Jump to content

PITY kwity itp.


eltondi
 Share

Recommended Posts

Witam znawców prawa finansowego w tym kraju %-) a więc tak rozliczyłem się z urzędem skarbowym za rok 2012 PITem 37 wszystko git otrzymałem zwrot, a następnie dostałem list z z instytucji finansowej PIT - 8C i otrzymałem od nich 30zł za polecenie użytkownika na picie jest 29,99, w necie znalazłem sprzeczne informacje gdzie mam wpisac ten "dochód" jak ktoś zna sie na tym bądź zna przydatne linki wielkie dzięki :) sam bym skoczyl do urzedu skarbowego ale akurat wczoraj mialem wypadek i nie bardzo mogę sie ruszac :( i akurat znazl sie czas by rozwiązać ten problem ;p

 

:piwo1:

Link to comment
Share on other sites


Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...