Skocz do zawartości

Typy na dzień 07.02.2013


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Tenis ATP Montpellier

07.02.2013 19:30

Gasquet - Monfils

typ: Gasquet -1,5 seta

kurs: 2.70

buk: Unibet

 

W czwartek w Montpellier zostaną rozegrane mecze 1/8 finału. Najciekawiej zapowiada się pojedynek pomiędzy dwoma reprezentantami gospodarzy, a mianowicie Richardem Gasquetem i Gaelem Monfilsem. Dla mnie zdecydowanym faworytem jest pierwszy z wymienionych zawodników.

Gasquet to na obecną chwilę najlepszy Francuzki tenisista, zajmujący 10 pozycję w rankingu ATP. Jest to tenisista posiadający bardzo dobry serwis i jednoręczny beckhand. W tym sezonie prezentuje się na razie bardzo dobrze. Wygrał na początku sezonu turniej w Doha, wygrywając m.in. z Brandsem czy Lacko, którzy mieli dobry początek sezonu. Swój pierwszy set stracił w finale z Davydenko, ostatecznie wygrywając jednak 2:1. Trzeba powiedzieć, że Rosjanin w tamtym turnieju grał bardzo dobrze. Podczas Australian Open, w pierwszych dwóch rundach nie miał żadnych problemów z wyeliminowaniem w trzech setach Montanesa i Falli. W trzeciej rundzie zmierzył się z dobrze dysponowanym Dodigiem i pozwolił mu ugrać tylko jednego seta. W 1/16 wpadł jednak na Tsongę i poległ w czterech setach, ale jak dobrze pamiętamy Jo grał w Melbourne świetnie i był bliski wyeliminowania samego Rogera Federera. W weekend brał udział w rozgrywkach Davis Cup i tam bez straty seta pokonał Selę i Wientrauba.

Monfils w tamtym rok był tutaj w finale, ale nie powinien poprawić tego osiągnięcia. Poprzedni sezon to niemal same kontuzje i była nawet obawa, że nie powróci już do gry.

Jak dobrze wiadomo Gael to świetnie poruszający się po korcie zawodnik, grający kapitalnie w defensywie, ale mający problemy z głową. Często zapomina o co gra i zachowuje się na korcie jak junior. W tym sezonie jakoś mnie swoją grą nie przekonuje. Odpadł w 3 rundzie w Doha z Brandsem, w ćwierćfinale w Auckland z Ferrerem i w trzeciej rundzie podczas Australian Open z Simonem, gdzie stoczył również długie pojedynki z Lu i Dolgopolovem. Tutaj w pierwszej rundzie z dużymi bądź co bądź kłopotami pokonał Bemelmansa 7:5 6:4.

Według mnie będący w takiej formie Gasquet nie powinien mieć problemu z wygraniem tego spotkania w dwóch setach.

 

http://obstawianie.com/atp-montpellier-zagrzeb-vina-del-mar-vt124562.htm#1734278

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-13, 00:47 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Kosz,NBA

Spotkanie : Cleveland Cavaliers(-6,5) - Charlotte Bobcats

Typ : 1

Kurs : 2.03

Buk : PinnacleSports

07.02.2013 01:00

 

Analiza;

Jeden z wielu spotkań dzisiejszej nocy w najlepszej koszykarskiej lidze świata.Na noc wybrałem spotkanie ktore moim zdaniem powinno wejść i to nawet z handicapem.gospodarze w ostatnim spotkaniu pokazali że są nieobliczalni i mogą wygrać z każdym.pokonali na swoim terenie Thunder co jest nie lada wyczynem gdyż przeciwnicy radzą sobie bardzo dobrze.Goście nie zachwycają.Obecnie zajmują ostatnie miejsce w konferencji.Cleveland mają zaledwie trzy spotkania więcej wygrane od gości ale u siebie grają nieźle.dziś myślę że właśnie pójdą za ciosem i rozniosą w pył przyjezdnych.Bilans spotkań z Charlotte mają bardzo pozytywny i wierzę że dziś także zanotują wygraną.goście w wyjazdowych ostatnich czterech spotkań nie wygrali żadnego i na dziś noc zapowiada się że także za większych szans nie mają.sport jest nieprzewidywalny ale ja i tak stawiam że nie będzie niespodzianki i gospodarze pewnie wygrają te spotkanie.

 

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,200.htm#1734303

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-13, 00:48 ]

:plus: 103

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami Heat - Houston Rockets godz. 01:35

typ: powyżej 207,5

kurs: 1,95

Buk: Pinnacle

 

Houston po dzisiejszym znakomitym meczy,w którym rzucili 140 punktów i wyrównali rekord NBA w rzutach za 3 punkty 23 trafionych na 40 wykonanych,zagrają tej nocy z mistrzami w Miami.

