Skocz do zawartości

Typy na dzień 28.06.2013


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina:Piłka nożna - KOLUMBIA(Liga Postobon - Apertura - Semi-finals)

Spotkanie: Atletico Nacional - Deportes Tolima

Typ: 1

Kurs: 1.90

Godz:03.10

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Kolumbii na mecz w lidze Postobon - Apertura - Semi-finals, są to rozgrywki w których w dwóch grupach mierzy się osiem najlepszych zespołów Liga Postobon - Apertura.

Mecz który wybrałem to Atletico Nacional przeciw Deportes Tolima.

Atletico Nacional rozegrało w tej fazie rozgrywek trzy mecze i zdobyło w nich trzy punkty, przegrało na wyjeździe z Pasto, przegrało u siebie z Itagui oraz wygrało ostatnio na wyjeździe z dzisiejszym przeciwnikiem Tolima.

Deportes Tolima natomiast również zagrał trzy razy zdobywając sześc punktów, ograli na wyjeździe Itagui, pokonali u siebie Pasto oraz przegrali ostatnio u siebie z dzisiejszym rywalem Atletico Nacional.

Ja stawiam w tym meczu na jedynkę, Atletico Nacional szczególnie we wcześniejszej fazie rozgrywek potrafił grać u siebie i powinien sobie o tym przypomnieć i tak juz chyba wrócili na właściwe tory pokonując Tolimę na ich terenie, Atletico Nacional napewno chciałby zagrać w finale apertury ale żeby to osiągnąć to trzeba pokonać w tym meczu Deportes Tolima.

 

http://obstawianie.com/pozostale-ligi-amerykanskie-vt119688,50.htm#1768635

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-07-08, 14:51 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon

Spotkanie: Petra Cetkovska vs Slaone Stephens

Typ: Cetkovska

Kurs: 2.35

Bukmacher: Pinnaclesports

Godzina: 12:30 (na pewno ulegnie zmianie ale nie wiadomo jaki będzie poślizg czasowy)

Analiza:

 

W dzisiejszym dniu jak na złość żaden z moich typów nie mógł dojść do skutku w pełni tak więc trzeba to sobie odbić w jutrzejszym dniu.Ja na typ wybrałem mecz kobiecego turnieju w któym tak jak i u panów również nie ma już kilku czołowych gwiazd takich jak Jankovic, Azarenka czy też Sharapova.W wybranym przez mnie spotkaniu Czeszka Petra Cetkovska podejmie Slaone Stephens z USA.Faworytką jest tenisistka zza oceanu ale ja mam na ten temat odmienne zdanie.Jak dla mnie Petra w tym turnieju spisuje się nadzwyczaj dobrze.Musiała przechodzić przez kwalifikacje w których nie miała żadnych problemów i awansowała do turnieju głównego.Tutaj już dwa razy sprawiła niespodzianki.Najpierw wygrała z Vekic która mimo swojego młodego wieku gra bardzo dobrze na trawie (była w finale w Birmingham)a następnie Petra gładko ograła 6-2, 6-2 Karolinę Woźniacką.Mimo tak trudnych rywalek Czeszka nie przechodziła po męczarniach do następnej rundy lecz łatwo ogrywała swoje przeciwniczki.Z drugiej strony mamy Slaone Stephens.W pierwszej rundzie dla mnie dość niespodziewanie Amerykanka pokonała swoją rodaczkę, Jamie Hampton.W 2 swoim meczu przeżyła prawdziwy horror w meczu z Petkovic w którym w 3 secie wygrała 8:6.Obie panie grały ze sobą na Wimbledonie w tamtym roku i wtedy lepsza była Stephens która po 3 setach wygrała z Cetkovską.Teraz mimo tego że jest faworytka to chyba ich H2H na Wimbledonie powinno wskazywać wynik 1-1 i na takie coś liczę bo Cetkovska jest to w bardzo dobrej dyspozycji co pokazała w tych 5 meczach które mogła już tu zagrać co też jest dla niej na + bo czuje tą nawierzchnię i wie czego się po niej spodziewać a jak wiemy w tym roku na Wimbledonie ta trawa płatała już wiele figli wielu zawodnikom i zawodniczkom ale Czeszka jest już o tym przeświadczona i może grać na spokoju co jak dla mnie doprowadzi jutro do jej zwycięstwa.

