Skocz do zawartości

Puchar Konfederacji 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Konfederacji, g.21:00

Spotkanie: Brazylia - Japonia

Typ: Powyżej 3.5 goli

Kurs: 2.62

Bukmacher: William Hill

Analiza:

 

Dziś rozpoczyna się próba generalna przed przyszłorocznymi Mistrzostwami Świata w Brazylii. W pierwszym meczu gospodarze tego turnieju zmierzą się z Mistrzem Azji Japonią. Nie da się ukryć, że Brazylia posiada zdecydowanie większy potencjał indywidualny niż Japończycy, ale chociażby po meczach towarzyskich z Anglią i Francją widać, że nie jest to jeszcze drużyna gotowa na Mundial. Japonia natomiast to kolektyw, który w eliminacjach do Mistrzostw Świata radzi sobie bardzo dobrze, w 8 dotychczasowych spotkaniach zdobyli 17 punktów i zdobywając 16 bramek - oczywiście zapewnili sobie już występ na Mundialu w Brazylii.

Postanowiłem w tym spotkaniu zagrać wysoki over bramkowy 3.5. Brazylijczycy jak już wspomniałem wcześniej bazują na indywidualnościach i w meczach z Anglią czy Francją nawet nieźle to wyglądało. Na pewno w barwach Brazylii nie tylko trzeba uważać na takich graczy jak Hulk, Oscar, Neymar, Lucas Moura ale również Fred, który może nie jest taką gwiazdą jak wymienieni wcześniej jego koledzy z reprezentacji ale jest piłkarzem bardzo skutecznym i myślę, że selekcjoner Canarinhos, będzie mógł liczyć na bramki tego piłkarza nie tylko na tym turnieju ale również w przyszłorocznym Mundialu.

Co do Japończyków to uważam, że również są wstanie zagrozić dziś Brazylijczykom i przynajmniej strzelić jaką bramkę faworytom tego meczu. Wspomniałem już o tym, że w eliminacjach Japończycy strzelili 16 bramek co daje 2 bramki na mecz, więc średnia nie jest najgorsza. Na pewno warto zwrócić uwagę na Shinji Okazakiego, który w eliminacjach strzelił 8 bramek czy też Keisuke Honda czy Shinji Kagawa. Ciekawie wyglądają również boki obrony Yuto Nagatomo, Atsuto Uchida czy Gōtoku Sakai .

Ostatni raz Brazylia z Japonią spotkały się w towarzyskim meczu we Wrocławiu w październiku ubiegłego roku, wtedy Brazylia wygrała pewnie 4:0, wcześniejsze mecze między tymi reprezentacjami to rok 2006 i Mistrzostwa Świata, wtedy również Brazylia wygrała tym razem 4-1. W 2005 i 2001 roku Brazylia i Japonia miały okazję grać ze sobą w Pucharze Konfederacji, w 2001 padł bezbramkowy remis, w 2005 roku natomiast również mieliśmy remis ale tym razem 2:2.

Myślę, że dzisiejsze spotkanie powinno być niezłym widowiskiem i według mnie wcale nie będzie to jednostronne widowisko. Japończycy mają ciekawych zawodników, którzy patrząc na wyniki eliminacji do MŚ stanowią zespół. Brazylijczykom dzisiaj więc łatwo nie będzie ale myślę, że ostatecznie wygrają dzisiejszym mecz. Stawiam w tym meczu, że kibice na stadionie i również ci przed telewizorami obejrzą dziś niezłe widowisko w którym padnie kilka bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Piłka nożna, Puchar Konfederacji godz. 21:00

Spotkanie: Brazylia - Japonia

Typ: 1 kartka w meczu Japonia

Kurs: 1,61

Bukmacher: William Hill

 

Zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie- wiadomo mecz otwarcia Brazylia podejmie Japonię. Gospodarze imprezy sa na pewno zespołem bardzo zmotywowanym chcącym się pokazać z jak najlepszej strony. Faworytami spotkania i całej imprezy są oczywiście Brazylijczycy.Mimo swoich problemów, zawirowań jest to zespól mający potencjał- grający szybka ofensywna piłkę. Bazujący na indywidualnych umiejętnościach piłkarzy.Znając mentalność Azjatów na pewno tanio skory nie sprzedają, będą starali sie walczyć grac pewnie bardzo agresywnie- co powinno sie przełożyć na fale i kartki. Strona dominującą będą Neymar i spółka znając ich pazerność na bramki, zwycięstwa- presje publiki która jest bardzo wymagająca możemy sie spodziewać ich ataków non stop co powinno dac ciekawe widowiska w którym bramek, sytuacji nie zabraknie.Japończycy maja w swoich szeregach kilku naprawdę bardzo ciekawych piłkarzy, mimo wszystko powinni być raczej pod piłka- zdecydowanie w defensywie to oni powinni łapać więcej przewinień co powinno przełożyć sie na więcej kartek. Zobaczymy jakie będzie sędziowanie ,ale 1 kartka w tym meczu dla ekipy z kraju kwitnącej wiśni wygląda bardzo ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Konfederacji

Spotkanie: Brazylia - Japonia

Typ: Ponad 6,5 rzutów rożnych Brazylii

Kurs: 1.85

Godz: 21:00

Bukmacher: Tobet

Analiza:

 

Brazylijczycy są faworytem tego meczu i przebieg spotkań łatwo przewidzieć. To gospodarz turnieju powinien narzucać tempo gry a Japończycy muszą czaić się na groźne kontry. Warto zaznaczyć, że poza głównymi atutami jakie zawsze ma drużyna grająca to w turnieju między krajowym warto przyjrzeć się kwestią warunków atmosferycznych a w Brazylii na pewno nie ma dzisiaj warunków dobrych dla Azjatów. Luiz Felipe Scolari promuje ofensywny styl gry Canarinhos z trzema napastnikami a to trio stworzą najpewniej Fred-Neymar-Hulk. W drugiej linii Paulinho, Oscar, Gustavo, Lucas czy mniej znani a równie dobrzy Fernando czy Hernanes. Obrona wygląda rewelacyjny choć straconych bramek się nie ustrzegli w ostatnich meczach Brazylijczycy. Choć ostatni mecz zagrali na zero z tyłu z Francją wygrywając 3:0 to wcześniej regularnie tracili gole w spotkaniach towarzyskich. Tacy piłkarze jak Silva, Luiz czy Marcelo sprawiają, że odbiór piłki i szybkie wyjście do ataku nie powinni sprawić tej reprezentacji problemów. W meczach towarzyskich różnie to bywało a teraz czeka gospodarza PK ostatni sprawdzian w meczach o stawkę przed mundialem w Brazylii więc Puchar Konfederacji dostarczy im kilku spotkań, w których jest o co grać, później już tylko sparingi, aż do mistrzostw! Japończycy awans na ten mundial już mają, ale ostatnie ich mecze były przeciętne. Wyniki nie zgaduje choć gospodarz zapewne wygra, stawiam jednak za to na rzuty rożne liczne dla Brazylii bo oni będą forsować bramkę rywala a w tej drużynie armat nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Puchar Konfederacji godz. 21:00

Spotkanie: Brazylia - Japonia

Typ: 1 kartka w meczu Japonia

Kurs: 1,61 :plus:

Bukmacher: William Hill

 

Zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie- wiadomo mecz otwarcia Brazylia podejmie Japonię. Gospodarze imprezy sa na pewno zespołem bardzo zmotywowanym chcącym się pokazać z jak najlepszej strony. Faworytami spotkania i całej imprezy są oczywiście Brazylijczycy.Mimo swoich problemów, zawirowań jest to zespól mający potencjał- grający szybka ofensywna piłkę. Bazujący na indywidualnych umiejętnościach piłkarzy.Znając mentalność Azjatów na pewno tanio skory nie sprzedają, będą starali sie walczyć grac pewnie bardzo agresywnie- co powinno sie przełożyć na fale i kartki. Strona dominującą będą Neymar i spółka znając ich pazerność na bramki, zwycięstwa- presje publiki która jest bardzo wymagająca możemy sie spodziewać ich ataków non stop co powinno dac ciekawe widowiska w którym bramek, sytuacji nie zabraknie.Japończycy maja w swoich szeregach kilku naprawdę bardzo ciekawych piłkarzy, mimo wszystko powinni być raczej pod piłka- zdecydowanie w defensywie to oni powinni łapać więcej przewinień co powinno przełożyć sie na więcej kartek. Zobaczymy jakie będzie sędziowanie ,ale 1 kartka w tym meczu dla ekipy z kraju kwitnącej wiśni wygląda bardzo ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Konfederacji, g.21:00

Spotkanie: Meksyk - Włochy

Typ: Włochy

Kurs: 2.40

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Według mnie kursy na to spotkanie są nieadekwatne do potencjału i możliwości obu ekip. Meksyk obecny wydaje się słabszą reprezentacją niż w poprzednich latach, już sam fakt, że ma swoje problemy w eliminacjach nie świadczy o tej reprezentacji najlepiej. Owszem są ciekawi piłkarze w kadrze EL Tri jak Javier Hernandez, Giovani dos Santos czy Andrés Guardado ale wydaje się, że trener de la Torre ma problemy z optymalnym ustawieniem swojej drużyny stąd biorą się słabsze wyniki Meksyku.

Włochy natomiast wiedzą jak ważny jest Puchar Konfederacji, cztery lata temu grali w RPA na tymże pucharze i nie wyszli nawet z grupy, rok później sytuacja się powtórzyła ale tym razem miało to miejsce już na Mistrzostwach Świata. Dlatego uważam, że Cesare Prandelli szczególnie będzie uczulał swoich piłkarzy by nie lekceważyli tych rozgrywek. Jeśli natomiast chodzi o samą reprezentację Włoch, to według mnie jest to obecnie jedna z mocniejszych ekip na Starym Kontynencie i myślę, że będą to chcieli potwierdzić również w tym turnieju. Zespół zbudowany jest głównie na graczach Juventusu w formacji defensywnej i pomocy natomiast w ataku mamy dwójkę naprawdę świetnych napastników Mario Balotelli i Stephan El Shaarawy.

W ostatnim czasie obie ekipy grały zarówno spotkania towarzyskie jak i eliminacyjne. Włosi w eliminacjach zremisowali bezbramkowo na wyjeździe z Czechami oraz w meczach towarzyskich pokonali San Marino 4:0 oraz zremisowali 2:2 z Haiti. Meksyk grał tylko eliminacje w których wygrał z Jamajką i zremisował z Panamą i Kostaryką. Różnica polega jednak na tym, że Włosi mają niemal zapewniony awans do Mistrzostw Świata natomiast Meksyk nie może być jeszcze pewien zajęcia 4.miejsca dającego grę w barażach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: ŚWIAT: FIFA Puchar Konfederacj

Spotkanie:Meksyk - Włochy

16.06.2013 21:00

Typ: over 2.5

Kurs: 2.68

Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza: Dzisiaj o godzinie 21.00 odbędzie się spotkanie w Pucharze Konfederacji w grupie A. Meksyk podejmie Włochy. Pomimo iż Meksyk jest solidną drużyną uważam że dzisiejszcze spotkanie zakończy się z korzyścią dla Włochów. Z grupy do dalszej gy awansują dwie ekipy, dlatego dzisiejszy mecz jest bardzo ważny dla Włochów, którzy chcąc awansować do dalszej gry muszą od razu szukać punktów, gdyż to pewnie z Meksykiem przyjdzie im się bić o drugą lokate w grupie. Na ostatnie 4 spotkania między tymi zespołami dwa kończyły się overem 2.5, a w dwóch padały dwie bramki. Moim zdaniem obejrzymy dzisiaj dobre widowisko z wieloma bramkami, a mecz zakończy się zwycięstwem Włochów 3:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Puchar Konfederacji

17.06.2013 21:00

Nigeria - Tahiti

typ: Nigeria -3 HE

kurs: 2.45

buk: WilliamHill

 

Trzeciego dnia Pucharu Konfederacji rozegrany zostanie tylko jeden mecz. Zmierzą się w nim absolutny outsider, mistrz Oceanii, drużyna Thaiti z mistrzem Afryki Nigerią.

O Thaiti dużo nie wiem. Jest to wersja "amerykańskiego San Marino"(o ile Thaiti należy do któryś z Ameryk). Zawodnicy kompletnie anonimowi, grający w rodzimej lidze po za 33-letnim Maramą Vahiura, grającym w greckim Panthrakikos. Patrząc na sparinig tego zespołu, to pregrali oni z reprezentacją Chile do at 21, aż 7:0, czy Nową Kaledonią, która potrafiła zaaplikować temu zespołowi 4 bramki.

Nigeryjczycy można powiedzieć niespodziewanie wygrali tegoroczny Puchar Narodów Afryki. Trener zrezygnował z kilku znanych i doświadczonych zawodników, którzy można powiedzieć, że psuli atmosferę w zespole. Przyniosło to jednak nieoczekiwanie bardzo dobry skutek. Tak wygląda kadra Nigerii na Puchar Konfederacji:

Bramkarze:

Vincent Enyeama (Maccabi Tel Aviv),

Austin Ejide (Hapoel Be'er Sheva),

Chigozie Agbim (Enugu Rangers),

Daniel Akpeyi (Heartland F.C.).

 

Obrońcy:

Uwa Elderson Echiéjilé (SC Braga),

Efe Ambrose (Celtic Glasgow),

Godfrey Oboabona (Sunshine Stars),

Azubuike Egwuekwe (Warri Wolves),

Kenneth Omeruo (Chelsea Londyn)

Solomon Kwambe (Sunshine Stars),

Francis Benjamin (Heartland F.C.),

Ebenezer Odunlami (Sunshine Stars).

 

Pomocnicy:

Mikel John Obi (Chelsea Londyn,

Ahmed Musa (CSKA Moskwa),

Sunday Mba (Warri Wolves),

Fegor Ogude (Vålerenga),

Reuben Gabriel (Kilmarnock),

Ogenyi Onazi (Lazio RTzym),

Obinna Nwachukwu (Heartland F.C.),

Nnamdi Oduamadi (Varese),

John Ugochukwu (Académica de Coimbra),

Michel Babatunde (Krywbas Krzywy Róg),

Emeka Eze (Enugu Rangers).

 

Napastnicy:

Ideye Aide Brown (Dynamo Kijów),

Joseph Akpala (Werder Brema),

Mohammed Gambo (Kano Pillars),

Anthony Ujah (FC Köln),

Gomo Onduku (Bayelsa United).