Na pewno nie będzie to łatwy przeciwnik jakim był zespół z Golden State i Rockets nie są tu faworytem. Jednak sądzę ,że po tak znakomitym występie uwierzę w siebie i tanio skóry nie sprzedają,nie są faworytem tego spotkania jednak myślę,że spokojnie przekroczą "setkę" . Miami tej nocy odpoczywało wcześniej pokonali Charlotte 99-94. Myślę,że również Miami przekroczy 100 punktów a mecz skończy się sumą punktów ok.210. Houston ostatnie 6 meczy rzucało ponad 100 punktów i choć na wyjazdach grają słabiej (10-15) to ostatnio wysoko wygrali z Utah 125-80.

Patrząc na ostatnie wyniki tych zespołów ,rzadko padały overy 207,5 jednak w 2011 roku padł wynik 125-119. Jeżeli Houston utrzyma skuteczność z ostatniego spotkania to taki wynik może być możliwy. Linia 207,5 wydaję mi się jak najbardziej do przejścia w tym spotkaniu . Liczę na dobrą postawę Jeremy Lin - a ,który zagrał dobre spotkanie z Houston.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,200.htm#1734309

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-13, 00:48 ]

:plus: 95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Washington - New York

Typ: New York -3,5

Kurs: 1,82

Godz: 07.02.2013 01:00

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Knicks zaczynaja z powrotem grac swoja koszykowke, maja duze wsparcie przede wszystkim z lawki, a Wizards nie moga z nimi konkurowac. Wreszcie trafiaja na bardzo dobra ofensywe i na kilku pozycjach maja braki. Po powrocie Walla graja sporo lepiej, ale wg mnie to nie wystarczy na Knicks. Nowy Jork jest w coraz lepszej formie, wygrywaja mecz za meczem, na wyjazdach rowniez prezentuja sie dobrze. Preferuja rzuty dystansowe czyli trojki, bo maja ku temu predyspozycje. Wizards nie maja tylu opcji w ataku i moga po prostu nie wytrzymac. Pod koszem jest sila, ale Knicks nie ustepuja w postaci Chandlera i dajacego ostatnio duzo z lawki Stoudemire. Wieksze atuty sa po stronie gosci, Wizards notuja dobre statystyki ale czy to wystarczy na taka druzyne jak Knicks? Nie sadze, Melo powinien rzucic sporo punktow bo nie widze wielu zawodnikow ktorzy byliby w stanie go zatrzymac a Melo w formie = wygrana.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,200.htm#1734325

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-13, 00:49 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka NBA

Spotkanie: Orlando Magic - Los Angeles Clippers

Typ: powyżej 186 punktów

Kurs: 1,952

Godzina: 01:00

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Szczerze powiem, że bardzo zaskoczyła mnie linia, wystawiona w tym spotkaniu przez buków. Jakkolwiek Orlando gra chimerycznie i nie zawsze skutecznie, to należy pamiętać, że Clippersi jeszcze do niedawna byli w zdecydowanym czubie, jeśli chodzi o ilość zdobywanych punktów w meczu. Ostatnio, co prawda, nieco obniżyli skuteczność, ale nadal ze średnią 100 oczek na mecz plasują się na wysokiej, 10 pozycji.

 

Przy analizie tego spotkania pod kątem punktów należy też wziąć pod uwagę, że Orlando powraca do swojej hali po nieudanej serii 5 wyjazdowych spotkań z rzędu, w których odnosili oni same sromotne porażki (a tak w ogóle to nie wygrali już od 10 ostatnich meczów), a zazwyczaj w takich sytuacjach, grając z silnym przeciwnikiem, często zapomina się o obronie i stawia na efektywność w ataku, chcąc odzyskać zaufanie kibiców i postraszyć nieco rywala.

 

Paradoksalnie również na plus pracuje tu fakt, że w ostatnim meczu Magic zostali wręcz ośmieszeni przez Philly, zdobywając jedynie 61 oczek w meczu. Drugi raz z rzędu nie mogą pozwolić sobie na taki blamaż i zrobią wszystko, aby poprawić skuteczność i odbudować w pojedynku z silnym rywalem.

 

Clippersom również ostatnio się nie wiedzie, a więc, patrząc z drugiej strony, oni muszą tu wygrać, no bo z kim, jeśli nie z jedną z czerwonych latarni ligi... A żeby wygrać, trzeba zdobywać punkty. Jeśli rzucą przynajmniej wg swojej przeciętnej, to nie widzę żadnych problemów, żeby oba zespoły przekroczyły linię stawianą tu przez buków.

