Skocz do zawartości

Typy na dzień 17.10.2013


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

NHL - Verizon Center



17.10.2013 g. 2:00

dvVSO0Qt-IgR549mo.pngWashington Capitals vs. NY Rangers 4j7mrek9-0hZxzDVc.png

 

Typ: under 5.5 / 1,80 / Betsson

 

Ulala, się probiło :szok: Jeszcze niedawno te ekipy to był top Konferencji Wschodniej, a teraz notują beznadziejne otwarcie. O ile jeszcze Capitals coś tam pokazują o tyle Rangersi przechodzą sami siebie :k: I skoro wywołałem ich do tablicy to najpierw o drużynie gości :)) Grają mega padlinę, po prostu dno i 3 metry mułu :bz: Ostatnie porażki na wyjazdach z San Jose 2-9 :k: , Anaheim 0-6 :k: i St. Louis 3-5 mówią same za siebie, jest fatalnie. Przede wszystkim bramkarz. Wielki Henrik na razie zawodzi, ale też trzeba uczciwie przyznać, że koledzy z obrony mu nie pomagają :(( Dopuszczają do prawie 36 strzałów na bramkę Lundqvista na mecz, a to już jest niezłe przegięcie. Jak tu zaraz zacznę przytaczać informacje to się sam chyba zastanowię czy mnie pogięło, że gram under 5.5 :lol: , ale jednak świadomie wybieram taką opcję. Rangersi już gorzej grać nie mogą i sam Henrik też :bz: Dla mnie to jest naprawdę kozak, ma 31 lat, więc na pewno jeszcze sporo wielkich występów przed nim. Dzisiaj musi stanąć na wysokości zdania :ok: Skoro obrońcy lecą w kulki to Henrik musi sam ogarnąć temat, a jest do tego zdolny :)) Kto interesuje się NHL na pewno się ze mną zgodzi :bz: Jego statsy przeciwko Caps napawają optymizmem. Bilans 14-7-0-3, 2.67 GAA i .903 SV% to nie taki dramat jak jego overall z tego sezonu, czyli 4.21 GAA i .887 SV% :k: Grając po 3 dniach odpoczynku wygląda to jeszcze lepiej, a mianowicie 1-1-0-0, 2.50 GAA i .918 SV%. Jego dobra dyspozycja to dzisiaj absolutna podstawa, fundament do osiągnięcia celu :D Jak Lundqvist nadal będzie kontynuował wirtuozerię z tego sezonu :lol: to się skończy 6-2 dla Caps dzisiaj i popłynę równo z tym typem :/ Ale liczę na co innego :ok:

Po drugiej stronie prawdopodobnie Holtby, który wygrał rywalizację z Neuvirthem i na razie jest starterem Capitals, chociaż jego postawa także dupy nie urywa :(( Prawdę mówiąc to jest jeszcze gorszy niż Lundqvist :k: Bilans 1-3-0-0, 3.56 GAA i .886 SV% to jak na startera w NHL śmiech na sali. Jednak i on analogicznie do Lundqvista przeciwko Rangersom daję radę. Bilans 2-2-0-1, 1.93 GAA i .942 SV% to już są statsy na poziomie :))

Jeśli chodzi o statystyki drużynowe to już pierwsza Was zniszczy :D Under 5.5 padł w 9 ostatnich grach między tymi ekipami w Waszyngtonie :k: Trochę przeginam licząc na dobicie do 10 underów z rzędu, wiem o tym, ale cały czas jednak ta szala z argumentami bardziej przechyla się na stronę z napisem "under 5.5" :bz: Rangersi zanotowali undery 3-0-1 w 4 ostatnich meczach granych po minimum 3 dniach odpoczynku. Capitals notowali under 3-0-1 w 4 ostatnich meczach z ekipami we Wschodu, 5-1-1 po stracie 2 lub mnie goli w poprzednim spotkaniu i 5-1 po wygranej w ostatnim meczu. Jakieś tam statystyki, więc za underem przemawiają :)) Chociaż wiadomo jak to jest ze statystykami. Ktoś powiedział, że statystyki są "jak spódniczka mini", czyli dużo pokazują, ale jednak to co najistotniejsze zasłaniają :lol: I chyba trzeba się z tym zgodzić :ok: Mimo wszystko dalej się upieram, under 5.5 i jedziemy z tym dalej.

