Skocz do zawartości

Typy na dzień 20.08.2013


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

20.08.13 / 20:45

Piłka nożna, el. LM

Ferreira - Zenit

Typ: Powyżej 3 bramki w meczu (w razie 3 zwrot)

Kurs: 3,85

Buk: Marathonbet

 

3 miejsce na koniec poprzedniego sezonu dające prawo gry w fazie play-off Ligi Mistrzów to bez wątpienia nie lada wyczyn w wykonaniu Ferreiry. Na krajowym podwórku byli rewelacją, ustąpili pola jedynie Benfice i Porto czyli gigantom, a wyprzedzili takie tuzy jak Sporting Lizbona i Sp. Braga. Sezon konia w wykonaniu tego klubu można by rzecz. Czy obecny będzie równie udany? Śmiem wątpić. Mecze sparingowe bardzo słabe, tylko jedna wygrana, dwa remisy i porażka, inauguracja ligi również nie wyszła, porażka u siebie 0:2 z Braga a tu największe wyzwania dopiero przed zespołem. Gwarancja fazy grupowej LE już jest, na drodze do wymarzonej LM stoi Zenit i szczerze mówiąc nie widzę Portugalczyków w starciu z rosyjskim gigantem. Powodów jest cała masa. Zenit jest klubem o wiele lepszym, lepsi piłkarze, większe doświadczenie, dużo lepsza obecna dyspozycja. Dodatkowo Rosjanie na dobre weszli już w sezon, mają za sobą pięć ligowych potyczek (bilans 3W-1D-1L) i dwa mecze w el. LM gdzie rozbili w 3 rundzie duński Nordsjaelland aplikując im łącznie 6 bramek. Forma strzelecka zespołu wydaje się rosnąć z każdym kolejnym meczem. Drużyna jest rozpędzona, zanotowała passę 4 zwycięstw z rzędu w ostatnich meczach, w lidze przed trzema dniami rozbili u siebie Anzhi 3:0, widać moc przed decydującą batalią o LM. Jak na tym tle wygląda Ferreira? Bardzo słabo. Ekipa dopiero co skończyła okres przygotowawczy, dosyć skromny zresztą bo ledwo 4 mecze. Liga dopiero się zaczęła, więc zespół nie jest w rytmie meczowym, kiepskie wyniki w sparingach, złe otwarcie ligi pod względem psychicznym też raczej dobrze nie wpłynęły na drużynę. W takich okolicznościach uważam Zenit za zdecydowanego faworyta tego meczu i pomimo faktu, że to wyjazd, sądzę, że sprawa awansu może się rozstrzygnąć już w Portugalii. Jednak postanowiłem nie typować wygranej Rosjan a pójść w kierunku bramek bo widzę, że kursy na overy są dosyć wysokie. Zenit ma potencjał wygrać ten mecz bardzo wysoko i myślę, że ma ku temu spore szanse. Portugalczycy marząc o LM chcąc nie chcąc muszą u siebie zaatakować i szukać bramek bo w St. Petersburgu za tydzień trudno marzyć o dobrym wyniku patrząc na to co Zenit robił u siebie z poprzednimi rywalami tak w lidze jak i w el. Ligi Mistrzów. Wydaje się zatem, że to może być otwarty mecz, w którym drużyny pójdą na wymianę ciosów. Zenit jest mocny, Zenit jest w gazie i swoje na pewno strzeli. Ferreira musi się otworzyć, musi atakować bo dla nich nawet remis będzie kiepskim wynikiem mając w perspektywie rewanż na wyjeździe. Mimo wszystko spodziewam się wysokiej wygranej Rosjan bo na ten moment są w formie, która gwarantuje według mnie bezproblemowy awans do Ligi Mistrzów niezależnie od tego z jakim rywalem przyszłoby im się w play-offach mierzyć.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,25.htm#1774704

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-23, 15:46 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Piłka ręczna, German Super Cup

spotkanie: THW Kiel - Flensburg-Handewitt

typ: 1

kurs: 1.60

godz: 20:15

bukmacher: Bet365

analiza:

