Skocz do zawartości

Typy na dzień 17.06.2013


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: San Antonio Spurs vs Miami Heat

Typ: 1

Kurs: 2,08

Godz: 2:00

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Stawiałem w pierwszym meczu w San Antonio na gospodarzy, drugi odpuściłem bo tak jak myślałem Heat powinni tutaj wygrać jeden z dwóch ostatnich meczy wyjazdowych. Wygrali drugi mecz i w tym wypadku stawiam na Spurs, jak dla mnie Heat nie są wstanie wygrać tutaj dwóch spotkań. Pierwszy raz od bardzo dawna świetnie zagrała BIG3 Heat, jednak jeden mecz o niczym nie świadczy, Wade ma cały czas problemy z kolanem i mimo świetnego występu już podczas meczu leżał poza parkietem z powodu właśnie kolana, Bosh też zagrał jeden dobry mecz z Bulls a potem cieniował. Jak pisałem wcześniej, dla mnie Spurs to obecnie lepsza drużyna która nie musi liczyć na świetny występ jednego zawodnika tylko mają po prostu zespół któremu przydarzył się słabszy mecz, w Heat słabiej zagra LeBron to jasne jest że Heat taki mecz prawie na pewno przegrają. Poza tym ja tutaj widzę analogię do tego co działo się w serii z Pacers, tylko w jednym meczu udało się Miami wygrać na parkiecie Indiany, Spurs to na pewno lepsza ekipa od Pacers a już na pewno bardziej doświadczona co w tak ważnym meczu ma ogromne znaczenie. Spurs u siebie grają świetnie i ostatni raz kiedy przegrali dwa mecze z rzędu (a już takie o stawkę) to miały miejsce bardzo dawno temu. Poza tym ja po prostu nie wierzę że po raz drugi Miami uda się zagrać w ten sposób i zepchnać Spurs do defensywy, Heat wygrali ten mecz bo oddali o wiele więcej rzutów, taki styl gry można efektywnie zagrać raz na jakiś czas, ale w każdym meczu nie da się grać w taki sposób z taką drużyną jak Spurs. Poza tym, Spoelstra < Popovich.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,300.htm#1767363

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-19, 18:54 ]

:plus: 108

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Szwecja(Allsvenskan)

Spotkanie: IFK Göteborg - Djurgarden

Typ: 1

Kurs:1.67

Godz:19.05

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Szwecji na mecz w lidze Allsvenskan.

Mecz odbędzie się w Göteborgu a zmierzą się w nim IFK Göteborg i Djurgarden.

Gospodarze rozegrali w tym sezonie jedenaście meczy i zdobyli w nich dwadzieścia jeden punków co daje im trzecie miejsce w tabeli.

IFK Göteborg u siebie rozegrał pięć meczy w których cztery razy wygrał i zaliczył jeden remis.

Goście rozegrali w obecnym sezonie także jedenaście meczy ale zdobyli w nich jedenaście punktów co uplasowało ich na trzynastym miejscu w Allsvenskan.

Djurgarden na wyjeździe gra tragicznie, na pięć meczy zdobyli tylko jeden punkt, a do tego strzelili tylko dwie bramki tracąc ich aż piętnaście.

Mój typ to jedynka po bardzo dobrym kursie jak na tak grające IFK Göteborg u siebie i Djurgarden na wyjeździe.

 

http://obstawianie.com/szwecja-vt119661,75.htm#1767505

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-19, 18:54 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: tenis, ATP: Eastbourne

spotkanie: Grega Zemlja - Fabio Fognini

typ: 1

kurs: 2,09

godzina: 13:30

bukmacher: pinnaclesports

analiza:

przed nami spotkanie 1/16 finału rozgrywanego na trawie turnieju rangi ATP w Eastbourne, pomiędzy nierozstawionym Słoweńcem Gregą Zemlją, a rozstawionym z ósemką Fabio Fogninim. Grega w rankingu ATP zajmuje obecnie 51. miejsce z dorobkiem 886 punktów, a Fabio dzięki wywalczonym 1345 punktom jest sklasyfikowany na 31. pozycji. Obaj panowie grali ostatnio we French Open, którym Zemlja dotarł do 2 rundy w której przegrał z Nishikorim, natomiast Fognini po dwóch wygranych przegrał gładko 3:0 z Nadalem. Jednak ostatnio gra Zemlji bardziej mi się podoba oraz wydaje się być w lepszej formie niż Fabio. Ponadto za Słoweńcem przemawia fakt, że zagrał już 3 mecze na trawie, w których zaprezentował się bardzo przyzwoicie, natomiast dla Gogniniego będzie to tego sezonowy debiut na trawie. Reasumując stawiam na zwycięstwo Zemlji w trzech setach.

