Skocz do zawartości

Typy na dzień 27.08.2013


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

27.08.13 / 20:45

Piłka nożna, el. LM

Legia Warszawa - Steaua Bukareszt

Typ: Steaua awans

Kurs: 2,25

Buk: Paddy Power

 

Legioniści ugrali w Bukareszcie korzystny wynik, który daje im sporą szansę przed rewanżem na historyczny awans. Jednak mi wciąż trudno taki scenariusz sobie wyobrazić. Polskiego klubu nie było w grupie LM 17 lat, tak blisko jak teraz Legia, a nawet jeszcze bliżej była Wisła Kraków w meczach z Panathinaikosem i APOEL'em. Wiemy jak to się kończyło i obawiam się, że teraz może być podobnie. Wprawdzie Wiślacy rewanże grali na wyjazdach, Legia gra u siebie, a w domu zawsze łatwiej o utrzymanie korzystnego rezultatu, jednak wynik 1:1 wcale nie jest taki super. Wojskowym póki co w tych eliminacjach sprzyja fura szczęścia, no i rewelacyjna forma Kuciaka, który dwoi się i troi żeby wciągnąć za uszy swój zespół do LM. Pytanie czy w rewanżu utrzyma tak dobrą dyspozycję? Steaua to wciąż bardzo dobry zespół, prezentujący wystarczająco dużą jakość na boisku żeby nawet na wyjeździe przechylić szale awansu na swoją stronę. Wystarczy jedna bramka i już sytuacja robi się dla nich bardzo ciekawa, zwłaszcza jeśli strzelą ją pierwsi. Mecz w Warszawie prawdopodobnie będzie przypominał piłkarskie szachy w stylu tych z Molde czyli ostrożna gra, a jeśli nic nie wpadnie to później obrona Częstochowy żeby dowieźć 0:0 do końca. Rumuni na pewno wyciągną wnioski z pierwszego meczu bo dla nich brak awansu to byłaby katastrofa. Warto jeszcze dodać, że mecz odbędzie się przy zamkniętej Żylecie także to też może mieć jakiś wpływ na postawę Wojskowych. Kibice na pewno będą się starali skoncentrować doping wokół pozostałych trybun, ale to nie to samo. Zobaczymy jak będzie. Chciałbym bardzo awansu Legii, ale jestem realistą. Widziałem mecze Widzewa z Broendby, widziałem kolejnych 16 nieudanych prób polskich klubów by powtórzyć podobny sukces. Kiedyś w końcu musi się to udać, wiadomo. Oby udało się teraz, jednak mimo wszystko uważam, że to Steaua jest nadal faworytem.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,25.htm#1775996

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-28, 09:45 ]

:plus: 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MgKb0ohQ-42PZZ07c.pngLegia Warszawa (Pol) - Steaua Bucharest (Rou)8hzXlS6n-p8DU4GCc.png

EUROPA: Liga Mistrzów - Kwalifikacje

27.08.2013 20:45

Typ: 2

Kurs: 3,20

Buk: Paddy Power

 

Pierwszy mecz zakończony wynikiem 1-1 jest dla znawców piłki nożnej oraz dla obserwatorów tego meczu dużym zaskoczeniem. Pierwsze 45minut Legia w ogóle nie istniała na boisku Rumuni przeważali technicznie o 2 klasy piłkarzy ze stołecznego klubu. Bramkarz Legii co raz ratował drużynę i do połowy był 1-0 dla gospodarzy. W drugiej połowie Legie zaczęła grać miała kilka kontr i jedną udało się wykorzystać. Steaua pomimo licznych sytuacji tylko zremisowała. Rumunii przeważali stosunek strzałów na bramke to 12-5 dla Rumunów. Pierwszy mecz pokazał kto jest lepszy, ale to jest piłka i nie zawsze gdy jest sie lepszy sie wygrywa. W tym meczu to Steaua musi strzelić gola a znając trenera Urbana będzie on liczył na kontry i bronił remisu z pierwszego meczu. Obawiam się, że to może nie starczyć jeśli Steaua strzeli pierwszego gola cofnie się i sama zacznie z kontry a z kontry jest o wiele lepsza niż Legia i może skarcić naszą drużynę. Przewiduję w tym meczu wygraną gości dwoma bramkami.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,25.htm#1776182

 

post wyżej do skasowania

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-28, 09:46 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów - Kwalifikacje

Spotkanie: Legia Warszawa - Steaua Bukareszt

Typ: 1

Kurs: 2.40

Data: 27.08.2013

Godzina: 20.45

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na drugi mecz IV rundy Eliminacji do Ligi Mistrzów.

