Skocz do zawartości

Betfair


Profesor10

Rekomendowane odpowiedzi

Temat zakładam, żeby wyjaśnić kilka kwestii grania na tym buku.

 

Jak wiadomo, jest to taka giełda, gdzie możemy również postawić zakład NW ( czyli nie wygra).

 

Back i Lay - Back jest to kurs jak u normalnego bukmachera, Lay jest to kurs który ktos wystawia tak?

 

Dajmy na to mecz Brazylia-Anglia kursy normalne to 2.0 3.0 2.50

 

Zagrałem sobie na Brazylie po kursie back, czy normalnie jak u buka. Dajmy na to, ze zagrałem za 30 funtów. Po 30 minutach jest 1-0 dla Brazyli i kursy zmieniają się, dajmy na to 1.4 2.8 4.10 Wtedy rozumiem, ze mogę sprzedać mój zakład. Sam sobie ustalam wtedy cenę, czy jak to działa? Ten mój kurs 2.0 przykładowo mogę sprzedać za 38 funtów żeby mieć 8 funa zysku. Druga sprawa jak nagle 1000 osób wystawi sobie swój kurs na Brazylie to mała szansa, że ktoś kupi to moje?

 

Jeszcze teraz taki przykład, wziąłem sobie pierwszy lepszy mecz na live.

 

 

Atletico Go-Cruzeiro

Spojrzałem na DW i kursy 16 back i 17 lay. Jakim cudem? Jest kurs 17.0, że NW (nie wygra) nie będzie 0-0? Pewnie coś nie czaje, jak można to proszę o wytłumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Albo mecz tenisa Pan X - Pan Y Kursy na spotkanie to 2.0 1.90 odpowiednio Pan X, Pan Y Czyli tutaj jak u normalnego buka

 

Teraz NW ( nie wygra)

 

Kurs na NW Pana X wynosi 2,46, jest to kurs po którym ktoś chce zagrać, że Pan X wygra. Wtedy wystawia takie coś i daje tam też cene, np.35 funtów. My wtedy jesteśmy bukmacherem i możemy to kupić. Wtedy jeżeli faktycznie Pan X wygra to wypłacamy użytkownikowi 2,46*35, jeżeli jednak wygra Pan Y, to my dostajemy 35 funtów. Czy tak to wygląda?

 

Wracając do tego DW, Cruzeiro, to padła bramka już na 0-0 a tam dalej wisi back z kursem na DW 0-0 :fp: o c**j tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, wszystko, tylko jak liczymy przy kursach lay zobowiązanie: (kurs Lay-1)*stawka, a kurs: stawka/zobowiązanie+1 Czyli jak kurs Lay był wystawiony 4,5(100$), to grając za 100$, będzie to 4,5-1*100=350 zobowiązania i kurs faktyczny 100/350+1= 1,28

 

Czyli tak naprawdę musimy położyć 350$ i kurs na to spotkanie, że nie wygra jest 1,28? Wygramy wtedy 28$ jak nam wejdzie :t:, a jak nie wejdzie, to jesteśmy w plecy 350$ :n: ?

 

Wiadomo, że gramy różnice pomiędzy kursami lay i back, wtedy mamy zysk. Betfair sam przeliczy zysk, bo tak ciągle to liczyć to bez sensu? Do tego pewnie nierealne, bo pewnie trzeba szybko działać.

 

Jak w siatkówce wystawiasz coś, to pewnie kwestia sekund i zdobycia pkt przez kogoś. Wtedy dostajesz info, że nikt nie kupił i możesz wystawić jeszcze raz po innym kursie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...