Kadrowo Rangersi no nie wyglądają szałowo, nie będziemy się czarować. Mimo wszystko jednak zawodnicy grają poniżej swojego poziomu. Zwłaszcza defensywa to jakiś koszmar. Staal, McDonagh, Girardi i Del Zotto (dzisiaj nie zagra) to oni stanowią o obliczu tej formacji. Nie są to topowi defensorzy NHL, ale jednak grają ze sobą już jakiś czas, wazonami też nie są, wspólny feeling powinien być na wyższym poziomie, no k... nie można tak grać jak oni to ostatnio pokazują. Jest jednak tutaj potencjał na dobry defence i wierzę w to, że mnie nie zawiodą ;) W ofensywie pod nieobecność Nasha jest średnio. Na prawym skrzydle w zasadzie Callahan i dalej średniacy, center to oczywiście Richards, niekwestionowana gwiazda zespołu i Stepan czy Brassard, więc jest to w miarę poukładane :)) Najgorzej sytuacja wygląda na lewym skrzydle. Tacy zawodnicy jak Pouliot czy Pyatt lub z konieczności przesunięty tam Boyle raczej prochu nie wymyślą :(( W kontekście undera jak najbardziej optymistycznie :))

Słów kilka o Capitals w kontekście undera, a w zasadzie to mogę to zamknąć w jednym stwierdzeniu. Potrzeba od ch... szczęścia :lol: No nie ma co ukrywać, że typowanie undera akurat w meczu Capsów to spora loteria, bo wiadomo, że jak Ovechkin z Backstromem wejdą na właściwe obroty to mój under popłynie w 30 minucie :D Jednak Rangersi to jedna z tych ekip, z którymi idzie im ciężko. Jesli wygrywają to niskim wynikiem i na to też liczę dzisiaj :ok:Washington też zresztą nie wygląda jakoś super imponująco kadrowo. Oczywiście Ovechkin i Backstrom czy Green w obronie to jest elita bez dwóch zdań. Ale już tacy zawodnicy jak Alzner czy Carlson w obronie muszą się sporo uczyć, daleko im do poziomu w/w kolegów. Na centrze poza Backstromem jest Grabovski, więc tu jest w miarę zabezpieczone. Na prawej jest niby świetny Brouwer, ale na razie jakoś nie może odpalić. Na lewej jest Fehr, do tego Johansson i kompletnie przygaszony Erat, czyli chyba najsłabiej w Capitals. Ovechkin wcale nie ma takich kompanów do strzelania jakby się wydawało. Na razie z Backstromem sami rozwalają system punktowy, ale gra dwóch graczy kończy się właśnie tym, że ekipa notuje 4 porażki w 6 spotkaniach :bz:

Reasumując, próbuję dzisiaj z tym underem :)) Jeśli ktoś będzie chciał próbować to pograć to bardzo ostrożnie, bo poziom pewności, yyyyy, źle się wyraziłem, poziom przekonania (bo przecież o pewności mówić w przypadku NHL nie można :lol: ) na pewno zdecydowanie niższy niż Montreal wczoraj. Nie oznacza to jednak, że ten typ wziąłem sobie mówiąc kolokwialnie "z dupy" :k::D Co to to nie :(( Naprawdę dla mnie więcej w tym meczu przemawia za underem, ale jak już wspomniałem w przypadku linii bramkowej trochę szczęścia potrzeba. Niech ten Ovechkin strzela niecelnie i niech Lundqvist przypomni sobie co to refleks :D Jedziemy z tym underem 5.5 :ok:

 

http://obstawianie.com/nhl-2013-2014-vt126206,25.htm#1790581

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-10-21, 17:40 ]

:plus: 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Brazylia, Serie A

Spotkanie: Santos SP - Internacional RS

Typ: 1

Kurs: 2,35

Data i godzina: 17.10.13 00:30

Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:

W 29 kolejce Brasileirao zagrają drużyny, które dzieli tylko jeden punkt w tabeli. Santos na swoim stadionie podejmie drużynę Internacionalu.

