Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie


ŻYLETA

Rekomendowane odpowiedzi

Mistrzostwa Świata Czechy-Białoruś 03.05.2013 16:15 hokej

typ -1.5 Czechy

1,44

Sportingbet

 

Pora zacząć mistrzostwa świata- zapowiada sie bardzo ciekawy turniej na dzisiaj wybrałem sobie spotkanie naszych sąsiadów którzy do Skandynawii przywieźli bardzo ciekawy zespól.Mamy lekkie hendi do pokrycia w strona podopiecznych Aloisa Hadamczika , kurs nie powala ale Czesi sa zdecydowanym faworytem tego spotkania. Maja bardzo doświadczony zespól z takimi zawodnikami jak Radim Vrbata, Jiri Tlusty,Jiri Hudler czy Jan Hejda.Jako ze jest to 1 spotkanie pewnie jakiegoś wielkiego spotkania i pogromu nie zobaczymy- kadry do końca nie sa zamknięte mogą być wzmocnienia z nhl jeszcze.Imo 2 bramkami Czesi powinni wygrać, dla nich mistrzostwa świata sa zawsze bardzo ważna i prestiżowa impreza. Białorusini raczej będą tłem na tej imprezie maja bardzo przeciętnych bramkarzy, różnica powinna wyjść w przewagach granych przez naszych sąsiadów, po dzisiejszych spotkaniach będziemy troszkę mądrzejsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mistrzostwa Świata Czechy-Białoruś 03.05.2013 16:15 hokej

typ -1.5 Czechy :plus:

1,44

Sportingbet

 

Pora zacząć mistrzostwa świata- zapowiada sie bardzo ciekawy turniej na dzisiaj wybrałem sobie spotkanie naszych sąsiadów którzy do Skandynawii przywieźli bardzo ciekawy zespól.Mamy lekkie hendi do pokrycia w strona podopiecznych Aloisa Hadamczika , kurs nie powala ale Czesi sa zdecydowanym faworytem tego spotkania. Maja bardzo doświadczony zespól z takimi zawodnikami jak Radim Vrbata, Jiri Tlusty,Jiri Hudler czy Jan Hejda.Jako ze jest to 1 spotkanie pewnie jakiegoś wielkiego spotkania i pogromu nie zobaczymy- kadry do końca nie sa zamknięte mogą być wzmocnienia z nhl jeszcze.Imo 2 bramkami Czesi powinni wygrać, dla nich mistrzostwa świata sa zawsze bardzo ważna i prestiżowa impreza. Białorusini raczej będą tłem na tej imprezie maja bardzo przeciętnych bramkarzy, różnica powinna wyjść w przewagach granych przez naszych sąsiadów, po dzisiejszych spotkaniach będziemy troszkę mądrzejsi.

2 przewagi idealnie :piwo1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie

16:15 04.05.2013

Kanada-Dania

typ: over 6,5

buk: Bet365

 

Kanadyjczycy w 1 spotkaniu podejmować będą jednego z outsiderów swojej grupy. Zespół duński oparty jest głównie na zawodnikach występujących w lidze szwedzkiej i niemieckiej a zaledwie jeden zawodnik z NHL to za mało, żeby przeciwstawić się Kanadyjskiemu kolosowi. Kanada w tegorocznych mistrzostwach jest wyjątkowo mocna, głównie za sprawą braku fazy play off dla zespołów Tampa Bay, Carolina, Flyers i Edmonton. Dzięki temu w kadrze znajdują się bardzo mocni ofensywnie zawodnicy jak Stamkos, Skinner, Giroux, Eberle, Jeff i Jordan Staalowie. Są to zawodnicy, którzy bardzo dużo punktują w lidze NHL i są czołowymi postaciami swoich zespołów. Spodziewam, się że pomimo kilku treningów będą chcieli mocno wejść w turniej i zrobią dziś kanonadę z teoretycznie najsłabszym rywalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MŚ - hokej na lodzie, godz. 20.15

Spotkanie: Czechy - Szwecja [u/o 4,5]

