Skocz do zawartości

Typy na dzień 26.03.2013


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Bilans (trafione/podane): 15/25

Liczba pkt: 778

Dyscyplina: Hokej – USA, NHL, 00.00

Spotkanie: Boston Bruins - toronto Meaple Leafs

Typ: Boston -1.5

Kurs: 2.51

Bukmacher: Pinnacle

 

Boston po 4 meczach wyjazdowych, w których zanotował 3 porazki wraca na własne lodowisko. Wynik kiepski, bo wcześniej bardzo dobrze grali w delegacjach, jednak gra nie była taka zła no i rywale również. Zwycięstwo zanotowali z Senatorami, którzy świetnie grają u siebie, a porażki z Pingwinami, Odrzutowcami i własnie z dzisiejszym rywalem - Toronto. Mecze z Toronto i Penguins toczone były pod dyktando Niedxwiadków, ale brak skuteczności w ataku spowodował strate punktów. Z Pingwinami oddali łącznie 32 strzły przy 18 rywali, a Toronto to juz zmiażdzyli do reszty, pnieważ strzelali na bramkę 33 razy przy 13 rywalach. Brak skuteczności zadecydował o porażce, teraz na własnych źmieciach mam nadzieje na rewanż i pewne zwyciestwo.Z Toronto na początku każdej tercji tracili bramkę i potem trzeb abyło gonić. Bramkarza rywali złamali dopiero w 3 tercji przy 3-0 i już dogonić się nie udało. Głowny minus w ich grze obronnej był taki, że zbyt wiele pozwalali Liściom w kontrach, którzy przez to wygrali mecz. Dzisiaj mam nadzieje, że zadbają o ten aspekt gry i wtedy Toronto nie bedzie miało zbyttnio czego tutaj szukac. Boston jest zbyt dobrze zorganizowany w defensywie, aby nie wyciągnąc wniosków. Jest to bowiem najlepsza defensywa ligi jak do tej pory. U siebie tracą ledno 2 gole na spotkanie, w osttanich 3 stracili tylko 2. Toronto ma zbyt dziurawą defensywę i są zbyt nieregularni w mojej ocenie, aby tutaj znowu zwojowac cos z Niedźwiadkami. W moim odczuciu szykuje sie srogi rewanż za niesprawiedliwą porażkę w osttanim meczu i Boston zgranie pewny komplet.

 

http://obstawianie.com/nhl-2012-2013-vt124379,100.htm#1748987

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 03:06 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna – Włochy, Lega Pro C1/B

Spotkanie: Avellino - Nocerina

Typ: under 2,5

Kurs: 1,72

Bukmacher: Unibet

Analiza: Dzisiaj znowu kierunek włoski. Mecz Lidera 3ciej ligi grupy C1/B Avellino z Noceriną która zajmuje także wysoką 4 pozycje, obie drużyny dzieli 5 punktów. Mój typ to poniżej 3 goli, dlaczego włąsnie taki typ ? Ponieważ bardzo fajnie wyglądają statystyki z ostatnich meczy. Avellino przegrało tylko raz na własnym terenie w 12 meczach, 4 razy remisowali i 7 razy wygrywali. Ich bilans bramkowy jest bardzo fajny bo wynosi 16/7. Ich rywal Nocerina ma także chrapke na awans, ich bilans w meczach wyjazdowych wynosi 3/5/3 a wiec nie jest on najlepszy, natomiast zdobyli oni 12 i stracili rownież 12 goli.

Patrząc na mecze z czołówką drużyny Avellino wygląda to tak że nie przekraczają liczby 3 goli na mecz, było tak w przypadku meczu z Frosinone (1-0), Perugia(1-1), Latina(1-1), wiec jak widać z czolówką tak to wygląda. W ostatnim czasie Avellino spisuje się dobrze bo nie przegrali od 5ciu meczy. Ich rywal także raczej dużo goli nie strzela i nie traci, jedynie na wyjeździe w ostatnim czasie przegrali z Perugia(2-1), takto wygrana (0-1) 1-1 z Latina i 0-1 z Andria. Gospodarze ostatnio wysoko wygrali bo aż 1-4 na wyjeździe wiec myślę że się już wystrzelali w tamtym meczu. W poprzedniej rundzie Nocerina u siebie wygrało 1-0. Ogolnie w 7 meczach jakie rozegrały te drużyny nigdy nie padł wynik powyżej 2goli. Obie druzyny na pewno będą się starały grać ostrożnie z tyłu wiec i to zapewne będzie miało jakiś wpływ na jakość widowiska i ilość strzelonych goli. Tak więc myślę że zespół lidera czyli Avellino weźmie rewanż na rywalu za porażkę z poprzedniej rundy i wygrają oni w stonsunku 1-0.

