Skocz do zawartości

Typy na dzień 05.01.2013


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

a

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Hiszpańska, godz 18

Granada CF - CF Valencia

TYP: over 2

KURS: 1,67

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza:

 

Jutro o godzinie 18 rozpoczną się kolejne spotkania 18 kolejki :Igi Hiszpańskiej a ja wybrał mecz pomiędzy Granade a zespołem Valencii. Faworytem tego meczu są goście i ja również uważam że ten mecz powinni wygrać ale czy tak łatwo wygrają to przekonamy się jutro. Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na 15 pozycji z dorobkiem 16 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie osiem meczy w których to jeden mecz wygrali, cztery mecze zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach sześć goli i osiem bramek stracili. Na wyjeździe wiedzie im się nieco lepiej ponieważ rozegrali 9 meczy w których to trzy mecze wygrali i sześć meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach siedem bramek i stracili 17 goli. A więc jak widać muszą walczyć do końca jeśli chcą bez problemu utrzymać się w lidze bo jednak nie mogą być w tej chwili pewni że bez problemu utrzymają się w lidze. Goście tego meczu w lidze zawodzą na całej linii ponieważ znajdują się dopiero na 9 pozycji z dorobkiem 24 oczek. Na własnym stadionie rozegrali w tym sezonie 9 meczy w których to sześć spotkań wygrali, jeden mecz zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 20 goli i stracili 15 bramek. Na wyjeździe już tak dobrze się nie prezentują i w ten sposób rozegrali oni osiem meczy w których to jeden mecz wygrali, dwa mecze zremisowali i pięć meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach jedynie trzy bramki a stracili ich aż 11. Ja postanowiłem w tym meczu zagrać over 2 dlatego też aby mieć jakąś podpórkę bo wydaje mi się że w tym meczu padnie albo dwa gole albo trzy więc ja stawiam over 2 a kurs jest interesujący. W tym sezonie Valencia siedem meczy kończyła powyżej 2.5 gola a zespól gospodarzy kończyli 9 meczy. Szczerze powiem że oba zespoły spotkały się dwa razy i padło w obu meczach po jednym golu ale ja jednak postawie over 2 bo w ostatnim meczu Valencia zaczęła strzelać gole i wygrała 4:2. Ja stawiam na wynik 2:1 dla gości :)

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,100.htm#1724127

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-08, 16:17 ]

:plus: 67

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

05.01.2013 (02:00)

Miami Heat - Chicago Bulls

handi -6.5 Heat

Kurs: 1.80

Bet365

 

Po ostatnich spotkaniach Heat czytałem wiele żalów ludzi, którzy się zarzekali, że więcej nie postawią na Heat...

Ja osobiście sporadycznie stawiam właśnie na "Żary", ale tak patrze na te nocne spotkania i myślę....a dlaczego by nie dzisiaj postawić...

Do rzeczy, wszystkie pretensje wynikają z faktu, że Heat 2 ostatnie spotkania wygrywali po dogrywkach a 2 kolejne przegrali.

Wygrali z bliskimi mojemu sercu Mavericks i Orlando Magic, a przegrali natomiast i to dosyć wyraźnie z Milwaukee Bucks i Detroit Pistons. Jednak i tak zajmują pewne 1 miejsce w Konferencji Wschodniej, gdzie Bulls zajmują 5 miejsce.

Jeśli chodzi o spotkanie z Mavericks to do 1 połowy przegrywali, później odrobili straty wygrywając na ok. 40 sek do końca regulaminowego czasu 2 punktami, jednak powoli powracający do zdrowia Dirk Nowitzki trafił rzut za dwa z jego firmowego zagrania tj. odchylenie do tyłu i rzucając przy podniesionej jednej z nóg. Na kilka sek. do końca Lebron mógł doprowadzić do wygranej Heat w reg. czasie, jednak nie szukał faulu pod koszem Mavs tylko starał się rzucić za 3 ale przestrzelił.

Pisząc o Lebronie trzeba dodać, że został wybrany zawodnikiem miesiąca (grudnia) a po raz 22 w jego karierze.

Notując przez ten miesiąc przy skuteczności rzutowej 55,5%, 27.5 pkt, 8,1 zb. i 7.5as.

Czytałem nie tak dawno w jednym z artykułów, że pozycja Dwyane Wade'a staje się w Żarach troszke mniej znacząca...nie będę tego oceniał.