Typ: under

Kurs: 2.19

Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza: Szwedzi wczoraj z Szwajcarami razili nieporadnością i nieskutecznością. Początek meczu ładny, szybki, nie zapowiadał takiego obrotu sprawy, ale im dłużej ten mecz trwał tym bardziej gospodarze MŚ grali gorzej. Skończylo się na 3:2 dla Szwajcarów, a 2 gole padły w 60 minucie gry. Dziś Szwedzi zagrają z Czechami, którzy trochę pomęczyli z Białorusinami, ale zagrali poprawnie w obronie zachowując czyste konto. W bramce Salak który doskonale zna szwedzką atmosferę, do tego całkiem przyjemny zaciąg z NHL, z Vorackiem, Vrbatą i Fleischmannem na czele. Wczorajsze mecze pokazały że ostrego strzelania ani ze strony Czechów ani ze strony Szwedów nie można się spodziewać. W tym roku obie ekipy już 2 razy zagrały ze sobą towarzysko. Pod koniec kwietnia Szwedzi wygrali 1:0 a w marcu Czesi 2:0. W ogóle ostatnio Czesi grali na bardzo niskie wyniki bramkowe. Ostatnie 4 gry między tymi zespołami też na under.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa Świata Norwegia-Dania 05.05.2013 20:15 Mistrzostwa Świata hokej

TYP 1

Kurs 1,78

PinnacleSports

 

Po pierwszych meczach obu zespołów można powiedzieć ze wszystko zgodnie z planem. Duńczycy przegrali z ekipa Kanady- pogromu nie było, ba nawet za sprawa Nielsena, który świetnie bronił gwiazdy nhl musiały gonić wynik i lekko sie napocić. Jak na ich mecz bardzo mało bramek, ale to jest turniej i często tak bywa Ze bramkarze słabszych zespołów maja świetne staty.Norwegowie sa dla mnie faworytem tego meczu-robią systematyczne postępy- świetny BASTIANSEN. Spokojne 3-1 ze Słowenia tagze nie rzuca na kolana.Prestiżowe spotkanie -Duńczycy w swoim rosterze posiada kilu graczy z nhl, zagrali bardzo defensywnie z Kanada tutaj raczej będziemy światkami otwartej gry, może nie będziemy światkami wyniku z poprzednich ms, ale wikingowie wygrają ten mecz grajac lepiej w przewagach, majac poprostu ciekawszy zespol.Za wiele pracy Haugen nie powinien mieć. Jego partnerzy dobrze graja w defensywie -spotkanie wieczorne warto sobie pooglądać obie skandynawskie ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa Świata Norwegia-Dania 05.05.2013 20:15 Mistrzostwa Świata hokej

TYP 1 :plus:

Kurs 1,78

PinnacleSports

 

Po pierwszych meczach obu zespołów można powiedzieć ze wszystko zgodnie z planem. Duńczycy przegrali z ekipa Kanady- pogromu nie było, ba nawet za sprawa Nielsena, który świetnie bronił gwiazdy nhl musiały gonić wynik i lekko sie napocić. Jak na ich mecz bardzo mało bramek, ale to jest turniej i często tak bywa Ze bramkarze słabszych zespołów maja świetne staty.Norwegowie sa dla mnie faworytem tego meczu-robią systematyczne postępy- świetny BASTIANSEN. Spokojne 3-1 ze Słowenia tagze nie rzuca na kolana.Prestiżowe spotkanie -Duńczycy w swoim rosterze posiada kilu graczy z nhl, zagrali bardzo defensywnie z Kanada tutaj raczej będziemy światkami otwartej gry, może nie będziemy światkami wyniku z poprzednich ms, ale wikingowie wygrają ten mecz grajac lepiej w przewagach, majac poprostu ciekawszy zespol.Za wiele pracy Haugen nie powinien mieć. Jego partnerzy dobrze graja w defensywie -spotkanie wieczorne warto sobie pooglądać obie skandynawskie ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa Świata Słowenia - Szwajcaria 08.05.2013 16:15 Mistrzostwa Świata hokej

Typ 2

kurs 1,20

bet-at-home

 

Szwajcaria idzie jak burza w tegorocznych mistrzoswtach świata wygrywajac z takimi zespolami jak Szwecja (jednym z gospodarzy mistrzostw) 3:2 oraz Czechami gromiąc ich 6:2.

