Skocz do zawartości

Typy na dzień 12.04.2013


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Piłka nożna / POLSKA

12.04.2013 / 20:45

Zagłębie – Korona

Typ – 1 DNB

Kurs – 1.48

Unibet

 

Analiza: Obie drużyny dzieli zaledwie punkt. Zagłębie bilans u siebie 5 1 4 17-12, Korona na wyjeździe nie wygrała jeszcze żadnego meczu – 0 4 6 5-17. Do niedawna jeszcze Zagłębie miało świetną passę 10 meczów bez porażki. Niestety, teraz zanotowali już 3 porażki i jeden remis. Wydaje się, że to może być mecz na przełamanie. Z kolei Korona w tej rundzie póki co ma tylko jedną porażkę, pięknie zaczęli zwycięstwem z Legią , a przegrywając tylko w Gdańsku z Lechią. Korona ostatni mecz na wyjeździe wygrała 28 kwietnia 2012 roku z Bełchatowem. Z brakiem zwycięstwa gości przemawia jeszcze jeden fakt, na wszystkie 17 meczów H2H, do tej pory Korona wygrała tylko raz, w Kielcach w ostatnim meczu pomiędzy tymi zespołami.

 

 

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2012-2013-vt123287,200.htm#1754527

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-16, 02:37 ]

:plus: 48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, T-Mobile Ekstraklasa

Spotkanie: Zagłębie Lubin – Korona Kielce

Typ: over 2.5

Kurs: 2.31

Bukmacher: Pinnacle

Godz. 20:45

Analiza:

W tej kolejce mamy dużo ciekawych i interesujących spotkań i jednym z takich będzie piątkowe spotkanie Zagłębia z Koroną.

Zagłębie z dorobkiem 26 punktów zajmuje jedenastą lokatę, bilans 8-5-8, bramki 26:24. Goście mają punkt więcej na koncie ( 7-6-8, bramki 22:26) i są sklasyfikowani dwie pozycję wyżej. Jeśli chodzi o mecze u siebie to gospodarze wygrali pięć spotkań, jedno zremisowali i doznali czterech porażek, bramki 17:12 (tylko w dwóch spotkaniach nie strzelili bramki i w tylu samo nie stracili przynajmniej jednej). Korona wyjazdy ma tragiczne zero zwycięstw , cztery remis i sześć porażek, zaledwie pięć bramek strzelonych przy aż 17 straconych (tylko w jednym nie stracili bramki).

Zagłębie na wiosenne gra trochę w kratkę, początek był dobry wygrana z Pogonią na własnym stadionie bardzo pewnie 3:0, remis z rewelacją ligi Piastem w Gliwicach 1:1, wygrana z Jagiellonią u siebie 2:1. Ostatnie trzy spotkania już słabsze remis w Łodzi 0:0 i dwie porażki w ostatnich dwóch kolejkach 2:3 z Ruchem i 2:0 w Warszawie z liderem. Warto zauważyć że podopieczni Hapala zawsze grają do końca o trzy punkty co tylko pokazuje że na bramki w spotkaniach z ich udziałem można liczyć a dlaczego tak jest otóż w trzech spotkaniach wiosną bramki padały w 90 minutach, remis wywalczony z Piastem bramka strzelona w 90 minucie, zwycięstw z ekipą Hajty po bramce w 92 minucie, i porażka z Ruchem po straconej bramce w 94 minucie. Ostatnie wyniki tak skomentował drugi trener ekipy „To nie jest dołek formy. Każdy, kto interesuje się piłką wie, że jeśli w jednym meczu wypada dwóch podstawowych obrońców, pojawiają się problemy: z ustawieniem, komunikacją, defensywa nie współpracuje, jak na początku spotkania. Ze składu wypadł też zawodnik, który strzelał gole i regularnie asystował przy trafieniach kolegów. Każda drużyna w lidze miałaby problem z taką sytuacją – tłumaczy Oto Brunegraf.” Na to spotkanie ekipa ma wyjść i zagrać odmieniona.

