Skocz do zawartości

Typy na dzień 15.09.2013


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Boks

Spotkanie: Saul Alvarez - Floyd Mayweather Jr

Typ: Saul Alvarez (dwudrogowo, zakład bez remisu)

Kurs: 3,50

Godz: 15.09.2013 6:15 (godzina u bukmachera)

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Zanosi się na bardzo ciekawą walkę. To będzie pojedynek wielkiego doświadczenia z młodością i ja tutaj widzę value w postaci typu na sporo młodszego Alvareza. Bilans Alvareza jest równie imponujący co jego rywala, gdyż ma 42 zwycięstwa i tylko jeden remis oraz żadnej walki nie przegrał na zawodowych ringach. Alvarez pokonał m.in. Shane Mosleya wygrywając z nim bardzo wysoko na punkty. Ze znanych nazwisk na rozkładzie Alvareza jest też Jose Miguel Cotto, którego Alvarez pokonał przez TKO w 9 rundzie. Jak widać mimo młodego wieku(23 lata) doświadczenia Alvarezowi nie brakuje. Ten zawodnik to już jest ścisła czołówka światowa, a ciągle się rozwija. Floyd Mayweather powoli będzie kończyć swoją karierę, gdyż ma on już 36 lat, co jak na tego typu kategorie wagowe to jest już sporo lat. Przewagą Alvareza na pewno będzie ogromna siła fizyczna, młodość, bardzo mocny cios oraz niesamowita motywacja. Dla Alvareza jest to na pewno najważniejsza walka w jego całej karierze. Moim zdaniem Alvarez tej szansy nie zmarnuje i pokona Mayweathera.

 

http://obstawianie.com/boks-i-sporty-walki-vt291,75.htm#1780772

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:28 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( League One )

Spotkanie: Coventry - Gillingham

Typ: 1

Kurs: 1.73

Data: 15.09.2013

Godz: 16.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na siódmą kolejkę League One w Anglii.

W meczu spotkają się Coventry oraz Gillingham.

Coventry w sześciu rozegranych meczach zdobyło jedenaście punktów po trzech zwycięstwach, dwóch remisach oraz jednej porażce lecz zajmuje dopiero dwudziestą trzecią pozycję w lidze ponieważ ma odjęte decyzją związku dziesięć punktów, bilans bramek 18-12.

Gillingham zdobył trzy punkty w swoich sześciu meczach po trzech remisach oraz trzech porażkach i zajmują dwudzieste drugie miejsce w tabeli, bilans bramek 6-12.

Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie trzy mecze i zdobyli w nich siedem punktów, bilans bramek u siebie 11-8.

Goście na obcych stadionach zdobyli jeden punkcik w trzech meczach, bilans bramek na wyjazdach 4-9.

Mój typ to jedynka, Coventry gra u siebie dobrze i gdyby nie te odjęte punkty byłoby w czołówce tej ligi całkiem inaczej niż ich dzisiejszy przeciwnik Gillingham który gra w tym sezonie słabo i przegra kolejny mecz.

 

http://obstawianie.com/anglia-pozostale-ligi-vt119631,100.htm#1780835

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:28 ]

:plus: 73

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody: Tenis - WTA Seul 15.09.2013 godz. 05:30

Wydarzenie: Wongteanchai V. - Hong S.

typ: dokładny wynik 2:0

Kurs: 1.66

Bukmacher: Bet365

 

Na dzisiaj zaciekawił mnie jeden mecz z kwalifikacji WTA w Seulu.Kursy już spadają, ale myślę że spokojnie można zagrać na wygraną bez straty seta na moją faworytkę w tym meczu Tajkę Varatchayę Wongteanchai (257.WTA), która niespodziewanie awansowała do drugiej rundy kwalifikacji sprawiając duża niespodziankę pokonując zawodniczkę Czarnogóry Dankę Kovinic (155.WTA). Skoro zdołała wygrać z o wiele lepszą od siebie zawodniczką, która już w tym sezonie wygrała kilka ITF-ów i pnie się w górę rankingu to moim zdaniem powinna spokojnie sprostać zawodniczce gospodarzy Seung-Yeon Hong (1042.WTA). Tajka nie odnosi jakiś znaczących sukcesów nawet w turniejach niskiej rangi, ale nie ma zwyczaju przegrywać z zawodniczkami poniżej swojego rankingu, a w pamięci utkwił mi jej przegrany pojedynek trzysetowy w kwalifikacjach do Wimbledonu gdzie dzielnie walczyła z Ormaecheą. Jej przeciwniczka oprócz tego, ze gra u siebie nie ma żadnych innych atutów, wygrała w pierwszej rundzie kwalifikacji ze swoją rodaczką Jun Nam Yeon(887.WTA) 6:1,6:0, ale ta zawodniczka z kolei przegrywa ostatnio z każdym na kogo trafi w pierwszej rundzie i to przeważnie bez większej zdobyczy gemowej. Moim skromnym zdaniem sam ranking obydwu zawodniczek świadczy o różnicy klas i jednostronnym pojedynku, a biorąc pod uwagę wczorajszy dzień i pokonanie przez Tajkę zawodniczki kilka klas lepszych od Koreanki to mecz ten powinna rozstrzygnąć w dwóch setach i to zapewne krótkich. Takie jest moje zdanie i taki też typ proponuję.