Szwajcaria jest czarnym koniec mistrzostw. Czechy mizernie narazie w grupie. Dwie porażki z Szwecja jak i wyżej wymieniona Szwajcaria. Widac ze Czechy nie są przygotowane

odpowiednia do tych mistrzostw. Liczmy jednak na to ze tak łatwo nie odpuszczą w dzisiajszym starciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sweden - Canada 5/9/2013, 20-15

How many shots on goal will there be? (Regular time)

Pick: Under 60.5

1,85 Bwin

 

Postaram się krotko i na temat. Jak dla mnie bardzo fajny zakład poboczny -warty pogrania właśnie na uderka. Linia duża- Szwedzi po wczorajszym meczu i dość łatwym zwycięstwie, dzisiaj nie koniecznie będą przeważać i oddawać tyle strzałów co zawsze. Jak na razie maja ich najwięcej na turnieju 147.Zdeklasowali w tym elemencie wczoraj Norwegów 48-21 o dziwo Czechow, którzy graja jak na razie słabo 39-18 a tak z Białorusią 29-21 i Szwajcaria 31-24 czyli linia 60,5 została tylko raz przekroczona.Kanada zaczęła bardzo niemrawo ten turniej, jakby gwiazdom, które przyjechały się nie chciało albo po prostu była to dla nich jakaś kara... zamiast wakacji po odpadnięciu z rozgrywek o puchar Stanleya muszą grac ms w europie. 3 mecze i 93 strzały oddane z Dania 37-25 z rewelacja tego turnieju helwetami 21-29 i Norwegia 36-14.Również raz linia przekroczona. Bardzo dobrze bronią bramkarze obu ekip; Szwedzi na 1 miejscu prawie 94% 83-78- Kanada 6 ponad 92% 68-63.Kanadyjczycy powinni być bardziej wypoczęci od Szwedów, mobilizacji również nie powinno zabraknąć. Zapowiada się świetny mecz w miarę otwarty jak dla mnie z lekkim wskazaniem na chłopaków z ojczyzny hokeja. Obie drużyny zaczęły w końcu grac na miarę swoich nieprzeciętnych możliwości- zapowiada sie fajny mecz klasyk.Realnie patrząc, myślę ze Kanada będzie dominowała na tafli i odda więcej strzałów gdzieś w granicach 30-35 a Szwedzi 25-28.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sweden - Canada 5/9/2013, 20-15

How many shots on goal will there be? (Regular time)

Pick: Under 60.5 :plus:

1,85 Bwin

 

Postaram się krotko i na temat. Jak dla mnie bardzo fajny zakład poboczny -warty pogrania właśnie na uderka. Linia duża- Szwedzi po wczorajszym meczu i dość łatwym zwycięstwie, dzisiaj nie koniecznie będą przeważać i oddawać tyle strzałów co zawsze. Jak na razie maja ich najwięcej na turnieju 147.Zdeklasowali w tym elemencie wczoraj Norwegów 48-21 o dziwo Czechow, którzy graja jak na razie słabo 39-18 a tak z Białorusią 29-21 i Szwajcaria 31-24 czyli linia 60,5 została tylko raz przekroczona.Kanada zaczęła bardzo niemrawo ten turniej, jakby gwiazdom, które przyjechały się nie chciało albo po prostu była to dla nich jakaś kara... zamiast wakacji po odpadnięciu z rozgrywek o puchar Stanleya muszą grac ms w europie. 3 mecze i 93 strzały oddane z Dania 37-25 z rewelacja tego turnieju helwetami 21-29 i Norwegia 36-14.Również raz linia przekroczona. Bardzo dobrze bronią bramkarze obu ekip; Szwedzi na 1 miejscu prawie 94% 83-78- Kanada 6 ponad 92% 68-63.Kanadyjczycy powinni być bardziej wypoczęci od Szwedów, mobilizacji również nie powinno zabraknąć. Zapowiada się świetny mecz w miarę otwarty jak dla mnie z lekkim wskazaniem na chłopaków z ojczyzny hokeja. Obie drużyny zaczęły w końcu grac na miarę swoich nieprzeciętnych możliwości- zapowiada sie fajny mecz klasyk.Realnie patrząc, myślę ze Kanada będzie dominowała na tafli i odda więcej strzałów gdzieś w granicach 30-35 a Szwedzi 25-28.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MŚ - hokej na lodzie, godz. 16.15

