Skocz do zawartości

Typy na dzień 22.04.2013


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: hokej,Finlandia

Spotkanie: Tappara - Ässät(-1.5)

Typ: 2

Kurs: 3.60

Bukmacher: Unibet

22.04.2013 17:30

 

Analiza:

Finał wchodzi w decydującą fazę.Jak na razie remis po dwa.Oba zespoły wygrywają spotkania u siebie ale w końcu myślę że to się skończy.W tym piątym spotkaniu goście w końcu wygrają i to różnica minimum dwóch bramek.Dla gospodarzy ciężko idzie gra z Assat i wygrywanie z nimi.U siebie jakoś jeszcze dwa spotkania się udało wygrac ale wyjazdy to totalne porażki.Myślę że to goście zdobędą mistrzostwo i w piątym spotkaniu już pokażą że to dla nich się ono należy.Dziś u siebie pewnie wygrali do zera.Ostatnio na wyjeździe przegrali gdyż sekundę przed końcem Tappara strzeliła w przewadze.Myślę że w piątym meczu już od samego początku Assat będzie cisnęło do zwycięstwa i pewnie pokonają gospodarzy tego spotkania aby w szóstym spotkaniu na własnej tafli świętować sukces.Myślę że jest ich na to stać i dziś o 17:30 pokonają pewnie Tapparę. Wierzę w to i ryzykuję że tak się stanie.

 

 

http://obstawianie.com/liga-finska-2012-13-vt123438,25.htm#1757802

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-23, 19:17 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, ATP Barcelona, 22.04 11:00

Kuznetsov - Sijsling

typ: 2-0

2,75

WilliamHill

Analiza

Jutro rozpoczyna sie turniej glowny ATP w Barcelonie, w jednym ze spotkan, Holender Igor Sijsling spotka sie z Rosjaninem, Andreyem Kuznetsovem. Typuje to spotkanie juz dzisiaj, bo mysle, ze do jutra kursy nie beda tak wyrownane. Przejdzmy jednak do sedna sprawy, dlaczego Rosjanin jest faworytem? A na dlatego, ze na cegle czuje sie jak ryba w wodzie, tutaj osiaga swoje najlepsze rezultaty i choc sa to przewaznie turnieje challengerowe, to na korcie ziemnym w turniejach tej rangi rowniez konkurencja jest olbrzymia. Reprezentant Rosji probuje rowniez juz co raz czesciej swoich sil w turniejach rangi ATP, udaje mu sie przechodzic rundy, tak jak to bylo to w tym roku w Acapulco i Buenos Aires, gdzie pokonywal Volandriego i Bellucciego. Natomiast co z Holendrem? Wolna maczka wybitnie mu nie lezy, bo juz na szybszej radzi sobie lepiej, tak jak to bylo w ubieglym roku podczas wielkoszlemowego turnieju w Paryzu. Choc ta w Barcelonie wydaje sie byc odrobine szybsza od tej w Monte Carlo, to jednak w szybkosci nie dorasta do piet tej w Paryzu. To wciaz bardzo wolna nawierzchnia, a wiec katorga dla Holendra, ktory najprawdopodobniej z powodu nawierzchni opuscil turniej w Monte Carlo. Tutaj rowniez nie powinien wiele zwojowac, bo trafil na bardzo wymagajacego rywala na korcie ziemnym. Powiem wiecej, wydaje mi sie, ze moze to byc bardzo szybkie, jednostronne spotkanie.

http://obstawianie.com/wta-tour-marrakech-stuttgart-vt125330.htm#1757827

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-23, 19:17 ]

:plus: 175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - SZWAJCARIA: Challenge League

Spotkanie: Aarau - Lugano

Typ: 1

Kurs: 1,67

Godz: 19:45 22.04.2013

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

 