 

http://obstawianie.com/challenger-2013-vt124166,50.htm#1780837

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:29 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody: eurobasket 15.09.2013 godz. 14:30

Wydarzenie: Łotwa - Belgia

typ: poniżej 157,5

Kurs: 1.44

Bukmacher: Bet365

 

W ostatniej kolejce drugiej fazy grupowej Łotwa zagra z reprezentacją Belgii. Faworytem tego spotkania są Łotysze jednak ja w tym meczu będę obstawiał ilośc punktów. Moim zdaniem w tym meczu koszykarze zdobędą mniej nic 157,5 pkt. Żeby taki under nie wszedł musialby być wynik w okolicach 78:77 jest to mało prawdopodobnie. Do tej pory w meczach Belgi lub Łotwy tylko raz wpadło więcej pkt nic 157. Było to w ostatnim meczu Łotyszów z reprezentacją Francji gdzie byl wynik 102:91. Dlatego pewnie tez dziś Bet365 tak wysoko ustawił linie. Na poziomie Europejskim mało kiedy się zdarzają tak wysokie wyniki.

Dziś jest to wręcz niemożliwe gdyż Belgia na tym turnieju najwięcej zdpobyła 71 pkt i jeśli dziś by wyrówniali ten wynik Łotwa musiala by rzucić aż 84 pkt... realnie... ale mało prawdopodobnie. Według mnie takie oferty są jak prezenty od Świętgego mikołaja... żal nie skorzystać :D

 

http://obstawianie.com/eurobasket-2013-vt125981,25.htm#1780840

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:30 ]

:plus: 44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSV Roeselare - St. Truiden godz. 18:00

typ:1

kurs: 3,20

Buk: Bet-at-home

 

W siódmej kolejce drugiej ligi belgijskiej spotkają się 12 w tabeli Roeselare z czwartym St. Truiden. Nie znacznym faworytem jest niepokonany do tej pory zespół gości,który do tej pory wygrał cztery mecze i dwa zremisował. Na wyjeździe St.Truiden zwycięstwo i dwa remisy bilans bramkowy 3-1.

Gospodarze do tej pory wygrali tylko jedno spotkanie,cztery zremisowali oraz przegrali jeden mecz. Jednak na własnym stadionie są silni ,nie przegrali żadnego z trzech rozegranych meczy ,po dwóch remisach pokonali ostatnio Vise 3-1.

Wydaję mi się,że w dzisiejszym spotkaniu dużą rolę odegra atut własnego boiska i to gospodarze będą górą. Choć cztery ostatnie spotkania wygrywała drużyna St.Truiden to jednak dzisiaj liczę na przełamanie złej passy i pierwszą porażkę w sezonie zespołu gości.

 

http://obstawianie.com/belgijska-2-liga-i-ligi-nizsze-vt119673,25.htm#1780849

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:30 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, FINLANDIA: Liiga

Spotkanie: Jokerit(-1.5) - IFK Helsinki

Typ: 1

Kurs: 2.35

Bukmacher: Unibet

15.09.2013 15:00

 

Analiza:

Pierwsza kolejka za nami w fińskiej lidze hokejowej.Oba pierwsze mecze dzisiejsze zespoły przegrały.Nieznacznie bo jedną bramką ale zawsze to przegrana.Nie było żadnej dogrywki więc punkty uciekły.Dziś jednak ktoś zdobędzie punkty.Ja stawiam że pełną pulę zdobedą gospodarze spotkania.Drużyna Jokerit w pierwszym spotkaniu oddała więcej strzałów ale to nie wystarczyło aby chocby osiągnąć dogrywkę.Sądzę że dziś pokażą jednak na co ich stać i wygrają pewnie te spotkanie.W dwóch meczach przedsezonowych z IFK Jokerit pewnie wygrał te spotkania.liczę na to i dziś .Chociaż że to liga anie mecz towarzyski myślę że to dla nich nie przeszkodzi aby wygrać te spotkanie.Dopiero początek sezonu ale trzeba zbierać punkty od samego początku.Myślę że Jokerit jest świadomy tego i dziś będzie dążył do wygranej od samego początku.Powodzenia chłopaki!!!

