Skocz do zawartości

Typy na dzień 05.09.2013


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja również poproszę o wklejenie mojego typu kiedy pojawi się temat na 05.09.

 

 

Dyscyplina:Tenis -Challenger Genua

Spotkanie: Jan Hajek- Dominic Thiem

Typ: 1

Kurs: 1.50

Data: 05.09.2013

Godzina: 12:15

Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:

W drugiej rundzie Challengera w Genui dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy doświadczonym Hajkem a dopiero rozpoczynającym międzynarodową karierę Dominicem Thiemem. Faworytem spotkania bez dwóch zdań jest Jan Hajek. Zarówno Hajek jak i Thiem zdecydowanie wolą korty ziemne od kortów twardych.

Jan Hajek to trzydziestoletni tenisista który od wielu lat utrzymuje się na pewnym poziomie jednak nie może go przeskoczyć w tej chwili jest 103 w rankingu ATP. Ostatnim turnieju w jakim startował przed Genuą wygrał wszystkie pojedynki i zdobył tytuł w Mersbusch. W pierwszej rundzie w Genui pokonał Francuza Texeire.

Dominic Thiem to mniej doświadczony gracz który w tej chwili jest 216 w rankingu ATP co jest najwyższą pozycją w karierze. Dominic gra narażę głownie w turniejach ITF gdzie idzie mu całkiem dobrze i w tym sezonie wygrał 19 spotkań w turniejach tej rangi a przegrał tylko 4. W Challengerach ( nie licząc pierwszej rundy Genui) nie udało mu się w tym sezonie jeszcze wygrać. Powątpiewam żeby nagle wygrał dwa spotkania pod rząd , tym bardziej ze za rywala ma jednego z najlepszych tenisistów grających w Challengerach.

 

Mój typ: łatwa wygrania Hajka.

 

http://obstawianie.com/challenger-2013-vt124166,50.htm#1778114

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-11, 16:05 ]

:plus: 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również poproszę o wklejenie mojego typu kiedy pojawi się temat na 05.09.

 

Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja ( National Football League )

Spotkanie: Mordovia Saransk - Ałanija Władykaukaz

Typ: 1

Kurs: 2.00

Data: 05.09.2013

Godzina: 16.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do National Football League w Rosji.

W meczu zmierzą się Mordovia Saransk oraz Ałanija Władykaukaz.

Mordovia Saransk rozegrała w lidze jedenaście meczy i zdobyła dwadzieścia cztery oczka po ośmiu wygranych oraz trzech porażkach i plasuje ją to na drugim miejscu w tabeli, bilans bramek 22-11.

Ałanija Władykaukaz po dziesięciu swoich meczach ma dwadzieścia punktów po sześciu wygranych, dwóch remisach oraz dwóch porażkach i zajmuje trzecie miejsce w lidze, bilans bramek 11-7.

Gospodarze u siebie zagrali sześć razy i nie stracili żadnego punktu, bilans bramek u siebie 18-1.

Goście na wyjazdach grali sześc razy, trzy razy wygrywali, raz zremisowali oraz dwa mecze przegrali, bilans bramek na wyjazdach 6-6.

Mój typ to jedynka, Mordovia Saransk gra w tym sezonie u siebie wybornie do tego strzelając dużo a tracąc mało bramek, a Ałanija Władykaukaz raczej nie będzie w stanie się postawić tak grającemu gospodarzowi tego meczu.

 

http://obstawianie.com/rosja-vt119645,50.htm#1778104

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-11, 16:06 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również proszę o wklejenie mojego typu, gdy pojawi się temat na 05.09.

 

Dyscyplina: Tenis, ATP US Open

Spotkanie: Andy Murray ₋ Stanislas Wawrinka

Typ: Czy obaj gracze wygrają co najmniej jeden set? Odpowiedź: TAK

Kurs: 1,70

Godz: 05.09.2013 17:00 (godzina u bukmachera)