Lider podejmować będzie 6 zespół ligi ,czyli Lugano.Przypomnę awans do najwyższej ligi w Szwajcarii bezpośrednio ma tylko pierwsza drużyna Challenge League ,a druga gra w barażach.Przewaga Aarau nad drugą Bellizoną to ciągle 3 punkty.Na własnym stadionie Aarau gra najlepiej w całej lidze 9/2/2 i 28:14 w bramkach.Po wcześniejszych wpadkach Aarau już nie wiidać śladu obecnie ten zespół notuje serie 4 zwycięstw przy stracie tylko 2 bramek i zdobytych 10ciu.Lugano jest zespołem przeciętnym.Na wyjazdach Lugano ma 2/5/7 i 13:21 w bramkach ,jest to 3 nakgorszy wyjazdowy wynik ligi.Lugano ma obecnie serie 3 spotkań bez porażki po 2 wyjazdowych remisach i wygranej domowej.W obecnym sezonie oba zespoły mierzyły się ze sobą 3 razy.Pierwszy pojedynek w Aarau wygrali gospodarze 3:1 ,a w następnym padł remis 3:3 w Lugano i ostatnio także w Lugano wygrali piłkarze Aarau 2:0.Myślę ,że kurs jest bardzo dobry jak na ten typ.

 

http://obstawianie.com/szwajcaria-vt119691,25.htm#1757871

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-23, 19:18 ]

:plus: 67

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina :Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa

Spotkanie : Ruch Chorzów : Polonia Warszawa

Typ Ruch Chorzów

godz-18:30

Kurs: 2.45

Buk -Unibet

 

Dzisiaj dojdzie do spotkania drużyn które teoretycznie o coś jeszcze walczą. Ruch zajmuje 13 lokatę i ma 6 pt przewagi nad Podbeskidziem, który jest na miejscu spadkowym. Polonia zaś zajmuje miejsce 7 i ma teoretycznie szanse na zajęcie miejsca 3. Napisałem celowo teoretycznie, bo uważam że dla zespołu z Warszawy ten sezon się skończył już bardzo dawno. Polonia zalicza zjazd po równi pochyłej. Po wysprzedaży zespołu w przerwie zimowej ten zespół wraca tam gdzie jego miejsce. Czyli środek tabeli, albo jeszcze niżej. W pięciu ostetnich kolejkach Polonia zaliczyła 4 porażki i raz zremisowała (szczęśliwie ze Śląskiem przed tygodniem). Ta drużyna jest niekiedy mało zdeterminowana żeby zwyciężać, a to w naszej lidze mam wrażenie jest kluczowe.

Ruch z kolei gra bardzo nierówno, mecze bardzo dobre( z Bełchatowem, w pucharze z Legią)przeplata słabymi (u siebie z Podbeskidziem). Ale jednego zawonikom z Chorzowa odmówić nie można.... zaangażowania. Widać u nich determinację i chęć zdobywania punktów. Wydaje się że o te elementy Ruch jest lepszy od Polonii. W tym meczu jedna drużyna musi i chce a druga tylko ewentualnie może jak jej się będzie chciało. Dlatego typuje w tym spotkaniu zwycięstwo Ruchu po atrakcyjnym kursie. Pozdrawiam i polecam.

 

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2012-2013-vt123287,225.htm

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-23, 19:20 ]

:plus: 145

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina : piłka nożna

Godzina :2100 UK czasu

Drużyna -Celta Vigo ₋ Real Saragossa

Kurs : 2.00

Buk :Williams Hill

 

 

Ostatnie dwa mecze przegrała a jescze wcześniej grali z barceloną u Siebię i zremisowali z nimi 2-2 .Tego nie można zresztą powiedzieć o drużynie Realu Saragossa co w ostatnim meczu równierz grali z Barceloną u Siebię i przegrali 0-3 .Dlatago też to jest Pewniak Dnia Dzisiaj .....:) Good Luck Everyone ....

 

http://obstawianie.com/typy-na-dzien-22042013-vt125077.htm

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-23, 19:21 ]

dla Ciebie pewniak dnia, a dla mnie to nie analiza. Brak typu również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Pilka nozna, Francja 2 liga.

Spotkanie: Monaco- Clermont

Typ: Monaco AH -1

Kurs: 1.86

Bukmacher: Pinnacle

Data: 22.04 g. 20:40

 

Na dzisiaj wybralem spotkanie drugiej Ligi Francuskiej pomiedzy Monaco a Clermont. Zespol gosci zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 63 pkt i wszystko wskazuje na to, ze powroci do Francuskiej ekstraklasy. Zespol dzisiejszych gosci plasuje sie na 17 miejscu z 35 pkt na koncie i caly czas walczy o utrzymanie w 2 lidze. Zespoly walczace o utrzymanie czesto dzieki swojej determinacji do zdobycia pkt potrafia zaskakiwac i sprawiadz niespodzianki, jednak dzisiaj w druzynie gosic zabraknie az 6 zawodnikow: " Bockhorni (DF, 12/0), Avinel (DF, 29/2), Capelle, (M, 30/3), Imorou (DF, 25/0), Armand (S, 24/3), Fomen (DF, 16/0)". Uwazam, ze jesli zespol Monaco powaznie mysli o awansie do najwyzszej klasy musi takie spotkania wygrywac. Stawiam na wykorzystanie przewagi zespolu oraz atutu wlasnego boiska i pewne zwyciestwo. Moj Handicap azjatycki -1 na zwyciestwo Monaco. ( W przypadku zwyciestwa jednym golem= zwrot stawki)

