Skocz do zawartości

Typy na dzień 06.02.2013


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Houston Rockets - Golden State Warriors 02:05

typ:powyżej 216,5

kurs: 2,00

Buk: Pinnacle

 

Mecz, wktórym grają zespoły rzucające dużo punktów. Granica jest wysoka ale myślę,że zostanie przekroczona. Houston jest zespołem,który ma najwięcej punktów zdobytych do tej pory,gra bardzo ofensywnie przaez co też dużo traci,wiadomo że linie na spotkania tego zepsołu zaazyczaj są grubo ponad 200. Ale wystarczy spojrzeć na ostatnie spotkanie Rakiet. 109,110,125,119 to ostatnie zdobycze punktówe zespołu z Houston. Również w tym spotkaniu liczę na wysoką zdobycz punktową. GSW również należy do zespołów wysoko punktujących. Ponadto jest w formie ,Wojownicy wygrali cztery ostatnie spotkania zdobywając w nich odpowiednio 113,100,108,114 punktów. Minimalnym faworytem są tutaj gospodarze,którzy muszą wygrywać bowiem zajmują ostatnie premiowane miejsce do gry w play-off. Tak więc spodziewam się wyrównanego spotkania z dużą ilością punktów,w którym oba zespoły przekroczą znacznie 100 punktów. Ciekawostka jest to,że dwa razy w ciagu ostatnich lat mecz zakończył się wynikiwm 131-112. Nie spodziewam się tak dużej ilości punktów, lecz około 220 co spokojnie przekroczy linię podaną przez bukmachera.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,200.htm#1733847

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-08, 17:36 ]

:plus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna -Towarzyski Narodowy

Spotkanie: Holandia – Włochy

Typ: over 1.5 bramki Włochy

Kurs: 3.00

Bukmacher: Bet365

Godz. 20:30

Analiza:

Jedno z hitowych spotkań towarzyskich dzisiaj. Na wstępnie powołania na tą konfrontacje.

Holandia: http://www.goal.pl/243183-kadra-holandii-na-mecz-z-wlochami.html

Włochy: http://www.goal.pl/243172-kadra-wloch-na-mecz-z-holandia.html

W składzie Holendrów po katastrofalnym występie w EURO wiele zmian. Brakuje wielu piłkarz z różnych powodów z tych najważniejszych: Van der Vart, Robben, Sneijder, de Jong, Narsing, Heitinga Vlaar, Affelay, Elia…. Linia obronny i pomocy na to spotkanie będzie składać się w głównej mierze z zawodników z rodzimej ligi. Zacznijmy jednak od początku w bramce nie zagra na pewno Stekelenburg, który bronił we wszystkich meczach eliminacyjnych do tej pory. W obronnie zabraknie podstawowego i doświadczonego stoper Hetingi który regularnie ostatnio grywał u boku Vlaara. Boki obronny raczej bez zmian czyli dwójka młodych graczy Blind (22 lata) i van Rhijn (21 lat). Środek obronny być może też będzie bardzo młody 20-letni Indi i ktoś z dwójki młody Vrij lub doświadczony Vlaar. Pomoc też całkowicie zmieniona i najprawdopodobniej będzie to zestawienie z jednym defensywnym pomocnikiem Claise, a obok zagrają Strootmana i de Guzmana. Co do linii ataku to na szpicy zobaczymy zapewne gwiazdę tej ekipy Van Persie a na skrzydłach zagrają Ola John i Lens/Kuyt.

Są to jednak moje domysły oparte na ostatnich spotkaniach i wywiadach. Widać że najsłabiej prezentuje się linia obronny pomarańczowych, w kadrze jest tylko dwóch graczy którzy mają powyżej 10 meczy w seniorskiej reprezentacji reszta to młodzież która dopiero wchodzi w dorosłą piłkę. Kolejna ważna spraw to większość obrońców z wyjątkiem Vlara gra na co dzień w dwóch ekipach holenderskich Ajaxie i Feyenordzie i trzeba przyznać jasno że obie do super defensyw na pewno nie należą. Pomoc też mocno zmieniona, najlepiej natomiast prezentuje się napad. Holendrzy w swoje grupie eliminacyjnej do MŚ prowadzą, zdobyli komplet 12 punktów strzelając 12 bramek a tracą zaledwie 2. Ostatni mecz jaki grali to towarzyskie spotkanie na Amsterdam Arenie z Niemcami zremisowane 0:0. Widziałem to spotkanie i kibice mgli czuć niedosyt nie było to spotkanie jakiego oczekiwano. Trener Holendrów zagrał w tamtym pojedynku bardziej defensywnie. Dziś myślę że grając znowu na tym samym stadionie przed własną publicznością zagrają bardziej odważnie.

Trener Włochów zabrał na to spotkanie najlepszy skład jaki ma w tej chwili do dyspozycji. Z poważniejszych braków to na pewno brak obrońców Bonucciego, Chielliniego i Balzarettiego. Włosi najprawdopodobniej wyjdą ustawieniem 4-3-3. Tutaj nie będę się wgłębiał w typowanie jedenastki. Przejdę od razu do sprawy najistotniejszej czyli ataku. Jest zdecydowanie najmocniejsza formacja według mnie tego zespołu. W ataku zapewne zobaczymy Mario i El Shaarawy czyli gwiazdy Milanu. Mario w ostatnim spotkaniu który był zarazem jego debiutem w drużynie spisał się wyśmienicie strzelając dwa gole dające zwycięstwo nad Udinese. El Shaarawy to włoski talent który w tym sezonie eksplodował w tym sezonie ma już na koncie 15 trafień i ustępuje tylko w lidze fenomenalnemu Cavaniemu. Transfer Balotelliego do Milanu tylko może pomóc reprezentacji gdyż obaj panowie na co dzień będą grali ze sobą co na pewno zaowocuje świetną współpracą i pierwsze efekty myślę że zobaczymy jutro. Nie wolno też zapomnieć o pozostałych zawodnika formacji ataku którzy również wyglądają świetnie Osvaldo, Giovincio i Diamanti. Kolejny atut ofensywny ekipy to pomocnicy: Pirlo który potrafi poukładać grę w środku boiska i zagrywać kapitalne piłki do swoich napastników no i jeszcze wolne w jego wykonaniu, Montolivo kolejny gracz Milanu a więc kolejna współpraca przeniesiona z klubu do reprezentacji. Ekipa Włoska w swoje grupie eliminacyjnej przewodzi wygrali trzy spotkania i raz zremisowali strzelając 10 bramek a tracąc 4. Ciekawostką jest to że ekipa Włoska nie lubi nie przykłada się czy nie umie grać (sam nie wiem jak to określić) meczy towarzyskich, ponieważ ostatnią taka grę wygrali w 2011roku z Polską od tamtej pory pięć porażek.

