Skocz do zawartości

Typy na dzień 14.09.2013


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zawody: Tenis - WTA Quebec 14.09.2013 godz. 01:00

Wydarzenie: E. Bouchard - K. Mladenovic (+1,5s)

typ: 2

Kurs: 1.50

Bukmacher: Pinnacle

 

Na jutro zgodnie z tym co pisałem w nocy pokuszę się dać do typu dnia pojedynek Bouchard z Francuzką Mladenovic. Dzisiejszym pojedynkiem z Karantachevą i wcześniejszym z Arvidsson Kanadyjka zraziła mnie do siebie. Takie przestoje i masowo przegrywane gemy nie wróżą nic dobrego. Z Karantachevą co prawda mecz wygrany w dwóch setach, ale jak miał być inny skoro zawodniczka Kazachstanu popełniła 16 podwójnych błędów serwisowych !!! To jest prawie 20% punktów jakie zdobyła w tym meczu Bouchard... Tego meczu po prostu z taką dyspozycją serwisową przeciwniczki nie dało się przegrać, a ona wygrała minimalną przewagą. Jutro naprzeciwko niej stanie kolejna wschodząca gwiazda młodego pokolenia, Mladenovic zajmuje aktualnie 40 miejsce w rankingu WTA, w tym sezonie co prawda nie zaliczyła jakiś znacząco dobrych wyników, ale gra na hali wydaje się jej ulubioną o czym świadczą wyniki z marca tego roku gdzie doszła do ćwierćfinału w Memphis i półfinału w Paryżu w bardzo mocno obsadzonych turniejach. Ostatnie tygodnie bez rewelacji, ale też porażki z uznanymi zawodniczkami takimi jak Hampton, Lisicki czy Stephens, nie zapominając o porażce po wyrównanym meczu z Szarapową w Wimbledonie. Wszystko w tym meczu będzie zależeć od jej dyspozycji serwisowej,ale w tym turnieju pokazała że nieźle jej to wychodzi 12 asów w pierwszej rundzie i 6 w drugiej rundzie, oczywiście wiąże się to z podwójnymi błędami serwisowymi, ale nie powinna powtórzyć wyniku Karantachevej z nocy. Reasumując moim skromnym zdaniem wszystko wskazuje na to, że w tym meczu przy takiej dyspozycji Bouchard, którą widocznie stresuje gra przy takim dopingu jaki fundują jej kanadyjscy kibice, że ten mecz przegra. No chyba, że zagra w końcu cały mecz równo i bez przestojów takich jak w dwóch poprzednich pojedynkach. Seta na pewno przegra i taki jest mój typ do którego zachęcam.

 

http://obstawianie.com/challenger-2013-vt124166,50.htm#1780368

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:19 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga

Spotkanie: Bayern Monachium - Hannover 96

Typ: Czy Bayern Monachium zdobędzie bramkę w obydwu połowach? Odpowiedź: TAK

Kurs: 1,444

Godz: 14.09.2013 15:30

Bukmacher: Marathonbet

Analiza: Obie drużyny mają problemy kadrowe, ale jak wiadomo Bayern ma niesamowicie szeroką kadrę i zmiennicy mogą grać na podobnym poziomie. W przypadku Hannoveru sytuacja jest o wiele gorsza, gdyż tutaj rezerwowi to już nie jest ten sam poziom co podstawowi gracze. Bayern bardzo lubi grać z drużynami takimi jak Hannover 96. Hannover to jest dość odważnie grająca drużyna i gra na 0:0 to nie jest ich styl gry. U siebie Hannover 96 spisuje się świetnie, jednak na wyjeździe grali jak do tej pory tylko raz i przegrali aż 0:3 z Borussią Moenchengladbach tracąc jednego gola w pierwszej połowie i dwa w drugiej. Siła ofensywna Bayernu jest nieporównywalnie większa od Moenchengladbach, więc tutaj wynik może być wyższy. W zeszłym sezonie Bayern Monachium wręcz upokorzył Hannover, gdyż w Monachium było 5:0 dla Bayernu, a na boisku Hannoveru 6:1. Grając z Bayernem trzeba mieć dobrą defensywę, nie można z nimi iść na wymianę ciosów(no chyba, że się ma takie argumenty jak np. Borussia Dortmund), dlatego kompletnie nie widzę w tym meczu Hannoveru. Myślę, że po jednej strzelonej bramce Hannoverowi zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie to będzie takie minimum, choć tych bramek powinno być więcej.