 

http://obstawianie.com/wimbledon-vt125655,25.htm#1768640

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-07-08, 14:53 ]

zwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Mistrzostwa Świata U-20

28.06.2013 17:00

Meksyk - Mali

typ: 1

kurs: 2.05

buk: Pinnacle

 

Ostatnia kolejka spotkań w grupie D. Dosyć sensacyjne na ostatnim miejscu w tej grupie znajdują się Meksykanie i jutro zagrają mecz o życie z drużyną Mali.

Zespół z Ameryki to Mistrz Świata do lat 17 (to właśnie ten rocznik), a także Mistrz Olimpijski. Wszyscy uważali ten zespół jako jeden z kandydatów do medali, a tymczasem, po dwóch meczach mają oni 0 punktów i są na ostatnim miejscu w swojej grupie. Mają jednak jeszcze szansę na awans do fazy pucharowej, ale już nie wszystko zależy od nich. Muszą wygrać jak najwyżej i liczyć na dobry układ wyników w pozostałych grupach, a mogą dostać się jako 4 najlepsze drużyny z 3 miejsc. W pierwszym meczu grupowym przegrali oni 2:1 z Grecją, choć rozegrali bardzo dobry mecz i mieli przewagę przez całe spotkanie. W drugim pojedynku ulegli Paragwajowi 1:0. Ten mecz nie był już tak dobry w ich wykonaniu, ale mimo to, to oni mieli przewagę, ale zabrakło szczęścia.

Mali miało być w tej grupie dostarczycielem punktów, a tymczasem nie przegrali jeszcze żadnego meczu. W pierwszym swoim spotkaniu zremisowali 1:1 z Paragwajem, a w drugiej kolejce 0:0 z Grecją. W obu tych spotkaniach byli jednak zespołem gorszym, jednak ich waleczność pozwoliła im na wyrwanie punktów.

Dla mnie Meksyk posiada lepszych piłkarzy, ma większe indywidualności, i mimo wszystko potrafią grać zespołowo. Według mnie ich limit pecha już się wyczerpał i dzisiaj odniosą pewne zwycięstwo, tym samym zapewniając sobie dalszy udział w turnieju.

 

http://obstawianie.com/rozgrywki-mlodziezowe-vt7708,50.htm#1768649

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-07-08, 15:02 ]

:plus: 105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis – Wimbledon

Spotkanie: Alison Riske - Urszula Radwańska

Typ: 2

Kurs: 1,79

Buk: Pinnacle

Data i godzina: 28.06.13 12:30

 

Dziś o godz. 12:30 odbędzie się mecz w II rundzie Wimbledonu pomiędzy Ulą Radwańską a Alison Riske. Zwyciężczyni tego pojedynku awansuje do III rundy. Polka to 44. Rakieta Świata, Amerykanka jest 126. w rankingu WTA.

 

Amerykanka w II rundzie wygrała po kreczu rywalki ze Szwajcarką Rominą Oprandi. 34. Tenisistka w rankingu WTA poddała mecz przy stanie (1:1 7:6 5:7 1:3). 23-latka mierzy 175 cm wzrostu, jest praworęczną tenisistką z oburęcznym backhandem. W swojej karierze wygrała 6 turniejów ITF. Do tej pory na Wimbledonie najlepsze wyniki Riske to I runda – awans do II rundy jest więc życiowym osiągnieciem. Amerykanka nigdy nie zagrała w II rundzie wielkoszlemowego turnieju.

 

Ula wygrała w I rundzie z 68. Tenisistką w rankingu WTA Amerykanką Mallory Burdette 1:2 (6:7 6:2 2:6). Radwańska mierzy 177 cm wzrostu, jest praworęczna tenisistką z praworęcznym backhandem. W II rundzie Wimbledonu zagrała dwukrotnie – w 2008 i 2009 roku. Awans do III rundy będzie dla niej życiowym osiągnieciem na turniejach wielkoszlemowych. Ula wygrała w swojej karierze 4 turnieje ITF.

 

Obie panie grały ze sobą 2 razy – w 2011 roku w Birmingham Riske wygrała 2;1, na ubiegłorocznym Australian Open Ula wygrała 1:2.