Korona na wiosnę przegrała tylko raz w Gdańsku z Lechią 3:2, zagrali dobre zawody a trzeba zaznaczyć że od 14 minuty grali w osłabieniu a i tak dwie bramki udało się zdobyć, po za tym u siebie wygrali z Legią 3:2, zremisowali z broniącym tytułu Śląskiem 1:1, wygrali z Ruchem a w ostatniej kolejce pokonali Bełchatów 1:0. Grali także jeszcze jedne mecz w wyjazdowy z Podbeskidziem zremisowany 1:1. Oglądałem ostatnie spotkanie z GKS pierwsza połowa bezbarwna, druga już dużo lepsza Korona dominowała na boisku i tylko nieskuteczność spowodowała ze skończyło się 1:0 (świetna asysty Korzyma), jednak nie obyło się także bez błędów w defensywie. Ogólnie trzeba ocenić że na przestrzeni sezonu to ta formacja spisuje się najsłabiej o czym niejednokrotnie wspomniałem trener Ojrzyński. Przed tym spotkaniem też wspominałem trochę na ten temat „ Analizowaliśmy jeszcze sytuację bramkową, którą Podbeskidzie zamieniło na bramkę i żałuję, że Robert Demjan nie został dostatecznie pokryty, ponieważ gdyby tak się stało, to mielibyśmy w tej chwili dwa punkty więcej. Jednak to już jest historia i w tej chwili najważniejszy jest mecz z Zagłębiem Lubin – zakończył Ojrzyński” . O rywalu wyraził się tak „ Zagłębie jest drużyną, która może z każdym wygrać, ponieważ ma ogromny potencjał, a jej zawodnicy są ze sobą bardzo zgrani. W tej chwili mają kłopoty kadrowe, ponieważ z powodu kontuzji ze składu wypadł Szymon Pawłowski, który jest zdecydowanie jednym z liderów Miedziowych, a także dwójka stoperów Boris Godal i Adam Banaś. To ich na pewno przyhamowało, tym bardziej że wcześniej mówiło się, że będą walczyć o europejskie puchary – stwierdził Ojrzyński.”

Celem obu ekip na ten sezon było przynajmniej pierwsza szóstka jak na razie żadnej ta sztuka się nie udaje ale strata do tych pozycji jest stosunkowo nie wielka a trzy punkty obie ekipy by do tego celu przybliżyły remis praktycznie nic nie daje. Obie pewne utrzymania (z punktu matematycznego jeszcze tego nie mają zagwarantowanego ale nie ma szans że spadną ) dlatego spodziewam się tutaj dobrej ofensywnej i otwartej piłki. Zagłębię potwierdza w tym sezonie że tak na własnym stadionie gra, świetnie czują się w kontrataku ale potrafią także konstruować akcję w ataku pozycyjnym, aż tak dobrze nie wyglądają w defensywie. Jeśli chodzi o personalia to największym znakiem zapytania jest występ Pawłowskiego (na stronie nie znalazłem czy będzie mógł już zagrać ), który jest motorem napędowym ekipy, ale nawet bez niego ofensywa nie wygląda tak tragicznie (jeśli zagra to tym bardziej jestem przekonany do overa). Korona która rewelacyjnie gra u siebie nie potrafiła w tym sezonie jeszcze wygrać na wyjeździe będzie ciężko się przełamać z Zagłębiem. W ofensywie świetna robotę wykonuj Korzym prawdziwy walczak ekipy, który wiosną już zdobył cztery bramki. Korona bardzo dobrze wygląda też w stałych fragmentach gry. Rok temu Zagłębię wygrało u siebie 3:1, mam nadzieję że bramki i jutro zobaczymy.

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2012-2013-vt123287,200.htm#1754608

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-16, 02:37 ]

:plus: 131

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna, Francja Ligue 2

Spotkanie:Tours FC - EA Guingamp

Typ:under 2,5

Kurs:1,66

Bukmacher:Pinnacle

Data:12.04.2013 20:00

 

Analiza:

 

Na piątkowy pewniak dnia wybrałem 2 ligę francuską. Do starcia między Tours FC a EA Guingamp dojdzie o godzinie 20:00. Typ under 2,5 idealnie komponuje się z tym meczem. Tours FC plasuje się obecnie dopiero na 11 miejscu w tabeli z 28 punktami. Guingamp prezentuje się o niebo lepiej, gdyż znajdują się na bardzo wysokim, trzecim miejscu z 55 punktami. Na ostatnie 20 rozegranych spotkań Tours FC wygrali tylko sześć! Zaliczyli siedem porażek, ale także siedem remisów. 5 kwietnia przegrali 0:1 z Le Mans. Warto dodać, że sześć ich ostatnio rozegranych pojedynków zakończyło się wynikiem poniżej 2,5 bramki. Swoją grą nie porywają, rzadko strzelają w światło bramki, są skupieni na defensywie. Guingamp za to prezentuje się wyśmienicie. Na dziesięć ostatnich spotkań wygrali aż sześć, zaliczyli trzy wpadki (z Laval 1:2, Auxerre 1:2 oraz z Chateaurox aż 1:3). Ostatnio przytrafił im się bezbramkowy remis z Clermont. Uważam, że mój typ ma duże szanse na powodzenie.