 

Widać, że w kadrze brakuje zawodnika Chalsea Londyn, Victora Mosesa. Nie ma może znanych nazwisk, ale są to zawodnicy bardzo solidni. Były tam jakieś konflikty z federacją, odnośnie wynagrodzenia za zwycięstwo z Kenią, ale już jest chyba wszystko w porządku. Zawodnicy Nigerii, będą chcieli się pokazać, a o awansie do półfinałów mogą decydować bramki, tak więc Afrykanie w tym meczu będą chcieli ich nastrzelać jak najwięcej. Stawiam na wynik oscylujący w granicy 6:0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Konfederacji, g.21:00

Spotkanie: Nigeria - Tahiti (dodatkowy handicap azjatycki)

Typ: Tahiti +2.5

Kurs: 2.30

Bukmacher: Bet365

 

Dziś zobaczymy w akcji największą niewiadomą tego turnieju czyli Mistrza Oceanii zespół Tahiti. Według wielu zespół ten będzie dostarczycielem punktów i nie powinien zagrozić innym reprezentacjom na tym turnieju. Mi również wydaje się, że Hiszpanie czy Urugwaj bez większych kłopotów pewnie i wysoko pokona Tahiti. Jeśli chodzi natomiast o Nigerię to tutaj owszem również spodziewam się wygrania zespołu faworytów ale nie sądzę by było to efektowne zwycięstwo Mistrza Afryki.

Podczas Pucharu Narodów Afryki zespół Stephena Keshi nie imponował jakimś szczególnym polotem czy finezją, była to raczej dość siermiężna gra (przeszkadzanie rywalowi) oraz liczenie na swoje gwiazdy. Nie sądzę więc, że w Brazylii Nigeria zaprezentuję jakiś inny styl, wciąż będzie to głównie gra defensywna i przeszkadzanie rywalom. Jeśli chodzi natomiast o zdobywanie bramek z tym może być większy kłopot niż na wspomnianym już PNA ponieważ w kadrze nie ma dwóch gwiazd tej drużyny Emmanuela Emmenike i Victora Mosesa. Zresztą w porównaniu do kadry na PNA w ekipie "Super Orłów" nie ma również Josepha Yobo, Nosa Igiebora i Ikechukwu Uche. Nigeryjczycy więc mają swoje wewnętrzne problemy i myślę, że mogą one mieć wpływ na poczynania piłkarzy na boisku.

Wracają jeszcze do Tahiti to jest to zespół, który dość sensacyjnie znalazł się na Pucharze Konfederacji, bowiem w Oceanii są reprezentacje silniejsze jak chociażby Nowa Zelandia czy Wyspy Kaledonii jednak tytuł udało im się zgarnąć. O grze jak na razie niewiele można napisać bowiem pewnie jak większość nie widziałem ich jeszcze w akcji ale myślę, że dla nich jest to bardzo ważny turniej (turniej życia) i zrobią wszystko by pokazać się tutaj z jak najlepszej strony). Co do Nigerii to jest to według mnie zespół grający minimalistycznie zadowalający się skromnym prowadzeniem, myślę, że warto w tym meczu spróbować zagrać handi w stronę Tahiti - moja propozycja to +2.5 dla zespołu z Oceanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna: Puchar Konfederacji

Data i godzina: 17.06.2013, 21:00

Spotkanie: Thaiti - Nigeria

Typ: Nigeria +1,5 bramki w 1 połowie

Kurs: 1,9

Bukmacher: Sportingbet

 

 

Tak jak kolega soren pisał w poście powyżej – zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest mistrz Afryki. Thaiti w 6 ostatnich meczach tylko raz zdołało wygrać pokonując Wyspy Salomona 2-0. W 5 pozostałych spotkaniach Thaiti nie zdobyło nawet punktu przegrywając dwa razy z Nową Kaledonią 4-0 i 1-0, dwa razy z Nową Zelandią 2-0 i 3-0 oraz ulegając Wyspom Salomona na wyjeździe 2-0. Nigeria natomiast nie dość, że miała zdecydowanie mocniejszych rywali to już od ponad 7 kolejek jest niepokonana. W afrykańskich kwalifikacjach do MŚ w 2014 roku Nigeria zajmuje pierwsze miejsce w swojej grupie. Jak już kolega wyżej pisał, Nigeryjczycy mają zdecydowanie silniejszą kadrę, z której kilku zawodników gra w silnych europejskich zespołach, m.in. w Chelsea, Lazio czy CSKA. Nie ma więc wątpliwości, kto w tym meczu zdobędzie komplet punktów. Pytanie jest tylko jak wysokie będzie to zwycięstwo? Nigeryjczycy od początku powinni rzucić się do ataku i już w pierwszej połowie powinni rozstrzygnąć losy tego pojedynku strzelając Thaiti co najmniej 2 bramki. Wszystkie atuty są po stronie mistrzów Afryki, dlatego ten mecz powinien być dla nich spacerkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji 17.06 21-00

Spotkanie: Thaiti - Nigeria

Typ: 1 Kartka Thaiti

Kurs: 1,44

Bukmacher: WH

Analiza:

 

A ja standardowo tak jak w meczu otwarcia idę w stronę kartek.Potencjału obu ekip nie ma co porównywać- bo standardowy kowalski nie wiele wie o ekipie z Polinezji, na pewno będą chcieli sie strasznie pokazać, będą biegać walczyć na tyle ile starczy sil, ambicji. Zaangażowania nie zabraknie co do umiejętności tego nie wiem...Nigeria znowu ma swoje problemy czyli kłótnie o premie- finanse sa dla piłkarzy z czarnego lądu bardzo ważne.1 spotkanie obu ekip w tym turnieju a wiec Nigeria ma duzo do stracenia... sil mobilizacji słabszemu rywalowi nie powinno zabraknąć.Nigeria powinna wygrać- jakiegoś lania bym sie nie spodziewał może 1-3 . Patrząc na te wszystkie sprawy Nigeria jest zespołem lepszym technicznie, bardziej ogranym na tego typu imprezach. Po prostu maja wszystkie atuty i argumenty po swojej stronie czy będzie im sie chciało, czy będą sie starać? to już inna kwestia, ale kartek w tym meczu nie powinno zabraknąć. Braki czysto piłkarskie ekipa z Polinezji,powinna nadrabiać ambicja wola walki co powinno sie przekładać na faule .Z biegiem upływających minut tej drużynie powinno brakować tlenu ,powietrza co powinno przełożyć na przewagę super orłów.Kurs nie powala ale do jakiegoś małego dubla poniedziałkowego idealny . 1 kartka jak i ich ogólna ilość powinna być zdecydowanie większa po stronie Thaiti.Trafnych wyborów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AThoPPiQ-ttzwB9GJ.png Tahiti - NigeriaGv492XQc-C2H0FfTq.png

FIFA Puchar Konfederacji

17.06.2013 21:00

Typ: over 5,5

Kurs: 4,50

Buk:sportingbet, WilliamHill

 

Na początek trochę informacji geograficznych. Tahiti jest oto wyspa położona w południowej części Oceanu Spokojnego. Nie wiem czemu, ale ludzie mylą tą wyspę z Haiti, które ostatnio przegrało z Hiszpanią 1-2 i zremisowało z Włochami 2-2. Powierzchnia tej wyspy to 1048 km²

co stanowi mniej więcej 1/9 powierzchni najmniejszego województwa w Polsce Opolskiego. Liczba ludności 169 674 czyli zagęszczenie wynosi: 162 os./km². Tak więc widać, że powierzchnia i ilość ludności nie powala i tym bardziej ciężko zebrać zespół na poziomie.

Jeśli chodzi o turystykę to na prawdę warto pojechać w te rejony.

