Skocz do zawartości

Typy na dzień 27.09.2013


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Hokej – Czechy Extraliga

Spotkanie: Mountfield HK - Litvinov

Typ: over 5.5

Kurs: 2.15

Buk: Bet365

Godz. 18:00

Analiza:

Większość lig w hokejka rozkręciła się już na dobre a więc można powoli poszukać spotkań na przełamanie underowe i takie właśnie znalazłem w rozgrywkach czeskiej Extraligi. Tak jak napisałem główny powód gry na bramki w tym starciu to seria underową ekipy gości, wszystkie pięć spotkań zakończone underowo (jeszcze tylko jedna drużyna ma taki bilans). Najciekawsze w tym jest jednak to że średnia jest i tak wysoka bo wynosi 5.0, czyli zawsze gdzieś tej jednej bramki brakowało. Jak jest seria na początku sezonu to oczywiście trzeba popatrzyć na poprzedni sezon no u było overowo średnia 6.0 była czwartym najlepszym wynikiem. Dobra informacja jest też taka że na wyjazdach trzymali ten sam poziom bramkowy. W tym sezonie jak do tej pory dwa razy grali na wyjeździe dostając 5:0 od Pardubic i wygrywając z Chomutovem 2:3. Tak sobie popatrzyłem na kadrę zespołu to w defensywie dużo jest młodych graczy, pierwszym bramkarzem jest natomiast 23-latek a jego zastępcą weteran 38-letni golkiper. Żeby był overa trzeba mieć dobrego rywala i takim wydaje mi się że będzie Mountfield HK. Jest chyba nowy twór ligi oparty na zespole Ceske Budejovice które rok temu występowało w tej lidze. Super overowi nie byli ale underowi też nie, patrząc po składzie widzę że wybitnego bramkarza nie mają w składzie na pewno nie ma podstawowego z Ceske. Jeszcze jedna ważna statystyka oba zespoły są dość skuteczne w grze w przewadze.

http://obstawianie.com/liga-czeska-2013-2014-vt126138.htm#1784555

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-28, 10:57 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Francja ( Ligue 2 )

Spotkanie: Caen - Le Havre

Typ: 1

Kurs: 2.00

Data: 27.09.2013

Godzina: 20.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na dziewiątą kolejkę Ligue 2 we Francji.

W meczu zmierzą się Caen oraz Le Havre.

Caen w swoich do tej pory ośmiu rozegranych meczach zdobył trzynaście punktów po czterech wygranych, jednym remisie oraz trzech porażkach co daje obecnie piąte miejsce w ligowej tabeli, bilans bramek 16-12.

Le Havre zdobyło dziesięć punktów w swoich ośmiu meczach w tym sezonie w lidze po dwóch wygranych, czterech remisach oraz dwóch porażkach co daje dziesiąte miejsce w lidze, bilans bramek 11-9.

Gospodarze zagrali u siebie cztery razy zdobywając dziewięć punktów po trzech wygranych oraz jednej porażce, bilans bramek u siebie 9-4.

Goście zdobyli trzy punkty w czterech wyjazdowych meczach po trzech remisach oraz jednej porażce, bilans bramek na wyjazdach 3-5.

Mój typ w tym meczu to jedynka, Caen u siebie potrafi bardzo dobrze grać - wygrało trzy z czterech meczy w tym sezonie ligowym przed własną publicznością, a Le Havre na wyjazdach traci na swojej wartości sporo i w meczu z Caen przegra.

 

http://obstawianie.com/francuska-ligue-2-i-nizsze-ligi-vt119669,100.htm#1784595

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-28, 10:58 ]

:plus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, WNBA

Spotkanie: Atlanta Dream - Indiana Fever

Typ: Indiana Fever (+3,0 pkt.) AH (jeśli Atlanta wygra różnicą dokładnie trzech punktów, to zwrot)

Kurs: 1,971

Godz: 27.09.2013 1:00

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Zapowiada się na dośc ciekawy mecz. Większe szanse na awans daję Indianie i według mnie już ten pierwszy mecz mogą wygrać. Atlanta bardzo dobrze zaczęła sezon, jednak od lipca ta drużyna grała fatalnie. Gdyby nie zwycięstwa z początku sezonu, to by tej drużyny nie było w fazie playoff. W pierwszej rundzie play-off, która zarazem była ćwierćfinałem, to Atlanta wygrała 2:1 z Waszyngtonem, jednak w pierwszym meczu wysoko przegrały z Waszyngtonem, gdyż aż 56:71. Indiana Fever w przeciwieństwie do swoich rywalek fatalnie zaczęły ten sezon. Potem jednak ich gra się poprawiła i znalazły się w fazie play-off. Sprawiły one sporą niespodziankę eliminując jednego z głównych kandydatów do mistrzostwa WNBA Chicago Sky. Imponująco wygląda styl w jakim to zrobiły gdyż oba mecz gładziutko wygrały i to bardzo wysoko, gdyż 85:72 na wyjeździe i 79:57 u siebie. Jak widać koszykarki Indiany Fevers są świetnie przygotowane do tych play-off. Według mnie Indiana wygra ten mecz, jednak na wszelki wypadek zabezpieczam się niewielkim dodatnim handicapem.

