Skocz do zawartości

Typy na dzień 29.06.2013


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina:Piłka nożna - PARAGWAJ(Primera División)

Spotkanie: Nacional Asuncion - Cerro Porteno

Typ: 1

Kurs: 2.30

Godz:01.15

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na ostatnia kolejkę Paragwajskiej Primera División.

W meczu który wybrałem zmierzą się Nacional Asuncion oraz Cerro Porteno.

Nacional Asuncion w dwudziestu jeden meczach Primera División uzbierał czterdzieści sześc punktów i już zapewnił sobie mistrzostwo Paragwaju.

Gospodarze u siebie zagrali dziesięć razy i zdobyli dwadzieścia cztery punkty choć ostatnio zaliczyli dwie porażki z rzędu na swoim stadionie.

Cerro Porteno również zagrało dwadzieścia jeden meczy ale zdobyło w nich trzydzieści cztery punkty co daje im w tej chwili czwarta pozycje w lidze.

Goście na wyjazdach grali dziesięć razy i przywieźli trzynaście punktów,a ostatnio przegrali w delegacji dwa mecze z rzędu.

Mój typ to jedynka, Nacional Asuncion po dwóch porażkach z rzędu u siebie przypomni sobie że można też wygrać na swoim stadionie a Cerro Porteno zaliczy trzecią porażkę z rzędu na wyjeździe.

 

http://obstawianie.com/pozostale-ligi-amerykanskie-vt119688,50.htm#1768707

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-07-08, 15:22 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis – Wimbledon

Spotkanie: Agnieszka Radwańska – Madison Keys

Typ: under 20 gemów

Kurs: 1,92

Buk: Pinnacle

Data i godzina: 29.06.13 12:30

 

Dziś o godz. 12:30 odbędzie się mecz w III rundzie Wimbledonu pomiędzy Agnieszką Radwańską a Madison Keys. Zwyciężczyni tego pojedynku awansuje do IV rundy. Polka to 4. Rakieta Świata, Amerykanka jest 52. w rankingu WTA.

 

Osiemnastoletnia Amerykanka w I rundzie wygrała z 56. w rankingu Brytyjką Heather Watson 0:2 (3:6 5:7). W II rundzie Keys wygrała z Niemką Moną Barthel również 2:0. 33. w rankingu WTA tenisistka przegrała 6:4 6:2. Amerykanka mierz 178 cm wzrostu, jest praworęczna i ma oburęczny backhand. W swojej karierze wygrała 3 turnieje ITF. W ubiegłym sezonie osiągnęła II rundę Wimbledonu – jest to jej najlepszy wynik na londyńskiej trawie. Bardzo perspektywiczna zawodniczka, w tym momencie jest w najlepszej formie w karierze (w czerwcu 2013 znalazła się najwyżej w rankingu WTA w swojej karierze)

 

Isia idzie jak burza w londyńskim turnieju. Wygrała w I rundzie z 116. w rankingu WTA Austriaczką Yvonne Meusburger 2:0 (6:1 6:1). Awans do drugiej rundy zajął jej niecałą godzinę gry. W II rundzie Agnieszka pokonała 98. w rankingu Francuzkę Mathilde Johansson 2:0 (6:1 6:3). Mecz był przerwany w drugim secie z powodu opadów deszczu. Polka mierzy 1,72 m, jest praworęczna i posługuje się oburęcznym backhandem. W ubiegłym sezonie Isia zagrała w finale Wimbledonu.

 

Obie zawodniczki spotkały się rok temu na turnieju w Miami – Polka wygrała wtedy 2:0 (6:1 6:1).

 

Stawiam na Agnieszkę Radwańską. Tradycyjnie: po pierwsze – patriotycznie, jako kibic Isi wierze w nią i jej umiejętności. Po drugie – Isia straciła tylko 6 gemów w pierwszych dwóch rundach, Madison Keys - 14. Amerykanka jest co prawda w szczytowej formie, ale nie może pochwalić się wygraną z tenisistką z światowego topu w ostatnim czasie Po trzecie – obie tenisistki w rankingu dzieli aż 48. miejsc. Po czwarte Polka ograła już raz Amerykankę. Po piąte – Polka na Wimbledonie czuje się świetnie – oprócz finału sprzed roku, może pochwalić się zwycięstwem wśród juniorek na Wimbledonie w 2005 roku. Amerykanka swoje najlepsze wyniki osiągała na nawierzchni ziemnej.

