Skocz do zawartości

Typy na dzień 21.06.2013


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

San Antonio Spurs @ Miami Heat 21 Cze -03:10 Koszykówka NBA

over 183,5

wh

1,53

 

Co gram na Miami to albo dostają baty albo nie pokrywają hendi- a wiec na ostatnia noc z nba wydaje mi sie najlepszym rozwiązaniem pobranie zaniżonej Lini pkt.W poprzednich 6 spotkaniach tylko raz ta linia nie została przekroczona.Obrońcy trofeum ,ekipa Miami chyba jest lekkim faworytem w tym ostatnim meczu, ale patrząc na przebieg poprzednich spotkań, każdy wynik jest możliwy.Na pewno atut własnego parkietu -wsparcie fanów plus niesamowita pogoń w ostatnim meczu dają Lebronowi i spółce chyba większy hendicap. Ta porażka gdzieś chyba może siedzieć w głowach graczy spurs.Te finały maja dziwny przebieg, każdy mecz jest inny- ma swoja dramaturgie- obie ekipy sa bardzo doświadczone, maja duże wahania formy. Raz zagrają świetnie w obronie, raz ktoś odpali za trzy i tak w kolo, dzisiaj poznamy mistrza. Jak dla mnie lepsze wrażenie sprawiają ostrogi -graja chyba najbliżej swojego optymalnego basketu; szybka, ofensywa koszykówka -oparta na zespołowej grze to duży atut. W poprzednim meczu zabrakło troszkę szczęścia no i mistrzostwo ze strony Reya ...czego możemy sie spodziewać dzisiejszej nocy na pewno walki niesamowitej determinacji z obu stron.Niech to będzie najlepszy mecz tej serii i wygra...

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624.htm#1767902

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-26, 15:19 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MLB,Baseball

Spotkanie: San Francisco Giants(-1.5) - Miami Marlins

Typ: 1

Kurs: 2.25

Bukmacher: Pinnacle

21.06.2013 04:15

 

Analiza:

Kolejna nocka z baseballem amerykańskim.Uboga oferta jak na noc ale myślę ze trafię z tym typem.Może troszkę ryzykownie ale w tej dyscyplinie jak najbardziej możliwe do wejścia.dziś stawiam na gigantów z San Francisco.Gospodarze na wysokim szóstym miejscu grają z ostatnią drużyną w tabeli.nie widzę tutaj innej opcji jak w pierwszym spotkaniu na wygraną gospodarzy.Prawdopodobni miotacze » Gaudin C. [sFG] (2-1), Koehler T. [MIA] (0-5).tak więc u gości bez rewelacji.Myślę że pierwszym spotkaniu giganci dadzą popalić i wygrają wysoko te spotkanie.Pokażą że należy się nimi liczyć i dziś rozbiją w pył gości którym nie najlepiej idzie ten sezon.Na 71 spotkań wygrali zaledwie 22.Nie widze tutaj u nich szansy na 23 wygraną chociaż ze to jest tylko sport i jest wszystko możliwe.Ja w każdym więc razie stawiam na Giants , na pewną wygraną minimum kilkoma punktami.

 

http://obstawianie.com/mlb-2013-vt125104,25.htm#1767928

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-26, 15:19 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Konfederacji, g.0:00

Spotkanie: Nigeria - Urugwaj

Typ: Urugwaj

Kurs: 1.72

Bukmacher: Betclic

 

