Skocz do zawartości

KHL / VHL / MHL 2013-2014


grzegorz223

Rekomendowane odpowiedzi


Dyscyplina: Hokej na lodzie - Rosja MHL, godz. 16.30

Spotkanie: Almaz Cherepovets - Red Bull Salzburg (U21)

Typ: 1 [hc 0:2,5]

Kurs: 2

Bukmacher: Bet365

Analiza: Liga MHL to liga juniorów w Rosji. Rozgrywki są na wysokim poziomie, a kluby młodzieżowe to bezpośrednie zaplecze klubów KHL. Ciekawostką jest fakt, że w tej lidze zagra drużyna młodzieżowa Salzburga. Co prawda jest to skład u21, czyli będą tutaj gracze 22-letni i młodsi. W lidze MHL, w drużynach rosyjskich zazwyczaj występują gracze młodsi, zdarzają się nawet 17-latkowie. W drużynie gospodarzy przeważają zawodnicy 19-21 letni. Drużyna austriacka zmierzy się w Czerepowcu z Almazem i raczej nie ma możliwości, aby goście powalczyli o dobry wynik. Pytanie to jak wysoko goście przegrają. Niestety o gościach niczego nie można się dowiedzieć, nawet na stronie MHL czy Red Bulla, ale na pewno poziom juniorski w Austrii jest zdecydowanie słabszy od tego w Rosji.

Almaz w poprzednim sezonie zajął 4 miejsce w swojej konferencji, ale odpadli w pierwszej rundzie fazy playoff. U siebie na 32 spotkania, Almaz wygrywał 18-krotnie. W meczach przedsezonowych przegrali tylko z młodzieżową ekipą Łotwy, zazwyczaj wygrywali strzelając po 5-7 goli. Almaz bardzo dobrze prezentował się w grach przed sezonem, wyróżnić można Sokolova i Kuvayeva, którzy strzelali mnóstwo goli i w tamtym sezonie i teraz też prezentowali równą, dobrą formę.

Ryzyko zawsze istnieje, tym bardziej w pierwszym meczu ligi, ale Almaz to na pewno lepszy zespół od gości z Austrii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL

Spotkanie: Barys Astana - Cherepovets

Typ: over 6.5

Kurs: 3.30

Buk: Bwin

Godz. 13:00

Analiza:

Powoli ruszają ligi hokejowe w tym tygodniu zaczęła najlepsza liga świata zaraz po NHL czyli Rosyjska KHL. Jak to na początku forma zespołów niewiadoma już kilka niespodzianek mieliśmy, ale myślę że na początku warto szukać spotkań gdzie bramek nie powinno brakować a takim spotkaniem na pewno będzie to stracie.

Astana dziś rozpocznie swoje zmagania przed własną publicznością z którą będą chcieli przywitać się w najlepszy sposób czyli prezentując to co grają najlepiej czyli hokej totalnie nastawiony na atak. Tutaj warto przytoczyć statystyki z zeszłego sezonu. Średnia bramkowa oczywiście najwyższa 6.5 – 175 bramek strzelonych (tylko Petersburg miał więcej) przy równie wielu straconych 161. Jeszcze lepiej wygląda to na własnej tafli średnia 6.6 – 97:75. Wszystko potwierdzali także w meczach sparingowych.

Goście jakoś aż tak overowo w poprzednim sezonie nie wyglądali ale ich atutem będzie na pewno to że już oficjalny mecz za sobą mają wygrana po dogrywce z Ekaterinburgiem. To co mnie cieszy to fakt że nie ma podstawowego bramkarza z zeszłego sezonu oraz to jak wyglądali w test meczach – bardzo dobra forma strzelecka i niekoniecznie dobra gra w destrukcji, kilka przykładów: wygrane 5:7 z Novokuznetsk czy 4:7 z Donbass, przegrane 5:2 z Dynamo Moskwa oraz 4:5 z Vladivostok – wszyscy przedstawiciele KHL.

Tutaj długie podsumowania nie potrzeba po prostu styl prezentowany przez gospodarzy gwarantuje nam bramki tym bardziej że jest to pierwsze spotkanie sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Hokej,ROSJA: KHL

Spotkanie: Medvescak Zagreb(-1.5) - Dinamo Riga

Typ: 1

Kurs: 3.10 :minus:

Buk: Unibet :nie:

08.09.2013 19:30

 

Analiza:

Druga kolejka w rosyjskiej KHL.Jestem pod wrażeniem gry jak i składu jaki posiadają hokeiści z siedzibą w Chorwacji.Pierwsze spotkanie i takie efektowne zwycięstwo nad "czerwoną armię".No ale jak graja u nich takie gwiazdy z NHLa jak Jonathan Cheechoo czy Steve Montador.Trudno aby jakaś drużyna była w stanie podjąć walkę z taką drużyną w której grają w większości kanadajczycy czy amerykanie.Przyjda i słabsze chwile w tym zespole gdyż kontuzje czy słabsza forma się trafia.Myślę że dziś wyjda z tej potyczki również zwycięsko.Grają dziś z Rygą ktora ostatni mecz wygrała u siebie zaledwie jedną bramką.Nie nalezy do czołówki KHLa więc dziś myślę że na obcej tafli za dużo nie będą mieli do powiedzenia.Sądzę że pewne zwycięstwo zapewnią sobie gracze z Zagreb.Kurs jest wysoki i myślę że warty zaryzykowania gdyż skład mają nieziemski i jak na razie myślę że w pełni go będą wykorzystywać aby wygrywać spotkania. Powodzenia chłopaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Hokej,ROSJA: KHL

Spotkanie: Medvescak Zagreb - Lev Praga

Typ: 1 :minus:

Kurs: 2.55 :nie:

Buk: WH

08.09.2013 19:30

 

Analiza:

Do dwóch razy sztuka mam nadzieję.No niestety ostatnio gospodarze mnie zawiedli i to bardzo mocno.Myślałem że trochę potrwa zanim inne zespoły nawiążą walkę z taką ekipą z Chorwacji.A tu już w drugim spotkaniu na własnej tafli dostali baty od graczy z łotwy.Jak będzie tym razem ? mam nadzieję że o niebo lepiej i właśnie stawiam na to że tak będzie.Kurs wysoki ale myślę że warty zaryzykowania.Potknięcia się zdarzają ale dziś na własnej tafli gwiazdy zespołu powinne pokazać że należy się z nimi liczyć i przychodzić na ich halę aby na nich popatrzec.Goście z Czech zaczęli od porażki po dogrywce swoją grę w KHLu.Dziś będą chcieli się pokazać ale myślę że dopiero na własnej tafli coś wskórają z jakimś zespołem , ze słabszym zespołem gdyż myślę że ten z Zagrebia będzie dla nich za mocny.Oba zespoły jeszcze nie spotkały się ze sobą więc myślę że dla gości z Pragi będzie to dotkliwa potyczka i będą szukać rewanżu na własnej tafli.W każdym więc razie na dziś typ na Medvescak Zagreb.Do boju i zwycięstwa chłopaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL

Spotkanie: Barys Astana - Yaroslavl

Typ: 5.5

Kurs: 2.10

Buk: Pinnacle

Godz. 15:00

Analiza:

No to ponownie wracamy do hokeja w Rosji bo dziś znowu gra Barys przed własną publicznością.

