Skocz do zawartości

Nasze wygrane\przegrane kupony


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


f5gwtv.png

 

byłby mój personal best (100 AKO) a jest lipa - dodam że kupon miałem zmontowany i zamiast REALU miałem TuTo (Fińska Mestis - oczywiście wygrał) ale w ostatniej chwili zamieniłem - nie polecam sympatyzować z drużynami przy obstawianiu :ok:

 

bóóóóóóóóllllllllll :krzeslo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Frillesas - Gripen (bandy Szwecja) typ: 2

2. Most - Olomouc (hokej, 1liga czeska) typ: 2

3. Sveiva - Haugerud (floorball Norwegia) typ: 1

 

Analiza:

 

1. Jestem pewien, że w tym roku Gripen awansuje do Eliteserien. Dlatego, gdy grają przeciwko najsłabszemu zespołowi w lidze jest tylko jedna możliwość. A kurs 1.08 dla wielu jest śmieszny jednak gdy jest się tego pewnym to czasem i taki kurs warto zagrać

2. Olomouc będzie walczył o pierwsze miejsce w lidze i awans z Mlada Bolesław.

Mlada wygrała w poniedziałek meczu przeciwko Mostowi 7-2 i jutro zagra z UNL. Olomouc powinien łatwo wygrać ten mecz, nawet grając na wyjeździe. W tym sezonie te zespóły zagrał już dwa razy, wszystkie mecze wygrał Ołomuniec (4-2 u siebie i 6-1 na wyjeździe)

3. Jestem naprawdę zaskoczony, że Bet365 dał tak wysoki kurs na ten mecz. Ja bardzo często gram przeciwko Haugerud ale 1,35 jest naprawdę "value bet".

Haugerud jest naprawdę bardzo bardzo słabe co widać po ich wynikach. Tym bardziej trudno im będzie o niespodziankę gdy grają na wyjeździe.

post-134777-14150902163059_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...