 

http://obstawianie.com/serie-b-i-nizsze-ligi-wloskie-vt123384,25.htm#1749015

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 03:08 ]

ten mecz był 25.03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

98629846700452737282.png36772153448944205955.png60127601374610863615.png

 

 

USA: NHL 26.03.2013 03:00

Anaheim Ducks - San Jose Sharks

Typ:1

Kurs: 2,17

Stawka:6/10

Bukmacher: Expekt

 

 

Do trzech razy Sztuka! Dziś już Kaczory muszą wygrać swoje spotkanie. Ostatnie dwa mecze z Wings obfitowały w mase błędów i ogrom nie wykorzystanych sytuacji które mogły dać im wygrana. Kaczory na 16 meczy u siebie wygrtali ich 13 z czego 2 po dogrywce i przegrali 3 z czego ostatnie 2 z Wings. Jako vice lider muszą już zacząć wygrywać bo to nie ma żartów. Statystyki 101 bramek strzelonych do 78 straconych także prezentują się ciekawie. Rekiny obecnie na 9 pozycji ostatnie 11 meczy wyjazdowych zakończyło się fiaskiem a 3 z nich wygrali. Dziś zagrają z Kaczorami którzy złapali lekką zadyszkę ale wydaje mi się że Rekiny które nie potrafią sobie poradzić z meczami wyjazdowymi dziś ulegną tak jak to było 6dni temu kiedy to przegrali 5:3. Nie wierzę w jakąś ostrą gre gości ponieważ nie pokazują czegoś zadowalającego sądzę że dzis Kaczory pokażą że naprawdę te 2 porażki były źródłem nie fartu i że pokonają nie mogących się w grać w tym sezonie rekinów. Powodzenia!

 

http://obstawianie.com/nhl-2012-2013-vt124379,100.htm#1749105

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 03:09 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie – NHL, Regular Season

Spotkanie: Phoenix Coyotes(-1.5) - Detroit Red Wings

Typ: 1

Kurs: 3.30

Bukmacher: Unibet

26.03.2013 03:00

 

Analiza:

A jedyne spotkanie które przyciągneło moją uwagę na dzisiejszą noc.Zapowiada się naprawdę emocjonująco gdyz ostatnio czerwone skrzydełka na wyjeździe radza sobie bardzo dobrze.ostatnie dwa zwycięstwa na d kaczkami, fiu fiu czyzby dobre stare czasy Detroit wrociły? Nie sądzę, akurat trafili na słabsze dni kaczek.Kojoty od pięciu spotkiań bez wygranej.Przegrali cztery wyjazdowe spotkania no i ostatnio na własnej tafli ciężki bój z orkami także zakończył sie przegraną.Nieznaczną ale zawsze to przegrana.Oddali więcej niż orki strzałów ale i tak nie zakończyli tego meczu z chociazby remisem w regular time.dziś myślę że już lepiej zagraja i strzelą także więcej bramek niż jedną no i oczywiście w końcu wygrają spotkanie.mają zaledwie tylko o cztery wygrane mniej niż skrzydła więć dziś w końcu w drugim meczu sądzę że kojoty pokażą prawdziwe swe oblicze i wygrają te spotkanie.U siebie radzili sobie i z mistrzami z poprzedniego sezonu więc dlaczego nie mają sobie i dziś poradzić.Detroi jakby zwyżka formy ale jak wiadomo w NHLu to trwa przez kilka meczy no z wyjątkami ( Pingwiny czy Chicago no i teraz Wild).Myślę że Detroit będzie już zmęczone wysokimi obrotami i dziś będą musieli przełknąć gorycz porazki.

 

 

http://obstawianie.com/nhl-2012-2013-vt124379,100.htm#1749126

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 03:09 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz 00:00

Washington Wizards (-2) – Memphis Grizzlies

TYP: 1

KURS: 2,62

BUK: Bet365

 

Analiza:

Na jutro postanowiłem napisać analizę do meczu NBA pomiędzy zespołem Washingtonu z zespołem Memphis. Co mnie zadziwiło że na zespół gospodarzy jest strasznie wysoki kurs. W NBA jak każdy wie różne rzeczy się dzieją i zwycięstwo gospodarzy w tym spotkaniu jest realne.

