Skocz do zawartości

Typy na dzień 28.03.2013


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: NHL – hokej na lodzie

Data i godzina: 28.03.2013r. 02.05

Spotkanie: Minnesota Wild vs Phoenix Coyotes

Typ: Minnesota (w regulaminowym czasie gry)

Kurs: 2.10

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Minnesota jest ostatnio na fali. Wygrali sześć spotkań z rzędu i to z kilkoma wymagającymi przeciwnikami. W tym sezonie na własnej tafli prezentują się bardzo dobrze, gdzie przegrywali tylko czterokrotnie. Z kolei Phoenix grają katastrofalnie na wyjazdach. Zaledwie trzy zwycięstwa, w tym tylko jedno w regulaminowym czasie gry. Ostatnio zanotowali serię sześciu porażek z rzędu. Rzec by się chciało, że pora na przełamania w obu zespołach. Wild mogą przegrać, a Coyotes potrzebują w końcu wygranej. Hmm… jak popatrzymy na historię spotkań, to bardzo często Phoenix wygrywało konfrontacje z Minnesotą. Co ciekawe na ostatnie sześć spotkań w Xcel Energy Center, aż pięć razy ogrywali miejscową Minnesotę. Jednak historia nie gra. Liczy się zespół i dyspozycja. A w tym momencie umiejętności są po stronie Wild. Jeśli pokażą to co w ostatnich meczach, to powinien być łatwy win! Jeśli zdarzy się gorszy dzień, to Phoenix mają szansę na przełamanie i podtrzymanie dobrej serii przeciwko Minnesocie. Ja jednak liczę na dobry mecz gospodarzy i pewne zwycięstwo.

 

LINK: http://obstawianie.com/nhl-2012-2013-vt124379,100.htm#1749902

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-29, 00:36 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NHL 28.03.2013 03:00

Calgary Flames - Colorado Avalanche

Typ:1

Kurs:2,39

Bukmacher:Bet365

Stawka:7/10

 

 

Jeszcze spróbujemy coś po typować z tej NHL w tym miesiącu. Ostatnie typy to straszna klapa, ale czuje że dziś ta passa zostanie przerwana. Spotkanie Konferencji Zachodniej a dokładnie dolnej cześci tabeli. 14drużyna z ligi czyli Calgary Flames zmierzy się z Colorado Avalanche które zajmuje ostatnie miesjce czyli 15. Obydwie drużyny pokazują podobną formę albo jej brak w tym sezonie Calgary na 31 meczy wygranych zaledzie 13 a przegranych 19 a Colorado na 31 spotkań 11 wygranych i 20 przegranych. Ale tu znów Calgary ma ostatnio serie spotkań u siebie 5 meczy bez porażki i całkiem dobrze to wygląda, Colorado ze swoich 15 meczy wyjazdowych przegrali 13 także tylko 2 wygrali. Dziś wystąpią bez 3 zawodników co daje ogromne szanse gospodarzom i sądze że to oni dziś wygraja.

 

http://obstawianie.com/nhl-2012-2013-vt124379,100.htm#1749925

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-29, 00:37 ]

:plus: 139

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie – NHL, Regular Season

Spotkanie: Minnesota Wild - Phoenix Coyotes

Typ: 2

Kurs: 3.40

Bukmacher: Expekt

28.03.2013 02:00

 

Analiza:

Mały wybór NHLa w nocy ale zawsze coś tam można wybrać.ja na dziś wybrałem przełamanie się kojotów.A z drugiej strony w końcu porażkę dzikich.Oba zespoły w odmiennych nastrojach gdyż gospodarze jak na razie mają sześć wygranych z rzędu a z drugiej strony Kojoty z sześcioma porażkami z rzędu.No dziś sądzę że goście będą mocno zmotywowani do zwycięstwa i przełamią fatalną passę swojej gry.Także pokażą że i świetną passę także mogą przerwać a w dzisiejszym spotkaniu jesli to zrobia to zakończą bardzo dobrą grę Minnesoty.Liczę na wygraną gości gdyż gracze ci bardzo sobie dobrze radzą w meczach wyjazdowych z Dzikimi.Na ostatnie pięć spotkań to ąz czterokrotnie wygrali takie spotkanie.Być może gra z MInnesotą leży im a gospodarzom nie.dlatego też sądzę że dziś do statystyk zaliczą udany występ i rozgromią gospodarzy.Nie mają słabych zawodników i gwiazdy w ich skaldzie dziś pokażą że warto na nich stawiać bo sa nieobliczalni i mogą wygrać z każdym.