 

http://obstawianie.com/francuska-ligue-2-i-nizsze-ligi-vt119669,100.htm#1757930

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-23, 19:21 ]

:plus: 86

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Serie B)

Mecz: Ascoli - Padova

Typ: Ascoli

Kurs: 2.50

Bukmacher: Bet365

Godz: 19:00

 

Analiza:

Jak dla mnie faworyt w tym meczu jest jeden i jest do drużyna gospodarzy.Ascoli zajmuje 19 miejsce w tabeli z 40 punktami bilans bramek 45:56 u siebie 27:27.Forma na ostatnie pięć spotkań jedna wygrana,cztery porażki.Przegrana z Vicenza 1-0,przegrana z Modena 3-2,przegrana z Livorno 3-0,przegrana z Crotone 1-0,wygrana z Grosseto 3-1.Bilans bramek formy na pięć spotkań 5:9.

 

Padova zajmuje 11 miejsce w tabeli z 47 punktami bilans bramek 40:44 na wyjeździe 20:27.Forma na ostatnie pięć spotkań jedna wygrana,dwa remisy,dwie porażki.Wygrana z Crotone 2-1,remis z Cittadella 3-3,remis z Varese 1-1,przegrana z Cesena 2-0,przegrana z Modena 1-0.Bilans bramek formy na pięć spotkań 6:8.

 

Ascoli walczy aby się utrzymać w lidze do bezpiecznego miejsca do Lanciano tracą 4 punkty jeśli dziś by wygrali tracili tylko do nich 1 punkt.Padova raczej jest już pewna utrzymania do walki o awans już się nie ma szans.

 

Osłabienia kadrowe

 

Ascoli Calcio: Peccarisi (30/0 obrońca), Fossati (30/4 pomocnik), Di Donato (31/0 pomocnik )

 

Calcio Padova: Anania (19/0 bramkarz), Legati (30/0 obrońca), Renzetti (28/1 obrońca), Piccioni (16/0 obrońca), Piccinni (9/0 obrońca), Diego Farias (34/10 najlepszy strzelec drużyny napastnik ), Babacar (15/1 napastnik)

 

Jak widać padova ma mocne osłabienia w obronie i w ataku dziś bez najlepszego strzelca w lidze.Między sobą obie drużyny zagrały 7 razy , ascoli wygrało 3 razy,1 raz padł remis a padova wygrała 3 razy.Ostatni wynik to 1:1 wtedy padova strzeliła w 90 min gola.Moim zdaniem dziś wygra ascoli która myśli o utrzymaniu się w lidze i wykorzysta osłabienia kadrowe gości.

 

http://obstawianie.com/serie-b-i-nizsze-ligi-wloskie-vt123384,25.htm#1757952

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-23, 19:22 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Bucharest