Sytuacja w tabeli: Internacional zajmuje siódme miejsce w tabeli, ale nie gra ostatnio równo. Obok dwóch zwycięstw z Nautico i Fluminense drużyna Dungi przegrała trzy inne. Santos, który jest dziewiąty i ma punkt straty do drużyny Colorado ma dokładnie ten sam bilans w ostatnich pięciu meczach: dwa zwycięstwa i trzy porażki.

Forma Santosu: Santos nie przegrał od czterech meczy u siebie, ostatnią drużyną, która go pokonała miesiąc temu było Botafogo. Na wyjeździe drużyna Peixe radzi sobie zdecydowanie gorzej, odwrotnie niż Internacional. Claudinei Oliveira nie będzie mógł dziś w nocy wystawić prawego obrońcy Cicinho i pomocnika Leandrinho, którzy są zawieszeni za kartki. Lewy obrońca Eugenio Meno przebywa na zgrupowaniu reprezentacji.

Forma Internacionalu: Colorado w ostatniej kolejce zdecydowanie pokonali Nautico u siebie 4:1 i z pewnością przystąpią do meczu z santosem w dobrych humorach. Dunga nie moze liczyć na usługi Diego Forlana, który był w składzie Urugewaju na mecz z Argentyną w eliminacjach do MŚ, a także zawieszonych pomocnika Otavio i obrońcy Fabricio.

Podsumowanie: Mecz dwóch sąsiadujących ze sobą w tabeli drużyn, z których jedna gra dobrze u siebie, a druga na wyjeździe, a w dodatku obie ekipy mają w swoich szeregach bardzo dobrych piłkarzy z przodu powinien obfitować w gole.

 

http://obstawianie.com/brazylia-campeonato-brasileiro-carioca-paulista-vt119582,100.htm#1790612

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-10-21, 17:41 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia ( Serie A )

Spotkanie: Gremio - Corinthians

Typ: 1

Kurs: 1.95

Data: 17.10.2013

Godz: 02.50

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na dwudziestą dziewiąta kolejkę brazylijskiej Serie A.

W meczu zmierzą się Gremio oraz Corinthians.

Gremio w swoich rozegranych dwudziestu ośmiu meczach ligowych zdobyło czterdzieści dziewięć punktów po czternastu wygranych, siedmiu remisach oraz siedmiu porażkach co daje trzecie miejsce w lidze, bilans bramek 34-24.

Corinthians zdobył trzydzieści siedem punktów w swoich dwudziestu ośmiu meczach ligowych po ośmiu wygranych, trzynastu remisach oraz siedmiu porażkach i zajmują jedenaste miejsce w tabeli, bilans bramek 22-17.

Gospodarze u siebie zagrali czternaście razy zdobywając dwadzieścia siedem punktów po ośmiu wygranych, trzech remisach oraz trzech porażkach, bilans bramek u siebie 19-11.

Goście na wyjazdach zdobyli trzynaście punktów w czternastu meczach po dwóch zwycięstwach, siedmiu remisach oraz pięciu porażkach, bilans bramek na wyjeździe 8-13.

Mój typ w tym meczu to jedynka, Gremio u siebie gra nieźle a Corinthians na wyjazdach nie gra najlepiej.

 

http://obstawianie.com/brazylia-campeonato-brasileiro-carioca-paulista-vt119582,100.htm#1790684

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-10-21, 17:41 ]

:plus: 95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frolunda - Skelleftea godz. 19:00

typ: 2

kurs: 2,00

Buk: Sportingbet

 

Dziś czwarta w tabeli Frolunda podejmuję mistrza kraju oraz lidera tabeli Skelleftea . Dla mnie faworytem tego spotkania jest zespół gości,który wygrał pięć ostatnich spotkań w regulaminowym czasie gry.

W ostatnim spotkaniu Skelleftea pokonał na wyjeździe Leksands 3-1 ,na lodowiskach rywali spisują się w miarę dobrze 4 zwycięstwa - jedno po dogrywce oraz jedna porażka ,po których były już dwie wygrane. Frolunda u siebie gra w kratkę raz przegrana raz zwycięstwo ,teraz akurat wychodzi czas na przegraną. Ogólnie na własnym lodowisku wygrali 4 meczy ,raz po dogrywce i przegrali trzy mecze.