Bukmacher: William Hill

Analiza: Jakoś nie widzi mi się tutaj wynik 3:0 dla żadnej ze stron. Faworytem bukmacherów i to zdecydowanym jest Andy Murray, ja jednak dostrzegam value na Wawrinkę. Murray jest daleki od swojej optymalnej formy. Andy bardzo słabo grał w turniejach poprzedzających US Open, nie najlepiej gra w US Open. Andy Murray mimo tego, iż jak do tej pory nie miał zbyt dobrych rywali, to stracił dwa sety na tym turnieju. Stracony set z Istominem można zrozumieć, jednak utrata seta z Mayerem to już nie jest dla niego powód do dumy. Sama gra Szkota też pozostawia trochę do życzenia. Wawrinka natomiast jest w bardzo dobrej formie. W ostatniej rundzie sprawił wielką niespodziankę ogrywając Tomasa Berdycha 3:1 w setach, a Berdych grał bardzo dobrze już od jakiegoś czasu. Oglądałem mecz Wawrinka - Berdych i było to kapitalne widowisko, w którym Wawrinka pokazał kawał dobrego tenisa. W meczach z Baghdatisem i Karlovicem Wawrinka też pokazał się z bardzo dobrej strony. Będący w tak dobrej formie Wawrinka może śmiało urwać seta Murrayowi, a może nawet wygrać mecz, jednak bardzo wątpliwe, by zrobił to w trzech setach. Uważam, że obaj zawodnicy wygrają po co najmniej jednym secie.

 

http://obstawianie.com/us-open-vt125906,25.htm#1778101

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-11, 16:06 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody: Tenis - US Open 05.09.2013 godz. 01:00

Wydarzenie: V. Azarenka - D. Hantuchova

typ: Poniżej 21,5 gema w meczu

Kurs: 1.40

Bukmacher: Bwin

 

Na jutro kolejne spotkanie tenisowe, a dokładniej ćwierćfinałowe spotkanie pomiędzy Białorusinką Azarenką, a Czeszką Hantuchovą. Białorusinka sklasyfikowana aktualnie na drugim miejscu w rankingu WTA przeżywała cięzkie chwile w dwoch poprzednich rundach, ale przetrwała i zarówno spotkanie z Francuzką Alize Cornet, jak i Serbką Aną Ivanovic rozstrzygnęła na swoją korzyść w trzech setach. Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał po tym jak w pierwszej rundzie rozprawiła się z Pfizenmaier 6-0,6-0 i w drugiej rundzie z Aleksandrą Wożniak 6-3,6-1. Ale każdy ma chwile słabości, a biorąc pod uwagę to że kolejne spotkanie z Sereną Williams w finale zbliża się nieuchronnie to musi ten mecz zakończyć szybko w dwóch setach. Przeciwniczka jaką jest Hantuchova jest w takim zasięgu i uważam, że ten mecz zakończy się w szybkich dwóch setach. Dla Czeszki już występ w ćwierćfinale jest ogromnym sukcesem biorąc pod uwagę jej forme w tym sezonie(przed US Open odpadała zazwyczaj w pierwszysch rundach, a szczytem była dwukrotnie druga runda). Awans do ćwierćfinału Hantuchova zawdzięcza bardziej łatwym przeciwniczkom niż wielkiej formie, w 1 rundzie ograła Marię Sanchez(111.WTA), 2 runda Victoria Duval (296.WTA), 3 runda Julia Glushko (128.WTA) i 4 runda Alison Riske (81.WTA). Jak widać więc 2 kwalifikantki i 2 zawodniczki ocierające się o pierwszą setkę chluby tej zawodniczce nie przynoszą. Stąd też mój typ, uważam, że Azarenka wygra szybko i w dwóch setach, a żeby ten typ mi zniszczyć to Hantuchova potrzebowała by zdobyć 10 gemow w dwóch setach co uważam za niemożliwe. Zachęcam do swojego typu i pozdrawiam

 

http://obstawianie.com/us-open-vt125906.htm#1778089

 

proszę o wklejenie mojego typu jak będzie już temat na 5.09 z góry dzięki

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-11, 16:07 ]

:plus: 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy - Belgia godz. 17:45

typ: poniżej 135,5

kurs:1,91

Buk: WH

 

Przed nami drugie spotkania na Eurobaskecie . Dziś m.in Niemcy zagrają z Belgią, faworytem tego spotkania jest zespół pierwszy,kurs na Niemcy ok. 1,40. Ja jednak postanowiłem zagrać na bardzo małą ilość punktów w tym meczu. Liczę tu szczególnie na słabą postawę Belgów w tym meczu,przypomnijmy że we wczorajszym spotkaniu Belgia przegrała z Ukrainą 57-58. Niemcy natomiast pokonali Francję 80-74 . Belgia w meczach przed Eurobasketem nie zachwycała i w ostatnich czterech spotkaniach przegrała trzy mecze ,w których rzucali kolejno 52,55,68 punktów. Niemcy w ostatnich spotkaniach mieli średnią ok 75 punktów i tylu punktów spodziewam się dzisiaj. Nie wróże sukcesu Belgom w tym meczu i nie sądzę,żeby rzucili więcej niż 60 . Myślę,że mecz powinien się zamknąć w ilości 135 punktów.