przed nami spotkanie inaugurujące rozgrywki piłki ręcznej w Niemczech w sezonie 2013/2014, czyli tradycyjne spotkanie o Super Puchar Niemiec, w tym roku do rywalizacji stają zespoły THW Kiel i Flensburg-Handewitt. Kiel to obecni mistrzowie kraju i światowa potęga Handballa, jednak do tego sezonu przystępuje osłabiona brakiem kilku gwiazd, czyli Narcisse. Ilicia i Omeyera. Jednak i bez nich wyjściowy skład THW prezentuje się świetnie bowiem siódemka Palicka, Schmidt, Jicha, Vujin, Hansen, Klein, Eckberg musi budzić respekt. Drużyna zagrała bardzo mało sparingów przed sezonem lecz o formę wymienionych graczy raczej nie należy się obawiać. Ich dzisiejszymi przeciwnikami jest Flensburg, drużyna która została vice mistrzem Niemiec lecz jest to przede wszystkim własnej hali i na wyjazdach nie powinna być groźna, kadrowo również prezentuje się słabiej poza Eggertem, Anderssonem i starzejącymi się niemieckimi gwiazdami Glandorfem i Kaufmannem reszta to raczej przeciętni gracze. Reasumując stawiam na THW, ponieważ grają u siebie oraz będą chcieli zmazać plamę po porażce w LM.

 

http://obstawianie.com/toyota-handball-bundesliga-vt125894.htm#1774711

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-23, 15:47 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lyon (Fra) - Real Sociedad (Esp) godz. 20:45

typ:1

kurs: 2,10

Buk: WH

 

Dziś stały bywalec w LM Lyon podejmie czarty zespół z ubiegłego sezonu z ligi hiszpańskiej Real Sociedad. Dla mnie oczywiście faworytem jest Lyon ,mają wielkie ogranie na najwyższym szczeblu Ligi Mistrzów i praktycznie w każdym sezonie grają w tych prestiżowych rozgrywkach. Ponadto obecna forma piłkarzy z Francji wydaję się być wysoka ,dwie wygrane na rozpoczęcie ligi francuskiej z Nice 4-0 oraz w miniony weekend z Sochaux 3-1. Lyon grał również już eliminację do LM rundę wcześniej niż ich przeciwnik z Hiszpanii. Dwukrotnie wtedy został ograny Grasshoppers 1-0.

Tak więc wszystko wskazuje,że forma Lyonu na początku sezonu jest bardzo dobra,ponadto piłkarze z Francji jeżeli myślą o awansie muszą zdobyć poważną zaliczkę przed meczem rewanżowym gdyż na gorącym hiszpańskim terenie nie będzie łatwo.

Sociedad na inaugurację wygrał z Getafe 2-0 jednak w przygotowaniach do sezonu przegrywał m.in. z Southampton 4-3, Sportingiem 2-0 ,nie ma za bardzo co oceniać zespołu po meczach sparingowych,jednak wydaję mi się,że Lyon jest silniejszy.

Piłkarze z Francji ostatni raz przegrali 12 maja z PSG i to była ich jedyna porażka w ostatnich 15 meczach. Myslę,że wysoka i ustabilizowana forma piłkarzy Lyonu powinna dać im awans do LM.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,25.htm#1774718

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-23, 15:47 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna, MŚ U 19

Spotkanie: Szwecja-Chorwacja AH (0:3,5)

Typ: Szwecja AH -3,5

Kurs: 1.85

Godz: 10

Bukmacher: Betcick

Analiza:

 

W odbywających się na Węgrzech Mistrzostwach świata do lat 19 nadeszła faza ćwierćfinałów. Dziś na tapetę wezmę spotkanie Szwedów z Chorwatami, które wydaje mi się bardzo ciekawe do typowania. Od samego początku faworytem tego spotkania wydają się Szwedzi. Bez problemów wygrali swoją grupę nie mając w żadnym ze spotkań najmniejszych problemów. Oczywiście biorę miarę na to, że nie trafili na żadnego klasowego rywala, ale mimo wszystko od samego początku grają bardzo ciekawego szczypiorniaka. W 1/8 przejechali Białoruś jak walec i dziś zmierzą się po raz pierwszy z drużyną, która umiejętnościami dorównuje Szwedom. Chorwaci doznali jednej porażki w fazie grupowej z faworyzowaną Hiszpanią 28-29, ale także pokonali tą samą różnicą Francję i Brazylię. Patrząc na powyższe niewiele brakowało a Chorwaci skończyli by fazę grupową z gorszym bilansem niż mają. Ze strony Chorwatów z pewnością trzeba będzie uważać na Lovro Mihica, który na 58 rzutów zdobył 43 bramki i jest on najskuteczniejszym strzelcem swojej drużyny. Szwedów próżno szukać na czołowych miejscach w tej klasyfikacji strzelców, ale atutem skandynawów nie jest w cale gra w ataku. Oni doskonale spisują się w obronie o czym świadczą tylko 142 bramki stracone w całym turnieju co daje im 3 wynik całych mistrzostw. Nie można również zapominać o dwóch świetnych bramkarzach Szwedzkich. W szczególności Tobias Thulin jest w czołówce klasyfikacji najlepszych bramkarzy turnieju z 45 % skutecznością co po takiej ilości rozegranych spotkań jest moim zdaniem znakomitym wynikiem. Podsumowując uważam, że Szwedzi nie bez kozery są uznawani za faworytów tego mecz i swoją dzisiejszą postawą udowodnią przynależność do światowej elity tej kategorii wiekowej.

