Skocz do zawartości

Progresja


IwanKSG

Rekomendowane odpowiedzi

Progresja

 

Niemal oczywistą i pewną rzeczą jest fakt, że każda drużyna osiągnie kilka remisów w ciągu sezonu.

Przeciętna drużyna ma 10 remisów w ciągu sezonu, a więc co 3 mecz. Czasem zdarza się passa 7 czy nawet 10 meczów bez remisu ale remis ten w końcu pada.

 

Aby zagrać progresją wybieramy sobie jedną drużynę z dowolnej ligi. Najlepiej wybrać zespół przeciętny z ligi w której pada wiele remisów.

Gdy mamy już odpowiedni zespół ustalamy dowolną stawkę którą będziemy grać. Załóżmy że jest to 10zł. Stawiamy te 10zł na remis wybranej drużyny (obstawiamy tylko na ten jeden mecz na kuponie, przeciwnik naszej drużyny nie ma znaczenia). Przyjmijmy że kurs na remis wynosi 3,20. A więc jeśli padnie remis w meczu wygrywamy: 3,20 x 10zł = 32zł (22zł na czysto). Jeśli nam się nie powiedzie w kolejnym meczu wybranej wcześniej drużyny znów stawiamy na remis, tylko tym razem podwajając stawkę (20zł). Jeśli tym razem padnie remis wygrywamy: 20zł x 3,20 = 64zł (-10zł przegrane we wcześniejszym meczu oraz 20zł jako stawka w tym a więc 34zł na czysto.) Jeśli jednak i tym razem remis nie padnie ponownie podwajamy stawkę (40zł) i znów stawiamy na remis tej drużyny w kolejnym meczu i tak do skutku. Mi najdłużej przyszło czekać 8 meczów na remis drużyny, zwykle remis pada co 3-5 mecz.

 

Poniżej przedstawiam wygrane na poszczególnych poziomach, aż do dziesiątego, przy stawce początkowej 10zł (oczywiście stawka jest dowolna, może być to nawet 0,50zł):

 

I poziom: 3,20 x 10zł = 32zł (22zł na czysto)

II poziom 3,20 x 20zł = 64zł (34zł na czysto)

III poziom 3,20 x 40zł = 128zł (58zł na czysto)

IV poziom 3,20zł x 80zł = 256zł (106zł na czysto)

V poziom 3,20 x 160zł = 512zł (202zł na czysto)

VI poziom 3,20 x 320zł = 1024zł = (394zł na czysto)

VII poziom 3,20 x 640zł = 2048zł (778zł na czysto)

VIII poziom 3,20 x 1280zł = 4096zł (1546zł na czysto)

IX poziom 3,20 x 2560zł = 8192zł (3082zł na czysto)

X poziom 3,20zł x 5120zł = 16 384zł (6154zł)

 

Grając progresją:

- nie zmieniaj stawki w ciągu gry

- nie przestawaj obstawiać w dowolnym momencie aby później na nowo wznowić obstawianie, ponieważ remis może paść właśnie w pominiętym meczu

 

Progresja okaże się nieskuteczna jeśli pechowo trafisz na długi ciąg meczy wybranej drużyny bez remisu aż do poziomu na którym zabraknie Ci pieniędzy na dalsze obstawianie (mało prawdopodobne ale możliwe). Dlatego graj taką stawką abyś miał pewność że na kolejnych etapach nie zabraknie Ci pieniędzy.

 

Progresja jest prawie pewnym systemem, jedak niesie ze sobą pewne ryzyko. Dlatego grasz na własną odpowiedzialność!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Procent remisów w ligach:

1)liga francuska [ 34,87 % ]

2)liga rosyjska [ 33,65 % ]

3)liga norweska [ 30,86 % ]

4)liga japońska [ 30,56 % ]

5)liga czeska [ 30,42 % ]

6)iga szwajcarska [ 29,63 % ]

7)liga grecka [ 29,58 % ]

8 liga angielska [ 28,95 % ]

9)liga słowacka [ 28,89 % ]

10)liga portugalska [ 28,76 %]

11)liga słoweńska [ 28,13 % ]

12)liga argentyńska [ 27,91 % ]

13 liga irlandzka [ 26,83 % ]

14)liga hiszpańska [ 26,32 % ]

15)liga chorwacka [ 26,04 % ]

16)liga ukraińska [ 25,83 % ]

17)liga austriacka [ 25,56 % ]

18 liga meksykańska [ 25,48 % ]

19)liga amerykańska [ 24,42 % ]

20)liga duńska [ 24,24 % ]

21)liga węgierska [ 23,75 % ]

22)liga rumuńska [ 23,75 % ]

23)liga turecka [ 23,20 % ]

24)liga polska [ 22,53 % ]

25)liga niemiecka [ 21,41 % ]

26)liga serbska [ 20,83 % ]

27)liga szwedzka [ 20,25 % ]

28 liga bułgarska [ 20,00 % ]

29)liga holenderska [ 19,28 % ]

30)liga belgijska [ 19,28 % ]

31)liga szkocka [ 14,69 % ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Tag progresja moim zdaniem to najlepszy system jaki widziałem i mimo pozorów najbezpieczniejszy. Właśnie składam na niego kase.Wybrałem nawet drużyne: Albinolefte (II liga włoska, na 41 lub 42 mecze miała aż 20 remisów)- sprzwdze jeszcze jak zaczną następny sezon, a wy na jakie drużyny stawiacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam ciekawy pomysł słyszałem o kiedys ale tak nigdy nie grałem zobaczymy ja zaczne swoją progresje od 1 zl zobaczymy moim zdaniem ASTON VILLA to dobry klub albo ten co napisał azrafal albo i groclin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wy na jakie drużyny stawiacie?

