Skocz do zawartości

Typy na dzień 13.08.2013


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: tenis, ATP Cincinnati

Spotkanie: Andujar-Alba P. - Becker B.

Typ: 1

Kurs: 2.50

Bukmacher: Bet365

godz: 17:00

Analiza:

przed nami spotkanie pierwszej rundy turnieju rozgrywanego na twardej nawierzchni w Cincinnati pomiędzy dwoma kwalifikantami Hiszpanem Pablo Andujarem, a Niemcem Benjaminem Beckerem. Pablo obecnie w rankingu ATP sklasyfikowany jest na 51. pozycji dorobkiem 890 punktów, natomiast Ben zajmuje w tym rankingu 100. miejsce dzięki zgromadzonym 548 punktom. Andujar w ostatnim czasie notuje bardzo dobre wyniki co znalazło odzwierciedlenie w jego pozycji w rankingu ATP. W kwalifikacjach tego turnieju pokonał dwóch Amerykanów Smyczka i Quigleya. Becker w ostatnich tygodniach również wygląda przyzwoicie w tym turnieju ograł już Kubota i Russella. obaj panowie nie mieli jeszcze okazji zagrać ze sobą więc będzie to ich pierwszy pojedynek. Jednakże typuje zwycięstwo Andujara który jest młodszy i w mojej opinii lepszy.

 

http://obstawianie.com/atp-singiel-cincinnati-usa-twarda-vt125855.htm#1773345

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-22, 19:45 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MLB,Baseball

Spotkanie: New York Yankees(-1.5) - Los Angeles Angels

Typ: 1

Kurs: 2.25

13.08.2013 01:05

Bukmacher: WilliamHill

 

Analiza:

Spotkanie zespołów które są w dolnej części tabeli ligi amerykańskiej. Prawdopodobie od pierwszych minut zaczną pitcherzy » Kuroda H. [NYY] (10-7), Richards G. [LAA] (3-4).Zdaje się że to u dzisiejszych gospodarzy zagra lepszy miotacz>ja też jestem tego zdania i stawiam na ten zespół że Kuroda poprowadzi ich do pewnego zwycięstwa.NY u siebie nawet nieźle sobie radzi z aniołami więc mam nadzieję że dziś w pierwszym spotkaniu między nimi yankees pokażą na co ich stać.w sumie to już prawie końcowka sezonu zasadniczego więc tutaj może być ciężko jak gracze z pola zagrają.Ja jednak sądzę że NY nie będą lecieć w kulki i zagrają tak jak na nich pzrystało i wygrają pewnie te spotkanie.Liczę na nich więć mam nadzieję że mnie nie zawiodą .powodzenia chłopaki!!!

 

 

http://obstawianie.com/mlb-2013-vt125104,25.htm#1773442

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-22, 19:46 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis – ATP Cincinnati

Spotkanie: James Blake - Jerzy Janowicz AHC (1,5:0 seta)

Typ: 2

Kurs: 2,16

Buk: Unibet

Data i godzina: 13.08.13 2:30

 

Dziś w nocy, dokładnie o godz. 2:30 polskiego czasu odbędzie się mecz pomiędzy Jerzym Janowiczem a Jamesem Blakem w 1/32 finału turnieju ATP w Cincinnati.

 

James Blake to gracz doskonale znany fanom tenisa – waleczny Amerykanin grający widowiskowy tenis, ćwierćfinalista US Open 2008 i Australian Open 2005 i 2006. Obecnie Blake jest sklasyfikowany na 97. pozycji w rankingu ATP. To tenisista praworęczny o jednoręcznym backhandzie. Ostatnie dwa pojedynki Blake to porażki po 2:0 z Matoseviciem(56.) i Isnerem (22.).

 

Polak ostatnio awansował z 18. na 14. pozycję w rankingu ATP i jest najwyżej sklasyfikowanym Polakiem w historii współczesnego tenisa od czasów Wojciecha Fibaka. Jerzyk jest tenisistą praworęcznym o oburęcznym backhandzie. Ostatni turniej Janowicza to występ w Montrealu – po pokonaniu Benneteau i Dancevicia Polak zmierzył się z Rafalem Nadalem. Mimo ambitnej walki Polak przegrał 2:0.

