Skocz do zawartości

Typy na dzień 22.03.2013


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna Eliminacje Mistrzostw Swiata 2014

Spotkanie: Austria - Wyspy owcze

Data: 22.03.2013 godz. 20:30

Typ: Wiecej niz 2.5 bramek w meczu

Kurs: 1.50

Bukmacher: Bwin

 

 

Analiza: 22 marca w piatkowy wieczor a dokladniej o godz. 20:30 w grupie C,Austria podejmie u siebie druzyne Wysp Owczych w ramach rozgrywek El.Mistrzostw Swiata 2014 ktore odbeda sie w Brazyli.Jest to dla Austrii mecz praktycznie i teoretycznie najlatwiejszy,bowiem Wyspy Owcze zajmuja ostatnie 6 miejsce w grupie i maja na koncie 3 porazki a ich bilans bramkowy to 2:9 .Bilans Austrii to 4 pozycja w grupie a bramki 5:2.Ostatni mecz obu druzyn mial miejsce takze w Austri bylo to 05/09/2009 takze w ramach El.Mistrzostw Swiata i padl wynik 3:1 dla Austrii.Uwazam ze w piatkowy wieczor w meczu Austrii spokojnie powinno wpasc powyzej 2.5 gola ,tym bardzziej ze Austria pokonala u siebie 16.10.2012 roku druzyne Kazachstanu az 4:0.Wiec bilans bramkowy powinna sobie "podszlifowac" wlasnie w meczu z Wyspami Owczymi tym bardziej ze Austria gra u siebie.

 

 

http://obstawianie.com/kwalifikacje-do-ms-2014-vt123418,100.htm#1748002

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 02:20 ]

:plus: 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Australian Football

Spotkanie: Adelaide Crows vs Essendon Bombers

Typ: Over 188.5

Kurs: 1.91

Bukmacher: Bet365

Data (i godz): 22.III.2013 godz. 10.40

Analiza:

 

 

photomar21153214.jpg

 

No nareszcie rusza ulubiona liga Funta, czyli australijskie AFL..

Pierwsze spotkanie nowego sezonu więc typ nieco loteryjny..

Faworyt w tym meczu to rzecz jasna Adelaide Crows, powinni lekko ogarnąć 100 pkt w meczu.. Pytanie tylko brzmi czy Essendon będzie w stanie dotrzymać im kroku?..

Nastroje w ekipie Bombers są faktycznie bombowe.. Bo niewiadomo kiedy to wszystko wybuchnie..

Mają przekichane już na starcie nowego sezonu, Bombersi nie dość, że z nazwy brzmią groźnie to i jeszcze grzeją na boku.. :) Bodajże 10 graczy tej drużyny ma obecnie toczone postępowanie w związku z podejrzeniem o stosowanie środków dopingujących.. (Niekoniecznie chodzi tu o photomar21152333.jpg..)

Pewnym jest, że ktoś za to beknie.. Zapewne nie skończy się tylko na zawieszeniach i karach finansowych dla klubu i pilkarzy..

Jeśli zostaną zostaną odjęte punkty to Essendon ma pozamiatane w kontekście Play Off w tym sezonie..

Ale póki co żadne wyroki nie zapadły i sezon trzeba rozpocząć.

Na gazie czy bez stać ich by powalczyć.. W zeszłym sezonie przegrali czterema punktami..chyba 100:104..

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 02:21 ]

:plus: 91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz 03:00

Sacramento Kings - Minnesota Timberwolves

TYP: 2

KURS: 3,20

BUK: William Hill

 

Analiza:

 

Na jutro postanowiłem napisać analizę do meczu NBA pomiędzy zespołem Sacramento z zespołem Minnesota. Co mnie zadziwiło że na zespół gospodarzy jest strasznie niski kurs a na zespół gości tai wysoki. W NBA jak każdy wie różne rzeczy się dzieją i zwycięstwo gości w tym spotkaniu jest realne bo gospodarze grają w kartkę i jeden mecz wygrywają a kolejny przegrywają.