 

http://obstawianie.com/francuska-ligue-2-i-nizsze-ligi-vt119669,75.htm#1754702

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-16, 02:38 ]

:plus: 66

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - NHL

Spotkanie: Los Angeles Kings - Colorado Avalanche

Typ: Los Angeles Kings -2.5

Kurs: 3.50

Bukmacher: Unibet

Data (i godz): 21.04 04.30

Analiza:

 

Ja rozumiem, ze to jest NHL i tutaj wszystko sie moze zdarzyc, ale w tym meczu nie przewiduje niespodzianki. Królowie ostatnio złapali swój styl gry zwłaszcza u siebie, graja solidnie w ataku i dobrze w obronie, troche jest zamieszania jak broni Quick, który nijak nie moze znaleźc formy z zeszłego sezonu, ale dzisiaj moze wystapic Bernier, który ma dobry sezon, a nawet jak wystapi Quick to nie wydaje mi sie aby mu znowu wyszedł tak słaby mecz jak ze Stars gdzie wpuscił 5 bramek. Kolejny raz mu sie zdarzyło tyle wpuścic, bo w tym sezonie kilka razy juz taki łomot dostawał. Teraz jednak ich rywalem bedą Lawiny grajace b2b, które fakt, że wczoraj ograły Kaczki, ale wątpię, aby okazały tyle regularnosci i nzowu zagrały na takim poziomie. Królowie złapali ostatnio dobrą forme, jak przegrywają to glównie na wyjeździe, w kazdym prawie meczu mocno dominuja rywali, a biorąc pod uwage, ze dzisiaj ma znowu nie byc Warlamova czyli pierwszego goalie gosci jestem zdania, ze Królowie łatwo sie przejadą po gościach.

 

http://obstawianie.com/nhl-2012-2013-vt124379,125.htm#1754818

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-16, 02:38 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, WTA Katowice, 12.04 13:00

Pliskova - Vinci

typ: -1.5 seta Vinci

2.18

Pinnacle

Analiza

Turniej WTA w Katowicach wkracza w faze cwiercfinalow, w jednym z nich Czeszka, Pliskova spotka sie z Wloszka, Roberta Vinci. Zdecydowana faworytka wydaje sie byc bardziej doswiadczona Vinci. Czeszka w tym turnieju spisuje sie jak do tej pory bardzo dobrze, jednak o wiele wieksze doswiadczenie jest dzis po stronie Roberty, ktore moze zadecydowac o zwyciestwie. Czeszka odprawila juz w tym turnieju Torro Flor oraz wracajaca po kontuzji, Kaję Kanepi. Jednak nie sa to zawodniczki pokroju Wloszki, choc ta zagrala wczoraj slabsze spotkanie z Kiki Bertens, to i tak powinno wystarczyć dziś na pokonanie Czeszki. Pliskova nie powinna dziś poradzić sobie z częstymi zmianami rytmów, ktorymi raczy swoje rywalki Wloszka. To Vinci powinna w dniu dzisiejszym bez wiekszych problemow awansowac do polfinalu turnieju.

 

http://obstawianie.com/atp-casablanca-houston-wta-katowice-vt125153.htm#1754855

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-16, 02:39 ]

:plus: 118

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz 20:45



Leicester City - Birmingham City

TYP: BTS Yes

KURS: 1,91

BUK: William Hill

 

Analiza:

 

Dzisiaj o godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie 42 kolejki Championship a ja wybrałem mecz pomiędzy zespołem Leicester City a zespołem Birmingham City. Faworytem tego meczu są gospodarze i ja również uważam że gospodarze powinni wygrać ten mecz.

 

Leicester City w lidze znajdują się na 7 pozycji z dorobkiem 60 oczek i do 6 miejsca które gwarantuje udział w play off mają stratę jedynie 2 oczek a więc dzisiaj na pewno będą chcieli zdobyć komplet punktów. Na własnym stadionie rozegrali oni 20 meczy w których to 12 meczy wygrali, 3 mecze zremisowali i 5 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 40 goli i stracili 17 bramek. W ostatnich pięciu meczach zdołali oni zgromadzić jedynie 2 punkty.

 

Natomiast goście tego meczu w lidze znajdują się na 13 pozycji z dorobkiem 53 oczek i są pewni utrzymania i już w tym sezonie nie walczą o nic. Na wyjeździe rozegrali oni 6 meczy w których to 7 meczy wygrali i przegrali oraz 6 meczy zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 30 goli i tyle samo stracili bramek. W ostatnich 5 meczach zdołali oni uzbierać 10 oczek.

 

Gospodarze zagrają w pełnym składzie i nie mają żadnych problemów zdrowotnych.

 

Goście natomiast nie zagrają bez 4 zawodników kluczowych:

 

Marlon King NP M:27 G:13 (zawodnik kontuzjowany) – kluczowy zawodnik zespołu

David Murphy OB M:13 G:0 (zawodnik kontuzjowany) – kluczowy zawodnik zespołu

Keith Fahey PO M:9 G:0 (zawodnik kontuzjowany) – rezerwowy zawodnik zespołu

Jonathan Spector OB M:28 G:0 (zawodnik kontuzjowany) – kluczowy zawodnik zespołu

Pablo Ibanez OB M:6 G:0 (zawodnik kontuzjowany) – rezerwowy zawodnik zespołu

Will Packwood OB M:5 G:0 (zawodnik kontuzjowany) – rezerwowy zawodnik zespołu

Stephen Carr OB M:0 G:0 (zawodnik kontuzjowany) – rezerwowy zawodnik zespołu

Chris Burke PO M:36 G:6 (niepewny występ) – kluczowy zawodnik zespołu

Shane Ferguson OB M:6 G:1 (niepewny występ) – rezerwowy zawodnik zespołu

 

Moim zdaniem gospodarze tego meczu mają szansę na zwycięstwo dlatego też uważam że wygrają to spotkanie i w pierwszej połowie może paść remis oraz można postawić że obie drużyny strzelą gola ponieważ jak się spotykają to przeważnie pada z obu stron gole.