Co prawa w pierwszej kolejce rozgrywanych w Brazylii rozgrywek o Puchar Konfederacji zdecydowanie lepsze wrażenie pozostawili piłkarze Nigerii, którzy wysoko pokonali Tahiti 6-1 (Hiszpania przegrała 1-2). Nie o same wyniki jednak się rozchodzi, bo one były do przewidzenia, chodzi o styl, głównie Urugwaju, który do meczu z Hiszpanią przystąpił z góry na przegranej pozycji. Nie była to ta sama reprezentacja z Copa America czy Mistrzostwa Świata. Myślę, jednak, że Urugwaj wciąż jest drugą siłą w tej grupie (za Hiszpanią) i dziś to potwierdzą wygrywając swój mecz z Nigerią. Nigerią o której sporo się pisało przed Pucharem Konfederacji, a raczej o tym, że działacze wciąż nie rozliczyli się z piłkarzami pod względem finansowym. To na pewno nie wpływa najlepiej na morale w drużynie i według mnie nie ma sensu zbytni patrzeć się na wysokie zwycięstwo z Tahiti "Super Orłów", bo z tą reprezentacją można wygrywać zdecydowanie wyżej i myślę, że już dziś to potwierdzi Hiszpania. Wracając jednak do samej reprezentacji Nigerii to porównując kadry z PNA a z tą z PK brakuje mi takich piłkarzy jak: Emmanuela Emmenike, Victora Mosesa, Joseph Yobo, Nosa Igiebora i Ikechukwu Uche. Nie da się ukryć, że są to znaczące osłabienia w drużynie z Afryki. Porównując obie drużyny zdecydowanie więcej indywidualności mamy w drużynie Urugwaju: Fernando Muslera, Martín Cáceres, Diego Godín, Maxi Pereira, Walter Gargano, Álvaro Pereira, Cristian Rodríguez, Álvaro González czy Diego Forlán to zawodnicy bardzo dobrze znani z europejskich boisk. Ponadto w Urugwaju mamy również piłkarzy, którzy w pojedynkę mogą przesądzić o losach meczu, a mowa oczywiście o Luisie Suárezie i Edison Cavanim. W Nigerii, aż takich indywidualności i, aż tylu zawodników grających w naprawdę dobrych klubach nie ma. Można ich policzyć na palcach jednej ręki: Mikel John Obi , Ahmed Musa, Ogenyi Onazi, Efe Ambrose czy Ideye Aide Brown. Większy potencjał, możliwości i indywidualności piłkarskie mamy więc w reprezentacji Urugwaju, myślę, że to wystarczy na odniesienie zwycięstwa w dzisiejszym meczu.

 

http://obstawianie.com/puchar-konfederacji-2013-vt125646.htm#1767932

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-26, 15:20 ]

:plus: 72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna: Puchar Konfederacji

Data i godzina: 21.06.2013, 00:00

Spotkanie: Nigeria - Urugwaj

Typ: Urugwaj/Urugwaj (HT/FT)

Kurs: 2,5

Bukmacher: William Hill

 

 

Punktualnie o północy rozpocznie się pojedynek pomiędzy Nigerią i Urugwajem, będący zarazem walką o 2 miejsce w grupie B (w założeniu oczywiście, że Hiszpania nie potraktuje ulgowo meczu z Nigerią), czyli o miejsce w półfinale turnieju. W pierwszym swoim meczu Nigeria bez większych problemów pokonała Thaiti 6-1. Nigeria w tym turnieju gra bez kilku swoich gwiazd, m.in. Victora Mosera. Urugwaj turniej w Brazylii rozpoczął od porażki z Hiszpanią 2-1. Tak więc aby być pewnym awansu Urusi muszą pokonać w dzisiejszym meczu Nigerię, aby nie oglądać się na nikogo. Urugwaj kadrowo wygląda dużo lepiej niż mistrz Afryki. Szczególnie okazale prezentuje się formacja ofensywna Urugwaju z Cavanim i Suarezem. Poza tym Gargano, Perez, Ridriguez, Godin czy Lugano, to nazwiska znane w europejskim futbolu i większość z nich to trzon silnych europejskich klubów, m.in. Interu, Napoli, Benfiki. Urugwaj to faworyt tego pojedynku i myślę, że potwierdzi to na boisku. Urugwaj już w pierwszej połowie powinni przejąć inicjatywę i objąć prowadzenie, którego nie powinien oddać do końca meczu.

 

http://obstawianie.com/puchar-konfederacji-2013-vt125646.htm#1767934

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-26, 15:20 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami Heat - San Antonio Spurs godz. 03:00

typ:2

kurs: 3,18

Buk: Pinnacle

 

Dziś w nocy poznamy mistrza NBA sezonu 2012/2013 wielki faworyt i obrońca tytułu rzutem na taśmę uratował szansę na końcowe zwycięstwo. Na parę sekund przed końcem Ray Allen rzutem za trzy punkty doprowadził do dogrywki,którą ostatecznie wygrało Miami. Wszystko przemawia za gospodarzami ale jest parę argumentów które przemawiają na korzyść SAS:

-Spurs nie przegrali jeszcze finałów NBA w swojej historii.

