Skocz do zawartości

Typy na dzień 03.01.2013


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

a

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pilka nozna / Portugalia / Vitalis

Freamunde vs Belenenses

Typ - Freamunde strzeli gola przed 75:00 minuta meczu

Kurs - 1.83

Bet365

03.01.2012 / 21:15

 

Kolejny typ z sagi strzelenia gola przed okreslonym czasem gry.

Ostatnio gralem Trofense,ktore gralo na wyjezdzie z Belenenses i skonczylo sie 2:0 dla gospdoarzy,powiedziec ze bylem zly to nieprawda,zly to za delikatne okreslenie.

Co sie dzieje z niektorymi zespolami w pilce noznej ostatnio to zgroza...strzelenie gola w 90 minutach dla niektorych to mission impossible to mnie osobiscie przeraza.

Trofense mialo okazje,mieli wiecej strzalow nawet od gospdoarzy a mimo to nie byli w stanie strzelic tej marnej jednej bramki.

Jutro Belenenses powinno stracic gola,w ostatnim meczu juz sie meczyli u siebie z ostatnia druzyna ligi wiec forma pomalu opada.

Freamunde mimo przed ostatniej pozycji w lidze ostatnio zaczynaja punktowac,w 5 meczach wygrali 3 z tego w ostatniej kolejce sprawili nie lada mala sensacje ogrywajac Benfike B 1:0 na ich terenie.

Freamunde w ostatnich 3 meczach gdy podejmowalo obecnego lidera tabeli strzelilo im az 9 goli,wygrali 2 mecze raz remisujac.

Zlitujcie sie i nie zrobcie obciachu jutro !!

Mam nadzieje ze nie bede musial siedziec w nerwach do ponad 70 minuty....................

 

http://insidery.cba.pl/showthread.php?tid=353

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-05, 01:20 ]

:plus: 83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,AHL

Spotkanie: Toronto Marlies - Hamilton Bulldogs

Typ: over 5,5

Kurs: 2.11

Bukmacher: Pinnacle

03.01.2013 01:00

 

Analiza:

Nie wiem czemu ale kusi mnie te spotkanie na wynik powyżej 5,5 bramki.Gospodarze jak i goście ostatnio nie mogą się wstrzelić i zagrać spotkanie na wynik powyżej sześciu bramek.Toronto od trzech spotkań grają swoje i wygrywają spotkania. Są na pierwszym miejscu w tabeli więc nie przemęczają się zbytnio tymi bramkami ale swoje ugrywają. Goście niestety zajmują ostatnią pozycję i w ostatnich dwóch spotkaniach nawet nie udało się im strzelić żadnego krążka w bramkę przeciwnika.Jak będzie w dzisiejszym spotkaniu?Myślę że właśnie goście się przełamią i coś w ich grze zacznie się dziać z tego powodu że grają z liderem rozgrywek.Strzelą bramkę czym podrażnią gospodarzy i wtedy się zacznie strzelanie i to ostre.Ostatnie ich spotkanie zakończyło się wynikiem 3 do 2 dla Toronto.Myślę że w tym spotkaniu oba zespoły się rozstrzelają i jak to w hokeju bywa nie wiadomo kto może wyjść zwycięsko z tej potyczki.W każdym bądź razie myślę że te spotkanie zakończy się wynikiem oscylującym wokół sześciu bramek a ja będę mógł dopisać sobie plusika za czujny nos.

 

 

 

http://obstawianie.com/usa-ahl-vt123699.htm#1723682

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-05, 01:20 ]

:plus: 111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Boston Celtics - Memphis Grizzlies

