Skocz do zawartości

Typy na dzień 04.08.2013


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


SV Darmstadt 98 - Borussia Mönchengladbach godz. 14:30

typ: Borussia -1,5

kurs:1,90

Buk: Bet365

 

W dzisiejszych meczach była tylko jedna niespodzianka ,awans Freiburga po dogrywce,długo męczył się Dortmund. Myślę,że w spotkaniu 3-ligowego Darmstadt z Borussią M'Gladbach nie będzie niespodzianki i goście odniosą pewne zwycięstwo przynajmniej dwoma bramkami.

Ósmy zespół poprzedniego sezonu przed rundą jesienną rozegrał siedem spotkań sparingowych wygrali m.in. z Dortmundem 1-0 w Telekom Cup ,jednak w finale ulegli Bayernowi 1-5. Pokonali w ostatnim meczu Celtic 2-1 oraz ograli Norymbergę 3-0.

Gospodarze zdązyli już rozegrać dwa spotkania ligowe remisując 1-1 oraz 0-0 przed sezonem przegrali sparing z Karlsruhe 3-0.

Myślę,że przewaga dwóch lig powinna być widoczna na boisku i zespół z Gladbach odniesie pewne zwycięstwo jak dziś Bayer lub Dortmund. Kurs na handicap jest dość wysoki więc warto zagrać to spotkanie.

 

http://obstawianie.com/puchar-niemiec-vt117683,25.htm#1772099

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-22, 17:56 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Słowacja ( Corgon Liga )

Spotkanie:Senica - Trencin

Typ: 1

Kurs: 1.85

Data:04.08.2013

Godzina: 19.30

Bukmacher:WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na Słowację gdzie odbędzie się mecz w Corgon Lidze.

W meczu tym zmierza się Senica oraz Trencin.

Senica rozegrała w tym sezonie dwa mecze w lidze i oba u siebie zgarniając w nich komplet sześciu punktów po wygranych ze Spartakiem Trnava 2:1 oraz rozbijając Dunajską Stredę 4:0.

Trencin zagrał trzy mecze w Corgon Lidze i zdobył w nich sześc punktów po dwóch wygranych u siebie z Nitrą 4:0 i Slovanem Bratysława 4:2 oraz porażce na wyjeździe ze Spartakiem Trnava 2:1.

Mój typ to jedynka, Senica wygrała oba swoje mecze u siebie a ostatni z nich 4:0, zaś Trencin potrafi strzelać dużo bramek i pokazał to w meczach na swoim terenie ale na wyjeździe w Trnavie już nie było tak kolorowo i moim zdaniem po tym meczu goście tez wrócą do domu bez punktów.

 

http://obstawianie.com/slowacja-vt119654.htm#1772106

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-22, 17:57 ]

:plus: 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - DFB POKAL 04.08.2013 godz. 14:30

Spotkanie: Saarbrucken(+1,5) - Werder Brema handicap

typ: 2

Kurs: 2.08

Bukmacher: Bet365

 

Na jutrzejszy dzień moja propozycja dotyczyć będzie 1/32 finału Pucharu Niemiec. Spotkają się w tym pojedynku zespoły 3-ligowego zespołu Saarbrucken i znanego z Bundesligi Werderu Brema. Zdecydowanym faworytem jak dla mnie jest Werder, nie tylko ze względu na różnicę w klasach rozgrywkowych. To spotkanie powinni wygrać spokojnie, co prawda w meczach towarzyskich nie spisywali się z lepszymi drużynami za dobrze ale jak już spotykali się z rodzimymi niskoligowacami to wygrywali te spotkania zdecydowanie Erfurt czy Oldenburg po 6-0. Ostatnie towarzyskie spotkanie z angielskim Fulham również nastraja optymistycznie 1-0. Drużyna gospodarzy rozpoczęła już rozgrywki trzecioligowe i to bardzo fatalnie, przegrali dwa dotychczas rozegrane spotkania i z bilansem 2-7 zajmują miejsce na końcu tabeli. Reasumując zdecydowanym faworytem tego spotkania są goście którzy powinni wygrać to spotkanie może nawet kilkoma bramkami. Zachęcam do swojego typu i pozdrawiam.