 

http://obstawianie.com/championship-anglia-vt119633,75.htm#1754890

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-16, 02:39 ]

:plus: 91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, Tippeligaen

Spotkanie: Rosenborg - Start

Typ: over 2,5

Kurs: 1,50

Bukmacher: Bet365

12.04.2013 19.00

Analiza:

 

Gospodarze są zdecydowanymi faworytami tego spotkania. Od początku sezonu prezentują wyśmienitą formę, wygrali 3 dotychczasowe mecze, strzelając przy tym 9 bramek i nie tracąc ani jednej. Start, który awansował do Tippeligaen po rocznej przerwie prezentuje całkiem przyzwoity poziom. Sezon rozpoczęli od wygranej u siebie z Honefoss 3:2, a ostatnio zremisowali na wyjeździe z Tromsö 2:2. Tromsö jest u siebie bardzo mocne, więc wynik 2:2 bardziej mi imponuje niż wygrana z Honefoss.

Bardzo ciekawie wyglądają bezpośrednie spotkania obu drużyn. Pierwsze co się rzuca w oczy to ilość bramek. Na przestrzeni ostatnich 13 lat obie ekipy spotkały się 17 razy (z czego 16 to spotkania ligowe, 1 pucharowe). W 17 meczach padał over 1,5, w 16 over 2,5, w 9 over 3,5! Niesamowita statystyka, Rosenborg w każdym spotkaniu strzelał gola, Startowi nie udało się to tylko 2 razy.

Wyniki są zdecydowanie na korzyść graczy Rosenborga, 10 meczy wygrali własnie oni, 2 razy padał remis, a 5 razy wygrywali gracze Startu. Co ważne, z tych 5 wygranych 3 odnieśli na własnym boisku.

Obie ekipy są w dobrej formie strzeleckiej, Rosenborg gra u siebie, więc na pewno będzie chciał się pokazać jak najlepiej przed kibicami, którzy coraz śmielej myślą o mistrzostwie (chociażby dlatego, że ich największy przeciwnik - Molde przegrał wszystkie dotychczasowe mecze). Start z kolei będzie chciał pokazać, że ich gra w pierwszych 2 meczach to nie przypadek.

Nie wyobrażam sobie innego przebiegu spotkania przy obecnej formie obu zespołów.

 

http://obstawianie.com/norwegia-vt119659,25.htm#1754922

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-16, 02:40 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - II liga

Spotkanie: Chrobry Głogów-Jarota Jarocin

Typ: 1

Kurs: 1,50

Bukmacher: Bet365

12.04.2013 18.00

 

II liga nie zwalnia, dzisiaj dwa mecze ja wybrałem jednego z nich, mecz miedzy Chrobrym a Jarotą. Faworytem tego spotkania są Głogowianie którzy są zarówno wyżej w tabeli jak i u siebie radzą sobie bardzo pozytywnie. Oba zespoły w tabeli dzieli 4 punkty. Gospodarze znajdują sie na 10 miejsu i mają 26 punktów, goście natomiast mają 22 punkty i są na 14 pozycji. Faworytem jak już wspomniałem wyżej są zawodnicy Chrobrego, w tej rundzie grając dwa mecze u siebie oba wygrali nie tracąc gola. W całym sezonie Chrobry u siebie wygrał 4 mecze, tyle samo przegrał i 3 remisował. Jarota natomiast na wyjazdach radzi sobie nie najlepiej, aż 6 porażek 2 wygrane i 3 remisy. Ostatnia wygrana wyjazdowa miała miejsce 30 marca pokonali Oławę 1-2. Ogolnie w meczach z tego roku zespół z Jarocina wywalczył 7 punktów w 4 meczach, wygrał dwa mecze jak wspomniałem z Oława oraz po walkowerze z Lechem Rypin, ostatnio zremisował bo bardzo słabym meczu u siebie z Gryfem 1-1 tracąc gola zasłużenie w końcowych minutach meczu. Chrobry natomiast w 4 meczach jakie rozegrał wywalczył 6 punktów po włąsnie dwóch wygranych na włąsnym obiekcie. W ostatniej kolejce przegrał w małych derbach w Polkowicach z tamtejszym Górnikiem 2-1. Oba zespoły będą dzisiaj osłabione. W zespole gospodarzy nie zobaczymy trójki zawodników, Mateusz Hałambiec(10/1), Bartosz Machaj(15/2) oraz Grzegorz Wan(15/2). W zespole gości natomiast nie wystąpią, Michał Grobelny(16/0) ,Igor Skowron(16/0) i zawieszony Hubert Oczkowski(15/0). Trener Jaroty będzie miał problem z zestawieniem obrony ponieważ nie wystąpi dwóch podstawowych obrońców. Myślę że stosunkiem jednej bramki to Chrobry podtrzyma passe i zdobędzie punkty które są dla nich ważne.

