Skocz do zawartości

Interpretacja meczu


mathieu99

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem nowy na tym forum i nie wiem czy do odpowiednie miejsce na moją sprawę, ale napiszę...

 

Postawiłem dziś w PROFESJONALU zdarzenie:

 

Jankovic - Bartoli dokładny wynik 2:0 1,50

 

Panie rozegrały pierwszego seta, który zakońzcył sie wygraną Bartoli 6:1, w drugim Bartoli prowadziła 1:0 i jankovic poddała spotkanie z powodu kontuzji.

 

Pytałem kolegi, on mi powiedział że Profesjonal tzw. Krecze zalicza jako zwrot ale nie był tego pewien w 100%, więc pytam Was.

 

Liczę na odpowiedź, najlepiej osoby, która doświadczyła czegoś podobnego.

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


par. 26: Zwrot zakładów.

 

1). Zakłady zostają zwrócone w stawce, jeżeli :

 

* mecz został błędnie podany z winy Profesjonał Sp. z o.o.(np. mecz nie został rozegrany, albo nie miał być grany,

* zakład został w sposób oczywisty zawarty po faktycznym rozpoczęciu spotkania, meczu lub innej okazji zawierania zakładów, ewentualnie w trakcie jego trwania,

* mecz nie został zakończony oficjalnym wynikiem lub doszło do jego przerwania,

* spotkanie o ustalonym regulaminowym czasie gry nie zostało w ogóle rozpoczęte lub wznowione i dograne w czasie ustalonym przez Spółkę (patrz postanowienia par. 8 regulaminu ) bez względu na fakt, kiedy i przy jakim stanie spotkanie zostało przerwane,

* spotkanie zostało rozegrane odwrotnie, tzn. że korzyść płynąca z grania na własnym boisku miał zespół podany w nagłówku zakładu jako goście. Ta reguła nie dotyczy spotkań na gruncie neutralnym, spotkań turniejowych w miejscu wcześniej ustalonym itp. A więc nawet ewentualne zamknięcie boiska gospodarzy lub wybór neutralnego boiska czy dobrowolny wybór boiska przeciwnika jako miejsca, gdzie odbywa się mecz, nie unieważnia zakładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...