 

W konferencji zachodniej gospodarze tego meczu znajdują się na 13 pozycji z dorobkiem 24 zwycięstw oraz 44 porażek. Na własnym boisku rozegrali w tym sezonie 33 mecze w których to 18 meczy wygrali i 15 meczy przegrali. A więc jak widać aż tak źle nie grają lecz również u siebie w kratkę się prezentują. Na wyjeździe grają tragicznie ponieważ rozegrali oni 35 meczy w których 6 meczy wygrali i 29 meczy przegrali. A więc jak widać jedynie co przegrywają. W ostatnich pięciu meczach gospodarze wygrali 3 mecze i dwa mecze przegrali. Warto dodać że Sacramento przegrało u siebie z Milwaukee ale np. ostatnio wygrali u siebie z Los Angeles Clippers. A więc jak widać raz mogą wygrać a raz przegrywają.

 

Natomiast goście tego meczu w lidze w konferencji zachodniej znajdują się na 12 pozycji z dorobkiem 23 zwycięstw i 42 porażek. Na własnym boisku rozegrali oni w tym sezonie 32 mecze w których to 16 meczy wygrali i 16 meczy przegrali. A więc i równo u siebie wygrywają i przegrywają. Natomiast na wyjeździe idzie im troszkę lepiej niż zespołowi gospodarzy. Rozegrali oni 33 mecze w których to 7 meczy wygrali i i 26 meczy przegrali. A więc jak widać na wyjeździe jakoś super nie grają lecz liczę że ten mecz wygrają. W ostatnich 5 meczy wygrali oni 2 mecze i 3 mecze przegrali.

 

Moim zdaniem goście ten mecz mogą wygrać i sądzę że jednak się przełamią i dlatego stawiam na to lecz jest to bardzo duże ryzyko.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,250.htm#1748022

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 02:23 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,Szwecja

Spotkanie: Lulea (-1.5) - Frolunda

Typ: 1

Kurs 2.33

Buk: Unibet

21.03.2013 19:00

 

Analiza:

Jak na razie stan rywalizacji na poziomie remisowym 2:2.No goście twardy opór stawiają , nie ma co.Myślałem że Lulea szybciej się upora z Vastrą a tu niestety.No cóż hokej jest ciężki i tu faworyci także mają wpadki i odpadają z rywalizacji tak jak zdarzyło się w lidze duńskiej gdzie Lisy tak ładnie grali w sezonie aby w play-offach odpaść już w pierwszej rundzie.Dziś jednak sądzę że gospodarze nie dadzą większych szans gościom.Ostatnie spotkanie mało brakowało aby wygrali na wyjeździe.przegrywając dwiema bramkami potrafili doprowadzić do remisu ale ostatecznie w drugiej dogrywce ulegli po ciężkiej walce.Mają potencjał i myślę ze dziś na własnej tafli rozbiją Frolundę i zabawa będzie się toczyła dalej.Sądzę że są w stanie wygrać kilkoma bramkami.U siebie dobrze sobie radzą i wygrywają minimum więcej niż jedną bramką.Dziś sądzę że pokażą że to im należy się dalsza gra w play-offach i zwyciężą wysoko to spotkanie.Aczkolwiek na takim poziomie all jest możliwe to i tak wierzę w Lulea że sobie dadzą radę dziś i się przybliżą do przejścia dalej dziś na własnej tafli.

 

 

http://obstawianie.com/liga-szwedzka-2012-2013-vt123444,25.htm#1748024

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 02:18 ]

ten mecz nie odbył się 22.03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilans (trafione/podane): 13/21

Liczba pkt: 708

Dyscyplina: Hokej – USA, NHL, 00.00

Spotkanie: New York Rangers - Florida Panthers

Typ: Rick Nash strzeli gola

Kurs: 2.60

Bukmacher: Betsson

 

