Skocz do zawartości

ATP - Dubai,Acapulco,Las Vegas,WTA-Doha,Acapulco


Hirtek

Rekomendowane odpowiedzi

i277622_1.gif

The Dubai Tennis Championships

Miejscowość: Dubai, ZEA

Data: 26 Luty - 4 Marzec

Drabinka: 32

Nawierzchnia: Hard

Pula nagród: $1,500,000

www: http://www.dubaitennischampionships.com/

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

i268240_1.jpg

Abierto Mexicano Telcel

Miejscowość: Acapulco, Meksyk

Data: 26 Luty - 4 Marzec

Drabinka: 32

Nawierzchnia: Clay

Pula nagród: $690,000

www: http://abiertomextenis.com.mx/'>http://abiertomextenis.com.mx/

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

i268297_1.gif

Tennis Channel Open

Miejscowość: Las Vegas, Nevada (USA)

Data: 26 Luty - 4 Marzec

Drabinka: 32 Round Robin

Nawierzchnia: Hard

Pula nagród: $416,000

www: http://www.tennischannelopen.com/

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

i268261_1.jpg

Qatar Total Open

Miejscowość: Doha, Katar

Data: 26 Luty - 4 Marzec

Drabinka: 28M/32Q/16D

Nawierzchnia: Hardcourt/Outdoors

Pula nagród: $1,340,000

www: http://www.qatartennis.org/

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

i268270_1.jpg

Abierto Mexicano TELCEL presented by HSBC

Miejscowość: Acapulco, Meksyk

Data: 26 Luty - 3 Marzec

Drabinka: 32M/32Q/16D

Nawierzchnia: Red Clay/Outdoors

Pula nagród: $180,000

www: http://abiertomextenis.com.mx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Robredo T. - Santoro F. typ 1 - 1,30

 

Robredo widziałem ostatnio w meczu z Djoko. Jeśli Hiszpan zagra na poziomie choć zbliżonym do tamtego meczu, to Francuz bez szans. Po prostu braknie umiejętności.

 

 

Schiavone F. - Pironkova T. typ 1 - 1,25

 

Włoszka to niezmiernie waleczna zawodniczka, umiejętności i doświadczenie też zdecydowanie po jej stronie. Młoda Bułgarka niespodziankę czasem lubi sprawić, ale generalnie z zawodniczkami z pierwszej pięćdziesiątki przegrywa. W tym roku największy jej sukces to ogranie naszej Agi, ale Aga gra na razie tak jak nie wypada. Włoszka raczej poza zasięgiem Pironkovej.

 

 

Hantuchova D. - Castano C. typ 1 - 1,15

 

Początek roku jeszcze jaki taki w wykonaniu Columbijki. Ostatni jednak zbiera cięgi od każdego. Hantuchova takie jak ona ogrywa bez problemu, tym bardziej, że Słowaczka świetnie się ostatnio prezentuje.

 

Verdasco F. - Mathieu P.-H. typ 1 - 1,75

 

Mathieu pierwszy raz na korcie od AO, gdzie kreczował w meczu z...Verdasco. Hiszpan też ostatnio kreczował, ale jego kontuzja okazała się niegroźna. Uraz Mathieu wykluczył go na miesiąc, a jest to zawodnik z rodzaju "wiecznie niespełniony talent". Co już zacznie prezentować jaki taki poziom, no to właśnie przyplącze się kontuzja i Francuz znów będzie prawdopodobnie formy szukał przez następne pół roku. Nie jest to na pewno na tyle dobry tenisista, aby po mięsiącu przerwy wrócić i wygrać mecz. Nawet z przeciwnikiem, z którym miesiąc temu na AO prawie wygrał w 3 setach.