 

http://obstawianie.com/eurobasket-2013-vt125981.htm#1778130

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-11, 16:10 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka, EuroBasket

05.09.2013 17:45

Polska - Czechy

Typ: 2

Kurs: 2.84

Pinnacle

 

Dziś odbywa się druga kolejka fazy grupowej EuroBasketu rozgrywanego w Słowenii. W Polsce wszystkim udało się nabrać na szum medialny i pompowanie balonika przez ludzi, których wiedza o koszykówce jest nieduża. Może i wyniki sparingów były niezłe, ale to tylko sparingi, to mecze na turniejach pokazują na co stać daną drużynę. W pierwszym spotkaniu z Gruzją zobaczyliśmy dokładnie wszystko to co nie od wczoraj jest problemem naszej reprezentacji. Polacy odstają na rozegraniu i stąd biorą się wszystkie kolejne problemy, które od tego się zaczynają. Potem Gortat na siłę -próbuje rzucać z każdej pozycji, nie ma współpracy. Gdybyśmy mieli rozgrywającego na wyższym poziomie może faktycznie ten zespół stać by było na wyjście z grupy, ale tak nie jest. Jesteśmy przewidywalni, w ataku po prostu bardzo słabi, kontra nie istnieje w naszym zespole. Czesi to też nie jest jakiś wielki zespół ale jest Vesely, który pod koszem będzie się dawał we znaki, wczoraj ze Słowenią zagrał dobre spotkanie. Do tego kolejnych czterech zawodników z ACB i większość zmienników z rodzimego Nymburka. To wcale nie jest słaby zespół, ale to bardziej chodzi o nasz poziom, wiadomo nowy dzień itd. ale my nie potrafiliśmy przez cały mecz ani przez chwilę podjąć walki z Gruzinami, gdyby ci byli skoncentrowani do końca wynik mógł być jeszcze dużo wyższy na naszą niekorzyść, wątpię byśmy dziś zobaczyli odmienioną Polską drużynę, przegramy.

 

http://obstawianie.com/eurobasket-2013-vt125981.htm#1778136

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-11, 16:11 ]

:plus: 184

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, Chellenger Brasov

Spotkanie: Adrian Ungur- Patric Ciorcila

Typ: dw 2-0

Kurs: 1,50

Godz: 05.09.2013 15:30 (godzina u bukmachera)

Bukmacher: Bet365

 

Analiza: W 1/8 finału chellengeru rozgrywanego na kortach ziemnych w rumunii zmieszy sie rozstawiony z numerem 1 w tym turnieju faworyt gospodarzy Ungur ze swoim rodakiem Ciorcilą. Spoktanie to w moim mniemaniu zakończy się pewną wygraną Ungura. Prezentują on poziom zupełnie inny od swojego rywala który ma dopiero 16lat i grywa głownie w Futersach gdzie z resztą nie odnosi żadnych sukcesów. Ciorcila to na pewno melodia przyszłości i na obecną chwile nie ma szans po prostu z w starciu z zawodnikiem który grywa na poziomie ATP i jest sklasyfikowany 500pozycji wyżej. Myśle że postawienie na dw 2-0 wydaję się być dobrą inwestycją.

 

[ Komentarz dodany przez: BePe: 2013-09-05, 13:41 ]

Zapoznaj się z regulaminem http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna, 1. liga rosyjska

Spotkanie: FC Rotor Volgograd - Luch-Energia Vladivostok

Typ: under 2.5

Kurs: 1.5

Godz: 17.00

Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:

 

Spotkanie drużyn ze środka tabeli w 1. lidze rosyjskiej. Oba zespoły stawiają przede wszystkim na defensywę, są w czołówce ekip, które w tym sezonie dotychczas straciły najmniej goli. Dodatkowo nie grzeszą one także skutecznością, zwłaszcza zespół gości, który do tej pory w 10 spotkaniach zdołał strzelić zaledwie 7 goli. W ostatnich pięciu spotkaniach ligowych zarówno Rotoru jak i Luch-Energii, tylko po razie padł wynik, w którym strzelone zostały co najmniej 3 bramki. W meczach u siebie gospodarze tracą średnio mniej niż jedną bramkę na mecz i zdobywają równo średnio 1 gola na spotkanie. Z kolei goście w meczach wyjazdowych zdobywają i tracą średnio mniej niż 1 gola na spotkanie. W ostatnich kolejkach obie drużyny często remisują swoje spotkania, zazwyczaj 0-0 lub 1-1. Zapowiada się wyrównany mecz, w którym kibice raczej wielu bramek nie zobaczą.