Spotkanie: słowenia - czechy

Typ: słowenia +3,5 (HA)

Kurs: 1,6

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

 

Po czterech kolejkach można wyciągać już jakieś wnioski. Słowenia z pewnością bedzie walczyć o utrzymanie zaś czechy powalczą o awans do pierwszej czwórki. jak do tej pory słowenia przegrała wszystkie swoje mecze, w tym jeden po dogrywce. mecz z czarnym koniem turnieju - szwajcaria (która ograła nawet kanadę co wskazuje jak silnym sa zespolem) zakonczyl sie pogromem 7:1. dwa kolejne mecze to przegrana po dogrywce i przegrana jednym golem. ostatni mecz to przegrana dwiema bramkami (3:1) lecz 3 gol norwegowie strzelili 5 sek przed koncem do pustej bramki. widac, ze walcza i tanio skory nie oddaja. czechom rowniez idzie cięzko. wygrali z białorusia 2:0 (obie bramki strzelone w przewadze). przegrali ze szwecją i szwajcaria oraz wygrali po dogrywce z dania. czesi w zadnym meczu nie strzelili wiecej niz dwa gole. slowency za to strzelali w kazdym meczu choc jedna bramke. przyjmujac, ze dzis rowniez strzela to czesi musieli by trafic 5 razy do bramki rywali aby mój typ byl nietrafiony. ja jednak w to nie wierze i licze, ze i dzis slowenia latwo sie nie podda i bedzie walczyc o utrzymanie w dywizji A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa Świata Niemcy-Łotwa 11.05.2013 19:15

TYP 1

1,75

PinnacleSports

 

No to się porobiło w grupie B mamy strasznie ciekawe ms -niespodzianek nie brakuje.Mecz piekielnie ważny dla całej tabeli i naszych zachodnich sąsiadów.Tabela pokazuje ze jest to mecz 2 ostatnich zespołów mających odpowiednio 4 i 3 pkt.Przy dobrej postawie Austrii, Francji i dużym kryzysie Słowaków wszystko sie może zdarzyć.Patrząc na suche wyniki zdecydowanym faworytem tego meczu sa podopiecznych Cortiny, maja roster oparty praktycznie na zawodnikach swojej ligi- bardzo solidnej. Niemcy słyną z dobrej gry w defensywie, graja bardzo dobrze ciałem- maja doświadczony zespól. Graja dobry turniej są w miarę skuteczni, bardzo trudne mecze na początku. Gdzie nie sprawili żadnej niespodzianki, ale pomęczyli współgospodarzy turnieju Finów 4-3 po dogrywce długu walczyli ze zborna 1-4 i 2-3 ze Słowacją.Zostały mecze gdzie sa faworytem -planowe 2-0 z Austria i teraz mecz z Łotwa który trzeba wygrać.Łotwa gra strasznie w kratkę lanie od Rosji 6-0 porażki z USA 4-1 Austria 6-3 i zwycięstwo ze Słowacją 5-3 .Podopieczni Nolana graja techniczny hokej, dobrze jeżdżą na łyżwach- myślę ze będzie różnica w grze ciałem, przy bandzie przy przewagach na korzyść Niemców. ZEPP Lepiej broni a to może byc ważny element . Bardzo liczę na EHRHOFF braci Goc i TRIPPa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa Świata Niemcy-Łotwa 11.05.2013 19:15

TYP 1 :plus:

1,75

PinnacleSports

 