 

Stawiam na Ulę Radwańską. Wierze w jej umiejętności, gra z zawodniczką będąca niżej w rankingu. Obie zawodniczki dzielą 82 miejsca w rankingu. Polka już raz ograła Amerykankę na tegorocznym Wimbledonie. Myślę, ze po raz kolejny powinna zatriumfować i awansować do III rundy turnieju.

http://obstawianie.com/wimbledon-vt125655,25.htm#1768669

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-07-08, 15:02 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis- Wimbledon

Spotkanie: Ferrer D. - Bautista R.

Typ- Bautista +6.5 gem

kurs: 2.62

Bukmacher: Pinnacle

Godz.: 13:55

Analiza:

 

Na dzisiaj zaatakuję po raz kolejny Wimbledon w wykonaniu panów. W spotkaniu drugiej rundy David Ferrer spotka się ze swoim rodakiem Roberto Bautista-Agutem. 31 letni faworyt po udanych, może z wyjątkiem Barcelony turniejach na cegle przenosi się na niezbyt lubianą przez siebie nawierzchnię trawiastą. Tydzień temu zaliczył już wpadkę w pierwszej rundzie turnieju w Holenderskim S-Hertogenbosch. W dwóch setach musiał uznać wyższość w pojedynku z Xavierem Malisse. Tutaj już na londyńskiej trawie pokonał Alunda, który wyróżnia się tylko na cegle, nie bez problemów w 4 setach. Hiszpan bardzo często biegał do siatki w tym pojedynku i na takie ataki Bautista będzie musiał uważać. Ferrer to właśnie tutaj ma najgorszy bilans ze wszystkich Wielkich Szlemów. Bautista to 25 latek, zdecydowanie mocniej zbudowany od Ferrera. Plasuje się już od jakiegoś czasu w pierwszej setce, ale wyżej jak 70 miejsce nie może się przebić. Po tym turnieju powinien jednak odnotować spory skok w rankingu. Wydaje się, że forma u Hiszpana rośnie. Grał na trawie w tym samym turnieju co Ferrer i odpadł również z Malissem 6-4 6-4, lecz to było spotkanie już ćwierćfinałowe. W pierwszej rundzie pokonał nieobliczalnego Gabashvillego w 3 setach. Warto odnotować, że badzo dobrze trafiał pierwszym serwisem- 72%. To powodowało, że ciężko było przełamać jego serwis. Myślę, że w tym meczu Bautista nie jest bez szans. Powinien wygrać conajmniej jednego seta a może dojdzie do kolejnej sensacji?? Stawiam na handicap gemowy.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-07-08, 15:09 ]

brak linka, bez pkt. w statach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Norwegia Dywizja 2 - Grupa 1, godzina 15:00

Traeff - Drobak-Frogn

Powyżej 4.5 gola

3.40

Bet365

 

Na dzisiaj wybrałem mecz z jednej z niższych lig Norwegii. W Dywizji 2 - Grupie 1 zmierzy się ze sobą Traeff i Drobak-Frogn. Gospodarze po 11 meczach są na 5 pozycji w tabeli, a dzisiejsi ich rywale plasują się 1 pozycję niżej. Typuję w tym spotkaniu na powyżej 4.5 gola. Niższe ligi skandynawskie słyną z tego, że w rozgrywanych meczach wpada mnóstwo bramek. Ma to miejsce również w 3 lidze norweskiej. Gospodarze tego spotkania na 11 spotkań zaliczyli w tym sezonie aż 5 razy powyżej 4.5 gola co daje prawie 50% wszystkich ich meczy! Traeff ma na swoim koncie takie rezultaty jak 1:4, 2;3, 5:1, 3:3, 2:5. Jak widać jest to wyjątkowo overowa drużyna, w meczach której wpada mnóstwo bramek. Dzisiaj moim zdaniem również w ich spotkaniu kibice zgromadzeni na stadionie Traeff zobaczą co najmniej 5 goli. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie zwłaszcza, że goście mają na swoim koncie również kilka wysokich wyników (2:4, 4:2, 2:3 i 4:2). Mój typ na ten mecz to wygrana gospodarzy 3:2, a zatem powyżej 4.5 gola.