 

 

 

http://obstawianie.com/liga-finska-2013-2014-vt126137.htm#1780892

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:31 ]

:plus: 135

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15.09.13 / 17:45

Koszykówka, Eurobasket

Ukraina - Litwa

Typ: Ukraina AH +2,5 punktu

Kurs: 3,50

Buk: Bet365

 

Niby Litwa jest faworytem, ale faworyt nie zawsze wygrywa. Ukraińcy na tym Eurobaskecie ponieśli dotąd w sumie 2 porażki - z Francją i z Łotwą, tyle samo co Litwini (z Serbią i Bośnią). Nasi sąsiedzi mają szansę awansować do ćwierćfinału, są teraz na 4 miejscu, ale muszą go pilnować bo tuż za nimi jest Łotwa, która ma lepszy bezpośredni bilans także najlepsze co mogą zrobić Ukraińcy chcąc awansować do 1/4 to wygrać mecz z Litwinami, wtedy w grupie zrobi się niezłe zamieszanie i to zamieszanie jak najbardziej na ich korzyść. To, że Ukraina potrafi zagrać dobry basket to było widać w ich meczu z Serbią, który wygrali 82:75, dla przypomnienia dodam, że Litwa z Serbią przegrała 56:63 chociaż było to w pierwszej fazie turnieju także trudno porównywać oba wyniki. W każdym bądź razie jeśli Ukraińcy zagrają tak samo agresywnie, odważnie, zdyscyplinowanie i skutecznie jak z Serbami to Litwa wcale nie musi być poza ich zasięgiem. Na Eurobaskecie już nie takie cuda żeśmy widzieli także typowanie w stronę underdogów jest jak najbardziej wskazane. Doświadczenie pokazało, że jak dotąd na niespodziankach szło dużo więcej zarobić niż na tzw. pewniakach, więc ja będę dalej szukał niespodzianek bo nawet po Hiszpanii czy Francji widać, że pewniaków na tych mistrzostwach po prostu nie ma.

 

http://obstawianie.com/eurobasket-2013-vt125981,25.htm#1780906

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:31 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: żuzel, ENEA Ekstraliga Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

spotkanie: Czaja (-1) - Gomólski (+1)

typ: Czaja

kurs: 2,45

godz: 16:00

bukmacher: Bet365

analiza:

przed nami pierwsze spotkanie dwumeczu o brązowy medal polskiej Enea Ekstraligi pomiedzy zespołami tarnowskiej Unii i Częstochowskiego Włókniarza. Częstochowianie do tego spotkania przystępują osłabieni brakiem Emila Sajfutdinowa za którego stosowane będzie zastępstwo zawodnika oraz pauzującego za otrzymanie czerwonej kartki w meczu rewanżowym z Unibaxem Rafała Szombierskiego, którego będzie starał się zastąpić Hubert Łęgowik. Te perturbacje kadrowe Włókniarza stwarzają szansę na zaprezentowanie sie przez Artura Czaję sześć, a może nawet siedem razy. Na pewno ujrzymy go w ramach zz-etki i pewnie jako rezerwę taktyczną, oraz jako rezerwę zwykłą, bo Łęgowik raczej nie dostanie szansy aby wyjechać na tor więcej niż raz w meczu o takim ciężarze gatunkowym. Czaja w ostatnich tygodniach prezentuje bardzo dobra formę i jest pewnym punktem drużyny, dodatkowo ma świetne starty, które na torze w Tarnowie gdzie ciężko o wyprzedzanie są bardzo potrzebne. Mylić mogą jego wyniki w zawodach juniorskich, ale w nich Czaja jedzie na słabych silnikach, a rakiety trzyma na ligę. Gomólski natomiast na dzień dzisiejszy sportowo jest słabszy od Czai, a na dodatek w dzisiejszym meczu nie wystartuje więcej niż 5 razy. Oprócz tego doszły mnie jakieś słuchy, że podczas jego powrotu ze wczorajszych MŚJ w Terenzano bus wiozący jego sprzęt uległ wypadkowi i nie wiadomo, czy motory nie ucierpiały. Tak więc mój typ na Artura Czaję jest ryzykowny, ale nie bezpodstawny.