 

 

http://obstawianie.com/nhl-2012-2013-vt124379,100.htm#1749955

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-29, 00:37 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz 01:00

New Orleans Hornets – Los Angeles Clippers

TYP: 1

KURS: 3,10

BUK: William Hill

 

Analiza:

 

Na jutro postanowiłem napisać analizę do meczu NBA pomiędzy zespołem Orleans z zespołem Memphis. Co mnie zadziwiło że na zespół gospodarzy jest strasznie wysoki kurs. W NBA jak każdy wie różne rzeczy się dzieją i zwycięstwo gospodarzy w tym spotkaniu jest realne.

 

Gospodarze tego meczu w konferencji zachodniej znajdują się na 13 pozycji z dorobkiem 25 zwycięstw i 46 porażek. Na własnym boisku rozegrali oni 36 mecze w których to 15 meczy wygrali i 21 meczy przegrali. A więc jak widać aż tak tragicznie u siebie nie grają choć początek sezonu mieli straszny w swoim wykonaniu ale teraz u siebie potrafią wygrać nawet z mocnym zespołem. Na wyjeździe grają bardzo słabo. Rozegrali oni 35 meczy w których to 10 meczy wygrali i 25 meczy przegrali. W ostatnich 5 meczach wygrali oni 3 mecz a 2 mecze przegrali. Lecz warto powiedzieć że że ostatnie trzy mecze u siebie wygrali z Bostonem, Memphis u zespołem Denver a więc dlaczego by nie mogli by pokonać Clippers.

 

Natomiast goście tego meczu w konferencji zachodniej znajdują się na 4 pozycji z dorobkiem 48 zwycięstw i 23 porażek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 36 meczy w których to 28 meczy wygrali i 8 meczy przegrali. Na wyjeździe rozegrali oni 35 meczy i wygrali 20 spotkań a 15 meczy przegrali. A więc jak widać na wyjeździe już tak rewelacyjnie się nie spisują. W ostatnich 5 meczach wygrali oni w 3 meczach na własnym boisku lecz dwa mecze na wyjeździe przegrali. Odpowiednio z Sacramento i zespołem Dallas.

 

Moim zdaniem na zespół gospodarzy jest wysoki kurs i warto zaryzykować i zagrać bo teraz w NBA rolę się odwróciły najsłabsze zespoły potrafią na własnym boisku pokonać zespół który znajduje się wysoko w tabeli dlatego też stawiam na zespół gospodarzy.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,250.htm#1749962

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-29, 00:38 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Polska Ekstraklasa)

Mecz: Górnik Zabrze – Widzew Łódź

Typ: Górnik Zabrze (-1,5 handicap azjatycki)

Kurs: 3,55

Bukmacher: Bet365

Data: 28.03.2013 godz: 20:30

 

Analiza:

 

Już w czwartek początek 20. kolejki naszej Ekstraklasy. W wieczornym meczu piąty w tabeli Górnik podejmie dwunasty Widzew. Górnik kiepsko rozpoczął rundę wiosenną, po wymęczonym zwycięstwie nad Piastem przyszły trzy kolejne porażki, co nie zdarzyło się Zabrzanom od kilku lat. Wpływ na to miały kontuzje i kartki czołowych zawodników, zimowe osłabienia kadrowe jak również trudny terminarz, bowiem dwie porażki zostały poniesione z czołowymi zespołami ligi: Legią i Lechem.