Tak wygląda wyspa:

240px-Tahiti%2C_French_Polynesia_-_NASA_Earth_Observatory.jpg

 

Rywalem wyspiarzy jest obecny mistrz Afryki i chyba jeden z bardziej rozwiniętych piłkarsko krajów na tym kontynencie. W ekipie Nigerii trochę niepokoju wprowadza sama federacja, która podczas tegorocznego Pucharu Narodów Afryki zabukowała piłkarzom bilety powrotne do kraju po ćwierćfinale. A cegiełkę dołożyli piłkarze, którzy odmówili w czwartek wejścia na pokład samolotu, który via RPA miał ich zabrać do Brazylii. Żądali wyższych premii za wyjazdowy remis z Namibią (1:1) w eliminacjach MŚ. Potrzebna była interwencja ministra sportu, a i groźba wykluczenia przez FIFA z walki o awans do mundialu też nie pozostała pewnie bez wpływu. Aczkolwiek ze składów prognozowanych przed meczem Nigeria gra praktycznie najsilniejszym składem. W ekipie Tahiti gra tylko jeden profesjonalny piłkarz grający na boiskach w Grecji.

Moim zdaniem Nigeria powinna zniszczyć dziś rywala jeśli podejdzie do meczu na 100% bez odpuszczania rywalowi. Wyspiarze jak sami zapowiadają ich sukcesem będzie nie przegrać przynajmniej jednej połowy w tym pucharze. Co do historii, jak wiadomo Nigeria jest ekipą z potencjałem z zawodnikami grającymi w średnich dobrych i nawet bardzo dobrych klubach europejskich. Tahiti niestety jest to amatorska drużyna i można by nazwać ten mecz sparingiem Dawida z Goliatem. Tahiti grało z zespołami wyżej notowanymi w światowym futbolu i nie kończyło się to dla nich dobrze m.in. :

WOR Nowa Zelandia Tahiti 10 : 0

WOR Australia Tahiti 9 : 0

no niestety nie grało z żadną ekipą z Europy czy Afryki, bo pewnie wynik byłby podobny.

Mecze jakie rozgrywają są to głownie mecze między wyspami więc nie dziwi ich wygrana mistrzostw Oceanii po odejściu Australii do szeregu rozgrywek Azjatyckich.

 

TAHITI: Roche - Simon, Ludivion, Caroine, Faatiarau, Vero - Bourebare, A. Tehau, Chong Hue, Vahirua - T. Tehau. Trener: Etaeta.

 

 

NIGERIA: Enyeama - Ambrose, Omeruo, Oboabona, Echiejile - Mba, Mikel, Ogude - Musa, Ideye, Oduamadi. Trener: Keshi.

Sędziuje: Joel Aguilar (Salwador)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Konfederacji

Spotkanie: Brazylia(-1,5 HA) - Meksyk

Typ: 1

Kurs: 2,2

Godz: 21:00

Data: 19.06.2013

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Brazylia ma aktualnie świetną kadrę i grają naprawdę dobrze. Dobrze rozpoczęli Puchar Konfederacji 3:0 z Japonią. Natomiast Meksyk przegrał 1:2 z Włochami. Oglądałem ten mecz w TV. Włosi nie potrafili wykorzystać swojej przewagi w grze. Dopiero gol Pirlo z wolnego otworzył spotkanie. Meksyk wyrównał po prostym błędzie włoskiego obrońcy, którego konsekwencją był rzut karny. Meksykanie oddali tylko 3 celne strzały na bramkę, a Włosi 6. Jedyną wyróżmniającą postacią w reprezentacji Meksyku jest Hernandez, którego znamy z MU. Jeśli chodzi o Brazylię, to widzimy bardzo dobrze spisującą się całą reprezentację, na której czele stoi Neymar (jak wiemy aktualnie FC Barcelona :p ). Są to m.in. Julio Cesar, Hulk, Fred, Marcelo, Alves, których znamy z europejskich stadionów. Podsumowując - Brazylia posiada mocniejszy skład niż Meksyk, grają u siebie i z większym zaangażowaniem niż gracze z Ameryki Łacińskiej, więc powinni wygrać różnicą conajemniej 2 bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Konfederacji; g.21:00

Spotkanie: Brazylia - Meksyk

Typ:Powyżej 3.5 goli

Kurs: 2.62

Bukmacher: William Hill

Analiza:

 

Pierwsze mecze w grupie A Pucharu Konfederacji pokazały, że zarówno Brazylia jak i Włochy są faworytami swojej grupy i powinny awansować do dalszych rozgrywek. Z drugiej strony natomiast rozczarowała postawa Japonii i Meksyku, o ile Meksyk od dłuższego czasu nie imponuje swoją grą (eliminacje do Mundialu i mecze towarzyskie) o tyle po reprezentacji Japonii spodziewałem się nieco więcej, być może jednak wpływ na to miała szybko strzelona bramka przez Brazylię po której zespół Samurajów nie mógł się już podnieść.

Dziś czekają nas kolejne spotkania w grupie A, najpierw spotkanie Brazylia - Meksyk. Po pierwszych spotkaniach tych reprezentacji i po tym co pokazały na boisku faworytem tego spotkania są Canarinhos, ja jednak postanowiłem w tym meczu zagrać over bramkowy. Jak na razie na Pucharze Konfederacji pada sporo bramek, w każdym meczu mieliśmy over 2.5, myślę, że dziś tych bramek może paść więcej. Brazylia w pierwszym meczu potwierdziła, że mają spory potencjał i wielkie indywidualności jeśli chodzi o zawodników ofensywnych: Neymar, Oscar, Hulk, Fred. Z tego co mogliśmy zaobserwować w pierwszym meczu z Japonią Luis Felipe Scolari preferuje ustawienie 4-3-3, więc jest to ustawienie dość ofensywne.

Dziś jednak nie tylko na bramki Brazylii liczę, dla Meksyku jakby nie było dzisiejszy mecze jest spotkaniem ostatniej szansy. Jeżeli chcą zachować szansę na awans z grupy nie mogą dzisiaj przegrać, a najlepiej gdyby wygrali dzisiejsze starcie. Meksyk, mimo, że ich gra nie wyglądała najlepiej w meczu z Włochami to jednak bramkę strzelili (rzut karny), mieli również jeszcze kilka okazji na kolejne bramki. Na pewno warto zwrócić uwagę na snajpera Manchesteru United Javiera Hernandeza, dobrze jednak wyglądali w pierwszym spotkaniu również Andres Guardado czy Giovanni Dos Santos. Osobiście uważam, że dziś Brazylii nie uda się zachować czystego konta jak w meczu otwierającym ten turniej, Meksyk powinien przynajmniej raz bramkę strzelić, pytanie natomiast brzmi ile bramek jest wstanie strzelić Brazylia. Myślę, że przynajmniej 3 są wstanie strzelić. Mój typ więc na mecz Brazylia - Meksyk to powyżej 3.5 goli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna: Puchar Konfederacji 2013

Data i godzina: 19.06.2013, 21:00

Spotkanie: Brazylia – Meksyk

Typ: Brazylia wygra i powyżej 2,5 bramki w meczu

Kurs:1,9

Bukmacher: Sportingbet

 