 

Na zakończenie dodam, że wyliczenie średnich zdobyczy tych dwóch drużyn w dwóch poprzednich sezonach, poprawione o bieżące statystyki, daje 193 oczka, a więc aż o 7 więcej od liczby, którą chcemy dziś przekroczyć.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,200.htm#1734340

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-13, 00:50 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: USA: NHL, godz. 03.30

Spotkanie: Colorado Avalanche - Anaheim Ducks

Typ: Anaheim

Kurs: 2.50

Bukmacher: Betclic

Analiza:

 

Osttanio grałem na Anaheim i dzisiaj gram równiez. Druzyna prezentuje sie świetnie, wygrane z dobrymi teamami jak San Jose, LAK, którym strzelili 7 bramek i Minesotą. Dzisiaj przeyejżdżają do osłabionych w formacjach ofensywnych Lawin. Lawiny w tym sezonie mocno w kratke, słabo na wyjazdach, lepiej u siebie, ale osttanio zanotowali słaby mecz z Dallas, które potęgą nie jest, a jak cos to powinni łapac pkt u siebie. Anheim dobrze poukładane w każdej formacji, świetny trener Bourdreau i widac tego efekty. Na wyjexdzie w tym sezonie 3 mecze, 2 wygrane z Calgary i Vancuver i przegrana z San Jose, ale wtedy byli lepsi o czym pisałem ostatnio, a fakt, że byli lepsi od San JOse na wyjeździe świadczy o tym, ze mają moc. Colorado u siebie 3 zwyciestwa do tej pory i jedna porazka własnie z Dallas. Anaheim swietnie ostatnio wyglada, czują, że są w gazie po świetnych wystepach u siebie ostatnio i jestem w stanie im dzisiaj zaufac.

 

http://obstawianie.com/nhl-2012-2013-vt124379.htm#1734344

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-13, 00:50 ]

:plus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HISZPANIA: Spanish Cup Real Madrid-Barcelona 07.02.2013 19:00

typ over 157

kurs 2,03

PinnacleSports

 

HISZPANIA: Spanish Cup Real Madrid-Barcelona 07.02.2013 19:00

typ over 157

kurs 2,03

PinnacleSports

 

ćwierćfinał pucharu króla- odwieczne starcie na neutralnym terenie, myślę ze zobaczymy bardzo ciekawe spotkanie.Królewscy graja wybornie w tym sezonie tylko jedna porażka właśnie z Barca w lidze(w Eurolidze 3 porażki w 1 fazie) i na pewno będą chcieli sie zrewanżować. Okazja idealna, linia dość wysoka ale myślę ze spokojnie do pokrycia. Obie drużyny maja bardzo mocne składy, szerokie ławki, graja bardzo szybka ofensywna koszykówkę sa bardzo groźni w rzutach z dystansu.Bardzo prestiżowe spotkanie dla obu ekip, mobilizacja w obu ekipach bardzo duża, Barca, która grała koszmarnie w końcu zaczęła wygrywać w lidze-Strata duża do Realu,( 4 miejsce) może wygrane nie w imponujących rozmiarach- czasem sie męczą z słabszymi drużynami, ale rzucają sporo pkt.W Eurolidze gra bardzo dobrze rozbiła Caja Laboral Vitoria 79 - 90 bardzo pewnie wygrała Montepaschi Siena 85 - 66. Obie ekipy regularnie zdobywają po 80 pkt i więcej w swoich meczach w lidze Barca wygrała 96 : 89.Zobaczymy bardzo emocjonujące spotkanie z lekkim wskazaniem na Real.

http://obstawianie.com/pozostale-ligi-2012-2013-vt123654.htm#1734349

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-13, 00:57 ]

:plus: 103

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL

Spotkanie: Edmonton Oilers - Dallas Stars

Typ: Edmonton Oilers (-1,5) AH

Kurs: 3,50

Godz: 4:05

Bukmacher: Bet365

Analiza: Faworytem meczu według mnie jest Edmonton. Edmonton to młodziutki zespół, który ma ogromny potencjał. Nawet bukmacherzy zaczęli powoli doceniać Oilers, bo według kursów powinni oni wejść do fazy playoff. Start sezonu Oilers mają dobry, bo zajmują 7 miejsce w konferencji. Dallas wystartowało gorzej, gdyż zajmują dopiero 11 miejsce w konferencji. Wątpię, by Stars weszli do fazy playoff. Na wyjazdach Dallas nie spisuje się zbyt dobrze. Przegrali oni trzy na pięć spotkań wyjazdowych w tym sezonie. Stars przegrali nawet mecz wyjazdowy z najsłabszą drużyną ligi, czyli z Columbus Blue Jackets. Uważam, że sporym faworytem tego meczu jest młody i bardzo ambitny zespół Edmonton Oilers. Sądze, że wygrają pewnie co najmniej różnicą dwóch bramek.