Myślę, że przerwa na kadrę będzie miała korzystny wpływ na grę Górnika. Trener Nawałka na pewno dobrze przepracował ten okres i zespół powinien wyglądać optymalnie pod względem fizycznym. W pełni sił są już Nakoulma i Jeleń więc siła ofensywna, która była największym problemem w pierwszych kolejkach wiosny będzie już dużo większa. Gra długimi fragmentami przegranych meczów nie wyglądała tak źle, jeżeli uda się poprawić wykończenie akcji to Górnik ma szansę wrócić na zwycięskie tory z jesieni. A wtedy Górnik jeśli wygrywał u siebie to co najmniej dwoma bramkami: po 2:0 z Lechią, Koroną i Bełchatowem i aż 4:1 ze Śląskiem.

Widzew po rewelacyjnym początku sezonu mocno spuścił z tonu i cały czas wiezie się na punktach zdobytych w kilku pierwszych kolejkach. Na wiosnę poniósł dwie porażki i zanotował dwa bezbramkowe remisy. W ofensywie wygląda słabo (tylko jeden gol zdobyty wiosną), w obronie też przytrafiają się poważne błędy. Poprzednia wizyta na Śląsku zakończyła się wysoką przegraną z Ruchem aż 0:3. Tym razem może być podobnie, zwłaszcza że kilku młodych graczy było zaangażowanych w występy w kadrach młodzieżowych i ich dyspozycja w czwartek pozostaje niewiadomą. Jeżeli Górnik narzuci swoje wysokie tempo to Widzewiacy mogą nie wytrzymać fizycznie tego meczu.

Do momentu objęcia prowadzenia Górnikowi może grać się ciężko, ale jeśli już uda się uczynić ten pierwszy krok i presja nieco zejdzie to może dojść do rehabilitacji za poprzednie wpadki i zakończyć się wysoką wygraną Górnika, który grając swobodnie rozbije Łodzian. W każdym razie nie wierzę w kolejną wpadkę Zabrzan, a oni jeśli wygrywają to z reguły efektownie, stąd typ na ich zwycięstwo z handicapem nad słabym ostatnio Widzewem.

 

 

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2012-2013-vt123287,200.htm#1749971

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-29, 00:44 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie – NHL, Regular Season

Spotkanie: Calgary Fames - Colorado Avalanche

Typ: Colorado Avalanche OT

Kurs: 2.00

Bukmacher: Pinnacle

03.00

 

Dzisiaj stawiam na Lawiny. Sytuacja w tym meczu wydaje się bardzo prosta na pierwszy rzut oka. Calgary ostanio dostaje na wyjeździe od każdego, ale u sibeie graja świetnie, wygrali osttanio z Nutkami, ze Skrzydłami czy Wild, a wczesniej z Canucks i w ogóle u siebie maja serię 7 meczów wygranych! Za to na wyjeździe Lawiny graja tragicznie, wygrali jedynie 2 mecze, w tym tylko jeden w reg time, ale za to z kim? Własnie z dzisiejszym rywalem czyli Płomieniami. Pytanie moje brzmi, skoro Płomienie tak genialnie grają u siebie, a Lawiny tragicznie na wyjazdach skąd kurs na gospodarzy ok. 2.35 na wygraną w reg time? Niewątpliwie ma na to wpływ wczorajszy mecz z Hawks i ich gra b2b, jednak to i tak trochę mało, bo w mojej ocenie kurs na Płomieni powinien wynosic max 2.10. My mamy 2.35 więc całkiem kuszący i ja w nim upatruję pułapki buków, którzy moga sporo kokosów na tym meczu zbic. Kto by przeciez zagrał na takie żenujaco słabe na wyjazdach Lawiny po takim marnym kursie? Ja zagram myślę, ze nie stracę, bo dla Płomieni b2b to będzie spory kłopot, a dla Lawin to mecz bardzo wazny, bo myslę że nie będą chcieli się sfrajerzyc do końca i przegrac nawet z Płomieniami, które zajmują w konferencji miejsce wyżej czyli 15 :; Szykuje sie mecz gigantów, z którego zwyciesko wyjdzie Colorado.