Typ: podwójny wynik(połowa/koniec meczu) : Boston Celtics/Boston Celtics

Kurs: 3,60

Godz: 03.01.2013 1:35

Bukmacher: Bet365

Analiza: Bardzo mnie zaskoczył w pozytywnym sensie kurs na Boston. Ok, występ Rondo jest bardzo niepewny, ale nawet bez Rondo taki wysoki kurs na Celtics jest super, a na to, że będą prowadzić po pierwszej połowie i wygrają mecz jeszcze lepszy. Boston fatalnie zagrał trzy ostatnie wyjazdowe mecze, które wysoko przegrali. To były jednak mecze z zupełnie innymi drużynami. Sacramento, Golden State, Clippers to drużyny grające ultraszybką koszykówkę, a taki styl gry wyjątkowo nie odpowiada Bostonowi. Memphis to jest zupełnie inna drużyna. Grizzlies grają dość powoli, skupiają się na defensywie, wolno rozgrywają swoje akcje. Takich rywali Celtics lubią, bo sami też mogą się skupić na tym, by mieć wszystko poukładane, a nie zasuwać z jednej połowy na drugą. Celtics u siebie spisują się solidnie, mają 9 zwycięstw i 5 porażek. Boston na własnym parkiecie wygrał 5 z 6 ostatnich spotkań i ich gra u siebie wygląda naprawdę dobrze. Kluczowym elementem tutaj będzie jednak motywacja obu drużyn, a ta zdecydowanie powinna być na korzyść Celtics. Dla Celtics jest to niezwykle ważny mecz, oni muszą się zrehabilitować za te trzy fatalne wyjazdowe mecze, dla nich to będzie mecz w stylu być albo nie być. Memphis ostatnio też nie są w formie, przegrali 3 z 4 ostatnich spotkań. Uważam, że zmotywowany Boston ich ogra.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,150.htm#1723686

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-05, 01:21 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz 1:30

Miami Heat (-10,5) - Dallas Mavericks

TYP: 1

KURS: 1,94

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza:

 

Jutro o godzinie 1.30 rozpocznie się spotkanie pomiędzy zespołem Miami a zespołem Dallas. Zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze ponieważ goście grają fatalnie chociaż w ostatniej kolejce zwyciężyli ale wcześniej przegrywali mecz za meczem. Gospodarze ostatnio również nie prezentują się dobrze ale grali na wyjeździe a u siebie grają zdecydowanie lepiej. W ligowej tabeli są na pierwszym miejscu z dorobkiem 21 zwycięstw i ośmioma porażkami. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 16 meczy w których to 14 meczy wygrali i jedynie dwa mecze przegrali. Na wyjeździe idzie im nieco gorzej ponieważ rozegrali oni w tym sezonie 13 meczy w których to siedem meczy wygrali i sześć meczy przegrali. A więc jak widać można zobaczyć że we własnej hali grają bardzo dobrze i w tym meczu nie powinni mieć jakichkolwiek problemów. Natomiast goście tego meczu znajdują się w konferencji zachodniej na 12 pozycji z dorobkiem 13 zwycięstw i 19 porażek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie14 meczy w których to osiem meczy wygrali i sześć meczy przegrali. Na wyjeździe wiedzie im się jeszcze gorzej ponieważ rozegrali oni w tym sezonie 18 meczy w których to jedynie pięć mecze wygrali i aż 13 meczu przegrali. A więc jak widać grają na wyjazdach fatalnie. W ostatniej kolejce Miami spotkało się z Orlando Magic i po dogrywce wygrali 112:110. Natomiast Dallas w ostatniej kolejce spotkali się z Washington i wygrali 103:94. Oba zespoły w 2012 roku spotkali się dwa razy i dwa razy wygrało Miami i przewaga wynosiła w obu meczach około 14 punktami. Ja stawiam że w tym meczu pewne zwycięstwo odniosą zawodnicy Miami :)

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,150.htm#1723732

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-05, 01:21 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - WTA Brisbane(Australia)

Spotkanie: S.Williams - S.Stevens

Typ: poniżej 18,5 gema w meczu

Kurs: 1.75

Godzina: 03.03 godz. 10:00

Bukmacher: PinnacleSports

 

ANALIZA:

 