 

Nie mogę dokleić linków bo mam mniej niż 5 postów, ale analiza znajduje się w lidze rosyjskiej

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-11, 16:12 ]

:plus: 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, EuroBasket 2013

Spotkanie: Niemcy - Belgia ( wynik I połowy/wynik końcowy)

Typ: Niemcy/Niemcy

Kurs: 1.85

Godz: 17.45

Bukmacher: Betsson

Analiza:

 

W Lubljanie zmierzą się drużyny nie uznawane w gronie faworytów do zwycięstwa w całej imprezie. Jednakże już pierwsza kolejka pokazała, że może być zupełnie inaczej. Niemcy po doskonałym meczu pokonali 80-74 faworyzowanych Francuzów z Tonym Parkerem na czele, natomiast Belgowie przegrali w samej końcówce z Ukraińcami 57-58. O ile wynik Belgów nie jest żadnym zaskoczeniem bo grały drużyny na tym samym poziomie to Niemcy sprawili nie lada sensację nie pierwszą i nie ostatnią zresztą. We wczorajszym meczu na uwagę zasługuje postawa Nielsa Giffeya. Koszykarz UCONN Huskies (Amerykańska NCAA), który zdobył 14 punktów i zebrał 5 piłek mając duży wkład w zwycięstwo swojej drużyny. Oczywiście nie można zapomnieć o Robinie Benzingu, który jako zdobywca 19 punktów w kluczowych momentach brał odpowiedzialność całej gry na siebie. Przy braku koszykarzy pokroju Dirka Nowitzkiego wielu fachowców skazywało Niemców na klęskę w meczu z rutynowaną drużyną. Stało się jednak inaczej i to nasi sąsiedzi od początku do końca kontrolowali wynik chociaż w IV kwarcie Żabojadom udało się doprowadzić do wyrównania. Nie zmienia to faktu, że przy takiej postawie jak wczoraj nie powinni mieć oni z pokonaniem Belgów, którzy w ostatnim czasie nie osiągnęli niczego nadzwyczajnego. Po wczorajszym meczu wśród Belgów nie można wyróżnić nikogo wybijającego się ponad przeciętność dlatego uważam, że dojdzie do przekonującego zwycięstwa Niemców.

 

http://obstawianie.com/eurobasket-2013-vt125981.htm#1778262

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-11, 16:12 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Eurobasket, godz. 17:45

Spotkanie: Polska - Czechy

Typ: Polska (- 5,5 pkt)

Kurs: 2.00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Powiem krótko po wczorajszym blamażu z Gruzją, porażka 67:84 gorzej być już nie może, a powiem więcej na pewno będzie lepiej, naszym dzisiejszym rywalem są Czesi, którzy również wczoraj przegrali jednak minimalnie, bo 62:60 z Słowenią, czyli gospodarzami, jednak Czesi nie byli faworytami w tej konfrontacji, a my z Gruzinami byliśmy. Mimo wczorajszej porażki, według bukmacherów Polacy znów są faworytami, kurs na zwycięstwo naszych to ok. 1.50, ja zaryzykuję trochę bardziej i postawię, że wygramy co najmniej 6 punktami różnicy. Jeśli Gortat oraz Lampe zagrają na swoim normalnym wysokim poziomie to powinno być dzisiaj dobrze. Coś o gościach, również mają zawodnika występującego w NBA, jest to Jan Vesely grający w Washington Wizards, są również zawodnicy występujący w hiszpańskim zespole Cajasol są to: Ondrej Balvín , oraz Tomás Satoransky , jest też Jakub Kudlácek występujący we Włoskim Cantu. Mimo wszystko patrząc na skład Polacy według mnie oczywiście mają lekką przewagę przede wszystkim Gortat robi różnicę, a gorzej niż wczoraj na pewno nie zagra. Czesi wyglądali zdecydowanie gorzej od nas w sparingach, m.in. porażki z Belgią 59:72, 55:69 z Litwą, czy też 89:98 z Finlandią. Mimo wszystko dla naszych nie będzie to spacerek, jeśli jednak po pierwszej połówce nie będzie to wyglądać tak jak wczoraj z Gruzją to jestem dobrej myśli. Dla obu zespołów jest to bardzo ważny mecz na tyhc mistrzostwach, według mnie więcej argumentów mają Polacy, może typ troszkę patriotyczny ale trzeba wierzyć w naszych. Co ciekawe mimo, że wczoraj przegraliśmy to zdobyliśmy 7 pkt więcej od Czechów wczoraj, więc w ofensywie wcale nie są tacy mocni, trzeba tylko lepiej popracować w defensywie poprawić skuteczność i jestem dobrej myśli. Transmisja 17:45 Polsat Sport News.