 

http://obstawianie.com/nhl-2012-2013-vt124379,100.htm#1749987

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-29, 00:45 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Indie I League

Spotkanie: Mohun Bagan - Lajong

Data: 28.03.2013 godz. 9:30

Typ: alternatywna azjatycka suma goli powyzej 3.5

Kurs: 3.00

Bukmacher: Bet365

 

 

 

Analiza: Wybralem na dzis ten mecz Mohun Bagan w swojej 17 kolejce podejmuje u siebie dziesiata druzyne tabeli Lajong.W tej lidze lubia wpada gole to atut, dodatkowe atuty to naprzyklad dwa mecze gospodarzy z ostanich trzech kolejek gdzie padalo po piec i cztery gole.Wlasnie gdzie Mohun gral z zespolami od srodka tabeli w dol.W ostanim meczu Lajonga tez bylo troche goli bo az cztery.Kurs jest bardzo kuszacy na overa 3.5 bo az 3zl.Powodzenia

 

 

http://obstawianie.com/ligi-azjatyckie-vt12315,75.htm#1750041

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-29, 00:47 ]

:plus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, Czechy Extraliga. godz. 18:15

Spotkanie: HC Plzen - HC Slavia Praha

Typ: under 4,5

Kurs: 1.926

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Po raz kolejny under w meczu Slavii. To będzie trzeci mecz półfinału ligi czeskiej. W pierwszym Slavia ograła rywala 3:0. Furch miał 27 strzałów do obrony, a Mazanec 24, w drugim 1:0 dla Plzen, Furch miał 31 strzałów, a Mazanec 27. Także i dzisiaj trzeba się liczyć z także niskim wynikiem bramkowym. Obie ekipy są zespołami o dobrze ułożonej defensywie, co potwierdziły gry w tym sezonie. W tym sezonie obie ekipy spotkały się 4 razy i raz w półfinale. Licząc od ostatniego: 1:0, 0:3, 2:4, 2:3, 2:3 i 3:1. Tylko, że patrząc na te spotkania to w meczach sezonu zasadniczego, w meczu z 6 golami, 2 gole padły w 60 minucie gry, wyniki 3:2 to mecze, kończone karnymi. Co ważne w każdym meczu 3-4 gole padały w 3 tercji. W sezonie zasadniczym gospodarze zaliczyli 23 mecze z 52 z underem 4,5 gola. Średnio w meczach z udziałem Slavii padało 4,8gola/mecz, ponadto ten zespół stracił tylko 111 goli. Goście 15 underów dla takiej granicy. Jest to mecz o dużą stawkę i żadna z drużyn nie zagra otwartego meczu. Gospodarze jak widać są mocni i cel na ten sezon to mistrzostwo. Goście zagrali w 1/4 finału serię z Litvinovem. Na początku bardzo underowo, ale 2 ostatnie mecze to 9 strzelonych goli. Slavia w 5 grach z Kladnem straciła 3 gole. Uważam, że w przypadku tych ekip i w tak ważnym meczu nie będzie ostrego strzelania i po raz kolejny stawiam na góra 4 gole.

 

http://obstawianie.com/liga-czeska-2012-2013-vt123406.htm#1750052

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-29, 00:47 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Polska Ekstraklasa)

Mecz: Górnik Zabrze – Widzew Łódź

Typ: Widzew Łódź

Kurs: 3,95

Bukmacher: Expekt

Data: 28.03.2013 godz: 20:30

 

Analiza:

 

