Skocz do zawartości

[Zamknięty] Reprezentacje


Toshihiko Koga

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina : Piłka Ręczna- Kwalifikacje do IO

Godz: 20:30
Spotkanie Polska(-1.5)-Macedonia
Typ: 1
Kurs: 1.51
Buk: Unibet

 

Dziś rozpoczyna się moze najwazniejszy turniej w karierze dla nowego trenera Polskiej kadry Tałanta Dujszebajewa. Chyba nie ma kibica w Polsce który miałby jakieś watpliwośći czy Polska awansuje do IO gdyż za rywali mają Macedonie, Chile i tunezje a z grupy wychodzą dwie ekipy. Dziś Polacy zmierzą się z Macedonią chyba najgrozniejszym rywalem dla naszej kadry choć ja uważam ze Tunezja może być dla Polaków trudniejszym rywalem.

W składzie na mecz z Macedonią znalezli się : Szmal,Wichary- Bieliecki,Jurecki,Lijewski,Chrapkowski,Masłowski,ROjewski-Jachlewski,Wiśniewski,Daszek,Krajewski-Kus,Jurecki,Syprzak a więc po za brakiem Jurkiewicza chyba najmocniejszy z możliwych składów. CHoć ja trochę żałuje ze nie znalazło się miejsca dla Pawła Podsiadło który jest czołowym graczem ligi Francuzkiej.

Macedoniato drużyna jednej gwiazdy : Lazarova i kilku dobrych graczy jak Mirkulovski, Pribak czy Georgievski. Jednak jest to drużyna na papierze dużo słabsza nić Polska. 

Zarówno Polska jak i Macedonia nie mogą uznać ostatnich ME za udany turniej. Macedonie nie wygrała zadnego spotkania a Polska zajęła 7 miejsce.

Mimo ze Polakom Macedonczykami zawsze grało się cięzko uważam ze dziś wygraja dość pewnie. Myślę ze włąsna poblicznośc na pewno tym pomoże, drugim argumentem jest to ze na papierze Polska jest zdecydowania lepsza i jeśli zagrają na swoim pozomie to wygrania bedzie wysoka. Ostatnim argumentem ale niekoneczne prawdziwym jest moje zdanie ze Macedonia w dzisiejszym meczu nie zagra na 100% gdyż dla nich najwazniejszy powinien być mecz z Tunezją.

Podsumowująć: Stawiam na wygraną Polski minimum dwoma bramkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: piłka ręczna - Turniej kwalifikacyjny do IO w Gdańsku

Spotkanie: Polska - Macedonia

Typ: Polska (-2,5)

Kurs: 2,04

Bukmacher: Marathonbet

Godzina: 20:30

Analiza:

przed polską reprezentacją mecz otwierający turniej kwalifikacyjny w Gdańsku z najmocniejszym przeciwnikiem, czyli Macedonią, ponadto w turnieju biorą udział reprezentacje Chile i Tunezji. Dla Polaków będzie to pierwszy mecz pod wodzą nowego, światowej klasy trenera Kirgiza Tałanta Dujszabajewa. Tałant przeprowadziła już kilka małych zmian w składzie między innymi wprowadził na pozycji centralnego obrońcy Mateusza Kusa, co sprawi, że Michał Jurecki nie będzie musiał grać w obronie tylko całą swoją energię skoncentruje na ataku. Jeszcze większym atutem jest powrót do kadry po wielu latach lewoskrzydłowego Mateusza Jachlewskiego, który będzie grał wysuniętego obrońcę w systemie obrony 5+1; dzięki temu Kirił Łazarow będzie miał utrudnione oddawanie rzutów z dystansu. Ponadto w naszej reprezentacji na pewno powiększy się ilość opcji w ataku, ponieważ Dujszabajew ma większą wiedzę o tym aspekcie gry. Nowy trener jest również świetnym motywatorem i należy mieć nadzieję, że nasi reprezentanci wyjdą na to spotkanie odpowiednio nastawieni i nie będą im się zdarzać przestoje. Reprezentacja Macedonii to dobrzy skrzydłowi i Kirił Łazarow, który jednak nie jest już tak dobry jak kilka lat temu i jedno skuteczność rzutowa w poszczególnych meczach często wynosi 50-60%. Obie drużyny ostatnio spotkały się w styczniu w Krakowie na ME, gdzie Polacy wygrali 24:23, choć Jeszce 2 minuty przed końcem prowadzili 24:20. Reasumując wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na zwycięstwo Polaków, myślę, że dość pewne w czym pomogą kibice i nowy trener.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka ręczna IO kwalifikacje 