 

 

Mirza S. - Oprandi R. typ 1 - 1,25

 

Już raz w tym roku Mirza wygrała z Włoszką. Zreszta Sania bardzo dobrze się czuje na szybkich nawierzchniach i całkiem niezłe wyniki osiąga w tym roku. Włoszka to raczej woli clay, a i z formą narazie nie za dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robredo T. - Santoro F. typ 1 - 1,30 :f:

Schiavone F. - Pironkova T. typ 1 - 1,25 :cwaniak1:

Hantuchova D. - Castano C. typ 1 - 1,15 :cwaniak1:

Verdasco F. - Mathieu P.-H. typ 1 - 1,75 :cwaniak1:

Mirza S. - Oprandi R. typ 1 - 1,25 :cwaniak1:

 

Baghdatis, M - Nadal, R typ 2 – 1,48

 

Na papierze to Baghdatis wyniki niby ma. Gorzej tylko jak się ogląda jego grę. Marcos po prostu nie błyszczy, ma problemy z pierwszym podaniem, a i siłą uderzeń coś chyba też nie tak. Z każdym zawodnikiem z pierwszej 50 rankingu ATP Cypryjczyk traci seta, nie wspominając już o porażkach Monfilsem czy Simonem. Nie chce tu absolutnie twierdzić, że finały w Marsylii i Zagrzebiu to były przypadki, a jedynie wskazać, że Marcos na jakimś rewelacyjnym poziomie nie gra. No a Nadal, to typ zawodnika, z którym jeśli chce się wygrać, to trzeba go non-stop atakować, zmuszać do biegania, jednym słowem cały czas grać na najwyższym światowym poziomie, narzucić swój styl gry i bezwzględnie się tego trzymać. Jeśli Hiszpanowi choć na moment się odpuści, to on to bezwzględnie wykorzysta. Czy na taką gre stac Baghdatisa? Raczej nie. Nie ma też co liczyć, ze Nadal odpuści, bo w Dubaiu jest spora kasa do zgarnięcia. Poza tym obrońcy tytułu sprzed roku po prostu nie wypada odpaść w pierwszej rundzie. I jeszcze dla porządku H2H: Nadal, R - Baghdatis, M 2:0 (6-1 7-5 6-3; 7-5 6-0), oba mecze w 2006, raz trawa i raz hard.

 

 

Horna L. - Gaudio G. typ 1 - 1,35

 

Grając z Gaudio w tym roku wystarczy zdaje się przebijać na drugą stronę kortu. Gaston załatwi się sam waląc po autach albo w siatkę. :)

 

 

Sugiyama A. - Molik A. typ 2 - 1,75

 

Mam wrażenie, że Japonka troszkę przestaje kondycyjnie wytrzymywać, a zawsze była to jej silna strona. Alicia powolutku wraca to solidnego grania, a jeśli chce dalej wspinać się w rankingu to takie zachowujące przyzwoity poziom, ale mające już najlepsze lata za sobą panie musi ogrywać. Zresztą aktualna dyspozycja też chyba po stronie Molik, która całkiem ładny mecz zagrała ostatnio z Patty. Jeśli Japonce choć trochę braknie sił do biegania, Alicia posiadająca dużo lepsze warunki fizyczne powinna to raczej wykorzystać.

 

 

Kirilenko M. - Kremer A. typ 1 - 1,25

 

Kirilenko wyników oszałamiających w statystykach tegorocznych nie ma, ale to bardzo solidna zawodniczka, z którą każdemu gra się ciężko. Rosjankę widziałem ostatnio w meczu z Hantuchovą i w zasadzie nie było się do czego przyczepić, tzn. bez oczywiście szcególnych rewelacji, ale że tak powiem wszystko na poziomie takim, że na Kremer z pewnością wystarczy.