Na początek odniosę się do analizy Piotrex82, który typuje "w drugą stronę" jeśli chodzi o to spotkanie czyli zwycięstwo Górnika z handicapem bramkowym. Mój poprzednik wspomina tutaj o tym, że kiepskie wyniki Górnika na wiosnę to pokłosie kontuzji i kartek w drużynie jak i zimowych osłabień. Jeśli chodzi o osłabienia w zimowym okienku transferowym to mieliśmy jedno (znaczące) czyli odejścia Arkadiusza Milika, jeśli chodzi natomiast o osłabienia z powodu kartek czy kontuzji to w niektórych meczach brakowało Magiery, Przybylskiego i Bambena, nie liczą tutaj specjalnie Nakoulmy i Jelenia ponieważ oni byli w kadrze ale po prostu nie byli (według mnie wciąż nie są) przygotowani do rundy wiosennej. Nakoulam był na Pucharze Narodów Afryki zimą, teraz w przerwie między reprezentacjami również pojechał na kadrę więc ciężko mówić, że nadrobi tym samym braki. Co do Jelenia to ciężko mi się wypowiadać, bo nie sądzę by mógł prezentować się lepiej niż to co widzieliśmy w Podbeskidziu (w Góniku przecież też nie przepracował należycie okresu przygotowawczego). Obaj jednak dziś są przewidziani do gry od pierwszej minuty, co paradoksalnie wcale może nie pomóc Górnikowi w zdobywaniu bramek. Wspominałem już o osłabieniach kluczowych zawodników czyli Magierze (zabrakło go w dwóch spotkaniach), Przybylskim (jedno) oraz Bambenie (trzy). Dwaj pierwsi są dziś przewidziani do gry w pierwszej "11" Bamben natomiast nie (kontuzja). Oprócz niego w barwach Górnika nie zagrają również Konrad Nowak, Oziębała, Kuś i Słodowy - ciężko więc mówić o tym, że w Górniku jakoś specjalnie sytuacja kadrowa się zmieniła. Jeśli chodzi o tłumaczenie się z porażek czyli granie z czołowymi ekipami ligi to przypomnę, że i Legia i Lech na wiosnę nie grają szczególnie wyrafinowanej piłki i Górnik w formie jak najbardziej byłby wstanie u siebie z Lechem jakieś punkty zdobyć jak i z Legią nie przegrałby 0:3, nie wspominam już o porażce z Jagiellonią na własnym obiekcie.

Czy przerwa na kadrę będzie miała korzystny wpływ na grę drużyny trenera Nawałki? Według mnie wcale nie byłbym tego taki pewny, bo nie wydaje mi się, żeby w tak krótkim czasie można było nadrobić to co stracili w okresie przygotowawczym Jeleń czy Nakoulma.

Jeśli chodzi o Widzew to tutaj pełna zgoda "wiozą" się na punktach zdobytych na początku sezonu. Ostatnio ich gra wyglądała naprawdę słabo, ale nie sądzę by większy wpływ na grę miał mieć dzisiaj brak kilku zawodników, którzy wrócili dopiero z drużyn młodzieżowych: Patryk Stępiński, Mariusz Stępiński i Bartłomiej Pawłowski rozpoczną mecz na ławce rezerwowych natomiast Mariusz Rybicki zapewne dostanie wolne. Dla Mariusza Stępińskiego, który nie ukrywajmy zawodził w poprzednim meczach rozpoczęcie meczu na ławce jest dobrym rozwiązaniem. Dziś zastąpi go

Ben Dhifallah o którym co by nie mówić bramki potrafi zdobywać i to szczególnie w meczach wyjazdowych Widzewa, więc roszada na pozycji napastnika może przynieść oczekiwany efekt. Z nieobecnych w drużynie Widzewa z powodu kontuzji jest jedynie Mielcarz.

Jeśli chodzi o narzucenie wysokiego tempa przez Górnik to szczerze w to wątpię, po ich ostatnich spotkaniach, również głupotą jest napisanie, że Widzew może tego nie wytrzymać kondycyjnie, bo do czego jak czego ale ekipie Mroczkowskiego nie można zarzucić, że nie potrafią wytrzymać kondycyjnie spotkania.