Data, godzina: 09.04.2016 20-30

Spotkanie:  Polska - Chile

typ: Polska -11.5

kurs: 1,90

 buk: Bet365

 

Analiza:

Juz za chwile polacy stana przed szansa zapewnienia sobie awansu do igrzysk w Rio. Po zrobieniu pierwszego kroku, bardzo istotnego jjakim było pokonanie Macedonii dziś zdecydowanie łatwiejsze zadanie, bo rywal z Ameryki Południowej to najsłabsza ekipa turnieju rozgrywanego w Gdańsku. Dlatego nie  widze zadnych podstaw by goscie stawili jakikolwiek opór Biało czerwonym. Juz kiedyś graliśmy z Chilijczykami (cztery lata temu na mistrzostwach świata w chorwacji i skonczyło się pewnym zwycieswem 38-23) i gralismy w całkiem podobnym składzie jaki jest teraz. Zmieniło się tylko kilku graczy - kariery zakończyli m.in. Siódmiak czy Tkaczyk, ale doszli nowi, którzy już teraz prezentują wysoki poziom (przykładem jest Sypczak, ktory juz teraz w wieku 23 lat gra coraz więcej w słynnej Barcelonie, do tego Szyba czy Daszek to gracze na których mozna oprzec reprezentacje na kilka następnych lat). Dzis spodziewam się spacerku naszych szczypiornistów. Awans jest na wyciągnięcie ręki i nie ma szans na to by nasi to zaprzepaścili. Inny scenariusz jak wysoka wygrana naszych graczy bedzie odebrana jako niespodzianka. Stawiam na pewną wygraną Polski 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka ręczna IO kwalifikacje 

Data, godzina: 10.04.2016 20-30

Spotkanie:  Polska - Tunezja

typ: Polska -3.5

kurs: 1,95

 buk: Bet365

 

Analiza:

Na zakończenie turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk w Rio w Gdańsku spotkają się zespoły, które już zapewniły sobie awans. O ile w promocję naszych szczypiornistów każdy liczył, to na drugie miejsce wskazywał jednak ekipę Macedonii. My już w piątek właśnie po wygranej z ekipą z Bałkanów byliśmy jedną nogą w Brazylii. Ale gdy wczoraj Tunezyjczycy sprawili niespodziankę i również ograli Macedonie stało się jasne ze nasi również awansuja, bo przecież niemożliwe było przegrać ze zdecydowanie najsłabszymi na tym turnieju Chilijczykami. Tak więc dzis mecz tylko prestiżowy, bo o zwycięstwo w turnieju. Naszym atutem jest niewątpliwie własna hala i stojąca za naszymi graczami publiczność, która już niejednokrotnie pomogała naszym szczypiornistom w trudnych momentach (jak chociażby w pierwszej fazie grupowej mistrzostw Europy w tym roku). No i mamy dużo lepszych graczy, którzy grali lub grają w czołowych klubach w Europie i mają ogromne doświadczenie i sukcesy na arenie międzynarodowej. Do tego dochodzą młodzi i utalentowani gracze, na których opierać bedzie mozna grę na najbliższe kilka lat jak Sypczak, Daszek czy Szyba. Na dobre też powinna wyjść zmiana na stanowisku trenera, bo Tałant Dujszebajew poza tym ze był swietnym graczem to w szczypiorniaku klubowym  osiągnął wszystko. Dla Dujszebajewa liczy się tylko zwyciestwo, co dał jasno do zrozumienia w wywiadzie juz po awansie na IO: "Trzeba kształtować w sobie zwycięski charakter i zawsze walczyć do końca. Poza tym chcemy okazać się najlepsi w tym turnieju i zapowiedziałem chłopakom, że po triumfie nad Chile nie mogą jeszcze otworzyć szampana. Ważne jest nie tylko zwycięstwo, ale także to, aby w każdym spotkaniu zawodnicy starali się zrozumieć na czym polega drużynowa gra". Moim zdaniem dzis Polacy zwyciestwem przypieczętuja awans na Igrzyska. Stawiam na pewną wygraną Polski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dyscyplina: Piłka ręczna: Mistrzostwa Europy - Kobiety - Kwalifikacje