 

Gospodarze tego meczu w konferencji wschodniej znajduje się na 11 pozycji z dorobkiem 25 zwycięstw i 44 porażek. A warto dodać że niedawno zajmowali ostatnie miejsce. Na własnym boisku w tym sezonie rozegrali 35 meczy w których to 18 meczy wygrali i 17 meczy przegrali. A więc jak widać na własnym boisku potrafią wygrać i to nawet dobrze grają. Na wyjeździe już im tak aż dobrze nie idzie ponieważ rozegrali oni 34 meczy w których to 7 meczy wygrali i 27 meczy przegrali. A więc jak widać na wyjeździe za dobrze nie grają ale za to u siebie dobrze się ostatnio spisują.

 

Natomiast goście tego meczu w konferencji zachodniej znajdują się na 5 pozycji z dorobkiem 47 zwycięstw i 22 porażek. Na własnym boisku rozegrali oni 36 meczy w których to 28 meczy wygrali i 8 meczy przegrali. A więc jak widać na własnym boisku dobrze się spisują. Na wyjeździe rozegrali 33 mecze w których to 19 meczy wygrali i aż 14 meczy przegrali. A więc średnio się spisują na wyjeździe.

 

Gospodarze tego meczu w ostatnich 5 meczach wygrali 3 mecze w tym 2 mecze na wyjeździe i 1 mecz u siebie. Wygrali oni z Lakersami i Phoenix. Natomiast goście tego meczu wygrali 3 mecze i 2 mecze przegrali.

 

Moim zdaniem gospodarze tego meczu mają szansę i po takim kursie warto zagrać na gospodarzy a jak ktoś chce niech da jeszcze mały handicap np. -2 na zespól gospodarzy.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,250.htm#1749128

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 03:09 ]

:plus: 162

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Puchar Polski

Spotkanie: Olimpia Grudziądz - Legia Warszawa

Data: 26.03.2013 godz. 14:30

Typ: Olimpia Grudziądz strzeli bramke

Kurs: 1.60

Bukmacher: Bwin

 

 

Analiza: Na wtorek 26 marca wybralem mecz pucharu Polski pomiedzy Olimpią Grudziądz a Warszawską Legią i typ ze Olimpia strzeli bramke.W pierwszym meczu obu druzyn na stadionie Legii padl wynik 4:1 gdzie do przerwy prowadzila Olimpia ktora w calym meczu miala okazje by strzelic przynajmniej 2 gole.Grajac u siebie tym bardziej strzela gola w dodatku puchary nie tylko puchar Polski rzadza sie swoimi prawami tak bylo i jest.Legia ma spora zaliczke po pierwszym spotkaniu wiec "trawy gryzc" nie powinni i mimo iz do skladu legionistow powraca kilka podstawowych graczy to jednak juz w sobote w ligowym meczu czeka ich nie latwy mecz bo derby z Polonia na wyjezdzie.Olimpia w ostatnich pieciu spotkaniach ligowych tylko w jednym nie strzelila bramki a takze nie przegrala meczu.Olimpia bedzie sie chciala pokazac z jak najlepszej strony zwlaszcza ze graja u siebie i w dodatku z liderem Ekstraklasy,w takich meczach teoretycznie slabsza druzyna ma ogromne motywacje aby zagrac najlepiej jak potrafią.

 

 

http://obstawianie.com/puchar-polski-vt119637,75.htm#1749202

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 03:10 ]

:plus: 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Eliminacje Mistrzostw Świata)

Mecz: Polska – San Marino

Typ: liczba bramek gospodarzy (Polska) – over 6,5

Kurs: 3,00

Bukmacher: Bet365

Data: 26.03.2013 godz: 20:45

 

Analiza:

 

W kolejnym meczu eliminacji do przyszłorocznych Mistrzostw Świata Polska podejmie San Marino. Po blamażu z Ukrainą polscy piłkarze zapowiadają próbę rehabilitacji, a trzeba przyznać że rywal jest wymarzony do tego by odnieść wysokie zwycięstwo. Przeciwko amatorom z San Marino kwestia wysokości wygranej zależy przede wszystkim od stopnia motywacji zespołu bo różnica umiejętnosci jest miażdżąca. Pamiętamy mecz sprzed kilku lat, gdy Polacy świeżo po wstydliwej porażce z Irlandią Północną przystąpili do meczu z San Marino z dużą sportową złością i zakończyło się to pogromem 10:0. Nie była to bynajmniej najwyższa porażka w historii małego księstwa, które zbiera baty praktycznie w każdym meczu i bardzo wysokie porażki są na porządku dziennym.

