Skocz do zawartości

kalesonki :k:


Bart

Czy nosisz kalesony??  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy nosisz kalesony??

    • Jasne! Nie lubię jak mi jajca marzną!
      7
    • Pewnie! Wyglądam w nich sexy :D
      4
    • Never! To nasienie zboczeńców i homo!
      6
    • Nie! Są nie wygodne i cisną mnie w kulki :/
      19
    • Nie dotyczy-nie mam jajec %-)
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś na innym forum :k: był temat o sandałach na lato. Idzie zima więc pora pogadać o kalesonach :k:

Mam taki problem :k: piździ mi po jajach ostatnio trochę :k: zasadniczo nie lubię też jak mnie coś w kule ciśnie, poza tym kalesony są trochę bejowe według mnie :/ może znacie jakąś alternatywę?? może macie jakieś dobre rady dla zmarzniętych jajek Barta??

liczę na burzliwą dyskusję :))%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja noszę i mi ciepło :) A kwestię czy to gejowe czy nie to zostawiam gejom :D Jaja mi zwykle nie marzną, ale bardziej nogi. Ja z tych, co lubią ciepło. A sandały noszę jak tylko zrobi się na tyle ciepło, że nie marzną nogi, bo to najlepszy rodzaj obuwia i nie ma lepszego :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nosiłem, miałem takie zajebiaszcze dresowe jakby, bo tych rajstopowych to ni huka nie włoże :/ Tylko przypał raz był taki, że nieoczekiwanie sie znalazłem u panny, no i moje kalesonki chwilowo musiały się znaleźć w szafce jej brata %-)

Dalej je mam :)) ale iestety już z nich wyrosłem :(;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam coś takiego

http://allegro.pl/item267707377_mega_hit_bokserki_termoaktywne_coolmax_hannah_36.html

wieczorami jak biegam to straszna piździawa, a te bokserki zajebiście sie spisują, na co dzień w nich nie chodzę ale myślę ze również sie dobrze spiszą :D no chyba że po nogach ci ciągnie to nie wiem;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:smiech: Nigdy nie nosiłem kaleson(ów?) a na zimno mam prosty sposób, nie wychodzę z domu :)) Zamiast tego mam kapitalną niebieską kurtkę, rzadko kto taką ma, czarne grube spodnie dżinsowe i brązowe adidaski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam coś takiego

http://allegro.pl/item267707377_mega_hit_bokserki_termoaktywne_coolmax_hannah_36.html

wieczorami jak biegam to straszna piździawa, a te bokserki zaje***ście sie spisują, na co dzień w nich nie chodzę ale myślę ze również sie dobrze spiszą :D no chyba że po nogach ci ciągnie to nie wiem;d

 

Bzdura. Włókna Coolmaxu nie posiadają żadnych właściwości grzewczych, wręcz przeciwnie. Grube skarpetki z włóknami Coolmaxu owszem, ale nie bielizna termoaktywna do ochrony przed mrozem :szok:

 

Jesli już wchodzić w takie techniczne sprawy to szukać czegoś z Thermax, można znaleźć w skarpetach Lorpena i innej odzieży. Ewentualnie coś z technologii Alpinusa (czyt. Netil Extreme).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
panowie podbijam temat!!!! bo zimno opóóóóóóóóóór :/

może ktoś słyszał-wymyślili już... eghm... waciak na jajka %-) czy nie??

Podobno małe jajka marznął najbardziej na mrozie :))

Oj Bart :(

Ale nie martw się...znajdzie się na pewno i taka dziewczyna dla której nie będzie miało to znaczenia :piwo1:

 

:k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...