Data, godzina: 1.06.2016 17:00

Spotkanie: Bułgaria - Holandia

Typ: Holandia (-15,5 Gola)

Kurs: 1,85

Buk: Bet365

 

Analiza:

W dniu dzisiejszym zauważyłem bardzo bogatą ofertę z piłki ręcznej a chodzi mianowicie o Mistrzostwa Europy kobiet - kwalifikacje. Mecz na który zwróciłem szczególną uwagę to pojedynek pomiędzy Bułgarią a świetnie w ostatnim czasie dysponowaną Holandią. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00. Mój typ jaki przygotowałem to handicap -15,5 gola Holenderek. Ostanie mecze obydwu drużyn pokazują kto w tym meczu będzie rozdawał karty , a natomiast nie podważalnym faworytem tego pojedynku są bardzo silne i doświadczone szczypiornistki z Holandii. Mecze Bułgarek: porażka wysoka z Austrią 39:27 oraz 20:33, Hiszpania która totalnie nie dała żadnych szans i rozbiła drużynę Bułgarii aż 14:39, a na koniec ostatni mecz bezpośredni z Holandią w którym uległy też bardzo wyraźnie 45:24. Mecze Holandii: z Tunezją pewna wygrana 20:46, Japonią 33:25, silną Francją 24:17 i porażka z znakomitą reprezentacją Hiszpanii 32:29. Skupiłem się na ostatnich czterech meczach tych drużyn żeby zobrazować jaka przewaga jest po stronie Holenderek w tym spotkaniu. Uważam że drużyna Holandii jest dużo bardziej doświadczona oraz posiada zawodniczki które grają w najlepszych klubach w Europie , a potwierdzeniem może być ostatni sukces na Mistrzostwach Świata gdzie uległy bardzo silnej Norwegii w finale tych rozgrywek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna: Mistrzostwa Europy - Kobiety - Kwalifikacje


Spotkanie: Portugalia K - Rosja K


Typ: Powyżej 55,5 Gola


Kurs: 1,80


Godzina: 20:45


Bukmacher: Bet365


 


Analiza: 


 


Dzisiejsze spotkanie jakie wybrałem jest bardzo mocnym typem i wszystko wskazuje na to że podany prze ze mnie typ może zakończyć się sukcesem. Teraz przejdę do analizy wyżej podanego typu . Faworytem są oczywiście Rosjanki których gra w ostatnich latach znacząco  poszybowała  w górę , zawodniczki doświadczone grające w najlepszych klubach w Europie, które odniosły znaczące sukcesy na arenie międzynarodowej oraz  pokazały nie raz świetną  grę w ofensywie.Mój typ na to spotkanie to Over 55,5 Gola po bardzo atrakcyjnym kursie co by nie powiedzieć 1,80. Obie reprezentacje mają podobny styl gry, a więc stawiają na ofensywę i rzucają duże ilości goli. Do tej pory obydwie drużyny grały ze sobą raz w 2015 roku i wynik jaki wtedy padł to 39:19 i na dzień dzisiejszy nic nie zapowiada że podczas tego spotkania będzie inaczej, tym bardziej że Rosjanki średnio na mecz rzucają od 28-35 a tak prezentują się ostatnie wyniki: 37:29 przeciwko silnej Szwecji, 37:17 z Meksykiem, wyrównany mecz z naszą reprezentacją 25:27 czy z Danią 31:27. Jeśli chodzi o drużynę Portugalii która też sporo rzuca średnio na mecz 25-30 goli to myślę że będziemy świadkami dużej ilości bramek rzucanych podczas dzisiejszego meczu.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dyscyplina: Piłka ręczna: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje

Data, godzina: 11.06.2016 15:00

Spotkanie: Słowenia - Norwegia

Typ: Norwegia

Kurs: 3,55

Buk: Unibet

 

Analiza:

 

W dniu dzisiejszym zauważyłem bardzo bogatą ofertę z piłki ręcznej a chodzi mianowicie o Mistrzostwa Świata mężczyzn - kwalifikacje. Mecz na który zwróciłem szczególną uwagę to pojedynek pomiędzy nieobliczalną Słowenią a świetnie w ostatnim czasie dysponowaną Norwegią. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00. Mój typ jaki przygotowałem to handicap czysta dwójka na Norwegię. Bardzo zaskoczył mnie kurs jaki zobaczyłem na Norwegię gdyż w ostatnim czasie ta drużyna jest w świetnej formie można przypomnieć chociażby ostatnie Mistrzostwa Europy w których pokazali klasę i świetną grą w obronie czy ofensywie gdzie wygrywali z takimi potęgami tego sportu jak Francja i Polska. Jeśli chodzi o przeciwników , a więc Słowenię też należy się z nimi liczyć już nie jest to chłopiec do bicia gdzie byli reprezentacją dostarczającą punkty teraz grają jak równy z równym czy to Niemcy albo Hiszpania nie robi różnicy mimo to Norwegia według mnie jest faworytem tego meczu, a nie jak bukmacherzy wskazują na Słowenię.Sądzę że bezpiecznym zagraniem na to spotkanie będzie handicap +2,5 dla Norwegów i taki typ można zagrać grubiej niż samą dwójkę,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Piłka ręczna Mistrzostwa Europy - U20

14:00 Islandia U20 - Polska U20

Typ: Polska (+6,5)

Kurs: 1,80

Buk: Bet365

 

Analiza:

Na dzień dzisiejszy przygotowałem analizę związaną z piłką ręczną, a mianowicie meczem Islandii z Polska, który uważam za bardzo mocny typ ponieważ do tej pory w grupie rozegrano po jednym meczu, a sytuacja przedstawia się następująco: Francja 2pkt. , Islandia i Hiszpania po 1pkt. , natomiast nasza reprezentacja zamyka stawkę mając 0 punktów, dlatego uważam że ten pojedynek będzie kluczowym dla naszej reprezentacji i da odpowiedz czy będziemy grać dalej czy pożegnamy się z turniejem. Zakładając, że odniesiemy porażkę Islandia ma 3pkt. natomiast faworyt grupy Francja mierzy się z słabo spisującą Hiszpanią z która powinni sobie spokojnie poradzić gdyż dla mnie są faworytem tego turnieju a poprzednie mecze tylko to udowodniły gdzie grali bezbłędnie zarówno w ataku jak i obronie wygrywając znaczną różnicą swoje mecze i jeśli tak będzie to Francja podwyższy swój dorobek punktowy do 4pkt. i będzie na najlepszej drodze do wyjścia z pierwszego miejsca z grupy. Dlatego uważam że mecz naszej reprezentacji będzie bardzo istotny i decydujący o dalszym udziale w turnieju lub pożegnania się z nim. Do tej pory graliśmy dwa razy z Islandia wyniki jakie padły to : 26:31 i 32:28 dla Islandii. Polacy na turnieju wypadają bardzo dobrze poza jednym meczem gdzie zostali rozbici przez rozpędzonych francuzów. Uważam że mecz będzie zacięty do ostatnich minut i zagranie tego spotkania w handicapie +6,5 bramki będzie najbezpieczniejszym posunięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka ręczna Mistrzostwa Europy - U20

14:00 Francja U20 - Islandia U20

Typ: Over 53,5

Kurs: 1,90

Buk: Bet365

 

Analiza:

Przeglądając dzisiejszą ofertę piłki ręcznej trafiłem na bardzo ciekawy i mocny typ . Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00 pomiędzy dwoma silnymi zespołami jakim niewątpliwie są Francja i Islandia ,a ostatnie wyniki tylko potwierdzają moje słowa. Mój typ to Over 53,5 bramki dlaczego tak uważam obie drużyny wygrywały swoje mecze pewnie i zdecydowanie przy okazji rzucając sporą ilość bramek Francja średnio na mecz rzuca 30 bramek natomiast Islandczycy około 25 bramek tym bardziej że całość tego spotkania będzie podgrzewać stawka, czyli wyjście z pierwszego miejsca z grupy. Mecze Francji na ME i rzucane bramki : ciężki mecz z reprezentacją Niemiec wygrany 37:31 to był mecz sprawdzający formę francuzów przed Mistrzostwami jak widać forma jest wyśmienita, pierwszy mecz grany z Serbią 33:22 , dalej sroga porażka naszej reprezentacji 20:34 z trójkolorowymi , kolejny Francja - Szwajcara 33:23 i ostatni słabszy mecz z Hiszpanią 21:27. Wyniki Isandii na turnieju: pierwszy mecz z Rosja wygrana 32:31, z Słowenia 19:23, z Hiszpania 28:28 i ostatni mecz wysokie zwyciestwo nad Polakami 36:24.Uważam że linia która obecnie widnieje jest jak najbardziej do pokrycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka ręczna ME - U20

17:30 Szwajcaria U20 - Węgry U20

Typ: Powyżej 55,5

Kurs: 1,80

Buk: Bet365

 

Analiza:

Przeglądając dzisiejszą bogatą ofertę natrafiłem na ciekawy mecz w piłce ręcznej pomiędzy Szwajcarią a Węgrami. Obie drużyny nastawione są ofensywnie co może świadczyć ilość rzucanych bramek podczas meczów, Szwajcaria w ostatnich trzech meczach nie schodziła poniżej 30 goli , natomiast Węgry średnio na mecz rzucają 27-30 goli. Jest to mecz który jest dopełnieniem turnieju i zajęcia miejsca od 9-12 dlatego uważam, że nie będzie tutaj większych kalkulacji , a zawodnicy pozwolą sobie na oddawanie więcej rzutów nawet jeśli te pozycje nie będą dobrze przygotowane co za tym idzie większa ilość bramek i otwarty mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dyscyplina: Piłka ręczna, mecz towarzyski

Godzina: 18.00

Spotkanie: Polska - Słowacja

Typ: 2 [hc 0:2,5]

Kurs: 3,25

Bukmacher: OddsRing

Analiza: W grodzie Bachusa, w Zielonej Górze dzisiaj zaczyna się turniej towarzyski pań w piłce ręcznej. Zaproszone zostały zespoły Słowacji, Szwecji i Islandii. Dzisiaj Polki zagrają z Słowaczkami, które co ciekawe w czerwcu wyeliminowały z rywalizacji w czempionacie Europy. A to ważne, bo dla naszego zespołu ten turniej jest jednym z ważniejszych etapów przygotowań do tego turnieju. W dwumeczu ze Słowaczkami Polki wygrały 23:21 na wyjeździe i  i28:25 u siebie. Grupę wygrały Węgierki a Polki z 2 miejsca też awansowały z 10 pkt. na koncie.

Co ważne, mamy nowego trenera, po erze Rasmussena i kilku sukcesach teraz reprezentację poprowadzi Leszek Krowicki, który ma swoją wizję.Co prawda są stare twarze jak Kudłacz, jak Achruk, wróciła po kontuzji Wojtas, ale są i też nowe zawodniczki.

Słowaczki to na pewno ekipa gorsza od naszej jakościowo, ale np. ten zespół był na ME w 2014 roku i zajął 12 miejsce. Na pewno zespół obiecujący, którego nie można lekceważyć. Co więcej w tych 2 grach w czerwcu nasz zespół na Słowacji nie mógł w 2 połowie wyrobić sobie większej przewagi jak 3 gole, w meczu w Polsce w 2 połowie Słowaczki 3 razy doprowadzały do remisu.