 

http://obstawianie.com/puchar-niemiec-vt117683,25.htm#1772116

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-22, 17:58 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Korea Południowa, K-League

Spotkanie: Jeonbuk - Gangwon

Typ: BTS

Kurs: 1.95

Bukmacher: William Hill

Godz. 12:00

Analiza:

Odległa Azja i dokończenie 21-ej kolejki w Koreańskiej K-League.

Zespół gospodarzy od kilku lat należy do czołówki i jak co roku są kandydatem do zdobycia tytułu mistrzowskiego. Jak na razie wiedzie im się średnio jak na potencjał jaki posiadają, piąta pozycja ze stratą ośmiu punktów do lidera. Jak do tej pory wygrali 10 spotkań tylko 4 zremisowali i doznali 6 porażek, drugi atak ligi 37 bramek zdobytych i tylko cztery ostatnie zespoły są gorsze w defensywie 29 bramek straconych. Na własnym stadionie średnio im idzie 5-2-3,bramki 17:13.

Goście jak co roku walczą o ligowy byt rok temu w sezonie zasadniczym zajęli ostatnie miejsce ale utrzymali się w play-offach, teraz system rozgrywek uległ zmianie i nie ma play-offów. Na teraz spadają bo zajmują przedostatnią pozycję z dorobkiem 15 punktów. Bilans mają bardzo słaby zaledwie dwa zwycięstwa dziewięć remisów i tyle samo porażek, bramki 15:33. Wyjazdy najsłabsze w lidze 0-4-6,bramki 5:19.

Wyraźnym faworytem są tutaj gospodarze którzy jeśli myślą o tytule muszą dziś wygrać. Widziałem kilka spotkań tej ekipy i u siebie grają ofensywnie często zapominając o defensywie i dziś możemy się spodziewać takiego stylu tym bardziej z taką ekipą. Gangwon jest tragiczne na wyjazdach o czym pisałem ale są wstanie tutaj coś ukuć z kontry bo gospodarze ostatnio u siebie tracą regularnie przegrana 2:3 z Seongnam czy 1:4 z Busan czyli zespołami z drugiej połówki tabeli a ostatnio nawet ostatni Daejeon zremisował tutaj 1:1. Dla mnie over i BTS tutaj do przerwy mogą siąść. Jeszcze historia spotkań w pierwszym meczu górą Jenobuk 1:3 rok temu na tym stadionie wygrana gospodarzy 2:1.

http://obstawianie.com/ligi-azjatyckie-vt12315,100.htm#1772137

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-22, 17:58 ]

:plus: 95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, liga rosyjska

Spotkanie: Rubin Kazań vs CSKA Moskwa

Typ: HT- X (remis do połowy)

Kurs: 2.10

Bukmacher: Bet365

Godzina: 11:30

Analiza:

 

Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie w lidze rosyjskiej pomiędzy Rubinem Kazań a CSKA Moskwa.Goście dzisiejszego spotkania to jak dla mnie jeden z faworytów do zostania mistrzem Rosji ale i Rubin ma swoje ambicje.Na razie po 3 kolejkach CSKA zaliczyło 2 wygrane oraz remis natomiast Rubin 2 remisy i 1 zwycięstwo dlatego dziś w Kazaniu na pewno będzie ciekawie.Spotkanie pomiędzy tymi drużynami zawsze wypadały bardzo ciekawie i często po połowie był wynik remisowy i dziś też na to liczę.Rubin będzie chciał zbliżyć się w tabeli do drużyny z Mokswy natomiast CSKA nie może sobie pozwolić na to by już na początku sezonu stracili kilka punktów do czołówki.Goście na pewno będą liczyć na Wagnera Love które od początku sezonu prezentuje dobrą formę choć nie strzelił zbytnio wiele bramek ale przyczynia się mocno do zwycięstw drużyny.Myślę że to spotkanie może zakończyć się remisem a już o remis do połowy jestem jakoś dziwnie spokojny i myślę że może to być 0-0 bo mimo tego że każdy będzie chciał wygrać to spotkanie to jednak priorytetem będzie nie stracenie bramki.CSKA swoje zwycięstwa zapewniał sobie przeważnie w drugiej połowie spotkania gdzie wtedy na dobre rozkręcała się ich cała drużyna i dziś myślę że może być podobnie o ile Kazań już na początku nie stłamsi zapędów gości.Liczę na remis do połowy a po takim kursie na pewno warto próbować.4 w tabeli CSKA podejmuje 7 Rubin więc są to drużyny z czołówki które zawsze dysponują nie tylko dobrym atakiem ale również solidną obroną i myślę że to może tutaj poskutkować remisem do przerwy na pewno a niewykluczone że na koniec spotkania.Polecam!!!