 

http://obstawianie.com/norwegia-vt119659,50.htm#1768678

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-07-08, 15:09 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna Mistrzostwa Świata U-20

28.06.2013 17:00

Spotkanie:Mali--MEKSYK

typ: 2

kurs:1.90

buk:expekt

Dosyć sensacyjne Meksykanie na ostatnim miejscu w tej grupie.Dziś zagrają mecz o życie z drużyną Mali.Wszyscy uważali zespół Meksyku jako jeden z kandydatów do medali, a tymczasem, po dwóch meczach mają oni 0 punktów.Mają jednak jeszcze szansę na awans.Muszą wygrać jak najwyżej i liczyć na dobry układ wyników w pozostałych grupach.W pierwszym meczu przegrali oni 2:1 z Grecją choć rozegrali bardzo dobry mecz i mieli przewagę przez całe spotkanie.W drugim pojedynku ulegli Paragwajowi 1:0. Ten mecz nie był już tak dobry ale mimo to, to oni mieli przewagę i zabrakło szczęścia.Mali nie przegrało jeszcze żadnego meczu mają dwa remisy z Grecją 0-0 i z Paragwajem 1-1.I tu waleczność Mali pozwoliła im na wyrwanie punktów tak klasowym zespołom.Dla mnie jednak Meksyk posiada lepszych piłkarzy,ma większe indywidualności,potrafi grać zespołowo i dzisiaj odniosą pewne zwycięstwo.:) :)

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-07-08, 15:10 ]

bez pkt. w statach, już soren podał ten typ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis Wimbledon Panie

Spotkanie: Michelle Larcher De Britto- Karin Knapp

Kurs: 1.60

bukmacher: Bet365

Godz: 16:00

typ- 1

 

Dziś III runda w tenisie kobiet w turnieju w Wimbledonie. Spotkają się ze sobą Michelle Larcher De Britto i Karin Knapp. Oglądałem mecze obu pań w drugiej rundzie i jeśli tak zagrają obie dziś jak ostatnio w swoich meczach to Karin Knapp nie ma czego nawet szukać na korcie. Pokonała Safarovą 2-1 ale mecz był strasznie nudny jak dla kibica i stał na niskim poziomie. Jedynie co w tamtym meczu pokazała włoszka to potężny serwis , na tyle było ją stać , takto były błędy niewymuszone i odbijanie piłki na środek kortu z jednej i drugiej strony. Natomiast jeżeli chodzi o drugą zawodniczke panią Michelle to zagrała chyba swój mecz życia pokonując w dwóch setach Sharapovą. Mecz stał na wysokim poziomie , były piękne wymiany, dramaturgia. Portugalka tym spotkaniem udowodniła, że znakomicie czuje sie na trawie i jest w stanie wygrać z każdym, no może oprócz Sereny z którą nikt póki co nie ma szans. Trzymajcie kciuki. Powodzenia

 

http://obstawianie.com/wimbledon-vt125655,25.htm#1768684

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-07-08, 15:10 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28.06.2013 20:45

Piłka nożna, Liga Irlandzka

St. Patricks - Bray

Typ: EH(0:2) 1

Kurs: 3.50

PaddyPower

 

Pojedynek Irlandzkiej Premier League pomiędzy liderem St. Patricks a dziewiątym zespołem ligowej tabeli Bray. Gospodarze walczą o mistrzostwo w tym sezonie, co prawda przytrafił im się ostatni słabszy występ, w dość dziwnych okolicznościach przegrali z Dundalk na wyjeździe. Jednak jest to fakt przemawiający za tym by dziś pokazać na co ich stać, zagrać na sto procent, a w tym sezonie naprawdę są mocni. U siebie słabszym rywalom nie raz aplikowali po cztery bramki nie tracąc żadnej. A dziś jest właśnie spotkanie z takim słabszym rywalem, goście mają najmniej remisów w lidze, na wyjazdach są bezkompromisowi, ani razu nie remisowali, trzy wygrane, pięć porażek. Jest to mocno overowy zespół, w spotkaniach z ich udziałem pada wiele bramek, jednak częściej tracą te bramki niż zdobywają, ich bilans bramkowy jest na poziomie -16. Gospodarze są w dobrej dyspozycji, u siebie mocni, powinni zdobyć dziś pewne trzy punkty.