 

http://obstawianie.com/atphertogenboscheastbourne-wtahertogenbosch-eastnourne-vt125651.htm#1767513

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-19, 18:55 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka – Liga Europejska

Spotkanie: Czechy – Węgry ACH (0:2,5)

Typ: 1

Kurs: 1,99

Buk: Pinnacle

Godzina i data: 17.06.13 18:00

 

Dziś o godz. 18:00 w Kecskemét odbędzie się mecz w grupie B Ligi Europejskiej między reprezentacjami Węgier i Czech. Gospodarze w tym turnieju ugrali tylko seta i zajmują ostatnią pozycję w tabeli. Czesi wygrali 2 spotkania i są liderem grupy.

 

Węgrzy stanowią tło dla Czechów, Hiszpanów i Czarnogórców. Gospodarze mini-turnieju ulegli w pierwszym meczu siatkarzom z Bałkanów 0:3 (-13,-15,-21). W drugim spotkaniu po walce urwali Mistrzom Europy z 2007 roku seta, wygrywając na przewagi 24:22. Trzy kolejne sety, do 14,17 i 16, wygrali jednak goście i mecz zakończył się spodziewaną porażką Węgrów. Liderem tej reprezentacji jest David Szabo – 23-letni siatkarz to zdobywca Pucharu CEV z Sisley Treviso w 2011 roku. Atakujący reprezentacji Węgier reprezentuje obecnie barwy Hypo Tyrol Innsbruck.

 

Czesi pokonali w pierwszym meczu Hiszpanów 3:1 (16:21, 21:17, 18:21, 19:21) – było to bardzo cenne zwycięstwo, które pozwoliło ze spokojem podejść do kolejnych spotkań. 13 punktów w tym meczu zdobył Michal Finger, 10 – Tomas Siroky. W drugim spotkaniu Czesi zwyciężyli Czarnogórę również 3:1 (15:21, 21:15, 22:20, 21:19). Liderami reprezentacji naszych południowych sąsiadów są Lukáš Ticháček – gracz Asseco Resovii Rzeszów, półfinalista LŚ 2003, zdobywca 3. Miejsca w Pucharze CEV w 2005 roku z Duklą Liberec, zdobywca Ligi Mistrzów z VFB Friedrichsafen w 2007 roku, zdobywca 2. Miejsca w Pucharze CEV z Resovią w 2012 roku, wielokrotny drużynowy Mistrz Czech, Niemiec i Polski; a także Aleš Holubec – środkowy UGS Nantes-Reze, finalista Pucharu CEV 2008 z Noliko Maaseik, drużynowy Mistrz Francji 2010, Belgii 2008 i 2009 oraz Czech 2004 i 2005.

 

Składy:

 

Czechy: Ticháček , Hýský , Finger , Široký , Holubec , Mauler, Kopáček (libero), Bartoš, Janouch

 

Węgry: Bagics, Nagy, Gergye, Kovacs, Kaszap, Baroti, Dömötör (libero), Szabo, Nemeth, Nacsa

 

Myślę, że Czesi powinni odnieść zdecydowane zwycięstwo w tym meczu. Węgrzy mają tylko 2 atuty – własnej hali oraz fakt ugrania seta z ME 2007. Nic innego nie są w stanie zaoferować kibicom. Czesi co prawda nie są siatkarską potęgą, ale dwoma poprzednimi spotkaniami udowodnili, iż są w stanie wygrywać wysoko z równorzędnymi rywalami. Ich obecni przeciwnicy to ekipa o klasę gorsza – dlatego też powinno obejść się bez straty seta. Nie jestem takim optymistą bym grał np. under 115,5, ale sądzę że 3:0 i mniej niż 136,5 punktów jest bardzo atrakcyjną ofertą do gry.