Jeszcze koło 12 kurs na strzeleni gola przez Nasha wynosił 2.95. teraz jest znacznie mniejszy, ale w mojej ocenie wciąż opłacalny. Pantery ostatnio zagrały bardzo dobry mecz z Caroliną i sprawiły spora niespodzianke wygrywając aż 4-1 na wyjeździe. Dal mnie nie jest to jakaś oznaka nagłego wzrostu formym tylko raczej trafienie na zły dzień przeciwnika. Carolina grała bowiem b2b, ponieważ dzień wczesniej przegrała 2-1 z Rangersami po dogrywce więc sporo sił stracili. Pantery lubią w takich okolicznościach sprawić niespodziankę, pare tygodni temu ograli 5-2 na wyjeździe Lotników, którzy dzień wczesniej ograli w klasyku Pingwinów. Patery jednak nie mają tej regularności i jakości, aby tak dobrze grać seriami. Dzisiaj powinni swoje stracić, mimo że Strażnicy osttanio nie rozpieszczają w ofensywie, ale myślę, że dzisiaj się to odmieni. Drużyna ta jest bardzo uzależniona od Nasha, któy jak trafiał jakis czas temu to wygrywali wszystko jak leci. Ostatnio się zaciął i zaliczyli kilka porażek pod rząd. Ostatnie 2 spotkania jednak wygrali, a Nash strzelił w meczu z Diabłami, wygranym 3-2. Jak Strażnicy mają dzisiaj zainkasować komplet to Nash musi staną cna wysokości zadania i w moim mniemaniu stanie. Pantery nie mają tej jakości w defensywie, aby go upilnowac. Nash świetnie gra w kontrze oraz w PP. Oddaje sporo strzaów, najwięcej ze swojej drużyny, jest niezwykle aktywny i ciągnie ten wózek ile może. Pantery dzisij minimum te 3 sztuki powinny straciś, a jak tamj się stanie to wielce prawdopodobne, ze Nash strzeli gola. No bo mto jak nie on?

 

http://obstawianie.com/nhl-2012-2013-vt124379,75.htm#1748095

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 02:24 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL – hokej na lodzie

Data i godzina: 22.03.2013r. 01.05

Spotkanie: Nashville Predators vs Calgary Flames

Typ: Nashville (w regulaminowym czasie gry)

Kurs: 2.25

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Niezwykle interesujące widowisko szykuje się dzisiejszej nocy. Hokeiści z Nashville wracają na swój lód i w końcu powinni przerwać serię porażek. Wyjazdowy trip zaczęli bardzo dobrze, bo od zwycięstwa nad Dallas. Później jednak zaliczyli cztery porażki z rzędu i własna tafla dzisiaj ma być pomocą w przerwaniu tej złej serii. Wbrew pozorom ich gra w tych meczach nie wyglądała tak źle. Na własnym lodzie Nashville to zupełnie inna drużyna, o czym przekonali się chociażby zawodnicy Edmonton, którzy w Bridgestone Arena przegrali aż 6-0, a u siebie zwyciężyli drapieżników 3-2. Mam nadzieje, że tym razem o sile Nashville przekonają się Flames. U siebie przed paroma dniami wygrali 6-3, ale w Nashville nigdy im się łatwo nie grało. Ponadto Calgary gra ostatnimi czasy na wyjazdach fatalnie. Seria siedmiu meczy bez zwycięstwa! Dzisiaj któryś zespół się przełamie. Moim zdaniem będą to gospodarze, którzy potrzebują tego zwycięstwa i jest ono wyczekiwane przez kibiców. Powrót na własny lód powinien dodać im sił.

 

LINK: http://obstawianie.com/nhl-2012-2013-vt124379,75.htm#1748109

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 02:25 ]

:plus: 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49140337965950555818.png36772153448944205955.png65954559592997141698.png

 

USA: NHL 22.03.2013 00:00

New York Islanders - Montreal Canadiens

Typ: 2ML

Kurs: 1,82

Pinnacle

Stawka:5/10

 

Dziś w NHL same ciężkie mecze, sam siedząc i patrząc ofertę zastanawiałem się godzinę ,i doszedłem do wniosku że warto spojrzeć na spotkanie drużyny z Nowego Jorku i Montrealu. Mecz Wyspiarzy którzy po 29 spotkaniach rozegranych w tym sezonie zajmują 10 lokatę z dorobkiem 29 oczek na koncie z Habs’ami którzy to vice-liderują Konferencji Wschodniej tuż za Pingwinami dorobkiem 43 oczek po 29 meczach. W tym spotkaniu typuję zwycięstwo gości ponieważ prezentują się bardzo obiecująco w tym sezonie i widać że zależy im na wygraniu Konferencji. Fakt w tym sezonie Pingwiny widać też chcą walczyć ale to własnie sprawi ciekawą rywalizację. Islanders u siebie wygrali tylko 5 z 16 spotkań fakt że wygrali z Canadiens 6:3 ale to była lekka wpadka gości. W tym meczu widzę Inną sytuację goście wygrali 4 ostatnie mecze wyjazdowe a ogółem też nie idzie im źle.Gospodarze grają strasznie w kratkę dlatego dziś daje 2ML bo lepiej się zabezpieczyć w razie remisu.