 

http://obstawianie.com/bundesliga-vt123327,125.htm#1780523

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:20 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League

Spotkanie: Everton vs Chelsea

Typ: 2

Kurs: 2,35

Bukmacher: Bet365

Godzina: 18:30

Analiza:

Początek sezonu więc trzeba co nieco napisać o transferach. Po powrocie Mourinho na Stamford Bridge Abramowicz nie żałował kasy, Chelsea się bardzo wzmocniła, Willian, Eto'o, Schurrle, z wypożyczenia powrócił de Bruyne odszedł tylko Lukaku (wypożyczenie). Everton kupił Arouna Kone, wyrzutka z City czyli Barry'ego i McCarthy'ego z Wigan oraz wyżej wspomnianego Lukaku który w tym meczu zagrać nie może. Transfery Evertonu na pewno nie powalają. Trener również został zmieniony i tu też jest słabo w tej kwestii, Moyes to był trener który przez kilkanaście długich lat budował ten zespół tak naprawdę od zera. Przyszedł Martinez który moim zdaniem szybko odejdzie. Dlaczego? Po prostu jest to trener który potrafi walczyć o utrzymanie, potrafi wykrzesać z przeciętnych zawodników to co najlepsze ale jak już ma "trochę więcej" to już mu to "menadżerowanie" niezbyt wychodzi. Wiem że z Evertonem dopiero jest od niedawna ale ja już doszedłem do takich wniosków, możliwe że błędnych. Everton gra obecnie po prostu słabo. W obecnym sezonie przecież nie wygrali żadnego meczu, a w pucharze ligi ledwo wyeliminowali słabiutkie Stevenage po dogrywce gdzie decydującego gola strzelił Fellaini który przecież odszedł z Evertonu. W lidze 3 mecze z dość przeciętnymi zespołami żeby nie powiedzieć słabymi i 3 remisy oraz tylko dwa strzelone gole. No ale trudno się dziwić jak po tylu latach odchodzi trener i najlepszy piłkarz który ciągnął ten zespół, strzelał ważne gole, był kimś ważniejszym niż tylko piłkarzem dla tego zespołu (mowa oczywiście o Fellainim). Teraz przychodzi im się zmierzyć z Chelsea która może ostatni mecz zremisowała ale przecież był to mecz na OT z United a po tym meczu grali finał z Bayernem o Superpuchar Europy. Dwa wcześniejsze mecze może nie powaliły jeśli chodzi o wynik ale na pewno były to dość łatwe zwycięstwa. Teraz niby mieliby przegrać z Evertonem? Dla mnie jest to naprawdę mało prawdopodobne bo jeśli chodzi o potencjał to Chelsea chyba na Wyspach ma największy, ma jednego z lepszych trenerów na świecie i gra z drużyną która po prostu nie ma żadnych argumentów. Jeśli chodzi o kontuzję to w obu żadnych poważnych nie ma i myślę że Chelsea po prostu spokojnie wygra ten mecz, sezon już powoli się rozpędza więc pora zacząć grać na jakimś poziomie a rywal akurat oporu nie powinien większego stawiać.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,575.htm#1780537

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:20 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia ( Eerste Divisie )

Spotkanie: Telstar - Achilles '29

Typ: 1

Kurs: 1.75

Data: 14.09.2013

Godzina: 16.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na ósmą kolejkę Eerste Divisie w Holandii.

W meczu zmierzą się Telstar oraz Achilles '29.

Telstar w siedmiu swoich meczach zdobył trzynaście punktów po czterech wygranych, jednym remisie oraz dwóch porażkach i zajmuje piąte miejsce w tabeli, bilans bramek 11-10.

Achilles '29 zdobył siedem punktów w siedmiu meczach po dwóch wygranych, jednym remisie oraz czterech porażkach co daje szesnaste miejsce w lidze, bilans bramek 11-16.