No to się porobiło w grupie B mamy strasznie ciekawe ms -niespodzianek nie brakuje.Mecz piekielnie ważny dla całej tabeli i naszych zachodnich sąsiadów.Tabela pokazuje ze jest to mecz 2 ostatnich zespołów mających odpowiednio 4 i 3 pkt.Przy dobrej postawie Austrii, Francji i dużym kryzysie Słowaków wszystko sie może zdarzyć.Patrząc na suche wyniki zdecydowanym faworytem tego meczu sa podopiecznych Cortiny, maja roster oparty praktycznie na zawodnikach swojej ligi- bardzo solidnej. Niemcy słyną z dobrej gry w defensywie, graja bardzo dobrze ciałem- maja doświadczony zespól. Graja dobry turniej są w miarę skuteczni, bardzo trudne mecze na początku. Gdzie nie sprawili żadnej niespodzianki, ale pomęczyli współgospodarzy turnieju Finów 4-3 po dogrywce długu walczyli ze zborna 1-4 i 2-3 ze Słowacją.Zostały mecze gdzie sa faworytem -planowe 2-0 z Austria i teraz mecz z Łotwa który trzeba wygrać.Łotwa gra strasznie w kratkę lanie od Rosji 6-0 porażki z USA 4-1 Austria 6-3 i zwycięstwo ze Słowacją 5-3 .Podopieczni Nolana graja techniczny hokej, dobrze jeżdżą na łyżwach- myślę ze będzie różnica w grze ciałem, przy bandzie przy przewagach na korzyść Niemców. ZEPP Lepiej broni a to może byc ważny element . Bardzo liczę na EHRHOFF braci Goc i TRIPPa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa Świata Francja-Niemcy 14.05.2013 15:15

typ 2

kurs 1,565 :minus:

Pinnacle

 

No to i ja opisze ostatnie spotkanie w grupie B naszych zachodnich sąsiadów.Długo sie zastanawiałem co zagrać i wybrać pod konkurs ; hendi Finów, Niemców no ale padło na czyste win podopiecznych Pata Cortiny. Kurs nie najgorszy a jest to dla mnie pewniaczek, sytuacja w grupie jest bardzo ciekawa- praktycznie wszystkie drużyny o coś graja.Niemcy maja wszystko pod własna kontrola wystarczy wygrać- myślę ze USA nie odpuści Słowakom mimo szybkiego 2-0 patrząc na formę sa wstanie odwrócić losy tego meczu- patrząc na wyniki sa(byli) faworytem tego spotkania. Słowacy sa sobie sami winni całej sytuacji- trzeba było zagrać bardziej poważnie i wygrać choćby spotkanie z Łotwa(Austria).Jak dla mnie Niemcy w każdym elemencie sa zespołem lepszym, co maja wygrać to wygrywają; Łotwa, Austria teraz pora na Francję.Graja zdecydowanie lepiej w obronie sa mocniejsi fizycznie, także psychicznie, myślę ze ważnym elementem będzie 1 dzień wolnego- wczoraj podopieczni Nolana wypunktowali Francję 3-1 a Niemcy odpoczywali.Trójkolorowi i tak graja świetny turniej.Bardzo ważnym czynnikiem dla Niemców jest Rob ZEPP chyba najlepszy bramkarz tej imprezy ciężko go będzie pokonać podopiecznym HENDERSON-a którzy wczoraj mieli tyle szans grając praktycznie non stop w przewagach w 3 tercji.Niemcy graja dobrze przewagi i dzisiaj jeśli będą mieli okazje to wypunktują trójkolorowych bezlitośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sweden - Canada 5/16/2013, 20-15

How many shots on goal will there be? (Regular time)

Pick: OVER 59.5

1,85 Bwin

 