Na jutrzejszy ranek ćwierćfinał turnieju WTA w australijskim Brisbane. Spotka się w nim aktualnie 3 rakieta świata amerykanka Serena Williams z wschodzącą gwiazdą amerekańskiego tenisa 38 w rankingu Sloane Stephens. Serena w pierwszych dwóch rundach pokazała, że utrzymała formę z końcówki tamtego sezonu rozbijając w 1 rundzie Amerykankę Lepchenko 6-2,6-1 i w 2 rundzie Francuzkę Cornet 6-2,6-2 i moim zdaniem jest ponownie zdecydowaną faworytką do miażdżenia każdej przeciwniczki z podobnym rankingiem do wspomnianych. W spotkaniu ze swoją rodaczką zapewne też nie będzie chciała przedłużać meczu i wygra go szybko i pewnie bo już w półfinale może napotkac o wiele lepszą rywalkę Viktorię Azarenko, dlatego trzeba oszczędzać siły. Jeśli chodzi o Stephens to solidnie rozpoczęła sezon pokonując w tym turnieju takie rywalki jak Arvidson i Cibulkovą, ale nie są one nawet cieniem Sereny z którą spotkanie to tak jak zderzenie z walcem. Według mnie Stephens stać na ugranie maksymalnie 6 gemów w tym meczu, a jak Williams się rozpędzi to może być jeszcze mniej, bo z takimi przeciwniczkami, że tak powiem ona się nie patyczkuje. Reasumując fajny kursik do złapania na amerykańską gwiazdę dlatego warto go złapać. Zachęcam do swojego typu i pozdrawiam.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-05, 01:22 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja - Premier League

Spotkanie: Hearts - Hibernian

Typ: Hearts

Kurs: 2.06

Godz: 20:45

Bukmacher: Betsafe

 

 

Analiza: W jedynym dzisiaj rozgrywanym spotkaniu szkockiej Premier League Hearts podejmie na własnym stadionie ekipę Hibernian. Hearts u siebie gra całkiem przyzwoicie. Jest czwartą ekipą w lidze biorąc pod uwagę tylko mecze rozgrywane na swoim stadionie. Gospodarze muszą szukać punktów w spotkaniach takich jak te, rozgrywanych u siebie, gdzie są brani za faworytów. Na wyjeździe grają znacznie gorzej. Aktualnie zajmują miejsce w dolnej części tabeli, która w Szkocji jest “grupą spadkową”. Wydaje się, że ekipa taka jak Hearts ma duże ambicje i celuje w znacznie wyższe miejsce. Ten mecz jest dla nich bardzo ważny. Goście w meczach wyjazdowych grają w kratkę. Porażki przeplatają zwycięstwami, czasem zdarzy się remis. Historia spotkań obu drużyn na boisku Hearts zdecydowanie przemawia za gospodarzami. W pięciu ostatnich spotkaniach wygrali cztery razy, w jednym przypadku padł remis. Mecz zapewne będzie ostry i wyrównany, ja jednak stawiam na zwycięstwo gospodarzy.

 

http://obstawianie.com/scottish-premier-league-vt119630,25.htm#1723750

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-05, 01:39 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Koszykówka, NBA

Spotkanie: Milwaukee Bucks-San Antonio Spurs

03.01.2012 godz. 03:00

Typ: San Antonio Spurs -5.5

Kurs:1,95

Bukmacher: Pinnacle

 

Milwaukee Bucks mają z sezonu na sezon drużyne bardzo młodych zawodnikow, w tej chwili mamy w tej drużynie tylko sześciu graczy z ponad 27 latami, bardzo krótka ławka nie jest to również dobry znak przed bardzo ważnym meczu z San Antonio Spurs tej nocy. Spurs wygląda jak Dream Team teraz, Tony Parker z meczu na mecz gra coraz lepiej, trener od przygotowania fizycznego w Bucks Marc Boffa wie, o przyspieszenie ich dzisiejszego przeciwnika.Glowny problem zespolu Bucks to nie za szybka gra do przodu, a ja myśle szczególnie o John Henson, Tobias Harris i Ersan Ilyasova. Bucks z dużymi problemami nie może wygrać w Detroit z Pistons w Sylwestra i strata przez dwa punkty 96-94 to byl dla nich cios. Bucks z dużymi problemami, również w grach z Cleveland Cavaliers i porazka 82-94 i przeciwko Boston Celtics, kiedy wygrali w dogrywce 94-99. Spurs w sześciu wygranych z rzędu, i bez tylko Neala dziś, myślę warto spróbować z -5,5 opcja.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,150.htm#1723753

