Skocz do zawartości

Czy dobrze mysle? śmieszne kursy za duże stawki


theeredh

Rekomendowane odpowiedzi

Kusi mnie aby zacząć grać za wysokie stawki na śmiesznych kursach, czyli powiedzmy że wybieram dwa kursy rzędu 1.050-1.10 i obstawiam to za 1000zł lub więcej, załózmy że AKO wyjdzie nam 1.20 czyli wyciagamy +200zł, szansa na niepowodzenia takiego kuponu to jakieś 5% więc szansa nikła, dobrze mysle ?

Mam tu na mysli obstawianie na zywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czacza, chyba nie zaprzeczysz że granie na dłuższą metę w ten sposób to głupota.

 

Hmm no to zależy. Jak liczy np. na zysk 2 tysie to 10-12 kuponów przy takim kursie jest realne i nawet ma sens. Kwestia jest taka czy masz jakiś cel, czy rzeczywiście potrafisz poczekać na live na coś dobrego, czy czekasz aż rozpocznie się byle jaki mecz, żeby cos postawić (pozdro darak %-)). Sam tak grałem przez jakiś czas i nie żałuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie aby zacząć grać za wysokie stawki na śmiesznych kursach, czyli powiedzmy że wybieram dwa kursy rzędu 1.050-1.10 i obstawiam to za 1000zł lub więcej, załózmy że AKO wyjdzie nam 1.20 czyli wyciagamy +200zł, szansa na niepowodzenia takiego kuponu to jakieś 5% więc szansa nikła, dobrze mysle ?

Mam tu na mysli obstawianie na zywo.

 

Nie wiem skąd "wyczarowałeś" to 5%, ale są magicy na tej ziemi (pozdro pershing %-) ), to są zdarzenia losowe, żeby podać szanse procentowe musiałbyś opierać się na MINIMUM 500 (chociaż i tak dałem dość zaniżoną liczbę) takich singli. Oczywiście, że szansa jest nikła na niepowodzenie takich kuponów singli/dubli, ale musisz sobie założyć z góry jakieś zasady, których naprawdę twardo musisz się trzymać, i tutaj jest bariera, albo coś umiesz albo nie - czytaj. jesteś gamblerem albo tym drugim - wygrywającym systematycznie. Nie ubliżam gamblerom w tym momencie, sugerując, że nie są wygrywającymi graczami, znam takich gamblerów, że hohoh i są w dłuższym okresie czasu na plusie :piwo1: Nie uważam to za głupi system gry, wychodzę z założenia, iż jeżeli za coś się bierzemy to lepiej mieć zasady/system niż nicość - gram bo gram, nie mam systemu, ale gram %-) Po drugie również zaplecze finansowe jest bardzo ważne, pokerzyści mają na to fajne określenie bankroll management, czyli zarządzanie swoimi zasobami finansowymi - fajnie brzmi, no nie? %-) No i na koniec złota rada życiowa, na papierze zawsze wszystko wygląda na pikuś :piwo1: Życzę powodzenia :piwo:

 

PS. Nie hejtujcie się chłopaki %-)

 

 

pozdrawiam,

niezniszczalny pershing %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie aby zacząć grać za wysokie stawki na śmiesznych kursach, czyli powiedzmy że wybieram dwa kursy rzędu 1.050-1.10 i obstawiam to za 1000zł lub więcej, załózmy że AKO wyjdzie nam 1.20 czyli wyciagamy +200zł, szansa na niepowodzenia takiego kuponu to jakieś 5% więc szansa nikła, dobrze mysle ?

Mam tu na mysli obstawianie na zywo.

 

Nie wiem skąd "wyczarowałeś" to 5%, ale są magicy na tej ziemi (pozdro pershing %-) ), to są zdarzenia losowe, żeby podać szanse procentowe musiałbyś opierać się na MINIMUM 500 (chociaż i tak dałem dość zaniżoną liczbę) takich singli. Oczywiście, że szansa jest nikła na niepowodzenie takich kuponów singli/dubli, ale musisz sobie założyć z góry jakieś zasady, których naprawdę twardo musisz się trzymać, i tutaj jest bariera, albo coś umiesz albo nie - czytaj. jesteś gamblerem albo tym drugim - wygrywającym systematycznie. Nie ubliżam gamblerom w tym momencie, sugerując, że nie są wygrywającymi graczami, znam takich gamblerów, że hohoh i są w dłuższym okresie czasu na plusie :piwo1: Nie uważam to za głupi system gry, wychodzę z założenia, iż jeżeli za coś się bierzemy to lepiej mieć zasady/system niż nicość - gram bo gram, nie mam systemu, ale gram %-) Po drugie również zaplecze finansowe jest bardzo ważne, pokerzyści mają na to fajne określenie bankroll management, czyli zarządzanie swoimi zasobami finansowymi - fajnie brzmi, no nie? %-) No i na koniec złota rada życiowa, na papierze zawsze wszystko wygląda na pikuś :piwo1: Życzę powodzenia :piwo:

 

PS. Nie hejtujcie się chłopaki %-)

 

 

pozdrawiam,

niezniszczalny pershing %-)

 

pewnie że masz rację, 5% mi się wzieło z tego że to moja łepetyna wymysliła i oszacowała %-), Moja zasada w tym systemie jest taka że obstawiam to na czym się mniej więcej orientuje i znam, nie obstawiam lig o których nie mam pojęcia typu U19 Iran itp...

Jesli będe 1500+ to rezygnuje z tego systemu i gram po swojemu, bo wiem że wcześniej czy później wpadnę na kursie nawet 1.10

Z drugiej strony ktoś kto nie ryzykuje, je biały ser w Poniedziałek,Wtorek,Środe,Czwartek i Piatek ;)

Narazie jest 440+ :t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nie czytalem wszystkich postow bo mi sie nie chce, ale sam tak gralem kiedys ok. 2 dni %-) , a dokladniej obstawialem tenis ziemny na live - na wygranie gema przy serwisie, moze nie az takie stawki typu 1k ale po pareset zl, zrezygnowalem po 2 dniach bodajze jak mi utopily najwieksze 2 pewy, Ameryki nie odkryles. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Mało razy utopiłeś kupon na 1.05-1.20? :p Według mnie to nie ma sensu na dłuższą metę, musisz trafić 5-6 kuponów minimum, żeby odrobić ewentualną wtopę, a niech zdarzą Ci się 2 wtopy z rzędu, to masz -2000zł, więc to chyba bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...