 

http://obstawianie.com/liga-europejska-2013-vt125652.htm#1767515

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-19, 18:55 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja(Allsvenskan)

Spotkanie: IFK Göteborg - Djurgarden

Typ: X2

Kurs: 2,25

Godz: 19.05

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

W przeciwieństwie do maer'a w swojej analizie nie opieram na statystykach ze wszystkich 11 do tej pory rozegranych spotkań. istotniejsza jest tu dla mnie biezaca forma, a nie spotkania rozegrane na koncu marca i poczatku kwietnia. w chwili obecnej to goscie wydaja sie byc w lepszej dyspozycji. djurgarden w ostatnich 4 meczach zdobylo 10 punktow. wygralo z kalmar, zremisowalo z AIK, wygralo z halmstad i wygralo z malmo. natomiast IFK przegralo z osters, zremisowalo z gefle, wygralo z kalmar i halmstad. trzeba jednak zauwazyc, ze to goscie mieli w tych czterech kolejkach bardziej wymagajacych przeciwnikow. wedlug mnie forma djurgarden ostatnio bardzo zwyżkuje, a IFK stoi w miiejscu jesli nawet sie nie pogorszyla. Jezeli dobrze przeanalizowalem sytuacje kartkowa to w IFK nie zagra srodkowy pomocnik i drugi strzelec zespolu Haglund. Kurs jest na tyle wysoki, ze mozna zagrac na gosci z podpórką po bardzo ladnym kursie.

 

http://obstawianie.com/szwecja-vt119661,75.htm#1767523

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-19, 18:56 ]

:plus: 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivanovic A. - Vesina E. godz. 12:05

typ: 2-0

kurs: 1,62

Buk: WH

 

W ostatnim tygodniu przed wielkim Wimbledonem panie i panowie szlifują formę w angielskim Eastbourne. Dość pewne wydaję mi się zwycięstwo Anny Ivanovic i postanowiłem zagrać,że wygra bez straty seta. Serbka w tym roku wygrała 24 mecze przegrała 12 , z czego bilans na cegle to 11-4 a twardej nawierzchni 13-8. Dla Anny będzie to pierwsze spotkanie na trawie. W zeszłym roku Ivanovic na kortach trawiastych startowała dwa razy na Wimbledonie oraz Olimpiadzie . Najpierw dotarła do 4 rundy przegrywając z Azarenką,następnie przegrała w 3 meczu z Kim Clijsters. Tak więc bilans z poprzedniego roku na trawie to 5-2. Dwa lata temu Anna przegrała w tym turnieju w drugiej rundzie z Venus Williams. Ogólnie skuteczność na tych kortach serbska tenisistka ma 67 %.

Rosjanka ostatnio bardzo słabo grała na cegle do tego doszła kontuzja w Madrycie i bilans z tych kortów to 2-5 . Lepiej natomiast Elena grała na twardej nawierzchni gdzie wygrała 15 meczy a przegrała sześć.

W zeszłym roku na trawie Vesina grała najpierw w Birmingham gdzie dotarła do trzeciej rundy,nastepnie w Eastbourne po przejsciu eliminacji odpadła w pierwszym meczu i na Wimbledonie pokonała gładko Venus Williams nastepnie gładko przegrała z Agnieszką Radwańską.

Myślę,że Rosjanka jest obecnie w słabej formie i po kontuzji na pewno nie ma takiej formy jak na początku roku kiedy to wygrała turniej w Hobart.

Obie panie spotkały się dwa razy w 2010 roku i były to zdecydowane wygrane Serbki,która straciła w tych meczach trzy i cztery gemy,mimo że były to mecze na cegle i twardym korcie widać,że Anna nie problemu z ogrywaniem Rosjanki,myslę że na trawie też będzie gładkie 2-0.