Dziś myślę że będą chcieli przełamać tą serię, rywal trudny ale ze swoimi problemami a Włosi ze swoją ofensywą powinni sporo mieszać w niedoświadczonej formacji defensywnej Holendrów a taki kurs na over 1.5 bramki według mnie trzeba zagrać.

http://obstawianie.com/spotkania-towarzyskie-vt7278,175.htm#1733912

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-08, 17:37 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka NBA

Spotkanie: Houston Rockets - Golden State Warriors

Typ: Houston (-8,5)

Kurs: 3,40

Godzina: 02:00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Po ogromnym zawodzie, jaki przeżyłem w związku ze słabszą niż oczekiwałem grą Zaksy i nietrafieniu kursu 1,55, nadszedł czas, aby zaatakować wyższy kurs z NBA, i dziś nadarza się ku temu wyśmienita okazja - na parkiet wychodzi bowiem moja ulubiona drużyna, Houston Rockets, a za przeciwnika ma zespół, który moim zdaniem znajduje się zdecydowanie wyżej w ligowej tabeli niż na to zasługuje.

 

James Harden i jego koledzy zdają sobie sprawę z tego, że sezon NBA przekroczył już półmetek i aby myśleć o spokojnym awansie do play off takie spotkania trzeba rozstrzygać na swoją korzyść.

 

Oba zespoły preferują ofensywną i ładną dla oka koszykówkę (Houston jest aktualnie na 2 miejscu w ilości zdobywanych punktów w meczu, a Warriors na 7), i to właśnie daje duże pole do popisu graczom Houston. Gorzej radzą sobie oni z zespołami, które dobrze bronią i które nie pozwalają rozwinąć im skrzydeł w ataku, potrafią natomiast rozkręcić się z przeciwnikiem o podobnym stylu gry.

 

Taki też będzie dzisiejszy mecz-dużo punktów, sporo ciekawych akcji w ataku i zdecydowane zwycięstwo Houston, które nakręcone powodzeniem swoich akcji w meczu zazwyczaj osiąga dużą przewagę. Golden State w ciągu ostatnich 18 spotkań wyjazdowych z Houston rozstrzygnęło jedynie 4 na własną korzyść, nie potrafiąc wygrać żadnej z ostatnich 9 potyczek. Jeśli nawet nieźle idzie im na własnym parkiecie, to dziś zakładam ich sromotną porażkę i stąd pobieram odważny kurs na handi.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,200.htm#1733931

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-08, 17:38 ]

:plus: 240

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna

Spotkanie:Irlandia-Polska

Typ: Polska over 1.5

Kurs:3.00

Godz:20:45

Bukmacher Betlic

Analiza:

 

Przed naszą reprezentacją ważny sprawdzian przed eliminacjami do Mundialu w Brazylii . Już jutro nasze orły spotkają się w towarzyskim spotkaniu z zespołem Irlandii . Dużo już o tym spotkaniu z pewnością zostało powiedziane i szkoda się już powtarzać ale jaki mamy powołany skład to chyba każdy wie dobrze również wiemy że Lewandowski i Błaszczykowski na pewno jutro będą chcieli coś ustrzelić gdyz są w znakomitej formie dlatego uważam że taki typ ma bardzo duże prawdopodobieństwo wejścia dlatego próbujemy . Taki typ z pewnością gram również dlatego że obrona Irlandii jest dziurawa co z pewnością pokazują wyniki 1:6 z Niemcami czy nawet tracone bramki z takimi zespołem typu Wyspy Owcze jutro paru zawodników Irlandii też nie zagra z powodu kontuzji dlatego gramy takiego typa na jutro pozdrawiam .

 

http://obstawianie.com/spotkania-towarzyskie-vt7278,175.htm#1733932

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-08, 17:39 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

06.02.2013.

Piłka nożna, Mecz Towarzyski, godzina 20:45

 

Irlandia - Polska

over 3 gola

3,55

Bet365

 

analiza:

 

Przed nami srodowe mecze towarzyskie reprezentacji narodowych. W jednym ze spotkań zmierzy się Irlandią z Polską. Jest to sprawdzian przed marcowymi meczami eliminacyjnymi do Mistrzostw Świata. Dlatego uważam, że kazdy piłkarz na boisku nie odpusci nogi a co za tym idzie zaangazowanie będzie na najwyższym poziomie. Cięzko wskazac faworyta, zatem skupie sie na golach a konkretnie na zakladzie over 3 bramki. Kurs na ten typ wynosi 3,55 i zdecydowanie mnie satysfakcjonuje i przekonuje tym bardziej że przy równo trzech golach następuje zwrot. Pierwszym argumentem przemawiającym za kilkoma bramkami w tym pojedynku jest fakt że w ostatnim bezposrednim meczu Polska wygrała 3-2 zatem wpadło aż 5 goli. Warto podkreslic że mecz również był rozgrywany w Irlandii. Jeśli chodzi o reprezentacje gospodarzy to na ostatnich 6 spotkań aż 3 razy notowali wyniki z minimum 4-ma golami. Wygrywali 4-1, 4-1, przegrywali 1-6. Jak widac bramek w ostatnich miesiącach w meczach Irlandii było sporo. Nasza reprezentacja jest bardzo nieprzewidywalna, mozna sie po niej spodziewac wszystkiego. Ja myslę ze stac nas na kilka trafien w tym spotkaniu, bowiem w doskonałej formie juz na poczatku rundy wiosennej jest lewandowski i Błaszczykowski. Zwłaszcza ten pierwszy będzie chcial strzelic gola i przełamac kiepską passe kilku meczów bez bramki w kadrze. Polska ostatnio 3 razy z rzedu notowała wyniki z minimum 4-ma golami, wygrali 4-1 z Rumunią, 4-1, z Macedonią i przegrali 3-1 z Urugwajem. Statystyki przemawiają za grubym overem dlatego warto zaryzykowac zwłaszcza, że kurs jest wysoki. Jest to spotkanie towarzyskie zatem licze na dobra ofensywną gre z obu stron.