Mecz: Troicki V. - Matosevic M

Data: 22.04.2013 17:00

Typ: 2:0

Kurs: 3.00

Bukmacher: William Hill

Analiza: Spotkanie 46 w światowym rankingu Viktora Troickiego z 50 Australijczykiem Marinko Matoseviciem urodzonym w Bośni i Hercegowinie. Rozegrają oni dzisiaj spotkanie pomiędzy sobą, a minimalnym faworytem bukmacherów jest Serb. Ja jednak oglądając ostatnie poczynania Troickiego, stawiam zdecydowanie na jego zwycięstwo. Zaskoczył mnie pozytywnie swoją formą podczas spotkań Pucharu Davisa, gdzie mimo, że przegrał, to jednak w 5 setowym boju z Samem Querreyem na hardzie w USA. Grał naprawdę dobrze i cierpliwie, a to chyba najważniejsze w grze Serba :) Nie mówię, że z jego głową jest wszystko w porządku, ale po ostatniej porażce na ziemi z Jarkko Nieminenem na pewno będzie chciał szybko powrócić na prawidłowe tory. Serb przegrał gładko 1:6, 2:6. Serwisy na poziomie 57% i 38%, a mecz potrwał 63 minuty. Nie oglądałem tego meczu, ale wierzę, że po prostu to nie był jego dzień. Wcześniej Troicki podczas turnieju w Miami pokonał w 1 rundzie Andujara 6:2, 6:3 i przegrał z Tsongą 6:7, 3:6, ale też i tutaj Francuz musiał sporo się nabiegać, by wygrać. Matosević swoją przygodę w Monte Carlo rozpoczął od pokonania Fernando Verdasco 7:5, 6:3, a oglądając ostatnio Hiszpana można jasno powiedzieć, że jest zupełnie bez formy. Później Marinko przegrał z Nadalem 1:6, 2:6. Wcześniej Australijczyk na hardzie jak wygrywał to z typowymi graczami od ziemii: Monaco czy Robredo. Zaliczył też dobry występ w Memphis. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo lubię oglądać grę Troickiego i kurs jaki zobaczył przeciwko Matoseviciowi nie przeszedł koło mnie, myślę, że typ powinnien wejść. Na pewno będzie walka ze strony obydwu zawodników, ale górą wyjdze Viktor.

 

 

http://obstawianie.com/atp-barcelona-bukareszt-wta-marrakesz-stuttgart-vt125330.htm#1757959

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-23, 19:22 ]

:plus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Premier League)

Mecz: Manchester United – Aston Villa

Typ: liczba bramek gospodarzy (Manchester United) - over 3,5

Kurs: 3,25

Bukmacher: Bet365

Data: 22.04.2013 godz: 21:00

 

Analiza:

 

W meczu kończącym 34. kolejkę angielskiej Premiership Manchester United podejmie Aston Villę. Dla gospodarzy będzie to mecz szczególny, bowiem w razie zwycięstwa zapewnią sobie już mistrzowski tytuł. Jestem przekonany że Czerwone Diabły nie wypuszczą z rąk takiej okazji i zechcą odnieść okazałe zwycięstwo by móc już dzisiaj fetować sukces.

Dlatego stawiam na strzelenie przez MU ponad 3,5 gola w dzisiejszym meczu. Gospodarze mają zdecydowanie najlepszy atak w całej lidze, zdobyli już 75 goli, z czego 40 u siebie. Z kolei defensywa Aston Villi należy do najgorszych w lidze, dopuściła do straty już 60 bramek, z czego 35 na wyjazdach. Takie starcie może skończyć się popisem strzeleckim Czerwonych Diabłów, zwłaszcza że oprócz Younga wszyscy najważniejsi gracze są do dyspozycji i zapewne dzisiaj Ferguson będzie chciał zagrać ofensywnie by postawić efektowną pieczęć na kolejnym tytule.

Niemal równo przed rokiem spotkanie tych drużyn na Old Trafford zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 4:0. Pierwsze starcie w bieżących rozgrywkach to wygrana MU 3:2. W ogóle patrząc na najnowszą historię to przeważnie Czerwone Diabły wygrywały wysoko strzelając po kilka goli.

 

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,525.htm#1757961

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-23, 19:22 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Szwecja, Allsvenskan

Spotkanie: Elfsborg - Djurgården

Data: 22.04.2013 godz. 19:05

Typ: Powyżej 2.25 gola

Kurs: 1.85

Bukmacher: Pinnacle

 

 

W 5 kolejce ligi szwedzkiej Elsfborg podejmie Djurgården

Obydwie drużyny nie zaliczą początku sezonu do udanych.

Elfsborg - mistrz kraju - po 4 remisach zajmuje 11 pozycje w tabeli. Kapitan drużyny, doświadczony Anders Svensson zapewnia, że w każdym ze spotkań zespołowi niewiele brakowało by przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść. Za styl punkty nie są jednak przyznawane i dzisiaj podopieczni Jörgena Lennartssona są po prostu głodni 3 punktów i rozpoczęcia marszu w góre tabeli.

