotkanie: Minnesota Wild - Dallas Stars

Typ: 1

Kurs: 2.00

Bukmacher: Sportingbet

13.10.2013 02:00

 

Analiza:

bardzo ciekawie zapowiadające spotkanie.jedne z wielu dziś rozgrywanych na taflach NHla.Ja wybrałem akurat te gdyż uważam że Wild w końcu wygrają więcej niż jedną bramką spotkanie. Zaczeli niemrawo od trzech porażek z rzędu.ostatnio wymęczyli zwycięstwo z jts zaledwie 2 do 1 przy tym strzelająć o wiele więcej niż przeciwnicy.dziś mam nadzieję żę razem ze strzalami będzie także o wiele skuteczniej.mają silny zespół więc w końcu powinni złapać wiatr w żagle.Goście sezon zaczeli niespodziewanie od porażki z Panters na własnej tafli.Póżniej dwa mecze z rzędu na plus.moim zdaniem mają dobrą tylko pierwszą piątkę i dziś myślę że ciężko będzie im wygrać na tafli Minnesoty tylko tą mocną piątką.nie wróżę im w tym sezonie play-offów ale kto wie jak to będzie.sport jest nieprzewidywalny aczkolwiek dziś moje myśli są przy Minnesota Wild i mam nadzieję ze mnie nie zawiodą i żadnego też doliczonego czasu nie będzie!!!

 

http://obstawianie.com/nhl-2013-2014-vt126206.htm#1789539

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-10-17, 01:48 ]

:plus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP

Spotkanie: Novak Djokovic - Juan Martin del Potro

Typ: Juan Martin del Potro

Kurs: 3,35

Godz: 13.10.2013 10:30

Bukmacher: Marathonbet

Analiza: Trochę dziwi mnie to niedocenianie Argeńtyńczyka. Del Potro niemal bez żadnego problemu ograł będącego na fali Rafaela Nadala gładko w dwóch setach. Nadal przy podaniu del Potro niemal nie istniał, a przecież jest to jeden z najlepiej returnujących zawodników w ATP. Juan Martin del Potro jest w wielkiej formie i na pewno zrobi wszystko, by pokonać Djokovica i tym samym wygrać ten turniej. Kluczem do sukcesu powinna być bardzo agresywna gra, w tym del Potro jest niezwykle groźny. Pamiętam mecz tych tenisistów na Wimbledonie i tam Djokovic wygrał 3:2, jednak mecz był niezwykle zacięty i o końcowym wyniku zadecydowały detale. Uważam, że po takim kursie grzechem jest nie spróbować postawić na Juana Martina del Potro, który jest w niesamowitej formie.

 

http://obstawianie.com/atp-szanghaj-vt126365.htm#1789556

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-10-17, 01:48 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etiopia - Nigeria godz. 15:00

typ: 2

kurs: 2,05

Buk: William Hill

 

W Afryce trzecia i ostatnia runda kwalifikacji. Etiopia podejmuję mistrza Afryki Nigeryjczyków. Goście są dla mnie zdecydowanym faworytem i wydaję mi się,że praktycznie wywalczą awans w pierwszym meczu a rewanż będzie formalnością. Nigeria przegrała w tym roku tylko trzy mecze a grała ich bardzo dużo ,były to dwie porażki na pucharze konfederacji z Urugwajem oraz Hiszpanią czyli światową czołówką oraz wyjazdowe spotkanie rewanżowe z WKS ,trzeba zaznaczyć że Nigeria wygrała pierwsze spotkanie 4-1. Pozostałe mecze to w większości zwycięstwa,których naliczyłem w tym roku 11 .

Nigeria wygrała trzy ostatnie mecze i cały czas utrzymuję wysoką formę,ostatnio odprawieni z kwitkiem zostali RPA,Malawi oraz Burkina Faso. Etiopia ostatnio męczyła się z Rwandą 1-0 u siebie i 1-1 na wyjeździe po dogrywce. Plusem Etiopii jest gra na własnym boisku ,w tym roku przegrali tylko raz ale właśnie z Nigerią 2-0. Wszystko więc przemawia za ekipą gości . Każdy inny wynik jak zwycięstwo Nigerii będzie dla mnie niespodzianką.