 

http://obstawianie.com/speedway-2013-ekstraliga-i-liga-ii-liga-vt124793,25.htm#1780945

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:32 ]

:plus: 145

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzuszek

Anglia - Premier League - 5. Kolejka



15.09.2013 g. 17:00

FC Southampton - West Ham United

 

Typ: under 2.5 / 1,85 / Bet365

 

Oba zespoły startu rozgrywek z pewnością nie zaliczą do szczególnie udanych. Gospodarze dzisiejszego meczu z bilansem 1-1-1 (bramki 2-2) zajmują 12. lokatę w tabeli, a goście z identycznym bilansem (bramki 2-1) są oczko wyżej w klasyfikacji. W ostatniej kolejce ekipa Pochettino przegrała na wyjeździe z Norwich 0-1, natomiast popularne Młoty przegrały u siebie ze Stoke także 0-1. Na starcie ligi obie ekipy mają problemy przede wszystkim ze zdobywaniem bramek. 2 zdobyte gole w 3 spotkaniach to nie jest na pewno super wynik. Dziwi to z pewnością jeśli chodzi o ekipę gospodarzy, bo ta została wyraźnie wzmocniona przed sezonem. O sile tej ekipy decydują tacy gracze jak Dejan Lovren, Luke Shaw Ramirez, Victor Wanyama, Gaston Ramirez, Adam Lallana czy wreszcie Rickie Lambert i Pablo Osvaldo. Trzeba przyznać, że całkiem nieźli zawodnicy i ta ekipa powinna grać lepiej. Jeśli chodzi o ekipę gości to jest tutaj kilku graczy, którzy w pewnym momencie już zostali skreśleni i teraz chcą się odbudować jak Andy Carroll, Stewart Downing, Alou Diarra czy Joe Cole. West Ham to jednak przede wszystkim ekipa własnego boiska, dla nich remis dzisiaj z pewnością byłby dobrym wynikiem. Historia bezpośrednich starć pokazuje, że obie ekipy nie rozpieszczają kibiców liczbą goli, jeśli ze sobą grają. W ostatnich 10 grach między tymi aż 7 razy zanotowano under 2.5 gola, a w meczach rozgrywanych w Southamton z ostatnich 5 gier aż 4 kończyły się underem 2.5 bramki. Także dzisiaj obstaje przy takim rozwiązaniu patrząc na postawę obu ekip z początku sezonu i problemy pod bramką przeciwnika. Pochettino z pewnością za kluczowe uzna nie stracić bramki w tym spotkaniu jeśli myśli o 3 punktach, bo duet Lambert-Osvaldo powinien znaleźć sposób na defensywę rywali. Jesli o mnie chodzi to skłaniam się ku skromnemu 1-0 dla ekipy Southampton. Kurs na under 2.5 wzrósł w ostatnich godzinach i wygląda całkiem całkiem do grania i ja właśnie typuję takie rozwiązanie na to spotkanie.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,575.htm#1780959

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:33 ]

:plus: 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, T-Mobile Ekstraklasa

Spotkanie: Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk

Typ: over 2.5

Kurs: 2.30

Buk: Bet365

Godz. 18:00

Analiza:

Przedostatnim spotkaniem siódmej kolejki naszej Ekstraklasy będzie stracie zespołów które na początku rozgrywek wyglądają bardzo dobrze. Pogoń sezon rozpoczęła od porażki przed własną publicznością z Legią 0:3 i ta porażka nie dziwi i do tamtej pory zespół gra coraz lepiej. Podział punktów w meczu ze Śląskiem 2:2 i Zawiszą 1:1 następnie wygrana w Białymstoku 2:3. To co może troszeczkę dziwić to styl gry zespołu Wdowczyka nie jest to gra defensywna jak wielu oczekiwało po ty trenerze tylko granie naprawdę do przodu. Przed przerwą reprezentacyjną zremisowali z Krakowską Wisłą która ma najlepszą w tej chwili defensywę mimo to stwarzali sobie mnóstwo sytuacji bramkowych brakowało tylko skuteczności. Grę tworzą dwójka Japończyków oraz Robak który moim zdaniem jest świetnym zakupem mało mamy w polskie lidze zawodników którzy z taka łatwością wygrywając górne piłki. Jestem przekonany że Pogoń zagra dziś o trzy punkty bo jak na razie przed własna publicznością dwa remisy i porażka pola na zgarnięcie pełnej puli. Lechia to też zaskoczenie tego sezonu młody zespół prowadzony przez Probierza nie przegrał jeszcze spotkania remisując trzy i tyle samo wygrywając. Wszystko w tym zespole funkcjonuje jak na razie bardzo dobrze, dziś będą chcieli wygrać i wrócić na fotel wicelidera. Zapewne w tym spotkanie zagrają z kontry z której są bardzo groźni. Jak dla mnie powinien być to dość otwarty mecze z trzema bramkami w tle.