Gospodarze turnieju w pierwszym swoim meczu dość łatwo, bo 3-0 pokonali Japonię i aby awansować do półfinału Brazylii wystarczy remis w tym meczu. Canarinhos jednak będą chcieli wygrać grupę i uniknąć dzięki temu Hiszpanii w półfinale. Meksyk w pierwszym swoim meczu przegrał z Włochami 2-1 i trzeba powiedzieć, że oprócz wyróżniającego się Dos Santosa, nomen omen syna słynnego Brazylijczyka Rivaldo, Meksyk w tym meczu nic ciekawego nie pokazał. Dla gości ten mecz jest więc spotkaniem ostatniej szansy, gdyż tylko wygrana daje im szanse na awans do kolejnej rundy. Zapowiada się więc bardzo ofensywne spotkanie ze sporą ilością bramek. Faworytem tego pojedynku jest oczywiście Brazylia, która z Neymarem, Hulkiem, Oscarem, Aloesem czy Lucasem są chyba jedyną drużyną na tym turnieju, która jest w stanie pokonać Hiszpanów. Stawiam więc na zwycięstwo gospodarzy i sporą ilość bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna: Puchar Konfederacji 2013

Data i godzina: 19.06.2013, 21:00

Spotkanie: Brazylia – Meksyk

Typ: over 2.5

Kurs: 1.70

Bukmacher: Pinnacle

 

Podobnie jak poprzednicy swój typ będę tworzył o tym właśnie spotkaniu. Wybieram dosyć bezpieczną wersję overa a więc, żę padną chociaż 3 gole. Rozpoczyna się właśnie druga kolejka spotkań Pucharu Konfederacji i dlatego też żart się skończyły. Brazylia oczywiście dysponuje nie podważalną siła ataku. Widać, że gdy podkręcą tempo to potrafią stwarzać sobie okazje. Czasami wydaje się, że grają ospale ale to było głównie widać tylko w meczach towarzyskich. Zespół Meksyku ostatnio nie jest w najwyższej formie. Mimo tego mają bardzo dobre trio jeżeli chodzi o graczy ofensywnych. Hernandez potrafi wykorzystywać swoje okazje co niejednokrotnie czyni dlatego przy odpowiednio przeprowadzonej kontrze są bardzo groźni. Dlatego też myślę, że Meksykanie mogą trafić do siatki. Nawet w meczu z Japończykami tam niewiele zabrakło żeby faworyci stracili bramkę. Meksyk po porażce z Włochami musi tutaj szukać goli i punktów dlatego Brazylijczycy powinni mieć okazje do wykorzystania sprytu Neymara czy Lucasa. Mecz dzisiaj o 21, napewno powinno być ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: ŚWIAT: FIFA Puchar Konfederacj

Spotkanie:Brazylia - Meksyk Meksyk

19.06.2013 21:00

Typ: under 2.5

Kurs: 2.32

Bukmacher: PinnacleSports

Analiza: Dzisiaj o godzinei 21.00 odbędzie się spotkanie w pucharze konfederacji pomiędzy Brazylią, a Meksykiem. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Brazylia, jednak Meksyk po porażce z Włochami chcąc myśleć o awansie do połfinału musi zdobyć dzisiaj jakieś punkty. Wydaje się, że Meksykanie zdecydują się w tym meczu zagrać z kontry i to będzie ich najsilniejsza broń. Brazylia będzie atakować jednak przy odrobinie szczęścia Meksyk może nie stracić zbyt wielu bramek. Moim zdniaem mecz będzie bardzo ciekawy, a Brazylia będzie mieć problemy pod bramką rywala. Mój typ 1:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna: Puchar Konferencji, godz 21:00 / Data: 19.06.2013



Brazylia - Meksyk

TYP: over 1 gola w I połowie (w przypadku 1 gola zwrot)

KURS: 1,75

BUK: Pinnacle

 

Analiza:

 

Dzisiaj o godzinie 21 rozpocznie się mecz pomiędzy zespołem Brazylii i zespołem Meksyku. Faworytem oczywiście jest reprezentacja Brazylii i sądzę że spokojnie sobie w tym meczu poradzą. Ale Meksyk nie jest zespołem nowicjuszy i będzie walczył w tym spotkaniu. Mają ostatnią szansę bo jak przegrają to nie awansują do półfinałów i odpadną w fazie grupowej. Więc dla nich jest to mecz życia.

 

Brazylia jest bardzo mocną i młodą reprezentacją. Mi się bardzo podoba gra reprezentacji Brazyli a do tego ci młodzi utalentowani zawodnicy. Jest to zespół z młodymi wilkami ale również grają pod dyktando starszych kolegów którzy doradzają im jak grać. Pierwszy mecz rozegrali z reprezentacją Japonii i chociaż zaprezentowali się słobo to i tak wygrali 3:0. Ale jak widzimy zagrali słabo a wygrali tak wysoko więc świadczy to o klasie zespołu. Jeśli ten mecz wygrają to na pewno awansują do półfinału.

 

Natomiast zespół Meksyku jest również dość młodym zespołem ale nie ma takich genialnych piłkarzy jak reprezentacja Brazylii. Lecz nie sądzę że aby wygrali z reprezentacją Brazylii. Ostatnio słabo grają i dzięki słabej grze przegrali z reprezentacją Włoch 2:1. Włosi tamten mecz spokojnie mogli wygrać zdecydowanie wyżej lecz nie forsowali tempa a Meksyk w tamtym meczu miał jedynie chwilowe zrywy i dzięki tym zrywą strzelili gola.

 

Oba zespoły ostatnio spotkały się w meczu towarzyskim i Meksyk wygrał 2:0. Ale uważam że w tym meczu Brazylia wygra spokojnie i padnie na pewno over 2.5 w meczu.

 

Brazylia (4-3-3): J.Cesar - Marcelo, T.Silva, D.Luiz, D.Alves - L.Gustavo, Paulinho, Oscar - Neymar, Fred, Hulk

 

Meksyk (4-5-1): Corona - Salcido, Moreno, Rodriguez, Flores - Guardado, Torres, Torrado, dos Santos, Mier - Hernandez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna: Puchar Konfederacji 2013

Data i godzina: 20.06.2013, 00:00

Spotkanie: Włochy - Japonia

Typ: 1

Kurs: 1,75

Bukmacher: Tobet

 

 

Włosi w pierwszym meczu z Meksykiem mimo przewagi dopiero w końcówce rozstrzygnęli losy meczu zwyciężając 2-1. Japonia z kolei w pierwszym swoim meczu przegrała z Brazylią 3-0, ale ich gra wyglądała lepiej niż ostateczny rezultat. Piłkarze mistrza Azji mają jednak problem ze skutecznością, gdyż w 5 ostatnich meczach zdobyli tylko 3 bramki i nie sądzę aby mieli się przełamać z jedną z najlepszych defensyw w piłkarskim świecie. Włosi na turniej wystawili najlepszy skład jakim obecnie dysponują co świadczy, iż poważnie traktują ten turniej. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego pojedynku są Włosi, którzy mają na pewno silniejszy zespół od mistrza Azji i w tym meczu powinni to udowodnić. Japonia jeśli marzy o awansie do kolejnej rundy musi ten pojedynek wygrać. Kagawa, Nagatomo i Honda to jednak za mało na taktycznie grających Włochów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Puchar Konfederacji FIFA 2013

Spotkanie: Hiszpania – Tahiti

Typ: under 7,5

Kurs: 2,65

Buk: Expekt

Data i godzina: 20.06.13, 21:00

 

Dziś o godz. 21:00 rozstanie rozegrany mecz między Hiszpanią a Tahiti w Pucharze Konfederacji FIFA. Mistrzowie Świata i Europy wygrali pierwszy mecz z Urugwajem 2:1. Tahiti przegrało z Nigerią 1:6. Mecz odbędzie się na Maracanie w Rio de Janeiro.