 

http://obstawianie.com/atphertogenboscheastbourne-wtahertogenbosch-eastnourne-vt125651.htm#1767525

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-19, 18:56 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, WTA Hertogenbosch

Spotkanie: Magdalena Rybarikova vs Arxanta Rus

Typ: Under 19,5 gema

Kurs: 1.99

Bukmacher: Pinnaclesports

Godzina: 16:30

Analiza:

 

1 runda turnieju w Hertogenbosch i mecz Rybarikovej z Rus.Zdecydowaną faworytką jest Magdalena i nie ma się czemu dziwić.W ostatnim turnieju w Birmingham gdzie Słowaczka rozpoczęła swój sezon na grassie Rybarikova zaszła aż do półfinału i w całym turnieju pokazała się z bardzo dobrej strony wygrywając z takimi zawodniczkami jak Keys, Flipkens oraz mniej znanymi Johanson i South.Potem w 1/2 finału przegrała z Donną Vekic po 3-setowej batalii.Natomiast Rus dopiero tutaj zaczyna swoją grę na grassie w obecnym sezonie i zobaczymy jak to wypali.Niby gra u siebie ale jak dla mnie nie pomoże jej to w ugraniu czegokolwiek bo Słowaczka jak widać zaczęła grać bardzo dobrze na trawie i będzie chciała kontynuować tą serię.Rus jak dotychczas przeplatała turnieje rangi WTA z challengerami ale na żadnym szczeblu nie miała większych sukcesów.Tak więc ja nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak szybka wygrana Rybarikovej.Kursy nawet na jej zwycięstwo 2-0 nie powalają więc postanowiłem zagrać under gemowy chyba nie aż tak trudny do zrealizowania przez będącą w dobrej formie Słowaczką.Dlatego nie pozostaje nic tylko grać.Obie panie grały ze sobą jak dotychczas tylko jednokrotnie gdzie byliśmy świadkami 3-setówki ale było to już kilka lat temu i teraz Holenderka moim zdaniem nie ma zbyt wielkich szans w meczu ze Słowaczką.Tak więc polecam grać ten under bo całkiem fajny kurs a szanse dość spore.

 

http://obstawianie.com/atphertogenboscheastbourne-wtahertogenbosch-eastnourne-vt125651.htm#1767557

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-19, 18:57 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Puchar Konfederacji

17.06.2013 21:00

Nigeria - Tahiti

typ: Nigeria -3 HE

kurs: 2.45

buk: WilliamHill

 

Trzeciego dnia Pucharu Konfederacji rozegrany zostanie tylko jeden mecz. Zmierzą się w nim absolutny outsider, mistrz Oceanii, drużyna Thaiti z mistrzem Afryki Nigerią.

O Thaiti dużo nie wiem. Jest to wersja "amerykańskiego San Marino"(o ile Thaiti należy do któryś z Ameryk). Zawodnicy kompletnie anonimowi, grający w rodzimej lidze po za 33-letnim Maramą Vahiura, grającym w greckim Panthrakikos. Patrząc na sparinig tego zespołu, to pregrali oni z reprezentacją Chile do at 21, aż 7:0, czy Nową Kaledonią, która potrafiła zaaplikować temu zespołowi 4 bramki.

Nigeryjczycy można powiedzieć niespodziewanie wygrali tegoroczny Puchar Narodów Afryki. Trener zrezygnował z kilku znanych i doświadczonych zawodników, którzy można powiedzieć, że psuli atmosferę w zespole. Przyniosło to jednak nieoczekiwanie bardzo dobry skutek. Tak wygląda kadra Nigerii na Puchar Konfederacji:

Bramkarze:

Vincent Enyeama (Maccabi Tel Aviv),

Austin Ejide (Hapoel Be'er Sheva),

Chigozie Agbim (Enugu Rangers),

Daniel Akpeyi (Heartland F.C.).

 

Obrońcy:

Uwa Elderson Echiéjilé (SC Braga),

Efe Ambrose (Celtic Glasgow),

Godfrey Oboabona (Sunshine Stars),

Azubuike Egwuekwe (Warri Wolves),

Kenneth Omeruo (Chelsea Londyn)

Solomon Kwambe (Sunshine Stars),

Francis Benjamin (Heartland F.C.),

Ebenezer Odunlami (Sunshine Stars).