Gospodarze u siebie zagrali trzy razy i zdobyli komplet dziewięciu punktów pokonując między innymi Eindhoven oraz Maastricht, bilans bramek u siebie 8-3.

Goście na wyjazdach w trzech meczach zdobyli cztery punkty, bilans bramek na wyjazdach 4-5.

Mój typ to jedynka, Telstarw tym sezonie gra u siebie bardzo dobrze i potrafi u siebie pokonać naprawdę bardzo mocnych ligowych rywali i moim zdaniem Achilles '29 nie da im rady w tym meczu.

 

http://obstawianie.com/holenderska-eerste-divisie-i-ligi-nizsze-vt119671,75.htm#1780567

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:21 ]

:plus: 75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: tenis- kwalifikacje do turnieju WTA w Guangzhou

Spotkanie: Majeric - Zhao

Typ: 1

Kurs:1.50

Bukmacher: Bet365

Godzina: 7:00

 

W pierwszej rundzie kwalifikacji do turnieju WTA w Chińskim Huangzhou zmierzą się Słowenka Tadeja Majeric i Chinka Di Zhao. Chinka do tej pory grała głownie w turniejach małej rangi i nie miała jeszcze okazji grać spotkanie z zawodniczka z pierwszej dwusetki rankingu WTA. Ostatnio Chinka prezentuję przyzwoity poziom ale jest to poziom Challengerów. W ostatnim turnieju w którym grała awansowała do ćwierćfinału, było to w Tsukubię pod koniec sierpnia. Tadeja Majeric ostatnich tygodni nie ma najlepszych jednak mimo wszystko prezentuje poziom zdecydowanie wyższy od Chinki. Słowenka w tej chwili w rankingu WTA jest na 123 pozycji podczas gdy Chinka na 530 pozycji.Tadeja tydzień temu próbowała sił w Trabzonie gdzie w pierwszej rundzie pokonała Webley-Smith ale następnie nie poradziła sobie z Samanthą Murray.

W dzisiejszym spotkaniu nie widzę innej możliwości nic łatwe zwycięstwo Słowenki, będę bardzo zaskoczony gdy młoda Chinka do tej pory grająca na poziomie Challengerów naglę pokona dość solidną zawodniczkę.

Mój Typ: Łatwa wygrania Slowenki.

 

http://obstawianie.com/wta-davis-cup-909-16092013-vt126082.htm#1780589

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:22 ]

:plus: 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Villarreal vs Real Madryt godz. 22:00

typ: Real - 1

kurs: 2,70

Buk: Bet-at-home

 

Dziś w ostatnim meczu 4 kolejki zmierzy się beniaminek Villarreal z wicemistrzem Realem Madryt. Nie spodziewanie oba zespoły są sąsiadami w tabeli,wygrali bowiem do tej pory wszystkie trzy spotkania.

Królewscy pokonali Betis 2-1 , Granadę 1-0 oraz Bilbao 3-1 jak na razie wygrywają bez fajerwerków. Gospodarze dzisiejszego spotkania wygrali natomiast z Almerią 3-2,Valladolid 2-1 oraz Osasuną 3-0.

W dzisiejszym meczu zagra CR7,który miał drobny uraz,z pewnością zadebiutuję Bale. W Realu nie zagrają Marcelo i Fabio Coentrao.

Myślę,że będzie to dobre przetarcie przed Ligą Mistrzów dla Realu i na pewno nie będą grali na pół gwizdka,spodziewam się pewnego zwycięstwa gości. Choć w marcu 2012 padł rezultat 1-1 to spodziewam się wysokiego zwycięstwa jak to było w przeszłości między tymi drużynami.