 

http://obstawianie.com/rosja-vt119645,25.htm#1772143

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-22, 17:59 ]

:plus: 110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska(I liga)

Spotkanie:Miedź - Flota

Typ: 1

Kurs: 2.29

Data:04.08.2013

Godzina: 12:30

Bukmacher:Unibet

 

Miedzianka to dla mnie jeden z poważniejszych kandydatów do awansu w tym sezonie. Zespół solidnie wzmocniony przed sezonem. Do zespołu dołączyli Radosław Bartosiewicz (Pom 0/21) z Widzewa, podstawowy obrońca Górnika Łęczna w poprzednim sezonie Midzierski i kilku młodych talentów jak Cierpka z MESy Legii czy Fedyna z rezerw Śląska. Miedzianka już w zeszłym sezonie pokazywała raz po raz pazury wygrywając z faworyzowanymi ekipami. Flota Świnoujście po fantastycznym zeszłym sezonie znowu rozprzedała połowę kadry. Zespół opuścili Arkadiusz Aleksander, strzelec 13 goli w zeszłym sezonie. Rewelacyjny Patryk Fryc, podstawowy bramkarz Grzegorz Kasprzik, i dwaj rewelacyjni Olszar i Udarevic. W drugą stronę nie było transferów takiej jakosci. W pierwszym meczu Flota wygrała u siebie 1-0 z GKSem Katowice. Flota w tym sezonie to będzie zespół własnego boiska, z wyjazdów raz po raz będą przywozili co najwyżej remisy. Nie mają już doświadczonych czołowych graczy którzy robili różnice przy stałych fragmentach gry dzięki czemu wygrywali mecze wyjazdowe. Miedzianka u siebie grała bardzo solidnie. Jak na beniaminka bilans 9-3-5 jest bardzo dobrym. W pierwszej kolejce zremisowali na wyjeździe z Wisłą Płock 2-2 pomimo że wygrywali 2-0, drugi nie pozwolą sobie na takie niedopilnowanie wyniku. Miedź kandydat do awansu gra z rozebraną Flotą, kurs ponad dwa warty grania.

 

http://obstawianie.com/polska-i-liga-vt123292,50.htm#1772147

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-22, 18:00 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: żuzel, ENEA Ekstraliga Polonia - Włókniarz

spotkanie: Sajfutdinow - G. Łaguta

typ: 2

kurs: 2,70

godz: 16:00

bukmacher: Unibet

analiza:

przed nami spotkanie 10. kolejki najsilniejszej ligi żużlowej świata, czyli polskiej Ekstraligi, do rywalizacji staja drużyny CKM Włókniarz Częstochowa i składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz. Polonia zajmuje obecnie w ligowej tabeli dopiero 9. miejsce z dorobkiem 8 punktów, którego pewnie już nie powiększy bowiem zarząd klubu pogodził się już ze spadkiem i w dzisiejszym spotkaniu nie ujrzymy Hancocka i prawdopodobnie Loktajewa, czyli dwóch największych armat zespołu. Włókniarz natomiast jest obecnie w świetnej formie i od paru kolejek wygrywa swoje spotkania bez zbędnej napinki, w dużym stopniu jest to zasługa dwóch rosyjskich torped czyli Emila i Griszki. Łaguta w ostatnim czasie jest w świetnej formie, zdobywa dużo punktów a nawet jak nie zdobywa to i tak robi na torze wielki "show" (SEC w Gdańsku), dodatkowo jest bardziej wypoczęty. Emil natomiast będzie zmęczony po długiej podróży z włoskiego Terrenzano do Bydgoszczy. Dodatkowo wydaje mi się ze gdy będzie po meczu czyli już po pierwszej serii startów trener będzie zastępował Emila juniorem, aby go odciążyć i nie kazać mu jechać przeciw klubowi któremu tyle zawdzięcza. Powyższe fakty wskazują na to, wypoczęty i będący w gazie Łaguta powinien lepiej zaprezentować się na torze w Bydgoszczy.