Kilka dni temu grałem na under w tej parze i bylem tego bardzo pewny - linia była o 1 strzał większa i udało się szczęśliwie trawić, bo Trzy korony wygrały 33-27-teraz taka linia da mi także zwycięstwo.Tym razem jestem pewny overka 59,5.18 do 5 w strzałach - niesamowitą przewagę w 3 tercji osiągnęły trzy korony- raz po raz oddając strzały na kanadyjska bramke .Teraz żarty się skończyły i przegrywający odpada- mamy bardzo ciekawe pary można wiele zarzucić obu drużyną. Gospodarzą mistrzostw ze graja bardzo przeciętnie, ale strasznie ambitnie oddają mnóstwo strzałów i walczą do końca, nawet jak przegrywali 3-0 nie odpuszczali nawet na moment -sami regularnie przekraczają ponad 30 strzałów- często i 40 na pewno brakuje skuteczności Szwedom.Troszkę brakuje i jakości - ta jest po stronie Kanadyjczyków, którzy graja kiedy chcą. Na wiele pozwolili Słoweńca Ą- indywidualnie sa bardzo mocni ,podtrawia zagrać bardzo dojrzały, wyrafinowany a przy tym skuteczny hokej.Obie ekipy wypoczęte skłaniałbym sie ku Kanadzie ale...Szwedzi powalczą, będzie dobre spotkanie i sporo strzałów.Polecam pograć- bo linia niska na to co obie drużyny pokazują w tym elemencie gry na mistrzostwach. Po 7 spotkaniach Szwedzi oddali 261 strzałów a Kanadyjczycy 222 myślę ze jutro wieczorem obie ekipy zakręcą sie w granicach 30 strzałów.Kolega yaz wrzucił bardzo ciekawe statystyki odnośnie pojedynków obu drużyn .Do tego w ostatnich latach tylko raz nie przekroczyli overa 61 strzałów w 2009 roku.

09.05.11 Canada (shots on goal) - Sweden (shots on goal) 43:25 (17:6, 11:9, 15:10)

16.05.10 Canada (shots on goal) - Sweden (shots on goal) 33:32 (9:15, 11:12, 13:5)

08.05.09 Canada (shots on goal) - Sweden (shots on goal) 29:26 (6:9, 17:8, 6:9)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosja - USA

over 5,5 :arrow:2.00 :arrow:Bet365 :t:3:8

16-05-2013 12:00

 

 

Zaczyna się faza playoff, tu już nie ma kalkulacji, grania na pół gwizdka - przegrany odpada z turnieju. Obie ekipy są bez wątpienia mocne w formacji ofensywnej, jednak jak pokazała faza grupowa potrafią też sporo bramek tracić nawet ze słabszymi ekipami (przykładem ostatni mecz Rosji, której Austriacy wbili 4 gole lub USA, których Słowacy ograli 1:4). W obu ekipach pierwszoplanowe role rozgrywają zawodnicy z NHL, których drużyny odpadły z fazy playoff Pucharu Stanleya bądź też się do niej nie zakwalifikowały.

I tak wśród zawodników "Sbornej" błyszczą Kovalchuk (8 goli, 5 asyst - gdyby nie 29min kar pewnie byłoby więcej), Radulov (5 goli, 5 asyst) oraz Medvedev (2 gole, 5 asyst). Warto dodac, że dziś zapewne zobaczymy w wyjściowym składzie Ovechkina, którego Caps ulegli Rangersom, co jest dużym wzmocnieniem. Będzie to też swoisty element zaskoczenia, warto przemyśleć zagranie gola Owcy, który w NHL prezentował się bardzo dobrze i był motorem napędowym stołecznej drużyny.

Amerykanie w swoich szeregach również mają znakomitych graczy: Stastny (4 gole, 5 asyst), Smith (3 gole, 4 asysty) oraz skutecznie podający Faulk (6 asyst).

Ostatni mecz obu drużyn, rozegrany właśnie na obecnych MŚ zakończył się wygraną Rosji 5:3 bo znakomitym widowisku i uważam, iż dzisiejsze spotkanie będzie miało podobny przebieg oraz po raz kolejny będzie obfitowało w grad bramek. Buki ewidentnie sugerują mecz "taktyczne szachy", jednak przy tak bogatych składach obu drużyn może być dobrą okazją by złapać wyższy kurs. Rosjanie mają na pewno lepszego bramkarza - Bryzgalov (bo nie sądzę, by wystawili słabego Varlamova) ma solidne statsy i może być tu kluczem do zwycięstwa. Bishop na bramce USA będzie musiał zagrać bajkę, by nie puścić przynajmniej 3 goli, a wg jego statsow raczej niewielkie są na to szanse ;)

 

Myślę, że kluczowa będzie tu również gra podczas PP, obie ekipy skrzętnie wykorzystują swoje szanse z minimum 25% skutecznością (USA - 32%). Obie ekipy mniej więcej podobnie stoją w kwestii kar, więc spodziewam się ciosu za cios. Ekipy można powiedzieć, że się znają i mają świadomość klasy przeciwnika. Obie były wymieniane jako faworyci do zdobycia tytułu, dziś jedna odpadnie.