 

Pomocnicy:

Mikel John Obi (Chelsea Londyn,

Ahmed Musa (CSKA Moskwa),

Sunday Mba (Warri Wolves),

Fegor Ogude (Vålerenga),

Reuben Gabriel (Kilmarnock),

Ogenyi Onazi (Lazio RTzym),

Obinna Nwachukwu (Heartland F.C.),

Nnamdi Oduamadi (Varese),

John Ugochukwu (Académica de Coimbra),

Michel Babatunde (Krywbas Krzywy Róg),

Emeka Eze (Enugu Rangers).

 

Napastnicy:

Ideye Aide Brown (Dynamo Kijów),

Joseph Akpala (Werder Brema),

Mohammed Gambo (Kano Pillars),

Anthony Ujah (FC Köln),

Gomo Onduku (Bayelsa United).

 

Widać, że w kadrze brakuje zawodnika Chalsea Londyn, Victora Mosesa. Nie ma może znanych nazwisk, ale są to zawodnicy bardzo solidni. Były tam jakieś konflikty z federacją, odnośnie wynagrodzenia za zwycięstwo z Kenią, ale już jest chyba wszystko w porządku. Zawodnicy Nigerii, będą chcieli się pokazać, a o awansie do półfinałów mogą decydować bramki, tak więc Afrykanie w tym meczu będą chcieli ich nastrzelać jak najwięcej. Stawiam na wynik oscylujący w granicy 6:0.

 

http://obstawianie.com/puchar-konfederacji-2013-vt125646.htm#1767559

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-19, 18:57 ]

:plus: 145

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis WTA Hertogenbosch 17.06 17:50

Barthel - Muguruza

typ: 1

1,68

Pinnacle

Analiza

Dzis w spotkaniu pierwszej rundy turnieju WTA W Hertogenbosch na trawie, Hiszpanka Muguruza ktora przebila sie tutaj przez kwalifikacje spotka sie z Niemka, Mona Barthel. Reprezentantka naszych zachodnich sasiadow w kazdym spotkaniu jest przysposobiona bardzo ofensywnie, kazda pilka stara sie grac maksymalna iloscia mocy. Na trawie moze to przyniesc efekt w postaci dobrych wynikow. Wiele dziewczyn z touru moze nie poradzic sobie z ofensywna gra Barthel na trawie, taka zawodniczka powinna byc dzis Hiszpanka, ktora duzo lepiej czuje sie na ziemi. Muguruza to typowa przebijaczka, a Niemce w to graj, przynajmniej na trawie. Sadze, ze mloda Hiszpanka nie poradzi sobie z gra z tak przysposobiona zawodniczka na grassie.

 

http://obstawianie.com/atphertogenboscheastbourne-wtahertogenbosch-eastnourne-vt125651.htm#1767574

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-19, 18:58 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Konfederacji, g.21:00

Spotkanie: Nigeria - Tahiti (dodatkowy handicap azjatycki)

Typ: Tahiti +2.5

Kurs: 2.30

Bukmacher: Bet365

 

Dziś zobaczymy w akcji największą niewiadomą tego turnieju czyli Mistrza Oceanii zespół Tahiti. Według wielu zespół ten będzie dostarczycielem punktów i nie powinien zagrozić innym reprezentacjom na tym turnieju. Mi również wydaje się, że Hiszpanie czy Urugwaj bez większych kłopotów pewnie i wysoko pokona Tahiti. Jeśli chodzi natomiast o Nigerię to tutaj owszem również spodziewam się wygrania zespołu faworytów ale nie sądzę by było to efektowne zwycięstwo Mistrza Afryki.

Podczas Pucharu Narodów Afryki zespół Stephena Keshi nie imponował jakimś szczególnym polotem czy finezją, była to raczej dość siermiężna gra (przeszkadzanie rywalowi) oraz liczenie na swoje gwiazdy. Nie sądzę więc, że w Brazylii Nigeria zaprezentuję jakiś inny styl, wciąż będzie to głównie gra defensywna i przeszkadzanie rywalom. Jeśli chodzi natomiast o zdobywanie bramek z tym może być większy kłopot niż na wspomnianym już PNA ponieważ w kadrze nie ma dwóch gwiazd tej drużyny Emmanuela Emmenike i Victora Mosesa. Zresztą w porównaniu do kadry na PNA w ekipie "Super Orłów" nie ma również Josepha Yobo, Nosa Igiebora i Ikechukwu Uche. Nigeryjczycy więc mają swoje wewnętrzne problemy i myślę, że mogą one mieć wpływ na poczynania piłkarzy na boisku.