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-05, 01:40 ]

:plus: 95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATP Doha

Mecz: Brands Daniel - Monfils Gael

typ: Monfils -1,5 seta

kurs: 1.70

buk: Unibet

godz: 13:30

 

Monfils w końcu powrócił po kolejnej już kontuzji i długiej absencji. Jakie ten chłopak ma problemy ze zdrowiem to naprawdę jest niewyobrażalne ale może w tym sezonie będzie lepiej. W Doha zaczął bardzo dobrze bo o ile pierwszy mecz miał dość łatwy i wygrał go gładko 2:0 o tyle już Kolba w drugiej rundzie rywalem łatwym nie był, tym bardziej dla powracającego Monfilisa a mimo to Francuz pokazał, że od początku sezonu chce wrócić na najwyższe pozycje. On tutaj ma szczególnie wiele do zdobycia, bo rok temu był w finale w Doha. Gdy przez tyle czasu nie grał, spadł aż na 77 pozycję, a nie wyrównanie finału z przed roku może go kosztować stratę kolejnych punktów i spadek w rankingu a przecież AO i dobre rozstawienie za pasem. Przeciwnika ma dużo słabszego niż w poprzedniej rundzie, bo Daniel Brands to żaden nadzwyczajny gracz. Do tego swoje już tutaj zagrał i to nie mało, bo grając od kwalifikacji zagrał już 5 meczy w tym aż 3 razy miał 3 setówki, z rywalami co by nie mówić śmiesznymi. Jedyne co to może dziwić pokonanie Chardego ale to początek sezonu to można to też tym wytłumaczyć. Reszta to wszystko co przemawia za Francuzem. To był i niewątpliwie jeszcze cały czas jest jeden z najlepszych i najmłodszych Francuskich zawodników. Ja ciągle, wierzę, że coś uda mu się jeszcze ugrać większego na światowym forum, bo predyspozycje, i przede wszystkim wole walki ma wielką. Pamiętam niezliczoną ilość akcji na przykład w meczach z Nadalem, jakie piłki Monfilis bronił, jak się wyginał, i wyjmował zagrania nie do odbioru. Po prostu chłopak ma talent. Kurs na DW tudzież handicap setowy do wzięcia bo aż żal nie brać. Myślę, że Monfilis załatwi szybko to spotkanie a Brands dostanie może 6-7 gemów.

 

analiza -> http://obstawianie.com/atpbrisbanechennaidoha-wtashenzhenbrisbaneauckland-vt124165.htm#1723760

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-05, 01:40 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/liga-czeska-2012-2013-vt123406.htm#1723764

 

CZECHY: Extraliga HOKEJ

Liberec -Pardubice 03.01.2013 18:10

typ under 6

kurs 1,68

buk Bet365

 

Jeszcze nie tak dawno byłby to hit, niestety w tym sezonie oba zespoły graja słabo. Maja swoje problemy-jest to 1 mecz obu drużyn w nowym roku, oba zespoły bardzo słabo bronią.Raczej kanonady z 1 meczu tych drużyn bym sie nie spodziewał. Na początku października bardzo łatwe zwycięstwo Pardubic 6-2.Gospodarze cały sezon graja z rożnymi problemami kadrowymi, sporo kontuzji mieli ostatnio niesamowita serie 6 remisów z rzędu. U siebie białe tygrysy z Liberca graja na równo maja 8 / 16 50 %OVER under 5.5 8 /16 50 % W grudnie we wszystkich meczach na swojej tafli bardzo słaba skuteczność, wszystkie mecze z bardzo małą ilością bramek. Typowo piłkarskie wyniki.Goście ostatnio większość spotkań rozgrywali na wyjedzie gdzie nie idzie im najlepiej 16 ( 5 - 1 - 10 ) 40 : 55 - 17 pkt under zaliczają dość często 10 / 16 62.5 %. Reasumując moje przemyślenia przypuszczam, ze będzie to mecz walki. Możliwy bardzo remis- z lekkim wskazaniem na gospodarzy, nie przewiduje jakiejś mega skuteczności 6 bramek to maks w tym meczu.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-05, 01:41 ]