W meczu spotkają się Legia Warszawa oraz Steaua Bukareszt.

Pierwszy mecz odbył się w Bukareszcie i padł remis 1:1.

Legia Warszawa swoją przygodę w tym roku z europejskimi pucharami zaczęła od drugiej rundy eliminacji gdzie pokonała Walijski TNS, w kolejnej rundzie odprawiła już mocniejszą drużynę niż Walijczycy a mianowicie Norweskie Molde a w finałowej rundzie warszawiacy wylosowali rumuńską Steaue Bukareszt i uzyskali na wyjeździe bardzo dobry bramkowy remis.

Steaua Bukareszt również zaczęła od drugiej rundy i pokonała kolejno macedoński Vardar oraz gruzińskie Dinamo Tbilisi i w ostatniej decydującej rundzie wylosowali Warszawską Legię.

Mój typ to jedynka, Legia Warszawa miała moim zdaniem trudniejszych rywali wcześniej niż ich rywal z Bukaresztu, do tego legia gra u siebie oraz ma bramkowy remis przywieziony z trudnego terenu w Rumunii.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,25.htm#1776213

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-28, 09:46 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, kwalifikacje Ligi Mistrzów

Spotkanie: Legia - Steaua

Typ: Poniżej 2,5

Kurs: 1.76

Godz: 20:45

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Obie drużyny są tak samo blisko jak i daleko Ligi Mistrzów. Wystarczy zagrać dobry mecz przeciwko rywalowi, który jest w zasięgu by znaleźć się w raju. Z drugiej strony - Legia w pierwszym meczu miała mniej atutów piłkarskich a Steaua zaś musi obawiać się jak im pójdzie na wyjeździe, gdy cały stadion z konkretnym dopingiem będzie wspierać Legię. Wynik 1:1 z Bukaresztu cieszy polski zespół by wystarczy 0:0 do awansu. Ten mecz jednak pokazał, że jakość zespołu rumuńskiego jest wyższa i Legia podobnie jak w poprzednich meczach eliminacyjnych z TNS i Molde pokazała tylko momenty dobre i przede wszystkim mizerną pierwszą część gry. Steaua w wyjazdowych meczach eliminacji do LM wygrywała 2:0 z Dinami Tbilisi i 2:1 z Vardarem. Moim zdaniem będzie to bardzo zachowawczy mecz do 70 minuty. Żadna z drużyn nie będzie się chciała odkryć i o obronę będą dbać jak o własną głowę. Legię 0:0 premiuje a Steaua powinna na wyjeździe zagrać ostrożnie. Nawet gol moim zdaniem nie otworzy całkiem gry bo utrata drugiej bramki przez jedną z ekip będzie przesądzała awans niemalże. W Rumunii popis dali bramkarze a przede wszystkim Kuciak, który wybronił wiele groźnych akcji rywala. Stawiam poniżej 2,5 gola w tym meczu.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,25.htm#1776239

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-28, 09:46 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derby - Brentford godz. 20:45

typ:1

kurs:1,85

Buk: WH

 

W Angielskim pucharze Capital One pierwszoligowe Derby podejmie drugoligowy Brentford. Myslę,że róznica jednej ligi to już spora zaliczka. Derby w ostatniej kolejce Championship pokonało w meczu wyjazdowym Yeovil 3-0 . Jak na razie w lidze odnieśli 2 zwycięstwa oraz zremisowali i przegrali jedno spotkanie. Co prawda oba zwycięstwa były na wyjeździe ale nie sądze,żeby mieli problem z pokonaniem u siebie rywala z niższej ligi.

Brentford natomiast w ostatniej kolejce League One pokonali u siebie Walsall 1-0 , w tabeli zajmują czwarte miejsce z dwoma zwycięstwami o raz taką samą liczbą remisów. Osiem punktów w czterech meczach to dosyć dobry wynik. Jednak w przekroju ligi różnicy nie sądzę,żeby goście wygrali to spotkanie lub doszło do powtórzenia meczu.

 

http://obstawianie.com/puchary-anglii-vt117962,25.htm#1776262

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-28, 09:46 ]

:plus: 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów

Spotkanie: PAOK Saloniki - Schalke 04 Gelsenkirchen

Typ: 2

Kurs: 2.15

Godz: 20:45

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Wszyscy skupiamy się dziś na meczu Legii ze Steauą i historycznej szansie awansu polskiego klubu po wielu latach do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Ja natomiast do typowania i przeanalizowania szans drużyn wziąłem spotkanie w którym PAOK Saloniki podejmie dziś Schalke 04 Gelsenkirchen. Pierwszy mecz na Veltis Arena zakończył się dość sensacyjnym wynikiem, bo remisem 1:1, który przed rewanżem stawia w lepszej sytuacji zespół z Grecji. Dla Niemców jednak odpadnięcie z takim rywalem (przypomnę, że PAOK już odpadł w III rundzie jednak jego rywal został wyrzucony z rozgrywek pucharowych) byłoby wielką kompromitacją jak i wielką stratą dla klubu, bowiem zyski z awansu do fazy grupowej Niemiecki klub szacuje na co najmniej 20 milionów €.