Wracają jeszcze do Tahiti to jest to zespół, który dość sensacyjnie znalazł się na Pucharze Konfederacji, bowiem w Oceanii są reprezentacje silniejsze jak chociażby Nowa Zelandia czy Wyspy Kaledonii jednak tytuł udało im się zgarnąć. O grze jak na razie niewiele można napisać bowiem pewnie jak większość nie widziałem ich jeszcze w akcji ale myślę, że dla nich jest to bardzo ważny turniej (turniej życia) i zrobią wszystko by pokazać się tutaj z jak najlepszej strony). Co do Nigerii to jest to według mnie zespół grający minimalistycznie zadowalający się skromnym prowadzeniem, myślę, że warto w tym meczu spróbować zagrać handi w stronę Tahiti - moja propozycja to +2.5 dla zespołu z Oceanii.

 

http://obstawianie.com/puchar-konfederacji-2013-vt125646.htm#1767579

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-19, 18:58 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Szwecja 2, godzina 19:00

Angelholms - Varnamo

Powyżej 3.5 gola

3.00

Sportingbet

 

Dzisiaj o 19:00 dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku na zapleczu szwedzkiej ekstraklasy. Zmierzy się ze sobą Angleholms i Varnamo. Dla gospodarzy jest to 12 mecz w sezonie, a goście rozegrają 11 mecz w obecnych rozgrywkach. Angleholms plasuje się na 10 pozycji w tabeli, a goście są na 15 (przedostatniej) pozycji w lidze. Stawiam w tym meczu na co najmniej 4 bramki czyli over 3.5 gola.

po pierwsze ciekawie wygląda Head 2 head między tymi dwoma szwedzkimi zespołami. Ostatnie mecze między Angleholms, a Varnamo kończyły się wynikami 4:0, 1:0, 3:3, 1:1, 1:1, 3:1 i 6:0. Jak widać na 7 ostatnich meczy między tymi9 klubami aż 4 razy padł wynik powyżej 3.5 gola. Bezpośrednia historia spotkań zdecydowanie przemawia za moim dzisiejszym typem. Po za tym w obecnych rozgrywkach Angelholms już zdążyło zanotować 4 razy over 3.5 gola (4:1, 2:2, 2:2, 2:4). Moim zdaniem w dzisiejszym meczu kibice zgromadzeni na stadionie Angelholms zobaczą minimum 4 gole. Mój typ to 3:1 dla gospodarzy i powyżej 3.5 gola.

 

http://obstawianie.com/szwecja-vt119661,75.htm#1767584

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-19, 18:58 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna: Liga Szwecka, godz 19:00 / Data: 17.06.2013



Kalmar - Norrkoping

TYP: 1

KURS: 2,08

BUK: Pinnacle

 

Analiza:

 

Dzisiaj o godzinie 19 rozpocznie się spotkanie pomiędzy zespołem Kalmary a zespołem Norrkoping. Faworytem tego meczu są gospodarz. Analiza będzie krótka ale dość treściwa. Według bukmacherów faworytem tego meczu są gospodarze i powiem szczerze że ja również tak uważam a kursy są bardzo interesujące aby zagrać na zespół Kalmar.

 

Gospodarze tego meczu w lidze Szweckiej znajdują się na 6 pozycji z dorobkiem 16 oczek. A więc w tym sezonie średnio się spisują jak na razie. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 5 meczy w których to 2 mecze wygrali i 3 mecze zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 6 goli i stracili 3 bramki. A więc jak widać na 5 meczy to dość mało goli i wychodzi średnio 2 bramki w meczu. W ostatnich 5 meczach zdołali oni 2 mecze wygrać oba na własnym stadionie, 2 mecze przegrać (na wyjeździe oba mecze) oraz jeden zremisować również na wyjeździe. A więc grają w kratkę u siebie wygrywają a na wyjeździe przegrywają.