 

 

Groenefeld A.-L. - Bondarenko K. typ 1 - 1,80

 

Jeśli Niemka nie da rady ograć dziś Bondarenko, to powinna się poważnie zastanowić, czy tenis to na pewno najlepszy sposób zarabiania na życie. Nie żebym twierdził, że Ukrainka kompetnie w tenisa grać nie potrafi, ale to druga setka WTA i do tego słabiutko na razie w tym roku. No z kim miałaby Niemka wygrywać, jeśli nie z Bondarenko??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baghdatis, M - Nadal, R typ 2 – 1,48 :cwaniak1:

Horna L. - Gaudio G. typ 1 - 1,35 :f:

Sugiyama A. - Molik A. typ 2 - 1,75 :cwaniak1:

Kirilenko M. - Kremer A. typ 1 - 1,25 :cwaniak1:

Groenefeld A.-L. - Bondarenko K. typ 1 - 1,80 :f:

Simon G. - Santoro F. typ 2 – 1,75

 

Santoro latka swoje już ma, ale dalej wielu może się uczyć od niego jak grać. Magik poza tym narazie bardzo dobre występy w tym roku. W Dubaiu w pierwszej rundzie ograł samego Robredo. Simon chyba pozostanie przez dłuższy czas gwiazdeczką jednego turnieju. Santoro gra dalej.

 

Hantuchova D. - Danilidou E. typ 1 – 1,40

 

Prezent! No chyba, że buki wiedzą coś, czego ja nie wiem....Słowaczce ostatnio wychodzi właściwie wszystko. Greczynka coś tam niby gra, ale przeciwko agresywnej grze Hantuchovej będzie bezradna.

Mirza S. - Bondarenko K. typ 1 – 1,35

 

To, że Ukrainka ograł wczoraj ALG na pewno nie świadczy, że zagrała świetny mecz. Z ALG wygrywają ostatnio wszyscy, więc i Bondarenko się udało. Nie oglądałem co prawda meczu, ale na scoreboardzie widziałem, że obie miał problemy z utrzymaniem podania, co zarówno o jednej, jak i drugiej dobrze nie świadczy. Mirza co prawda kończyła mecz z Oprandi z urazem ,ale groźnie to raczej nie wyglądało. Sania na hardzie bardzo dobrze w tym roku, więc jeśli z nogą będzie wszystko w porządku to raczej krótkie dwa sety.

Schnyder P. - Medina Garrigues A.typ 1 – 1,40

 

Jeśli tylko Patty będzie miała ochotę do gry, to wszystko przemawia za nią. Hiszpanka w takiej szybkiej grze, jaką preferuje Schnyder nie czuje się najlepiej.

 

Davydenko N. - Rochus O. (-1.5/+1.5) typ 2 – 2,10

 

Mikołaj nie błyszczy w tym sezonie. To co wczoraj wyczyniał w meczu z weteranem El Aynaoui wołało o pomstę do nieba. Zresztą w prawie każdym meczu Rosjanin się w tym roku męczy. Oliver potrafi uderzyć, dobrze czuje się na hardzie. Z Denko w tej formie na pewno jest w stanie powalczyć, seta powinien urwać. Kursik kuszący, więc polecam spróbować.

 

Gaudio G. - Guzman J.-P. typ 2 – 1,85

 

Dzięki kreczowi Horny Gaudio gra dalej, ale dalej twierdzę, że wystarczy przebijać na drugą stronę kortu i Gaston wykończy się sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w tym temacie jak się nie zbierze ekipa to będzie tak kiepsko jak jest teraz. W zeszłym tygodniu pisałem analizy i jakieś pojedyncze posty reszty użytkowników, w tym tygodniu odpuściłem i widzę że tylko duncan coś pisze :/

 

 

Gaudio G. v GUZMAN J.-P. 2 1,85

 

Gaston w ogóle bez formy, nic nie gra od 2 sezonów, dzieję się z nim dokładnie to co G.Coria. Nie widzę już szans by wrócił do dobrej gry. Guzman może i wirtuozem tenisa nie jest ale z tak dysponowanym Gaudio wygra każdy kto potrafi serwować i przebijać piłki na drugą stronę, Guzman to potrafi nawet i więcej rzeczy niż wymieniłem wyżej dlatego wygra ten mecz nie pozostawiając żadnych złudzeń Gaudio. Ja osobiście tak to widzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATP Dubai

