Skocz do zawartości

TURNIEJ FIFA 2008 4 grupy - ZAPISY!!!


HouseKloc

Rekomendowane odpowiedzi


jeden turniej na 8 osób się nie odbył a ty chcesz na 16 robić ? %-)

 

Zapisujcie się póki co...

 

... jeżeli będzie mniej chętnych to zrobimy 2 grupy po X Zawodników...

 

a ten turniej wcześniejszy z 8 zawodnikami z tego co widziałem był rozegrany..

 

Szypii zapisz się i daj dobry przykład :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę grać tylko w turnieju z wpisowym %-)

 

Fajnie by było gdyby były w turnieju nagrody - można by zrobić tak żeby wpisowe albo było stałe albo uzależnione od klasy drużyny - im więcej gwiazdek tym większe wpisowe...

 

Tyle że skoro ani jedna osoba sie nie zapisała jak dotąd do turnieju darmowego to co dopiero do płatnego .... :nie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HouseKloc, zrób turniej w FIFE 07' to załątwie z 7/8 osób ;] (znajomi)

powiem ci tak.. grałem w 07 przez jakies kilka miesięcy a teraz w 08 poprzestawiali sterowanie do którego trzeba od nowa się przyzwyczajać.. w 08 gram od miesiąca i nie chcę znowu wracać do 07 .. dajcie rade i sciągnijcie albo kupcie sobie 08 i pogramy...

dla mnie to troche dziwne ze nie ma na tym forum kilku osób żeby pograc w turnieju..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to troche dziwne ze nie ma na tym forum kilku osób żeby pograc w turnieju..

 

było 8 osob ale turniej się nie skonczył. Ja moge grac ale jak tylko będzie turniej z wpisowym. W necie masz wpizdu stronek z turniejami więc tam szukaj jak chcesz se pograć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że na tym forum nie uzbieramy 16 osób które by chciały pograc w fifkę 08.. ale jeżeli pojedyncze sztuki się znajda to zapraszam na stronkę

http://www.forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=13047

tu są zapis do tego turnieju.. więc zapraszam... może z dwóch forów uda się zebrać te 16 osób

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to troche dziwne ze nie ma na tym forum kilku osób żeby pograc w turnieju..

 

było 8 osob ale turniej się nie skonczył. Ja moge grac ale jak tylko będzie turniej z wpisowym. W necie masz wpizdu stronek z turniejami więc tam szukaj jak chcesz se pograć

to znajdz "w pizdu" jak mówisz z wpisowym człowieku i nie rób zamieszania jak jesteś taki zajefajny i grasz tylko za kasę to po co się tu wypowiadasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.. ja mysle że jezeli w tej sytuacji bedzie ban to ja wypisuje się z tego forum ..

to nie jest kryptoreklama tylko chęć zagrania rożnych ludków w jednym turnieju ..

jeżeli tu nie ma 16 osób do gry w turnieju a inicjatywa jest równa z bannem to ja rezygnuję. TEY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooooooooooo a to wyjście z sytuacji... ale to 2 ostrzeżenie prosze żeby zniknęło... t zróbmy tak że ja będę BOLO ŁĄCZNIK.. ale nie naruszjąc waszego mega regulaminu

 

sytuacja z zapisami jak w 1 poście a jak ktoś ma chęć to to proszę się dopisywać,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...