-Tim Duncan ma szansę zostać drugim zawodnikiem w historii NBA, który sięgnie po mistrzostwo w trzech różnych dekadach.

-W tegorocznej finałowej serii żadna z drużyn nie wygrała jeszcze dwóch meczów z rzędu.

-Jeśli Spurs tryumfują w decydującym starciu, będą pierwszą ekipą w historii, która pokonała obrońców tytułu w siódmym i zarazem wyjazdowym meczu wagi mistrzowskiej.

Więc wychodzi ,że teraz powinno wygrać San Antonio,jednak na to nie ma reguły. Lecz na gospodarzach ciąży ogromna presja,już w ostatnim meczu szykowano fetę mistrzowską dla gości i to bardzo wkurzyło koszykarzy Heat ,którzy pozbierali się w dogrywce i wygrali.

W ekipie gospodarzy może zabraknąć Dwyane'a Wade'a,który ma problemy z kolanem a w ostatnim meczu musiał go chwilowo zastąpić Allen.

Myślę,że dziś San Antonio namiesza trochę w historii NBA i to oni będą się cieszyć z końcowego zwycięstwa.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,300.htm#1767936

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-26, 15:21 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - KOLUMBIA(Liga Postobon - Apertura - Semi-finals)

Spotkanie: Atletico Nacional - Itagui

Typ: 1

Kurs: 1.80

Godz:03.10

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Kolumbii na mecz w lidze Postobon - Apertura - Semi-finals, są to rozgrywki w których w dwóch grupach mierzy się osiem najlepszych zespołów Liga Postobon - Apertura.

Mecz który wybrałem to Atletico Nacional przeciw Itagui.

Atletico Nacional przegrał swój pierwszy mecz w grupie na wyjeździe z Pasto 2:1, a Itagui również przegrało tylko że u siebie 1:3 z Deportes Tolima.

Ja spojrzę bardziej pod względem Apertury bo tam tych meczów było dużo więcej.

Atletico Nacional zajęło w Liga Postobon - Apertura drugie miejsce, w osiemnastu meczach zgromadzili trzydzieści dwa punkty, a ich stosunek meczy to 8-8-2 a bramek 29-22.

Gospodarze jednak u siebie grali bardzo dobrze gdzie w dziewięciu meczach zdobyli dwadzieścia jeden punktów wygrywając sześc z nich, remisując trzy razy i nie przegrali ani razu, ich bilans bramek u siebie to 20-9.

Itagui natomiast zajęło w zajęło w Liga Postobon - Apertura miejsce trzecie i w osiemnastu meczach zdobyli trzydzieści jeden punktów, ich stosunek meczy to 8-7-3, a bramek 27-17.

Goście na wyjazdach w dziewięciu meczach zdobyli trzynaście punktów, wygrywając trzy razy, cztery razy remisując i dwa razy wracając do domu bez punktów, a ich bilans bramek na wyjeździe to 11-10.

W tym meczu stawiam na jedynkę, jak widać Atletico Nacional jest drużyna własnego stadionu i Itagui się o tym przekona.

 

http://obstawianie.com/pozostale-ligi-amerykanskie-vt119688,50.htm#1767943

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-26, 15:25 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: siatkówka, Liga Światowa

spotkanie: Francja - Polska

typ: Polska (-2,5 seta)

kurs: 2,72

godz: 20:00

bukmacher: Pinnaclesports

analiza:

przed nami trzecie spotkanie Polaków w grupie A tegorocznej Ligi Światowej, naszymi dzisiejszymi rywalami są odmłodzona przed sezonem kadra Francji. Do tej pory trójkolorowi w LŚ zagrali 4 spotkania z których wszystkie przegrali, dwa z Bułgarią 3:0 i 3:2 oraz dwa z USA 3:0 i 3:2. Kadra Francuzów złożona jest głównie z młodych i niedoświadczonych zawodników jedyne nazwisko w kadrze Francji które mi coś mówi to znany z występów w Plus Lidze Tuia. Polacy natomiast po dwóch porażkach z Brazylia w dwóch meczach z Francja muszą zdobyć komplet punktów jeśli chcą pojechać na turniej finałowy do Argentyny. Od spotkań z Brazylią minęły już dwa tygodnie więc pewnie nasi chłopcy odzyskali już świeżość, której widocznie brakowało w spotkaniach z Canarinhos. W porównaniu z ostatnimi spotkaniami Anastasi dokonał dwóch bardzo dobrych zmian, czyli wymienił debiutanta Konarskiego na doświadczonego Jarosza, którego na pewno śmielej wpuści na boisko jeśli zatnie się Bartman oraz Zatorskiego na potrafiącego krzyknąć na boisku i poderwać zespół do walki Ignaczaka. Reasumując nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż zwycięstwo Polaków w trzech setach nad słabiutkimi Francuzami.

 

http://obstawianie.com/liga-swiatowa-2013-vt125608.htm#1767947

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-26, 15:21 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka, Liga Europejska

Spotkanie: Węgry - Czechy

Typ: Węgry (+2,5 seta)

Kurs: 2,0

Godz: 17:00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Czesi po 3 meczach mają komplet punktów i każde spotkanie wygrali w stosunku 3:1. Ostatnio grali właśnie z gospodarzami. Po 4 dniach pora na rewanż. Węgrzy zamykają stawkę bez choćby punktu. Nie daję Węgrom większych szans na zwycięstwo w tym spotkaniu, ale w niektórych momentach było ich stać na równą walkę z resztą grupy. Ugrali seta z Hiszpanami, Czechami i byli tego bliscy z Czarnogórcami przegrywając ostatniego seta po grze na przewagi 21:23. Teraz liczę, iż dalej będą walczyć, aby pokazać się z jak najlepszej strony przed własną publicznością. Dlatego myślę, że w drugim spotkaniu z Czechami także uda im się zdobyć przynajmniej seta.

 

http://obstawianie.com/li...652.htm#1767950

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-26, 15:24 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, ATP Eastbourne, 21.06 15:30

Feliciano Lopez - Ivan Dodig

typ: -1.5 seta Lopez

3,06

Pinnacle

Analiza

Dzis polfinaly turnieju w Eastbourne, naprzeciw siebie stana Hiszpan, Feliciano Lopez oraz Chorwat, Ivan Dodig. Obaj panowie bardzo dobrze czuja sie w grze na trawie. Szczegolnie imponuja jednak ta gra Hiszpan. Lopez swietnie serwuje, czesto grywa serve and volley, co na trawie w przy dobrym woleju, jaki posiada Lopez jest sporym handicapem. Dodig to jednak gra z glebi kortu, gorszy serwis od Hiszpana. Lopez przed Wimbledonem wyraznie sie rozkreca. W Londynie przeszedl kwalifikacje, przegral dopiero w trzech setach z pozniejszym finalista, Cilicem. Tu bez straty seta ogrywal Nieminena, Monaco i swojego rodaka, Verdasco. Dodig gra nie rowno, tu ogrywa rywali bez wiekszych problemow, lecz juz w Londynie niemilosiernie meczyl sie np. z Wardem. Zdecydowanie wiecej argumentow po swojej stronie ma dzis Feliciano Lopez.

 

http://obstawianie.com/atphertogenboscheastbourne-wtahertogenbosch-eastnourne-vt125651.htm#1767980

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-26, 15:25 ]

:plus: 206

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, ATP Eastbourne, 21.06 15:30

Feliciano Lopez - Ivan Dodig

typ: Dodig + 2.5 gem

kurs: 1.73

William Hill

 