 

http://obstawianie.com/kwalifikacje-do-ms-2014-vt123418,175.htm#1789560

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-10-17, 01:48 ]

:plus: 105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna 1.liga; godzina: 12:30

Spotkanie: Dolcan Ząbki - Arka Gdynia

Typ: Powyżej 2.5 goli

Kurs: 2.05

Bukmacher: William Hill

 

Mecz drużyn, którym nie wiedzie się najlepiej w ostatnim czasie, Dolcan był rewelacją początku rozgrywek jednak w ostatnich 3 meczach zdobył zaledwie punkt. Arka Gdynia natomiast przed sezonem była wymieniana w gronie kandydatów do awansu, natomiast rzeczywistość jest zupełnie inna - aktualnie zajmują 13 miejsce z dorobkiem 14 punktów. Ciężko więc jest wskazać zespół, który w tym meczu może ewentualnie się przełamać dlatego postanowiłem zagrać over 2.5 bramek - mam nadzieje, że akurat goli w spotkaniu Dolcanu z Arką nie zabraknie.

Może o tym świadczyć m.in. historia stać między tymi ekipami, otóż w poprzednim sezonie dwukrotnie wygrywali w tych starciach gości: Dolcan 4-1, natomiast Arka 2-1. Sezon wcześniej natomiast mieliśmy remis 1-1 i zwycięstwo Arki 3-1. Jak więc widać w poprzednich sezonach bramek w starciach Arki z Dolcanem nie brakowało i mam nadzieje, że dziś będzie podobnie. Dolcan to przecież najskuteczniejsza obecnie ekipa w 1.lidze, mają w swoim składzie bardzo skutecznych zawodników jak chociażby Zjawiński (9 goli już w tym sezonie) czy Piesio (5 goli). Podopieczni Roberta Podolińskiego mimo, że sporo bramek strzelają to jednak również sporo ich tracą - do tej pory 16 i mam nadzieje, że Arka będzie wstanie to wykorzystać.

Zespół z Gdynii co prawda skutecznością nie grzeszy (do tej pory 12 goli strzelonych) co jest nieco dziwne patrząc na zawodników z formacji ofensywnych jakich ma do dyspozycji Paweł Sikora - Aleksander czy Marcus Vinicius to przecież czołówka strzelców poprzedniego sezonu 1. ligi i oni bramki zdobywać potrafią. Mam nadzieje, że dziś na boisku w Ząbkach potwierdzą moje słowa.

Podsumowując więc jest to mecz dwóch ekip, które ostatnio grają nieco słabiej, patrząc jednak na historią spotkań oraz to, że Dolcan sporo bramek strzela, ale również trochę ich traci oraz fakt, że w ofensywie Arki grają naprawdę wartościowi zawodnicy potrafiący strzelać gole postanowiłem zagrać over 2.5 goli.

 

http://obstawianie.com/polska-i-liga-vt123292,75.htm#1789617

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-10-17, 01:49 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.Hokej na lodzie - Rosja - Rosyjska KHL

Spotkanie. Medvescak Zagreb - Spartak Moskva

Typ.1

Kurs.2,0

Bukmacher.SportingBet

Data.13.10.2013 g.17.30

 

Analiza.

 

Rosyjska KHL i spotkanie pomiedzy zespolami KHL Medvescak Zagreb - Spartak Moskva .Stawiam w tej parze na zwyciestwo rewelacji tych rozgrywek czyli ekipe Medvescak Zagreb.U siebie jak na razie wygrywaja wszystko jak idzie i to nie tylko ze slabeuszami bo potrafili wygrac takze z czolowka ligi...Malo tego ostatnie spotkania u siebie wygrywaja bez straty gola i to juz jest duzy plus na ten mecz...Obecnie gospodarze sa w tabeli ligowej na miejscu 5 z 28 punktami,natomiast zespol Spartak Moskva miejsce 16 i 22 oczka na koncie.I ostatni argument na ten mecz wskazujacy na wygrana gospodarzy to aktualna forma...Medvescak Zagreb - 6 ostatnich meczy i 6 wygranych,natomiast Spartak Moskva 6 meczy i 2 wygrane przy 4 porazkach...Wiem,ze nic nie trwa wiecznie ,ale przy takim kursie zaryzykuje i postawie na kolejna wygrana gospodarzy...

 

http://obstawianie.com/khl-vhl-mhl-2013-2014-vt125979.htm#1789674

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-10-17, 01:49 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy - Serie B

Spotkanie: Palermo - Pescara

Typ: over 2,5

Kurs: 1,95

Data: 13.10.2013

Godz: 20:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Dziś wieczorem w Palermo dojdzie do spotkania w którym gospodarze zmierzą się z zajmującą 16. miejsce w tabeli ekipą Pescary.