Już od siebie dodam, że jest to spotkanie w którym obie ekipy podkreślają, że zależy im na przełamaniu się i zwycięstwie. W poprzedniej rundzie Widzew serię zwycięstw zakończył właśnie na meczu z Górnikiem, być może w tej rundzie od meczu z tą ekipą taką serię rozpocznie :) Patrząc na statystyki z ostatnich lat Górnikowi nie najlepiej gra się z drużyną Widzewa. Liczą spotkania tych ekip od sezonu 1998/99, drużyny te grały ze sobą 25 razy z czego Widzew wygrał 12, 8 razy miesiliśmy podział punktów i raptem 5 razy zwycięsko z tych potyczek wychodził Górnik. W poprzednim sezonie przy Roosvelta Górnik na zakończenie sezonu wysoko pokonał drużynę Mroczkowskiego 4:0, zapewne dziś Widzewiacy będą chcieli zrewanżować się za tamtą wysoką porażkę. Ja osobiście stawiam w tym meczu na niespodziankę i zwycięstwo drużyny gości.

 

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2012-2013-vt123287,200.htm#1750064

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-29, 00:47 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Chorwacja-Ekstraklasa

Spotkanie: Lokomotiva Zagreb - Inter Zaprešić

Typ: 1

Kurs: 1.60

Bukmacher: Bwin

Analiza: Czas na ligę Chorwacką, dzisiaj sporo meczy ale jakoś przy większości nie czuje tego czego, więc postanowiłem wybrać te spotkanie, myślę że powinno dać rade. Naprzeciw siebie staną drużyny z Zagrzebia, oraz z Zapresić.

Jest to pojedynek, drugiej drużyny z ostatnią drużyną. Tyle że w lidze parkatycznie mistrza już zapewnionego ma Dinamo Zagreb ktore ma 52 punktów, 42 ma Loko. Zagreb lecz aż 5 drużyn ma szanse na wywalczenie drugiego miejsca w tabeli. Tak więc ekipa z Zagrzebia musi dzielnie walczyć o to by tę pozycję utrzymać, a z kim wygrywać jak nie z drużynami z końca tabeli. U siebie zespół prowadzony przez Ivkovicia gra dosyć solidnie, ich bilans to 7/2/2, a ostatnią porażkę jaka zaliczyli to własnie z dzisiejszym rywalem 26 października ubiegłego roku. kiedy ulegli 2-3. Dzisiaj będą na pewno chcieli się zrewanżować, jak widać forma tej drużyny jest budująca, ostatnie wyniki 2-4 na wyjeździe z Zagrebem, oraz 4-1 z Zadarem. W ostatnich 5ciu meczach 3 razy wygrywali oraz zaliczyli jedną porażkę i jeden remis. Czas na przedstawienie drużyny gości. Zajmują ostatnie miejsce, mają na swoim koncie 21 punktów i stratę dwóch oczek do bezpiecznej pozycji, w ostatnim czasie zaliczają bardzoo słabe występy, remis w ostatniej kolejce ze Splitem 0-0, oraz dwie porażki z Zagrebem i Rijeka, remis z Slavenem i porażka kolejna z Zadarem. Wiec bilans 5ciu ostatnich meczy to 3 porażki 2 remisy. Inter na wyjeździe wygrał 2 mecze, 5 zremisował oraz 5 przegrał ich bilans bramkowy to 17/18, na wyjazdach pokazują się bardzo solidnie. W meczach między tymi drużynami zdecydowanie lepiej prezentują się goście, lecz pod tę formą jaką oni na dzień dzisiejszy prezentują nie wydaje mi się że mogą oni wygrać tym razem, pozatym zespół z Zagrzebia będzie na pewno chciał wziać rewanż za porażkę z poprzedniej rundy i utrzymać swoje miejsce w tabeli oraz powiększyć przewagę punktową nad trzecią drużyną w tabeli. W dniu dzisiejszym może paść także kilka goli jak to bywało czasami między tymi ekipami więc i myślę że można by było zaryzykować zagranie overa bramkowego a kurs jest całkiem fajny. Powodzenia ;)

 

http://obstawianie.com/chorwacja-vt119683.htm#1750080

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-29, 00:48 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis/Challenger/San Louis Potosi

28.03.2013 19:05

Millman - Kosakowski

Typ 1

Kurs: 1.52 (betsafe)

 

 

Drugra runda meksykańskiego czelka rozgrywanego na luźnej nawierzchni. Obaj zawodnicy to młode pokolenie graczy jednak jeszcze bez sukcesów na wyższym szczeblu. Również obaj bez większego doświadczenia na clayu ( preferują hard court).