 

Myślę, ze Polka wygra w dwóch setach i pewnie awansuje do kolejnej rundy.

http://obstawianie.com/wimbledon-vt125655,25.htm#1768740

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-07-08, 15:24 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Łukasz Kubot - Benoit Paire 12:30

 

Typ: over 39.5 gem

Kurs: 2.15

Pinnacle

 

 

Spotkanie trzeciej rundy turnieju na kortach Wimbledonu. Nasz rodak powalczy o awans do kolejnej rundy na korcie 18 o godzinie 12 30, oczywiście jeżeli pozwoli na to pogoda. Kubot niestety poleciał znacznie w rankingu po słabym jak dotąd sezonie. Co ciekawe panowie grali między sobą nieco ponad roku temu na korcie trawiastym turnieju w Hertogenbosch. Wtedy Łukasz był faworytem a w rankingu plasował się na 48 pozycji, ale uległ Francuzowi w 3 setach. Polak lubi tą nawierzchnie. Wiadomo jak dobrym jest on deblistą i niemal w każdej akcji widzimy go w ofensywnej akcji przy siatce. W pierwszej rundzie tegorocznego Wimbledonu pokonał on Andreeva w stosunku 6-1 7-5 6-2. W tym spotkaniu nieźle funkcjonwał serwis. Wygrywał 68 % piłek po swoich serwisach wliczając także drugie serwisy. Dobrze wyglądała ta bardzo ważna u niego statystyka w grze przy siatce 28 of 37 = 76 %. Rywal polaka jest 7 lat młodszy, ma dobre warunki fizyczne i napewno bardzo ciężko odebrać mu serwis. Jeżeli chodzi o jego dyspozycję to ciężko coś stwierdzić ponieważ Ungur i Robert to nie są przeciwnicy z najwyższej półki. Nie najlepiej zaczął sezon na kortach trawiastych. Porażka w drugiej rundzie turnieju w Londynie z Kudlą po dwóch setach, a następnie krecz w pierwszym secie kolejnego z turniejów. To pozwala z pewnym optymizmem patrzeć na to spotkanie. Kubot powinien powalczyć, ten mecz nie powinien skończyć się w trzech setach, a wtedy over będzie niemal pewny.

 

http://obstawianie.com/wimbledon-vt125655,25.htm#1768761

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-07-08, 15:24 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka, Liga Światowa

Spotkanie: Brazylia vs Francja

Typ: Francja +2,5 seta

Kurs: 2.10

Bukmacher: Bet365

Godzina: 15:00

Analiza:

 

2 pojedynek dzień po dniu tych reprezentacji które występują w grupie m.in z Polakami.Brazylia przed wczorajszym meczem miała na koncie 4 zwycięstwa i prowadziła w grupie A.Francja na swoim koncie miała 6 punktów z dwoma zwycięstwami oraz dwoma porażkami.Wczoraj wszystko wskazywało na to że Brazylijczycy łatwo wygrają 3-0 ale Francuzi pokazali na prawdę dobrą siatkówkę i urwali seta reprezentantom z kraju kawy.Było bardzo blisko wygranej przez Francję gdyż w tie-breaku prowadzili już 10-7 jednak wtedy coś się posypało i Francuzi przegrali do 12.Jednak grali oni bardzo ciekawy volleyball.Tacy zawodnicy jak Ngapeth, Sidibe czy też Lyneel to na prawdę świetni gracze a szczególnie ten ostatni, Lyneel zaskoczył mnie bardzo bo wcześniej nie za wiele o nim słyszałem ale jednak ten leworęczny przyjmujący robi furorę w tej LŚ.Do tego Francja posiada dwóch na prawdę klasowych rozgrywających.Rafael Redwitz oraz Toniutti to para która znakomicie się uzupełnia i nigdy rozgrywający to nie jest słaby punkt Francuzów.Przejdźmy teraz do Brazylijczyków.Jak wiadomo jest to klasowa drużyna, wicemistrzowie olimpijscy.Co prawda bez takich zawodników jak Murilo, Giba, Sergio czy też Rodrigao ale z nowymi gwiazdami którymi są Lucarelli, Eder.W dodatku gwiazdy z olimpiady czyli Lucas, Visotto i Dante.Jak osobiście nie rozumiem fenomenu Vissotto bo jak dla mnie jest to przeciętny atakujący i już wczorajsze wejście Wallace w tie-breaku to pokazała.Wallace najpierw skończył 2 ważne ataki a potem rozstrzelał zagrywką reprezentantów Francji.Bernardo Rezende jednak woli grać tym wyższym atakującym i jak dla mnie dzięki temu Francuzi mają większą szansę na ugranie czegoś.Skoro wczoraj byli blisko zwycięstwa to dlaczego dziś nie mieli by ugrać seta.Z tak dobrze grającymi zawodnikami jest to na pewno możliwe.Ja osobiście na to liczę a zw względu na to że nie mogłem znaleźć ciekawego kursu z Wimbledonu to chciałem zagrać Ligę Światową i liczę że się nie zawiodę.