Zacytuje fragment z analizy dwa dni temu „przed własną publicznością z którą będą chcieli przywitać się w najlepszy sposób czyli prezentując to co grają najlepiej czyli hokej totalnie nastawiony na atak. Tutaj warto przytoczyć statystyki z zeszłego sezonu. Średnia bramkowa oczywiście najwyższa 6.5 – 175 bramek strzelonych (tylko Petersburg miał więcej) przy równie wielu straconych 161. Jeszcze lepiej wygląda to na własnej tafli średnia 6.6 – 97:75.” Skończyło się na pogromie 10:1 !! – fantastyczna skuteczność pod bramką rywali formację ofensywne wyglądają kapitalnie.

Co do ich rywala to sezon rozpoczęli od dwóch porażek z Yugrą 2:1 i 5:2 z Omskiem i tutaj takie małe porównanieOmsk który dysponuje dużym potencjałem w ofensywie wbija pięć bramek a że jeszcze większy ma Astana tak więc dobrze to wróży. Wracając do poprzedniego sezonu to zajęli bardzo wysokie czwarte miejsce w swojej Konferencji, co ciekawe nie przegrali żadnego spotkania wyjazdowego po dogrywce. Jeśli chodzi o bramki to było bardzo przyzwoicie tyle samo strzelonych i straconych 69:69.

Podsumowując gospodarze widać że sami są wstanie pokryć linię bramkową ale dziś będzie dużo trudniej w defensywie bo gości widzę wyżej niż ich poprzedniego rywala mimo dwóch porażek na początku sezonu. Spotkania pomiędzy tymi ekipami obfitowały w bramki w poprzednich latach oraz dużą liczbę kar. Rok temu tutaj było tylko 2:0 co przy 4:2 i 5:3 w rewanżach skłania mnie do tego że tym razem bramki zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL

Spotkanie: Novgorod – Niznekamsk

Typ: over 5 azjan

Kurs: 2.09

Buk: Pinnacle

Godz. 17:00

Analiza:

Zespół gospodarzy Novgorod kontynuuje serię gier na własnej tafli, po dwóch porażkach na inaugurację z Ufa 2:3 po rzutach karnych i 3:4 z Traktorem w ostatniej kolejce pokonali bardzo pewnie 5:0 Magnitogorsk. Tym razem podejmują nieco słabszego rywala i w tej konfrontacji to oni są faworytem. Ja jednak idę tutaj w bramki, gospodarze pokazują na początku sezonu bardzo dobrą dyspozycję strzelecką tym bardziej że grali z rywalami którzy zarówno grę defensywną wraz z bramkarzami mają bardzo dobre, a tego nie można powiedzieć o ekipie gości. Niznekamsk wygrał inauguracyjne spotkanie w lidze na własnej tafli 3:1 Kazaniem, w następnych dwóch wyjazdowych kolejkach nie zdobył punktu ulegając 4:0 Dynamo Moskwa i 1:0 Podolskiem.

Wracając jeszcze do poprzedniego sezonu to oba zespoły nie zaliczamy na pewno do underowych tym bardziej w rolach jakiś dziś grają. Gospodarze rok temu na własnej tafli najwyższa średnia bramkowa przed własną publicznością w Konferencji Zachodniej, natomiast goście w Konferencji Wschodniej najlepsi w tym aspekcie nie byli ale nie byli też najgorsi.

Obie drużyny wybitnych bramkarzy nie mają a z tego co widzę na oficjalnej stronie KHL to u gospodarzy po raz pierwszy zagra Gelashvili a u gości Sudnitsin dla którego będzie to dopiero drugie spotkanie w całej swojej karierze w KHL.

Dwanaście dni temu oba zespoły spotkały się w grze kontrolnej górą byli dzisiejsi gospodarze wygrywając 7:3, rok temu w lidze na tej tafli skończyło się na 3:4 dla gości. Dziś też widzę ruch na tablicy wyników stąd typ na over.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej , ROSJA: KHL

Spotkanie: Medvescak Zagreb(-1.5) - Slovan Bratislava

Typ: 1 :minus:

Kurs: 3.65 :nie:

Bukmacher: Unibet

13.09.2013 19:30

 

Analiza:

No już teraz to do trzech razy sztuka.Dwie analizy na Chorwatów i dwie wtopy.A tak ładnie zaczęli sezon rozbijając "czerwoną armię".Jednym słowem szok że z takim składem tak słabo im poszło w dwóch kolejnych spotkaniach.Goście do udanych poczatku sezonu w KHLu tez nie mogą zaliczyć do udanych.Trzy spotkania i trzy porażki.Wszystkie na wyjadach.Tak jak dziś słowacka drużyn nie będzie miała lekko.Coś im nie idzie gra na obcej tafli.Mam nadzieję że w tym spotkaniu się nie przełamią w końcu.Dopiero wygrają swoje pierwsze spotkanie na własnym lodowisku.Tak więc dziś liczę na drużynę Zagrebia .Mają potencjał w sobie i mam nadzieję że w tym spotkaniu go pokażą i rozbiją Slovan.Będzie musiał szukać punktów gdzie indziej a Chorwaci zainkasuję pełne punkty.Kurs jest wysoki ale myślę że warty zaryzykowania.Powodzenia chłopaki i do boju na własnej tafli!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Rosja KHL

Spotkanie: Barys Astana - Mytishi

Typ: over 5.5

Kurs: 2.01

Buk: Pinnacle

Godz. 13:30

Analiza:

No to wracamy do gry na bramki w meczach Astany która jak na razie w tym aspekcie nie zawodzi.

Dużo już pisałem o stylu gry gospodarzy tym bardziej gdy grają na własnej tafli a dziś kontynuują serię gier u siebie. W pierwszych trzech kolejkach planowo wszystko overowo, najpierw rozgromili Cherepovets 10:1, następnie wygrana z Yaroslavem 5:3 a ostatnio porażka 1:5 z Petersburgiem ale ona nie dziwi bo tym składem co dysponuje Petersburg to by w NHL się sprawdził. Tak więc widzimy i strzelać i tracić potrafią, ich siłą jest też to że potrafią serią zdobywać bramki w pierwszym meczu w trzy minuty drugiej tercji cztery bramki, w drugim meczu podobnie w 30 sekund w pierwszej tercji strzelili dwie bramki natomiast w trzeciej zdobycie trzech zajęło trzy minuty.