 

http://obstawianie.com/spotkania-towarzyskie-vt7278,175.htm#1733939

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-08, 17:39 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: hokej,NHL

Spotkanie: Columbus Blue Jackets - Los Angeles Kings

Typ: 2

Kurs:2.20

Bukmacher: Expekt

Data:06.02.2013 01:00

 

analiza:

A z dzisiejszych nocnych spotkań wybrałem spotkanie z udziałem mistrzów Pucharu Stanleya sprzed roku.Oba zespoły słabo zaczęły sezon.Obecnie są na niskich miejscach w konferencji.Gospodarze sa oczko wyżej.Goście wygrali bezpośrednio zaledwie jedno spotkanie i to na wyjeździe.Remis u siebie i wygrana po dogrywce.Reszta to szkoda pisać.gospodarze lepszy bilans bo dwie wygrane bezpośrednio.ostatnio co mnie zaskoczyli wygrali z Detroit u siebie.Mam nadzieję że żadnego remisu nie będzie bo LA jak widac po poprzednich spotkaniach często tak gra.Dziś jednak myślę że się zbiorą w sobie i rozbiją kurtki na wyjeździe.W końcu pokażą że należało im się mistrzostwo.Dwie porażki pod rząd chyba im wystarczy.teraz czas na podgonienie czołówki i zaczęcie wygrywać.Dziś myślę że zaczną od Columbus.wygrają minimum dwoma bramkami i zainkasują punkty pełne bo bez dogrywki.między nimi w ostatnich spotkaniach spadały różne wyniki.Ostatni mecz w marcu tego roku zakończył się zwycięstwem gospodarzy.Ale wtedy był inny układ w tabeli i inna motywacja.Dziś jednak myślę że w końcu "królowie" zagrają tak jak przyzwyczaili w poprzednim sezonie.wygrają pewnie i nie pozostawią złudzeń kto jest lepszy w tym spotkaniu.

 

 

 

http://obstawianie.com/nhl-2012-2013-vt124379.htm#1733941

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-08, 17:40 ]

:plus: 120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: USA: NHL, godz. 01.30

Spotkanie: Detroit Red Wings [Red Wings u/o] - Calgary Flames

Typ: Red Wings over 2,5

Kurs: 1.6

Bukmacher: Betsson

Analiza: Calgary w tej chwili jest jedną z najgorszych ekip w NHL. Z sześciu spotkań wygrali tylko jedno, a przecież 5 spotkań rozgrywali na własnej tafli. Gospodarze też nie rozpoczęli sezonu w sposób świetny. 4 wygrane w 7 grach, ale 3 wygrane w 4 grach na swoim lodowisku. Detroit na własnej tafli strzelają średnio 3,75 bramek na mecz, natomiast Calgary tracą średnio 4 bramki na mecz. W 4 z 6 gier goście tracili przynajmniej 3 gole, a jeśli liczyć mecze z dogrywką i karnymi to we wszystkich 6 grach Flames tracili przynajmniej 3 gole. Red Wings jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i nie spodziewam się tego, aby gospodarze nie poradzili sobie z Flames. Zetterberg, Datsyuk i Brunner są w bardzo dobrej formie strzeleckiej i dziś liczę, że poprowadzą drużynę do zwycięstwa. Gospodarze ostatni mecz przegrali z Columbus więc mają coś do udowodnienia sobie i swoim kibicom. Calgary na razie grało tylko w Vancouver. W końcu zagrają poza Kanadą, tak czy inaczej liczę, że Kiprusoff wpuści chociaż te 3 gole. Typ liczony z dogrywką i karnymi.

 

http://obstawianie.com/nhl-2012-2013-vt124379.htm#1733974

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-08, 17:40 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, ŚWIAT: Mecze Towarzyskie

Spotkanie: Anglia - Brazylia

Typ: BTS

Kurs: 1,72

Bukmacher: Bet365

Data:06.02.2013 20:30

 

W środę 06.02.2013 roku zostaną rozegrane mecze Towarzyskie reprezentacji.

W Anglii na słynnym Wembley zmierza się Anglicy z Brazylijczykami. Jak wiemy oba zespoły posiadają bardzo dobrych zawodników których w tym spotkaniu nie zabraknie. Na ławę trenerską Brazylii powraca Luiz Felipe Scolari, których powołał do składu znanego każdemu zawodnika Ronaldinho. W drużynie gospodarzy swój 100 wystep zaliczy Ashley Cole. Będzie to zacięty mecz w którym zobaczymy piękne gole.

 

Przewidywane składy:

 

Anglia: Hart - Johnson, Cahill, Jagielka, Cole - Wilshere, Gerrard - Walcott, Cleverley, Milner - Rooney

 

Brazylia: Cesar - Alves, Miranda, Dante, Adriano - Ramires, Oscar, Paulinho - Lucas Moura, Ronaldinho - Neymar

 

Mój typ 2:1

 

http://obstawianie.com/spotkania-towarzyskie-vt7278,200.htm#1733976

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-08, 17:41 ]

:plus: 72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: USA: NHL, godz. 02.00

Spotkanie: St Louis Blues - Nashville Predators

Typ: St Louis Blues

Kurs: 1.85

Bukmacher: Betclic

Analiza:

 

Dzisiaj stawiam na bardzo dobrze prezentującą sie ekipe St Louis Blues. Ich rywalami bedzie ekipa Predators, która ostatnio wygrała 2 mecze z losa Angeles Kings oraz San Jose. Ja myślę, że to i yak dużo i dzisiaj nie będę mieli szans z NIutkami. Z LAK wygrac w tym sezonie to nie jest wielka sztuka, gdyż strasznie im szwankuje skutecznosc i to nie jest okres, w którym graja oni swój najlepszy hokej. Z San Jose po prostu trafili na słaby dzień rywali, którzy byli po niezłej passie zwyciestw, a ta musiała sie kiedys skończyc. W tym sezonie Predators gosciła juz u Nutek i dostała 3-0 w meczu, w którym nie miała zadnych szans. Dzisiaj tez mecz powinien sie toczyc pod dyktando gospodarzy. Gospodarze ostatnio zaliczyli wpadke ze Skrzydłami, ale wsumie to cięzki teraz i przegrana tam ni jest tragedią. Warto dodac, ze grali wtedy back to back, gdyż dzien wczesniej toczyli walke z Kurtami. Teraz odpoczywali 4 dni i powinni byc naładowani. Ofensywa swietnie sie spisuje, defensywa równiez powinna dac rade. W większosci meczów meczu do tej pory dominowali swoich rywali i tak tez powinno byc do teraz. Jak Nutki zaprezentua dzisiaj to do czego nas przyzwyczaili w tym sezonie to odniosa spokojne zwyciestwo.