 

Jerzyk musi ustabilizować formę przed US Open i zwycięstwo do zera bardzo się w tym przyda (ostatnio do zera Jerz wygrał z Kubotem na Wimbledonie). Blake jest w przeciętnej formie i jest rywalem do ogrania. Myślę, że będący na fali Polak wygra ten mecz 2:0.

 

Jestem przekonany, iż będziemy świadkami świetnego widowiska. Trzymam kciuki za Jerzyka!

 

http://obstawianie.com/atp-singiel-cincinnati-usa-twarda-vt125855.htm#1773451

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-22, 19:46 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - USA, ATP Cincinnati 2:30

 

Spotkanie: Blake - Janowicz

 

Typ: Blake pierwszy set

 

Kurs: 2.75

 

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

 

Spotkanie pierwszej rundy prestiżowego turnieju na kortach twardych w Amerykańskim Cincinnati. 33- letni niezwykle doświadczony tenisista gospodarzy spotka się z Jerzym Janowiczem. Blake to stary wyjadacz jeżeli chodzi o korty twarde i turnieje rozgrywane w swoim kraju. W tym turnieju startował jedenaście razy i tylko dwa razy odpadał w 1 rundzie, a w roku 2007 był tutaj w finale. Ostatnio nieźle spisywał się w Atlancie. Miał okazje w meczu z świetnie ostatnio dysponowanym Isnerem, ale jednak nie wytrzymał w ważnym momencie koncentracji. Janowicz po Wimbledonie odpoczywał. Dopiero zagrał w turnieju w Montrealu. W swojej karierze nie grał za często i zbyt dużo na kortach twardych. Można stwierdzić, że zwykle zawodził . Przegrane z Novikovem, Bakerem czy Bellucim w pierwszych rundach chwały nie przynosi. W Montrealu wygrał po zaciętej walce z Bennteau oraz Danceviciem. W trzecim spotkaniu miał swoje szanse z Nadalem, lecz na własne życzenie nie potrafił dociągnąć wygranego już niemal seta do końca. Tutaj spodziewam się trudnej przeprawy Jurka. Mogą być trzy sety bądź walka w tie breakach bo Blake jak dobrze wejdzie w mecz to jest bardzo groźny od samego początku. Z biegiem czasu Janowicz szanse na wygraną będą rosły.

 

http://obstawianie.com/atp-singiel-cincinnati-usa-twarda-vt125855.htm#1773455

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-22, 19:47 ]

:plus: 175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Cincinnati

Spotkanie: Vasek Pospisil vs Gilles Simon

Typ: Pospisil

Kurs: 2.18

Bukmacher:Pinnaclesports

Godzina: 17:00

Analiza:

 