Ja jednak myślę, że Schalke nawet bez formy i z Jensem Kellerem na ławce zrobią dzisiaj wszystko by do blamażu nie doszło. Liczę więc, że Schalke ambicjonalnie podejdzie do tego spotkani i go oczywiście wygra, inny scenariusz jakoś ciężko mi sobie wyobrazić.

We wspomnianym pierwszym meczu tych ekip, Schalke miało przewagę, było ekipą lepszą. Wystarczy bowiem zobaczyć na statystyki z tego spotkania: Sytuacje podbramkowe 14:8, strzały celne na bramkę 10:5, posiadanie piłki 64% do 37% (wszystkie statystyki na korzyść drużyny Niemieckiej) Przed rewanżem jest natomiast kilka, pierwsza to to, że dzisiejszy mecz jak można dowiedzieć się będzie rozgrywany przy pustych trybunach. Goście więc nie muszą obawiać się żywiołowo reagującej publiczności. Druga sprawa natomiast to coraz lepsza sytuacja kadrowa, otóż do Grecji polecieli z zespołem Jefferson Farfan, Atsudo Uchida, Joel Matip oraz Leon Goretzki. Wciąż jednak poza kadrą meczową są Kyriakos Papadopoulos i Chinedu Obasi (do czego można się już przyzwyczaić) a także Klaas-Jan Huntelaar i Sead Kolašinac. Ponadto dodam jeszcze, że PAOK rywalizację z Metalistem Charków przegrał na własnym obiekcie. U siebie bowiem przegrali 0:2, natomiast na Ukrainie zremisowali 1:1. Czy historia powtórzy się w rywalizacji z Schalke ? Osobiście nie miałbym nic przeciwko temu.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,25.htm#1776269

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-28, 09:47 ]

:plus: 115

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huddersfield-CHarlton godz. 20:45

typ:1

kurs:2,25

Buk: WH

 

Puchar Ligi Angielskiej już dzisiaj, ja wybieram mecz Huddersfield mierzyć się będzie z Charltonem. Faworytem są gospodarze, oba zespoły graja w Chamiponship, lecz jeszcze niedwno walczyły razem ze sobą w L1. Jak dla mnie może być to bardzo ciekawe spotkanie w którym padnie mało goli. Obecnie drużyna Huddersfield jest wyżej w tabeli, bo mają na swoim koncie, 7 punktów po 4 meczech i zajmują 7 miejsce. Charlton natomiast w lidze jest z 1 oczkiem na 22 miejscu. W pucharze ligi oba zespoły jeszcze nigdy się nie mierzyły i dzisiaj będzie to ich pierwszy pojedynek. Huddersfield jest w gazie wygrali 2 ostatnie mecze i myślę że dzisiaj będą chcieli awansować do 3ciej rundy. Ogólnie w meczach między tymi drużynami Huddersfield wygrywał jeden raz w pucharze bo tyle razy się mierzyli. w lidze natomiast w ostatnim pojedynku przegrali. Jak wiadomo puchary rządzą się swoimi prawami i może być różnie lecz jak dla mnie to Huddersfield są faworytami, szczególnie że Charlton nie jest jakimś mocnym zespołem. Dla zespołu gości na pewno jakimś ważnym planem nie jest Puchar Ligi ponieważ CI muszą zajmować się ligą, nie mają tez zbyt dużej kadry by szachować na trzech frontach. Grajac na wyjeździe zespół CHarltonu nie wygrał meczu w Capital One ani jednego meczu z ostatnich czterech spotkań, oraz nie awansował do 3ciej rundy pucharu.