 

http://obstawianie.com/nhl-2012-2013-vt124379.htm#1734002

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-08, 17:42 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Azji - kwalifikacje

Spotkanie: Vietnam - Zjednoczone Emiraty Arabskie

Typ: Zjednoczone Emiraty Arabskie -1,5

Kurs: 2,32

Bukmacher: Pinnacle

Data: 06.02.2013 12:00

Analiza:

 

Faworytem spotkania są goście i to oni sa faworytem (wraz z uzbekistanem) do wyjscia z grupy. wietnam powinien zajac trzecie miejsce. zea nie moga stracic tu punktow by myslec o spokojnym wyjsciu z grupy. swoj typ opieram na styczniowych meczach. zea rozgrywaly turniej panstw zatokowych mierzac sie z takimi zespolami jak katar, bahrajn, oman, kuwej, iran. jak na azje sa to bardzo solidne zespoly. wyniki w tych meczach swiadcza, ze goscie sa w dobrej formie. z czterama z pieciu wymienionych zespolow wygrali, a z iranem zremisowali. w tym samym czasie wietnam rozgrywal mecze sparingowe. 3 mecze wygrali, ale dwa z nich grali z zespolami z wlasnego kraju, a trzeci z zespolem z korei poludniowej, ktory przygotowuje sie do sezonu. uwazam, ze roznica klas miedzy zespolami z azji zachodniej i poludniowo-wschodniej jest spora i zea nie beda mialy wiekszych problemow ze zwyciestwem. ostatni mecz bezposredni (choc odbyl sie 5 lat temu) zakonczyl sie porazka gospodarzy 5:0. licze na gladkie zwyciestwo gosci.

 

 

http://obstawianie.com/puchar-azji-kwalifikacje-vt124575.htm#1734040

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-08, 17:43 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Pilka Nozna

Spotkanie: Hiszpania vs Urugwaj

Typ: over 2,5

Kurs: 1,85

Bukmacher: Bet-at-home

 

 

Na 50-tysięcznej arenie piłkarskiej w stolicy Kataru - Dosze odbędzie się środowy sparing reprezentacji Hiszpanii. Aktualni mistrzowie świata i Europy zmierzą się tam z półfinalistą ostatniego mundialu - Urugwajem.Przypomnijmy sobie ostatni mecz pomiedzy tymi druzynamki ktory zakonczyl sie dwubramkowym zwyciestwem Hiszpanii, a trzy z pieciu meczy tych druzyn konczylo sie remisami.Mistrzowie świata i Europy rozegrają w środę swoje pierwsze spotkanie od listopada 2012 roku. Zespół Vicente del Bosque rozbił wówczas w sparingu Panamę 5:1. Dwukrotnie na listę strzelców wpisywał się w czasie tamtego spotkania Pedro Rodruguez, który także tym razem powinien znaleźć się w pierwszym składzie. Moim zdaniem w tym meczu powinno pasc kilka bramek na co licze.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-08, 17:44 ]

:plus: 85

:minus: 30 brak godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

06.02.2013 20:45

Irlandia - Polska

Typ: 2DNB

Kurs: 1,91

William Hill

 

Dla mnie kurs nadal warty grania z bardzo wielu powodów. Po pierwsze mecz odbędzie się w Dublinie na Aviva Stadion, gdzie ma być 30 000 Polaków. Mecz w Irlandii, więc reprezentacja Waldemara Fornalika musi czuć się jak u siebie w domu. Jest to mecz towarzyski więc pewnie będzie sprawdzanych kilka innych wariantów najprawdopodobniej po 45 minut zagra w bramce Artur Boruc i Wojciech Szczęsny. W podstawowym składzie prawdopodobnie wybiegnie Szymon Pawłowski gdyby sobie nie poradził zastąpi go zapewne Adrian Mierzejewski, który w Turcji rozegrał się na dobre. Oczywiście jest Robert Lewandowski i Kuba Błaszczykowski. Powrót do kadry po bardzo dobrym meczu w Bayerze odnotuje dziś Sebastian Boenish. Jest też Krychowiak, który w każdym spotkaniu w kadrze robi różnice. Irlandia natomiast ostatni raz wygrała z reprezentacją Polski w 1988 roku (3-1) Później obie reprezentacje spotykały si.e 4 krotnie i ani razu piłkarze Irlandii nie potrafili zwyciężyć ostatni raz spotkali się w 2008 roku wtedy padł wynik 3-2 dla Polski. Giovanii Trapattonni podał już pierwszą "11" na ten mecz nie ma w nim Kevina Doyle i Jonathana Waltersa. W ataku straszyć ma Connor Sammon dla, którego będzie to debiut. Trapatonni ustawi zespół na kontratak "Mamy dwie możliwości: pierwsza to prowadzić otwartą grę, a druga - oddać inicjatywę rywalowi. Wolimy tę drugą opcję". Reprezentacja Polski na papierze wygląda lepiej, biorąc pod uwage to, że w meczu na obczyźnie na trybunach będą przeważać Polacy i fakt, że ta reprezentacja po prostu leży biało czerwonym warto zagrać taki typ.

 

http://obstawianie.com/spotkania-towarzyskie-vt7278,200.htm#1734092

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-08, 17:44 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Dyscyplina: Siatkówka- Puchar CEV mężczyzn

Spotkanie: Halk Bankasi-Lokomotiv Kharkiv

Typ: Halk Bankasi handicap -1,5 seta

Kurs: 1,71

Godz: 18:30

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

 

Dzisiaj o godzinie 18:30 rozpocznie się drugi półfinał Pucharu CEV w siatkówce mężczyzn. Naprzeciw siebie staną ekipy Halk Bankasi i Lokomotivu Kharkiv. Faworytem tego pojedynku są gospodarze, którzy i w moim odczuciu powinni wygrać ten pojedynek bez straty seta, lub ewentualnie jedynie ze stratą jednej partii. Zespół turecki bardzo dobrze gra na własnym parkiecie. Na 12 spotkań na własnym obiekcie, wygrywali aż 10 spotkań, 2 przegrywając. Jednak co ciekawsze, wspomniane porażki miały miejsce w dwóch pierwszych kolejkach ligowych i obecnie mają serię właśnie 10 zwycięstw z rzędu. Tutaj również poległa polska ekipa Delecta Bydgoszcz, przegrywając najpierw w meczu a potem w złotym secie, który decydował o awansie. Jeśli chodzi o zespół gości, to ze zmiennym szczęściem gra im się w tym sezonie na obcych terenach. na 14 spotkań, przegrali aż 8. W zespole gospodarzy również należy wspomnieć o paru znanych nazwiskach, które tam występują. Bo napewno takimi są: Priddy, Diaz Mayorca czy Abdelhay. Jak dla mnie w w tym spotkaniu easy win gospodarzy.