Równie ciekawie zapowiada się też wieczorny mecz między Kanadą (której wartość znacznie wzrosła jak stawił się Stamkos) a Szwecją (którą wsparci ostatnio bracia Sedin, mocno zwiększając potencjał drużyny w ofensywie). Jeden ze speców hokejowych w Stanach powiedział, że zwycięzcy tych dwóch ćwierćfinałów zagrają o złoto, sugerując, że Czesi i znakomici przecież na tych MŚ Szwajcarzy, którzy zagrają dziś o 14:45, zwyczajnie się wypalą i odpadną najwyżej w półfinale. Jak będzie - zobaczymy. Póki co ja widze tu dziś grad goli, dokładny wynik 4:3 dla Rosjan :))

 

Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, Mistrzostwa Świata, godz 20:15



Kanada - Szwecja

TYP: 1

KURS: 1,82

BUK: Pinnacle

 

Analiza:

 

Dzisiaj postanowiłem napisać analizę do hokeja a dokładniej do Mistrzostw Świata gdzie zaczyna się runda pucharowa i zmierzą się ze sobą Kanada z zespołem Szwecji. Faworytem tego meczu jest Kanada ale kursy są bardzo interesujące więc warto jest zagrać.

 

Kanada w grupie A zajęła 2 miejsce z dorobkiem 18 oczek. przegrali o 2 oczka ze Szwajcarią która gra znakomicie i awansowała dalej. Kanada 6 meczy wygrała i jeden mecz przegrali. Wygrali oni z zespołami: Dani 3:1, Norwegii 7:1, Białorusi 4:1, Czech 2:1, Szwecji 3:0 i zespołem Słowenii 4:3 a przegrali ze Szwajcarami 3:2. A więc jak widać bardzo dobrze się spisują i wygrywają dużo meczy.

 

Natomiast zespół Szwecji znajduje się w grupie A i w grupie zajęli oni 3 miejsce z dorobkiem 15 oczek. wygrali oni 5 meczy i dwa mecze przegrali. Wygrali oni z : Czechami 2:1, Białorusią 2:1, Norwegią 5:1, Słowenią 2:0 i z zespołem Dani 4:2. Przegrali oni z zespołem Kanady 3:0 i z zespołem Szwajcarii 3:2. A więc średnio się w tych rozgrywkach spisują.

 

Oba zespoły w ostatnich 5 meczach pomiędzy sobą to 3 razy wygrywali Kanadyjczycy natomiast 2 razy wygrali Szwedzi. Moim zdaniem ten mecz może być zaciekły lecz uważam że reprezentacja Kandy wygra bo jest zespołem lepszym i jak USA dzisiaj tak samo Kanada zagra od początku na 100 % i pokaże kto jest lepszy. Kursy są ciekawe dlatego też stawiam na zespół Kanady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sweden - Canada 5/16/2013, 20-15

How many shots on goal will there be? (Regular time)

Pick: OVER 59.5 :plus:

1,85 Bwin

 