 

http://obstawianie.com/nhl-2012-2013-vt124379,75.htm#1748116

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 02:25 ]

:plus: 82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – USA, NHL

Spotkanie: Carolina Hurricanes - New Jersey Devils

Typ: 2

Kurs: 2.80

Bukmacher: Bwin

22.03.2013 00:05

 

Analiza:

Trochę sympatyzuję za Diabełkami i dziś na nich liczę.Mam wielką nadzieję i mam także nadzieję że ona się spełni że goście pokonają Carolinę tak wysoko jak oni ostatnio diabełki.Nie szło im w tamtym spotkaniu ulegli wysoko bo aż 6 do 3.dziś może tak wysoko z bramkami nie będzie ale sądzę że i tak NJ są w stanie wygrać minimum dwoma golami i pomścić ostatnią porażkę.wtedy Hurricanes byli w formie i mieli bardzo dobry czas do wygrywania.Od paru spotkań ich fart się skończył i od czterech spotkań nie wygrali spotkania.mam nadzieję że jeszcze pociągną do piątej porażki z rzędu.A takie serie w NHLu jak wiemy także się zdarzają. NJ także nie za ciekawie obecnie bo trzy porażki z rzędu.Oba zespoły są w dołku ale myśle że dziś chęć zemsty za ostatni blamaż przewaźy na korzyść diabłów.wygrają te spotkanie minimum dwoma golami.wcześniejsze spotkania między tymi zespołami pokazały ze nie ważna jest tafla .Każda z drużyn potrafi wygrać na obcym terenie.Jak na razie Devils przegrali dwa spotkania z Caroliną ostatnie.Ale w zeszłym roku dali radę ich pokonać aż 0 do 5 na ich tafli.dziś może nie będzie tak wysoko ale tak ze 0 do 3 myślę że wystarczy.mam nadzieję że za dużo nie pozwolą w tym spotkaniu dla gospodarzy.Strzelają dużo ale brakuje im skuteczności.Gospodarze w dołku więc mam nadzieję że dzisiejsze spotkanie jest na przełamanie dla gości.

 

 

http://obstawianie.com/nhl-2012-2013-vt124379,75.htm#1748126

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 02:25 ]

:plus: 180

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Eliminacje Mistrzostw Swiata 2014

Spotkanie: Kazachstan - Niemcy

Data: 22.03.2013 godz. 19:00

Typ: Strzelec gola (kiedykolwiek): Mario Götze

Kurs: 2.30

Bukmacher: Bet365

 

Podczas tej rundy eliminacji Mistrzostw Świata reprezentacja Niemiec rozegran dwumecz z reprezentacją Kazachstanu, dziś pierwsza odsłona tych spotkań w Astanie. Nie da się ukryć, że podopieczni Joachima Löwa planują w tym dwóch spotkaniach zdobyć komplet punktów i umocnić się na pierwszym miejscu w grupie. Wszak po pierwsze Niemcy to jedna z czołowych drużyn nie tylko europejskich jak i światowych, a po drugie Kazachstan nie należy obecnie do ekip, których powinno szczególnie się obawiać (w tych eliminacjach jak na razie zdobyli jeden punkt w 4 spotkaniach, mając przy tym bilans bramkowy 1:8).

Ja postanowiłem zamiast grać w tym meczu jakieś wysokie handicapy w stronę reprezentacji Niemiec spróbować wytypować strzelca bramki w dzisiejszych zawodach. Mój typ to zawodnik Borussii Dortmund Mario Götze. Co prawda w 4 dotychczasowych meczach eliminacyjnych ten zawodnik strzelił do bramki raptem raz (w spotkaniu z Wyspami Owczymi) ale dziś sytuacja może wyglądać nieco inaczej. Jak wiemy bowiem kontuzjowany jest Miroslav Klose, a miejsce w podstawowej jedenastce Bayernu Monachium stracił Mario Gomez, stąd też brakuje w drużynie naszych zachodnich sąsiadów typowego napastnika. Jeżeli więc wierzyć niemieckim portalom to dziś Joachim Löw jako tego najbardziej wysuniętego z przodu wystawi właśnie Mario Götze, a wspomagać go mają T. Müller i Podolski na skrzydłach i cofnięty za nim Özil.