 

http://obstawianie.com/speedway-2013-ekstraliga-i-liga-ii-liga-vt124793,25.htm#1772158

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-22, 18:00 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna: Polska - Ekstraklasa

Data i godzina: 04.08.2013, 18:00

Spotkanie: Śląsk - Wisła

Typ: remis/Śląsk (połowa meczu/cały mecz)

Kurs: 4,5

Bukmacher: Sportingbet

 

 

Drugi dzisiejszy mecz Ekstraklasy to mecz przyjaźni, czyli pojedynek Śląska z Wisłą. Gospodarze nowy sezon w Ekstraklasie rozpoczęli dość niemrawo, gdyż po bezbramkowym remisie na inaugurację z Koroną, w kolejnym pojedynku musieli uznać wyższość Jagielloni z którą przegrali 2-3, choć jakby mecz trwał jeszcze około 10 minut to pogoń Śląska (który na początku grał bez Mili i Paixao) mogła się okazać skuteczna. Jak na razie Śląsk dobrze prezentuje się tylko w europejskich pucharach. Wisła z kolei po bezbarwnym meczu i remisie z Górnkiem w ostatnim pojedynku w Kielcach zdobyła niespodziewanie komplet punktów pokonując Koronę 3-2 strzelając decydującą bramkę w doliczonym czasie gry. Gra Wisły w tym meczu była taka jak większość ekip prowadzonych przez Smudę – czyli nijaka. Pewną poprawę w grze ma wprowadzić Paweł Brożek, który wrócił do Wisły po ponad 2letnie przerwie. Goście zagrają dziś osłabieni brakiem Osmana Chaveza, Michała Czekaja, Alana Urygi i Michała Szewczyka. Myślę, że szkoleniowiec Śląska podobnie jak w meczu z Jagą mecz rozpocznie z gwiazdami na ławce, które pojawią się dopiero w 2 połowie meczu – oszczędzając ja na rewanżowe stracie z Bruggią. Tak więc myślę, że 1 połowa będzie raczej bezbarwna i gra skupi się na środkowej części boiska a dopiero w drugiej połowie Śląsk pokaże pełnię swych możliwości i wygra ten pojedynek.

 

http://obstawianie.com/ekstrakalsa-2013-2014-vt125750.htm#1772164

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-22, 18:01 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Polska Ekstraklasa)

Mecz: Śląsk Wrocław – Wisła Kraków

Typ: liczba bramek w meczu – over 2,5

Kurs: 2,30

Bukmacher: Sportingbet

Data: 04.08.2013 godz: 18:00

 

Analiza:

 

W bardzo ciekawie zapowiadającym się spotkaniu trzeciej kolejki Ekstraklasy Śląsk Wrocław podejmie krakowską Wisłę. Gospodarze opromienieni są zwycięstwem po dobrej grze nad Brugią, natomiast Wisła rozpoczęła ligę lepiej niż można było przypuszczać i również w dobrych nastrojach przystąpi do dzisiejszego meczu.

Typuję dzisiaj over 2,5 gola co postaram się zaraz uzasadnić. Przede wszystkim atutem Śląska jest gra ofensywna, pisałem już o tym w analizie przed meczem z Belgami, gdzie paradoksalnie padł niski wynik, choć okazji bramkowych nie brakowało. Niemniej jednak gracze ofensywni: Sobota, Plaku i Paixao potwierdzili wysoką formę, dobrze zagrali też Mila i Kaźmierczak, jak zwykle szalał w ofensywie Dudu. Mam nadzieję że sympatyczny czeski szkoleniowiec pomny wydarzeń z meczu z Jagiellonią tym razem nie będzie za mocno rotował składem, bo Śląsk akurat w lidze punktuje słabo i kolejna wpadka mogłaby postawić go w trudnej sytuacji. Poza tym mecz z Wisłą jest ważny dla kibiców i prestiżowy, więc chyba nie będzie mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu. Wspomniany mecz z Jagą pokazał też słabość defensywy wrocławskiej i nawet mecz z Brugią nie powinien tutaj za bardzo zmieniać tej oceny, bo kilka razy Gikiewicz (do którego też nie mam za dużego zaufania) dość szczęśliwie ratował zespół przed stratą gola. Ewentualny debiut nowego gracza z Izraela też niekoniecznie musi być od razu wzmocnieniem, ze względu na brak zgrania z resztą formacji.

