Jump to content

wygraj lige


ŻYLETA
 Share

Recommended Posts

tuz tuz do ligi może zrobimy jakiś forumowy konkurs z marnym wpisowym żeby sie parę osób zebrało moze tak to 5-10zl plus chłopaki dorzuca może po jakimś gadżecie forumowym kubek ;) w sam raz i sie bawimy?

Link to comment
Share on other sites


scorpi223, przecież to jest banalne, każdy zakłada drożynę wybiera grajków i oni punktują wyniki masz podane

 

A no chyba, że grać na tym wp-owskim w lidze stworzonej. Źle to zrozumiałem. Wtedy to inaczej wygląda :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...