Grając więc na "szpicy" z rywalem, który raczej nie będzie sprawiał jakiś wielkich problemów reprezentacji Niemiec Mario Götze jest jak dla mnie jedynym z kandydatów do tego by wpisać się do protokołu sędziowskiego jako strzelec bramki. Tym bardziej, że jest to zawodnik naprawdę dobrze czujący się w grze ofensywnej, nieźle radzący sobie w dryblingu i potrafiący znaleźć się w sytuacji bramkowej. W tym sezonie jako pomocnik w Borussii zdobył 8 goli w 24 meczach w 1.Bundeslidze oraz 2 gole w 7 meczach Ligi Mistrzów, w reprezentacji natomiast rozegrał 20 spotkań i strzelił 3 bramki, dziś jak wspominałem grając na takiej pozycji jaka jest mu przypisywana przez media ma szansę ten bilans poprawić.

 

http://obstawianie.com/kwalifikacje-do-ms-2014-vt123418,100.htm#1748189

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 02:26 ]

:plus: 130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna,Liga Regionalna Zachód

Spotkanie:Kray-Duisburg II

Typ:2

Kurs:1.91

Godz:18:00

Buk:Bet365

 

Dzisiaj mecz niższej ligi niemieckim pomiędzy gospodarzami outsiderami ligi Kray i rezewami MSV Duisburg.Kray dzisiaj będzioe osłabione dwoma zawodnikami(Ketsasis,Kretscmar) ,którzy w osttnim meczu z rezerwami Borussi Mónchengladbach dostali czerwone kartki,ponadto przegrali ostatnie 7 meczów z rzędu w lidze.Gością brakuje 2 punkty do rezerw Fortuny Dusseldorf II będą bardzo zmotywowani aby dzisiaj wygrać,poza tym jest przerwa

w rozgrywkach 2.Bundesligi i zostaną wzmocnieni kilkoma zawodnikami z kadry pierwszego zespołu.Goście na ostatnie 5 meczy odnieśli 2 zwycięstwa min. nad zajmującą 3 miejsce w tabeli Victorią Koln i myślę ,że dzisiaj tez nie powinni mieć problemów z odniesieniem wygranej.

 

http://obstawianie.com/2-liga-i-ligi-nizsze-vt119667,75.htm#1748277

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 02:26 ]

:plus: 91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Europa - Eliminacje do Mistrzostw Świata

Spotkanie: Izrael - Portugalia

Typ: Cristiano Ronaldo powyżej 1.5

Kurs: 3.70

Godz: 13:45

Bukmacher: Betsafe

 

Analiza: Kolejna runda eliminacji do Mistrzostw Świata. Portugalia w spotkaniu wyjazdowym zmierzy się z Izrealem. Obie drużyny mają po 7 punktów i zajmują kolejno 2 i 3 miejsce za reprezentacją Rosji, która zgromadziła już 12 punktów. Można powiedzieć, że ten mecz będzie miał bardzo duże znaczenie. Zespół, który wygra będzie w stanie dalej ścigać Rosję. Przegrany będzie miał już stratę 8 punktów jeżeli liderzy wygrają w swoim meczu. Faworytem jest Portugalia. Świetny sezon ma Cristiano Ronaldo, który strzela jak na zawołanie dla klubu z Madrytu. Wyścig o bramki z Leo Messim zdecydowanie jest dla niego dodatkową motywacją. Lider swojego zespołu statnie dzisiaj przed szansą zdobycia kolejnych bramek i zapewnienia swojej drużynie trzech punktów. W tych rozgrywkach do tej pory zdobył zaledwie jedną bramkę ale będąc w swojej aktualnej dyspozycji z pewnością dzisiaj coś ustrzeli. Uważam, że ten typ jest warty rozpatrzenia. Brak Naniego oraz fakt, że jest wykonawcą większości stałych fragemtów gry (sczególnie wolnych i karnych, w których jest specjalistą) dodatkowo powinien ustawić Ronaldo jako głównego kandydata do strzelania bramek.