Wisła po bezbarwnym meczu z Górnikiem, na trudnym terenie w Kielcach pokazała że potrafi grać z kontry i być skuteczna. Teraz dochodzi Brożek i choć jego forma jest wielką niewiadomą to akurat w debiucie pewnie się zepnie żeby coś pokazać. Obrona Wisły bez rewelacji i tu też widzę szansę na bramki w meczu.

Wiosną poprzedniego sezonu oba zespoły grały ze sobą aż trzykrotnie i za każdym razem mieliśmy zwycięstwo Śląska i over: 3:0 w lidze oraz 2:1 i 3:2 na wyjeździe w Pucharze Polski. Myślę że mimo zmęczenia wrocławian pucharami znów zobaczymy ciekawy szybki mecz i kilka bramek.

 

 

http://obstawianie.com/ekstrakalsa-2013-2014-vt125750.htm#1772167

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-22, 18:01 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłany: Dzisiaj 16:17 Odp: Brazylia -Campeonato Brasileiro/Carioca/Paulista

Dyscyplina: Piłka nożna, Brazylia

Spotkanie: Atletico PR - Goias GO

Typ: Over 2,5

Kurs: 1.91

Godz: 21:00

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Poprzedni sezon obie drużyny spędziły w drugiej lidze brazylijskiej a po awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej w Brazylii radzą sobie całkiem dobrze bo zajmują miejsca w środku tabeli i jak na beniaminków jest to dobry wynik. Atletico jest podbudowane po dwóch wygranych z rzędu na wyjeździe. W ostatnim meczu 2:1 pokonali Atletico Mineiro a kolejkę wcześniej 3:2 Portuguesę. U siebie w lidze jeszcze nie przegrali, ale i nie wygrali - wszystkie mecze na remis. Choć ostatni mecz przed własną publiką to zwycięstwo w Pucharze Brazylii z Paysandu - zawsze to jakieś przełamanie. Goias po remisie z Vasco i porażce z Bahią. Wcześniej z średnim rywalami nie zapewne wyniki i powinni z każdą kolejkę spadać w tabeli. Ostatni raz na wyjeździe z Atletico wygrali w 2007 roku. A gospodarze na rozkładzie u siebie mieli mocnych rywali. Bilans bramkowy Atletico PR to 18:18 po 10 kolejkach i w 7 meczach over 2,5 był. Goias bilans tylko 9:13, ale to gospodarze powinni dyktować warunku na własnym boisku, dlatego spodziewam się goli i wyniku 3:1 dla Atletico.

 

http://obstawianie.com/brazylia-campeonato-brasileiro-carioca-paulista-vt119582,75.htm#1772182

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-22, 18:01 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poland » Ekstraklasa » Zaglebie - Lech Poznan 04 Aug 2013, 20:30

STRZELEC 1 bramki Lech 0-0 zwrot

kurs 1,6

ComeOn

 

Wieczorne spotkanie zapowiada sie bardzo ciekawie- oba zespoły pod kreska zdecydowanie poniżej oczekiwań swoich możliwości. Co do miedziowych zapłacił juz za to trener Hapal ,dzisiaj zespól poprowadzi jego asystent.Zespól Zagłębia jak dla mnie jest niesamowicie przepłacany, pieniążki marnowane praktycznie rok w rok. Piłkarze nie wykazują większych ambicji po prostu im sie nie chce- kasa jest na czas.Porażka na inauguracje w beznadziejnym stylu z przeciętna Pogonią, mieć wygrany mecz z pod męczonym grającym w rezerwach Piastem ,który sie przegrywa w dwie minuty...Co do Lecha oglądałem ich i do meczu z Zalgirisem moim skromnym zdaniem grali nieźle brakowało skuteczności. Proste kuriozalne błędy w obronie(Kotorowski) decydowały o stratach punktowych trzeba powiedzieć ze terminarz jest trudny graja co 3 dni i nie najlepiej to znoszą potencjał jest niezły- transfery. Sytuacja po pucharowym meczu na Litwie robi sie nie ciekawa bardzo nerwowa.Pilarze i trener zostali przywołani do klatki na pewno milo nie było, trzeba powiedzieć ze Lech zagrał bardzo słabo- jakby obok meczu byli piłkarze, dużo prostych błędów, strat , do tego byli po prostu słabsi ...Lech wie o co gra dzisiaj powinien spokojnie ograć słabiutkie Zagłębie. Ja gram troszkę bezpieczniej ze poznaniacy strzela 1 bramkę w meczu pewnie w bramce zagra Buric troszkę zmian Rumak musi zrobić w dobrej formie jest Ubibarip, który powinie ciągnąc grę Lecha. Jak narzazie 2 pkt to mało - musi zacząć grac i wygrywać Lech bo za niedługo może być bez pucharów- Legia ucieka w lidze.Dzisiaj liczę na poważne granie ze strony podopiecznych Rumaka- kibice nie wybacza ich znowu takiego występu jak w Wilnie .Nie ma co sie oszczędzać trzeba zagrać i wygrać żeby morale było na odpowiednim miejscu przed czwartkowym rewanżem w lidze europejskiej