 

 

http://obstawianie.com/cev-cup-men-volleyball-vt121893.htm#1734100

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-08, 17:46 ]

:plus: 71

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Niemcy Bundesliga, mężczyźni

spotkanie: Frisch auf Göppingen - Füchse Berlin

typ: 2

kurs: 1.75

bukmacher: Pinnacle sports

godz: 20:15

analiza:

przed nami spotkanie 20. serii spotkań niemieckiej Bundesligi piłkarzu ręcznych, która właśnie wznawia rozgrywki po zakończonych niedawno MŚ w Hiszpanii. Do dzisiejszej analizy wybrałem spotkanie pomiędzy Frisch auf Göppingen i Füchse Berlin, a więc zespołami, które zajmują miejsca w dwóch różnych połowach tabeli. Gospodarze dzisiejszego spotkania po rozegraniu 19 spotkań zajmują 10. miejsce w tabeli Bundesligi z dorobkiem 16 punktów, na ten dorobek złożyło się 7 zwycięstw, 2 remisy i 10 porażek. Ich bilans bramkowy wynosi 522:522, czyli są na zero. Göppingen trochę lepiej spisuje się w meczach u siebie, gdzie mają bilans zwycięstw, remisów i porażek odpowiednio 5-1-4, a bramkowy 292:269. Füchse w tym sezonie spisuje się tak jak w ubiegłym, czyli walczy o miejsce na podium w końcowym rozrachunku. Obecnie zajmują 4. miejsce w Bundeslidze z dorobkiem 28 punktów, ich dotychczasowy bilans to 13 zwycięstw, 2 remisy i 4 porażki. Bilans bramek berlińczyków to 537:485. Z 9 tego sezonowych wyjazdów Lisy przywiozły 14 punktów, przegrały tylko z silnym Flensburgiem i Lwami z Manheim. Dodatkowym atutem Lisów jest potencjał kadrowy, który nie wątpliwie działa na ich korzyść, dlatego uważam, że bez większych problemów wygrają z przewagą 2-3 bramek.

 

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,250.htm#1734106

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-08, 17:46 ]

:plus: 75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Międzynarodowe Mecze Towarzyskie

Spotkanie: Irlandia vs Polska

Typ: Polska

Kurs: 2.75

Godzina: 20:45

Bukmacher: William Hill

Analiza:

 

W środę fani piłki nożnej na pewno nie będą się nudzić.Co prawda nie gramy o punkty ani nic ale takie mecz towarzyskie to gratka dla kibica piłki.Nas oczywiście najbardziej interesuje spotkanie Polski a Irlandią.Starcie określane jako "Mecz Przyjaźni" na trybunach.Na boisku obie drużyny na pewno będą chciały uszczęśliwić swoich kibiców.Polacy także będą mieli dla kogo grać gdyż na stadionie w Dublinie pojawi się wiele tysięcy Polaków.Atmosfera meczu na pewno będzie wspaniała ze względu na przyjaźń kibiców z obu państw.Przejdźmy jednak do kwestii piłkarskich.Obie drużyny brały udział w Euro 2012 z dość podobnym skutkiem czyli zakończeniem rywalizacji na poziomie grupowym.W bezpośrednich pojedynkach między tymi drużynami lepiej spisywała się Polska która z 23 meczy wygrało 10-krotnie.8 razy był remis a Irlandczycy pokonali Polaków 5 razy.Teraz nie będzie to miało większego znaczenia.W internecie można już znaleźć prawdopodobny skład na mecz z Irlandią.Zabraknie Łukasza Piszczka jednak na jego pozycji pojawi się będący w dobrej formie Broź.Oprócz tego na lewej stronie defensywy ujrzymy Sebastiana Boenischa który od kilku tygodni zbiera bardzo dobre noty za grę w Bundeslidze i jest uważany za jednego z najlepszych lewych obrońców tej ligi.Na środku obrony zagra najprawdopodobniej Wasyl z Kamilem Glikiem czyli dwójka stoperów która bardzo dobrze zagrała z Anglią. Ten mecz to niejako przetarcie przed meczem z Ukrainą dlatego też już w meczu z Irlandią trener Waldemar Fornalik będzie chciał spróbować wariantu z grą bez Eugena Polanskiego który z powodu kartek nie zagra przeciwko Ukrainie.Dlatego też koło Krychowiaka pojawi się Ariel Borysiuk który jest ważną postacią walczącego o awans do Bundesligi Kaiseslautern dlatego na tej pozycji nie powinno być wielkiej straty choć wiadomo że Eugen to prawdziwy walczak i na pewno by się przydał z Ukrainą ale z Irlandią Ariel spokojnie sobie poradzi.Po bokach pomocy zagrają kapitan reprezentacji Polski Jakub Błaszczykowski oraz Adrian Miejrzejewski.Kuba to wiadomo klasa sama w sobie.W Borussi jest bardzo ważna postacią i chyba nie można sobie wyobrazić naszej reprezentacji bez Kuby co było trochę widać na meczu z Anglią w Warszawie.Na lewej stronie od początku powinien zagrać Mierzejewski który przeżywa chyba najlepszy moment w swojej karierze.Strzela bramkę za bramkę i ma na swoim koncie wiele asyst.Na pewno będzie chciał pokazać Fornalikowi że może na niego liczyć również w meczu z Ukrainą.Ofensywnego pomocnika zagra Ludovic Obraniak który także jest w dobrej formie.Na szpicy zobaczyymy Roberta Lewandowskiego który w tym meczu ma chyba najwięcej do udowodnienia.Jest on chwalony za grę w klubie jednak polała się na niego fala krytyki za brak bramek w polskiej reprezentacji.Taki mecz może być idealny do odbudowania zaufania kibiców dlatego Robert na pewno będzie się starał o bramki i nie podejdzie do tego meczu bez zaangażowania.Moim zdaniem to Polska jest faworytem tego meczu tym bardziej że mimo iż gramy na wyjeździe to będziemy mocno wspierani przez kibiców którzy przyjadą do Dublina.Kurs Na naszych piłkarzy jest wysoki ale myślę że warto zagrać ten typ tym bardziej że niektórzy nasi piłkarze tacy jak Boenisch,Błaszczykowski,Mierzejewski czy Lewnadowski są w dobrej dyspozycji a mają wiele do udowodnienia trenerowi.