 

http://obstawianie.com/nhl-2012-2013-vt124379.htm#1734351

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-13, 00:55 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, ATP Zagrzeb, 13:20, 7.02.2012

Lukas Rosol - Flavio Cipolla

typ: 2-0

1,975

Sportingbet

Analiza

Dzis w spotkaniu drugiej rundy turnieju ATP w Zagrzebiu, Czech Lukas Rosol spotka sie z Wlochem, Flavio Cipolla. Zdecydowanym faworytem pojedynku w moim odczuciu jest Rosol, a juz pisze dlaczego. Wloch wydaje sie byc na poczatku tego sezonu w bardzo slabej dyspozycji. W Chennai pierwsza runda bez walki z Paire, W Auckland nie przeszedl kwalifikacji, i jako lucky loser rowniez przegral w pierwszej rundzie. W Australian Open ugrane zaledwie szesc gemow w spotkaniu z Tobiasem Kamke. Tutaj przy stanie 1:1 w pierwszym secie Lukas Lacko musial skreczowac dzieki czemu Wloch znalazl sie w drugiej rundzie. Ponadto Cipolla preferuje raczej korty wolniejsze od tych w Zagrzebiu. Lukas Rosol rowniez nie powala swoja forma, jednak da sie zauwazyc ze prezentuje sie lepiej od Wlocha, byl bliski przejscia kwalifikacji w Auckland, przegral w trzeciej rundzie z Beckerem. W Australii przegral w drugiej rundzie , po pokonaniu Bakera. Tutaj bez najmniejszych problemow ogral nieznanego reprezentanta gospodarzy. Czech jednak lubi grac na szybkich kortach, jego styl gry jest przystosowany do takiej nawierzchni, bardzo dobrze przede wszystkim serwuje. Praktycznie wszystkie atuty sa dzis po stronie Rosola.

 

http://obstawianie.com/atp-montpellier-zagrzeb-vina-del-mar-vt124562.htm#1734400

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-13, 00:57 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – IO Kwalifikacje

Spotkanie: Francja - Kazachstan

Typ: over 5.5

Kurs: 2.13

Bukmacher: Pinnacle

Godz. 14:30

Analiza:

Dziś rozpoczyna się kolejny etap kwalifikacji do olimpiady w Soczi. W grupie E rywalizują reprezentacje Francji, Łotwy, Wielkie Brytania i Kazachstanu, tylko zwycięzca wywalczy awans. Meczem rozpoczynającym zmagania w tej grupie jest spotkanie Francuzów z Kazachami.

Tutaj skład reprezentacji Francji: http://stats.iihf.com/Hydra/332/IHM3320FRA_33_2_0.pdf

Większy nazwisk tutaj nie znajdziemy. Zdecydowana większość graczy jest rozproszona po różnych ligach lepszych i gorszych, czyli za bardzo na współpracę klubową nie ma co liczyć. W tych lepszych klubach grają zazwyczaj gracze ofensywni jak np. Treille w Sparcie Praga (która ostatnio jest w wyśmienitej formie), Bellemare w liderze Szwedzie Elitserien Skelleftecie, czy Beltrand w Lukko. Co do bramkarzy to w kadrze jest trzech doświadczonych golkiperów ale żadnego z nich do cozłowych zespołów nie można zaliczyć. W ostatnim sprawdzianie przed rozpoczęcie rywalizacji o olimpiadę przegrali dość gładko trzy dni temu z Białorusią 4:0.

Skład Kazachów: http://stats.iihf.com/Hydra/332/IHM3320KAZ_33_1_0.pdf

I co się wrzuca w oczy, sami zawodnicy z najlepszej ligi (po NHL oczywiście) świata czyli rosyjskiej KHL. Możne też powiedzieć że jest to reprezentacja klubowa gdyż w kadrze jest aż 17 graczy Barys Astana.

W tym przypadku można śmiało powiedzieć że tutaj współpraca klubowa i warianty gry a także zrozumienie będą przeniesione z klubu na reprezentację, dlatego warto wspomnieć coś o sposobie gry ekipy Astany. W lidze ekipa ma pewny udział w PO ale co najistotniejsze jest to ekipa która gra bardzo ale to bardzo ofensywny hokej z bardzo dużo ilością bramek strzelonych i straconych, świadczy o tym średnia bramkowa 6.4 (w lidze jest tylko jeszcze jeden zespół który przekroczył granice 6.0). Bramkarzy na ten turniej mają trzech i wszyscy należą do tych jednych z najsłabszych w lidze ze średnią powyżej 3 bramek na mecz wpuszczonych i ze skutecznością poniżej 90%. W ostatnim test meczu cztery dni temu pokonali Austriaków 1:4.

Ostatni bezpośrednia konfrontacja miała miejsce rok temu wynik 6:3 dla Franzuzów, dwie poprzednie też bardzo overowe 3:5 i 8:2. Zdaję sobie sprawę z tego ze jest to ważna rywalizacja ważny tutaj będzie wynik a nie jakaś fajna gra, ale jestem przekonany że gracze Astany nie zmienią nagle swojego stylu gry w reprezentacji i zgraja to co potrafią najlepiej czyli do przodu co przyniesie bramki z obu stron. I na koniec jeszcze mała tak ciekawostka turniej jest rozgrywany na Łotwie w Rydze a więc tafli bardzo dobrze znanej przez graczy Kazachstanu ze względu na to że na co dzień na tej tafli gra ekipa KHL Dynamo Riga.