Przewidywane składy:

Villarreal: Asenjo - Mario, Musacchio, Dorado, Costa - Trigueros, Bruno, Cani, Aquino - Perbet, Pereira

 

Real: Lopez - Nacho, Ramos, Pepe, Arbeloa - Khedira, Casemiro, Modrić, Di Maria, Ronaldo - Benzema

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,225.htm#1780635

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:22 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Serie A

Spotkanie: Inter Mediolan - Juventus Turyn

Typ: Over 2.5

Kurs: 1.91

Godz: 18:00

Bukmacher: William Hill

Analiza:

 

Dziś o 18:00 na Stadio Giuseppe Meazza starcie które elektryzuje nie tylko całe Włochy czyli Derby d'Italia Inter Mediolan kontra Juventus Turyn. Inter już pod wodzą Waltera Mazzarriego bardzo dobrze rozpoczął obecny sezon, od zwycięstw z Genoą 2:0 i Catanią 3:0, na uwagę na pewno zasługuje to, że zespół Interu jeszcze nie stracił bramki, bo jak pamiętamy końcówka poprzedniego sezonu pod tym względem była bardzo słaba. Juventus oczywiście równie dobrze rozpoczął tegoroczne rozgrywki, najpierw w meczu o Superpuchar Włoch rozbił Lazio Rzym 4:0, następnie w lidze pokonał Sampdorię 1:0 i znów Lazio tym razem 4:1. Obie ekipy są więc w dobrej formie na starcie sezonu i myślę, że czeka nas naprawdę dobre widowisko dziś w spotkaniu Interu z Juventusem.

Pytanie jakie mogę zadać patrząc na mój typ to czy w tym meczu padną bramki. W poprzednim sezonie bramek w starciach Interu z Juventusem nie brakowało, najpierw Inter będący na fali pokonał Starą Damę na ich obiekcie 3:1, natomiast Juventus zrewanżował się wygraną 2:1 na San Siro. Obecnie obie ekipy jak już pisałem są w niezłej formie, w dwóch ligowych kolejkach mają na swoim koncie po 5 bramek strzelonych więc i dziś myślę, że można liczyć na bramki w meczu.

Jeśli chodzi o sytuację kadrową to zacznę od zespołu Antonio Conte, otóż szkoleniowiec Juventusu nie powołał na ten mecz kontuzjowanych Marchisio, Pepe, Caceresa oraz Rubinho. W kadrze natomiast znaleźli się Andrea Barzagli i Mirko Vucinic, którzy ostatnio narzekali na urazy. Jeśli natomiast chodzi o Inter to dawno w tym zespole nie było tak mało zawodników jeśli chodzi o rubrykę "nieobecni". W meczu z Juventusem są w niej jedynie Chivu, Mudingayi i Zanetti. Można więc napisać, że obaj szkoleniowcy mają niemal komfort jeśli chodzi o sytuację kadrową przed tym jakże ciekawym spotkanie.

Ja jeszcze na koniec wrócę do mojego typu i tego kto dziś może ewentualnie zdobywać bramki. W Interze od początku sezonu nieźle wygląda duet bocznych pomocników czyli Jonathan i Nagatomo, szczególnie Japończyk robi naprawdę dobre wrażenie w pierwszym meczach, nie należy również zapominać do duecie Alvarez - Palacio z przodu, który również prezentował się nieźle w pierwszych spotkaniach. Ponadto do kadry meczowej wraca Diego Milito. W Juventusie natomiast ciężko jest kogoś wyróżnić, druga linia to od dawna jest bardzo mocną stroną zespołu z Turyn i w zasadzie każdy z zawodników tej formacji może popisać się niekonwencjonalną akcją która przyniesie bramkę. Na początku sezonu szczególnie Vidal może się podobać. Nie da się ukryć, że w poprzednich sezonach zmorą Antonio Conte była pozycja napastnika, teraz wydaje się, że problem został rozwiązany po przyjściu Teveza, a nie zapominajmy, że jest Vucinic i sprowadzony również tego lata Llorente.

Podsumowując więc liczę, że dzisiejsze Derby d'Italia będą stały na wysokim poziomie i nie zawiodą kibiców na stadionie jaki i tych przed telewizorami. Mam nadzieje, że emocji i przede wszystkim bramek dziś na San Siro nie zabraknie.