Po ostatniej fali krytyki myślę że we wtorek nasi dzielni reprezentanci znów wyzwolą w sobie pokłady ambicji i wyładują się na Bogu ducha winnych graczach San Marino. Może jestem naiwny, ale spodziewam się ostrego strzelania i wielu bramek Polaków. Skoro nawet składem ligowym potrafiliśmy wysoko wygrywać z ligowcami Macedonii czy Rumunii to tym bardziej powinniśmy bez problemu wypunktować amatorów. Zapewne zagra kilku graczy którzy dotąd odgrywali w kadrze mniejszą rolę i będą chcieli pokazać selekcjonerowi że można na nich liczyć. Zresztą dla samego Waldemara Fornalika też ten mecz może mieć duże znaczenie, pojawiają się głosy że tylko wysoka wygrana pozwoli mu spokojnie pracować przynajmniej do czerwca. W piątek San Marino poległo z Anglią 0:8, ale i tak dla amatorów próba stawienia czoła takim graczom mogła być wyczerpująca więc myślę że Polacy przy odrobinie wysiłku ze swojej strony są w stanie wygrać w podobnym stosunku i po meczu triumfalnie ogłosić że wracamy do gry o Mundial w Brazylii.

 

 

http://obstawianie.com/kwalifikacje-do-ms-2014-vt123418,100.htm#1749228

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 03:10 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Eliminacje MŚ 2014)

Mecz: Boliwia - Argentyna

Typ: liczba bramek w meczu – over 3,5

Kurs: 3,00

Bukmacher: Sportingbet

Data: 26.03.2013 godz: 21:00

 

Analiza:

 

Na dziś wybrałem spotkanie eliminacji Mistrzostw Świata w Ameryce Południowej pomiędzy Boliwią a Argentyną. Podopieczni Alejandro Sabresy są już niemal pewni awansu na przyszłoroczny Mundial - obecnie zajmują 1.miejsce z dorobkiem 23 oczek. Reprezentacja Boliwii natomiast wydaje się, że szanse na awans pogrzebała w ostatnim meczu przeciwko Kolumbii przegrywając to starcie, aż 0:5.

Granie w dzisiejszym spotkaniu na zwycięstwo Argentyny wydaje mi się dość proste, więc postanowiłem zagrać wysoki over 3.5 bramek w meczu. Argentyna jak do tej pory jest najskuteczniejszą drużyną w strefie CONCACAF - 23 bramki w 10 spotkaniach przy raptem 7 straconych. Nie może być jednak inaczej jeżeli popatrzymy z kogo może korzystać szkoleniowiec Argentyny jeśli chodzi o zawodników ofensywnych: Messi, Higuain, Palacio, Aguero, Lavezzi, Di Maria czy Banega. Argentyna jest więc naszpikowana gwiazdami światowego formatu i w porównaniu z Boliwią wygląda to na starcie Dawida z Goliatem.

Większość graczy Boliwii w rodzimej lidze, zdarzają się wyjątki jak Luiz Guttierez (Patronato - Argentyna), Jose Luis Chavez (Atlas - Meksyk), Vincence Arze (Esteghlal - Iran), Marcelo Martins (Gremio - Brazylia) czy Gualberto Moijca (Petrolul - Rumunia) ale są to raczej wyjątki. Ciężko więc będzie dziś Boliwii przeciwstawić się zespołowi Argentyny i tym razem nawet wysokość na jakim będzie rozgrywany ten mecz nie będzie na tyle sporym atutem by gospodarze mogli choć zremisować.

Boliwia jest obecnie przedostatnia w tych eliminacjach - szanse na awans jak już wspomniałem niemal zerowo. Warto zwrócić uwagę również, że jest to reprezentacja, która sporo bramek traci - do tej pory 19, a z 12 bramek zdobytych, aż 9 zdobyli grając jako gospodarze.