 

M. Youzhny v R. Nadal 1 2.23

 

Rosjanin na fali gra wyśmienicie wczoraj łyknął Berdycha a Nadal męczył się z Andreev'em co nie świadczy dobrze o dyspozycji Rafy. Józek od kilku tygodni w bardzo dobrej formie serwis "wchodzi" nie wyrzuca zbyt dużo piłek. Według mnie szanse 70% - 30% dla Ruska. Według mnie typ wart ryzyka szczególnie po takim kursie. W e-bukach można zagrać na handi +1,5 seta na Youzhny'ego - 100%.

 

WTA Doha

 

F. Schiavone v S. Kuznetsova 2 1.24

 

Nie daję żadnych szans Włoszce w meczu ze Sveta po pierwsze dlatego, że już nie byłoby Francesci w tym turnieju gdyby nie krecz jej rodaczki Santangelo, po drugie obecnie gra bardzo słaby tenis,który nie może zagrozić Kuzi, która gra na wysokim poziomie(mniej podwójnych błędów, wyższy poziom serwisu, więcej obronionych breake'ów, wogóle cała gra na wyższym poziomie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haas T. - Rochus O. +1,5 seta 1,8 stawka 8/10

 

Myśle, że Belg się wkońcu w tym roku przełamie, zresztą już sie przełamał, w ostatnich dwóch turniejach odpadał w 2r. z Grosjean na AO i z Ljubą w Roterdamie. Czyli nie z byle kim. Tutaj wygrał z Davydenko, który takiej kasy jak jest w Dubaju nie odpuszcza. Bardzo cenie Belga za ogromną waleczność, świetną technike i bardzo mądrą grę na korcie. Natomias Haas, który ma ostatnio świetną passę musi dostać w końcu zadyszki. Bardzo dużo gra i już w meczu z Serra było widać tego oznaki. Teraz Oli który jest wypoczęty i głodny gry, łatwo skóry nie sprzeda i na 100% ostro pogoni Niemca na korcie. To ze Belg wygra seta wydaje mi się mocno prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Federer R. - Djokovic N.

Nadal R. - Youzhny M. +1,5 seta ako 1,52 stawka 6/10

 

Meczu Fedexa nie będe opisywał, generalnie unikam takich kursów jak ognia, ale tu był mi potrzebny w miarę "pewny" mecz żeby w ako mieć kurs 1,5 (obórt bonusu w bahu). Natomiast co do meczu z Nadala z Miszą wypowiedział się już Bodzios. Ja myśle, ze mecz będzie strasznie zacięty, Nadal zrobi wszystko zeby wygrać i zrewanżować się za USO. Tylko jak się mocno chce to nie zawsze wychodzi a z tą formą jak zauważyl Bodzios nie jest ostatnio różowo.Co innego Youzhny, śmiało można powiedzieć, ze gra życiówke. Ciekawym typem wydaje mi się też zakład na ilość setów, kurs około 1,9 w zależnosci od buka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon G. - Santoro F. typ 2 – 1,75 :cwaniak1:

Hantuchova D. - Danilidou E. typ 1 – 1,40 :cwaniak1:

Mirza S. - Bondarenko K. typ 1 – 1,35 - zwrot

Schnyder P. - Medina Garrigues A.typ 1 – 1,40 :cwaniak1:

Davydenko N. - Rochus O. (-1.5/+1.5) typ 2 – 2,10 :cwaniak1:

Gaudio G. - Guzman J.-P. typ 2 – 1,85 :f:

Becker B. - Kuerten G. typ 1 - 1,50 :cwaniak1:

Soderling R. - Santoro F. (-1.5/+1.5) typ 2 - 1,60

 