 

http://obstawianie.com/kwalifikacje-do-ms-2014-vt123418,100.htm#1748279

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 02:27 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, El. MŚ, 13:45

Izrael - Portugalia

Powyżej 3.5 gola

3.50

WilliamHill

 

 

Na dzisiaj wybrałem mecz eliminacyjny w strefie europejskiej do MŚ 2014, które odbędą się na boiskach Brazylii. W grupie F dojdzie do bardzo interesującego pojedynku pomiędzy reprezentacją narodową Izraela i Portugalii. Gospodarze mają za sobą 4 mecze i zdobyli w nich 7 punktów co pozwala im na zajmowanie 2 miejsca w grupie. Goście z półwyspu iberyjskiego również uzbierali w 4 spotkaniach 7 oczek i ustępują dzisiejszym gospodarzom jedynie bramkami. W dzisiejszym meczu typuję na powyżej 3.5 gola. Po pierwsze bezpośrednia historia spotkań między tymi dwoma reprezentacjami to dosyć wysokie wyniki. Ostatnie 3 mecze między Izraelem, a Portugalią to rezultaty 2:1, 3:1, i 3:0. Jak widać 1 raz padł wynik powyżej 3.5 gola, a 2 razy było o włos od przekroczenia bariery 3 goli. Po drugie obie drużyny w ostatnich swoich meczach reprezentacyjnych zaliczyły kilka wysokich wyników. Ostatnie mecze Izraela to wyniki 2:1, 1:2, 3:0, 6:0, 4:0. We wszystkich 5 meczach wpadały co najmniej 3 gole, a w 2 spotkaniach została przekroczona granica over 3.5 gola. Portugalia z kolei w swoich ostanich 5 pojedynkach zaliczyła następujące wyniki 2:2, 3:2, 1:0, 1:1 i 3:0. Jak widać również w 5 ostatnich meczach mieli 2 razy over 3.5 gola. Moim zdaniem Portugalczycy, którzy potrzebują punktów aby gonić w tabeli reprezentację Rosji dzisiaj zmobilizują się i zagrają bardzo dobre spotkanie. Tacy zawodnicy jak Ronaldo, Nani, Pepe, Meireles czy Danny spokojnie poradzą sobie z przeciętną reprezentacją Izraela. Moim zdaniem gospodarze dzisiaj strzelą bramkę, jednak goście z nad oceanu atlantyckiego strzelą ich dużo więcej. Mój typ na ten mecz to 1:3 dla Portugalii i over 3.5 gola.

 

http://obstawianie.com/kwalifikacje-do-ms-2014-vt123418,100.htm#1748294

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 02:27 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Europa - Eliminacje do Mistrzostw Świata

Spotkanie: Polska-Ukraina

Typ: 1

Kurs: 2.20

Godz: 20:45

Bukmacher: Bet365

Analiza: Niestety wczoraj się nie powiodło chociaż było blisko. Ogolnie w reprezentacjach nie czuje się najlepiej ale zobaczymy. Dzisiaj postawię na naszą reprezentacje 'PZPNu', ponieważ inaczej tego nazwać nie można. Mecz dla obu reprezentacji jest bardzo ważny. Remis nie zadawala nikogo, porażka w przypadku naszej 'repry' to będzie raczej koniec marzeń o wyjeździe na turniej do Brazyli, ale cóż zobaczymy. Dzisiaj polacy na pewno będą mogli liczyć na wyśmienitą formę Artura Boruca, ponieważ nie chce wierzyć by ktoś inny mógł go zastąpić. Może wreszcie będziemy się cieszyć z gola Roberta Lewandowskiego który w BVB strzela jak natchniony a w reprezentacji coś mu nie idzie. Waldemar Fornalik jest gotowy na te bitwe, i chce ją wygrać. Gramy u siebie, na narodowym więc lepszej okazji do pokonania naszych sąsiadów mieć nie będzie, szkoda tylko że nie będziemy mogli liczyć na kocioł na stadionie narodowym ze strony naszych 'kiboli' bo jak wiadomo to by na pewno bardzo pomogło naszym Orłom. We wcześniejszych eliminacjach gdy mecze były rozgrywane na Śląskim potrafilismy pokonać, czy to portugalczyków czy też Czechów, dzisiaj własnie będzie jeden z takich meczy o życie. Zobaczymy jak to będzie, sytuacji naszej reprezentacji nie bede przedstawiał bo chyba każdy ją doskonale zna.

Ukraińcy jak i my muszą wygrać by liczyć jeszcze na jakis sukces w tej grupie. Oni przegrali niespodziewanie u siebie z Czarnogórą, remisowali podobnie jak my z anglikami ale także stracili punkty z Mołdawią, i to na wyjazdach, ostatnie mecze towarzyskie pokazały poprawę formy. lecz jak wiadomo to były potyczki tylko towarzyskie. Wygrali oni dwa wyjazdowe mecze z Norwegami 0-2 oraz 0-1 z Bułgarią.