Millman przystąpił do turnieju z numerem z rozstawienia #1 i nie miał większych problemów z ograniem dzikiej karty gospodarzy Sancheza. Kossakowski natomiast stoczył trzysetowy maraton na smierći życie z jeszcze niżej notowanym od Millmana australijczykiem Reidem. Pojedynek trwał blisko 3 godziny, a w ostatnim secie reid nie postawił kropki nad i prowadząc 5:2 przegrał ostatecznie mecz 5:7. Mecz ten obfitowal w sporą ilość niewymuszonych błędów. Zawodnicy łącznie popełnili aż 23 podwójne błędy serwisowe. Jedym słowem koszmar. Dzisiejsze stracie otworzy sesję więc Kossakowski nie bedzie miał nawet pełnych 20 godzin na regenerację ( wczorajszy pojedynek zakończył sie tuz przed północą czasu polskiego)

 

link do analizy w dziale - http://obstawianie.com/challenger-2013-vt124166.htm#1750110

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-29, 00:49 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Dania 1, godzina 15:00

Horsens - Aalborg

Powyżej 3.5 gola

3.50

Bet365

 

Na dzisiaj wybrałem mecz z ekstraklasy duńskiej. Po przerwie spowodowanej meczami eliminacyjnymi do MŚ w Brazylii dzisiaj rozpocznie się 24 kolejka spotkań. Jako pierwsi swój mecz rozegrają ekipy Horsens i Aalborg. Gospodarze po 23 meczach są na 8 pozycji w tabeli. Goście rozegrali do tej pory 22 mecze i uzbierali 34 punkty co pozwala im zajomować 4 pozycję w lidze. W dzisiejszym pojedynku pomiędzy tymi dwoma duńskimi zespołami typuję na powyżej 3.5 gola. Po pierwsze drużyna z Aalborgu w tym sezonie na 22 mecze miała aż 9 razy over 3.5 gola co jest najlepszym wynikiem w lidze pod tym względem. Daje to 40% ogółu wszystkich meczy drużyny przyjezdnych. Prawie co 2 mecze Aalborgu to wynik 4 bramkowy lub wyższy. Zaliczyli miedzy innymi w obecnych rozgrywkach takie rezultaty jak 2:2, 3:2, 4:0, 1:3, 3:1, 4:1. Po drugie również drużyna gospodarzy ma na swoim koncie sporo wyników over 3.5 gola. Horsens na 23 mecze miało 7 razy powyżej 3.5 gola (między innymi 2:2, 3:1, 4:1, 4:0. trzeci argument przemawiający za over 3.5 gola w tym meczu to fakt, że między tymi drużynami dosyć często padają wysokie wyniki. Na przestrzeni ostatnich sezonów spotkania Horsens z Aalborg kończyły się między innymi takimi wynikami jak 4;1, 3:3 czy 3:2. Liczę dzisiaj na dobry występ napastników przyjezdnych, zwłaszcza Heleniusa i Kuska, którzy dla drużyny gości w tym sezonie strzelili już 18 goli. Moim zdaniem mecz zakończy się wynikiem 2:3, a w całym spotkaniu będzie powyżej 3.5 gola.