Ekipa gości Djurgarden to 9 drużyna poprzedniego sezonu, obecnie po 3 rozegranych meczach zajmuje miejsce ostatnie. Z dwóch wysokich porażek (3-0 z Helingborgiem, 4-0 z Hacken) według trenera Magnusa Pherssona nie należy wyciągac pochopnych wniosków, sam szkoleniowiec podkreślał dobrą grę zespołu w ostatniej kolejce (remis 1-1 z BP) i zapowiada ze dzisiaj jego piłkarze świadomi klasy rywala są w stanie urwać punkty gospodarzom. Ze stadionu Borås Arena Djurgården dawno jednak nie wracało z podniesionymi głowami - ostatni raz w 2007 roku po remisie 2-2, później Elfsborg na swoim stadionie ze sztuczną nawierzchnią wygrywał regularnie a w większości z tych spotkań padało więcej niż 2 bramki. Dzisiaj niepokoić bramkarza gospodarzy może Erton Fejzullahu (19 goli dla Mijjalby w poprzednim sezonie), mistrz kraju potencjał w ofensywie ma oczywiście jeszcze większy, jest szansa że kibice zobaczą dzisiaj kilka bramek. Gospodarze zapewne odważnie zaatakują od początku, stąd typ na over 2.25 po przyzwoitym kursie.

http://obstawianie.com/szwecja-vt119661,50.htm#1757963

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-23, 19:24 ]

:minus: 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Dyscyplina: Siatkówka- Liga Turecka Kobiet

Spotkanie: Eczacibasi Zentiva-Vakifbank TT

Typ: Eczacibasi Zentiva

Kurs: 4,25

Godz: 18:30

Bukmacher: Betclic

Analiza:

 

 

Dzisiaj o godzinie 18:30 dojdzie do 3 spotkania finałowego w Lidze Tureckiej kobiet w siatkówce gdzie Eczacibasi Zentiva zmierzy się z Vakifbank TT . Faworytem oczywiście goście tego spotkania, jednak ja tutaj widzę, że gospodynie tego pojedynku są w stanie tutaj wygrać. Nie ulega wątpliwości, że obie ekipy to dwie najlepsze ekipy w Lidze Tureckiej. W pierwszym spotkaniu finałowym Vakifbank wygrał pewnie 3-1, natomiast w rewanżu już w hali dzisiejszego spotkania już nie było tak wesoło dla zespołu przyjezdnych. Wprawdzie wygrały ale dopiero po tie breaku i to 16-14 a więc niewiele zabrakło gospodyniom tego pojedynku aby wyrównać stan rywalizacji. Dzisiaj jednak nadaża się kolejna szansa, aby ta rywalizacja nie skończyła się w 3 spotkaniach. Gospodynie w końcu to zawodniczki, które nie są anonimowe, tylko stanowią czołówkę światową. Tutaj grają choćby Jusic, Poljak, Darnel czy Yilmaz. Dlatego jakośnie chce mi się wierzyć, że ta rywalizacja dzisiaj się zakończy gładkim zwycięstwem ekipy Vakifbanku z Kaią Glinką w składzie. Ja tutaj liczę na małą sensację i jak dla mnie w tym meczu kurs na ekipę Eczacibasi Zentiva jest sporym value.

 

http://obstawianie.com/pozostale-ligi-2012-2013-vt123843.htm#1757966

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-23, 19:25 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Pilka nożna 2 Bundesliga 2013.04.22 / godz. 20.15

Spotkanie - Duisburg : Koln

Typ - Koln strzeli w obydwu połowach

Kurs - 3.60

Buk - Bwin

Analiza :

 

To już dokończenie 30 kolejki w 2 Bundeslidze i spotkanie ważne przede wszystkim dla gości bo zajmują oni 4 miejsce w tabeli i tylko 3 pkt straty do 3 Kaiserslautern tak więc przed FC Koln kolejny pojedynek który niestety trzeba wygrać . Gospodarze natomiast zajmują 12 miejsce z dorobkiem 37 pkt i co prawda mają 6 pkt przewagi nad miejscem barażowym tym mniej też były by im potrzebne jakieś pkt aby do końca nie być z nożem na karku dlatego uważam że to będzie ciekawy pojedynek , w ostatnich spotkaniach trochę lepiej spisuja się goście którzy na 5 ostatnich kolejek mogą sie poszczycić bilansem 4-0-1 i bramki 8:4 natomiast gospodarze 3-1-1 i bramki 8:7 , gospodarze na swoim terenie 5-3-6 i 18:23 w/g mnie nie przynosi im to chyba chwały , goście w meczach wyjazdowych 5-4-5 i 13:15 tez chyba nie nadzwyczajnie jednak myślę że na dziś to raczej ich widzę w roli zwycięzców a gdy dodamy do tego H2H które korzystniej wygląda dla gości popatrzmy 14 meczy i 4-4-6 w bramkach 18:25 a na terenie Duisburga 1-3-2 i 6:8 , ostatnie zwycięstwo Duisburg odniósł w 2004 roku , dlatego uważam że Koln powinni wygrać ale typ stawiam taki że strzelą gola goście w obu połowach .