Jak dla mnie jedna z perełek na jutrzejszy dzień.Będący w życiowej formie Pospisil kontra zawodnik kompletnie zagubiony Gilles Simon.Francuz powoli staje się zawodnikiem typu Janko Tipasrevica który miał aspiracje na wielkie rzeczy w ATP a jednak teraz gra bardzo słabo i już nikt nie ma prawa się go obawiać.Po sezonie na trawie Gilles zagrał tylko dwa turnieje na kortach twardych i w obydwóch odpadł już w 1 rundzie najpierw w Waszyngtonie przegrał 0:2 z Tursunovem a potem w Montrealu 1:2 z Davydenko.Ogólnie hard to nie jest jego ulubiona nawierzchnia i na niej nigdy nie grał za dobrze o czym śwwiadczy fakt że mimo iż był już nawet 6 w rankingu ATP to w US Open zaszedł najdalej tylko do 3 rundy a w Australian Open tylko do 2 rundy tak więc hard to ewidentnie nie jest nawierzchnia dla Simona.Francuz to zawodnik tego typu który nie lubi za często samemu kończyć akcji tylko czeka na błąd rywala co mi osobiście się nie podoba i Simona jako tenisisty nie lubię.Teraz przejdźmy do Kanadyjczyka która w sezon na hardzie wszedł znakomicie.Najpierw w Bogocie po 3 wygranych meczach zatrzymał go Falla ale potem było jeszcze lepiej.Wygrał challenger w Vancouver a w Montrealu na jego rozkładzie znaleźli się tacy zawodnicy jak John Isner, Radek Stepanek,Tomas Berdych czy też Nikolay Davydenko a zatrzymał go dopiero późniejszy finalista Milos Raonic więc forma Vaska jest zaskakująco dobra.Idzie w górę rankingu i teraz ma szanse pokonać takiego zawodnika jak Simon i jest to dla niego duża szana bo gra Francuza pozostawia wiele do życzenia.Skoro potrafił pokonać Berdycha czy też Isnera to dlaczego nie miałoby się udać z Simonem.Widzę duże value w tym typie i biorę go w ciemno.Będzie to pierwsze spotkanie tych zawodników, mam nadzieję zwycięskie dla Kanadyjczyka.

 

http://obstawianie.com/atp-singiel-cincinnati-usa-twarda-vt125855.htm#1773463

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-22, 19:48 ]

:plus: 118

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - SZWAJCARIA ( Challenge Liga )

Spotkanie: FC Wil - Wohlen

Typ: 1

Kurs: 1.52

Data: 13.08.2013

Godz: 19.45

Bukmacher: ComeOn

Analiza:

 

Zapraszam na rozgrywki Challenge Ligi do Szwajcarii.

Jest to mecz piątej kolejki w którym zmierzą się FC Wil oraz Wohlen.

FC Wil w czterech rozegranych meczach zdobył dziewięć punktów trzy z nich wygrywając oraz jedno przegrywając co plasuje ich na trzecim miejscu w tabeli, bilans bramek 9-3.

Wohlen w swoich czterech meczach zdobył dwa oczka po dwóch remisach i dwóch porażkach i zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli z bilansem bramek 4-9.

Mój typ to jedynka, FC Wil jest lepszą drużyną niż Wohlen i udowodni to w tym meczu na boisku pokonując gości.

 

http://obstawianie.com/szwajcaria-vt119691,25.htm#1773475

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-22, 19:48 ]

:plus: 52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, Towarzyski

Spotkanie: Barys Astana - Yugra

Typ: over 5.5

Kurs: 1.95

Bukmacher: Pinnacle

Godz. 15:00

Analiza:

Tak sobie śledzę dzisiejszą ofertę o zajrzałem na zakładkę hokej i ku mojemu zdziwieniu już od dwóch tygodniu grają mecze towarzyskie i trochę overów uciekło. Dziś gra jedna z moich ulubionych ekip z rosyjskiej KHL Barys Astana, która będzie mierzyła się również z przedstawicielem rosyjskiej ligi Yugrą.

W tamtym sezonie napisałem mnóstwo analiz na overy z udziałem zespołu z Kazachstanu a powód jest prosty – hokej nastawiony totalnie do przodu, i tutaj przytoczę trochę statystyk. W sezonie zasadniczym 175 bramki zdobyte co było drugim najlepszy wynikiem w całej lidze przy 161 straconych dało średnią 6.5 oczywiście największa. Już po kilku grach towarzyskich widzę że swojego stylu nie zmienili, remis 3:3 z Petersburgiem, wygrane 2:5 z Davos, 8:0 z Khabarovskiem, z dzisiejszym rywale już raz grali remis 4:4. Wczoraj natomiast wygrali z Chekhovem 4:2. Transfery z tego co widzę to jakieś są ale nie będę ich przytaczał bo to mecz towarzyski a więc i tak będzie dużo większa rotacja.