http://obstawianie.com/ekstrakalsa-2013-2014-vt125750.htm#1772185

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-22, 18:02 ]

zwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rBa4FEk9-4ULXssop.pngWęgry - SłowacjarVsDYaRc-d21Zjfls.png

04.08.2013 18:00

EUROPA: EuroBasket - Pierwsza runda

Typ: Węgry -26,5

Kurs:4,40

Buk: WH

 

Bardzo przeciętna w kosza drużyna Słowacji zagra dzisiaj z dosyć ambitną i dużymi możliwościami drużyną Węgier. Oprócz tych dwóch ekip w grupie gra jeszcze Białoruś.

Dla Słowacji to pierwszy mecz, dla Węgier drugi. Po porażce w pierwszym meczu z Białorusią w nieznacznym stopniu dziś przyjdzie się zrelaksować i rozgromić Słowenię. Z grupy wychodzi tylko jedna ekipa i Węgrzy są zdeterminowani by jeszcze postarać się o ten awans. Ostatni mecz Węgier to 75-79 dla Białorusi. Słowenia grała tydzień temu z Białorusią towarzysko i przegrała 57-91 (34pkt.) a ostatni mecz z Węgrami zakończył się 78-51 dla Węgrów. Dziś uważam, że wynik może być podobny i dlatego skuszę się po dosyć wysokim kursie zagranie tego meczu. Jeszcze nie tak dawno mogłem pograć po tym samym kursie hc -24,5 ale jak widać chyba cieszył się dużą popularnością i została linia podniesiona.

 

http://obstawianie.com/eurobasket-eliminacje-vt123409.htm#1772193

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-22, 18:04 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie.Przemyslaw Pawlicki -Artem Laguta

typ.1

kurs.1,63

buk.Betsson

data.04.08.2013 g.18.30

 

Analiza.

 

Dzisiaj bardzo wazny mecz w Lesznie,kto wygrywa jest jedna noga w play-off...a wiec stawiam na lidera gospodarzy czyli Przemyslaw Pawlicki bedzie lepszy od Artema Laguty.Przemek to lider gospodarzy ze srednia u siebie 2,086,natomiast Artem na wyjazdach 1,94...Roznica mala,ale jesli dzisiaj bedzie troche pod kolo to mlody Rosjajnin nie zaistnieje a Leszno to wygra spokojnie.Tarnow pokazal ostatnio jaki jest slaby na wyjazdach gdzie dostal w Gorzowie 55-35,a mlody Rosjanin zrobil 1 punkt.Duzo zalezy od komisarza toru i jak nie bedzie betonu to typ w miare pewny,bo Przemek u siebie jedzie bardzo dobrze.A jesli bedzie beton to typ na styku z lekkim wskazaniem na gospodarza...

 

http://obstawianie.com/speedway-2013-ekstraliga-i-liga-ii-liga-vt124793,25.htm#1772203

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-22, 18:05 ]