http://obstawianie.com/inne-ligi-hokejowe-mecze-miedzypanstwowe-vt123491,25.htm#1734409

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-13, 00:58 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Champions League panowie, piłka ręczna

spotkanie: Chehovski Medvedi Chekov - HSV Hamburg

typ: 1

kurs: 1,72

bukmacher: Bwin

godz: 15:45

analiza:

przed nami 8. kolejka rozgrywek LM piłkarzy ręcznych, a zarazem pierwsza tegoroczna, do dzisiejszej analizy wybrałem spotkanie na szczycie grupy A pomiędzy zespołami Chehovski Medvedi Chekov i HSV Hamburg. Gospodarze dzisiejszego spotkania w siedmiu meczach tegorocznej LM zgromadzili 11 punktów (5 wygranych, 1 remis i 1 porażka). Ich bilans bramkowy wynosi 222:194. Bardzo dobrze wygląda sytuacja Niedźwiedzi w meczach u siebie bowiem wygrali wszystkie trzy, każdy minimum 6 bramkami. W lidze rosyjskiej oczywiście również prowadza, ponieważ wygrali swoje wszystkie 17 spotkań każde z ogromna przewagą. Hamburg natomiast w tym sezonie przechodzi dość znaczny kryzys, w LM jeszcze sytuacja wygląda nie najgorzej bowiem legitymują się takim samym bilansem jak Niedźwiedzie, przegrywają tylko trochę stosunkiem bramek 207:189. Na wyjazdach do tej pory 2 razy wygrali i ponieśli 1 porażkę. Trochę gorzej wygląda sytuacja w Bundeslidze bowiem po rozegraniu zajmują 6. miejsce z bilansem zwycięstw, remisów i porażek wynosi 12-2-5. Sądzę, że ogromnym atutem Niedźwiedzi będzie własna hala oraz obecna forma zawodników dlatego wygrają 2-3 bramkami.

 

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,250.htm#1734444

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - spotkanie towarzyskie

Spotkanie: Dynamo Kijów - Atletico P-R

Typ: Atletico P-R wygra lub zremisuje

Kurs: 1,72

Godz: 17:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Typ wybrałem ze względu na to, jak grają goście, gdyż oglądałem ich grę w ostatnich sparingach. Czwartego lutego, czyli 3 dni temu grali z mistrzem Bułgarii - Ludogorets. Ogromna przewaga gości, którzy przeważali przez cały mecz, co zaowocowało sześcioma bramkami tracąc przy tym dwie. W tamtym spotkaniu kursy na Atletico oscylowały w granicach ~3, a skoro grają kolejny sparing to ja zdecyduję się zagrać na nich ponownie. Tym razem rywal z nazwy na pewno trudniejszy, ale myślę, że goście są w stanie ich pokonać (bądź co bądź to spotkanie towarzyskie, dlatego dołączyłem też możliwość remisu, co i tak daje bardzo dobry kurs). Dynamo z tego co wiem, to do tego sparingu przystąpi bez dziesięciu zawodników, którzy dopiero będą wracać ze zgrupowań swoich reprezentacji (m.in Miguel Veloso, Niko Kranjcar, czy Artem Milevskiy). Dodatkowo Ukraiński zespół ma przerwę w lidze jeszcze przez miesiąc, więc nie są przygotowani na 100%, poza tym tak jak wspomniałem zabraknie 10 graczy, którzy reprezentują swoje kraje, więc trener Oleg Błochin postawi na młodych, mniej ogranych zawodników. Wracając do Atletico PR to coach Drubscky ma do dyspozycji wszystkich graczy, którzy są w kadrze, są to zawodnicy głównie młodzi, więc na pewno będą chcieli się pokazać scoutom (którzy bardzo dogłębnie analizują spotkania brazylijczyków, ostatnio widziałem na trybunach kilku, którzy obserwowali gości w meczu z Ludogorets, przynajmniej tak wywnioskowałem ze słów komentatora) tacy gracze jak: Zezinho, Harrison, Everton, Pablo, czy Ervin są to bardzo obiecujący zawodnicy. Także patrząc na braki w szeregach gospodarzy i dobrą formą, grą i zaangażowaniem graczy brazylijskiego klubu bez wahania stawiam na 2X. Powodzenia.

 

 

Post w dziale tematycznym znajduje się, oczywiście, ale nie mogę niestety podać linku, gdyż nie posiadam jeszcze pięciu napisanych postów, a na forum jestem pierwszy dzień.