 

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,150.htm#1780649

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:22 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa Europy Kobiet Niemcy ₋ Rosja -14 Wrz -19:00 UK

1 set Rosja

1,5

wh

 

Co to dużo pisać wielki finał, w którym zagrają gospodynie turnieju i wielki faworyt do złota ekipa Rosji.Nie lubię grac kobiet, ale obok takiego kursu nie można przejść bokiem- Rosjanki graja bajecznie, świetnie funkcjonująca maszyna która po kolei rozjeżdża jak walec inne mocne reprezentacje bez straty seta... co u kobiet mimo wszystko rzadko sie zdarza 3-0 z Turcja 3-0 Serbia można pisać ze te reprezentacje zagrały słabo- bardzo słabo czy fatalnie, ale to Rosjanki maja świetne przyjecie jak na nie -bardzo mało błędów, duża siła ognia. Pewna gra praktycznie w każdym elemencie ,zagrywka -blok nawet nie musi tak błyszczeć i królować Obmoczajewa, bo jest musi byc mvp turnieju Kosheleva.Niemki co tu napisać chyba zrobiły swoje wczoraj bardzo sie męczyły z Belgia. Wygrały praktycznie przegrany mecz, przez cały czas Belgijki miały ten mecz na widelcu 2-0 i prowadzenie w 4 partii ale...Niemki pokazały charakter swoje robi dużo atakuje Kozuch ale czy dzisiaj da rade pociągnąć ten zespól...nie sadze mam nadzieje ze nie będzie jakiegoś załamania formy- dramatu Rosjanek bo zasługują na ten Tytuł czy będzie 3-0 całkiem realne- długi boj Niemek musi zostawić jakieś ślady na zespole... Rosjanki to wykorzystają bez litośnie.polecam

http://obstawianie.com/spotkania-miedzynarodowe-vt121086.htm#1780675

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:24 ]

:plus: 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Rosja KHL

Spotkanie: Barys Astana - Mytishi

Typ: over 5.5

Kurs: 2.01

Buk: Pinnacle

Godz. 13:30

Analiza:

No to wracamy do gry na bramki w meczach Astany która jak na razie w tym aspekcie nie zawodzi.

Dużo już pisałem o stylu gry gospodarzy tym bardziej gdy grają na własnej tafli a dziś kontynuują serię gier u siebie. W pierwszych trzech kolejkach planowo wszystko overowo, najpierw rozgromili Cherepovets 10:1, następnie wygrana z Yaroslavem 5:3 a ostatnio porażka 1:5 z Petersburgiem ale ona nie dziwi bo tym składem co dysponuje Petersburg to by w NHL się sprawdził. Tak więc widzimy i strzelać i tracić potrafią, ich siłą jest też to że potrafią serią zdobywać bramki w pierwszym meczu w trzy minuty drugiej tercji cztery bramki, w drugim meczu podobnie w 30 sekund w pierwszej tercji strzelili dwie bramki natomiast w trzeciej zdobycie trzech zajęło trzy minuty.

Goście to na pewno jak na razie rozczarowanie początku sezonu skład mają bardzo mocny min. Sanguinetti - wybitna postać, gracz NHL, Niskala - śreprezentant Finlandii, Engqvist - jeden z wyróżniających się reprezentantów Szwecji. Problemem jest jednak widoczny brak zgrania bo w kadrze jest 24 nowych zawodników. Jednak jak to trener zapowiedział z każdym mecze powinno być lepiej i było to widać już w spotkaniu z Omskiem przegrane 4:3 było widać poprawę w grze ofensywnej jednak dalej kuleje defensywa z bramkarzem bo prawie w każdym meczu rywale oddali mnie strzałów a mimo to wygrywali. Tak spojrzałem na statystyki to dużo też w tych meczach było kar a z taki rywalem jak Astana ma to duże znaczenie dla typu.

Gospodarze będą grali swoje czyli do przodu i będą chcieli po ostatnie porażce zakończyć okazałym zwycięstwem serię przed własną publicznością bo już w następnej kolejce wyjazd. Goście będą chcieli odnieść pierwsze zwycięstwo i powinni pójść na wymianę bo przy tej grze w defensywie tylko tak mogą coś tu ugrać. Rok temu na tej tafli skończyło się na 4:4 po regulaminowym czasie gry w karnych górą byli gospodarze i znowu zafunkcjonowało to o czym pisałem wcześniej Astana w trzy minuty zrobiła 3:0 dwa sezony temu tutaj Barys wygrał 6:1 powtórka z bramek bardzo realna.

http://obstawianie.com/khl-vhl-mhl-2013-2014-vt125979.htm#1780678

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:25 ]

