Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi


Rozdziel te 3000zł na jakieś 2 czy 3 poziomy. Albo stawiaj po 1000zł jak nie wejdzie to wtedy 3000zł.

Za bardzo się już przyzwyczaiłem do zysku na poziomie 400-800zł także było by to dla mnie niesamowicie  flustrujące . Myślę że miałbym jeszcze większy zysk gdybym grał 12-16 kuponów miesięcznie granie, co dziennie to większe ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu graj mecze które według ciebie są w 100% pewne i nie ważne czy będziesz je grał co dziennie czy tak jak pisałeś powyżej 12-16 kuponów zawsze liczył będzie się końcowy wynik czyli profit . Skuteczność, oraz procent trafionych kuponów, z NHL masz zajebiście wysoki ,problem polega na tym gdy wtapiasz przy tak dużych stawkach to porażka praktycznie ,likwiduje ci 6-8 trafionych kuponów i musisz zaczynać od nowa . Gdybyś manipulował stawką ,wtopy być może przydażłby ci się za mniejsze kwoty. Nie jeden raz twoje kupony dały mi zarobić jednak nigdy nie stawiałbym takich pieniędzy na takie niskie kursy. Ale skoro masz duży kapitał na granie to i może pozwolić sobie na takie straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...