 

http://obstawianie.com/wnba-vt123299.htm#1784603

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-28, 11:01 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Łotwa

27.09.2013 18:00

Daugava - Skonto

Typ: EH(1:0) 2

Kurs: 4.20

PaddyPower

 

Dziś na Łotwie spotkanie derbowe pomiędzy zajmującym czwarte miejsce zespołem Daugavy a liderem Skonto. Gospodarze tego meczu spisują się bardzo dobrze w tym sezonie zajmują bardzo wysokie jak na nich trzecie miejsce w lidze, 11 zwycięstw, 6 remisów oraz 4 porażki dały 39 punktów, bilans bramkowy 31:16. Natomiast Skonto walczy o mistrzostwo, spisują się w tym sezonie znakomicie, w lidze mają na koncie 15 zwycięstw i 6 remisów, co daje 51 punktów, zdobyli aż 60 bramek tracąc zaledwie 7. Wygrywają wszystko jak chcą, mieli tylko dwa remisy na przełomie lipca i sierpnia m.in. w szlagierowym meczu z Ventspils na wyjeździe 0:0 z którymi to walczą o mistrzostwo. Jednak pamiętać trzeba że walczyli wtedy właśnie z dobrym czeskim zespołem Slovanem Liberec w kwalifikacjach ligi europejskiej i walczyli dzielnie, odpadli po równej walce, u siebie wygrali 2:1 a na wyjeździe ulegli 0:1. Na krajowym podwórku mieli ostatnio jedyną wpadkę i na pewno w derbach będą chcieli zmazać tą plamę, oczywiście byli w tym meczu zdecydowanie lepsi, jednak rywale mieli sporo szczęścia. Dziś spotkanie które wyzwala w tej słabej lidze specjalne emocje także Skonto powinno pokazać 100% możliwości, w lipcu pokonali u siebie Daugavę 5:0, a jako że na wyjazdach spisują się wyśmienicie (8 zwycięstw, 2 remisy, bramki: 30:3) powinni poradzić sobie z tym rywalem, który lepiej gra na wyjazdach niż w domu (4 zwycięstwa, 4 remisy, 2 porażki, bramki 11:6). Kursy w okolicach 2 na wygraną i 4 na wygraną z handi są jak najbardziej do pokrycia i wydają się zbyt wysokie.

 

http://obstawianie.com/lotwa-vt119647.htm#1784726

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-28, 10:59 ]

przełożony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schwenninger - Köln godz. 19:30

typ:2

kurs: 1,85

Buk: WH

 

Piąta kolejka DEL,beniaminek Schwenninger podejmuje wicemistrza Niemiec zespół Kolonii. Faworytem wydają się goście i to na nich postanowiłem zagrać. Zespół gospodarzy wygrał tylko jedno spotkanie w ostatniej kolejce w rzutach karnych ,trzy pozostałe przegrał w tym dwa na własnym lodowisku. Były to dość wysokie porażki 0-4 z Iserlohn oraz 1-4 z Krefeld. Sadzę,że również dzisiaj kibice Schwenninger nie zobaczą zwycięstwa a mecz skończy się wygraną gości po trzech tercjach. Kolner ten sezon zaczął średnio w czterech meczach zdobył osiem punktów i na razie zajmuję czwarte miejsce w tabeli. Dwa spotkania wygrał po karnych ,jeden mecz natomiast przegrał w ten sposób. dopiero w ostatniej kolejce wicemistrz wygrał w regulaminowym czasie pokonując 4-3 Iserlohn .

Wydaję mi się,że dzisiaj nie rywal nie jest zbyt wymagający i goście powinni zwyciężyć biorąc pod uwagę fatalną postawę Schwenninger u siebie.

Myślę,że nie ma to wielkiego znaczenia bo oba zespoły grały ze sobą ostatnio 10 lat temu ale dziewięć ostatnich meczy wygrywał Koelner. Ostatnie zwycięstwo gospodarzy było w 1999 roku.

 

http://obstawianie.com/liga-niemiecka-del-2013-2014-vt126140.htm#1784754

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-28, 11:00 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Irlandia

27.09.2013 20:45

Sligo - Shelbourne

Typ: EH(0:2) 1

Kurs: 2.88

PaddyPower

 

Po dzisiejszym spotkaniu pozostaną cztery ligowe kolejki i jeśli dziś Sligo wysoko wygra wciąż liczyć się będzie w walce o mistrzostwo. Wysoka wygrana może się później liczyć jeśli będą mieli z St. Patrick's równą liczbę punktów. W ostatnim miesiącu są naprawdę w dobrej formie, 5 zwycięstw i remis w 6 ostatnich spotkaniach. Shelbourne zajmuje ostatnie miejsce i w formie jest fatalnej. Przegrywają mecz za meczem, a grali większość spotkań w ostatnim czasie na własnym stadionie. Teraz czeka ich bardzo ciężki wyjazd, a mają dodatkowo ogromne problemy kadrowe zarówno w obronie jak i w pomocy, zwłaszcza w tej drugiej formacji brakuje wielu ważnych zawodników. Wygrana Sligo dziś powinna być efektowna, wskazują na to wszystkie fakty przedmeczowe.

 

http://obstawianie.com/irlandia-poludniowa-vt119628,25.htm#1784772

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-28, 10:59 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...