 

http://obstawianie.com/eurobasket-2013-vt125981.htm#1778265

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-11, 16:14 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowenia - Hiszpania 05.09.2013 21:00, Koszykówka, Europa, Mistrzostwa Europy - mężczyźni

typ -3,5 pkt 1 polowa Hiszpania

kurs 1,75

Bet-at-home

 

Krotko i na temat , mój bet dnia.Jakoś nie widzę opcji żeby Hiszpanie nie wygrali tego meczu spokojnie- tak jak wczoraj odprawili z kwitkiem walecznych Chorwatów.Słowenia nie zachwyciła męczyła sie strasznie z Czechami dowiozła te kilka pkt przewagi jakie miała przez cały mecz ale ogólnie mecz bardzo nerwowy, stykowy. Spore problemy z wysokim Veselym- dzisiaj WIECZOREM powinno być podobnie, tylko na całym parkiecie będzie gospodarzom EUROBASKETU bardzo ciężko. Hiszpanie jak przyspiesza sa bardzo groźni, graja bardzo szerokim składem świetny rzut z dystansu.Koszykówka praktycznie kompletna - ofensywny szybki basket, wszystkie atuty po stronie Marca Gasola i spółki.Hendi niskie do polówki warte pogrania -3,5 to na prawdę nie wiele. Hiszpanie wczoraj praktycznie jako jedyni zrobili swoje w bardzo dobrym stylu -jeśli zagrają to co wczoraj będzie bardzo wysokie zwycięstwo.

http://obstawianie.com/eurobasket-2013-vt125981.htm#1778277

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-11, 16:15 ]

:plus: 75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis US Open, godz. 19.40

Spotkanie: Andy Murray – Stanislas Wawrinka

Typ: over 39,5 gema

Kurs: 1.901

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Wawrinka w każdym swoim meczu podczas US Open w tym roku grał tie-brek'a. Przełamać Murraya będzie bardzo trudno, więc Szwajcar będzie pilnował swojego podania. Ale co ważne przełamać Wawrinkę także będzie trudno więc spodziewam się długiego spotkania. Sądzę, że przynajmniej 4 sety tutaj będą grane i ze 2 tiebreaki na pewno. Murray w ostatnich dwóch spotkaniach zaczynał od tie-breaka, co bardzo uprawdopodabnia zaistnienie takiego rozstrzygnięcia. Co więcej tracił seta z Istominem i Mayerem. Akurat 40 40 gemów grał tylko w ostatnim meczu z Istominem, a 3 wcześniejsze to undery. Należy dodać fakt, iż Wawrinka gra bardzo dobry turniej i nie stoi na pozycji straconej. Ograł Berdycha w ostatnim meczu 3:1. Znakomity tenis, znakomity serwis gwarantuje temu zawodnikowi utrzymanie swojego podania. Ograł Stepanka i Karlovicia do 0. Baghdatisa i Berdycha do 1. Także tylko jeden mecz to over gemowy dla takiej granicy. Według mnie szykuje się tutaj bardzo długi i obfitujący w gemy mecz.

 

http://obstawianie.com/us-open-vt125906.htm#1778292

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-11, 16:15 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOFWvroh-YaCpGQ92.pngWielka Brytania - Francja0xioImPt-Sp6N7EUd.png

05.09.2013 21:00

Typ:over 150,5

Kurs: 2,50

William Hill

 

Po pierwszy dniu eurobasketonu niespodziewanie Francja przegrała swój mecz z Niemcami 74-80, a Wielka Brytania pokonała Izrael. Pierwsze dwa dni pokazują, że nie ma mocnych ekip na tych mistrzostwach, które mogłyby dorównać Hiszpanii. Dziś jednak uważam, że w tej grupie wróci wszystko do normy dziś Francja wygra a Wielka Brytania zazna porażki. Francja wczoraj miała dosyć spore problemy ze skutecznością a i tak rzuciła 74 punkty. W ostatnich dwóch meczach z Wielką Brytanią Francja rzucała 82 i 79 punkty. Dziś uważam, że jest w stanie rzucić w granicach 90 a gospodarze tego meczu bez problemu dorzucą coś w okolicach 60.

 

http://obstawianie.com/eurobasket-2013-vt125981.htm#1778300

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-11, 16:16 ]

:plus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...