Z początku myślałem, żeby w ogóle ten mecz odpuśić, no ale ostatecznie się zdecydowałem na Francuza z handi. Santoro gra bardzo dobrze w tym roku, ale czym dalsza runda turnieju, tym gorzej on wytrzymuje mecze kondycyjnie. Niemniej ograć Magika bez straty seta udało się w tym roku tylko Davydenko. Soda jest nierówny, momentami to dla mnie taki "jeździec bez głowy", który próbuje oprzeć zbyt dużo ze swojej gry na sile. Santoro taktycznie potrafi rozłożyć właściwie każdego, wykorzysta każdą chwile słabości Sody. Nie wiem, czy sił starczy Francuzowi na cały mecz, ale z ugraniem przynajmniej jednego seta nie powinien mieć problemów.

 

Hingis M. - Hantuchova D. (-1.5/+1.5) typ 2 - 2,10

 

Tu ryzykownie. I nie jest to typ absolutnie przeciw Szwajcarce (nawet biorąc pod uwagę mecz z Jankovic). Po prostu obserwując ostatnio gre Słowaczki sądzę, że jest ona w stanie z Martiną nawiazać równorzędną walkę. Jestem prawie pewny, że nie będzie to dla Hingis spacerek. Bedzie to spotkanie walki o każdy pojedynczy punkt. Na pewno po takim kursie handi na Hantuchovą warto zagrać.

Ferrero J.C. - Gaudio G. typ 1 - 1,30

 

No nie ma cudów. Dziś już przeciwnik potrafiący nieźle grać. Gaudio wylatuje!

 

nie byłoby Francesci w tym turnieju gdyby nie krecz jej rodaczki Santangelo, po drugie obecnie gra bardzo słaby tenis,który nie może zagrozić Kuzi,

Typ prawdopodobnie siądzie (choć ja osobiście odpuszczam), bo różnica w umiejętnościach spora. Ale z powyższym zdaniem zgodzić się absolutnie nie mogę! Widziałem Włoszkę w meczu z Patty i grała naprawdę świetne zawody. Znaczy to, że jest to zawodniczka niezmiernie waleczna i tym bardzo dużo nadrabia, to powszechnie wiadomo, ale do tego Schiavone popisywała się świetnymi zagraniami nawet z bardzo trudnych pozycji, co świadczy o tym, że nieźle czuje grę. Poza tym bardzo dobrze, jak na nią serwowała i ogólnie wszystko razem wzięte wygladało całkiem całkiem. Zresztą jeśli Schiavone przegrywa w tym roku, to rzeczywiście z poważnymi przeciwniczkami (Scharapova, Safarova, Schnyder), a i z nimi szybko nie pękała. Co do wczorajszego meczu z Santangelo (która też sobie nieźle poczyna w tym sezonie) to nie wiem skąd tak wielka pewność, że Schiavone by przegrała (nie wskazywał na to ani wynik, ani porównanie gry, a w ogółe w tenisie gramy do ostaniej piłki, bo nieraz jedna wymiana wszystko zmienia i każdy sąd w środku seta, ze ktoś wygra/przegra mecz jest niepoważy, tym bardziej przy stosunkowo wyrównanym meczu). Zgodzić się, że Schiavone gra bardzo słaby tenis po prostu nie mogę, bo jest to po prostu nieprawda. Jeśli się myle, to nie bądź proszę gołosłowny w swoim sądzie i wskaż proszę elementy, które tak słabo funkcjonują u Włoszki, że pozwala to nazwać jej tenis bardzo słabym.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NADAL-YOUZHNY

Zdecyduje sie w tym meczu zagrac na Nadala. Ostanio Youzhny prezentuje sie bardzo dobrze. Mozna było na nim naprawde sporo wygrac, jednak dzis mysle, ze nadal wygra ten mecz. Zarowno Nadal jak i Youzhny stoczyli wczoraj ciezkie pojednyki z tym, ze Nadal rozegrał 3 sety. Wiadomo ze Youzhny jest obecnie w dobre formie, jednak sadze ze jest juz bardzo zmeczony. W ostanich turniejach walczył bardzo długo na kortach rozegrał mnostwo ciezkich pojedynkow. Nadal wczoraj nie zachwycał serwisem poprawił sie dopiero w TB 3 seta. Mysle, ze Nadal wygra dzisiejszy mecz chociaz nie mozna wykluczyc ze Yozhny nie powalczy.