:plus: 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej Czechy 1 Liga 03.01.2013 18:00

Spotkanie:Pisek – Hradec Kralove

Typ:1

Kurs:3,10

Bukmacher:Bet365

 

A więc dziś o godzinie 18:00 odbędzie się 37 kolejka serii spotkań 1 ligi hokeja Czeskiego. W moim meczu zagrają ze sobą zajmujące 9 miejsce z 51 punktami Hradec Kralove a zajmujące 13 pozycję z 18 punktami Pisek. Mecz z ogóły może wydawać się przegrany dla gospodarzy ale ja staram się znaleźć w nim coś za nimi. Na wyjeździe Hradec Kralove nie wygrało od 8 spotkań. Dostawali ostatnio bęci od czołówki tabeli bo z Olomus przegrali 6:0 a z Mlad Boleslav 5:1. Cięzko im idzie gra widać ze na wyjazdowych meczach nie potrafią się skupić i grać swój optymalny ale całkiem przyjemny hokej. Pisek po Seri 11 meczy bez zwycięstwa u siebie przełamał passe z Most wygrywając 4:2 potem wygrana z Sumperk 3:2 2 porażki dosyć ważne i wysokie ale potem piękne przełamanie z Viceliderem Olomouc 2:0. Ostatni mecz z Viceliderem był bardzo ciekawy to właśnie Pisek przeważał ich gra była całkiem dobra mało fauli i kar oraz dobra gra i skuteczność dały im 3 punkty z viceliderem. Sądzę żę wskoczyli znów na fale i myślę że wygrają to spotkanie. Powodzenia!

http://obstawianie.com/liga-czeska-2012-2013-vt123406.htm#1723771

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-05, 01:41 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Biegi narciarskie 03.01.2013 15:15

Spotkanie: Kikkan Randall - Charlotte Kalla

Typ: 2

Kurs:2.22

Bukmacher: Betsson

 

 

Analiza:

 

Dziś najdłuższy etap w tegorocznym Tour de Ski, bieg pościgowy na 15km w Toblach. I znowu zdecydowałem się na zagranie pojedynku H2H pomiędzy Randall a Kalla. Pierwszym razem się udało, teraz jest trochę trudniej ale i też kurs wyższy. Randall wybiegnie około 14 sekund przed Kalla, ale co najważniejsze nie wybiegnie z żadną zawodniczką blisko siebie. Kalla zaś wybiegnie prawie, że równo z dwiema zawodniczkami: Kylloenen oraz Jacobsen i myślę ze te zawodniczki stworzą taką mała grupkę pościgową i po kilku km dopadną Randall. Jak wiem Randall nie radzi sobie dobrze na długi etapach i ten dzisiejszy etap będzie dla niej morderczym wezwaniem. Zaskoczeniem zaś jest forma Kalli w tym turnieju, radzi sobie nadspodziewanie dobrze. W ostatnim sprincie awansowała do finału lecz nie odegrała tam większej roli. Moim zdaniem Randall nie wytrzyma kondycyjnie tak długiej trasy i na linię mety wbiegnie za Kalla.

 

http://obstawianie.com/sporty-zimowe-vt292,175.htm#1723792

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-05, 01:43 ]