 

osobiście polecam drużyny z Francji, a jeszcze lepiej z drugiej ligi, moim zdaniem najlepsza liga do progresji na remisy, sam gram od kilka sezonów i muszę powiedzieć, że jestem zachwycony :))

 

co do systemu to jest dobry, ale tak jak napisał Iwan, o ile nie trafimy na długą serię bez remisów, w tamtym sezonie niestety mi się jedna trafiła i musiałem zmniejszyć poziom o 1/3, ale na szczęście wszystko się dobrze skończyło :)

 

teraz gram progresje korzystając z "ciągu Fibonacciego" jest to jeszcze pewniejszy system, ale zyski są trochę mniejsze, mimo to jak dorzuci się więcej drużyn to równie dobrze jak w tej progresji można zebrać niezłą sumkę :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

teraz gram progresje korzystając z "ciągu Fibonacciego" jest to jeszcze pewniejszy system, ale zyski są trochę mniejsze, mimo to jak dorzuci się więcej drużyn to równie dobrze jak w tej progresji można zebrać niezłą sumkę :))

 

Jaka to progresja ocb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
a wy na jakie drużyny stawiacie?

 

Odpowiedzialem. Gralem Lille. Mala kasa z tego byla, bo male stawki byly, ale wyszlo do przodu. Pozniej przegralem to na zakladach, ale zespol jest dobry do tej progresji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Progresja okaże się nieskuteczna jeśli pechowo trafisz na długi ciąg meczy wybranej drużyny bez remisu aż do poziomu na którym zabraknie Ci pieniędzy na dalsze obstawianie (mało prawdopodobne ale możliwe). Dlatego graj taką stawką abyś miał pewność że na kolejnych etapach nie zabraknie Ci pieniędzy.

Jak mało prawdopodobne?????? Całkiem możliwe :))

Pozdrawiam graczy z San Jose %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

A ktory typ progresji jest wedlug Was najlepszy do wykorzystania w bukmacherce?

Bo ta Martingale to chyba jest za bardzo ryzykowna bez wzgledu na to na co sie nia gra. Zbyt szybko rosna stawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

A jak byś chciał ,zeby stawki rosły??? przecież jak chcesz wyjść w przód to stawka musi rosnąc na każdym poziomie...

zeby mniej dawać (i mniej zyskiwać) w tej progresji mozna sobie dawac taka stawke zeby zawsze ,nieważne na jakim poziomie wygrać np. w przybliżeniu 10 zeta.

czyli:

 

I poziom: 3,20 x 5zł = 16zł (11zł na czysto)

II poziom 3,20 x 8zł = 25,6zł (12,6zł na czysto)

III poziom 3,20 x 11zł = 35,2zł (11,2zł na czysto)

IV poziom 3,20zł x 16zł = 51,2zł (11,2zł na czysto)

V poziom 3,20 x 23zł = 73,6zł (10,6zł na czysto)

........................

...

..

..

i tak dalej

i widać już dużą różnice w stawkach

jak i w wygranych

Tak jak kolega podał stawki na 5 poziomie jesteście w tył 310 zeta ale w przypadku trafienia na v poziomie progresji wychodzicie w przód 202 złote.

Ja licząc na każdym poziomie wygraną by wyjść zawsze w poblizu 10 złotych w przód do 5 poziomu wydałem zaledwie 63 złote ale czy trafimy w pierwszym levelu czy w 5 zawsze wygramy około 10 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwajanie stawki jest troche złym rozwiazaniem bo im wiekszy level progresji tym wiekszy zysk co czesto źle działa na psychike grajacych .... " bo po co trafiac progresje na 1 czy 2 lvl i być do przodu 20 złotych jak mozna trafic na 6 lvl i być 800 zeta do przodu"

znam kilku ludzi którzy tak gadali a potem źle sie to kończyło...

 

niemusi sie ustawiac stawek na 10 złotych ( przy takiej stawce grałem progresja przynajmniej 2 druzyny na raz), można ustawić sobie stawke by wychodzić na plus np. 50 zeta i tak mniej wydamy po 5 poziomie niz podwajanie stawki. wszystko zależy od kapitału początkowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

ja na progresji gram juz dwa lata da sie zarobić ale drobne mozna też stracić bo widziałem drużyny co do 17 levelu nie remisowali A teraz taka Legia czy Mainz nie ma zadnego remisu i np. poleciałem już ponad 3 tys wiec nie tak łatwo jest znaleć drużyne najlepiej wychodziłem na 2 ligach francuska, włoska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zastanawiał sie ktos jak sytułacja wyglada w NHL tam czesto tez sa remisy np. teraz chyba warto grac progresja na Pittsburgh Penguins

 

Ze dwa sezony temu byla jakas ekipa w NHL co nie zanotowala remisu przez bodajże ponad 40 spotkań - tylko nie pamietam co to za ekipa i ile dokladnie tych spotkan bylo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

mimo wszystko ciężko w takiej progresji bo mogą być zajebiste serie...

 

 

chociaz można zrobić jakieś próbne na sucho i zobaczyć, bo kursik na remis jest w granicach 4.0 więc nawet sympatycznie :))

 

 

chociaż ja to jak zwykle za piłką nożną :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołoże swoje dwa słowa na temat progresji... jezeli chodzi o remisy to straszna loteria i można nie trafić wogóle czego przykładem jest nasz kolega ja kiedys probowałem z dobrym skutkiem inna progresje na dwa undery w nhl kurs w okolicach 3,2 a częstotliwość duzo wieksza niz remisy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...