Analiza tego spotkania jest w odpowiednim dziale, czyli spotkania towarzyskie klubowe. Przepraszam i dziękuję za wyrozumiałość. Dobiję pięć postów i będę z czystym sumieniem dodawał linki do analiz.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-13, 00:59 ]

:plus: 72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: koszykówka, Copa del Rey, godz. 19.00

Spotkanie: Real Madrid - F.C. Barcelona Regal [Real u/o 80,5]

Typ: over 80,5

Kurs: 1.85

Bukmacher: Bwin

Analiza: Copa del Rey, 1/4 finału, ale i tak kolejny wielki mecz wielkich ekip. Real Madrid w tym roku celuje w kilka trofeów i jednym z nich jest Puchar Króla. A forma widać jest bo i liga i Euroliga na razie idzie świetnie. W lidze Real notuje bilans 19-1, a jedyna porażka to właśnie ta z Barceloną na wyjeździe. W Eurolidze kilka porażek (tylko wyjazdy), ale zespół z Madrytu i tak jest już jedną nogą w fazie pucharowej. Do tego meczu w Fernando Buesa Arena (Vitoria-Gasteiz) zespół jest mocno zmotywowany. Barcelona ma swoje problemy w tym sezonie. Ostatnio zespół wygrał 6 meczów, a gra już wygląda bardzo dobrze. Wygrane z Cają i Sieną w Eurolidze bardzo wyraźne i niezagrożone. Ciągle niedysponowany jest Navarro i prawdopodobnie nie zagra w tych zawodach. W lidze 12-8. W tym sezonie Real już ograł Barcę w Supercup 84-95, ligowa porażka to wynik 89:96. Według mnie to będzie otwarty mecz, Puchar Króla raczej nie jest ważnym trofeum. Obie ekipy na pewno pokażą sporo dobrej koszykówki, a jeśli sugerować się wynikami tego sezonu to Real 81 pkt. powinien spokojnie osiągnąć.

 

http://obstawianie.com/pozostale-ligi-2012-2013-vt123654.htm#1734457

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-13, 01:21 ]

:plus: 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Tenis ITF Mexico

Spotkanie:Gianni Mina-Bruno Rodriguez

Typ:2

Kurs:1,83

Godz:17.00

Bukmacher:Bet365

Analiza:

Witam.Przed nami spotkanie drugiej rundy rozgrywanego na hardzie turnieju z cyklu ITF w Meksyku.Moj typ oddaj na grającego na swoich śmieciach 27 letniego Meksykanina Rodrigueza.Jego przeciwnikiem będzie dzisiaj czarnoskóry 21 letni Francuz Gianni Mina.Póki co łudząco podobny do Monfilsa Gianni nie pokażał zbyt wiele,jego dodatni bilans na hardzie jest wynikiem zwycięstw w kwalifikacjach do ITF'ów.Co do grającego u siebie Rodrigueza to oczywiście nie jest on jakąś rewelacją,lecz myśle że ponad 200 spotkań na twrdej nawierzchni zrobi tu robote.Większe doświadczenie napewno po stronie Meksykanina.Obydwoje przebijali się tu przez kwalifikacje.Jeśli chodzi o pierwszą runde to równiez większe wrażenie zrobił na mnie wynik Bruno,który odprawił z kwitkiem dużo wyżej notowanego arabo-amerykanina El Mihdawiego .Widać chęć do gry u Rodrigueza i myśle że Mina nie sprawi sobie prezentu na swoje jutrzejsze urodziny.Mój typ Bruno Rodriguez.Pozdro

 

 

http://obstawianie.com/challenger-2013-vt124166.htm#1734464

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-13, 01:22 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Brazylia Campeonato Carioca

Spotkanie:Audax Rio RJ - Volta Redonda RJ

Typ: over 2,5

Kurs:1,75

Godz:20:00

Bukmacher:Unibet

 

Analiza:

 

Dziś o 20:00 na murawę wyjdą dwa brazylijskie zespoły: Audax Rio RJ oraz Volta Redonda RJ. Obie drużyny prezentują przeciętną formę w tym sezonie i dlatego też uważam, że nie będą wystarczająco uważni i skoncentrowani na obronie. Jeśli chodzi o Audax, to w tym zestawieniu wypada znacznie lepiej od swojego dzisiejszego rywala. Na ostatnie sześć rozegranych spotkań zaliczyli trzy zwycięstwa (nad Madueirą 2:1,nad Friburguense 3:2 oraz nad Nova Iguacu 2:1). Przytrafiła im się także dotkliwa wysoka porażka z Botafogo aż 4:0. Jeśli chodzi o Volta Redonda, na ostatnie sześć spotkań wygrali zaledwie jedno nad Macae Esporte 3:1. Ostatnio stoczyli remisową walkę z Duque de Caxias 0:0. Moim zdaniem w tym meczu padną przynajmniej trzy bramki. Volta Redonda będzie nastawiona ofensywnie do gry, nie mają nic do stracenia. Dlatego też mój typ jest jak najbardziej uzasadniony.