 

Kurs: 1,5

Buk: toto mix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATP Dubai

 

M. Youzhny v R. Nadal 1 2.23 :t:

 

Rosjanin na fali gra wyśmienicie wczoraj łyknął Berdycha a Nadal męczył się z Andreev'em co nie świadczy dobrze o dyspozycji Rafy. Józek od kilku tygodni w bardzo dobrej formie serwis "wchodzi" nie wyrzuca zbyt dużo piłek. Według mnie szanse 70% - 30% dla Ruska. Według mnie typ wart ryzyka szczególnie po takim kursie. W e-bukach można zagrać na handi +1,5 seta na Youzhny'ego - 100%.

 

WTA Doha

 

F. Schiavone v S. Kuznetsova 2 1.24 :t: EASY

 

Nie daję żadnych szans Włoszce w meczu ze Sveta po pierwsze dlatego, że już nie byłoby Francesci w tym turnieju gdyby nie krecz jej rodaczki Santangelo, po drugie obecnie gra bardzo słaby tenis,który nie może zagrozić Kuzi, która gra na wysokim poziomie(mniej podwójnych błędów, wyższy poziom serwisu, więcej obronionych breake'ów, wogóle cała gra na wyższym poziomie).

 

Typ prawdopodobnie siądzie (choć ja osobiście odpuszczam), bo różnica w umiejętnościach spora. Ale z powyższym zdaniem zgodzić się absolutnie nie mogę! Widziałem Włoszkę w meczu z Patty i grała naprawdę świetne zawody. Znaczy to, że jest to zawodniczka niezmiernie waleczna i tym bardzo dużo nadrabia, to powszechnie wiadomo, ale do tego Schiavone popisywała się świetnymi zagraniami nawet z bardzo trudnych pozycji, co świadczy o tym, że nieźle czuje grę. Poza tym bardzo dobrze, jak na nią serwowała i ogólnie wszystko razem wzięte wygladało całkiem całkiem. Zresztą jeśli Schiavone przegrywa w tym roku, to rzeczywiście z poważnymi przeciwniczkami (Scharapova, Safarova, Schnyder), a i z nimi szybko nie pękała. Co do wczorajszego meczu z Santangelo (która też sobie nieźle poczyna w tym sezonie) to nie wiem skąd tak wielka pewność, że Schiavone by przegrała (nie wskazywał na to ani wynik, ani porównanie gry, a w ogółe w tenisie gramy do ostaniej piłki, bo nieraz jedna wymiana wszystko zmienia i każdy sąd w środku seta, ze ktoś wygra/przegra mecz jest niepoważy, tym bardziej przy stosunkowo wyrównanym meczu). Zgodzić się, że Schiavone gra bardzo słaby tenis po prostu nie mogę, bo jest to po prostu nieprawda. Jeśli się myle, to nie bądź proszę gołosłowny w swoim sądzie i wskaż proszę elementy, które tak słabo funkcjonują u Włoszki, że pozwala to nazwać jej tenis bardzo słabym.