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2013-2014-vt125750,25.htm#1780964

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:34 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sampdoria - Genoa 15 Sep 2013, 20:45 Serie A

typ dnb Sampdoria

kurs 1,74

MarathonBet

 

Gram ten mecz na wielu płaszczyznach 1x dnb do dubli oraz czyste win po bardzo fajnym kursie.Derby jak dla mnie zapowiadają sie pod dyktando popularnej Sampy- uważam ze dysponuje ona lepszym składem, mimo ze została pozbawiona 2 swoich najlepszych graczy- to jak na-razie forma jest nieco wyższa niz rywala za miedzy na pewno jak to w meczach derbowych mobilizacji i walki nie zabraknie można pograć kartki może i red za drobne. Jak na razie Sampdoria bez zwycięstwa w pierwszych kolejka nowego sezonu: remis na wyjedzie z Bologną 2:2 oraz minimalna porażka z Juve 0-1.Genoa rozpoczęła sezon od porażek z Interem 0:2 i u siebie klęska z Fiorentiną 2:5. Trener Genoa oprócz kiepskiego startu sezonu ma także sporo kłopotów w zespole- atmosfera nie najlepsza są już pogłoski o jego dymisji . Także najbardziej wartościowi zawodnicy zostali sprzedani. W dzisiejszym meczu nie zagra kontuzjowany obrońca Luca Antonelli, oraz pauzujący za kartki dwaj obrońcy Giovanni Marchese i Mario Sampirisi. Goście wyrastają na poważnego kandydata do spadku- oba zespoły graja na tym stadionie w roli gospodarza wiec znają ten obiekt doskonale.

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383.htm#1780966

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:34 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Portugalia, Liga ZON Sagres

Spotkanie: Olhanense - Sporting Lizbona

Typ: Sporting Lizbona -1.5 AH

Kurs: 2.30

Godz: 18:45

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Podopieczni Leonardo Jardima ligę rozpoczęli z przytupem, najpierw wygrali u siebie z Arouca 5:0, a następnie 4:1 na wyjeździe z Academicą, co jednak ważniejsze w 3 kolejce Sporting zremisował z Benficą 1-1 i co ciekawe jest to najskuteczniejsza drużyna w lidze. Czy dziś jest wstanie poprawić te statystyki i wygrać efektownie z Olhanense? Według mnie szansę na takie rozstrzygnięcie są, stąd też myślę, że proponowany przeze mnie typ (-1.5 AH) warty jest tutaj zagrania.

Olhanense jak na razie ma na swoim koncie 4 punkty, ale umówmy się nie jest to drużyna, która nawet w meczach u siebie nie powinien sprawiać kłopotów silniejszym w tym lidze. Olhanense jest to drużyna z którą Sporting w poprzednim sezonie 2 razy wygrywał, u siebie 1:0 natomiast na Estadio Jose Arcanjo 2:0, myślę, że będący w naprawdę wysokiej formie piłkarze Sportingu nie powinni mieć większych kłopotów ze zwycięstwem i to zwycięstwem efektownym.

W drużynie gości na pewno warto zwrócić uwagę na Fredy Montero, który jak na razie jest postrachem linii defensywnych pozostałych drużyn. Kolumbijczyk ma już na swoim koncie 5 trafień w lidze i myślę, że w takim meczu jak dziś jest wstanie swoje dokonania jeszcze poprawić.

Osobiście uważam, że ciężko w tym meczu dopatrywać się jakiejś niespodzianki. Sporting jest to ekipa wyceniana przez transfermarket na 92.800.000 €, dla porównania Olhanense na 13.200.000 € i jest to jeden ze słabszym wyników w lidze. Sporting ma więcej wartościowych zawodników, mających większe doświadczenie i umiejętności, ponadto Sporting jest w dobrej formie i myślę, że nie powinni dziś stracić jakichkolwiek punktów z Olhanense.

 

http://obstawianie.com/portugalia-vt119663,100.htm#1780985

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:35 ]

:plus: 130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...