 

http://obstawianie.com/brazylia-campeonato-brasileiro-carioca-paulista-vt119582,50.htm

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-13, 01:22 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - spotkanie towarzyskie

Spotkanie:Dynamo Kijów - Atletico P-R

typ:2

kurs:3.00

godz:18:30

Bukmacher:Betsson

 

Po raz kolejny Atletico PR jest postrzegany jako słabszy zespół w meczu towarzyskim.Po raz pierwszy uświadomiłem sobie tę sytuację podczas ich ostatniego spotkania towarzyskiego gdzie brazylijski zespół Bułgarii bułgarskiego Ludogorets. Kursy na Atletico były powyżej 3,00 i bukmacherzy całkowicie przeszarżowali wynik to wygrana brazylijczyków 6:2. Tutaj możemy otworzyć dyskusję o sile Dinamo Kijów (Ukraina) i FC Ludogorets (Bułgaria) te drużyny mają porównywalne pod względem jakości graczy,dodatkowo Dynamo osłabione dzisiaj będzIe graczami którzy grali w reprezentacjach we wczorajszych meczach.Zespoół Atletico to beniaminek ligi brazylijskiej ,według mnie brzylijczycy są bardziej wybiegani i techniczne zaawansowani od zawodników lidze ukraińskiej lub bułgarskiej.Podsumowując polecam postawić jak najszybciej bo kursy szybko spadają.http://obstawianie.com/klubowe-mecze-towarzyskie-vt2495.htm#1734474

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-13, 01:23 ]

:plus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna -BRAZYLIA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

Spotkanie:Olaria - Macae

Typ:2

Kurs:3,20

Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:

 

Dzisiaj o godzinie 20.00 rozpocznie sie mecz ligi Brazylijskiej pomiedzy Olaria - Macae.Obie druzyny spisuja sie bardzo zle zajmuja ostatnie i przed ostatnie miejsce w poszczegolnych grupach.Druzyna gospodarzy Olaria zajmuje 7 miejscew lidze z dorobkiem 2 punktow z bilansem 2 remisow i 3 porazek.A druzyna gosci zajmuje 8 miejsce w grupie 2 z dorobkiem 3 punktow i bilansem 1 wygrana 0 remisow i 4 porazki.Moim zdaniem ten mecz wygra druzyna gosci Macae

 

 

 

http://obstawianie.com/brazylia-campeonato-brasileiro-carioca-paulista-vt119582,50.htm#1734494

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-13, 01:25 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Spotkanie towarzyskie

Spotkanie: Dynamo Kijów - Atletico P-R

Typ: BTS

Kurs: 1,57

Godz: 18:30

Bukmacher: Bet365

 

Przed nami kolejny mecz towarzyski. Dzisiaj Dynamo Kijów podejmie Brazylijskie Atletico-PR. Według bukmacherów

to gospodarze mają przewagę. jednak nie wiem czy tak do końca powinno byc. Ukraińcy zagrali juz 6 spotkań w Międzyklubowych meczach towarzyskich,

a goście dziś rozegrają dopiero 2 spotkanie. Gospodarzom tylko w 1 meczu nie udało się strzelić gola, natomiast Atletico w

ostatnim meczu strzeliło aż 6 goli, wygrywając 2:6. Myślę że zagranie BTS jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Mój typ to 2:2.

 

http://obstawianie.com/klubowe-mecze-towarzyskie-vt2495.htm#1734515

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-13, 01:26 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: SZWECJA: Elitserien

Spotkanie:Drott - Malmö

07.02.2013 19:30

Typ: 1

Kurs: 1.55

Bukmacher: Expekt

Analiza: Dzisiaj o godzinie 19.30 odbędzie się spotkanie w szwedzkiej Elitserien

pomiędzy zespołami Drott i Malmo. Gospodarze plasują się na 5 miejscu z czteropunktową

stratą do liderującego Guif. Goście plasują się na 11 miejscu. Faworytem tego spotkania jest

ekipa Drott, jednak bezpośrednie pojedynki z Malmo zawsze są wyrównane i los takich meczów

wyjaśnia się w końcówkach meczów. Na 5 pojedynków 4 razy wygrywała ekipa Drott, natomiast

jednym zwycięstwem mogą pochwalić się goście. Ostatnie mecze ie należały do najlepszych

w wykonaniu Drott i dlatego mam nadzieję iż dzisiejszy mecz będzie przełamaniem złej passy.

W mojej opinii możemy spodziewać siębardz odobrego widowiska, a gospdoarze wygrają 28:25

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,250.htm#1734528

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-13, 01:27 ]

:plus: 55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, Vina del Mar

Spotkanie: Tommy Robredo vs Paolo Lorenzi

Typ: Paolo Lorenzi

Kurs: 2.20

Bukmacher: Unibet

Godzina: 19:20

Analiza:

 