Goście to na pewno jak na razie rozczarowanie początku sezonu skład mają bardzo mocny min. Sanguinetti - wybitna postać, gracz NHL, Niskala - śreprezentant Finlandii, Engqvist - jeden z wyróżniających się reprezentantów Szwecji. Problemem jest jednak widoczny brak zgrania bo w kadrze jest 24 nowych zawodników. Jednak jak to trener zapowiedział z każdym mecze powinno być lepiej i było to widać już w spotkaniu z Omskiem przegrane 4:3 było widać poprawę w grze ofensywnej jednak dalej kuleje defensywa z bramkarzem bo prawie w każdym meczu rywale oddali mnie strzałów a mimo to wygrywali. Tak spojrzałem na statystyki to dużo też w tych meczach było kar a z taki rywalem jak Astana ma to duże znaczenie dla typu.

Gospodarze będą grali swoje czyli do przodu i będą chcieli po ostatnie porażce zakończyć okazałym zwycięstwem serię przed własną publicznością bo już w następnej kolejce wyjazd. Goście będą chcieli odnieść pierwsze zwycięstwo i powinni pójść na wymianę bo przy tej grze w defensywie tylko tak mogą coś tu ugrać. Rok temu na tej tafli skończyło się na 4:4 po regulaminowym czasie gry w karnych górą byli gospodarze i znowu zafunkcjonowało to o czym pisałem wcześniej Astana w trzy minuty zrobiła 3:0 dwa sezony temu tutaj Barys wygrał 6:1 powtórka z bramek bardzo realna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody: Hokej - KHL 16.09.2013 godz. 17:30

Wydarzenie: SKA Saint Petersburg(-2,5) - Medvescak Zagreb

typ: 1

Kurs: 1.75

Bukmacher: Sportingbet

 

Na dzisiaj pojedynek hokejowy z Kontynentalnej Ligi Hokejowej. Spotkają się ze sobą jeden z faworytów rozgrywek oprócz Dynama Moskwa i Barska Kazań zespół SKA Saint Petersburg i kopciuszek występujący dopiero od tego sezonu Chorwacki zespół Medvescak Zagreb. Drużyna z Zagrzebia od 2009 r. rozgrywała swoje mecze w Austriackiej Lidze Hokejowej gdzie dwukrotnie udało jej dojść się do półfinałowej fazy play-off, a w tym sezonie przyjęta została do KHL. Już od początku sezonu widać gdzie znajdować się będzie miejsce obydwu drużyn w tym sezonie, hokeiści z Petersburga jak na faworytów przystało wygrywają wszystko do tej pory odnieśli 4 zwycięstwa, wszystkie na wyjeździe (Omsk 5:1,Ekaterinburg 6:4, Yugra 5:1, Barys Astana 5:2), natomiast zespół z Zagrzebia po niespodziewanie wysokim zwycięstwie na początku sezonu z CSKA Moskwa 7:1 odniósł później 3 porażki z Dinamo Riga 1:5, Lev Praga 1:3 i po dogrywce ze Slovanem Bratysława 3:4(wszystkie mecze u siebie). Po początkowych wynikach widać że hokeiści z Petersburga są zdecydowanym faworytem tego spotkania, pierwsze spotkanie u siebie powinni chcieć wygrać, a biorąc pod uwagę że ich przeciwnikiem jest zespół z Zagrzebia to może być to zwycięstwo bardzo wysokie. Moim zdaniem spotkanie to skończy się zdecydowanym i wysokim zwycięstwem SKA, który dołoży kolejne zwycięstwo do swojego dorobku w tym sezonie. Zachęcam do swojego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL

Spotkanie: Cherepovets - Medvescak Zagreb

Typ: over 5.5

Kurs: 2.45

Buk: Bet365

Godz. 17:00

Analiza:

Gospodarze po serii czterech gier wyjazdowych gdzie po za wygraną z Ekaterinburgiem zostali zlani przez Astanę 10:1 a także przegrali z Omskiem 4:3 i Yugrą 3:1., w ostatnim spotkaniu po raz pierwszy zaprezentowali się własnej publiczności pokonując Dynamo Minsk 4:2. Już raz pisałem że kuleje szczególnie gra defensywna a jednym z powodów jest nowy „zestaw” bramkarzy na ten sezon. Grając u siebie zazwyczaj kibiców nie brakuje a to mobilizuje do raczej bardziej ofensywnej i widowiskowej gry. Kolejny plus dla typu to gospodarze jak do tej pory łapią dużo kar w ostatnim meczu osiem, w sumie średnia z pięciu spotkań to sześć wykluczeń , za to sami są też dość skuteczni w grze w przewadze.

Medvescak Zagreb to Chorwacki debiutant w rosyjskiej lidze KHL, który na stracie zszokował wszystkich gromiąc na własnej tafli aż 7:1 ekipę CSKA, ale to był raczej falstart gości bo następne mecze to porażki z Dynamo Riga 1:5, Lev Praga 1:3 i Slovanem 3:4 wszystko u siebie i z rywalami którzy też są z poza granicy Rosji niedawno dołączając do tych rozgrywek, tak więc widać że zetknięcie się z inną rzeczywistości jest bolesne. Jeśli ktoś śledzi hokej w Austrii bo tak rok temu występowali to jest to bardzo overowa liga gdzie nie ma wybitnych bramkarzy i tak jest i w tym zespole. Nadzieję na dobry dzisiaj wynik jest ostatnie starcie z potęgą KHL Petersburgiem mimo porażki 3:0 na wyjeździe zostawili naprawdę dobre wrażenie i swoje szasnę w tym spotkaniu mieli zresztą oddali więcej strzało niż gospodarze a dziś inna klasa zespołu w każdym calu i powinno być luźnie na tyłach.

Jak dla mnie powinno dziś być żywo na tablicy wyników, goście po inauguracyjnym zwycięstwie będą chcieli wreszcie po tej serii porażek coś wygrać i nie spodziewam się w ich wykonaniu asekuranckiej gry podobnie jak u gospodarzy. Do tego dochodzą jeszcze nie wybitny bramkarze a więc bramki powinny dziś być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL

Spotkanie: Medvescak Zagreb - Yugra

Typ: over 5 azjan

Kurs: 1.84

Buk: Pinnacle

Godz. 19:30

Analiza:

Na zakończenie dnia w rosyjskiej lidze KHL, Chorwacki zespół który debiutuje w tych rozgrywkach będzie podejmować Yugrę.