 

Natomiast zespół gości tego meczu w lidze znajduje się na 9 pozycji z dorobkiem 14 oczek. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 5 meczy w których to 1 mecz wygrali, 2 mecze zremisowali i również 2 mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 5 goli i stracili 7 bramek. A więc aż tak źle nie grają lecz przegrywać na wyjeździe potrafią. W ostatnich 5 meczach zdołali oni 2 mecze przegrać i zremisować a wygrali jedynie 1 mecz na własnym stadionie. A więc słabo ostatnio się spisują.

 

Ten mecz zapowiada się bardzo interesująco ponieważ ostatnie dwa mecze wygrali goście lecz 3,4 i 5 mecz wygrali dzisiejsi gospodarze i ten mecz będzie bardzo zacięty ale liczę na zwycięstwo gospodarzy tego meczu. A kurs jest interesujący więc warto zagrać.

 

http://obstawianie.com/szwecja-vt119661,75.htm#1767586

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-19, 18:59 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna: Puchar Konfederacji

Data i godzina: 17.06.2013, 21:00

Spotkanie: Thaiti - Nigeria

Typ: Nigeria +1,5 bramki w 1 połowie

Kurs: 1,9

Bukmacher: Sportingbet

 

 

Tak jak kolega soren pisał w poście powyżej – zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest mistrz Afryki. Thaiti w 6 ostatnich meczach tylko raz zdołało wygrać pokonując Wyspy Salomona 2-0. W 5 pozostałych spotkaniach Thaiti nie zdobyło nawet punktu przegrywając dwa razy z Nową Kaledonią 4-0 i 1-0, dwa razy z Nową Zelandią 2-0 i 3-0 oraz ulegając Wyspom Salomona na wyjeździe 2-0. Nigeria natomiast nie dość, że miała zdecydowanie mocniejszych rywali to już od ponad 7 kolejek jest niepokonana. W afrykańskich kwalifikacjach do MŚ w 2014 roku Nigeria zajmuje pierwsze miejsce w swojej grupie. Jak już kolega wyżej pisał, Nigeryjczycy mają zdecydowanie silniejszą kadrę, z której kilku zawodników gra w silnych europejskich zespołach, m.in. w Chelsea, Lazio czy CSKA. Nie ma więc wątpliwości, kto w tym meczu zdobędzie komplet punktów. Pytanie jest tylko jak wysokie będzie to zwycięstwo? Nigeryjczycy od początku powinni rzucić się do ataku i już w pierwszej połowie powinni rozstrzygnąć losy tego pojedynku strzelając Thaiti co najmniej 2 bramki. Wszystkie atuty są po stronie mistrzów Afryki, dlatego ten mecz powinien być dla nich spacerkiem.

 

http://obstawianie.com/puchar-konfederacji-2013-vt125646.htm#1767589

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-19, 18:59 ]

:plus: 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji 17.06 21-00

Spotkanie: Thaiti - Nigeria

Typ: 1 Kartka Thaiti

Kurs: 1,44

Bukmacher: WH

Analiza:

 

A ja standardowo tak jak w meczu otwarcia idę w stronę kartek.Potencjału obu ekip nie ma co porównywać- bo standardowy kowalski nie wiele wie o ekipie z Polinezji, na pewno będą chcieli sie strasznie pokazać, będą biegać walczyć na tyle ile starczy sil, ambicji. Zaangażowania nie zabraknie co do umiejętności tego nie wiem...Nigeria znowu ma swoje problemy czyli kłótnie o premie- finanse sa dla piłkarzy z czarnego lądu bardzo ważne.1 spotkanie obu ekip w tym turnieju a wiec Nigeria ma duzo do stracenia... sil mobilizacji słabszemu rywalowi nie powinno zabraknąć.Nigeria powinna wygrać- jakiegoś lania bym sie nie spodziewał może 1-3 . Patrząc na te wszystkie sprawy Nigeria jest zespołem lepszym technicznie, bardziej ogranym na tego typu imprezach. Po prostu maja wszystkie atuty i argumenty po swojej stronie czy będzie im sie chciało, czy będą sie starać? to już inna kwestia, ale kartek w tym meczu nie powinno zabraknąć. Braki czysto piłkarskie ekipa z Polinezji,powinna nadrabiać ambicja wola walki co powinno sie przekładać na faule .Z biegiem upływających minut tej drużynie powinno brakować tlenu ,powietrza co powinno przełożyć na przewagę super orłów.Kurs nie powala ale do jakiegoś małego dubla poniedziałkowego idealny . 1 kartka jak i ich ogólna ilość powinna być zdecydowanie większa po stronie Thaiti.Trafnych wyborów.