:plus: 122

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej -Rosja KHL

Spotkanie: Cherepovec – Sp. Moskwa

Typ: over 4.5

Kurs: 1.67

Godz. 14.00

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

Do końca rundy zasadniczej pozostało jeszcze trochę kolejek jednak śmiało można powiedzieć że dla gości ten sezon już się zakończył. Spartak aktualnie ostatnia pozycja w Konferencji Zachodniej, na koncie tylko 11 zwycięstw przy 27 porażkach. Bramki 78 strzelonych przy aż 115 straconych (trzecia najgorsza defensywa Konferencji). Po za własną taflą jest jeszcze gorzej tylko 5 zwycięstw 15 porażek, bramki 26 strzelonych przy aż 66 straconych (średnio ponad 3 bramki na mecz stracone). Ich rywal aktualnie na wysokiej 5 pozycji jednak od tej pozycji w dół jest bardzo wyrównana stawka i walka o miejsce w play-offach będzie zacięta do końca, dlatego gospodarze takie pojedynki powinni wygrywać. I oczywiście w tym pojedynku są faworytem. Na własnej tafli prezentują się bardzo dobrze 11 zwycięstw przy 6 porażkach, bramki 54:37. Ze strzelaniem bramek w domu nie mają żadnych problemów, zresztą ostatnie wyniki to potwierdzają cztery bramki z Donbassem, dwie z Rygą, trzy z Mińśkiem niby z zespołami o średniej klasie ale z potentatami też radzili sobie świetnie: Traktor dostał trzy bramki, Dynamo aż cztery, Petersburg trzy. Na tle takiego rywala jak dzisiaj znowu powinni 3-4 bramki tutaj wbić i też coś stracić gdyż w ostatnich trzech spotkaniach u siebie troszeczkę szwankowała obronna. Tak jak wspomniałem Donbass, Ryga czy Mińsk do potentatów nie zaliczamy szczególnie w meczach wyjazdowych a udało im się wbić odpowiednio trzy, cztery i trzy bramki. Myślę że potencjał Spartaka dość zbliżony do tych ekip tak więc i oni powinni coś w takim razie ustrzelić. Ostatnia sprawa to historia spotkań obu ekip na lodowisku w Cherepovcu otóż od 2008 roku na pięć pojedynków rozegrany we wszystkich lina over 4.5 była pokrywana, liczę że historia i tym razem się powtórzy.

http://obstawianie.com/kontinental-hockey-league-2012-2013-vt123402,25.htm#1723798

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-05, 01:43 ]

:plus: 67

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Mistrzostwa Swiata Juniorów, godz. 14.00

Spotkanie: Szwecja - Federacja Rosyjska

Typ: under 6,5

Kurs: 1.6

Bukmacher: Expekt

Analiza: Drugi mecz półfinałowy Mistrzostw Świata w hokeju juniorów do lat 20. Zawody są rozgrywane w rosyjskiej Ufie więc z racji miejsca meczu faworytem wydają się być Rosjanie. Ale patrząc na dotchczasowe spotkania turnieju to Szwedzi prezentują się lepiej. Co więcej wygrali swoją grupę, odnosząc 4 wygrane, dało im to od razu przepustkę do półfinału i 4 dni odpoczynku. Rosjanie musieli wczoraj stoczyć niesamowity bój z Szwajcarią w ćwierćfinale. Wygrali po przedłużonym czasie gry 4:3. Co więcej wyrównali na 3:3 w 59 minucie, a bramkarz Vasilevski miał do obrony o wiele więcej strzałów od bramkarza Szwajcarów. Widać więc, że Rosjanie chyba w tym turnieju mogą mieć problem z awansem do finału. W grupie przegrali m.in. z Kanadą, a Słowaków pokonali dopiero do dogrywce. Patrząc od strony statystycznej to będzie to rewanż za finał poprzedniego czempionatu. Rok temu Szwedzi wygrali 1:0 po golu w 72 minucie meczu i zdobyli mistrzostwo. W h2h tylko 7 spotkań, oczywiście wszystkie z MŚ. Ani razu nie było więcej niż 7 goli, ogólnie padło 36 bramek, co daje średnią niewiele wyższą niż 5 goli/mecz. Według mnie stawka meczu ogromna, to tym bardziej przekonuje mnie do gry na under. Obie ekipy na pewno najpierw zabezpieczą bramkę, a w ofensywie może się coś uda strzelić. Under 6,5 gola to dobra opcja.