 

Hiszpanów nie trzeba przedstawiać nikomu. Mistrzowie Świata i Europy zagrają w tym meczu rezerwowym składem. Vicente del Bosque ma dokonać aż 10 zmian w podstawowej jedenastce – ujrzymy więc inną reprezentacje Hiszpanii niż w meczu z Urugwajem. Mecz z Tahiti będzie więc szansą dla zawodników z drugiego garnituru na pokazanie pełni umiejętności. Miałem wątpliwą przyjemność oglądać spotkanie Hiszpanów z Haiti – ambitnie grający wyspiarze zdołali Mistrzom Świata strzelić bramkę po ładnej zespołowej akcji. Hiszpanie grali „mały”, żenujący futbol – jednak na tego rywala to starczyło.

 

Ostatni wysoko wygrany mecz Hiszpanii to pojedynek z Panamą – wtedy to Hiszpania wygrała 1:5. 5:0 zakończył się towarzyski mecz z Arabią Saudyjską. Jeśli jednak brać pod uwagę mecz w którym padło więcej niż 6 bramek musimy zajrzeć głęboko do statystyk – w 2009 roku w ramach eliminacji do MŚ 2010 Hiszpania wygrała wyjazdowy pojedynek z Bośnią i Hercegowiną 2:5. Mecz z udziałem Hiszpanów w którym padło więcej niż 7 bramek – linia którą gram – odbył się 13 lat temu. Na Mistrzostwach Europy w 2000 roku, w Brugii Hiszpania pokonała Jugosławię 3:4. Wynik, w którym La Roja wygrywa do zera więcej niż 7 bramkami zdarzył się tylko 6 razy w historii futbolu. W 1999 roku Hiszpania wygrała z Cyprem 8:0 w eliminacjach do Euro 2000. W tych samych eliminacjach, również w 1999 roku Hiszpania pokonała 9:0 San Marino i Austrię. 9:0 padło jeszcze w spotkaniach z Albanią (1990) i Portugalią (1934). Najwyższe zwycięstwo Hiszpanów do zera to rok 1933 i spotkanie z Bułgarią, 13:0.

 

Mistrz Oceanii to po Australii i Nowej Zelandii najbardziej utytułowany zespół w Oceanii. W meczu z Nigerią zaprezentowali się ambitnie, a bramka którą głowa zdobył Jonathan Tehau ucieszyła wszystkich kibiców na całym świecie. Nie chodzi bowiem o wynik, czy niechęć do rywali Tahiti, a o radość jaką czerpią Wyspiarze z futbolu. Najwyższa porażka Tahiti w meczu oficjalnym, a zarazem ostatnia większa niż 6-bramkowa, to 10:0 z Nową Zelandia w 2004 roku.

 

Skład Tahiti: Xavier Samin, Alvin Tehau, Marama Vahirua, Teheivarii Ludivion, Henri Caroine, Heimano Bourebare, Nicolas Vallar, Steevy Chong Hue, Ricky Aitamai, Jonathan Tehau, Vincent Simon

 

Dlaczego gram under 7,5? Po pierwsze ze względu na fakt rezerwowego składu Hiszpanów. Owszem, drugi hiszpański garnitur z pewnością ogrywałby kolejnych rywali równie łatwo jak podstawowa jedenastka. Świadczy to jednak o lekceważeniu rywala, o małej mobilizacji na to spotkanie. Mistrzowie Świata zachowują się tak, jakby chcieli ten mecz wygrać „na stojąco”. Po drugie – historia spotkań hiszpańskiej kadry. Po trzecie – nie uważam Tahiti za gorszą reprezentacje do takich europejskich drużyn jak San Marino, Liechtenstein czy Malta – myślę nawet ze Mistrzowie Oceanii są w stanie zagrać lepszy futbol od tych europejskich mini-państw. Mimo iż są to pojedynki jednostronne i z góry przesądzone bardzo rzadko zdarza się by kończyły się tak znaczna deklasacją.

 

Maracana będzie tego wieczoru areną radosnego futbolu. Myślę że w tej niezwykłej oprawie licznik Hiszpanów nie nabierze znacznego rozpędu, a Ci, którzy skreślali Tahitańczyków grając przeciw nim niewyobrażalnie duże handicapy dostaną od piłkarzy z Polinezji Francuskiej prawdziwą lekcję. Póki czerpiesz radość z futbolu, jesteś zwycięzcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Konfederacji; g.21:00

Spotkanie: Tahiti - Hiszpania

Typ: Suma goli: Powyżej 8.5

Kurs: 2.05

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Mecz w którym nie zadane jest pytanie, kto wygra, a jak wysoko Hiszpania pokona Tahiti, czy Hiszpanom będzie się chciało i czy będziemy świadkami dwucyfrowego wyniku? Według mnie jeżeli potwierdzą się zapowiedzi, że dziś La Rocha wyjdzie w rezerwowym składzie to uważam, że szansę na wysoki over rosną. Wiadomo bowiem, że w takim wypadku piłkarze mobilizując się jeszcze mocniej i chcą udowodnić, że zasługują na więcej szans gry w pierwszym składzie.

Tahiti przed tym turniejem była reprezentacją anonimową, teraz po meczu z Nigerią możemy co nieco o niej powiedzieć. Na pewno nie jest to poziom drużyny Nowej Zelandii, która wygrała ostatnio eliminacje do MŚ w strefie Oceanii. Jest to drużyna, która poziomem może nawet (chyba na pewno) jest słabsza od San Marino. Nigeria grając na totalnym luzie potrafiła strzelić tej ekipie 6 bramek, a przecież ten kto oglądał ten mecz wie, że równie dobrze Nigeria mogła, a nawet powinna strzelić kolejne gole i wynik dwucyfrowy mógł w tamtym meczu mieć miejsce jednak Nigeria zbyt dużo marnowała 100% szans, które jednak sobie starzała. A sama Nigeria jest przecież drużyną w kryzysie, brakuje tam kilku gwiazd, które były w zwycięskiej drużynie na Pucharze Narodów Afryki: Emmanuela Emmenike, Victora Mosesa, Joseph Yobo, Nosa Igiebora i Ikechukwu Uche. Nie jest więc to najmocniejsza Nigeria a potrafiła strzelić 6 bramek Tahiti. Zresztą gra Tahiti nie wygląda na zbyt profesjonalną, w bramce mamy bardzo niepewnego zawodnika, obrona co róż popełnia proste błędy, które rywale mają okazje zamienić na bramki. Uważam, że dziś Hiszpania nawet grając rezerwowym składem (choć to zbytnio wielkiej różnicy nie robi, bo pod względem piłkarskim i tak jest o niebo lepsza od zespołu Tahiti) nawet nie grając na 100% swoich możliwości wygrają dziś pewnie i bardzo wysoko. Ja osobiście liczę, że dziś Hiszpania zakręci się gdzieś koło dwucyfrowego wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Konfederacji, g.0:00

Spotkanie: Nigeria - Urugwaj

Typ: Urugwaj

Kurs: 1.72

Bukmacher: Betclic

 