Kilka dni temu grałem na under w tej parze i bylem tego bardzo pewny - linia była o 1 strzał większa i udało się szczęśliwie trawić, bo Trzy korony wygrały 33-27-teraz taka linia da mi także zwycięstwo.Tym razem jestem pewny overka 59,5.18 do 5 w strzałach - niesamowitą przewagę w 3 tercji osiągnęły trzy korony- raz po raz oddając strzały na kanadyjska bramke .Teraz żarty się skończyły i przegrywający odpada- mamy bardzo ciekawe pary można wiele zarzucić obu drużyną. Gospodarzą mistrzostw ze graja bardzo przeciętnie, ale strasznie ambitnie oddają mnóstwo strzałów i walczą do końca, nawet jak przegrywali 3-0 nie odpuszczali nawet na moment -sami regularnie przekraczają ponad 30 strzałów- często i 40 na pewno brakuje skuteczności Szwedom.Troszkę brakuje i jakości - ta jest po stronie Kanadyjczyków, którzy graja kiedy chcą. Na wiele pozwolili Słoweńca Ą- indywidualnie sa bardzo mocni ,podtrawia zagrać bardzo dojrzały, wyrafinowany a przy tym skuteczny hokej.Obie ekipy wypoczęte skłaniałbym sie ku Kanadzie ale...Szwedzi powalczą, będzie dobre spotkanie i sporo strzałów.Polecam pograć- bo linia niska na to co obie drużyny pokazują w tym elemencie gry na mistrzostwach. Po 7 spotkaniach Szwedzi oddali 261 strzałów a Kanadyjczycy 222 myślę ze jutro wieczorem obie ekipy zakręcą sie w granicach 30 strzałów.Kolega yaz wrzucił bardzo ciekawe statystyki odnośnie pojedynków obu drużyn .Do tego w ostatnich latach tylko raz nie przekroczyli overa 61 strzałów w 2009 roku.

09.05.11 Canada (shots on goal) - Sweden (shots on goal) 43:25 (17:6, 11:9, 15:10)

16.05.10 Canada (shots on goal) - Sweden (shots on goal) 33:32 (9:15, 11:12, 13:5)

08.05.09 Canada (shots on goal) - Sweden (shots on goal) 29:26 (6:9, 17:8, 6:9)

Luźno :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity ten mecz Kanady ze Szwecją, ściany w obronie, szybkie kontry, kombinacyjne akcje, nieuznany gol ułamek sekundy po końcowej syrenie. Giroux, który najpierw w głupi sposób przykłada rękę do straconej bramki, a potem sam strzela gola %-) Nawet w dogrywce chodzili jak w zegarku, oddali multum strzałów. Typ na SOG był strzałem w "10", sam oczywiście zagrałem :)) Szwedzi po karnych wygrali to spotkanie i będą bardzo mocną ekipą, jak dla mnie finał na bank mają. Po wzmocnieniu braćmi Sedin grają naprawdę znakomicie, choć szkoda mi Kanady, którą osobiście bardzo lubię i której kibicuję :/

I tak w pierwszym półfinale spotkają się współorganizatorzy imprezy, co jest w sumie dobrym scenariuszem, bo gospodarz będzie na pewno w finale ;) Finowie dobra paka, Kontiola szaleje, choć Słowacy walczyli do końca i przegrali tylko jedną bramką...

 

Mimo pogoni Czechów w trzeciej tercji nie odrobili oni strat do Szwacjarów i ulegli im 1:2. Przed Szwacjarami półfinał z USA i choć są dla mnie absolutną rewelacją i należy czuć do nich respekt, nie daje im szans w starciu z Amerykanami. Ale to nie będzie już 8:3 jak z Rosją, której obrona była tak dziurawa jak szwajcarski ser %-) To będzie bardzo zbliżony wynik i wyrównany mecz...

 

Zobaczymy czy sprawdzą się słowa fachowców ze Stanów, którzy typowali finał USA-Szwecja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwedzi wygrali ten mecz bo byli lepiej przygotowani fizycznie, zdecydowanie poprawili grę w obronie po 3 bardzo dobrych wzmocnieniach rosteru - Kanada puchła z minuty na minute....i kolejny zawód na ms. Cala impreza bardzo fajna- zaskakują Helweci bez slagszego meczu na turnieju , no i suomi w krajowym składzie graja świetnie- bardzo zgrani to tylko pokazuje o sile hokeja w tym kraju.Mi sie strasznie USA podoba bardzo mocna paka w ataku tylko zależy jak wejdą w mecz...dużo dają bramkarze ale to taki slogan na pewno jakieś fajne typki się znajda na zakończenie turnieju na razie czekamy, myślimy i analizujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...