 

http://obstawianie.com/inne-ligi-hokejowe-mecze-miedzypanstwowe-vt123491.htm#1723805

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-05, 01:44 ]

:plus: 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej -Rosja KHL

Spotkanie: Chekhov - Ufa

Typ: over 5.5

Kurs: 2,05

data i godz. 03.01.2013, 14.00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Obie drużyny grają w kratkę. Sa zespolami chimerycznymi: gospodarze potrafia w jednym meczu strzelic 4 gole przeciwko donbass by w kolejnym meczu nie strzelic nawet jednej bramki z Cherepovec. podobnie ufa w jednym meczu strzela 6 goli by w nastepnym nie trafic zadnej bramki. Ufa jest po pucharze spenglera. rozegrali trzy mecze, a wkazdym padalo srednio 9 bramek. w lidze rowniez maja ladny bilans bramkowy 103:104 w 37 meczach co daje prawie 6 goli na mecz. chekov ma bilans 93:106, a w ostatnich pieciu meczach 1 raz wygral, 1 raz przegral po dogrywce i 3 razy przegral. W ostatnich meczach padalo: 4, 6, 10, 1 i 6 bramek. ufa zanotowala 2 zwyciestwa, jedna przegrana po dogrywce i 2 porazki notujac w meczach: 5, 7, 0, 5 i 10 goli. licze na wysoki over.

 

 

http://obstawianie.com/kontinental-hockey-league-2012-2013-vt123402,25.htm#1723808

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-05, 01:45 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anadolu Efes Istanbul (-6,5) - Panathinaikos godz.20:45

typ : 2

kurs: 1,86

Buk: Pinnacle

 

Dziś w drugiej kolejce Euroligi dojdzie do pojedynku , w którym zespół ze Stambułu podejmie Panathinaikos. Bukmacherzy wyraźnie za faworyta stawiają Efes ja uważam ,że wygra zespół z Grecji. Dodatkowo mają na wejscie handicap 6,5 punktów,nawet gdyby Stambuł wygrał,uważam że będzie to minimalne zwycięstwo.

Turcy przegrali pierwsze spotkanie w Moskwie z CSKA 90-71, Panathinaikos natomiast wygrał u siebie minimalnie z Kownem 67-66. W ostatnich sześciu meczach Grecy przegrali tylko raz , było to spotkanie w Eurolidze z Chimki Moskwa 78-77,tak więc widać,że ich dyspozycja jest wysoka. Zespół "Koniczynek" w Grecji jest na drugim miejscu z dorobkiem 8-2.

Również na drugim miejscu w Turcji jest Efes ,który wygrał 11 spotkań , przegrał 2.

Spodziewam się dzisiaj bardzo wyrównanego spotkania, w którym widzę zwycięstwo zespołu z Aten. Myslę,że handicap jakim jest różnica siedmiu punktów jest nie do przejścia do Turków.

 

http://obstawianie.com/euroliga-2012-2013-vt123533,25.htm#1723817

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-05, 01:47 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegi narciarskie 03.01.2013 15:15

Denise Herrmann - Anne Kyllönen

Typ: 2

Kurs:2.25

Bukmacher: Bet365

 

Dzisiaj w Tour de Ski bieg pościgowy na 15km w Toblach. Ciekawie zapowiada się rywalizacja Finki Kylloenen z Niemką Herrmann. Pomimo 24 sekundowej straty reprezentantki Finlandii to właśnie ona moim zdaniem okaże się lepsza i zajmie wyższe miejsce w dzisiejszym biegu. Jak już wspmniał mój poprzednik adi0984, do Kylloenen zapewne dołączy Kalla oraz Jacobsen i we trzy będą gonić czołówkę. Powodem zagrania tego typu jest fakt że Finka bardzo dobrze biega dłuższe dystansy, co udowodniła w drugim biegu cyklu Tour de Ski zajmując 3 miejsce wyprzedzając dzisiejszą rywalkę o 3 sekundy. Należy wspomnieć że przed startem Kylloenen traciła do Niemki 10 sekund, czyli była lepsza od Niemki o 13 sekund. Dzisiaj ma więcej do nadrobienia, ale i trasa dłuższa.