Obie reprezentacjie grały ze sobą 5 razy, dwa ecze wygraliśmy, o dziwo dwa wyjazdowe. Dwa razy był remis i raz wygrała drużyna Ukrainy. Dzisiaj Ukraincy będą osłabieni. Nie będzie pomocnika Dnipro, Jewhena Konoplanki. Filara obrony Szachtara Dmytro Czyhrynskiego. A na 100% nie jest gotów inny gwiazdor Andrij Jarmołenko. Liczę na gre jak kiedyś z mocnymi reprezentacjami że 'nasi" dadzą radę i wygrają, ponieważ sporo zawodników naszej kadry w klubach pokazuje się bardzo dobrze i ich forma jest wysoka.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 02:27 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - SŁOWACJA: Extraliga, godz. 18.00

Spotkanie: HKM Zvolen - SHK 37 Piestany [u/o 5,5]

Typ: under 5,5

Kurs: 1.62

Bukmacher: Bet365

Analiza: Beniaminek z Piestan zadziwia w tym sezonie w lidze słowackiej. Zagrali bardzo dobry sezon zasadniczy, a w ćwierćfinale ograli Skalicę, wyciągając serię ze stanu 2:3. Teraz mamy półfinał playoffów i zadanie dla gości ciężkie. Zvolen to główny faworyt do mistrzostwa w sezonie 2012/13. W 1/4 finału gospodarze ograli 4:1 Banská Bystricę, przegrywając mecz nr 1, potem jednak 4 wygrane. Ale wszystkie mecze to undery. W sezonie 27u/29o dla gospodarzy i 37u/19o dla gości. Trzeba też zaznaczyć, że goście to najbardziej underowy zespół ligi. Średnia w sezonie to zaledwie 5,07gola/mecz. W sezonie w 6 grach między tymi zespołami 3u/3o, ale to są playoffy i nie sądzę, aby dzisiaj było wiele goli. Trudno spodziewać się pogromu beniaminka, bo już w sezonie zasadniczym pomimo 5 porażek w 6 grach ze Zvolenem to aż 4 razy potrzebna była albo dogrywka albo karne. Gospodarze z Banská Bystricą w 5 grach stracili 7 goli, a goście w ostatnich 2 meczach ze Skalicą dali sobie strzelić tylko 1 gola. Należy tutaj zwrócić uwagę na pozycję bramkarzy, bo i Simko (GAA 2,47) i szczególnie Tomek (GAA 2,12) to mocne punkty swoich ekip. Tak więc stawiam na under bramkowy.

 

http://obstawianie.com/liga-slowacka-2012-2013-vt123499.htm#1748317

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 02:28 ]

:plus: 62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Europa - Eliminacje do Mistrzostw Świata

 

Spotkanie: Czechy - Dania

Typ: Do Przerwy/Koniec Meczu REMIS-CZECHY

Kurs: 5.00

Godz: 20:30

Bukmacher: Bet365

 

Na dzisiaj wybrałem mecz Czechy-Dania, mój typ opieram na swoim wyczuciu jak i na statystykach, ostatnie mecze drużyna Czech zremisowała 0-0 z Bułgarią, wygrała wysoko 3-1 z Maltą, Oraz z Danią padł remis, nie będę pisał wszystkich wyników bo szkoda czasu. Dania Ostatnie trzy mecze to dwa remisy z drużynami Czech I Bułgarii, oraz przegrała z Włochami 3-1. Jak widać ostatni mecz tych drużyn był bezbramkowy, nie sądzę że w dzisiejszym meczu drużyna Dani cos ugra. W pierwszej połowie stawiam bezbramkowy remis, wszystko na to wskazuje ze tak będzie, w drugiej połowie drużyna Czech postara się na zdobycie bramki, i mecz zakończy się skromna wygraną 1-0. Kurs bardzo ciekawy, a warto zaryzykować :)

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 02:28 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (El. MŚ 2014)

Mecz: Liechtenstein - Łotwa

Typ: Łotwa (-1 handicap azjatycki)

Kurs: 2,30

Bukmacher: Bet365

Data: 22.03.2013 godz: 19:30

 

Analiza:

 

W grupie G eliminacji do przyszłorocznych Mistrzostw Świata dojdzie dziś do pojedynku dwóch najsłabszych jak dotąd drużyn tej grupy. Stawką będzie wyłącznie prestiż, bowiem o szansach na awans trudno już mówić.