Medvescak Zagreb tak jak wspomniałem w tym sezonie przystąpił do rywalizacji w KHL czyli drugiej najlepszej lidze na świecie tuż po NHL. Zetknięcie z nowa rzeczywistością było dość sensacyjne w pierwszym meczu wygrali na własnej tafli aż 7:1 z CSKA! ale był to bardziej wypadek przy pracy gości, bo następne mecze to serii siedmiu porażek. Dwa dni temu sprawili u siebie kolejną sensację wygrywając po karnych z Petersburgiem 4:3. Powoli pojawia się problem z nowymi rozgrywkami w poprzedniej lidze nie grali tylu, tak często i nie mieli tak dalekich podróży jak teraz i trener nie ukrywa że jego zawodnicy są trochę zmęczeni tym maratonem bo ostatnie pięć spotkań to ciągłe wędrówki co dwa dni. Dziś niepewny występ dwójki bardzo ważnych i doświadczonych defensorów Fostera i Popovica, na pewno nie zagra trzeci defensor Klubertanz.

Zespół goście na początek sezonu dostał serię sześciu spotkań na własnej tafli a wiec nie musieli się nigdzie ruszać tak wiec mają dużo więcej sił. Co do wyników to trzy zwycięstwa i trzy porażki. Po serii domowej w pierwszym spotkaniu wyjazdowym zlali Omsk aż 2:6. Patrząc na poprzedni sezon nie jest to topowa ekipa, rok temu walczyli w PO ale w grupie przegranych, dobrą wiadomością jest to że są bardzo overowi – średnia 6.1 była drugim wynikiem Konferencji, szczególnie lubi tracić i strzelać na wyjazdach bo średnia jeszcze wyższa 6.2.

Zmęczenie gospodarze nie będą tak uważni w obronie jak dotychczas tym bardziej ze trójka wspomnianych defensorów może dziś nie zagrać, dobrą informacją jest to że na własnej tafli problemów ze zdobywaniem bramek nie mają i to z najlepszymi. Tak patrzyłem na grę zespołów z Rosji gdy przyszło im wyjeżdżać po za granicę kraju i było dużo rotacji w składach i ich gra szczególnie w tyłach imponująco nie wyglądała i tak też było rok temu w przypadku Yugry, przegrana na Ukrainie 4:2, w Bratysławie 4:3 i Pradze 4:0. Spodziewam się tutaj ruchu na tablicy wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL, godz. 17.30

Spotkanie: AK Bars Kazan ₋ SKA Saint Petersburg

Typ: 1 [zwycięzca]

Kurs: 2.0

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Bars to drużyna bardzo dobra, posiadająca potencjał ofensywny, ale co ciekawe i świetnie grająca w defensywie. Przed sezonem dołączyli do niej m.in. Osipov, Varnakov, Burmistrov i Stapleton. Pierwszym strzelcem jest Pesonen z 6 bramkami. Ale wszyscy nowi robią tzw. różnicę. Na razie na 12 gier bilans bramkowy 30-18. Bilans punktowy to 26 pkt. i 2 miejsce w konferencji East. U siebie na 7 gier Kazań wygrał 7 razy. Bilans bramkowy 20-9. Ostatnie 3 mecze to 2:0 z Jarosławiem, 1:0 z Cherepovetsem i 4:2 z Atlantem. Gospodarze grają znakomitą defensywą.

To będzie spotkanie świetnej obrony z chyba najlepszym atakiem w lidze. SKA to lider West, po 12 grach mają na koncie 27pkt. i 49 strzelonych goli. SKA jednak jest w sesji wyjazdowej. To będzie ich ostatni mecz w serii 5 gier. Jak na razie grali dość przeciętnie, bo porażki z Medvescakiem oraz Novgorodem. Wygrali po karnych z Vitiazem oraz w prestiżowym meczu w Moskwie z Dynamo 6:2. Zespół podobno już odczuwa fizycznie skutki podróży i gier co 2 dni, a co więcej ostatnio nie grał w Podolsku najlepszy strzelec drużyny Kowalczuk z powodu kontuzji pleców. Nie wiem czy zdąży się wykurować w 2 dni, aby mógł na 100% zagrać w Kazaniu.

Tak czy inaczej Kazań to znakomita firma i nie sądzę, aby oddał pole SKA. Goście co prawda w ofensywie mają siłę niesamowitą, Cervenk,a Martensson, Kowalczuk, Panarin, Thoresen itp. Znowu gospodarze mają w bramce Barulina (95,2%, 1,5GAA), a jeszcze ciekawsze u gości jest Salak (1,3GAA). Tak czy inaczej gospodarze mają serię domową, wygrywają wszystko, a na SKA mobilizacja jest w zespole AK Bars podwójna, o czym zaświadcza cała ekipa gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKA St.Petersburg - Amur Chabarowsk

 

Po dlugiej sesji wyjazdowej SKA zagra w końcu u siebie. Rywalem przeciętny zespół z Chabarowska. SKA to obecnie najlepszy zespół w KHL, w ostatnim meczu pokonali na wyjeździe inny zespół z czołówki Bars Kazań 3:1. Oba zespoły miały teraz trochę więcej wolnego, ostatni mecz rozegrali w czwartek. SKA to potentat, dysponują ogromną siłą w ofensywie, w składzie mają takich zawodników jak Kowalczuk, Cervenka, Panarin, Thoresen czy Tichonow. W tym sezonie na koncie mają 30 punktów zdobytych w 13 spotkaniach, 9 z nich wygrali w regulaminowym czasie (w tym 3 z 4 spotkań u siebie), bramki 52:28, to naprawdę świetny wynik. Amur ma na koncie zaledwie 11 punktów zdobytych w 11 spotkaniach, na wyjazdach rozegrali 6 spotkań i tylko jedno wygrali po karnych, pozostałe 5 to porażki z czego 3 w regulaminowym czasie, bramki 22:36. Co warte podkreślenia SKA uwielbia grać z Amurem, wygrali 11 ostatnich spotkań, z czego wiele bardzo wysoko.

 

AH(0:2,5) 1 2.00

AH(0:3,5) 1 3.30

marathonbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hokej: Rosja VHL 07.10.2013 16:30

Titan Klin - Nyzhnui Tahil

Typ: Titan Klin :t:

Kurs: 1.85

Bet365

 

Gospodarze patrząc pod kątem zawodników których posiadają w ten sezon weszli dobrze po 9 spotkaniach 5zw/4p 21:24 dzięki czemu plasują się na 13 pozycji. Przed sezonem nie było rozbioru drużyny i odeszło tylko 3 zawodników natomiast sprowadzono 8 po dwóch słabszych sezonach i nie załapania sie do play-off teraz chcą ten cel osiągnąć. U siebie jak do tej chwili 2zw/3p ale mieli ciężki terminarz porażki z takimi ekipami jak Kazzinc-Torpedo które prowadzi z 27pkt czy Krasnodare 3 miejsce 20pkt. Goście całkowicie w innych nastrojach po 9 kol tylko 7 pkt i 24 miejsce 2zw/ 7p 19:26 ( tylko jedne zwycięstwo w reg.czasi ). Obecnie są w serii 7 porażek pod rząd i nie zapowiada sie w najbliższym czasie na lepsze jutro. Drużyny spotkały się jak do tej pory 4-krotnie i za każdym razem górą wychodzili Gospodarze Titan Klin - 4:3, 4:2 , Nyzhnui Tahil 7:4, 3:1. Po takim kursie warto spróbować pograć w strone Gospodarzy.