 

http://obstawianie.com/po...vt119816,75.htm

 

poproszę o zmianę kursu ponieważ źle został wpisany.

Kurs: 2,00

bukmacher: Sportingbet

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-16, 02:41 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Piłka nożna Dania Superliga 2013.04.12 godz. 18.30

Spotkanie : Silkeborg - AGF Aarhus

Typ - czas pierwszego gola / 16-30 min

Kurs - 3.80

Buk - Sportingbet

Analiza :

 

Spotkanie pomiędzy Silkeborg a AGF Aarhus przykuło na dziś moją uwagę , obie w ostatnim czasie nie zachwycają na 5 ostatnich spotkań w wykonaniu obu drużyn ich bilans to dla Silkeborga 1-0-4 i bramki 2:9 natomiast Aarhus 1-0-4 i 6:12 w tabeli sytuacja ma się następująco gospodarze miejsce ostatnie z bilansem 7-3-16 w bramkach 27:54 , goście no w lepszej sytuacji bo miejsce 6 z bilansem 9-6-11 w bramkach 42:41 , mnie natomiast interesuje kiedy padnie w tym spotkaniu pierwszy gol jak już we wcześniejszych moich typach opisywałem w Danii dosyć często piłkarze zdobywają pierwszego gola już w pierwszym kwadransie ja jednak liczę na drugi kwadrans w tym pojedynku patrząc na formę obu drużyn w ostatnim czasie to liczę że w pierwszym kwadransie to będzie takie wchodzenie w mecz i tempo raczej takie monotonne , gdybym miał obstawiać zwycięzcę tego pojedynku ta liczył bym na gospodarzy którym ze Aarhus gra się całkiem nie zle patrząc na H2H i tak 23 pojedynki i bilans 12-6-5 a na terenie Silkeborg 8-3-2 w bramkach 19:17 tak czy inaczej ja liczę na bramkę w minutach 16-30 . Pozdrawiam !

 

http://obstawianie.com/dania-vt119660,25.htm#1754947

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-16, 02:41 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, FRANCJA: Ligue 2: Tours - Guingamp

12.04.2013 20:00

typ: remis

kurs 3.00

Bet365

 

Dzis w 32 kolejce zajmujące srodek tabeli Tours a dokładniej 11 pozycje zagra swój mecz z trzecim Guingamp.

Gospodarze z bilansem 9-11-11 ostatnio przegrali ze spadkowiczem Le Mans na wyjeździe 1-0 a jeszcze wcześniej wygrana 1-0 i trzy remisy po 1-1.

W siedmiu wcześniejszych kolejkach az szesc razy tracili u siebie gola m.in zremisowali po 1 z Caen i Laval i wygrali 1-0 z Istres.

Guingamp który walczy o awans do Ligue 1 nie może sobie pozwolić na gubienie punktów, praktycznie jeszcze 8 zespolow może powalczyć do samego końca o awans.

Goscie na wyjazdach ostatnio w każdym meczu zdobywają bramke a patrząc na gospodarzy Tours ostatnio zdobywają u siebie tylko po jednej bramce.

Francuska liga jak już wiemy charakteryzuje się mnóstwem remisow praktycznie w każdej kolejce zdarzają się mecze gdzie końcowy wynik to 0-0 lub 1-1.

Oba zespoly graly już pare razy ze sobą, na 4 najświeższe mecze 3 razy mielismy remis były to wyniki 2-2, 0-0, 0-0 i raz wygrana Toursa 5-1.

Mysle, ze Tours któremu pozostalo już tylko dokończenie sezonu utrzymując miejsce przed spadkiem o wygrana będzie ciężko a natomiast goście tego spotkania musza dbac o każdy punkt i na pewno remis na wyjeździe będzie dla nich dobrym rezultatem.

 

http://obstawianie.com/francuska-ligue-2-i-nizsze-ligi-vt119669,75.htm#1754956

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-16, 02:42 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Real Betis Sevilla – Sevilla FC HC (0:1,5)

Typ: 1

Kurs: 4,80

Buk: Bet365

 

Piątkowy, ciepły, wiosenny wieczór w Andaluzji, wszechobecne flamenco … na ulicach Sewilli już czuć atmosferę wielkiego spektaklu długo oczekiwanego przez mieszkańców miasta znad Guadalquivir.

 

O godzinie 22:00 rozegrane zostaną Derby Sewilli pomiędzy Realem Betis a Sevilla FC. Betis to 7. ekipa Primera Division, Sevilla jest 10. Obie ekipy w tabeli dzieli 6 „oczek”. Mecz zostanie rozegrany na Estadio Benito Villamarín, spotkanie będzie mogło zobaczyć nawet 51 tysięcy kibiców. W ostatnim meczu derbowym Sewilla pokonała Betis 5:1.