Dzisiaj idealna okazja dla rywalek, aby pokazać, że w piłkę ręczną potrafią grać. U nas zmiana trenera więc pewnie będą nowe rozegrania, może szwankować zgranie. Liczę, że rywalki postawią twarde warunki gry i może będą chciały zrewanżować się na takim turnieju za porażki sprzed kilku miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dyscyplina: Piłka ręczna

Spotkanie: Łotwa vs Egipt

Typ: 1

Kurs: 3,75

Bukmacher: Bet365

Data/godzina rozpoczęcia: 29.12.2016/11:00

Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/j9atdjgC/#szczegoly-meczu

Analiza:

  Na Łotwie odbywa się turniej towarzyski z udziałem czterech drużyn: Łotwa, Egipt, Rosja, Białoruś. Piłkarze ręczni łotewscy grają u siebie, więc jest to dodatkowa mobilizacja do jak najlepszego zaprezentowania się przed swoją publicznością. W pierwszym meczu wygrali z Białorusią 23-20, prowadzili przez całe spotkanie, najwyższa przewaga wynosiła sześć bramek przy stanie 10-4. Najlepszym zawodnikiem był Trifanova, który zdobył cztery bramki, jak również i Pawłowicz, oraz Versakovs. W drugim meczu Łotwa przegrała z Rosją 19:27, pierwsza połowa niezwykle wyrównana, przegrywali tylko jedną bramką, jednak druga część gry okazała się być słabszą w ich wykonaniu. Egipcjanie przegrali wczoraj dość niespodziewanie z Białorusią 28-27. Najskuteczniejszy był Shebib, oraz Elderra, którzy zdobyli po pięć bramek. Egipcjanie ponieśli również porażkę z Rosją. Dobrze zaczęli mecz, po pierwszej połowie prowadzili czterema bramkami, jednak później Sborna obudziła się i ostatecznie wygrała jedną bramką. Rok temu na tym samym turnieju Łotwa wygrała z Egiptem 28-24, dziś daję podobne szanse na powtórzenie tego wyniku, dla mniej odważnych handicap dodatni +3,5 bramki-powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka ręczna

Spotkanie: Angola vs Macedonia

Typ: Pierwsza połowa Angola +2,5 bramki

Kurs: 2,80

Bukmacher: Unibet

Data/godzina rozpoczęcia: 14.01.2017/20:45

Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/j5Tb9Q4c/#szczegoly-meczu

Analiza:

  Nie ukrywajmy, różnica klas pomiędzy tymi ekipami jest ogromna, ale nie można odbierać reprezentacji Angoli waleczności, zaangażowania o czym świadczy pierwszy mecz na Mistrzostwach Świata pomimo tego, że przegrany, znacznie, ale w pierwszej połowie, przez pierwszych 20 minut dzielnie walczyli, przegrywając zaledwie dwiema bramkami. Najlepszym zawodnikiem Angoli jest Lopes, który w ostatnim meczu zdobył siedem bramek. Ebo oraz Ferreira również świadczą o sile afrykańskiej ekipy. Macedonia w pierwszym meczu wygrała z Tunezją 34-30. Mecz miał wyrównany przebieg. Powstrzymanie Lazarova może być kluczem do powalczenia przynajmniej w tym dzisiejszym spotkaniu. Najlepszy macedoński zawodnik zdobył ostatnio 12 bramek. Wyróżniającymi się graczami są Stoilov, oraz Manaskov. Obie reprezentacji jeszcze ani razu ze sobą nie grały, jak wiadomo na Mistrzostwa Świata jest mobilizacja. Uważam, że Angola dziś powalczy przynajmniej w pierwszej połowie, nie będzie miała przestojów w grze. Normalna linia jest nawet na +5,5 po 1,74, ja jednak proponuję odważniejszy typ +2.5 bramki-powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Świata

Godzina:17:45

Spotkanie: Japonia - Norwegia 

Typ: Francja  -11.5 gola

Kurs: 2.70

Bukmacher: Gamebookres

 