 

edit / 4:0 :plus::plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, Rosja KHL

Spotkanie: HC Lev Praga - Metallurg Magnitogorsk

Typ: 1

Kurs: 2,85

Bukmacher:Unibet

07.10.2013 19:00

 

Analiza:

Znowu wieczór z rosyjską liga hokejową.Na dziś mecz kończący serię dla Magnitogorska?Myślę że jest to możliwe.Siedem meczy bez porażki, bardzo ładnie ale jak wiemy te passy kiedyś się kończą.Sądzę że dziś dla gości także będzie to koniec serii.Teraz przyjdzie czas dogrywek i przegranych spotkań.gospodarze u siebie nieźle sobie radzą i gramy dziś właśnie na ich tafli.grają w kratkę ale u siebie dają radę i potrafią wygrać z każdym.mają pięc spotkań wygranych bezpośrednio.Goście sześć tylko ze w tym że ostanio zwyżka formy.ja jestem za tym dziś że kazda piękna seria się kończy i dlatego też stawiam na prażan że poradzą sobie dziś.ładny kurs jest na nich więc myślę że warto jest zaryzykować i postawić jakies złocisze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL

Spotkanie: Dyn. Mińsk – Medvescak Zagreb

Typ: over 6.5

Kurs: 3.70

Buk: Bwin

Godz. 18:00

Analiza:

Kolejna seria gier w rosyjskiej lidze hokeja KHL i pojedynek typowo nie rosyjski. W Mińsku tutejsze Dynamo będzie podejmować debiutujący w tym roku zespół z Chorwacji. Zespół gospodarzy wydaje być się słabszym zespołem niż rok temu przynajmniej na początku sezonu, obecnie z czterema zwycięstwami i ośmioma porażkami plasują się na 12 miejscu w Konferencji Zachodniej. Wszystkie cztery zwycięstwa odnieśli na własnej tafli gdzie po prostu od kilku lat czują się najlepiej i są wstanie każdemu urwać punkty. W tym roku poległy tu już ekipy Yugry 5:3 czy Omsk. Goście tak jak wspomniałem to debiutant w tych rozgrywkach i zespół składający się głównie z Kanadyjczyków i Amerykanów jest w świetnej dyspozycji ale głównym powodem jest gra na własnej tafli bo ostatnie sześć spotkań grali w Zagrzebiu mimo to nie można przekreślać tych wyników tym bardziej że wygrali wszystkie te mecze a na rozkładzie mieli Petersburg 4:3, Astane 3:2 czy ostatnio roznieśli Niznekamsk 6:0. Jednak gdy grali już po za własną taflą a były takie cztery spotkania wszystko przegrali tak więc dziś o korzystny rezultat będzie ciężko ale z tą dyspozycją strzelecką powinni dziś zdecydowanie powalczyć o pierwsze wyjazdowe zwycięstwo. Zarówno jedni i drudzy pokazują się ostatnio z bardzo dobrej strony w ofensywie i dziś powinno być podobnie tym bardziej że u gospodarzy będzie dziś bronił Lalande i jego statystyki w tym sezonie nie powalają średnio ponad trzy bramki na mecz puszczone ze skutecznością 90.5%, z drugiej strony będzie Brust nie jest to ani słaby ani rewelacyjny bramkarza ale w ostatnich trzech meczach zachował czyste konto co na niego i ten zespół jest czym rewelacyjnym i jak dla mnie dziś ta seria zdecydowanie powinna się skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.Hokej na lodzie - Rosja - Rosyjska KHL

Spotkanie. Medvescak Zagreb - Spartak Moskva

Typ.1

Kurs.2,0

Bukmacher.SportingBet

Data.13.10.2013 g.17.30

 

Analiza.

 

Rosyjska KHL i spotkanie pomiedzy zespolami KHL Medvescak Zagreb - Spartak Moskva .Stawiam w tej parze na zwyciestwo rewelacji tych rozgrywek czyli ekipe Medvescak Zagreb.U siebie jak na razie wygrywaja wszystko jak idzie i to nie tylko ze slabeuszami bo potrafili wygrac takze z czolowka ligi...Malo tego ostatnie spotkania u siebie wygrywaja bez straty gola i to juz jest duzy plus na ten mecz...Obecnie gospodarze sa w tabeli ligowej na miejscu 5 z 28 punktami,natomiast zespol Spartak Moskva miejsce 16 i 22 oczka na koncie.I ostatni argument na ten mecz wskazujacy na wygrana gospodarzy to aktualna forma...Medvescak Zagreb - 6 ostatnich meczy i 6 wygranych,natomiast Spartak Moskva 6 meczy i 2 wygrane przy 4 porazkach...Wiem,ze nic nie trwa wiecznie ,ale przy takim kursie zaryzykuje i postawie na kolejna wygrana gospodarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL

Spotkanie: Niznekamsk – Cherepovets

Typ: over 5.5

Kurs: 2.50

Buk: William Hill

Godz. 17:00

Analiza:

Zespół gospodarzy Niznekamsk po serii gier wyjazdowych wraca na własną taflę, przygoda wyjazdowa zakończyła się totalną klęską wszystkie cztery mecze przegrane z tylko dwoma bramkami strzelonymi. Jest problem ze skutecznością ale dotyczy on tylko wyjazdów bo przed własną publicznością czują się w tym aspekcie świetnie tylko w meczu z Kazaniem strzelili trzy bramki pozostałe gry to trzy razy po sześć bramek zdobytych i dwa razy po cztery, średnia traconych też bardzo wysoka po trzy – po prostu u siebie stawiają na ofensywny hokej i dziś będzie podobnie tym bardziej bo tak katastrofalnej serii trzeba się przełamać. Kilka słów o rywalu i pierwsza bardzo dobra wiadomość to w Konferencji Zachodniej są drużyną która najwięcej razy wyciągała krążek ze swoje bramki 49 razy, problemów z ich zdobywaniem też nie ma 40 po stronie strzelonych. Na wyjazdach jak do tej pory osiem gier z których wygrali tylko dwa tracąc średnio trzy bramki na mecz. Ostatnie dwa spotkania to bardzo dobra skuteczność wygrane z Novokuznetsk 5:2 i Vladivostok 4:3. Krótko jak dla mnie dziś powinno być bardzo żywo na tablicy wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL

Spotkanie: Novokuznetsk – Barys Astana

Typ: over 7.5

Kurs: 3.70

Buk: Unibet

Godz. 14:00

Analiza:

No to wracam do mojego ulubionego zespołu w rosyjskiej lidze KHL Astany i oczywiście typ na bramki. Novokuznetsk w ostatnich czterech meczach przebywał na wyjazdach przegrywając wszystko, ogólnie w tym sezonie jest to znacznie słabszy zespół niż rok temu obecnie w Konferencji Wschodniej zajmują ostatnie miejsce odnosząc zaledwie dwa zwycięstwa a były to pierwsze dwa spotkania nowego sezonu. Bardzo dużo bramek tracą a wynika to też z faktu braku lidera na bramce żaden z trójki bramkarzy nie ma większego doświadczenia w tych rozgrywkach. Barys i ich styl jest już chyba wszystkim znany i ten zespół nie ma zamiaru rezygnować z ofensywnego hokeja tym bardziej że przynosi to świetne rezultaty 12 zwycięstw i 3 porażki, bramki 66:41 – oczywiście zdecydowanie najwięcej strzelonych. Na wyjazdach jak do tej pory było bardzo overowo prócz meczu w Zagrzebiu gdzie skończyło się na 3:2. Szczerze to tutaj nie ma co wiele pisać wystarczyło by to że gra po prostu Barys. Rok temu na tej tafli uwaga kibice zobaczyli aż 14 bramek!! – rzecz niebywała jak na Rosję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL

Spotkanie: Vladivostok – Barys Astana

Typ: over 7.5

Kurs: 3.85

Buk: Unibet

Godz. 11:00

Analiza:

Zespół Barysu jedzie do dalekiego Vladivostoku by kontynuować serię gier wyjazdowych.

Zespół gospodarzy to tegoroczny debiutant i jak na razie radzi sobie dość przyzwoicie ósma lokata w Konferencji Wschodniej. Jak do tej pory siedmiokrotnie wychodzili z pojedynków zwycięsko a dziesięć razy musieli uznać wyższość rywali, bramki 40:46. Na własnej tafli jak do tej pory dwie porażki i cztery zwycięstwa. Dużo o gościach nie trzeba pisać bo już wielokrotnie to robiłem, nadal utrzymują wysoką formę strzelecką, są na razie na drugim miejscu w Konferencji ale mają dwie gry mniej od Kazania i jeśli dziś zwyciężą zostaną liderem. Na wyjazdach jak do tej pory świetnie tylko jedna porażka przy sześciu zwycięstwach. Średnia bramkowa na poziomie 6.6 czyli w ich wykonaniu standard.

Tak jak już wiele razy pisałem jeśli gra Astana to możemy liczyć na bramki. Tak jak wspomniałem w pierwszym zdaniu goście musieli pokonać długą drogę na ten mecz inna strefa czasowa na pewno jakieś znaczenie będzie mieć. Jednego czego można się spodziewać po zespole z Kazachstanu że zagrają swoje w ofensywie i z tymi słabszymi rywalami jak na razie w tym sezonie było zawsze żywo na tablicy wyników kilka przykładów 2:6 z Yugrą, 7:2 z Ektarinburgiem, 3:5 z Novokuznetsk nie tak dawno i dziś problemów ze zdobyciem bramek nie powinni mieć. Zapewne też swoje stracą bo gospodarze ostatnio nieźle w aspekcie ofensywnym min. wygrana w Petersburgu 1:3 a u siebie jak do tej pory średnia 3 bramki na mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL, godz. 17.00

 

Spotkanie: Ak Bars Kazań v Spartak Moskwa

 

Typ: under 4.5

 

Kurs: 2.05

 

Buk: Sportingbet

 

Analiza: Bars to drużyna bardzo dobra, posiadająca niesamowity potencjał ofensywny. Przed sezonem dołączyli do niej Varnakov, Burmistrov i Stapleton, Heshka. Na razie na 19 gier gospodarze strzelili 56 goli. Zanotowali tylko 4 porażki, au siebie tylko z SKA S. Petersburg 1:3. 6 dni temu zaczęli serię domową wygraną z Medvescakiem 5:3, potem 5:1 z Dynamo Mińsk, a dzisiaj Spartak. Kazań ma po 19 grach tylko 32 stracone gole co jest najlepszym wynikiem w lidze. Zespół Bars notuje 11 underów na 19 gier. Uważam, że Barulin w bramce Kazania stanie na wysokości zadania i pokaze dobrą formę jak ostatnio.

Goście na 17 gier mają na koncie 10 wygranych, ale wyjazdy to 5 wygranych i 3 porażki, bramki 19-19, ogólnie 41-37. Zespół gości notuje 10 underów dla granicy 4,5 gola na 17 rozegranych spotkań. Teraz seria wyjazdowa, która kończy się meczem w Kazaniu. Na razie wygrane po przedłużonym czasie gry z Medvescakiem i Torpedo oraz porażka z Dinamo Mińsk (2undery i 1 over). U gospodarzy wiadomo jest kilku graczy, którzy strzelać potrafią. Ale u gości w bramce Glass, poza tym gra opiera sięna 3 graczach Spirko, i Krutovie, którzy mają po 6 goli oraz Andersonie z 7 golami. Według mnie goli nie będzie więcej jak 4 w tym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL, godz. 14.00

Spotkanie: Yugra Khanty Mansyisk v Salavat Ulaev UFA

Typ: over 5,5

Kurs: 2,3

Bukmacher: Bet365

Analiza: Dla obu zespołów będzie to 21 pojedynek w tym sezonie ligi KHL. Jak wiadomo Yugra raczej będzie do ostatniej kolejki walczyć o awans do fazy playoff. Na razie 6 miejsce w Kharlamov Division, 25 pkt. i 9 gier wygranych. Bilans bramkowy 46-60, co daje 5,3gola/mecz i 9 overów dla granicy 5,5 gola. Zespół głównie punktuje na swoim lodowisku. Ostatnio seria 4 wyjazdów zakończyła się 3 porażkami, a ostatnia kolejka to porażka z Nefterhimikiem u siebie 3:6. W zespole nie ma gwiazd, najlepsi są Anderson z 5 golami i Sitnikov z 8 golami. Goście to 2 zespół w Chernyshev Division. 39 pkt. na koncie i bilans bramkowy 64-52 po 20 grach. 8 overów w tym sezonie dla granicy 5,5 gola. Salavat Ulaev niestety ma problem z bramkarzami, nie ma Tarkkiego, a bronił ostatnio 19 latek Vasilewski. Zespół też sporo ostatnio strzelał, bo 3,8, 4,3, 4 gole, ale w ostatnim meczu Ufa przegrała 4:7. Kadra bardzo wyrównana, bo tylko jeden z napastników nie ma na koncie jeszcze gola. Najlepsi to Filatov, Pankov i Fin Hartikainen. Według mnie można tutaj spodziewać się sporej ilości goli. Ja stawiam na co najmniej 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL, godz. 16.00