Co prawa w pierwszej kolejce rozgrywanych w Brazylii rozgrywek o Puchar Konfederacji zdecydowanie lepsze wrażenie pozostawili piłkarze Nigerii, którzy wysoko pokonali Tahiti 6-1 (Hiszpania przegrała 1-2). Nie o same wyniki jednak się rozchodzi, bo one były do przewidzenia, chodzi o styl, głównie Urugwaju, który do meczu z Hiszpanią przystąpił z góry na przegranej pozycji. Nie była to ta sama reprezentacja z Copa America czy Mistrzostwa Świata. Myślę, jednak, że Urugwaj wciąż jest drugą siłą w tej grupie (za Hiszpanią) i dziś to potwierdzą wygrywając swój mecz z Nigerią. Nigerią o której sporo się pisało przed Pucharem Konfederacji, a raczej o tym, że działacze wciąż nie rozliczyli się z piłkarzami pod względem finansowym. To na pewno nie wpływa najlepiej na morale w drużynie i według mnie nie ma sensu zbytni patrzeć się na wysokie zwycięstwo z Tahiti "Super Orłów", bo z tą reprezentacją można wygrywać zdecydowanie wyżej i myślę, że już dziś to potwierdzi Hiszpania. Wracając jednak do samej reprezentacji Nigerii to porównując kadry z PNA a z tą z PK brakuje mi takich piłkarzy jak: Emmanuela Emmenike, Victora Mosesa, Joseph Yobo, Nosa Igiebora i Ikechukwu Uche. Nie da się ukryć, że są to znaczące osłabienia w drużynie z Afryki. Porównując obie drużyny zdecydowanie więcej indywidualności mamy w drużynie Urugwaju: Fernando Muslera, Martín Cáceres, Diego Godín, Maxi Pereira, Walter Gargano, Álvaro Pereira, Cristian Rodríguez, Álvaro González czy Diego Forlán to zawodnicy bardzo dobrze znani z europejskich boisk. Ponadto w Urugwaju mamy również piłkarzy, którzy w pojedynkę mogą przesądzić o losach meczu, a mowa oczywiście o Luisie Suárezie i Edison Cavanim. W Nigerii, aż takich indywidualności i, aż tylu zawodników grających w naprawdę dobrych klubach nie ma. Można ich policzyć na palcach jednej ręki: Mikel John Obi , Ahmed Musa, Ogenyi Onazi, Efe Ambrose czy Ideye Aide Brown. Większy potencjał, możliwości i indywidualności piłkarskie mamy więc w reprezentacji Urugwaju, myślę, że to wystarczy na odniesienie zwycięstwa w dzisiejszym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna: Puchar Konfederacji

Data i godzina: 21.06.2013, 00:00

Spotkanie: Nigeria - Urugwaj

Typ: Urugwaj/Urugwaj (HT/FT)

Kurs: 2,5

Bukmacher: William Hill

 

 

Punktualnie o północy rozpocznie się pojedynek pomiędzy Nigerią i Urugwajem, będący zarazem walką o 2 miejsce w grupie B (w założeniu oczywiście, że Hiszpania nie potraktuje ulgowo meczu z Nigerią), czyli o miejsce w półfinale turnieju. W pierwszym swoim meczu Nigeria bez większych problemów pokonała Thaiti 6-1. Nigeria w tym turnieju gra bez kilku swoich gwiazd, m.in. Victora Mosera. Urugwaj turniej w Brazylii rozpoczął od porażki z Hiszpanią 2-1. Tak więc aby być pewnym awansu Urusi muszą pokonać w dzisiejszym meczu Nigerię, aby nie oglądać się na nikogo. Urugwaj kadrowo wygląda dużo lepiej niż mistrz Afryki. Szczególnie okazale prezentuje się formacja ofensywna Urugwaju z Cavanim i Suarezem. Poza tym Gargano, Perez, Ridriguez, Godin czy Lugano, to nazwiska znane w europejskim futbolu i większość z nich to trzon silnych europejskich klubów, m.in. Interu, Napoli, Benfiki. Urugwaj to faworyt tego pojedynku i myślę, że potwierdzi to na boisku. Urugwaj już w pierwszej połowie powinni przejąć inicjatywę i objąć prowadzenie, którego nie powinien oddać do końca meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Konfederacji; g.21:00

Spotkanie: Japonia - Meksyk

Typ: 1

Kurs: 2.50

Bukmacher: Unibet

 

Mecz drużyn, które już niestety nie mają szans na półfinał Pucharu Konfederacji. Zarówno Meksyk jak i Japonia w spotkaniach z Brazylią i Włochami nie zdobyli nawet punktu, jednak nie da się ukryć, że z tych dwóch drużyn zdecydowanie lepiej zaprezentowała się ekipa Japonii w dotychczasowych spotkaniach. Szczególnie występ Japończyków z Włochami mógł się podobać i nie tylko dlatego, że w tym meczu zespół z Azji strzelił 3 bramki ale również dlatego, że potrafili stwarzać sobie dogodne sytuacje podbramkowe, nieźle wyglądali również w ataku pozycyjnym i gdyby byli bardzo skuteczni (albo mieli więcej szczęścia) to mecz z Włochami wcale by nie przegrali.

Meksyk natomiast w dotychczasowych spotkaniach rozczarowuje, widać, że w drużynie tej jest pewien kryzys, który trwa już od jakiegoś czasu. Słabe występy w eliminacjach do MŚ przełożyły się na słabe mecze w Pucharze Konfederacji. Rozczarowują gwiazdy tej reprezentacji, a w szczególności Javier Hernández czy też Giovani dos Santos.

Myślę, że dzisiejsze spotkanie zakończy się zwycięstwem Japończyków, patrząc bowiem obiektywie jest to zespół który na tą chwilę prezentuje się lepiej niż Meksyk. Mam nadzieje, że potwierdzą to dziś dobrym występem na boisku i zdobyciem 3 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Włochy - Brazylia 21:00

Typ: over 3.5

Kurs: 3.10

Bukmacher: Sportingbet

 

 

Trzecia runda spotkań Pucharu Konfederacji. W tym spotkaniu który odbędzie się o 21 spotkają się pewne już awansu Brazylia oraz Włochy. Brazylia

wiadomo jako gospodarz napewno nie pozwoli sobie tutaj na odpuszczanie tego spotkania. Brazylia pewnie chciałaby uniknać w półfinale Hiszpanów,

ale to samo można powiedzieć oczywiście o Włochach. W dotychczasowych spotkaniach Brazylijczycy utrzymywali czyste konto aczkolwiek Meksykanie

potrafili być groźni i to powinno się skończyć stratą bramek. Włosi w ostatnim spotkaniu z Japonią zagrali jak nie oni. Stracili 3 gole ale

spotkanie zakończyli wygraną 4-3. Brazylia z Neymarem w dobrej formie oraz liczę, żę w końcu Hulk z Fredem bardziej zaistnieją w grze

ofensywniej. Liczę, że nie będziemy tutaj świadkami szachów i od samego początku oba zespoły zaatakują a w kontrach te zespoły są naprawdę

groźne. Tak więc myśle, że także i to spotkanie może być trochę szalone i padnie dużo goli. Ciekawy jestem gry Brazylii gdy stracą gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna: Puchar Konfederacji, godz 21:00 / Data: 23.06.2013



Nigeria – Hiszpania

TYP: over 3.5

KURS: 2,75

BUK: William Hill

 

Analiza:

 

Jutro o godzinie 21 rozpocznie się spotkanie w pucharze konfederacji pomiędzy zespołem Nigerii a zespołem Hiszpanii. Faworytem oczywiście są Hiszpanie i tutaj nie ma co mówić bo Hiszpania gra rewelacyjnie w tym turnieju.