2 runda turnieju w Vina del mar i dość ciekawy do obstawiania pojedynek.Rozstawiony w tym turnieju z numerem 6 Paolo Lorenzi podejmuje znanego Hiszpana Tommy'ego Robredo który ma już jednak swoje najlepsze lata za sobą.Faworytem moim zdaniem dość niesłusznie jest Robredo ale ja widzę to tak że to Paolo powinien awansować do kolejnej rundy.W pierwszych spotkaniach obaj panowie spokojnie poradzili sobie ze swoimi rywalami.Tommy pokonał Ribę-Madrida 2:0.W takim samym stosunku Lorenzi wygrał z Naso więc dziś zapowiada się ciekawy pojedynek.Obaj tenisiści nie zagrali ze sobą jeszcze ani razu więc nie można mówić o żadnym prawie serii ze strony któregoś z nich.Zarówno Robredo jak i Lorenzi w tym sezonie spisują się po prostu słabo.Najlepszym wynikiem Paolo był awans do 3 rundy turnieju w Dausze.Natomiast Robredo tylko raz przebrnął w tym roku barierę 1 rundy kiedy to w Brisbane odpadł po 2 meczu.W Australian Open obaj odpadli juz w 1 rundzie.To jednak Paolo miał dużo trudniejszego rywala w postaci Kevina Andersona który potem doszedł do ćwierćfinału.Lorenzi w tym meczu zaprezentował się z niezłej strony.Robredo przegrał natomiast z Jesse Levinem a jego gra nie była zbyt przekonująca.Teraz jednak spotykają się w Vina del Mar i osobiście liczę na zwycięstwo Włocha który w obecnej formie jest po prostu lepszy od Hiszpana i powinien to udowodnić w ich dzisiejszym spotkaniu i liczę że tak będzie.Kurs na Lorenziego wysoki dlatego warto zagrać taki typ gdyż w moim odczuciu na pewno Włoch nie będzie na straconej pozycji i na pewno powalczy z bardziej doświadczonym Hiszpanem.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-13, 01:28 ]

:plus: 120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAZYLIA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara 07.02.2013 20:00

Audax - Volta Redonda

Typ:1

Kurs:2,27

Bukamcher:Pinnacle

Stawka:4/10

Analiza:

Dziś o godzinie 20:00 czasu naszego w Brazylii zostanie rozegrana 6 kolejka spotkan CC. W tym spotkaniu zagrają ze sobą 3 z grupy drugiej Audax z 5 z grupy pierwszej Volta Redonda. Redonda nie radzi sobie najlepiej w 5 spotkaniach zaliczyli zaledwie 1 zwycięstwo z ostatnim Macae. Na swoim koncie mają także 2 porażki i 2 remisu. Audax natomiast w 5 spotkaniach zaliczyli tylko 1 porażkę z Botofago reis na wyjeździe z Olarią i 3 zwycięstwa. Drużyna ta jest w lepszej formie niż goście. Fakt że Audax u siebie rozegrali 2 spotkania, ale włąśnie cos czuje że dziś nie dają łatwo zdobyć punktów gościom, dlatego skromnie bo skromnie stawkując tylko 4/10 stawiam na gospodarzy. Jest to ciekawie zapowiadająca się drużyna która może sporo namieszać. Powodzenia.

 

 

http://obstawianie.com/brazylia-campeonato-brasileiro-carioca-paulista-vt119582,50.htm#1734549

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-13, 01:29 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka - Brazylia Superliga mężczyźni

Spotkanie: Sada Cruzeiro (-2,5seta) - Vivo Minas

Typ: 2

Kurs: 1.56

Godzina: 23:30

Bukmacher: Pinnacle

 

Analiza:

 

Na dzisiaj moja propozycja z Superligi brazylijskiej panów. Typ będzie dotyczył można powiedzieć, że spotkania na szczycie tejże ligi. Spotkają się między sobą gospodarze Sada Cruzeiro zespól znany kibicom siatkówki z Klubowych Mistrzostw Świata oraz bardzo dobrze ostatnio spisujący się zespół Vivo Minas. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem tego spotkania jest zespół gospodarzy, ale ja się za bardzo z tym nie zgadzam. Co prawda patrząc na jedynie rozegrane spotkanie w tym sezonie pomiędzy tymi zespołami gdzie Sada pokonała na wyjeździe 3-0 gospodarzy z Minas, można pomyśleć że u siebie również powinna rozbić przeciwników, ale ostatnie wyniki pokazują co innego. Początek sezonu dla zespołu Vivo był przeciętny, ale w ostatnim czasie drużyna gra jak natchniona i

nie została pokonana w ostatnich 9 spotkaniach. Przed rozpoczęciem tej passy mieli na koncie 4 wygrane i 4 porażki, a teraz pną się w tabeli.Aktualnie są na 5 miejscu z identycznym bilansem 13 wygranych i 4 porażek jak zespół gospodarzy który dzięki większej liczbie punktów jest wiceliderem. Moim zdaniem to spotkanie na pewno nie skończy się łatwym zwycięstwem gospodarzy, a już na pewno goście nie wyjdą z tego spotkania z zerowym dorobkiem setowym. Stąd właśnie mój wybór padł na handicap na gości. Zachęcam do swojego typu i pozdrawiam.

 

http://obstawianie.com/pozostale-ligi-2012-2013-vt123843.htm#1734572

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-13, 01:29 ]

:plus: 56

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...