 

PS. Wiem że ktoś wyżej obstawił już ten mecz z typem na Polskę.Był to jednak typ bezpieczniejszy z grą Draw No Bet czyli zwrotem w przypadku remisu.Oznacza to że kurs był niższy ale teraz sam nie wiem czy mogłem obstawić czysta dwójkę na ten mecz.Jeśli nie to proszę o podanie takiej informacji.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-08, 17:48 ]

:minus: 150

jak ktoś podał opcję z draw no bet możesz spokojnie dać czystą 2 :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP Vina del Mar

06.02.2013 19:20

Berlocq - Giraldo

typ: Berlocq -1,5 seta

kurs: 2.25

buk: Unibet

 

Druga runda turnieju w Vina del Mar i pojedynek Carlosa Berlocqa z Santiago Giraldo. Choć pojedynki H2H na razie są na korzyść Santiago, to ja w dzisiejszym meczu widzę dużego faworyta w postaci Berlocqa.

30-letni Argentyńczyk, to solidny gracz, specjalizujący się głównie w grze na mączce. Znajdujący się na 81 miejscu w rankingu ATP zawodnik w tym sezonie prezentuje się dobrze, a jego bilans to 5 zwycięstwa i 1 porażka. Swój pierwszy mecz rozegrał dopiero na Australian Open, gdzie w pierwszej rundzie pokonał po 4 setach Authoma. W drugim pojedynku nie miał już jednak szans i w trzech setach uległ Nishikoriemu. W ten weekend brał udział w rozgrywkach Davis Cup. O ile pokonanie Kasa, nie jest żadną niespodzianką, to już zwycięstwo w pięciosetowym boju z Kohlschreiberem, mimo kreczu Niemca można uznać za dobry wynik. W Chile w pierwszej rundzie pokonał bez większych problemów 6:2 6:1, będącego ostatnio w niezłej formie Kuznetsova. Widać więc, że forma Argentyńczyka jest dobra.

Giraldo na początku tego sezonu zbytnio mnie do siebie nie przekonuje. Ma w tym sezonie bilans 2 zwycięstw i 4 porażek. Najpierw sezon rozpoczął od przegranej z Florianem Mayerem w Brisbane, potem przyszła porażka z Malisse w drugiej rundzie turnieju w Auckland. Również w Australian Open nie pograł sobie zbyt długo, przegrywając w pierwszym meczu po czterech setach z Harrisonem. W kolejnym turnieju tym razem na cegle, odpadł również po pierwszym spotkaniu, ulegając w dwóch setach Bagnisowi. Tutaj w pierwszej rundzie po mękach wygrał z Alundem.

Dla mnie w zdecydowanie lepszej formie jest Argentyńczyk i to on powinien wygrać ten mecz w dwóch setach.

 

http://obstawianie.com/atp-montpellier-zagrzeb-vina-del-mar-vt124562.htm#1734120

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-08, 17:49 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, ATP Vina Del Mar, 18:00, 6.02.2012

Ramos - Dutra da Silva

typ: 2-0

2,1

WilliamHill

Analiza

Dzis w spotkaniu pierwszej rundy turnieju ATP w Vina Del Mar, Hiszpan Albert Radom spotka sie z Brazylijczykiem Dutra da Silva. Niewiem dlaczego Hiszpan w tym spotkaniu nie jest wiekszym faworytem. Dla Ramosa jest to pierwszy turniej na ziemi w tym roku, ale jak chyba dla kazdego Hiszpana, z Ramosem niejest inaczej, rowniez jego ulubiona nawierzchnia jest clay. Hiszpan co prawda wygral w tym roku tylko jedno spotkanie, w Davis Cupie, z Dancevicem, ale jego forma rosnie z turnieju na turniej. Ogladalem jego spotkanie z Baghdatisem na AO, w ktorym zagral bardzo dobrze, przegrywajac dopiero po pieciu partiach. Brazylijczyk ma za soba juz dwa turnieje na cegle, challengerowe, w jednym byl w finale, w kolejnym przegral w pierwszej rundzie. Dutra da Silva to rowniez typowy clayowiec, jednak to tylko poziom co najwyzej challengerowy. Hiszpan natomiast na dobre zadomowil sie w szerokiej czolowce i radzi sobie calkiem niezle. Hiszpan reprezentuje swoja gra o wiele wyzszy poziom i powinien spokojnie wygrac to spotkanie.

 

http://obstawianie.com/atp-montpellier-zagrzeb-vina-del-mar-vt124562.htm#1734124

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-08, 17:49 ]

:plus: 110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie - Międzynarodowe Mecze Towarzyskie

Spotkanie.Szwecja - Argentyna

Typ.obie strzela gola

Kurs.1,70

Bukmacher.William Hill

Data.06.02.2013 g.20.30

 

Analiza.

 

Dzisiaj w Sztokholmie odbedzie sie bardzo ciekawe spotkanie pomiedzy ekipami Szwecja - Argentyna .W tym spotkaniu trudno wytypowac zwyciezce i o wiele latwiejszym typem wydaje sie byc typ,ze obie ekipy strzela po bramce.W ekipie gospodarzy zobaczymy supersnajpera Zlatana Ibrahimovicia ktory jest ostatnio w super formie i na pewno cos ustrzeli,tym bardziej,ze defensywa Argentyny do monolitu nie nalezy.Natomiast po drugiej stronie barykady mamy takie gwiazdy jak Lionel Messi ,Pablo Zabaletę, Sergio Aguero, Javiera Mascherano i Angela di Marię.Tak wiec ktos z wymienionych wyzej pilkarzy takze powinien wpisac sie na liste strzelcow.A,ze spotkanie ma charakter towarzyski,to nikt tu gryzc ziemi nie bedzie i mam nadzieje,ze zobaczymy tutaj pare goli dla obu zespolow.Analiza krotka,ale co tu duzo mowic,kurs wart gry.Polecam.