Ich dzisiejszy rywal tak jak wspomniałem jest przedstawicielem KHL, poprzedni sezon zakończyli w Konferencji Wschodniej na dziewiątym miejscu. Byli też bardzo overową ekipą średnia 6.1 drugie miejsce zaraz za Barysem na co składały się 153 bramki strzelone przy 163 straconych. Mają za sobą trzy gry kontrolne wspomniany remis z dzisiejszym rywalem przegrana z Chekhovem 1:3 i wczorajsza wygrana z Khabarovskiem 1:4.

Jest to dopiero okres przygotowawczy a więc wiele testów formacji, bramkarzy i samych zawodników a to wszystko ma odbicie na jakość gry i spójność a to daje z większą ilością miejsca pod bramkami. Zagrają dwa overowe zespoły które są zmęczone również wczorajszymi pojedynkami. Staracia tych drużyn należą zdecydowanie do bramkowych. Rok temu dwa starcia bardzo overowe 6:2 i 6:4. Rok temu również grali dwa mecze kontrolne wyniki dwa razy po 4:3.

http://obstawianie.com/mecze-towarzyskie-klubowe-miedzynarodowe-vt125840.htm#1773487

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-22, 19:50 ]

:plus: 95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - ATP - ATP Cincinnati

Spotkanie: Kevin Anderson - Tommy Haas

Typ: 1

Kurs: 1.89

Godz: 17:05

Bukmacher: Betsson

Analiza:

 

Tommy Haas po niezłym w swoim wykonaniu turnieju w Washington (doszedł do półfinału imprezy przegrywając tam z Del Potro), później nieco rozczarował w Montrealu. W meczu z Marinko Matosevicem nie istniał i przy stanie 0:5 w pierwszym secie postanowił poddać mecz. Według mnie Haas po prostu nie chce wyeksploatować się przed US Open, przypomnę bowiem, że Niemiec ma już 35 lat, więc nie sądzę by był wstanie grać tydzień po tygodniu na najwyższych obrotach, bo kondycyjnie nie dał by rady.

Jego rywalem w I rundzie w Cincinnati będzie Kevin Anderson, według mnie nie będzie to łatwe zadanie dla Haasa. Anderson to zawodnik, który bardzo dobrze serwuje, a jako, że gramy na szybkiej nawierzchni bardzo ciężko Niemcowi o przełamanie i myślę, że prędzej to Anderson przełamie serwis Haasa niż na odwrót. Doskonały przykład jak należy to uczynić pokazał nam oczywiście Marinko Matosevic, który nie dał szans Niemcowi i co ciekawe Haas nie zdobył w tym meczu nawet punktu ze swojego drugiego serwisu!

Kolejna sprawa to jak podejdzie Tommy Haas to tego turnieju, umówmy się nie jest to najmłodszy zawodnik i on doskonale wie, że najważniejszym obecnie turniejem dla niego jest US Open. Być może nie będzie więc chciał się zbytnio przemęczać. Anderson natomiast ma coś do udowodnienia ponieważ w Montrealu odpadł już w I rundzie z Alexandru Dolgopolovem, a przecież wcześniej w turniejach na kortach twardych radził sobie co najmniej przyzwoicie: Washington ćwierćfinał, Atlanta finał, Bogota półfinał. Jak więc widać Anderson ostatnio znajduje się w niezłej formie, bo chyba tak można napisać o zawodniku, który regularnie ostatnio osiąga przynajmniej ćwierćfinał turnieju. W Montrealu się nie udało więc liczę, że Kevin będzie chciał pokazać się z dobrej strony w Cincinnati.

Obaj zawodnicy mieli okazję już grać ze sobą w 2011 w Sztokholmie (hala) wtedy lepszy okazał się Kevin Anderson wygrywając 67(3) 64 64. Liczę, że dziś również to Anderson okaże się lepszy i pokona Haasa.