Liechtenstein tradycyjnie należy do najsłabszych drużyn w Europie. Reprezentacja małego księstwa przegrywa większość spotkań, wielkim świętem jest każdy remis czy nawet strzelona bramka. Nie inaczej jest w obecnej kampanii, na razie wszystkie cztery mecze zostały przez Liechtenstein przegrane: u siebie aż 1:8 z Bośnią i 0:2 z Litwą, na wyjazdach po 0:2 ze Słowacją i właśnie Łotwą. Widać, że mecze z europejskimi średniakami zostały wyraźnie przegrane, a własne boisko nie jest jakimś wyraźnym atutem. Zresztą trudno aby tak było, bo na pewno tłumy na mecze nie przychodzą.

Łotysze swoje wielkie chwile przeżywali 10 lat temu, gdy między innymi naszym kosztem kwalifikowali się do Euro 2004. Potem wrócili na swoje miejsce europejskiego średniaka. Obecnie mimo że trafili do grupy bez wyraźnego faworyta praktycznie stracili już szanse na awans. Przegrali u siebie z Grecją 1:2, na wyjeździe z Bośnią 1:4 i ze Słowacją 1:2. Pewnie pokonali natomiast u siebie Liechtenstein 2:0. Największą gwiazdą drużyny jest oczywiście dobrze znany w Polsce Artjoms Rudnevs, który jednak podobnie jak Robert Lewandowski błyszczy raczej w klubie niż reprezentacji. Może dzisiejszy mecz ze słabszym rywalem będzie dla niego idealną okazją do przełamania się i zdobycia choćby nawet hat-tricka jak potrafił to czynić seriami w Lechu.

Myślę że dzisiaj Łotysze nie powinni mieć problemów z pokonaniem europejskiego słabeusza. Mimo że szans na awans zbyt wielkich nie mają, to jednak chyba nie będą chcieli się skompromitować i zgubić punktów w takim meczu, zwłaszcza że każda wygrana może być istotna przy rozstawieniu przed eliminacjami następnego Euro, na którym jak wiadomo zagra więcej drużyn i nawet Łotysze przy odrobinie szczęścia będą mogli się załapać. Liechtenstein przegrał u siebie jak już wspominałem 0:2 z Litwą , a to moim zdaniem zespół o podobnym potencjale do swego nadbałtyckiego sąsiada. Również takim samym wynikiem zakończył się pierwszy mecz obu dzisiejszych rywali, a więc można sądzić że te dwie bramki różnicy to taki realny dystans jaki na dziś dzieli oba zespoły. Dlatego stawiam właśnie z handicapem na minimum dwubramkowe zwycięstwo Łotwy, z tym że dla bezpieczeństwa wybieram handicap azjatycki, o niższym kursie, ale za to ze zwrotem stawki w razie gdyby Łotyszom nie chciało się wysilać i wygrali dokładnie jednym golem. W gorszy ich wynik to już naprawdę nie chce mi się wierzyć.

 

 

 

http://obstawianie.com/kwalifikacje-do-ms-2014-vt123418,100.htm#1748354

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 02:29 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Europa - Eliminacje do Mistrzostw Świata

Spotkanie: Chorwacja - Serbia

Typ: Chorwacja powyżej 1,5 gola

Kurs: 2.05

Godz: 18:00

Bukmacher: Bwin

 

Analiza:

Chorwacja zajmuje drugie miejsce w tabeli posiadają 10 punktów bilans bramek 6:2 u siebie 3:0.Serbia zajmuje trzecie miejsce w tabeli posiadają 4 punkty bilans bramek 6:5 na wyjezdzie 0:1.Chorwacja zagra bez Chorwacja: Perišić (18/1 m), a Serbia bez Biševac (14/0 d), Tomović (12/0 d), Ninković (27/0 m), Sulejmani (11/1 f).Chorwacja gra u siebie i to jest duży plus dzisiaj minimum strzelą dwa gole a typ wejdzie . Kurs na ten typ jest moim zdaniem zbyt wysoki .

 

http://obstawianie.com/kwalifikacje-do-ms-2014-vt123418,100.htm#1748385

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 02:31 ]

:plus: 105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...