Palermo póki co w lidze radzi sobie średnio, ale jeśli myśli o szybkim powrocie do Serie A musi zacząć zdobywać więcej punktów. Póki co strata do 1-go w tabeli Virtus Lanciano nie jest nie do odrobienia , więc w wszystko w ich nogach. Na 3 rozegrane u siebie spotkania odnieśli 2 zwycięstwa i zaliczyli jedną porażkę z silną drużyną Empoli. Musze dodać, że w każdym z tych spotkań było powyżej 2,5 bramki. Mimo, iż po spadku do Serie B odeszło wielu piłkarzy , to jednak siła ofensywna w tej drużynie jest spora . Oparta na Urugwajczyku Hernandezie (5 goli), Irlandczyku z Północy Kevinie Lafferty (3) oraz na byłym zawodniku AC Milan Davide Di Gennaro (2 bramki).

Goście jeśli chodzi o wyjazdy grają dość słabo , w 3 meczach tylko 2 punkty po remisach z Ceseną i Trapani. Wygląda na to, że w tym sezonie przyjdzie im walczyć o utrzymanie w lidze. Mimo iż ich wyniki nie są najlepsze, potrafia strzelać bramki. Dotychczas w 8 meczach zdobyli 11 goli w tym 5 w meczach wyjazdowych. Liczę, że i dziś coś strzelą, będą walczyć. Jak dla mnie myślę że wynik oscylować będzie koło 2:1 ,3:1 dla gospodarzy. Operację powrotu do Serie A czas zacząć !

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-10-17, 01:49 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Szwecja, Dywizja 1: Sodra

Spotkanie: Sylvia - Trollhattan

Typ: Powyżej 3.5

Kurs: 2.25

Godz: 17:00

Bukmacher: Sportingbet

 

Analiza: Rozgrywki ligi szwedzkiej w jednej z niższych lig, Dywizja 1. Czasami na tak niskim szczeblu można znaleźć bardzo atrakcyjne kursy na dane zdarzenia i wydaję mi się, że właśnie ten typ będzie jednym z nich. Obie drużyny swoje ostatnie spotkania kończą z dużą ilością bramek (strzelonych i straconych). 9/10 ich ostatnich spotkań to minimum pokryte overy 2.5 i spora część z nich to także 3.5, przy odrobinie szczęścia dzisiaj może być podobnie. Drużyny nastawione ofensywnie, widać to po ich meczach. W dwóch ich ostatnich pojedynkach pomiędzy sobą typ byłby trafny. W tabeli obie ekipy sąsiadują ze sobą mając po 37 punktów, niewiele tracą do drugiej pozycji, która gwarantuje awans do wyższej Dywizji także z pewnością będzie szansa na wypracowanie niewielkiej przewagi nad potencjalnym rywalem do awansu. Jestem przekonany, że nastawienie i taktyka nie zmienią się i będziemy mogli być świadkami wysokiego wyniku. Duża szansa na cztery bramki ;)

 

http://obstawianie.com/szwecja-vt119661,100.htm#1789686

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-10-17, 01:50 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej ,NHL

Spotkanie: Florida Panthers - Los Angeles Kings

Typ: Jeff Carter strzeli gola

Kurs: 2.50

Bukmacher: Unibet

13.10, 21.00

Analiza:

 

Dzisiaj stawiam na gola Cartera, który jest najepszym strzelcem króli. Do tej pory strzelił 4 gole w tym sezonie, dzisiaj na przeciw siebie ma jedną z najsłąbszych defensyw ligi więc jego gol jest bardzo prawdopodony. W ostatnich dniach Florida traciła po 7 bramek z Tampą czy z St Louis. Dzisiaj pewnie tyle nie stgracą, ale upilnować takiego snajpera jak Jeff Carter będą mieli straszne problemy. Króle powinny dzisiaj wygrać, w tym sezonie jak narazie grają solidnie, ale bez szału. Trochę psuje w bramce Quick, w ofensywiie brakuje kropki nad i, ale dzisiaj ze słabą Floridą nie wierzę, aby sobie nie spotrzelali. Jak Królowie mają strzelić te 3 bramki, to Carter powinien spokojnie coś ukłuć. Kurs zachęca zdecydowanie do zagrania na bramkę Cartera.

 

http://obstawianie.com/nhl-2013-2014-vt126206.htm#1789730

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-10-17, 01:51 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...