Skocz do zawartości

Lay X HT


wudar72

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Będę grał przeciwko remisowi do przerwy czyli typ 1 2

kurs minimalny @1,50

stawkowanie FK dla kursu @1,50

Wirtualny bank 10220.00j czyli do 10 progu

Stawka początkowa 5j

Zdaję sobie sprawę że nie jest to żaden system ale jeśli pozwolicie to chciałbym spróbować jak to będzie wyglądać

 

1

Real Potosi - Club Aurora

@1,50

stawka 5j :plus:

-------------------------------------

:plus: 7,50j

 

stan :plus:2,50j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witajcie,

Będę grał przeciwko remisowi do przerwy czyli typ 1 2

kurs minimalny @1,50

stawkowanie FK dla kursu @1,50

Wirtualny bank 10220.00j czyli do 10 progu

Stawka początkowa 5j

Zdaję sobie sprawę że nie jest to żaden system ale jeśli pozwolicie to chciałbym spróbować jak to będzie wyglądać

 

1

Real Potosi - Club Aurora

@1,50

stawka 5j

:plus:

---------------------------------------

:plus: 7,5j

 

stan :plus: 2,5j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Super sprawa, ale z tym 11. progiem to po co? Wiadomo, że za takie stawki nie zagrasz. Nakarmisz tylko ego. Proponuję pilnować % zysku od stawki i wyciągać wnioski. Kluczem do sukcesu powinien okazać się przemiał dobrych betów a nie progresja na lay HT x czyli back HT 12, prawda?

 

Wirtualny bank: 10220j, a na 2 godziny wychodzisz 5j? A reszta śpi, w oczekiwaniu na kolejny próg? Na RORze, czy u buka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Super sprawa, ale z tym 11. progiem to po co? Wiadomo, że za takie stawki nie zagrasz. Nakarmisz tylko ego. Proponuję pilnować % zysku od stawki i wyciągać wnioski. Kluczem do sukcesu powinien okazać się przemiał dobrych betów a nie progresja na lay HT x czyli back HT 12, prawda?

 

Wirtualny bank: 10220j, a na 2 godziny wychodzisz 5j? A reszta śpi, w oczekiwaniu na kolejny próg? Na RORze, czy u buka?

 

Hej,dzięki za komentarz

widzę że nie jesteś zwolennikiem progresjii nawet w tak łagodnej formie jak FK no cóż Ci mogę powiedzieć ja ją stosuje i nie narzekam bo tylko ona przynosi mi jako takie zyski

Z tym progiem to faktycznie przesadziłem bo nie sądzę żebym tam doszedł ale tak wychodzi z tego stawkowania,aczkolwiek to spodziewam się skuteczności w granicach 50-55% więc płaska stawka tu nie pomoże przy takim kursie

Wiesz tak naprawdę chcę przetestować granie 1 2 HT w singlu dlatego że za real money gram na duble 1 2 HT z kursami z przedziału 2,00 ~`3,00 i na razie na 50 dubli raz zdarzyło się przegrać 5 razy pod rząd a dwa razy 4 i a tak to idzie prawie na zmianę i tu właśnie pomaga mi stawkowanie FK które stosuje od prawie samego początku jego powstania

a próbuje teraz na brudno single bo w tych przegranych dublach bardzo rzadko mi się zdarza przegrać dwa mecze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że nie jesteś zwolennikiem progresjii nawet w tak łagodnej formie jak FK no cóż Ci mogę powiedzieć ja ją stosuje i nie narzekam bo tylko ona przynosi mi jako takie zyski
Nie jestem zwolennikiem nieefektywnego wykorzystania środków, bo przy takim potencjale możesz przecież prowadzić kilka równoległych gier. 10220j i wejście 5j, a czas mija...
płaska stawka tu nie pomoże przy takim kursie
Trzeba mieć założenia ale od czego są testy. Wszystko zweryfikuje rzeczywistość. Jestem innego zdania, o czym piszesz już sam niżej.

Powodzenia, ciekawie wszystko wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...