Jeśli chodzi o statystyki u/o 3.5 to nieco lepszą ma ekipa Boliwii która 4 krotnie notowała over i 6 under, Argentyna natomiast ma bilans 3 overy i 7 underów, co ciekawe, żaden z tych overów Argentyna nie zanotowała w meczu wyjazdowym. Być może dziś nastąpi przełamanie, bowiem okazja jak się wydaje jest naprawdę spora. Rywal jest dość słaby, aczkolwiek jedynie w meczu przeciwko Chile nie potrafił zdobyć przynajmniej jednego gola na własnym boisku, no i z drugiej strony Argentyna, która jak już wcześniej pisałem ma niesamowity potencjał jeśli chodzi o graczy ofensywnych. Myślę, że szansę na over 3.5 w tym spotkaniu są i warto spróbować zagrać ten właśnie typ.

 

http://obstawianie.com/kwalifikacje-do-ms-2014-vt123418,100.htm#1749253

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 03:10 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Eliminacje MŚ 2014)

Mecz: Serbia-Szkocja

Typ: 1

Kurs:1,62

Bukmacher: Bet365

Data: 26.03.2013 godz: 20:30

 

Mecz ostatniej szansy dla Serbów i nie ma się co oszukiwać że dzisiejsza porażka Serbów bądź nawet remis przekreśli ich szanse na myślenie o Mundialu. Szkoci już się tak czy siak żegnają z Mundialem, maja tylko dwa punkty, grali w Piatek z Walią, zagrali słabiutko na włąsnym terenie przegrali 1-2 i to zasłużenie bo nie ma co się oszukiwać. Serbowie mają na swoim koncie 4 punkty, ostatnio przegraliz Chorwatami na wyjeździe ale Chorwacja jest zdecydowanie mocniejsza. W tym meczu reprezentacja Serbii nie pokazała ze złęj strony bo na prawde walczyli jak mogli, ale niestety. W poprzednim meczu w Szkocji padł wynik remisowy. Serbowie wygrali tyko raz u Siebie z Walią ale aż 6-1 zaliczyli włąsnie ten remis ze szkotami i przegrywali wyjazdpwy mecz z Mołdawią, Chorwatami oraz Belgami u siebie 0-3, i na pewno będą chcieli się zrehabilitować swoim kibicom za te ostatnie wyniki, chociaż jak pokazał ich ostatni mecz towarzyski w którym pokonali Cypr 1-3 wyglądało to fajnie, wiec i mam nadzieje że dzisiaj będzie podobnie. Jeśli myślą gospodarze jeszcze o drugim miejscu w grupie to muszą walczyć do końca a szansa do tego jest bo na początek mają teraz mecz ze Szkocją który musi wygrać, Walię na wyjeździe i to będzie także ważny mecz oraz Macedonie u siebie i jeśli tutaj wywalczą komplet punktów a są to w stanie zrobić to i później powinno być im latwiej. Szkoci, przegrywają wszystko, zremisowali prócz meczu u siebie z Serbami także, z Macedonią 1-1 u siebie, pozatym porażki dwa razy z Walią w tym w miniony piątek, oraz z Belgią.

 

http://obstawianie.com/kwalifikacje-do-ms-2014-vt123418,100.htm#1749355

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 03:11 ]

:plus: 62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.Hokej na lodzie - Norwegia - Norweska Elitserien

Spotkanie.Lørenskog - Stavanger

Typ.1

Kurs.2,37

Bukmacher.Pinnacle Sports

Data.26.03.2013 g.19.00

 

Analiza.

 

Dzisiaj kolejne spotkanie w Norweskiej Elitserien i mecz pomiedzy Lørenskog - Stavanger.Jest to juz faza play-off i spotkanie polfinalowe gdzie w serii do 4 zwyciestw prowadzi zespol Stavanger 3-2.Jak na razie wszystkie spotkania konczyly sie wygrana gospodarzy...

 

24/03/13 EP Stavanger - Lorenskog 4:2

22/03/13 EP Lorenskog - Stavanger 7:4

20/03/13 EP Stavanger - Lorenskog 7:4

18/03/13 EP Lorenskog - Stavanger 4:2

16/03/13 EP Stavanger - Lorenskog 2:1

 

Wiekszosc z tych spotkan konczyla sie pewna wygrana gospodarzy i dzisiaj licze na podtrzymanie tej passy.Ekipa Lorenskog dzisiaj walczy o zycie i nie wydaje mi sie ,ze by przeszla obok tego meczu bez walki,a dla gosci zawsze pozostaje ostatni mecz na wlasnych smieciach.Tak wiec bardziej zdeterminoiwani beda z pewnoscia gospodarze i to na ich wygrana dzisiaj licze gdyz widac,ze w tej parze atut wlasnego lodowiska wydaje sie byc kluczowym.Dodam tylko,ze wtym sezonie ekipa Lorenskog na 4 mecze u siebie z ekipa Stavanger 3 wygrala a w jednym minimalnie przegrala 4-5.Ogolnie natomiast w tym sezonie na 10 spotkan remis 5-5.Stawiam dzisiaj na majacych noz na gardle hokeistow Lorenskog i mam nadzieje ,ze sie nie spala...Typuje wynik 4-2 dla gospodarzy.