Spotkanie: Ak Bars Kazań v Spartak Moskwa

Typ: under 4.5

Kurs: 2.1

Buk: Sportingbet

Analiza: Bars to drużyna bardzo dobra, posiadająca niesamowity potencjał ofensywny. Przed sezonem dołączyli do niej Varnakov, Burmistrov i Stapleton, Heshka. Na razie na 21 gier gospodarze strzelili 59 goli. Zanotowali tylko 4 porażki, a u siebie tylko z SKA S. Petersburg 1:3. Kilkanaście dni temu zaczęli serię domową wygraną z Medvescakiem 5:3, potem 5:1 z Dynamo Mińsk, 2:0 z Spartakiem oraz 1:0 z Donbassem, 6 dni przerwy i dzisiaj kolejny przeciwnik Vitiaz. Kazań ma po 21 grach tylko 32 stracone gole co jest najlepszym wynikiem w lidze. U siebie 16 atraconych goli na 12 gier. Zespół Bars notuje 13 underów na 21 gier. Uważam, że Barulin w bramce Kazania stanie na wysokości zadania i pokaze dobrą formę jak ostatnio.

Goście to ostatnia ekipa w Tarasov Division, ale na razie całkiem przyzwoicie grająca. Na koncie 9 wygranych w 22 grach, 13 underów na 22 rozegrane mecze, ale niestety wyjazdy to problem tego zespołu poważny. Bilans 1 wygrana/8 porażek i bramki 14-28. Zespół miał serię wyjazdową (4 mecze -4 porażki - 4 undery), potem 3 mecze u siebie i wszystkie wygrane, porażka ze Spratakiem w Moskwie i wygrana u siebie z Novokuznieckiem. W tych 10 grach 1 over z Donbassem. U gości świetnie w bramce gra Lisutin i z pewnością dzisiaj będzie miał pełne ręce roboty. W zespole są jeszcze Koroljuk i Afinogienov z ciekawszych graczy. Według mnie goli nie będzie więcej jak 4 w tym spotkaniu. Kazan jakoś w ofensywie nie błyszczy, goście też ograniczą się do obrony i gola będzie im trudno strzelić w Kazaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL

Spotkanie: Barys Astana – Ufa

Typ: Nigel Dawes strzeli bramkę

Kurs: 2.80

Buk: Doxxbet

Godz. 14:00

Analiza:

Znowu bym pograł na over w tym meczu ale kursy mnie nie powalają ale tak przeglądając dokładnie statystyki znalazłem taką ciekawą opcję na strzelca bramki. Od razu przejdźmy do analizy zawodnika. Nigel Dawes to Kanadyjczyk grający od trzech lata w Barysie. Chłopak zanim zawitał do Rosji grał z sukcesami w zespołach NHL. Gra oczywiście na pozycji atakującego występując w pierwszej linii. W tym sezonie ma na swym koncie osiem bramek i jedną więcej asystę i jest trzecim strzelcem zespołu. Ostatnią bramkę zdobył pięć spotkań temu czyli dość dawno i dziś będzie chciał poprawić ten dorobek tym bardziej że jest to ostatni mecz w serii domowej. W poprzednim sezonie w fazie zasadniczej zdobył tych bramek dwadzieścia a siedem dorzucił w play-offach (a grali właśnie siedem gier). Po prostu widać że jest to skuteczny zawodnik, do tego w klasyfikacji strzelców których bramki decydują o zwycięstwie jest w tej chwili na drugim miejscu. Wszyscy wiemy jak gra Astana i tam w każdej chwili są zrobić serię w której padają bramki. Dziś przyjeżdża Ufa czyli można liczyć na wymianę ciosów tym bardziej że ostatnio goście tracą sporo tych bramek i to ze znacznie słabszymi rywalami przegrali z Ektareinburgiem 7:3, oraz wygrali z Yugrą ale stracili przy tym cztery bramki. Przejdźmy do historii spotkań w ostatnich trzech konfrontacjach na tej tafli Dawes trafiał w każdym meczu. Tak więc fajny kurs, fajna opcja trzeba spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL

Spotkanie: Dinamo Riga – Barys Astana

Typ: over 6.5

Kurs: 3.45

Buk: Marathonbet

Godz. 18:30

Analiza:

Po ponad tygodniowej przerwie wracając rozgrywki w rosyjskiej lidze hokeja KHL, po takie długie rozłomoce ciężko coś w tej lidze prorokować ale co do Astany można być pewien ofensywny hokej na pewno zobaczymy.

Zacznijmy od gospodarzy którzy jak na razie zachwycają w tym sezonie osiem porażek i piętnaście zwycięstw daje im trzecią lokatę w Zachodniej za Petersburgiem i Dynamo Moskwa a wiec potentatami ligi. Na własnej tafli jak do tej pory sześć zwycięstw i trzy porażki, bramki 25:21.

Goście z Kazachstanu to aktualnie druga siła Konferencji Wschodniej która pod względem ofensywny nie ma sobie równych 91 bramek zdobytych (Petersburg ma na koncie 96 ale na Zachodzie plus dwa mecze więcej), ich ofensywny styl wiąże się też ze sporą liczba bramek traconych na koncie już 70, w sumie średnia 6.6 i nikt inny nie przekroczył granicy 6.0. Na wyjazdach grali dziewięciokrotnie przegrywając tylko raz, bramki 36:21.

Gospodarze to jedna z tych drużyn która może się pochwalić niemal w każdym meczu wypełnioną i żywiołowo reagującą publicznością co jest zdecydowanie ich atutem, szczególnie pomaga to gdy gra się z tymi mocnymi a przegrywał tutaj mistrz Dynamo 3:2, Magni 3:2 czy ostatnio CSKA, ta publiczność oczekuje zwycięstw ale i ciekawego widowiska a nie z kim je stworzyć jak nie z Kazachami którzy grają wesoły hokej. Od czterech spotkań gospodarze nie potrafią tutaj wygrać z tym rywalem ale obecnie są dużo lepszym zespołem niż w tamtych pojedynkach i myślę że mogą pójść na wymianę ciosów a wtedy może się skończyć bardzo wysoko.