Dziś o 17:45 w Nantes gospodarze MŚ Francuzi podejmą reprezentacje Polski. Polacy w kompletnie przebudowanym składnie, niestety już bez szans na awans do kolejnej rudny mistrzostw. Francuzi rozpędzeni pokonują rywali jak chcą, dziś zagrają ze słabą Polska i zapewne trener da odpocząć kilku podstawowym graczom, ale zmiennicy grają równie dobrze. Polska na tych mistrzostwach szuka ogrania widać, że brakuje im zgrania, często popełniają głupie niewymuszone błędy, a w dodatku zawodzi skuteczność. Polska na tym mundialu wygrała tylko jedno spotkanie z najsłabszym rywalem w grupie Japonią, choć nawet w tym meczu zwycięstwo było zagrożone przez jakiś czas. Francja gra u siebie zapewne cała hala będzie wypełniona do ostatniego miejsca, choć Trójkolorowi mają zapewniony awans z pierwszego miejsca to nikt nie odpuści dzisiejszego spotkania. Stawiam w tym meczu dość wysoki handicap to ze względu ze trener Polaków zapewne da pograć też więcej tym zawodnikom którzy grali najmniej w tym turnieju, aby nabierać doświadczenia przed kolejnymi ważnymi imprezami. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Węgry - Białoruś
Typ: Białoruś +3,5
Kurs: 1,78
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Przede wszystkim najważniejsza wiadomość jest taka, że po meczu Chile - Arabia Saudyjska wygrana przez Arabię 26:25 to Węgrzy już mają pewny awans. Teraz na spokojnie zagrać ze słabą Białorusią i wygrać jak najmniejszym nakładem sił a przynajmniej nie przegrać.
Do tej pory Białoruś przegrywała z Niemcami i Chorwatami dokładnie 6 bramkami, sensacyjnie przegrali z Chile 28:32 i wygrali z Arabią 29:26 widać, że Białoruś jest osłabiona na tych mistrzostwach brakiem swoich najlepszych piłkarzy.
Węgrzy póki co również nie zachwycają porażki z Niemcami i Chorwatami 4 i 3 bramkami i 2 wygrane z Chile 34:29 i Arabią 37:24.
Białoruś również nie może przegrać tego spotkania jeśli chcą grać dalej a więc to im bardziej w tym meczu zależy dlatego daję dodatni handicap +3,5 gola. Wydaje mi się, że jest to zdecydowanie najlepszy typ w tym spotkaniu.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 14:00
Spotkanie: Japonia - Angola
Typ: powyżej 59,5
Kurs: 2,28
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Jest to mecz o miejsca 21-24, zdecydowanym faworytem w tym pojedynki są Japończycy, Japończycy, którzy pokazali się z bardzo dobrej strony w fazie grupowej, gdzie przegrali nieznacznie z Polakami 25:26, zagrali bardzo dobry mecz z Brazylią przegrywając 24:27 i mimo wszystko również dobry mecz rozegrali z Rosją przegrywając 29:39, przegrali jeszcze z Francją 19:31 i z Norwegią 23:38. Japończycy są ofensywną drużyną, która gra piękne dla oka akcje i będą bardzo łatwo wchodzić w obronę bardzo słabej Angoli.
Angola chyba najgorsza drużyna na tych mistrzostwach przegrywali wszystkie mecze bardzo wyraźnie, 25:42 ze Słowenia, 22:31 z Macedonią, 22:42 z Hiszpanią, 19:33 z Islandią i 34:43 z Tunezją. Widać, że w meczach Angoli pada bardzo dużo bramek ale nie ma się czemu dziwić, obrona bardzo słaba i próbują ratować się szybkim atakiem.
Również nie oszukujmy się, że obrona Japonii jest super szczelna, nie... Moim zdaniem przed nami bardzo otwarty mecz z dużą ilością bramek.
Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna (Mistrzostwa Świata)
Mecz: Japonia - Chile

Typ: Chile

Kurs: 3,20

Bukmacher: Bet365

Data: 23.01.2017  godz: 15:00

 

Analiza:

 

W Mistrzostwach Świata w piłce ręcznej dziś mecze decydujące o podziale miejsc 17-24. Ja wybrałem spotkanie o lokatę 21. pomiędzy Japonią i Chile. Bukmacherzy dość zdecydowanego faworyta upatrują w Azjatach z czym się nie zgadzam i proponuję po niezłym kursie zagrać na wygraną Chile.