 

Nigeria w tym turnieju znajduje się na 2 pozycji z dorobkiem 3 oczek. Strzelili oni w tych meczach 7 goli i stracili 3 bramki. Pierwszy mecz rozegrali oni z zespołem który jest najgorszym zespołem w tej grupie czyli z Tahiti. Wygrali oni bardzo penie bo wygrali aż 6:1. A więc jak widzimy w tamtym meczu zagrali perfekcyjnie. W drugim meczu już tak dobrze im nie poszło ponieważ przegrali oni z zespołem Urugwaju. Urugwaj wygrał 2:1 i mógł się cieszyć z tego ważnego zwycięstwa. A więc jeśli Nigeria chce awansować musi w tym meczu wygrać lecz powiem szczerze nie wydaje mi się aby im się to udało ale w piłce jest wszystko możliwe.

 

Natomiast Hiszpania w tabeli znajduje się na pierwszej pozycji z dorobkiem 6 oczek i już są pewni awansu do półfinału i prawdopodobnie zmierzą się w półfinale z Włochami. Strzelili oni aż 12 goli i stracili jedynie jedną bramkę. W pierwszym spotkaniu wygrali oni z zespołem Urugwaju 2:1 i w tamtym meczu zagrali bardzo dobrze. W drugim meczu zagrali z Tahiti i wygrali bardzo ale to bardzo pewnie ponieważ wygrali aż 10:0. A więc jak widzimy zagrali perfekcyjnie.

 

Moim skromnym zdaniem w tym meczu Hiszpania powinna sobie spokojnie poradzić z zespołem Nigerii dlatego też uważam że mecz zakończy się over 2.5 oraz może nawet 3.5 oraz warto zagrać handicap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna: Puchar Konfederacji

Data i godzina: 23.06.2013, 21:00

Spotkanie: Nigeria - Hiszpania

Typ: 2 (handicap europejski 1:0)

Kurs: 1,72

Bukmacher: tobet

 

Dziś o 21:00 nastąpią rozstrzygnięcia w grupie B. Wczoraj awans z pierwszego miejsca przypieczętowała Brazylia pokonując Włochów 4-2. Hiszpania awans do półfinału zagwarantowała sobie pokonując 10-0 Thaiti i to „rezerwowym” składem, ale na pewno będzie chciała odpowiedzieć Brazylii pokonując Nigerię. Mistrzowie Afryki mają jeszcze szanse na awans, ale tylko w przypadku zwycięstwa z Hiszpanią i „niskim” zwycięstwie Urugwaju z Thaiti. Nigeria i Urugwaj mają bowiem po 3 punkty na koncie, ale Nigeria z lepszym bilansem bramkowym (7:3) wyprzedza Urusów, którzy mają bilans bramkowy 3:3. Del Bosque w meczu z Thaiti dał odpocząć podstawowej jedenastce, co sugeruje, iż w meczu z Nigerią wystawi pierwszy garnitur, czyli z Xavim, Iniestą, Pedro i Fabregasem. Nigeria musi ten mecz wygrać dlatego nie może się nastawiać defensywnie, co za pewne wykorzystają mistrzowie Świata i Europy i pewnie wygrają ostatni mecz grupowy przypieczętowując awans do półfinału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało się, iż Puchar Konfederacji to taka impreza trochę robiona na siłę i za bardzo nie potrzebna - szczególnie piłkarzom. Po fazie grupowej trzeba jednak chyba zmienić zdanie w tej kwestii, a półfinały i finał zapowiadają się naprawdę pasjonująco, gdyż sądząc po podejściu piłkarzy w grach grupowych np. w meczu Brazylia - Włochy nikt tutaj nie odpuści. Wspomniany mecz był naprawdę świetny zarówno pod względem tempa, umiejętności jak i zaangażowania o co bano się najbardziej. Zresztą średnia bramek na mecz w meczu fazy grupowej wynosząca prawie pięć goli na mecz musi robić wrażenie. Każdy ewentualny finał będzie świetny, ale gdyby trafił się Brazylia - Hiszpania to już by było całkiem to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna: Puchar Konfederacji

Data i godzina: 26.06.2013, 21:00

Spotkanie: Brazylia - Urugwaj

Typ: 1 (handicap europejski 0:1)

Kurs: 1,87

Bukmacher: tobet

 

Jak na razie Puchar Konfederacji zmierza do długo wyczekiwanego przez kibiców pojedynku, pomiędzy Brazylią a Hiszpanią. Jednakże aby tak się stało Brazylia musi pokonać Urugwaj a Hiszpania Włochów. Brazylia bez problemów wygrała swoją grupę z kompletem zwycięstw na koncie w ostatniej kolejce pokonując Włochów 4-2. Urugwaj natomiast zajął w swojej grupie 2 miejsce tuż za Hiszpanią, ulegając jej nieznacznie bo 2-1 w pierwszym meczu grupowym. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku są gospodarze, którzy na tym turnieju imponują skutecznością, a na wielką gwiazdę Pucharu Konfederacji wychodzi Neymar. Gospodarze mają zdecydowanie silniejszą drużynę od Urugwaju, który tylko może straszyć Cavanim oraz Suarezem. Tymczasem gospodarze niemal na każdej pozycji mają jakąś gwiazdę, dlatego od początku powinni przejąć inicjatywę w tym meczu i pewnie go wygrać, tym bardzie, że Brazylia ma im wiele do udowodnienia…Stawiam na pewne zwycięstwo Brazylii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna: Puchar Konfederacji

Data i godzina: 26.06.2013, 21:00

Spotkanie: Brazylia - Urugwaj

Typ: ilość rzutów rożnych powyżej 11

Kurs: 3,00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

W meczach pucharu konfederacji druzyn o zblizonym pozimie pada sporo rzutow roznych. Brazylia zagrala 3 mecze: z japonia, meksykiem i wlochami. padalo w nich kolejno 4 rzuty rozne, 12 i 11. Mecz z japonia zdominowali canarinios. w pozostalych pozimo byl w miare rowny. urugwaj rozegral rowniez 3 mecze z Tahiti, nigeria i hiszpania. W pierwszym padlo 5, dalej 14 i 6. mecz z nigeria byl toczony na wyrownanym pozimie i liczba rogow wysoka. sadze, ze dzisiejszy mecz rowniez bedzie wyrownany. z pewnoscia nikt nie odpusci. w obu druzynach sa szybcy zawodnicy. licze na sporo akcji skrzydlami co mam nadziej, ze przelozy sie na duza liczbe kornerow. kurs bardzo ladny, godny ryzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: ŚWIAT: FIFA Puchar Konfederacji - Play Offy

Spotkanie:Brazylia - Urugwaj

26.06.2013 21:00

Typ: Awans? Urugwaj

Kurs: 5.25

Bukmacher: Bwin

Analiza: Dzisiaj o godzinie 21.00 odbędzie się pierwszy mecz półfinałowy Pucharu Konfederacji w Brazyli. Reprezentacja gospdoarzy podejmie Urugwaj. Jest to istnie braterski pojedynek i niektórzy twierdzą, iż mecze z Urugwajem są ważniejsze na kontynencie Ameryki Południowej dla Brazyli, niż pojedynki z Argentyną. Dzisiaj jest to na pewno święto dla kibiców w Brazyli. Moim zdaniem kibice mogą oczekiwać wyrównanego pojedynku, a nie jak przewidują bukmacherzy łątwego zwycięstwa Brazyli. Grają oni co prawda u siebie, lecz ranga tego meczu może przytłoczyć młody zespół Canarinhos. Urugwaj ma kim postraszyć.. Duet SUarez- Cavani może okazać się skuteczny i wynik tego meczu jest sprawą otwatą. Mój typ to 1:1 w regulamoinowym czasie gry i awans Urugwaju po karnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...