Półfinał ostatniego sprawdzianu przed Wimbledonem. Walkę na korcie stoczą 31-letni Hiszpan Feliciano Lopez oraz 28-letni Chorwat Ivan Dodig. Pojedynek powinien być o tyle ciekawy, że obydwu zawodników dobrze radzi sobie na trawie co potwierdzają nawet już w tym sezonie. Chorwat w tym turnieju miał już doczynienia z teoretycznie graczami którzy na trawie radzą sobie bardzo dobrze. Istomin, Raonic czy Fognini to zawodnicy z którymi trzeba się liczyć a mimo tego Dodig nie stracił ani jednego seta a nawet nie został przełąmany. Lopez pomęczył dwa tie greaki w pierwszej rundzie ale potem już pewnie ograł graczy preferujących mączkę: Monaco oraz Verdasco. W tym spotkaniu niewielkim faworytem bukmacherów jest Lopez, zapewne pamięta się o zeszłorocznej dobrzej grze na kortach Wimbledonu. Dotychczasowe mecze tych graczy pozwalają twierdzić iż nie powinno tutaj dochodzić do problemów z własnym serwisem. Być może będą tie breaki a tutaj wiadomo sporo trzeba mieć szczęścia. Liczę na to, że Dodig w tym spotkaniu pokażę swoją grę, nie będzie zbytnio myślał iż to jest już półfinał i pokryje tą linie handi.

 

http://obstawianie.com/atphertogenboscheastbourne-wtahertogenbosch-eastnourne-vt125651.htm#1767987

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-26, 15:26 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna: Liga Łotewska, godz 18:00 / Data: 21.06.2013



FC Daugava - FK Ventspils

TYP: over 2.5

KURS: 1,80

BUK: Paddy Power

 

Analiza:

 

Dzisiaj postanowiłem zagrać coś innego a dokładniej postanowiłem zagrać w lidze Łotewskiej. Powiem szczerze bez owijania w bawełnę że kompletnie się nie znam na tej lidze lecz jak przeglądałem dzisiejsze oferty to nic ciekawego nie ma więc postanowiłem zagrać mecz pomiędzy zespołem FC Daugava a zespołem Ventspils. Ja w tym meczu nie będę obstawiał zwycięzcę meczu lecz postanowiłem zagrać over 2.5 gola.

 

Ale wszystko od początku. Zacznę od gospodarzy tego meczu. W lidze znajdują się na 4 pozycji z dorobkiem 20 oczek. Rozegrali o jeden mecz więcej od swoich dzisiejszych rywali. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 5 meczy w których to 2 mecze wygrali i zremisowali oraz jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 9 goli a stracili aż 6 bramek a więc sporo tracą i strzelają goli. Średnio wychodzi 3 gole na mecz na swoim boisku a więc taka liczba jaka jest potrzebna aby ten mój zakład wszedł. W ostatnich 5 meczach zdołali oni 4 mecze wygrać i 1 mecz przegrać. A więc są w dość dobrej dyspozycji.

 

Natomiast zespół gości w tabeli znajduje się na 3 pozycji z dorobkiem 21 oczek i ma o jeden mecz mniej rozegrany niż ich rywale w tym meczu. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 4 mecze w których to 2 mecze wygrali i również 2 mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 4 gole i stracili ich aż 7 a więc jak by nie patrzeć wychodzi średnia powyżej 2.5. a więc i tutaj jest to czego oczekuję w tym meczu. W ostatnich 5 meczach zdołali oni 4 mecze wygrać a i jeden mecz wygrać po dogrywcę. A więc formę również mają dość dobrą więc mecz zapowiada się bardzo interesująco.

 

Postanowiłem dać over 2.5 bo kurs jest interesujący a przecież ostatnie 4 mecze pomiędzy oboma zespołami kończyły się over 2.5 więc i sądzę że w tym meczu może paść powyżej 2 goli.