Tak więc uważam,że jak najbardziej gospodarze tego spotkania są do pokonania,Skelleftea utrzymuję wysoką formę i mimo ostatnio słabszych występów na lodowisku we Frolundzie ( tylko jedno zwycięstwo w 5 meczach 5-2) podejrzewam,że dzisiaj wygrają.

 

http://obstawianie.com/liga-szwedzka-2013-2014-vt126144.htm#1790712

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-10-21, 17:42 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL

Spotkanie: Novokuznetsk – Barys Astana

Typ: over 7.5

Kurs: 3.70

Buk: Unibet

Godz. 14:00

Analiza:

No to wracam do mojego ulubionego zespołu w rosyjskiej lidze KHL Astany i oczywiście typ na bramki. Novokuznetsk w ostatnich czterech meczach przebywał na wyjazdach przegrywając wszystko, ogólnie w tym sezonie jest to znacznie słabszy zespół niż rok temu obecnie w Konferencji Wschodniej zajmują ostatnie miejsce odnosząc zaledwie dwa zwycięstwa a były to pierwsze dwa spotkania nowego sezonu. Bardzo dużo bramek tracą a wynika to też z faktu braku lidera na bramce żaden z trójki bramkarzy nie ma większego doświadczenia w tych rozgrywkach. Barys i ich styl jest już chyba wszystkim znany i ten zespół nie ma zamiaru rezygnować z ofensywnego hokeja tym bardziej że przynosi to świetne rezultaty 12 zwycięstw i 3 porażki, bramki 66:41 – oczywiście zdecydowanie najwięcej strzelonych. Na wyjazdach jak do tej pory było bardzo overowo prócz meczu w Zagrzebiu gdzie skończyło się na 3:2. Szczerze to tutaj nie ma co wiele pisać wystarczyło by to że gra po prostu Barys. Rok temu na tej tafli uwaga kibice zobaczyli aż 14 bramek!! – rzecz niebywała jak na Rosję.

http://obstawianie.com/khl-vhl-mhl-2013-2014-vt125979.htm#1790733

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-10-21, 17:43 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie / Finlandia - SM-Liiga, godz. 17.30

Spotkanie: KalPa v Lukko

Typ: under 4,5 [tylko czas regulaminowy]

Kurs: 1.95

Bukmacher: Sportingbet

Analiza: W fińskiej SM-Liidze odbędzie się w Kuopion jäähalli (Kuopio) spotkanie drużyn, które do bramkostrzelnych nie należą. Gospodarze co kolejka to osuwają się niżej w tabeli. W tej chwili po 13 grach są na 13 miejscu w ligowej tabeli. Bilans bramkowy po 13 grach wynosi 22-27. Zespół zanotował zaledwie 3 spotkania overowe dla wyznaczonej granicy, 3:3 z Ilves na początku ligi oraz 2 mecze w 2 ostatnich kolejkach, z Sapią 2:3 (2 gole w 57 minucie) i Ilves 2:4 (3 gole w ostatnich 15 minutach gry). Goście to 11 drużyna w tabeli, mająca 3 pkt. więcej od gospodarzy. Bilans bramkowy 26-37. W sezonie 4 mecze na 13 to over dla granicy 4,5 gola.

Przeglądając wyniki obu zespołów warto zwrócić uwagę na to, że gospodarze to najgorsza ofensywa w lidze. Po 13 meczach tylko 22 strzelone bramki. W zespole jest 3 zawodników, którzy mają na koncie po 3 gole. Najlepiej punktującym jest Lehkonen, Artturi (3g/7a). Poza tym Kapanen Sami i Pither Luke. U gości groźnym zawodnikiem jest Vahalahti, Ville (5g/4a) i Nummelin, Petteri (4g/5a). W bramkach u gości spodziewany jest Zapolski, 2,39GAA oraz 91,9% obronionych strzałów, a u gospodarzy Tuokkola 1,74GAA oraz 91,1% obronionych strzałów. Według mnie liga fińska nie słynie z wielu goli, a akurat w spotkaniu zespołu Kalpy warto zastanowić się nad underem bramkowym czy to u4,5 czy bardziej pewne u5,5.