 

http://obstawianie.com/spotkania-towarzyskie-vt7278,200.htm#1734135

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-08, 17:51 ]

:plus: 70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLSKA: Puchar Polski Zastal-Asseco Prokom 06.02.2013 19:00

typ Zastal

kurs 1,45 regulaminowy czas gry

Unibet

 

Bardzo ciekawe ćwierćfinałowe starcie pucharu polski, gdzie zieloni podejmują odmieniony zespól mistrzów polski.Długo sie zastanawiałem jak ugryźć ten mecz; czy hendi overek pkt.Goście pod wodza Adamka graja praktycznie krajowym składem poprawili zdecydowanie obronę, graja bardzo zespołowo. W ostatnich spotkaniach tracili ok.65pkt i pokonali - Rosą Radom, Energą Czarnymi Słupsk oraz Anwil Włocławek- szczegolnie to ostatnie zwycięstwo bardzo pewne na trudnym terenie.Gospodarze dysponują bardzo ciekawym składem, mimo problemów zdrowotnych Quintona Hosleya maja kim straszyć. Graja bardzo dużo sa zgrani na pewno poprawili gre w obronie. Dużo daje Dejana Borovnjaka.ZASTAL jest w dobrej formie- w lidze nie pokonani od 29 grudnia, graja fajna szybko skuteczna koszykówkę zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie, chyba będzie do końca wyrównane. Hendi w granicach 5 pkt niby nie duże, ale myślę ze przesadza większe indywidualności, które sa po stronie gospodarzy Walter Hodge I spółka będą w półfinale

http://obstawianie.com/polska-liga-mezczyzn-2012-2013-vt123645.htm#1734141

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-08, 17:52 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Puchar Narodów Afryki)

Mecz: Mali - Nigeria

Typ: Remis

Kurs: 3,10

Bukmacher: Bet365

Data: 06.02.2013 godz: 16:00

 

Analiza:

 

Kilka dni temu wyliczałem już w swojej analizie liczbę remisów w tegorocznym Pucharze Narodów Afryki i zgodnie z moimi przewidywaniami passa remisów została wtedy podtrzymana. Dzisiaj zatem też szukam remisu w pierwszym półfinale tegorocznego turnieju.

Para Mali – Nigeria wydaje się bardzo wyrównana, oba zespoły prezentują się przede wszystkim bardzo solidnie w defensywie i nie tracą zbyt wielu goli. Malijczycy zaczęli od skromnego zwycięstwa nad Nigrem 1:0, następnie w tym samym stosunku przegrali z Ghaną, a dwa kolejne mecze to już remisy po 1:1 z Demokratyczną Republiką Kongo i Republiką Południowej Afryki. Nigeria z kolei rozpoczęła turniej od dwóch remisów – z Burkina Faso i Zambią, a następnie pokonała Etiopię i nieoczekiwanie Wybrzeże Kości Słoniowej..

Potencjał obu drużyn jest bardzo zbliżony, oba również prezentują podobną formę w tegorocznym turnieju. Wszystko wskazuje zatem na wyrównany mecz, toczony na styku. Do tego dochodzi presja związana ze stawką dzisiejszego meczu, walka o finał z reguły owocuje meczem toczonym bardzo ostrożnie, bez podejmowania zbędnego ryzyka. Spodziewam się dzisiaj piłkarskich szachów i niezbyt ciekawych 90 minut, w których jeżeli nie padnie jakaś przypadkowa bramka to żaden z zespołów nie zaryzykuje zdecydowanych ataków.

W XXI wieku oba zespoły już czterokrotnie mierzyły się w finałach Pucharu Narodów Afryki i zawsze były to mecze bardzo wyrównane – dwukrotnie padły bezbramkowe remisy i również dwukrotnie o jedną bramkę lepsi okazywali się Nigeryjczycy. Myślę że dzisiaj dojdzie do kolejnego remisu i o awansie rozstrzygnie dogrywka a może nawet rzuty karne.

 

 

http://obstawianie.com/puchar-narodow-afryki-vt120248.htm#1734149

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-08, 17:53 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, mecz towarzyski

Spotkanie: Belgia - Słowacja

Typ: (X/1) (HT/FT)

Kurs: 4,20

Bukmacher: Ekspekt

Analiza:

 

Dzisiaj o godzinie 20.45 rozpocznie sie mecz towarzyski pomiedzy Belgia - Slowacja.Widac z ostatnich meczy ze Belgia gra dobrze na 5 ostatnich meczy 3 wygrali 1 zemisowani i 1 przegrali.A druzyna Slowacji na ostatnie 5 meczy 3 wygrali 1 zremisowali i 1 przegrali .Ostatni mecz pomiedzy tymi druzynami byl rozgrywany w 2006 roku ten mecz zakonczyl sie wynikiem remisowym 1-1.Moim zdaniem do polowy bedzie remis a na koniec wygrana Belgi.Moj typ to X do polowy i wygrana Belgi

 

 

http://obstawianie.com/spotkania-towarzyskie-vt7278,200.htm#1734218

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-08, 18:07 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, ŚWIAT: Mecze Towarzyskie,06.02.2013 19:15

Spotkanie: Turcja - Czechy

Typ: over 2,5

Kurs: 2,32

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Dziś o godzinie 19:15 zobaczymy mecz z ciekawymi Europejskimi zespołami , którzy jednak grają poniżej oczekiwań a zwłaszcza dzisiejsi gospodarze Turcy .Podejmą oni w Manisie Reprezentacje Czech, która radzi sobie w sumie ostatnio nie aż tak fatalnie. Nasi sąsiedzi w grupie B eliminacji do Mundialu w Brazylii są 3 z dorobkiem 5 pkt, wygrywając z Maltą i remisując z Bułgarią i Danią . Do prowadzących Włochów tracą spora także walka pomiędzy tymi 3 ekipami raczej o 2 miejsce . Turcy zaś w grupie D eliminacyjnej spisują się fatalnie, 3 porażki i wygrana z Estonią ,Moze i porażki z Holandią , Węgrami i Rumunią to nie zbyt wielka hańba lecz przynajmniej z tymi dwoma zespołami ostatnimi powinni sobie poradzic. Trudno wskazac faworyta tego spotkania towarzyskiego , jednak w meczach Reprezentacji gdzie zagrają najsilniejsze składy zawsze każdy walczy o zwycięstwo . zespoły jak dla mnie wyrównane, Turcja jest w dołku, będą chcieli osiągnąć sukces , czym byłoby oczywiście zwycięstwo , zaś Czesi nie co w lepszych morałach . W tym wieku grali te zespoły ze sobą 4 razy i padało w tych spotkaniach mnóstwo bramek : 2 zwycięstwa Turcji 2-1, 3-2 , remis 2-2 oraz wygrana Czech 4-0. Ostatnie mecze jakie rozgrywały oba zespoły to głównie mała liczba bramek . Sądzę,że dzisiaj może dojść do podobnego meczu jak te 4 w przeciągu ostatnich 10 lat. Atmosfera w Turcji na stadionie zawsze gorąca i liczę na ofensywne widowisko . Kursy wyśmienite , sądzę że warto spróbować over 2,5 po 2,32 ,;)