 

http://obstawianie.com/lotwa-vt119647.htm#1767995

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-26, 15:27 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkówka, Liga Światowa

21.06.2013 20:00

Francja - Polska

Typ: Polska(-1,5 seta)

Kurs: 1.55

Unibet

 

Liga światowa siatkarzy, pojedynek zespołów które w tej edycji nie zaznały jeszcze smaku zwycięstwa. Francja ma rozegrane już cztery spotkania, u siebie przegrali 2:3 i 0:3 z Bułgarią, oraz 0:3 i 2:3 ze Stanami Zjednoczonymi na wyjeździe. Natomiast nasi siatkarze mają za sobą dwumecz z Brazylią u siebie, przegrali odpowiednio 1:3 i 2:3. Polacy chcą jeszcze powalczyć o awans do turnieju finałowego w Argentynie, by zachować na to szanse muszą dziś jak i jutro wygrać za 3 punkty. Jak sami twierdzą z każdym meczem forma powinna rosnąć. Francuzi natomiast budują drużynę na Mistrzostwa Europy, nie mają wielkiego ciśnienia na Ligę Światową ale oczywiście kolejne porażki na pewno nie budują atmosfery. W składzie gospodarzy są spore rotacje w składzie jednak jest on nierówny, zwłaszcza mają problemy w ataku. Jest to drużyna w budowie, przeciwko naszej dobrze zorganizowanej, stabilnej kadrowo drużynie nie powinni dziś ugrać więcej niż seta, a właśnie na taką stratę mogą sobie pozwolić nasi siatkarze stąd też taki a nie inny typ na to spotkanie.

 

http://obstawianie.com/liga-swiatowa-2013-vt125608.htm#1768004

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-26, 15:28 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j58WBrWE-Sp6N7EUd.png Francja K - Czechy KlEwk9sVE-dIkLNWjl.png

Miostrzostwa Europy - Kobiety 2013

21.06.2013 20:00

Typ: over 123,5

Kurs: 2.10

Buk:bet365

 

 

gospodynie dziś zagrają z Czechami. Francja juz pewna awansu po 3 wyrganych meczach w grupie natomiast Czechy 2 wygrane i 1 porażka i też juz blisko awansu. Obie ekipy grają dosyc ofensywnie Francuzki rzucały 70 punktów i wzwyż w tych 3 meczach Czeszki natomiast 66, 70, 74. Jak widać obie ekipy jak na kobiecą koszykówkę grają skutecznie w ataku. W historii obie ekipy spotykały sie kilka razy i najmniejsza ilość punktów jaką odnotowano ostatnich latach to 119, inne mecze to juz znacznie wieksza ilość punktów nawet do 148. Uważam, że nic sie nie zmienia i obie ekipy rzucą ponad 60 punktów lekką reka i śmiało mozna grać over w tym spotkaniu.

 

http://obstawianie.com/miostrzostwa-europy-kobiety-2013-francja-vt125660.htm#1768013

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-26, 15:28 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka Liga Europejska Kobiet

21.06.2013 20:15

Belgia - Serbia

typ: Belgia -1.5 seta

kurs: 2.60

buk: Bet365

 

Liga Europejska kobiet i mecz pomiędzy Belgijkami, a Serbkami. Dla mnie faworytkami są te pierwsze.

Belgia to obok reprezentantek Niemiec faworytki do zagrania w Final Four. Wygrały one na razie wszystkie trzy mecze z Serbkami 3:1, Niemkami 3:2 i reprezentacją Izraela 3:1. Wprawdzie w dzisiejszym meczu nie wystapią rozgrywająca Dirickx i przyjmującą Rousseaux. W meczowej Lise van Hecke, więc jest to poważne wzmocnienie ataku. Środek zespołu Belgii wygląda bardzo fajnie z Bland i Aelbrecht.

Trener Serbek od początku stawia w tym turnieju na młode i jeszcze nieograne zawodniczki. Widać po ich stronie na parkiecie sporo chaosu, ale czasami, gdy złapią rytm grania są niebiezpieczne, a przekonały się o tym bardzo dosadnie Niemki w ostatnim meczu, przegrywając 3:2, ale trzeba powiedzieć, że mocno zlekceważyły rywalki.

Myślę, że Beligijki nie popełnią już tego samego błędu i mimo, że będą grały bez dwóch podstawowych zawodniczek, wygrają ten mecz, maksymalnie w czterech setach. Trzeba pamiętać jeszcze o tym, że teraz w Lidze Światowej gra się sety do 21 i jest to zakład ryzykowny, ale według mnie warto.

 

http://obstawianie.com/liga-europejska-2013-vt125652.htm#1768014

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-26, 15:30 ]

:plus: 160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...