Po pierwsze wydaje mi się, że gracze z Ameryki Południowej prezentują się w całym turnieju lepiej, przedewszystkim potrafili w grupie pokonać przedstawiciela Europy – Białoruś i to aż czterema bramkami. Stoczyli też wyrównany bój z Węgrami, a awans stracili ulegając minimalnie jednym golem Arabii Saudyjskiej. W poprzednim meczu Pucharu Prezydenta pokonali wyraźnie innego przedstawiciela Azji Bahrajn. Jak widać ich potyyczki z Azjatami były niezwykle wyrównane a nawet minimalnie na ich korzyść.

Japonia to zespół mniej więcej na poziomie Arabii Saudyskiej i Bahrajnu, czasem z tymi ekipami wygraywa, czasem przegrywa, nie ma tu żadnej przepaści na ich korzyść. W grupie Japończycy przegrali wszystkie mecze wyrównaną walkę podjęli tylko z Polską. Wyraźna wygrana z Angolą nie robi na mnie wrażenia bo Angola to zdecydowanie najsłabszy zespół w całym turnieju.

Dzisiaj spodziewam się wyrównanego meczu, w którym każdy wynik jest możliwy, ale większe doświadczenie w dużych turniejach mają Chilijczycy, którzy ostatnio regularnie uczestniczą w Mistrzostwach Świata. To powinno dzisiaj przeważyć na ich korzyść i dać im wygraną w tym meczu o prestiż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna

Spotkanie: Słowenia vs Katar

Typ: Katar -1,5 bramki 1 st half

Kurs: 4,35

Bukmacher: Unibet

Data/godzina rozpoczęcia: 24.01.2017/20:45

Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/dCetrNFA/#szczegoly-meczu

Analiza:

 Ćwierćfinały Mistrzostw Świata w piłce ręcznej trwają. Norwegia w półfinale, Francja blisko, jakim wynikiem zakończy się ,,mój'' mecz. Daję szanse Katarowi. Zagrali dobre spotkanie z Niemcami. Wygrali z naszymi zachodnimi sąsiadami 21-20. Spotkanie miało wyrównany przebieg, był moment w którym Niemcy prowadzili już nawet czterema bramkami, jednak pościg sprawił, że to Katar gra w ćwierćfinale. Capote był w tym spotkaniu nie do powstrzymaniu, strzelił osiem bramek. Słowenia odprawiła z kwitkiem Rosję 32-26, jednak pierwszą połowę przegrali 15:13. Słowenia ma niezwykle wyrównany skład, należy zwrócić uwagę na Mackovsek, Cingesara, Janca, to są najlepsze oblicza reprezentacji Słowenii. W fazie grupowej wygrywali swoje spotkanie, jednak przytrafił im się też chociażby remis z Tunezją. Katar wygrał dwa lata temu ze Słowenią, prowadząc po pierwszej połowie trzema bramkami. Dziś mocne rozpoczęcie sprawi, że typ wejdzie-powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 17:00
Spotkanie: Białoruś - Polska
Typ: 2
Kurs: 1,47
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Ostatnia szansa naszej Reprezentacji. W grupie zajmujemy ostatnie miejsce z dwoma porażkami - z Serbią 32:37 i z Rumunią 23:28 dziś czas na trzeci mecz w grupie z Białorusią. Jeśli przegramy to Mistrzostwa Europy będziemy oglądać w telewizji a tego raczej nie chcemy.
Do kadry wracają po krótkiej przerwie K. Bielecki, K. Lijewski, K. Syprzak, M. Jurecki. Jak bardzo nam brakuje tych piłkarzy a raczej brakowało pokazały to Mistrzostwa Świata, gdzie zajęliśmy 17 miejsce. Przegraliśmy na tych mistrzostwach z takimi drużynami jak Norwegia, Brazylia czy Rosja o Francji nie wspominając a wygrywaliśmy po WIELKIEJ bitwie z takimi tuzami piłki ręcznej jak Japonia 26:25, Tunezja 28:26 czy Argentyna 24:22. No i potem przyszły do tego 2 porażki w tych eliminacjach.
Kurs może nie powala na łopatki no ale przeciwnik też nie jest z najwyższej półki, Białoruś także odmłodzona i to może być szansa dla takich cwanych lisów jakimi są K. Lijewski czy M. Jurecki. Do tego dojdzie bombardowanie bramki przez K. Bieleckiego no i wynik musi być dla nas. Mecz już za 20 minut.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...