 

http://obstawianie.com/puchary-anglii-vt117962,25.htm#1776302

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-28, 09:47 ]

:plus: 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 27.08.2013 - 20:45

Dyscyplina: Piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów

Mecz: Legia Warszawa - Steaua Bukareszt

Typ: Powyżej 12 rzutów rożnych

Kurs: 3,20

Bukmacher: Bet365

 

Kolega rav83 ubiegł mnie z typem, dlatego ja zagram jeszcze odważniej typując powyżej 12 rzutów rożnych w tym meczu. Statystyki dotychczasowych meczów pucharowych Legii świadczą o tym, że taki typ ma duże szanse powodzenia, a zwiększa ją dodatkowo stawka dzisiejszego meczu i wynik z Bukaresztu, który też zwiastuje dużą liczbę rogów. Steaua musi ruszyć do ataku, musi strzelić bramkę a już w pierwszym meczu w pierwszej połowie pokazali, że potrafią zepchnąć Legię do głębokiej defensywy. Nacierając na bramkę Kuciaka będzie na pewno dużo okazji do rzutów rożnych, tak samo powinno być po kontrach w wykonaniu Legii. Dużo zależy też od wyniku, jeśli remis 0:0 będzie się długo utrzymywał to ataki Steauy będą się nasilać i okazji do rogów znowu będzie coraz więcej, tak samo jeśli Legia obejmie prowadzenie. Jeśli Steaua strzeli pierwsza to do ataku ruszą Legioniści. Praktycznie każdy scenariusz w tym meczu teoretycznie gwarantuje dużą liczbę rzutów rożnych. A stawka meczu jest kolosalna dlatego zwłaszcza w końcówce częstotliwość wykonywania rzutów rożnych też może się bardzo wzmóc bo albo jeden z zespołów będzie nacierał i prokurował kolejne kornery albo drugi zespół będzie robił to samo ale starając się grać dzięki temu na czas. Uważam, że te wszystkie okoliczności spowodują, że bramek w tym meczu może dużo nie byc, ale za to rzutów rożnych bedzie pod dostatkiem, nie zdziwię się jeśli padnie około 15 kornerów.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,25.htm#1776306

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-28, 09:47 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów - Kwalifikacje, godz. 20.45

Spotkanie: Legia Warszawa - Steaua Bukareszt

Typ: obie drużyny strzelą gola? NIE

Kurs: 1.91

Bukmacher: WilliamHill

Analiza: Wynik 1:1 z Bukaresztu jest bardzo dobry. Ale Legia ma mnóstwo szczęścia w meczach z TNS oraz Molde no i w bramce rewelacyjnego Kuciaka, który dwoi się i troi i wyciąga wszystkie piłki. Legia u siebie nie straciła gola w meczu z TNS oraz Molde. Steaua też może mieć problem z forsowaniem obrony Legii, bo gospodarze na pewno nie ruszą do ataku, wynik 1:1 i dzisiaj 0:0 premiuje Legię przecież. Mecz w Warszawie prawdopodobnie będzie przypominał piłkarskie szachy w stylu meczu z Molde czyli ostrożna gra, raczej czekanie na swojej połowie na to co będzie grała Steaua Żeby dowieźć 0:0 do końca. Legia powoli wchodzi w mecz, słabo gra pierwsze połowy co jest już tradycją w jej wykonaniu. Jeśli Rumuni ustrzelą coś na początku to role się odwrócą, Legia będzie musiała ruszyć, Steaua nastawi się na kontry. Ja jednak uważam, że goście gola nie strzelą, Kuciak nie pozwoli, a w końcówce może Legia znajdzie jakąś szansę, gdy rywal będzie musiał grać bardziej ofensywnie. Ten mecz może rozstrzygnąć 1 gol, a możliwe że będzie 0:0.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697.htm#1776358

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-28, 09:48 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna -ANGLIA: Capital One Cup

Spotkanie: Barnsley - Southampton

Typ: obie drużyny strzelą gola? NIE

Kurs: 2.05

Bukmacher: WilliamHill

27.08.2013 20:45

 

Analiza:

A na dziś sobie wybrałem spotkanie że oba zespoły nie strzelą po bramce.Myślę że jak już pierwsze skrzypce będą tworzyli gracze gości którzy są w najwyższej klasie rozgrywkowej i praktycznie ich jedyną szansą na grę w pucharach jest ten właśnie puchar.Gospodarze dziś chociaż że zagraja na własnym stadionie to i tak dziś nie powinni stawiać dużego oporu dla gości.Ich poprzednie spotkania pokazują że za wiele razy nie wygrywali dzisiejsi gospodarze, tak więc i liczę wieczorem że za dużo nie pokażą.W sumie jest to spotkanie pucharowe i all się może zdarzyć aczkolwiek w meczach pucharowych mało kiedy jest spotkanie kiedy pada mnóstwo bramek.Myślę że w tym spotkaniu będzie można co liczyć tylko na jedną bramkę i to dla gości ale nie więcej.Myślę że stawianie na to że jedna z drużyn nie strzeli bramki jest bardzo prawdopodobne!!!

 

http://obstawianie.com/puchary-anglii-vt117962,25.htm#1776380

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-08-28, 09:49 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...