:plus: 63

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis

Spotkanie: Del Potro - Isner

Typ: Isner + 0.5 gem

Kurs: 3.45

Godz: 21:00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Finałowy pojedynek turnieju tenisowego ATP w Waszyngtonie. W tym pojedynku spotka się dwóch zawodników potężnego wzrostu, którzy uwielbiają grę na twardej nawierzchni. Dla Del Potro to pierwszy turniej po udanym Wimbledonie gdzie dotarł do półfinału. W tym turnieju spisuje się pewnie. Wygrywał w dwóch setach pojedynki z Harrisonem, Tomiciem oraz Andersonem. Teraz czeka go na pewno najtrudniejsze zadanie. Trzeba przecież pokonać Big Johna. Isner po półfinale w New Port oraz po zwycięskim turnieju w Atalancie teraz po raz kolejny gra dobry tenis. W spotkaniach z Torsunovem i Baghdatisem było trochę nerwowo bo przegrywał pierwsze sety tych pojedynków w tie breakach. Następnie jednak brał się do roboty i wygrywał pozostałe sety z przełamaniem. W tym spotkaniu nie spodziewam się innego scenariusza. Panowie powinni wygrywać swoje podania i kto dłużej wytrzyma próbę nerwów to wygra. Widzę tutaj nieco za wysoki kurs na Amerykanina chociaż moim typem nie będzie tutaj wygrana Isnera w całym meczu a minimalne handi jakie oferuje Unibet. W przypadku jakiegoś przełamania Isner nawet przy porażce powinien pokrywać handicap. Wydaje mi się to typ bardziej prawdopodobny niż wygrana 28-latka.

 

http://obstawianie.com/atp-waszyngton-kitzbuhel-wta-waszyngton-carlsbad-vt125783.htm#1772215

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-22, 18:05 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Paragwaj 1, godzina 23:40

Cerro Porteno - Cerro Porteno PF

Powyżej 3.5 gola

3.00

WilliamHill

 

Późnym wieczorem czasu polskiego w Paragwajskiej ekstraklasie dojdzie do pojedynku między zespołami Cerro Porteno, a Cerro Porteno PF. Jest to mecz derbowy. Typuję w tym spotkaniu na powyżej 3.5 gola. Za tym typem przemawia przede wszytskim bezpośrednia historia spotkań między tymi paragwajskimi zespołami. Ostatnie pojedynki między nimi kończyły się wynikami:

 

Cerro Porteno PF Cerro Porteno 1 : 3

Cerro Porteno Cerro Porteno PF 4 : 2

Cerro Porteno PF Cerro Porteno 0 : 5

Cerro Porteno Cerro Porteno PF 2 : 2

 

Jak widać powyżej aż 4 mecze z rzędu między tymi zespołami kończyły się wynikami 4 bramkowymi lub wyższymi. Sprawia to, że dzisiaj wynik over 3.5 gola jest wielce prawdopodobny. Moim zdaniem kibice na stadionie w Cerro Porteno będą świadkami zaciętego, ofensywnego meczu. Mój typ na to spotkanie to 3:2 dla gospodarzy i powyżej 3.5 gola.

 

http://obstawianie.com/paragwaj-2012-2013-vt124086.htm#1772220

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-22, 18:06 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Brazylia, godz. 23.30

Spotkanie: Vasco da Gama ₋ Botafogo RJ

Typ: obie drużyny strzelą gola

Kurs: 1.72

Bukmacher: Bet365

Analiza: Spotkanie brazylijskiej Campoenato, w którym zdecydowanym faworytem jest zespół gości. Ale patrząc realnie to Vasco chyba powoli buduje formę. Vasco ma teraz Juninho, który w 2 spotkaniach tego zespołu strzelił już 2 gole. Pedro Ken, Eder Luis i Andre to obok Juninho gracze ofensywy. Defensywa Vasco, to dalej nie jest monolit i nie powinno byc problemem dla gości strzelić choćby 1 gola. W ofensywie Seedorf, Lodeiro, Vittinho i Rafael Marques co tym bardziej pozwala myśleć o bramkach Bptafogo. Vasco w 10 kolejkach tegorocznego sezonu tylko w 2 bramki nie strzeliło, w tym raz u siebie w meczu z Flamengo. Goście bramki strzelali we wszystkich 10 kolejkach tego sezonu. Co ważne w 4 z nich nie stracili też gola. Jednak to będą derby i liczę tutaj na Vasco. Zespół po słabym początku wraca na właściwe tory i ostatnie 3 gry to 7 pkt. i 7 strzelonych goli, więc i Botafogo powinni choćby jednego strzelić.

 

http://obstawianie.com/brazylia-campeonato-brasileiro-carioca-paulista-vt119582.htm#1772227

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-22, 18:06 ]

:plus: 72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...