 

http://obstawianie.com/mistrzostwa-swiata-u-19-wegry-2013-vt125895.htm#1774732

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-23, 15:47 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów

Spotkanie: Victoria Pilzno - NK Maribor

Typ: Victoria Pilzno -1.5 AH

Kurs: 2.20

Godz: 20:45

Bukmacher: 20:45

Analiza:

 

Mimo, iż piłkarze Maribora w III rundzie postarali się o sporą niespodziankę eliminując APOEL Nikozja (szczęśliwy remis na wyjeździe 1:1), a ich wyniki w rozgrywkach ligowych wyglądają naprawę imponująco (5 meczów, 5 zwycięstwa i bilans 19:3 w bramkach), uważam, że to jednak mistrz Czech jest w tej rywalizacji zdecydowanym faworytem i mam nadzieje, że potwierdzą to już w pierwszym spotkaniu. Drużyna prowadzona przez Pavela Verby ma swój styl, styl ofensywny, który może podobać się kibicom. Nie jest przypadkiem, że ta ekipa strzela naprawdę dużo bramek, wystarczy spojrzeć na wyniki w dotychczasowych meczach eliminacji Ligi Mistrzów: 4:3 i 2:1 z Zeljeznicar oraz 4:0 i 6:2 z Kalju, pokazują, że jest to drużyna posiadająca naprawdę duży potencjał w ofensywie, ale również pokazują, że ich obrona nie jest monolitem i można strzelić bramkę tej ekipie.

Dlaczego postanowiłem zagrać handi -1.5 w stronę Victorii? Jak dla mnie nie tylko jest to drużyna o większych możliwościach ale również już ograna na europejskich boiskach. Wystarczy bowiem przypomnieć sobie poprzedni sezon w którym Victoria potrafiła pokonać takie ekipy jak Atletico Madryt czy Napoli w Lidze Europejskiej, o laniu jakie ta drużyna sprawiła Ruchowi Chorzów już nie wspomnę.

Jeśli chodzi o sytuację kadrową to trener gości Ante Cacic ma kilka kłopotów, wiadomo było już, że z powodu 3 żółtych kartek dziś na boisku nie zobaczymy defensywnego pomocnika Zeljko Filipovic, w ostatnim meczu ligowym z Celjem urazu nabawił się Aleksander Rajcevic, i mimo, iż pojechał z drużyną do Czech to jego występ nie jest pewny, pewne jest natomiast, że nie zobaczymy innego środkowego obrońcy Arghusa. Oprócz nich w kadrze meczowej nie ma również Timotej Dodlek, Dejan Mezga i Alen Ploj. Jeśli chodzi natomiast o sytuację kadrową gospodarzy to tutaj niestety nie znalazłem żadnych informacji ale myślę, że dziś wystawią swój najmocniejszy skład. Podsumowując mogę napisać, że nie spodziewam się w tym meczu niespodzianki, Victoria powinna w tutaj wykorzystać atut własnego boiska i wygrywać, spodziewam się, że będą starali się uzyskać korzystny wynik przed rewanżem. Myślę, że handi w stronę Czechów jest tutaj niezłym pomysłem.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,25.htm#1774739

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-23, 15:48 ]

:plus: 120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, EUROPA: Liga Mistrzów. 20.08.2013 17:00

Spotkanie: Shakhtar K. (Kaz) - Celtic (Sco)

Typ: under 1,5

Kurs: 3,00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Dziś o godzinie 17:00 rozpocznie się pierwsze z 5 spotkań dzisiejszych w 4 rundzie eliminacji do fazy grupowej Ligi Mistrzów . W tym starciu zmierzą się mistrz Kazachstanu Shakhtar Karagandy oraz Mistrz Szkocji Celtic Glasgow . Na pewno faworytem dwumeczu są Celtowie , którzy w tych elitarnych rozgrywkach grali często i wielu meczach pokazywali się bardzo świetnie . Dzisiaj jednak czeka ich bardzo ciężka przeprawa . Kazachowie są w pełni sezonu zaś Celtic ma za sobą zaledwie 2 ligowe mecze oraz 2 dwumecze z słabiutkim Cliftonville z Irlandi Północnej ( 3-0, 2-0) oraz z ekipą Szwedzką Elfsborgiem ( 1-0, 0-0). Dobra dyspozycja Celtów daleka od idealnych i dlatego dzisiaj nie spodziewam się wielkiego wyniku z ich strony. Forma strzelecka kiepska , ostatnie mecze ligowe 2-1 i 2-0 a w Pucharach 1-0,0-0. Kazachowie wiedzą z kim grają i z pewnością również nie postawią wszystkiego na jedną kartę , gdyż strata bramki na własnym boisku postawi ich w ciężkiej sytuacji. Druga sprawa to daleka podróż Celticu , która na pewno również im nie służy . Unibet wystawia kurs 3,00 na under 1,5 , moim zdaniem wynik 0-1 bardzo prawdopodobny , dlatego postanowiłem spróbować