 

http://obstawianie.com/atp-singiel-cincinnati-usa-twarda-vt125855.htm#1773491

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-22, 19:50 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Lekkoatletyka - MŚ w Moskwie

Spotkanie: Rzut dyskiem

Typ: Wygra - Piotr Małachowski

Kurs: 4,00

Bukmacher: Bet365

Godzina: 17:00

Analiza:

Od razu zaznaczam że nie znam się na rzucie dyskiem i ogólnie na lekkoatletyce ale mimo wszystko widzę w tym typie sporo value. Nawet dla takiego laika jak ja znane są nazwiska jak Harting czy Małachowski, obaj są według wszystkich mediów uważani za głównych faworytów, jednak buki mimo wszystko faworyzują Niemca. Oczywiście, ostatnie lata należały właśnie do Hartinga ale mimo wszystko to Małachowski oddał najlepszy i najdalszy rzut w sezonie który jest o ponad metr lepszy niż najlepszy rzut Niemca w całej karierze! No właśnie, 8 czerwca Małachowski pobił rekord o ponad dwa metry i oprócz najlepszego wyniku w sezonie jest to też 7 wyniki w historii! Ten rzut, który nie był tak dawno potwierdza wielką formę Polaka, dodatkowo taki rzut w ostatnich latach pozwoliłby mu zdobyć złoto na wszystkich ważnych imprezach. Poza tym obaj mówią że chcą złota, jednak jeśli chodzi o Niemca to on "musi", sam mówił że mimo tego że nie jest w najlepszej formie będzie dla niego katastrofą jeśli nie będzie po raz kolejny mistrzem świata, Małachowski za to wiem że podium w takiej formie ma tak naprawdę zapewnione a ciśnienia na złoto też jakiegoś nie ma bo w jego wypadku występuję zasada "mogę ale nie muszę" dlatego jeśli chodzi o psychikę to na pewno przewagę ma Polak. W kwalifikacjach obaj bez problemów awansowali do finału i myślę że w samym finale bez wątpienia są spore szanse na wygraną Polaka a w samym typie spore value.

 

http://obstawianie.com/inne-sporty-vt296,50.htm#1773493

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-22, 19:50 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rVsDYaRc-d21Zjfls.pngSłowacja - WęgryrBa4FEk9-4ULXssop.png

EUROPA: EuroBasket

13.08.2013 18:00

Typ: Węgry -12,5

Kurs:2,75

Buk:William Hill

Rewanżowy mecz grupy D pomiędzy Słowacją a Węgrami. Węgrzy nie wątpliwie najmocniejsza ekipa w grupie dwa razy zaliczyła wpadkę z Bułgarią 4 i 2 punktami. Warunkiem awansu Węgier jest wygrana tego meczu i wygrana Słowacji z Bułgarią co wydaje się możliwe bo już z nimi wygrali u siebie co jest największą niespodzianką tej grupy. Jednak i tak uważam, że Bułgaria odpuściła ten mecz bo najważniejszy mecz był ten właśnie z Węgrami. Nie jestem pewien jak się liczy awans jeśli 3 zespoły mają tyle samo punktów, ale mi się wydaje ze bilans punktowy no nie ważne. Węgrzy w pierwszym meczu pokazali jak są mocni w Słowację rozbili 75-43 czyli aż 32 punktami! Rok temu Węgrzy grali też na wyjeździe z Słowacją i wygrali 78-51 różnica 27pkt. Uważam, że jeśli goście nie zlekceważą tego meczu to spokojnie pokryją handi na wygraną 13 punktami, jak widać drużyna Słowacji im bardzo leży. 6/10

 

http://obstawianie.com/eurobasket-eliminacje-vt123409.htm#1773557

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-22, 19:52 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, towarzyski, godz. 22.00

Spotkanie: Hiszpania - Polska

Typ: over 151,5

Kurs: 1.943

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Koszykarska reprezentacja Polski zagra z Mistrzami Europy, Hiszpanami. Drużyna trenera Dirka Bauermanna zagrała ostatnio we włoskim Trydencie i odniosła tylko jedną wygraną. Hiszpania jest jednym z faworytów tegorocznego EuroBasketu na Słowenii. Co prawda nie będzie Pau Gasol,a Serge Ibaki i Juana Carlosa Navarro to i tak ma w składzie aż czterech graczy, którzy grają w NBA: Marc Gasol. Ricky Rubio, Jose Manuel Calderon, Victor Claver. Bardzo ważnymi postaciami tej reprezentacji będą też Sergio Rodriguez oraz Rudy Fernandez, którzy grają obecnie w Realu Madryt, a w przeszłości występowali w najlepszej lidze świata.