:plus: 101

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14.09.2013 16:00

Piłka nożna, Primera Division

Atletico – Almeria

Typ: AH(0:2,5) 1

Kurs: 2.90

marathonbet

 

Spotkanie inaugurujące czwartą kolejkę spotkań Hiszpańskiej Primera Division pomiędzy Atletico a Almerią. Gospodarze mają na koncie komplet punktów i tylko o jedną bramkę przegrywają w tabeli z Barceloną, znakomity poprzedni sezon, awans do ligi mistrzów, wygrana w pucharze Hiszpanii. Natomiast Almeria to beniaminek, który zaczął sezon od porażki i dwóch remisów, przegrali z mocnym Villarealem u siebie 2:3, zremisowali z Getafe na wyjeździe 2:2 i w tym samym stosunku z Elche u siebie. Gospodarze zagrają w najsilniejszym zestawieniu, niepewny jest tylko występ Mirandy, ale może go śmiało zastąpić Gimenez, skład jest stabilny, Atletico świetnie się zaprezentowało w dwóch zremisowanych spotkaniach z Barceloną o Superpuchar, wygrali 3:1 z Sevillą i 2:1 z Sociedad na wyjazdach, a oba te zespoły u siebie są mocne i rozbili u siebie 5:0 Rayo. Jako, że spotkania z udziałem Almerii obfitują w bramki liczę dziś na wysoki wynik, spotkania tego zespołu także w zeszłym sezonie na wyjazdach wyróżniały się sporą ilością bramek, mają nadal problemy w defensywie i niezły napad na czele z Rodrim.

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,225.htm#1780713

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:25 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14.09.2013 18:00

 

Piłka nożna, Ekstraklasa

Śląsk Wrocław - Lech Poznań

Typ: HC Śląsk -1

Kurs: 4.80

 

Betsafe

 

Choć generalnie nasza liga jest jedną z mniej przewidywalnych - to dzisiejszy mecz we Wrocławiu ma według mnie zdecydowanego faworyta. Zwłaszcza, że Śląsk jest już kolejnym w naszym kraju przykładem, że wraz z dołkiem finansowym i organizacyjnym klubu poprawiają się wyniki sportowe. Śląsk gra w tym sezonie zdecydowanie przeciwko kryzysowi w klubie. Grają nie tylko ładnie, ale i skutecznie - a w pełnym tego słowa znaczeniu - ojcem sukcesu jest świetny czeski trener - Stanislav Levy. Aż miło ogląda się w polskich realiach tak poukładaną i co najważniejsze - realizującą zadania na boisku - drużynę. Gniew i narzekania na konferencjach prasowych są jak najbardziej zrozumiałe. Wrocławianie kadrę mają wąską - ale siła podstawowej jedenastki jest bardzo duża. Bodaj najlepszy w kraju środek pola, ofensywnie usposobieni obrońcy uzupełnieni świetnym egzekutorem. Wyniki w lidze póki co nie powalają - ale dobrze wiemy, że przy tak wąskiej kadrze ciężko było łączyć Ligę Europejską z Ekstraklasą. Teraz tego "problemu" już nie ma. A o Lechu można by właściwie napisać przeciwstawną do powyższej opinie. Klub dobrze zorganizowany, bez problemów finansowych, z szeroką kadrą dobrych jakby się mogło wydawać piłkarzy. Ale grający bez pomysłu, bez polotu, bez płynności. Dzięki słabości naszej ligi wygrywający co drugi mecz, jednak zazwyczaj w kiepskim stylu. Gro kontuzji mięśniowych oraz ospałość na boisku świadczą o tym, że gdzieś popełniono błąd - z którym w Poznaniu do dziś sobie nie poradzono. W rezultacie stawiam dziś na zdecydowane, więcej niż jednobramkowe zwycięstwo gospodarzy.

