Skocz do zawartości

wszystko na temat kursu i obstawiania (pomoc)


siwylkw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy, i mam pewne pytania dotyczące obstawiania. Powiedzmy że chcę obstawić mecz gdy widzę kurs 2.00. Obstawiam 20 zł. Okazuje się gdy jest powiedzmy 75 minuta jest 3:0 dla postawionej ekipy, a kurs spadł do 1.05. Jak moja wygrana będzie się liczyła? Kurs 2.00 gdy postawiłem kupon czy ten co spadł do np 1.05? Mam zamiar trochę się w to "pobawić" A za bardzo nie wiem jak z tym kursem. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


obstawiac mozna pre-play i in-play, czyli prze meczem i w trakcie meczu,

 

przed meczem obstawiasz 2,0 kurs i nie obchodzi Cie co dalej wygra twoj zaklad, to wygrywasz po kursie 2,0 x stawka,

 

inplay jesli postawiles po 2,0 w niektorych bukmacherach internetowych masz mozliwosc wyjscia z zakladu po aktualnym kursie tzw, cashin, dziala to w 2 strony jak np spotkanie nie idzie Ci po Twojej mysli takze mozesz wyjsc z zakladu, ale wtedy oddają Ci mniej niż stawka początkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. O to mi chodziło. Chyba zacznę się w to bawić. Dziś z ciekawości jak by obstawiłem parę meczy i w ogóle. Z obstawionych w sumie 325 zł wygrana wyszła 605.23 zł tak więc myśle że ładnie. Fart bo udało mi się trafić w lotto pierwszą liczbę stąd wygrana 5zł przy kursie 45. To takie "niby" obstawianie. Które zapisywałem w zeszycie. Zawsze lepiej się tak na początku pobawić, niż na prawdziwe pieniądze. A tak w ogóle to jakiego bukmachera najbardziej polecacie? Bet365 jest dobry? Dzięki za pomoc :)

 

 

 

Ps: Wiem, że to nie jest odpowiedni temat do tego pytania, ale nie chce zaśmiecać forum i przy okazji zapytam. Czy buka przyjmuje wszystkie rodzaje banków? Tzn chodzi o wpłatę i wypłatę pieniędzy. Ponieważ u mnie jest nietypowy bank SGB. Stąd to pytanie. Czy istnieje inna forma wpłaty i wypłaty pieniędzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecałbym ci Betclic z powodu świetnego bonusu powitalnego - sprawdź u nas na forum jego warunki są dokładnie opisane oraz bet-at-home ze względu na bardzo prosty interfejs. Ogólnie to większość buków jest godna polecenia. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Naprawdę dużo mi pomogą. Dopiero zaczął bym grać za ok miesiąc, więc mam czas na zastanowienie się gdzie zacząć i w ogóle. A tak na marginesie to ile można obstawić kuponów? Mogę np sobie obstawić na jedną drużynę że wygra na kuponie? Czy muszę np dwa mecze? Słyszałem że gdy dwa mecze wejdą to kurs liczy się np 1,25 x 1,50 = 1.88 tak? Polecacie obstawiać po jednym meczu na kupon czy np dwa? Chodzi mi na początek. Chcę na początku wpłacić 100 zł żeby spróbować w to grać. ok 7-10 zł na kupon. Tak polecają, max 10% stanu konta na kupon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz grać zarówno pojedyncze kupony jak i kumulowane. W tych drugich wygraną liczysz w ten sposób stawka * iloczyn kursów. Ja preferuję obstawianie singli, ale znam osoby które za głupie 2 złote zarobiły niezły hajs - kwestia szczęścia. Jedno jest wiadomo single są bezpieczniejsze, ale mniej wygrasz. Sam sobie odpowiedz czy lubisz większe ryzyko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@raidenn Dzięki :) Myślę na początku obstawiać trochę pojedyńczych, a jeśli już cos zarobię to coś więcej. Dziś obstawiłem na niby cztery mecze na kuponie, zapisałem w zeszycie. Zwycięstwa Valencii,Atletico,Realu i Barcelony. 20 zł stawka kurs 11.48 wygrana 229,69 zł. Zobaczymy czy by się udało :p Chociaż myślę że remis padnie poniedzy Valencią a Sevilla, no ale zobaczymy. Na razie pobawię się tak zapisując typy w zeszycie, zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

 

PS: Valencia+Atletico na kuponie to już kurs 7.35 więc myślę że spory jak na dwa mecze na jednym kuponie. Tak więc myślę że byłoby warto zaryzykować 20 zł na ten kupon :p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakie jest Twoje pojęcie o sporcie ale taka rada przed wejściem w poważną grę za prawdziwe pieniądze, nie graj po nazwach drużyn ;)

 

przykład zespołów które podałeś valencia i ateltico, kursy wysokie ale to ostatnia kolejka ligowa i o ile valencia gra o obronę 4 miejsca w lidze to atletico o nic już nie gra z zespołem który jeszcze walczy żeby nie spaść :) nie twierdzę że obie meczów nie wygrają ale w ostatnich kolejkach nie takie rzeczy się działy :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecam grę w zeszycie, ludzie grają za pieniadzę i nie radzą sobie z emocjami. Tutaj podam kilka przykładów:

 

"Raonic ty kanadyjsko kur*** pier***, wypierdalaj z tego kortu łamaga niedojebana, twój serwis jest kur*** wart tyle co gówno misia koali je*** parówo, żal kur*** żal i jeszcze raz żal, skończ je*** najpierw jakas szkóle, zacznij myslec na tym korcie i dopiero sie cwelu bierz za gre ty łajzo je***"

 

"Bulls wy pier*** kur***, niewolnicze ścierwa. ch** wam w dupe, jak wy chcecie wygrać do ch**** ten mecz jak kur*** każda piłkę po dobrym diffensie zje*** jak je*** zera. Do ch*** Pana, jakieś kur*** podanie jak lebiody pier***, albo wyjebią wam znowu offffffffffensssa skurwiałego. Widzisz jak gwizda cały mecz, to je*** murzynie ogarnij się do ch*** pier***. kur*** mać jak mnei wkur***, wy pier*** murzyńskie suki. je*** was kur*** :fp:"

 

Tak to się kończy, ja gram w zeszycie i też jestem zadowolony :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. No spoko jest. Ostatnie typowanie poszło dobrze. 5/6 meczy trafionych, więc spoko :p. Można się w to nieźle pobawić. Pobawię się miesiąc, zapisałem sobię że zaczynałem ze stanem konta 100 zł :p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czegoś typować trzeba zacząć. Nie warto od razu próbować zarabiać na własną rękę, gdy nie wiemy dokładnie za co trzeba się wpierw zabrać oraz na co zwrócić uwagę wybierając mecz. Po dwóch miesiącach jeśli skuteczność i yield będą wysokie można się zastanowić, aby założyć konto u bukmachera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czegoś typować trzeba zacząć. Nie warto od razu próbować zarabiać na własną rękę, gdy nie wiemy dokładnie za co trzeba się wpierw zabrać oraz na co zwrócić uwagę wybierając mecz. Po dwóch miesiącach jeśli skuteczność i yield będą wysokie można się zastanowić, aby założyć konto u bukmachera.

 

 

ale pierd**** "żeby wygrać trzeba grać" i tyle w temacie, chłopak nie wie jak kursy się mnożą a ty mu o yieldzie prawisz, niech spróbuje przegra swoją pierwszą bańkę to zmądrzeje i zacznie uczyć się na własnych błędach i zbierać doświadczenie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...