Rok niema w takim samy okresie była identyczna przerwa i Astana po tym powrocie wykręciła trzy mega overy: 3:6, 7:2 i 3:5 może to i wróży dobrze i tym razem. Jednego chyba można być pewien gra Astana to zawsze trzeba brać pod uwagę bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL

Spotkanie: Lokomotiv Yaroslavl - Atlant Mytishi

Typ: over 5,5

Kurs: 3,7

Buk: Unibet

Godz. 16:00 21.11.2013r

 

Spotkanie najlepszej ligi hokejowej świata a więc KHL, kiedy zobaczyłem kurs na to over 5,5 omal nie spadłem z krzesła. Ja rozumiem,że grają obie drużyny typowo underowe,ja rozumiem,że w KHL nie pada zbyt wiele bramek ale obok takiego kursu nie można przejść obojętnie,tym bardziej,że przebudowana drużyna Lokomotivu już od 22spotkań notuje undery,liczę na ich przełamanie bo ta seria musi się kiedyś skończyć. Początek ich sezonu nie wskazywał na to,ze będzie to drużyna nastawiona na defensywe, po drugiej stronie tafli stanie Atlant Mytishi,drużyna która nie zanotowała undera w ostatnich 7 spotkaniach,jednak widać różnice,kiedy to grają u siebie a kiedy na wyjeździe,grając na wyjeździe ich gra jest raczej oparta na ataku,w odróżnieniu od gry na własnej tafli gdzie drużyna jeszcze ani razu nie zanotowała over 5,5 bramki,myśle,że będziemy dziś świadkami dobrego spotkania ze sporą ilością sytuacji co najważniejsze z bramkami. Po takim kursie warto spróbować,pozdrawiam :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, KHL

25.11.2013 (16:30)

Spotkanie: Mytishi - Yaroslavl

Typ: under 4.5 (60min)

Kurs: 1.62

Buk: Sportingbet

 

W KHL średnia bramek na mecz wynosi blisko 5, ale dziś zagrają ze sobą najbardziej underowe ekipy Konferencji Zachodniej. Będzie to rewanż za mecz sprzed 4 dni w Yaroslavl, gdzie było 2:0

W Mytishi w 14 spotkaniach tylko 1 jedyny raz widzieliśmy więcej niż 4 bramki (w 60min), a średnia w nich wynosiła 3,2. Natomiast w 13 wyjazdach Yaroslavl 4 razy padło ponad 4 bramki w meczu i tu średnia wynosi 4,2. W 5 ostatnich wyjazdach Yaroslavl średnia bramek jest jeszcze mniejsza, bo wynosi zaledwie 3,0. Podobnie jest w przypadku dzisiejszych gospodarzy, gdzie na ich lodowisku średnia w 5 ostatnich spotkaniach wynosi 2,8. Wszystko wskazuje na mocny under. Zajrzyjmy jeszcze do historii H2H. Tam widzimy, że ostatni under 4,5 w Mytishi padł 27 marca 2011. W obecnym sezonie jednak ramy strzeleckie obu zespołów są całkiem inne i spodziewam się podobnego wyniku jaki padł parę dni temu na lodowisku Lokomotiv Yaroslavl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosja: KHL 26.11.2013 14:00



28823983471500250546.pngYugra -Dinamo Riga91640017769011069544.png

Typ:2OT :plus:

Stawka:8/10

Kurs:1,90

Bukmacher:Bet365

 

Dzisiejszego dnia kolejna kolejka spotkań w Rosyjskiej KHL. Spośród wszystkich spotkań które dziś się odbędą postanowiłem opisać pokrótce mecz między Yugra a Dinamo Riga. Jest to w tym sezonie drugie starcie między obiema ekipami, pierwszy mecz Riga grała u siebie i pokonała gości z Chanty-Mansyjsk 4:3 po dogrywce. Dzisiejsze spotkanie ja osobiście typuję w stronę gości. Ostatnia forma Yugry jest niezbyt fajna, w ciagu ostatnich dwudziestu spotkań wygrali oni zaledwie pięć razy z czego ostatnio pokonali na wyjeździe CSKA Moskwa po dogrywce 4:3 a poprzednie wygrane spotkanie zaliczyli dopiero 17 Pażdziernika we Władywostoku. Riga natomiast jest w niezłej formie, co prezentują jej wyniki. Ostatnio straszną wpadkę zaliczyli z Omsk gdzie przegrali swój mecz aż 5:2 ale drużynie z Omska mecz po prostu wyszedł znakomicie. Dzisiejszy mecz moim zdaniem będzie pod dyktando gości, Wilson i Hossa są w nienajgorszej formie a dopełnia ich jeszcze bardzo dobrze Szczechura który w ostatnio przegranym meczu dołożył swoje trafienie. Gospodarze mogą postawić się gościom, ale jestem pewien że dobra gra Dinamo i jej całkiem przyzwoity atak nie da najmniejszych szans ekipie Ugry i że wywiozą punkty jeszcze w czasie 60 minut regulaminowego czasu, aczkolwiek można się zabezpieczyć tym że wygrają po regulaminowym czasie. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROSJA: KHL 28.11.2013 13:00



Omsk - Slovan Bratislava

Typ:1 :plus:

Kurs:1,75

Stawka:6/10

Bukamcher:Bet365

 

Pierwsze z dzisiejszych spotkań w Rosyjskiej KHL, odbędzie się o godzinie 13:00. Na Arena OMSK przyjedzie ekipa Slovan Bratislava. Mecz w moich oczach i zapewne nie tylko moich będzie wyglądał w ten sposób że to gospodarze go wygrają. Omsk gra teraz ostatnie spotkanie u siebie po czym zacznie serię meczy wyjazdowych, w trzech poprzednich meczach jakie Omsk rozegrali na własnej tafli dwa z nich przegrali a jeden udało się zwyciężyć z Rygą 5:2. Mecz ze Slovan jest tak jakby meczem ostatniej szansy by pokazać kibicom że potrafią wygrać na własnej arenie. Slovan wydaje mi się że jest dobrym przeciwnikiem aby udowodnić kibicom że nie są w tak złej formie gracze Omska. Slovan ostatnie swoje mecze gra na wyjazdach na trzy spotkania także wygrali jedno a dwa z nich przegrali z bardzo wysokim rezultatem bo aż 8:1 z Ekaterinburgiem i 6:1 z Barys Astana. Dzisiejsze spotkanie może być całkiem ciekawe ponieważ Omsk jeszcze nie pokonało Slovan w historii meczy, to właśnie ekipa z Bratysławy wygrywała mecze u siebie a jak grała mecz na Arena Omsk udało im się wygrać po dogrywce. Dziś wydaje mi się że nie będzie tak źle z ekipom gospodarzy. Oglądając ich ostatni przegrany mecz z Lev Praga 3:2 po rzutach karnych, widać było że grają fajnie i mają pojęcie o dobrej grze. Lev Praga natomiast jest lepszą ekipą od wyrzej wymienionych więc nic dziwnego że wygrali. Dziś jednak widzę szansę na wygraną gospodarzy i dlatego to na nich stawiam.

Mam nadzieję że typ będzie trafny ale jak będzie zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...