 

center]

 

Goście to specyficzny przypadek drużyny – na własnym obiekcie FC Sewilla zdobyła 34 z 41 punktów w lidze. Jej współczynnik wyjazdowy jest katastrofalny – 1W (z Majorką 12 grudnia 2012 roku)-4R-10P. Tylko Celta Vigo gra gorzej na wyjazdach od zwycięzców Pucharu UEFA z 2006 i 2007 roku. Mało tego – w ciągu 15 meczy wyjazdowych Sewilla strzeliła ledwie 12 bramek tracąc przy tym 27. Ostatnie wyjazdowe punkty Sewilli to spotkanie z Getafe zremisowane 1:1 19 stycznia. Najlepszym strzelcem zespołu jest zdobywca 17 ligowych trafień Negredo. 6 bramek na swym koncie ma Chilijczyk Medel, 5 goli to zasługa Chorwata Rakitićia. Ponadto w składzie ujrzymy Beto – Portugalczyk wygryzł ze składu Palopa oraz Cicinho, Jesusa Navasa oraz Fazio. Ostatni mecz ligowy Sewilla wygrała, więc był oczywiście rozgrywany u siebie, z Bilbao 2:1.

 

Gospodarze chcą zrewanżować się za porażkę w ostatnich derbach. W ostatnim meczu ligowym wygrali z Grenadą na wyjeździe aż 1:5 – pokaz siły przed derbami tylko wzmocnił ich pozycję przedmeczową. Współczynnik domowy Betisu to 7W-3R-5P. Najlepszym strzelcem Realu Betis jest Castro, który zdobył 15 bramek. 9 trafień to dzieło Moliny. W składzie zobaczymy również Rubena Pereza, Antonio Amaya, Angela Lopeza oraz Beñata Etxebarria. Liczę na występ Damiena Perquisa – 14-krotny reprezentant Polski rozegrał 2. połowę meczu z Grenadą, mam nadzieje ze w spotkaniu derbowym również pojawi się na boisku.

 

Gospodarze nie wystawią do składu Mario oraz Edera Vilarchao. Poza kadrą meczową Sevilli znajdują się Diego Perotti, Piotr Trochowski i Jose Campana. Za kartki w drużynie gości nie zagra również Fernando Navarro.

Przewidywane składy:

 

Betis: Adrian - Martinez, Amaya, Paulao, Lopez - Canas, Benat, Carlos, Pabon - Casro , Molina

 

Sevilla: Beto - Moreno, Botia, Fazio, Coke - Medel, Kondogbia, Reyes, Rakitić, Navas – Negredo

 

 

Real Betis wie o co gra – perspektywa gry w europejskich pucharach będzie znacznie bardziej realna dzięki 3 punktom. Chęć rewanżu oraz wygrania tego prestiżowego pojedynku również będą działały mobilizująco. Atut własnego boiska to czynnik, który może również wpłynąć na postawę gospodarzy. Aby skupić się tylko i wyłącznie na derbowym pojedynku ekipa Realu Betis zafundowała sobie trzydniowy pobyt w Jerez de la Frontera, gdzie przygotowywała się specjalnie do tego meczu.

 

Piłkarz Betisu Joel Campbell zapytany o to spotkanie powiedział - "Zawsze chciałem zagrać w tym meczu, widziałem wiele w telewizji na ten temat i bardzo mnie to motywuje. Od kiedy pojawiłem się w mieście, ludzie cały czas mi powtarzają że nie ważne co się stanie, muszę wygrać derby. To gra którą ogląda się na całym świecie, a ja znam wagę tego spotkania"

 

Myślę, że mobilizacja w drużynie, statystyki, atut własnej publiczności, chęć rewanżu na rywalach – to wszystko złoży się na wygraną Realu Betis Balompié Sewilla.

 

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-16, 02:42 ]

brak linka, bez pkt. w statach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Ligue 1)

Mecz: Valenciennes – Saint Etienne

Typ: liczba bramek w meczu – over 2,5

Kurs: 2,05

Bukmacher: Bet365

Data: 12.04.2013 godz: 20:30

 

Analiza:

 

W pierwszym spotkaniu 32. kolejki francuskiej ekstraklasy spotkają się zespoły Valenciennes i Saint Etienne. Gospodarze wciąż nie mogą być całkowicie spokojni o utrzymanie w lidze, natomiast goście rozgrywają bardzo dobry sezon i poważnie liczą się w walce o udział w przyszłorocznej Lidze Mistrzów. Punkty są zatem bardzo potrzebne obu dzisiejszym rywalom.