 

 

http://obstawianie.com/dania-vt119660,25.htm#1750157

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-29, 00:50 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Polska 1 liga

28.03.2013 19:00

Arka Gdynia - Kolejarz Stróże

Typ: ht/ft 1/1

Kurs: 3.10

PaddyPower

 

Kolejne z wielu spotkań w których to Arka będzie grała w piłkę a zespół gości nastawiony będzie przede wszystkim na przeszkadzanie w grze, na to by wybronić remis. Gospodarze są niezłym zespołem, z silną linią pomocy (prócz problemów z prawym pomocnikiem), niezłą obroną (choć zdarzają się nieporozumienia na środku obrony), natomiast ze sporymi problemami na bramce gdzie najlepszym jest Szlaga popełniający coraz więcej baboli, nie mający konkurentów na tej pozycji. Drugi największy problem to brak środkowego napastnika, zmaga się z nim Arka już od dawna i nie widać rozwiązania tej sytuacji, jest wiele spotkań w Gdyni, w których Arka dominuje ale brak jest wykończenia, przez co punktów jest dużo mniej niż faktycznie mogło by być. Przed tym spotkaniem w ekipie gospodarzy nikt nie pauzuje, nie ma kontuzji, jedyny problem z wracającymi z kadry Szwochem i Rzuchowskim, zapewne obaj nie zagrają od początku, a ten drugi dodatkowo narzeka na lekki uraz. Oczywiście Arka ma dziś nie zmieniać stylu i pomimo błędów jakie się zdarzają po raz kolejny będą utrzymywać się przy piłce, będą chcieli wygrać spotkanie atakiem pozycyjnym, choć nie wiadomo jak zostanie zestawiony skład, który z młodzieżowców zagra od pierwszej minuty, jednak styl gry nie powinien ulec zmianie, podobnie u gości - styl ten sam, oczywiście przyjeżdżają nastawieni na kontry. Kolejarz nie ma zbyt dobrych statystyk jeśli chodzi o wyjazdy, bilans: 2-3-5 bramki 10:16, ale jest niebezpiecznym zespołem, jeśli teoretycznie lepszy zespół nie potrafi udokumentować swojej przewagi potrafią skontrować (przykład choćby właśnie z Gdyni z zeszłego sezonu) i wygrać spotkanie, mają świetnego Kowalczyka w ataku, który może mieć tylko jedną sytuację i ją wykorzystać, jednak jeśli Arka wyeliminuje błędy z poprzednich spotkań jest niewątpliwie faworytem do zwycięstwa, mają silniejszy kadrowo zespół, przewagę własnego boiska, powinni dążyć do zmazania plamy z Łęcznej, rewanżu za zeszłoroczne spotkanie z Kolejarzem, myślę że pomimo swoich problemów Arka dziś zdobędzie pewne trzy punkty.

 

http://obstawianie.com/polska-i-liga-vt123292,25.htm#1750164

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-29, 00:51 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: EGIPT: Pierwsza liga

Spotkanie: Wadi Degla - Smouha

Typ: Obie strzela gola BTS

Kurs: 1.83

Godz: 16:30

Bukmacher: Bwin

 

Analiza:

Wandi degla zajmuje ostatnie miejsce w tabeli 9 bilans bramek 6:10 u siebie 2:5 forma na ostatnie pięć spotkań jedna wygrana,cztery przegrane.Przegrana z Ghazl El Mahallah 2-1,przegrana Misr Elmaqasah 0-1,wygrana z El Gounah 2-3,przegrana z Enppi 2-1,przegrana z Al Ahly 1-0,bilans bramek formy na 5 spotkań 5:8.

 

Smouha zajmuje 4 miejsce w tabeli bilans bramek 9:7 na wyjezdzie 2:5 forma na ostatnie pięć spotkań dwie wygrane,dwa remisy,jedna porażka.Wygrana z Ghazl El Mahallah 5-1,przegrana z Misr Elmaqasah 3-1,remis z El Gounah 0-0,remis z Enppi 1-1,wygrana z Al Ahly 1-0.

 

Między sobą zagrali tylko trzy razy a bts padł dwa razy . Dzisiaj liczę że jedna i druga strzeli po jednym golu , nie jest to jakaś liga najlepsza a bts bardzo możliwy w tym spotkaniu.

 

http://obstawianie.com/ligi-afrykanskie-vt119689.htm#1750180

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-29, 00:51 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...