 

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2013-2014-vt125750,25.htm#1780727

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:26 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzuszek

Polska - 1. Liga - 8. Kolejka



14.09.2013 g. 16:00

Olimpia Grudziądz - GKS Tychy

 

Typ: over 2.5 / 2,00 / Unibet

 

Oba zespoły do tej pory miały problem ze strzelaniem goli i dosyć dużo ich traciły. O wiele lepiej jednak prezentuje się na razie ekipa gospodarzy dzisiejszego meczu, która z bilansem 3-2-2 zajmuje aktualnie 6. pozycję w tabeli. Ekipa Tomasza Fornalika to jak do tej pory wielkie rozczarowanie i z bilansem 1-3-3 plasuje się na 16. lokacie. Gospodarze przystąpią do tego meczu przede wszystkim bez Macieja Kowalczyka, ale także bez Piotra Roszkula i Łukasza Suchockiego. W ostatnich meczach pokonali na wyjeździe Stomil 1-0, zremisowali u siebie z Termalicą 2-2 i przegrali na własnym obiekcie z Bełchatowem 0-2. Trener Tomasz Kafarski powołała następującą 18-tkę na to spotkanie: Bartosz Fabiniak, Daniel Osiecki, Adam Banasiak, Adrian Bielawski, Michał Łabędzki, Sławomir Mazurkiewicz, Robert Pisarczuk, Michal Piter-Bućko, Marcin Staniek, Marcin Woźniak, Adrian Frańczak, Dariusz Gawęcki, Dariusz Kłus, Maciej Rogalski, Marcin Smoliński, Robert Szczot, Bartosz Śmietanko, Adam Cieśliński. Goście w ostatnich meczach zremisowali u siebie z Chojnicami 1-1, zremisowali na wyjeździe z Puszczą Niepołomice 1-1 i przegrali u siebie z Kolejarzem 0-3. Na wyjazdach do tej pory mają bilans 0-1-2, bramki 1-8. Fornalik na pewno czuje już presję zwolnienia, bo taki start nie jest powodem do dumy i optymizmu. Jeśli dzisiaj przegra to spotkanie zdecydowanie może już nie zasiąść na ławce trenerskiej Tyszan z kolejnym meczu. Na dzisiejszy mecz powołał nastepującą 18-tkę: Misztal, Budka, Sadowski, Kopczyk, Balul, Mączyński, Krajanowski, Chomiuk, Žunić, Gąsior, Małkowski, Lisowski, Grzybek, Mąka, Imiela, Čarnota, Smółka, Flis. Ostatnie bezpośrednie starcia między tymi ekipami obfitował w dużą ilość bramek. Liczę na to, że nie inaczej będzie dzisiaj. Ostatnie dwa mecze na boisku w Grudziądzu to wygrane gości 3-1 i 3-2, natomiast dwa ostatnie mecze na boisku w Tychach to także wygrane gospodarzy 2-1 i 4-0. Widać wyraźnie, że ekipa gości ma patent na swojego dzisiejszego rywala i na pewno na potrzymanie tej świetnej serii liczy Fornalik. Ja jednak typuję, że będzie to spotkanie z co najmniej 3 bramkami w ciągu 90 minut, a na to zdarzenie bukmacherzy wystawili naprawdę dobre kursy.

 

http://obstawianie.com/polska-i-liga-vt123292,75.htm#1780738

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:27 ]

:plus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torino - AC Milan



WŁOCHY: Serie A

14.09.2013 20:45

Typ: Milan -1,5

Kurs:3,20

Buk:bet365

 

W 3 kolejce Torino będzie podejmować u siebie Ac Milan. Po 2 pierwszych kolejkach obie drużyny mają tyle samo punktów. Milan przegrał na wyjeździe z Veroną Torino również na wyjeździe przegrało z Atalantą. Co ciekawe Milan po ściągnięciu Kaki wraca do stylu gry 4-3-1-2 co pozwala na grę 2 napastnikami. Z przodu na pewnie zagra Balloteli oraz Matri. Milan w tym momencie rozgrywek wydaje się mocniejszy niżeli było to rok temu. A właśnie rok temu gdy Milan był cieniem zespołu, który każdy zna pokonał na wiosnę Torino stosunkiem 4-2. Torino wydaje się być na pozycji straconej w tym spotkaniu ze względu na ustawienie obrońcami. Milan w środku pomocy zagra 3 defensywnymi pomocnikami co wykluczy ataki Torino. Dla pesymistów pozostaje postawienie samego Milanu.

 

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,150.htm#1780780

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:27 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...