Valenciennes należy do tych francuskich zespołów w których meczach pada najwięcej bramek. Dotychczasowy bilans bramkowy tego zespołu wynosi 41:48, z czego na własnym boisku 26:19. W obu przypadkach średnia oscyluje w granicach trzech bramek na mecz, a w ostatnich tygodniach tych bramek pada nawet więcej. Ostatnie dwa mecze domowe to porażki: 1:3 z Lille i aż 3:4 z Bastią. W zeszłym tygodniu Valenciennes uległo na wyjeździe Montpellier 1:3. Widać że są pewne problemy z grą obronną, natomiast śledząc wyniki Valenciennes to niemal w każdym spotkaniu ten zespół był w stanie zdobyć przynajmniej jedną bramkę.

Saint Etienne jak już wspomniałem gra o najwyższe cele i robi to w efektownym, ofensywnym stylu. Tylko PSG strzeliło dotąd więcej bramek w Ligue 1. W tym roku Zieloni jeszcze nie przegrali meczu, za każdym razem przynajmniej raz trafiając do siatki rywala. Dziś atak będzie osłabiony brakiem Brandao, ale wydaje mi się że ta maszynka działa na tyle sprawnie że brak jednego ogniwa nie rozbije całej gry ofensywnej zespołu.

Spodziewam się zatem dzisiaj podtrzymania overowej serii domowej Valenciennes i wyjazdowej Saint Etienne (dwa razy po 2:2 i wygrana 3:0 na stadionie Nancy), czyli meczu z dużą liczbą bramek.

 

 

http://obstawianie.com/francuska-ligue-1-vt123330,50.htm#1754976

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-16, 02:43 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Francja Ligue 2

Spotkanie: Niort - Angers

Typ: 2 DNB

Kurs: 1.85

Godz. 20:00

Bukmacher: Bwin

 

Analiza:

Niort zajmuje 15 miejsce w tabeli bilans bramek 34:38 u siebie 17:14.Forma na ostatnie pięć spotkań jedna wygrana,trzy remisy,jedna przegrana.Remis z Monako 1-1,wygrana z GFC Ajaccio 2-1,przegrana z Le Havre 2-1,remis z Lens 0-0,remis z Dijon 1-1.Bilans bramek formy na pięć spotkań 5:5.Mają tylko jeden punkt przewagi nad Le mans które zajmuje 18 miejsce.

 

Angers zajmuje 4 miejsce w tabeli bilans bramek 46:30 na wyjeździe 21:16.Forma na ostatnie pięć spotkań trzy wygrane,dwa remisy.Wygrana z Nantes 2-0,wygrana z Chateauroux 3-2,remis z Monako 2-2,remis z Dijon 3-3,wygrana z Le Mans 2-0.Bilans bramek formy na pięć spotkań 12:7.Tracą tylko jeden punkt do Guingamp które zajmuje trzecie miejsce,a dwa punkty tracą do Nantes.

 

Angers ma cel na to spotkanie aby wygrać jeśli myślą o awansie są w znakomitej formie.Liczę na to że dziś Keseru strzeli gola na wagę zwycięstwa.Między sobą zagrali 12 razy gospodarze wygrali 4 razy,4 razy padł remis,goście wygrali 4 razy.Ostatnio grali mecz towarzyski między sobą wygrał niort a w lidze padł remis 0-0.Dziś moim zdaniem angers tego meczu nie przegra jedynie zremisuje a wtedy zwrot stawki .

 

http://obstawianie.com/francuska-ligue-2-i-nizsze-ligi-vt119669,100.htm#1754991

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-16, 02:43 ]

zwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Pilka Nozna,ANGLIA: League Two

Spotkanie:Accrington-Morecambe

Typ:1

Kurs:2.52

Godz:20:45

Buk:PinnacleSportsSports

 

Na 3 kolejki przed końcem rozgrywek spotykają się ze sobą Accrington (20 miejsce w tabeli 12-12-19 48pkt) z Morecambe (15 miejsce 14-13-16 55pkt).Myślę ,że bardziej zmotywowaną drużyną w tym meczu sa gospodarze mający tylko 2 punkty przewagi nad strefą spadkową a pewnymi utrzymania gośćmi.Po za tym gospodarze są ostatnio w niezłej formie w kolejkach zdobyli 8 pkt (2-2-1 9:5) a goście tylko 5 (1-2-2 4:6).Accrington u siebie wygrał ostatnie 2 mecze ,a goście w osttnich 4 meczach na wyjeżdzie zdobyli tylko 1 punkt.W pierwszym meczu tych drużyn w Morecambe padł remis 0-0 ,i myślę ,że dzisiaj gospodarze u siebie przechylą szalę na swoją korzyść i wygrają co najmniej 1 bramką.