http://obstawianie.com/puchar-konfederacji-2013-vt125646.htm#1767592

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-19, 19:00 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AThoPPiQ-ttzwB9GJ.png Tahiti - NigeriaGv492XQc-C2H0FfTq.png

FIFA Puchar Konfederacji

17.06.2013 21:00

Typ: over 5,5

Kurs: 4,50

Buk:sportingbet, WilliamHill

 

Na początek trochę informacji geograficznych. Tahiti jest oto wyspa położona w południowej części Oceanu Spokojnego. Nie wiem czemu, ale ludzie mylą tą wyspę z Haiti, które ostatnio przegrało z Hiszpanią 1-2 i zremisowało z Włochami 2-2. Powierzchnia tej wyspy to 1048 km²

co stanowi mniej więcej 1/9 powierzchni najmniejszego województwa w Polsce Opolskiego. Liczba ludności 169 674 czyli zagęszczenie wynosi: 162 os./km². Tak więc widać, że powierzchnia i ilość ludności nie powala i tym bardziej ciężko zebrać zespół na poziomie.

Jeśli chodzi o turystykę to na prawdę warto pojechać w te rejony.

Tak wygląda wyspa:

240px-Tahiti%2C_French_Polynesia_-_NASA_Earth_Observatory.jpg

 

Rywalem wyspiarzy jest obecny mistrz Afryki i chyba jeden z bardziej rozwiniętych piłkarsko krajów na tym kontynencie. W ekipie Nigerii trochę niepokoju wprowadza sama federacja, która podczas tegorocznego Pucharu Narodów Afryki zabukowała piłkarzom bilety powrotne do kraju po ćwierćfinale. A cegiełkę dołożyli piłkarze, którzy odmówili w czwartek wejścia na pokład samolotu, który via RPA miał ich zabrać do Brazylii. Żądali wyższych premii za wyjazdowy remis z Namibią (1:1) w eliminacjach MŚ. Potrzebna była interwencja ministra sportu, a i groźba wykluczenia przez FIFA z walki o awans do mundialu też nie pozostała pewnie bez wpływu. Aczkolwiek ze składów prognozowanych przed meczem Nigeria gra praktycznie najsilniejszym składem. W ekipie Tahiti gra tylko jeden profesjonalny piłkarz grający na boiskach w Grecji.

Moim zdaniem Nigeria powinna zniszczyć dziś rywala jeśli podejdzie do meczu na 100% bez odpuszczania rywalowi. Wyspiarze jak sami zapowiadają ich sukcesem będzie nie przegrać przynajmniej jednej połowy w tym pucharze. Co do historii, jak wiadomo Nigeria jest ekipą z potencjałem z zawodnikami grającymi w średnich dobrych i nawet bardzo dobrych klubach europejskich. Tahiti niestety jest to amatorska drużyna i można by nazwać ten mecz sparingiem Dawida z Goliatem. Tahiti grało z zespołami wyżej notowanymi w światowym futbolu i nie kończyło się to dla nich dobrze m.in. :

WOR Nowa Zelandia Tahiti 10 : 0

WOR Australia Tahiti 9 : 0

no niestety nie grało z żadną ekipą z Europy czy Afryki, bo pewnie wynik byłby podobny.

Mecze jakie rozgrywają są to głownie mecze między wyspami więc nie dziwi ich wygrana mistrzostw Oceanii po odejściu Australii do szeregu rozgrywek Azjatyckich.

 

TAHITI: Roche - Simon, Ludivion, Caroine, Faatiarau, Vero - Bourebare, A. Tehau, Chong Hue, Vahirua - T. Tehau. Trener: Etaeta.

 

 

NIGERIA: Enyeama - Ambrose, Omeruo, Oboabona, Echiejile - Mba, Mikel, Ogude - Musa, Ideye, Oduamadi. Trener: Keshi.

Sędziuje: Joel Aguilar (Salwador)

 

http://obstawianie.com/puchar-konfederacji-2013-vt125646.htm#1767596

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-19, 19:00 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...