Reprezentacja Polski przystąpi do tego spotkania bez Marcina Gortata. W tym meczu zagra już za to Thomas Kelati.

Biało-czerwoni rozegrali do tej pory trzy spotkania towarzyskie - z Izraelem (65:81), Gruzją (87:75) i Włochami (65:76). Według mnie to spotkanie będzie grane szybko i będzie tutaj sporo punktów. Hiszpanie jeszcze bez spotkań kontrolnych. Zgranie na pewno słabe, a i raczej defensywa też nie będzie mocna. Polacy z Lampe i Kelatim, zawodnikami z klubów hiszpańskich na pewno będą chcieli pokazać swoim rywalom, że w kosza grać potrafią. 152 pkt. powinno zostać przekroczone.

 

http://obstawianie.com/towarzyskie-mecze-reprezentacji-i-klubow-vt119373.htm#1773565

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-22, 19:53 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłany: Dzisiaj 21:40 Odp: ATP - SINGIEL: Cincinnati (USA), twarda

Dyscyplina: Tenis, ATP Debel Cincinnati

Spotkanie: Chardy/Gasquet vs Ram/Baker

Typ: Gasquet/Chardy - 1,5 gema

Kurs: 2.02

Bukmacher: Marathonbet

Godzina: 23:00

Analiza:

 

Mecz deblowy na kortach twardych pomiędzy dość nowymi, starymi parami z którego moim zdaniem zwycięsko wyjdą Francuzi.Ostatnio grali ze sobą w 2009 roku więc dawno temu i radzili sobie na prawdę dobrze/Natomiast para Baker/Ram powraca do grania ze sobą po roku przerwy bo ostatni raz grali w 2012 roku.Ja stawiam tutaj na Francuzów.Chyba każdy wie jacy są to zawodnicy.Obaj grają bardzo technicznie i świetnie grają kątowo i po linii co jest chyba najważniejsze w deblu.Jeremy Chardy jest uważany za swietnego deblistę i zawsze był chwalony przez swoich deblowych partnerów którym był m.in Łukasz Kubot z którym osiągał dobre wyniki.Takie doświadczenia Chardy'ego w połączeniu z takim zawodnikiem jak Richard powinno przynieść dobry efekt patrząc że grają z bardzo średnimi graczami.Zarówno Baker jak i Ram to nie są jak dla mnie zawodnicy na dobrym poziomie tylko bardziej przeciętniacy.Do tego Baker będzie grał w deblu pewnie zaraz po zakończeniu meczu singlowego przeciwko Grigorowi Dimitrovowi i mam nadzieję że nie wycofa się z debla.Gasquet jak i Chardy swoje mecze singlowe mają dopiero jutro wieczorem więc mogą się dziś skupić na deblu i sądzę że będą chcieli pokazać się z dobrej strony.Francuska precyzja powinna tutaj zaważyć na zwycięstwie Trójkolorowych.Ciężko ten typ popierać jakimiś statystykami bo są to dość nowe pary ale patrząc na umiejętności poszczególnych graczy to jak dla mnie Francuzi są lepszymi tenisistami i dziś powinno się to uwidocznić.Myślę że handicap gemowy -1,5 w wypadku zwycięstwa Francuzów zostanie spokojnie wypełniony.Powodzenia!!!

 

Jest to typ zastępczy za mecz Pospisil vs Simon bo Francuz niestety skreczował przez co będzie zwrot.

 

 

http://obstawianie.com/atp-singiel-cincinnati-usa-twarda-vt125855.htm#1773596

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-22, 19:54 ]

:plus: 102

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...