 

 

http://obstawianie.com/anglia-pozostale-ligi-vt119631,100.htm#1755012

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-16, 02:44 ]

:plus: 152

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka, Tauron Basket Liga

12.04.2013 19:00

Asseco - Stelmet

Typ: AH(5:0) 2

Kurs: 1.78

Pinnacle

 

Jak wiadomo Asseco z ogromnymi problemami, zaledwie ośmiu zawodników go grania. Ta wąska rotacja w drużynie sprawia, że łatwo ją zmęczyć, dowody tego mieliśmy w dwóch ostatnich spotkaniach przegranych z Czarnymi i Turowem odpowiednio 53:90 i 61:88. Zastąpienie Koszarka i Hrycaniuka jest niemożliwe i w każdym kolejnym meczu słabość tego zespołu jest coraz bardziej obnażana. Dziś mają bardzo ciężkiego rywala Stelmet Zielona Góra, oprócz Turowa wydaje się główny faworyt w walce o złoto. Kursy na gości nieco wzrosły z powodu prawdopodobnego braku w ich szeregach zawieszonego Hodge'a (Stelmet odwołał się od tej kary, wniosek ma być rozpatrzony jeszcze przed meczem), ale pomimo tej absencji goście są zdecydowanymi faworytami. Po prostu dziś więcej grać będzie Koszarek, powinni dziś minimum dziesięcioma punktami pokonać Asseco.

 

http://obstawianie.com/polska-liga-mezczyzn-2012-2013-vt123645.htm#1755016

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-16, 02:44 ]

:plus: 78

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Irlandia

Data i godzina: 12.04.2013r. 21.00

Spotkanie: Shamrock vs Bray

Typ: Shamrock -1 (asian handicap)

Kurs: 1.58

Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:

Ósma kolejka irlandzkiej piłki nożnej. Stawiałem na Shamrock tydzień temu i zawiodłem się, bo tylko zremisowali z Droghedą na własnym stadionie. Kibice oczekują od gospodarzy zwycięstwa. Shamrock nie spełnia dotychczasowych oczekiwań. Wprawdzie nie przegrali jeszcze ani razu, ale tylko jedno zwycięstwo i same remisy. Dwie drużyny już uciekły w tabeli na kilka punktów. Shamrock dobrze czuje się na własnym boisku, a przede wszystkim strzela tutaj gole. Gorzej z dyspozycją strzelecką na wyjazdach. Sądzę, że dzisiaj z ekipą jak Bray gospodarze powinni wysoko wygrać. Przyjezdni dotychczas zagrali tylko sześć meczy, z czego zanotowali jedno zwycięstwo, jeden remis i cztery porażki. Zaledwie cztery strzelone bramki i aż dziesięć straconych. Bray w ostatnich dwóch meczach nie strzelił nawet bramki. Na tle Droghedy wypadli średnio na początku sezonu, a biorąc pod uwagę fakt, że Shamrock to drużyna kompletniejsza, to sądzę, że dzisiaj powinno być co najmniej 2-0 dla gospodarzy. W przypadku zwycięstwa jedną bramką faworyta dzisiejszej potyczki, co najwyżej dostanę zwrot. Jednak liczę na wysokie zwycięstwo dzisiaj Shamrock. Kursy od kiedy pojawiły się u bukmacherów stale spadają.

 

http://obstawianie.com/irlandia-poludniowa-vt119628,25.htm#1755022

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-16, 02:45 ]

:plus: 58

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Holandia 2, godzina 20:00

Maastricht - Dordrecht

Powyżej 4.5 gola

3.50

Bet365

 

Na dzisiaj wybrałem bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie z holenderskich boisk. W 2 lidze zmierzy się ze sobą klub z Maastricht i Dordrechtu. Jest to mecz w ramach 29 kolejki spotkań. Gospodarze jak i goście mają po 1 meczu zaległym tak więc dla obu ekip będzie to mecz numer 28 w tym sezonie. Gospodarze plasują się na 5 miejscu w lidze, a goście są na miejscu 11. Typuję w tym spotkaniu na powyżej 4.5 gola.

Po pierwsze za wysokim wynikiem przemawia bezpośrednia historia spotkań między tymi drużynami. Ostatnie mecze między tymi holenderskimi drużynami kończyły się wynikami 3:3, 1:1, 3:3 i 3:1. Jak widać na 4 ostatnie mecze 2 razy padł wynik over 4.5 gola i 1 raz było bardzo blisko przekroczenia tej bariery goli. Obie drużyny kiedy się ze soba spotykają grają ofensywnie i w ich pojedynkach nie brakuje bramek. Za wysokim wynikiem w tym meczu przemawiają również wyniki obu ekip z tego sezonu. W tabeli over 4.5 gola gospodarze są na 1 miejscu. Zaliczyli aż 9 razy over 4.5 gola na 27 meczy. Były to między innymi takie wyniki jak 2:3, 3:2, 3:4, 3:3, 4:2. Goście na 27 meczy mieli 7 razy powyżej 4.5 gola (1:5, 6:1, 4:2, 3:4, 2:4, 3:2). Zapowiada się dzisiaj ciekawy mecz na zapleczu ekstraklasy holenderskiej. Moim zdaniem istnieją spore szanse na to, że kibice w Maastricht zobaczą dzisiaj 5 bramek lub więcej. Mój typ to 3:2 dla gospodarzy i powyżej 4.5 gola.

 

http://obstawianie.com/holenderska-eerste-divisie-i-ligi-nizsze-vt119671,75.htm#1755055

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-16, 02:46 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...