Herrmann na dłuższych dystansach nie radzi sobie tak dobrze jak w sprintach i zapewne straci wysokie miejsce w cyklu na rzecz innych zawodniczek. Moim zdaniem Bardzo silna Kylloenen która pod nieobecność Bjorgen i Johaug w kanadyjskim Canmore była na dystansach 10km i 7,5+7,5 druga za Justyną powinna dzisiaj odrobić stratę, i wyprzedzić Niemkę.

 

http://obstawianie.com/sporty-zimowe-vt292,175.htm#1723828

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-05, 02:10 ]

:plus: 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyski

ŚWIAT - MECZE TOWARZYSKIE

Spotkanie: El Jadida - Lyon

Typ: Poniżej 2,5 gola

Kurs: 2,45 Bet-at-home

 

Początek roku jest jak zwykle słabo obfity w mecze o stawkę. Standardowo dostajemy za to porcję meczy towarzyskich - takich jak El Jadida z Lyonem. Teoretycznie faworyt jest znany aczkolwiek obawiam się czy miejsce rozgrywania spotkania pozytywnie wpłynie na motywację gry zawodników. Poziom zaangażowania w to spotkanie stoi pod wielkim znakiem zapytania i mało realne wydaje się być granie francuzów "na pełnych obrotach". Stawiam na maksymalnie jednobramkowy remis.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-05, 02:09 ]

:plus: 145

:minus: 30 brak godziny

Brak linka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis – ATP Doha - 16:40

Spotkanie: David Ferrer – Paolo Lorenzi

Typ: 2(+6.5)

Kurs: 1.93

Bukmacher: Pinnacle

 

Typ ten uważam za lekkie value. Wiadomo, że Ferrer jest zdecydowanym faworytem, ale Lorenzi pokazał już w tym turnieju, że trzyma formę. Paolo dość gładko rozprawił się w pojedynkach z Rosolem i Ramolem, dlatego i dziś nie powinien tanio sprzedać skóry. Po tych dwóch zwycięstwach wnioskuję, że dobrze czuje się na katarskich kortach, a i dyspozycja musi być niezła. Ferrer za to gra jakoś bez błysku. Pierwszy mecz wygrany dopiero po 3 setach, wczoraj był już lepiej, ale i tak jego postawa zbytnio mnie nie przekonuje. Sądzę, że będzie to wyrównany pojedynek, a handi +6.5 gemów na Lorenziego zostanie pokryty dość spokojnie.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-05, 02:08 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Piłka ręczna, Mecze Towarzyskie Panowie

spotkanie: Szwecja - Niemcy

typ: 1

kurs: 2,20

bukmacher: Bet365

godz: 19:15

analiza:

przed nami jedno z wielu towarzyskich spotkań reprezentacji przed turniejem MŚ 2013 piłkarzy ręcznych rozgrywanym w Hiszpanii, naprzeciw siebie staja reprezentacje Szwecji i Niemiec. Co do reprezentacji Trzech koron to trudno cokolwiek powiedzieć o ich aktualnej formie, bowiem nie dostali się oni na ten turniej i obecnie są na innym etapie przygotowań niż Niemcy, jednak myślę, że jest to drużyna złożona z wielu klasowych zawodników, którzy pomimo tego, iż jest to spotkanie towarzyskie dadzą z siebie wszystko. Co do reprezentacji Niemiec to przezywa ona kryzys, który trwa już od ME w 2008, ale w tak złej sytuacji jeszcze nigdy nie byli. Najlepiej świadczy o tym fakt, że w jednym z wywiadów Szkoleniowiec Niemców powiedział, że jego celem jest awans do fazy pucharowej z grupy w której Niemcy zmierzą się z Francją, Czarnogórą, Tunezją, Argentyną i Brazylią. Dodatkowo skład Niemców złożony jest głównie z graczy średnich klubów Bundesligi. Dlatego sądzę, że Szwedzi u siebie powinni pokonań Niemców.

 

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,175.htm#1723913

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-05, 01:57 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...