 

http://obstawianie.com/liga-norweska-2012-2013-vt123460.htm#1749370

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 03:11 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Europa - Eliminacje do Mistrzostw Świata

Spotkanie: Irlandia Północna - Izrael

Typ: Izrael powyżej 1,5 gola

Kurs: 2.45

Godz: 20:45

Bukmacher: Bwin

 

Analiza:

Irlandia Północna zajmuje czwarte miejsce w tabeli posiadają 3 punkty na swoim koncie.Bilans bramek 3:5 u siebie 2:2.Zagrali cztery mecze w grupie ,trzy remisy,jedna przegrana.Nie grali swojego meczu przełożonego z rosja więc nie są w formie meczowej.

 

Izrael zajmuje drugie miejsce w tabeli posiadają 8 punktów na swoim koncie.Bilans bramek 13:8 na wyjezdzie 7:1.Zagrali pięć meczów w grupie dwie wygrane,dwa remisy,jedna porażka.Ostatni swój mecz zremisowali u siebie 3-3 z Portugalią a mogli wygrać niestety Portugalia strzeliła gola w 90 min.

 

Dzisiaj Izrael gra że słabszym przeciwnikiem niż ostatnio.Moim zdaniem Izrael pokaże na co ich stać i mogą wyjść z grupy z drugiego miejsca,ten mecz dla nich jest o 6 punktów tak jak u nas było z ukraina.Między sobą jeszcze nie grali w grupie.Kurs na ten typ jest zbyt wysoki i mam nadzieję izrael pokaże dzisiaj formę strzelecką a typ wejdzie.

 

http://obstawianie.com/kwalifikacje-do-ms-2014-vt123418,100.htm#1749407

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 03:12 ]

:plus: 145

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - SŁOWACJA: Extraliga, godz. 18.00

Spotkanie: SHK 37 Piestany - HKM Zvolen [u/o 5,5]

Typ: under 5,5

Kurs: 1.6

Bukmacher: Bet365

Analiza: Po 2 grach półfinału jest 1:1, co jest sporą niespodzianką. Zvolen wygrał pierwszy mecz 2:1, ale już w 2 spotkaniu cały mecz gonił wynik i skończyło się na 3:3 oraz porażce w karnych. Niestety też i ja przegrałem, bo stawiałem na under 5,5 gola. Dzisiaj gram to samo, po raz kolejny nie wierzę w 6 lub więcej bramek w meczu tych ekip. Beniaminek z Piestan zadziwia w tym sezonie w lidze słowackiej. Zagrali bardzo dobry sezon zasadniczy, a w ćwierćfinale ograli Skalicę, wyciągając serię ze stanu 2:3. Zvolen to główny faworyt do mistrzostwa w sezonie 2012/13. Jednak Zvolen gola na wygraną strzelił w 58 minucie pierwszego meczu oraz w 49 i 55 minucie 2 meczu na 2:3 i 3:3. W 1/4 finału goście ograli 4:1 Banská Bystricę, przegrywając mecz nr 1, potem jednak 4 wygrane. Ale wszystkie mecze to undery. W sezonie 27u/29o dla gosci i 37u/19o dla gospodarzy. Trzeba też zaznaczyć, że gospodarze to najbardziej underowy zespół ligi. Średnia w sezonie to zaledwie 5,07gola/mecz. W sezonie w 6 grach między tymi zespołami 3u/3o, ale to są playoffy i nie sądzę, aby dzisiaj było wiele goli. Trudno spodziewać się pogromu beniaminka, bo już w sezonie zasadniczym pomimo 5 porażek w 6 grach ze Zvolenem to aż 4 razy potrzebna była albo dogrywka albo karne. Goście z Banská Bystricą w 5 grach stracili 7 goli, a gospodarze w ostatnich 2 meczach ze Skalicą dali sobie strzelić tylko 1 gola. Ze Zvolenem 5 goli w 2 grach. Należy tutaj zwrócić uwagę na pozycję bramkarzy, bo i Simko (GAA 2,47) i szczególnie Tomek (GAA 2,12) to mocne punkty swoich ekip, co potwierdzili w całym sezonie. Tak więc stawiam na under bramkowy.