 

 

 

http://obstawianie.com/spotkania-towarzyskie-vt7278,200.htm#1734222

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-08, 18:07 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Mecze Towarzyskie

Spotkanie: Szwecja - Argentyna

Typ: powyżej 3.5

Kurs: 3.25

Godz: 20:30

Bukmacher: Betsafe

 

 

Analiza: W środowy wieczór będziemy mieli okazję zobaczyć kilka bardzo ciekawych spotkań pomiędzy świetnymi reprezentacjami. Jedno z nim odbędzie się w Sztokholmie gdzie Szwecja będzie podejmować drużynę Argentyny. Obie ekipy w swoich składach mają gwiazdy światowego formatu. Oczy wszystkich widzów z pewnością będą skierowane na Leo Messiego i Zlatana Ibrahimovica. Dwóch bardzo bramkostrzelnych piłkarzy. Ścisła światowa czołówka. Oprócz tej dwójki nie zabraknie innych gwiazd. Bardzo doświadczeni piłkarze w drużynach, które prezentują bardzo ofensywny styl gry. W tym meczu mamy szansę zobaczyć bardzo dobry futbol i dużo bramek. Spotkanie ma charakter towarzyski także po żadnej ze stron nie powinno być zahamowań do ofensywnego stylu gry. Faworytem wydaje się być jednak zespół argentyński - większa ilość znamienitych piłkarzy - jednak nie raz zespół naszprycowany gwiazdami nie potrafił sobie poradzić z teoretycznie słabszym przeciwnikiem. Uważam, że w tym meczu padną co najmniej cztery gole, zobaczymy świetną grę w wykonaniu obu drużyn i popis indywidualności dwóch gwiazd.

 

http://obstawianie.com/spotkania-towarzyskie-vt7278,200.htm#1734227

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-08, 18:08 ]

:plus: 225

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NIEMCY: Bundesliga

Spotkanie:Göppingen - Fuchse Berlín

06.02.2013 20:15

Typ: over 51.5

Kurs: 1.48

Bukmacher:bwin

Analiza:Dzisiaj o godzinie 20.15 odbędzie się spotkanie w niemieckiej Bundeslidze piłkarzy ręcznych

pomiędzy zespołami Goppingen a Fusche Berlin. Jest to 20 seria spotkań, w której faworytem dzisiejszego spotkania

sągoście, którzy zajmują wyższe miejsce w tabeli. Fusche jest 4 natomiast Goppingen plasuje się na 10 pozycji.

W bezpośrenich pojedynkach między tymi zespołami, aż w 4 meczach na 5 padł over 51.5 Dodatkowo ważnym argumentem

przemawiającym za moim typem jest fakt, iż oby dwa zespoły w ostatnich 5 meczach rzucały dużo bramek, kończąc

swoje mecze wysokimi wynikami. Mam nadzieję, iż dzisiaj będzie podobnie. Pomimo dużej różnicy w grze obu zespołów

spodziewam się dziś wyrówanego pojedynku z ostatecznym rezultatem korzystnym dla gości. Mój typ to 25:27

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,250.htm#1734243

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-08, 18:08 ]

:plus: 48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

06.02.2013 - 20:30

Szwecja-Argentyna

Typ:2

Kurs:2.09

Pinnacle

 

 

Towarzyski mecz rozgrywany w Solna obok Sztokholmu.Będę oglądać ten mecz z radością, gdyż oba zespoły są nastawione na ofensywną piłkę i oczekuję wysokiego tempa w towarzyskim meczu i dużo sytuacji bramkowych.Jednak goście maja więcej kreatywnych graczy ,którzy grają w najlepszych klubach europy i to oni powinni zrobić różnice w tym meczu.Ponadto, istnieją pewne informacje (nie w 100% jestem pewien), że Zlatan będzie grać tylko przez 45 minut, bo PSG gra w piątek mecz w Ligue 1.oto skład Argentyny na ten mecz:

 

Romero, Zabaleta, Garay, Fede Fernández, Campagnaro, Gago, Mascherano, Di María, Agüero, Messi, Higuaín.

 

Myślę,że ten skład gwarantuje dzisiaj pewną wygraną Argentyny.

 

http://obstawianie.com/spotkania-towarzyskie-vt7278,200.htm

 

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-08, 18:09 ]

:plus: 109

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis gra podwójna Challenger Dallas

Spotkanie:Baumann/Puetz-Ianni/Molchanov

Typ: Baumann/Puetz

Kurs:2.25

Godzina:22.30

Bulmacher: Bet365

Analiza:Witam.Pierwsza runda debla panów turnieju w Dallas.Za dużych faworytów uważam tutaj pare grecko-niemiecką. I kurs bukmachera uważam za dużą pomyłke.Ianni/Molchanov to gracze którzy w tym zestawieniu razem zagrają po raz pierwszy.Zarówno Ianni jak i Molchanov nie prezentują nic ciekawego w grze pod dachem,jak i nie kojarze ich ze specjalnymi wynikami w grze deblowej.Ich przeciwnicy to ograna razem para która dwa ostatnie,wspólnie rozegrane turniej zakończyła w finale.Ich umiejętności singlowe na hali również wydają sie być większe.Mój typ Baumann/Puetz.Spotkanie rozpoczni sie po pojedynku Zverev-Kuznetzov gdzie teraz grają 3 seta.Pierwotnie zaplanowane na 22.30.Pozdrawiam

 

http://obstawianie.com/challenger-2013-vt124166.htm#1734313

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-08, 18:23 ]

:plus: 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...