 

http://obstawianie.com/2-liga-i-ligi-nizsze-vt119667,100.htm#1757984

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-23, 19:25 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Pilka nozna, HOLANDIA: Eerste Divisie

Spotkanie: Emmen - Cambuur

Typ: Cambuur

Kurs: 1.60

Bukmacher: Bet-at-home

Data: 22.04 g. 20:00

 

Na dzisiaj wybrałem spotkanie drugiej Ligi Holenderskiej pomiędzy Emmen a Cambuur. Zespół gości zajmuje aktualnie drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 52 pkt i 5 punktów straty do lidera. Grają z zespołem gospodarzy, który zajmuje 13 miejsce. Awans gospodarzom nie grozi, spadek po wycofaniu dwóch zespołów z rozgrywek też nie. Goście walczą natomiast o bezpośredni awans. Jeżeli chcą swój cel osiągnąć to powinni wygrać dzisiejsze spotkanie. Moim zdaniem będą bardziej zdeterminowani, aby cel osiągnąć. Dodatkowo Goście w ostatnich 5-ciu meczach tylko raz przegrali i 4-y razy wygrywali. Gospodarze natomiast dwa razy wygrali, dwa przegrali i raz zremisowali.

W moim odczuciu goście są faworytem dzisiejszego spotkania i na nich stawiam.

 

http://obstawianie.com/holenderska-eerste-divisie-i-ligi-nizsze-vt119671,75.htm#1758024

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-23, 19:30 ]

:plus: 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina : piłka nożna

Godzina :2100 UK czasu

Drużyna -Celta Vigo ₋ Real Saragossa

Kurs : 2.00

Buk :Williams Hill

 

 

Ostatnie dwa mecze przegrała a jescze wcześniej grali z barceloną u Siebię i zremisowali z nimi 2-2 .Tego nie można zresztą powiedzieć o drużynie Realu Saragossa co w ostatnim meczu równierz grali z Barceloną u Siebię i przegrali 0-3 .Dlatago też to jest Pewniak Dnia Dzisiaj .....:) Good Luck Everyone ....

 

http://obstawianie.com/typy-na-dzien-22042013-vt125077.htm

nie wiem co tu jest typem ? dlatego daje ten sam mecz ale ze celta wygra bo tu szczerze nie wiem ocb

 

jHegZik9-GbOGzCGg.pngCelta Vigo - Zaragoza UBHaklVE-AX1U6Dmf.png

22.04.2013 22:00

Typ: 1

Kurs: 2.22

Buk: Pinnacle

 

Dziś spotkanie kończące 32 kolejki hiszpańskiej Primera Division zagrają dwie najsłabsze ekipy w lidze. Gospodarze z 24 punktami zajmują ostatnie miejsce w lidze przed nimi są goście wyprzedzają ich o 3 oczka. Na ten moment miejsce nad grupą spadkową ma Granada mająca 27pkt. Na pewno mecz nie jest łatwy do wytypowania, ale moja analiza przemawia za gospodarzami. Jest to dla nich ostatni dzwonek wygrana pozwoli im dojść na stratę 2pkt do miejsca nad strefą spadkową co daje ogromną motywacje, natomiast goście mają podobną. Plusem jest gra u siebie gdzie goście mają dobry bilans 5-5-5 i tylko u siebie potrafią ograć czy nawet postraszyć takie firmy jak Barcelona czy Real. Stawiałbym właśnie dzisiaj na gospodarzy po wynikach z lepszymi ekipami u siebie. Goście w tym sezonie mimo większego doświadczenia niż Celta przegrali u siebie pierwszy mecz 0-1. Ten mecz pewnie będzie bardzo wyrównany i obie ekipy zagrają z początku zachowawczo i z czasem będą się rozkręcać a o wygranej zdecydują niuanse.

 

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,200.htm#1758056

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-23, 19:27 ]

:plus: 122

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...