 

http://obstawianie.com/liga-swiatowa-2013-vt125608.htm#1768764

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-07-08, 15:25 ]

:plus: 110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis - Wimbledon

Spotkanie: Łukasz Kubot - Benoit Paire(-4.5 gema) 12:30

Typ: 2

Kurs: 1.96

Pinnacle

24-letni Paire gra ostatnio niezły tenis. Oceniam jego umiejętności znacznie wyżej niż naszego rodaka. Kubot zawsze był przeciętnym tenisistą, więc jeśli przeszedłby do następnej rundy byłoby to wielkim zaskoczeniem. Prawdopodobnie jest w 3 rundzie tylko dlatego, że pogromca Nadala wycofał się z turnieju przez kontuzję.

Panowie grali między sobą 4 razy w ciągu ostatnich dwóch lat i zawsze wygrywał Francuz. Stawiam, że teraz także wygra w 3 lub 4 setach.

http://obstawianie.com/wimbledon-vt125655,25.htm#1768779

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-07-08, 15:25 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Mistrzostwa Świata U-20

29.06.2013 17:00

Uzbekistan - Urugwaj

typ: 1

kurs: 4.75

buk: Bet365

 

Ostatnio kolejka gier w fazach grupowych Mistrzostw Świata do lat 20. Dzisiaj zagra m.in. grupa F, a mnie najbardziej zaciekawiło spotkanie Uzbekistanu z Urugwajem.

Uzbecy na razie są liderem w swojej grupie. Zdobyli oni 4 punkty wygrywając z Nową Zelandia 3:0 i remisując z Chorwacją 1:1. W pierwszym meczu zagrali bardzo dobrze, natomiast drugie spotkanie może nie było już tak dobre, ale i tak podoba mi się ich gra jak do tej pory na tym Mundialu. Dla mnie jest to zespół, który może zostać ogłoszony "czarnym koniem" turnieju. W sparingach przed mistrzostwami wygrali 2:0 z Portugalią, czy napsuli sporo krwi Hiszpanom.

Gracze Urugwaju na razie znajdują się na 3 miejscu w tabeli. Przegrali oni 1:0 z Chorwatami i wygrali 2:0 z Nową Zelandią. Urusy mają kilku ciekawych zawodników, a mnie najbardziej podoba się Acevedo. Przed mistrzostwami rozegrali dwa sparingi z Chile i Paragwajem i oba przegrali.

Co do braków kadrowych to nie zagra tylko jeden zawodnik Uzbekistanu, lewy obrońca Fomin.

Dla mnie osobiście kursy na Uzbeków są zbyt wygórowane. Bukmacherzy dalej w nich nie wierzą, a oni grają naprawdę fajną piłkę. Myślę, że w tym meczu o pewny awans to zawodnicy z Azji wygrają.

 

http://obstawianie.com/rozgrywki-mlodziezowe-vt7708,50.htm#1768798

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-07-08, 15:26 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Irlandia - pierwsza liga

Spotkanie: Limerick - Dundalk

Typ: ilość goli under 1,5

Kurs: 3,25

Godz: 29.06.2013 20:45

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

na dzisiaj wybralem spotkanie z ligi irlandzkiej, ktore konczy 18 kolejke. 4 druzyna dundalk zagra na wyjezdze z 7 zespolem limerick. gospodarze maja 19 pkt, a goscie 33. roznica jest spora. dundalk w ostatnich 5 meczach zanotowali 4 wygrane i jedna porazke. zwyciezyli co prawda po wczesnej czerwonej kartce, ale jednak z st. patricks, a takze sligo czyli druzynami z podium. poza tym bardzo dobrze prezentuja sie na wyjazdach. maja bilans 7-0-1 i bramki 12:4. na wyjazdach widac graja konsekwentnie z tylu, trudno im strzelic. limerick w 5 ostatnich meczach zdobyli tylko 2 pkt. u siebie tez nie maja rewelacyjnego bilansiu 2-4-2i bramki 6:5. obie druzyny malo strzelaja i malo traca. 0obie druzyny na 5 ostatnich meczy maja po 3 under 1,5. dzisiejszy mecz moze byc meczem na jedna bramke.

 

http://obstawianie.com/irlandia-poludniowa-vt119628,25.htm#1768803

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-07-08, 15:26 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...