 

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,25.htm#1774784

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-23, 15:48 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje Ligi Mistrzów

Spotkanie: PSV – AC Milan

Typ: over 2.5

Kurs: 1.91

Bukmacher: William Hill

Godz. 20:45

Analiza:

PSV poprzedniego sezonu do udanego nie może zaliczyć o ile drugie miejsce można nazwać porażką, ale nie ma co ukrywać celem zespół zawsze wywalczenie tytułu. Mimo to nie stracili szansy na udział w Lidze Mistrzów. Pierwsza przeszkodę pokonali bardzo pewnie ogrywając Belgijskie Waregem 2:0 przed własną publicznością i 0:3 w rewanżu. Ligę też zaczęli świetnie komplet zwycięstw a w dwóch ostatnich kolejkach rozgromili NEC 5:0 i w weekend w troszeczkę rezerwowym składzie ograli pewnie beniaminka 3:0. AC Milan sezon dopiero rozpocznie w nadchodzący weekend tak więc forma do końca jest niewiadomą bo trudno po sparingach powiedzieć coś dokładnie. Jednego można być pewnym a ataku maja ogromną moc.

Plusem gospodarzy jest rytm meczowy którego Włochom na pewno będzie brakowało. Wszyscy dobrze wiemy że faworytem tej konfrontacji są bardziej doświadczeni Włosi i jeśli PSV myśli poważnie o awansie musi dziś wygrać by do Włoch udać się z zaliczką. PSV ma bardzo młodu skład który w ofensywie wygląda bardzo dobrze zresztą nie ma co ukrywać Holenderskie ekipy nie umieją grać defensywnej piłki na wysoki poziomie a już na pewno grają u siebie. Jeśli spojrzymy na linie defensywną to do prawej 21-latek Arias, w środku 18-letni Rekik, 21-letni Bruma i lewy defensor 19-letni Willems podobnie jest w pomocy i ataku jednak o ile w formacjach ofensywnych można to nazwać plusem przebojowość, szybkość, fantazja to w defensywie jest to problem tym bardziej że po drugiej stronie mamy Baloteliego, El Shaarawy, Boatenga tych panów nie trzeba przedstawiać. Tak jak wspomniałem problem Milanu to brak rytmu i jak na Włoski zespół Milan nie gra defensywnej piłki często popełniając duże błędy w defensywie która jest doświadczona ale nie tak zwrotna i szybka. Jak dla mnie bramki tutaj będą wpadać.

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,25.htm#1774799

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-23, 15:48 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje Ligi Mistrzów

Spotkanie: Lyon-Real

Typ: Obie strzelą

Kurs: 1.80

Bukmacher: William Hill

Godz. 20:45

Analiza:

 

Dzisiaj będzie bardzo ciekawy mecz we Francji, w ostatniej rundzie kwalifikacji LM zmierzą się ze sobą dwa całkiem ciekawe zespoły. Lyon na własnym terenie podejmować będzie Hiszpański Real Sociedad. Na pewno w meczu na własnym stadionie będą zawodnicy Lyonu. Lecz w dwumeczu wcale tak być nie musi bo Real także jest silnym zespołem. Obie ekipy ju sezon ligowy zaczeły, Lyon ma znacznie wiecej meczy oficjalnych rozegranych bo aż 4 w tym dwa ligowe oraz dwa pucharowe i jeszcze ani jedego nie przegrali. W poprzedniej rundzie Les Gones wyeliminowali Szwajcarski Grasshoppers Zurich, pokonujac ich dwukrotnie 1-0. W lidze na rozpoczęcie sezonu Lyon rozbił Niceę 4-0, a w poprzedniej kolejce na wyjeżdzie wygrali z Sochaux 3-1. Real Sociedad natomiast jak do tej pory rozegrał jeden oficjalny mecz, w inaugurującej kolejce pokonali oni u siebie 2-0 Getafe. Lecz mój typ będzie wygladał tak że obie drużyny strzelą gola. Oba zespoły są sobie równe, na pewno przy stracie gola cczy nawet dwóch przez zespół Realu to goście będą dążyli do odrobienia choćby jednego gola. Na pewno oba zespoły stać na strzelenie gola. Na pewno goście będą mieć na uwadze 1/16 finału z 2002 roku kiedy to dwukrotnie przegrywali z OL. Lyon 1-0. Myślę że jeśli tylko goście zdobędą gola to i gospodarze powinni strzelić by odrobić straty, wydaje mi się że może paść wynik 1-1 bądź 2-1 na korzyść gospodarzy, na koniec dodam że w zespole gospodarzy nie wystąpi trójka, Vercoutre'a, Ghezzala i Dabo.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,25.htm#1774826