 

http://obstawianie.com/liga-slowacka-2012-2013-vt123499.htm#1749421

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 03:12 ]

:plus: 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MŚ kwalifikacje – piłka nożna

Data i godzina: 26.03.2013r. 20.45

Spotkanie: Polska vs San Marino

Typ: Czas pierwszego gola drużyny: Polska – gol przed 15.00

Kurs: 1.83

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Mam nadzieje, że dzisiaj na naszych piłkarzy kibice zaczną gwizdać od samego wejścia na murawę. To co pokazali w ostatnim meczu to masakra. Dzisiaj nawet gigantyczne zwycięstwo nic nie zmieni. Kibice jednak oczekują dobrej gry, więc mam nadzieje, że nasi od samego początku wezmą się do pracy i szybko strzelą gola. Zastanawiałem się nad typem na gol w pierwszych dziesięciu minutach. Dam jednak trochę zabezpieczenia sobie i piłkarzom. Dzisiaj nikt nie dopuszcza do siebie innej myśli jak łatwe zwycięstwo i tak też pewnie się stanie. Sądzę, że strzelanie zacznie się szybko, bo kibice nie będą zadowoleni z 0-0. Wszyscy oczekują dzisiaj szybkiego gola, a później kolejnych. Bardzo ciekawie wygląda typ użytkownika wyżej na over 6.5 goli w meczu ze strony Polski. Sądzę, że po takim kursie warto zagrać, bo orły dzisiaj powinny nastrzelać bramek. Przed czterema laty zaaplikowaliśmy San Marino aż 10 goli i smutni wracali z Kielc do domu. Dzisiaj na ich nieszczęście może być podobnie. Wówczas pierwsza bramka wpadła już w pierwszej minucie, a dzisiaj bym się nie pogniewał na zawodników Fornalika gdyby było podobnie. Kolejną bramkę dołożył później Ebi Smolarek w 18 minucie. W tych eliminacjach już na początku spotkań graliśmy często dobrze, jak chociażby z Czarnogórcami. Ostatnio po dwóch straconych bramkach Polacy ruszyli i szybko padł gol kontaktowy. Jeśli nasi od początku dzisiaj przycisną San Marino to ta bramka kwestią czasu będzie, a więcej jak 15 minut czekać chyba nie będziemy musieli. Dla mnie taki bet po takim kursie jest dość ciekawy, bo: Polska ten mecz musi wygrać, Polska od początku musi ruszyć i strzelić, żeby kibice się nie denerwowali i nie gwizdali za głośno. Ponadto rywal z najniższej półki i jeśli z takimi zespołami będziemy mieli problemy strzeleckie, to już na pewno się nie przełamiemy i nie mamy czego szukać z zespołami pokroju Anglii czy w rewanżu z Ukrainą. Dzisiaj po prostu musi naszym wszystko wyjść i gra musi się kleić od początku do końca. Ja jeśli po 15nastu minutach nie zobaczę gola to wyłączam TV.

 

LINK: http://obstawianie.com/kwalifikacje-do-ms-2014-vt123418,100.htm#1749434

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 03:12 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna,NIEMCY: Regionalliga Bayern

Spotkanie:Bayern Hof -Frohnlach HA(0:1,5)

Typ:1

Kurs:2.60

Godz:16:45

Buk:Bet365

 

Jest to spotkanie dwóch ostatnich drużyn w tabeli Hof 19 miejsce 21 pkt(5-6-13 21:33) i Fronlach 20 miejsce 17pkt (3-8-14 23:45).Różnica między nimi jest taka ,że gospodarze notują passe 5 meczów bez porażki pokonując w sobotę wicelidera ligi Illertissen na wyjeżdzie 1-0,a goście mają passe 7 porażek z rzędu a ostatni mecz wygrali 8 września poprzedniego roku.Dodatkowo drużyna gości wystąpi dzisiaj bez czterech zawodników:Sinan Bulat (napastnik 20/ 3g), Jeschke (midf.17/0), Renk (midf.19/3g) Böhnlein (def.19/0),u gospodarzy nie ma poważniejszych osłabień w składzie.Podsumowując myślę,że gospodarze mogą dzisiaj spokojnie wygrać ten mecz różnicą co najmniej dwóch goli.