 

http://obstawianie.com/irlandia-poludniowa-vt119628,25.htm#1768698

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-07-08, 15:11 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6kCTK0BK-IseNEAW7.pngTurcja K - Francja Kj58WBrWE-Sp6N7EUd.png

EUROPA: Mistrzostwa Europy - Kobiety

28.06.2013 20:00

Typ: Turcja +2.5

Kurs: 3.45

Buk: Bet365

 

W półfinale gospodyni podejmować będą u siebie Turczynki. Zdecydowanym faworytem wg bukmacherów jest reprezentacja Francji. Ja uważam trochę inaczej oglądałem większość meczy reprezentacji Francji i widać już zdecydowane zmęczenie. Francuzki wygrały wszystkie mecze do tej pory, ale w ostatnich dwóch nie wyglądały dobrze głównie w obronie. W meczu ze Szwecją pozwoliły rywalkom rzucić 83 punkty, natomiast z Białorusinkami same rzuciły tylko 58. Jestem zdania, że Turczynki mogą powalczyć ponieważ ich atutem jest gra obronna a Francuzki wyglądają już na zmęczone. Ostatni mecz między tymi ekipami wygrały właśnie Turczynki na mistrzostwach europy 2 lata temu, a większość składu się nie zmieniła i pewnie do dziś pamiętają jak grać z gospodyniami. Jeśli Francja ma już wygrać to myślę, że nieznaczną liczbą punktów.

 

http://obstawianie.com/miostrzostwa-europy-kobiety-2013-francja-vt125660.htm#1768700

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-07-08, 15:15 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.Piłka Nożna- Irlandzka Airtricity Premiera Division

Spotkanie.St. Patricks Athletic - Bray Wanderers (+1) HE

Typ.x

Kurs.3,60

Bukmacher.Betsson

Data.28.06.2013 g.20.45

 

Analiza.

 

Liga Irlandzka i spotkanie pomiedzy zespolami St. Patricks Athletic - Bray Wanderers.Faworytem u bukmacherow jest zespol gospodarzy,ale,ze by dac kursy na wygrana 1,28...Nie wiem skad to,bo oba zespoly w ostatnim czasie identyczna forma.Na 6 spotkan po 4 wygrane ,1 remis i porazka...Na korzysc gospodarzy niewatliwie przemawia pierwsze miejsce w tabeli i ilosc punktow 39...Przy 9 miejscu Bray i 17 oczkach to robi wrazenie.Jednak jak spojrezymy na historie spotkan to spotkania pomiedzy tymi ekipami zawsze byly wyrownane...

 

05/04/13 PD Bray Wanderers - St. Patricks 0:1

17/08/12 PD St. Patricks - Bray Wanderers 0:1

18/05/12 PD Bray Wanderers - St. Patricks 3:3

02/03/12 PD St. Patricks - Bray Wanderers 1:0

09/09/11 PD Bray Wanderers - St. Patricks 0:3

24/06/11 PD St. Patricks - Bray Wanderers 1:0

 

Na ostatnie 6 spotkan pomiedzy tymi ekipami 4 mecze wygrali pilkarze St. Patricks,zanotowano jedna wygrana Bray i 1 remis...ale wszystkie wygrane dzisiejszych gospodarzy byly tylko jedna bramka,a bywaly tez takie mecze,ze gospodarze przegrywali u siebie z ekipa Bray.Dzisiaj takiego rostrzygniecia nie przewiduje,ale typuje tutaj minimalna wygrana gospodarzy...

 

 

http://obstawianie.com/irlandia-poludniowa-vt119628,25.htm#1768710

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-07-08, 15:16 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - PARAGWAJ: Primera Division - Apertura

Spotkanie: Olimpia Asuncion - Sol De America

Typ: over 1,5 do przerwy

Kurs: 3,25

Bukmacher: Bet365

Data (i godz): 28.06.2013 23:00

Analiza:

 

wybrane przez mnie druzyny maja calkiem pokazne bilanse bramkowe jak na ta lige. gospodarze 30:29 w 21 meczach, a goscie 28:33. jesli wezmiemy pod uwage mecze olimpi rozgrywane usiebie to maja bilans 19:17 w 10 meczach, natomiast SDA na wyjazdach maja 8:17 w 10 spotkaniach. w 5 ostatnich meczach goscie 2 razy mieli over 1,5 w pierwszej polowie. gospodarze jeden raz zanotowali taki overa. licze ze dzis to poprawia i przed wlasna publicznoscia urzadza festiwal bramkowy. ostatni mecz tych druzyn z kwietnia zakonczyl sie wynikiem 3:2 i rowniez overem w pierwszej polowie.

 

http://obstawianie.com/paragwaj-2012-2013-vt124086.htm#1768718

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-07-08, 15:17 ]

:plus: 225

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...