 

http://obstawianie.com/liga-finska-2013-2014-vt126137.htm#1790761

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-10-21, 17:43 ]

:plus: 95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U17

Spotkanie: Wybrzeże Kości Słoniowej U17 - Włochy U17

Typ: Over 3.5

Kurs: 3.20

Godz: 18:00

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

 

Chyba najciekawsze (jak i również najbardziej wyrównane) spotkanie w dniu dzisiejszym na Mistrzostwach Świata U17. Zdobywca Pucharu Narodów Afryki U17 w tym roku Wybrzeże Kości Słoniowej zmierzy się z wicemistrzem Europy U17 również z tego roku czyli Włosi. Tuż przed tą imprezą obie te ekipy grały mecze kontrolne i tak Włosi odnieśli we wrześniu komplet zwycięstw: Anglia 2:1, Izrael 3:2, Niemcy 3:2 i Holandia 4:1. Wybrzeże Kości Słoniowej natomiast rozegrało jedynie tuż przed mistrzostwami mecz z Austrią - wygrana 1:0.

Wydaje się więc, że powinno to być spotkanie ekip wyrównanym między sobą jeśli chodzi o poziom. Ja jako, że jest to turniej Under 17 i w tych kategoriach wiekowych nie jest jeszcze tak ważna dyscyplina taktyczna, a piłkarzy często ponosi młodzieńcza fantazja postanowiłem zagrać over 3.5 goli.

W meczach kontrolnych Włochów jak już pokazałem padało sporo bramek, spodziewam się więc, że również dziś Włosi będą głownie starali się zdobywać bramki, co w meczach kontrolnych bardzo dobrze im wychodziło. Jeśli chodzi o WKS, to na stronie turnieju można wyczytać, że jest to reprezentacja dobrze grająca w defensywie, patrząc na PNA z tego roku można to niejako potwierdzić, ale nie jest tak, że jest to defensywa nie do przejścia. Myślę, że Włosi, którzy naprawdę nieźle wyglądają w ataku będą wstanie pokonać bramkarza Wybrzeża Kości Słoniowej, tym bardziej, że w ataku mają Włosi kilku ciekawych zawodników jak chociażby Alberto Cerri,Gennaro Tutino czy Vittorio Parigini.

Dlatego spodziewam się dobrego meczu z obu stron okraszonego bramkami. Jedni i drudzy wydają się mieć atuty do tego by te bramki zdobywać i mam nadzieje, że będą wstanie to wykorzystać. Kurs na over 3.5 jest dośc kuszący tym bardziej, że na pozostałem mecze są zdecydowanie niższe i myślę, że warto spróbować zagrać go właśnie w starciu Wybrzeża Kości Słoniowej z Włochami.

 

 

http://obstawianie.com/rozgrywki-mlodziezowe-vt7708,75.htm#1790773

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-10-21, 17:44 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.Piłka Nożna - Hiszpania - Puchar Króla Hiszpanii

Spotkanie.Eibar - Alcorcon AD

typ.under 2,5 gola

kurs.1,51

buk.Betsson

data.17.10.2013 g.19.30

 

Analiza.

 

Wczoraj typ trafiony z Pucharu Hiszpanii to gramy dalej podobny typ,tym razem under 2,5 gola w meczu Eibar - Alcorcon AD.Obie ekipy graja w Segunda Division i obie na podobnym poziomie.Eibar - 18 miejsce 10 pkt ,Alcorcon AD 10 i 13 oczek wiec duzej roznicy nie ma i takze dzisiaj powinno tak byc tym bardziej,ze Eibar gra u siebie.Po drugie to bilans bramkowy obu ekip Eibar 6-9 a Alcorcon AD 8-5 tak wiec obie ekipy bardzo malo bramek strzelaja i traca bo to dorobek po 9 meczach ligowych...Eibar u siebie na 4 mecze ligowe 3 undery a Alcorcon na wyjazdach identycznie 3 undery na 4 mecze wiec jest bardzo dobrze...Na dodatek w ostatnim spotkaniu jakie te ekipy zagraly padl wynik

06/10/13 SD Eibar - Alcorcon 0:0 ,wiec to takze napawa optymizmem.No i na koncu fakt,ze to jest jeden mecz i tu nikt na hurra nie rzuci sie do atakow,wiec jesli szybko tutaj nie padnie bramka,to under bardzo mozliwy...

 

http://obstawianie.com/hiszpania-pozostale-ligi-vt119640,25.htm#1790849

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-10-21, 17:45 ]

:plus: 51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...