 

http://obstawianie.com/2-liga-i-ligi-nizsze-vt119667,75.htm#1749440

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 03:13 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Niemcy 3, godzina 19:00

Burghausen - Offenbach

Powyżej 2.5 gola

2.05

WilliamHill

 

Dzisiaj o godzinie 19:00 dojdzie do ciekawego meczu w 3 lidze niemieckiej. W zaległym spotkaniu zmierzy się ze sobą Burghausen i Offenbach. Gospodarze po 29 meczach są na 8 pozycji w lidze. Goście rozegrali do tej pory 28 meczy i są o 5 pozycji niżej od dzisiejszych rywali. W pojedynku między tymi dwoma niemieckimi zespołami typuję na powyżej 2.5 gola. Po pierwsze drużyna gospodarzy w obecnych rozgrywkach w przeważającej większości swoich meczy miała rezultat co najmniej 3 bramkowy. Burghausen na 29 meczy miało 17 razy over 2.5 gola co daje 58% ogółu wszystkich spotkań. W ostatnim czasie Burghausen zaliczyło miedzy innymi takie mecze overowe jak 2:1, 3:0, 3:1, 1;3, 4:1. Po drugie ekipa przyjezdnych również w tym sezonie zalicza sporo wyników 3 bramkowych lub wyższych. Łącznie na 28 pojedynków mieli 14 razy over 2.5 gola co daje równe 50% ogółu wszystkich meczy. Po trzecie do dzisiejszego typu skłania mnie bezpośrednia historia spotkań między Burghausen, a Offenbach. Obie ekipy grały ze sobą w ostatnich 3 latach 6 razy i mecze te kończyły się wynikami 1:0, 2:3, 2:2, 2:0, 4:3 i 3:0. Jak widać aż 4 razy padł wynik over 2.5 gola, a w 3 przypadkach został przekroczony nawet próg 4 bramek. Liczę dzisiaj na dobra postawę napastników Offenbach (Fetscha i Rathgeber), którzy dla ekipy przyjezdnych zdobyli w lidze łącznie aż 17 bramek. Moim zdaniem dzisiejszy mecz zakończy się zwycięstwem drużyny gości 1:2, a zatem padnie wynik over 2.5 gola.

 

 

http://obstawianie.com/2-liga-i-ligi-nizsze-vt119667,75.htm#1749482

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 03:13 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, el. MŚ 2014

26.03.2013 20:45

Polska - San Marino

Typ: będzie w meczu rzut karny? tak

Kurs: 3.30

Betsson

 

Sytuacja bardzo podobna do tej z przed czterech lat, dziś również jak wtedy po słabszym spotkaniu przychodzi mecz z San Marino, wtedy padł wynik 10:0, dziś też można liczyć na sporą ilość bramek, piłkarze powinni chcieć się zrehabilitować i wysoko wygrać. O przeciwnikach nie ma sensu się rozpisywać, nie powinni dziś zdobyć bramki, będą się bronić by przegrać jak najniżej. Myślę że wygrana będzie bardzo wysoka, wiadomo prawie pełny stadion, jednak prócz wysokiego handicapu uważam że warto też spróbować innego zakładu, jaki po uważam atrakcyjnym kursie 3.30 oferuje nam Betsson, otóż że w meczu tym zostanie podyktowany rzut karny. Mając na uwadze że spotkanie będzie się toczyło pod polem karnym gości a polscy piłkarze uwielbiają radosne upadki może skończyć się to podyktowaniem jakiegoś rzutu karnego dla Polaków. Natomiast co do wysokości zwycięstwa uważam że można liczyć na wynik w okolicach 8:0, czyli na taki rezultat jakim skończył się w piątek mecz San Marino - Anglia, ogólnie warto zagrać na dokładny wynik 8:0 po kursie 12.00 i 9:0 19.00 bo to chyba dziś dwa najbardziej prawdopodobne wyniki, po takim zwycięstwie media im odpuszczą i będą mieli spokój aż w kolejnym ważnym meczu znów się skompromitują.

 

http://obstawianie.com/kwalifikacje-do-ms-2014-vt123418,100.htm#1749516

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 03:14 ]

:plus: 230

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...