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-23, 15:48 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna, Niemcy Superpuchar

Spotkanie: Kiel vs Flenburg

Typ: Kiel - 1,5 bramki

Kurs: 2.17

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie o Superpuchar Niemiec czyli mecz który zainguruje rozgrywki handballowe w Niemczech w tym sezonie.Mistrz Niemiec czyli drużyna THW Kiel w swojej hali podejmie wicemistrzów Flensburg.Jak dla mnie Kilończycy powinni sobie tutaj spokojnie poradzić.Przed własną publicznością z pewnością będa chcieli zmazać plamę za zeszłoroczne LM i zdobyć trofeum pierwsze w tym sezonie.W ekipie Mistrza Niemiec zabraknie takich zawodników jak Narcisse, Omeyer czy też Illić ale i tak dalej jest to super drużyna z takim składem jak; Palicka. Schmidt, Jicha, Vujin, Hansen, Klein, Eckberg.Taki skład to niewątpliwie czołówka światowego handballa.Na własnej hali THW zawsze spisuje się świetnie bo też mają dla kogo grać czyli dla wspaniałych kibiców.Flenburg to jak dla mnie drużyna sporo słabsza od swoich dzisiejszych rywali.W tamtym sezonie wicemistrza wygrali praktycznie grą na własnym terenie bo gra poza domem nie wychodziła za dobrze drużynie Flensburga.Ta drużyna opiera się na takich zawodnikach jak Andersson, Eggert czy też Glandorf i Kaufmann.Pozostali zawodnicy to jak dla mnie przeciętniacy i nigdy nie wyrabiali się ponad jakiś poziom.Czyli tutaj faworyt jest tylko jeden-Kiel.Do tego dochodzi relacja H2H między tymi drużynami.Zawsze lepiej wypadali tam Kilończycy.Te statystyki są wręcz zatrważające bo poza jednym meczem (i to na terenie Flenburga) to jednak Kiel wygrywało wszystkie spotkania.Handi lekki do pokrycia dlatego zapraszam do grania.Powodzenia!!!

 

Typ wklejam tutaj bo nie znalazłem żadnego tematu na rozgrywki pucharowe w Niemczech.

 

http://obstawianie.com/toyota-handball-bundesliga-vt125894.htm#1774829

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-23, 15:49 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka nożna – Anglia, Championship

Spotkanie: Wigan - Doncaster

Typ: BTS

Kurs: 2.00

Bukmacher:William Hil

20.08.2013 20:45

 

 

Analiza:

To już trzecie spotkanie na zapleczu najwyższej ligi rozgrywkowej w Anglii.Oba zespoły mają po zwycięswtwie i porażce a wiec dziś czyżby remis.No ja myślę że jak już to bramkowy remis.gospodarze jak na arzie stracili tylko jedną bramkę a goście bilans na trzy strzelone i na trzy stracone.Dziś sądzę że będzie bramkowo i oba zespoły strzelą po bramce.Sądzę że jak oba zespoły jeszcze nie mają meczu na remis to dziś on nastąpi chociaż że kursy spadają na gospodarzy.Sądzę że jednak goście są w stanie strzelić bramkę.Oni także strzelają ale też tracą więc sądzę że nie będzie tak źle dziś z bramkami i liczę na to że sobie postzrelają i okazji do tego będzie mnostwo dla obu zespołów.Ostatnio zespoły spotkały się w 2002 roku i wtedy wygrali goście, minimalnie al zawsze.jednakże to było az 11 lat temu więc dziś sądzę że wynik będzie inny.Liczę jednak na to że będzie bramkowo dla oby zespołów i tego się tzrymam.

 

 

 

http://obstawianie.com/championship-anglia-vt119633,75.htm#1774861

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-23, 15:49 ]

:plus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...