 

Nie wiem duncan czy zauważyłeś że w moim poście powyżej napisałem dlaczego Schiavone przegra i że JEJ TENIS JEST NA NIŻSZYM POZIOMIE OBECNIE OD TENISA ROSJANKI !!!!!!!! więc przeczytaj ten post powyżej ze zrozumieniem a nie będzie takich sytuacji jak teraz. A na potwierdzenie moich słów zobacz sobie na WTA jej dokonania w tym sezonie ( W Sydney odpadła w pierwszej rundzie z NA LI, w Australian open z Safarova w drugiej, w Tokio w drugiej rundzie, i w Dubaiu w pierwszej) więc na pewno jej

tenis jest słabszy niż tenis rosjanki. Ja tylko porównywałem grę dwóch zawodniczek. Jeśli

włoszka grałaby z Domachowska to bym pisał o błędach Domachowskiej i atutach Francesci. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soderling R. - Santoro F. (-1.5/+1.5) typ 2 - 1,60 :cwaniak1:

Hingis M. - Hantuchova D. (-1.5/+1.5) typ 2 - 2,10 :cwaniak1:

Ferrero J.C. - Gaudio G. typ 1 - 1,30 :cwaniak1:

 

 

Henin J. - Jankovic J. typ 1 - 1,25

 

Dziwny mecz wczoraj grała Henin. Łatwo dochodziła do bp, ale nie potrafiła ich wykorzystywać. Jednak jeśli Justine wpadnie w trans, to aktualnie żadna nie ma z nią większych szans. Do tego chodzą suchy, że Jankovic gra z lekka kontuzją.

 

Kuznetsova S. - Hantuchova D. (-1.5/+1.5) typ 2 - 1,80

 

Pięknie prezentuje się Hantuchova. Skoro wczoraj dała sobie rade z Hingis, to Rosjance tym bardziej jest w stanie urwać seta. Dla hardcorowców czysta dwójeczka, bo mam wrażenie, że Słowaczka gra obecnie nieco lepszy tenis od Kuznetsovej. Ale to już spore ryzyko.

Federer R. - Haas T. typ 2 - 5,00

 

Po takim kursie warto na pewno zaryzykować. Roger jakiś ospały i nie tak dokładny, jak nas do tego przyzwyczaił. A Haas błyszczy. Może to być ten jeden z nielicznych meczy przeganych przez Federera w sezonie. Warto spróbować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Federer R. - Haas T. typ 2 - 5,00

 

Po takim kursie warto na pewno zaryzykować. Roger jakiś ospały i nie tak dokładny, jak nas do tego przyzwyczaił. A Haas błyszczy. Może to być ten jeden z nielicznych meczy przeganych przez Federera w sezonie. Warto spróbować!

 

Zgadzam się, ale dla mnie mecz wygra Fed, on gra na tyle na ile musi. I dlatego, zagram sobie:

 

Federer R. - Haas T +1,5 seta 2,35 stawka 4/10

 

do tego już na szybko bez analizy specjalenej. Po tym co widziałem wczoraj w meczu Miszy z Nadalem nie widze innej opcji - rewelacyjna gra Youznego, coś wspaniałego. Jeżeli sie nie zdekoncentruje to pozamiata Sodą:

 

Youzhny M. - Soderling R. 1,4 stawka 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blake J. - Querrey S. +1,5 seta 1,85 stawka 3/10

 

typ oparty własciwie tylko ostatnich wynikach Jamesa, można z nich wywnioskować, że daleki jest od optymalnej formy.Querrey który jest oceniany jako duży talent w amerykańskim tenisie, zapewne będzie chcial powalczyć. Może nie wygra tego meczu, ale to, ze ugra seta jest moim zdaniem prawdopodobne, a kurs jest zachęcający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj własciwie intereuje mnie jeden mecz:

 

Federer R. - Youzhny M. 6,2 stawka 1/10

 

Federer R. - Youzhny M. 2,7 stawka 2/10

 

kto jak nie Misza który gra dla mnie w ostatnim czasie najpiękniejszy tenis na świecie i kiedy jaki nie teraz. Stawiam przede wszytskim dla większych emocji podczas oglądania meczu, chociaż licze oczywiście na to, że Youzny powalczy, zagra jak z nadalem i wtedy set dla niego jest mocno prawdopodobny, bo fed miewa ostatnio przestoje w grze. Ale fakt jest też taki, że jak zagra na swoim najwyżsym poziomie to nie będzie co zbierać z Rosjanina. Tak czy siak liczę na przepiękny tenis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Henin J. - Jankovic J. typ 1 - 1,25 :cwaniak1:

Kuznetsova S. - Hantuchova D. (-1.5/+1.5) typ 2 - 1,80 :f:

Federer R. - Haas T. typ 2 - 5,00 :f:

 

Henin-Hardenne J. - Kuznetsova S. typ 1 - 1,35

 

Kuznetsova w niezłej formie i z tym nie ma co dyskutować. Jej tenis w znacznej mierze jest oparty na sile uderzenia. Wystarczy, że przeciwniczka lekko podniesie piłkę i Svetlana już potrafi ją silnie zaatakować. I jeśli te ataki wychodzą, to w każdej wymianie z głębi kortu Rosjanka zdobywa nad przeciwniczką niesamowitą przewagę. Gorzej, jeśli te ataki lądują w siatce lub na aucie. Wtedy tenis Rosjanki traci bardzo dużo na wartości. Z taką grą wczoraj nie poradziła sobie świetnie ostatnio prezentująca się Hantuchova. Rosjanka nieźle rozrzucała ją po korcie, Słowaczka często nie zdążała ustawić się do uderzenia i przez to sporo psuła. Zresztą ogólnie nie był to najlepszy mecz w wykonaniu Danieli. No ale dziś po drugiej stronie siatki Henin. Belgijka, wielu twierdzi, że jeszcze nie w optymalnej formie, ale i tak na w zasadzie wszystkie przeciwniczki to wystarcza. Bo Henin to kapitalny tenis oparty zarówno na sile, jak i na technice. W tym drugim elemencie będzie miała Belgijka niesamowitą przewagę nad Rosjanką. Kuznetsova wielu okazji do silnych ataków mieć nie będzie, bo nawet jeśli Henin podniesie nieznacznie piłkę, to jest ona zagrana z taką rotacją, ze niezwykle ciężko jest ją zaatakować. Zresztą Belgijka nawet rozrzucana po korcie, nieco spóźniona do odbicia, prezentuje tak niesamowite czucie gry, że potrafi zagrywać z niezwykle trudnych pozycji wygrywające piłki. Henin gra z meczu na mecz coraz lepiej i już właściwie nie widać śladu późnego wejścia w sezon. Rosjanka, jeśli już miała z nią wygrać, to nastąpiłoby to tydzień temu, ale niestety mimo tego, że Svetlana grała swoje, Belgijka w trzecim secie po prostu zniszczyła ją. Zresztą H2H 13-1 dla Henin. I to niech będzie ostatni argument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Henin-Hardenne J. - Kuznetsova S. typ 1 - 1,35

 

a ja bym uważał na ten mecz, moim zdaniem kurs na kuze zdecydowanie zawyżony. Osobiście chyba w ogóle odpuszcze to spotkanie, po tym co wczoraj zobaczyłem w meczu z Janković. Podobno nic dwa razy się nie zdarza, ale jak zagra Henin tak jak wczoraj to słabo to widze. Bardzo dużo błędów jak na nią, cieniutki drugi serwis. Dała sie kilka razy złamać, gdyby nie to ża jankovic grała na jednej nodze różnie mogło by być. A i tak udało jej się złamać HH przy stanie 3:5*, pozniej nie bedąc w stanie biegać przegrała.A Kuznersova straciła chyba tylko jedno podanie przy własnym serwisie grając z będącą w dobrej dyspozycji w tym turnieju Hantuchovą To drugi finał w ostatnich dwóch turniejach dla Henin - musi odczuwać zmęczenie. Jak już to 1/10 na Svete, albo coś z handi, po kursie 1,35 moim zdaniem nie warto tego grać. Ale życze powodzenia - ja odpuszczam ten mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...