Przechodząc do Bulls...grają cały sezon bez swojego lidera a zarazem najmłodszego MVP w historii NBA Derricka Rose'a.

Po zespole jednak widać, że brakuje go a na tymczasowego lidera wyskakuje Carlos Boozer któremu trzeba przyznać, że dobrze sobie radzi.

Rose powoli trenuje już z całą drużyną, adaptuje się zwłaszcza do nowych zawodników pozyskanych przed sezonem, zaczął nawet już nawet podróżować z ekipą jednak nadal daleka droga do jego powrotu na parkiety.

Kontuzja którą doznał w kwietniu zeszłego roku czyli zerwanie wiązadeł w kolanie w lewej nodze jest kontuzją poważna, dlatego nie ma się co dziwić, że nastąpiła taka pauza. Plotka głosi, że może wrócić do gry w lutym, po Weekendzie All-Stars.

W Bykach przed spotkanie z Orlando Magic grypa dopadła Joakima Noah i Vladimira Radmanovica. Ten fakt wykorzystał dobrze Taj Gibson rzucając 21 pkt.

Bulls mogą pokonać Heat, jednak sądzę, że dysponując "krótką ławką rezerwowych" mogą ostatecznie przegrać.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,150.htm#1724145

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-05, 15:56 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Rosja KHL

Spotkanie: Khabarovsk – Barys Astana

Typ: over 5 azjan

Kurs: 1.80

Godz. 07.00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Amur należy w tym sezonie do jednych z najsłabszych ekip KHL. W 39 kolejkach zgromadzili tylko 34 punkty tak więc sezon dla nich zakończy się na rundzie zasadniczej. W Konferencji mogą się pochwalić jedną z najgorszych defensyw która ma na koncie 122 bramek straconych przy 87 strzelonych co daje nam średnią 5.4. Jest to ekipa typowo własnej tafli bo aż 29 punktów z wszystkich zdobyła właśnie u siebie. Ostatnie pojedynki w ich wykonaniu tragiczne każdy wbija im minimum po trzy bramki nawet jeszcze bardziej tragiczny Ekaterinburg. W Astanie natomiast dzieje się totalnie odwrotnie, od ośmiu spotkań są niepokonaną ekipą co pozwoliło im się wspiąć na piątą pozycję Konferencji. Barys słynie z bardzo ofensywnego hokeja, często idąc po prostu z rywalami na wymianę ciosów. W Konferencji mogą się pochwalić drugą ofensywą w lidze która strzeliła już 125 bramek (lepiej tylko spisuje się Magni z gwiazdami z NHL), tak jak wspomniałem grają ofensywnie to i po stronie strat jest też dużo bo 110 co w sumie daje średnią 6.0. Tak więc Astan w gazie będzie chciała kontynuować swoją świetną passę jednak na lodowisku w Khabrovsku gra się naprawdę trudno i zapewne zagrają takich hokej jak lubią czyli wymiana ciosów tak jak do robili dotychczas w pojedynkach z tym zespołem gdyż ostatnie sześć spotkań tutaj kończyły się bardzo wysokimi wynikami: 7:1, 2:5, 5:3, 2:4, 5:8 i 5:3. Tym razem też powinno być żywo w tej konfrontacji.

http://obstawianie.com/kontinental-hockey-league-2012-2013-vt123402,25.htm#1724160

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-05, 15:57 ]

:plus: 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Primera Division

Spotkanie: Levante - Athletic Bilbao

Typ: Levante

Kurs: 2.30

Godz: 16:00

Bukmacher: Betclic

 

 

Analiza: Po niedługiej, zimowej przerwie powracają rozgrywki Primera Division. W pierwszym sobotnim meczu zespół Levante podejmie na własnym boisku ekipę z Bilbao. Bilbao, które gra w tym sezonie bardzo słabo. Z pewnością niemały wpływ na to ma atmosfera panująca w drużynie i konflikt trenera z najlepszym strzelcem zespołu Fernando Llorente. Po odpadnięciu z rozgrywek europejskich i Pucharu Króla mogłoby się wydawać, że rzucą wszystkie siły na ligę, jednakże cały czas widać, że nie potrafią się odnaleźć i pokazać, że są w stanie powrócić do dyspozycji z przed roku. Wydaje się, że ten sezon zakończą bez żadnych sukcesów w środku tabeli. Levante na własnym boisku gra bardzo dobrze, ulegli tylko ekipom FC Barcelony i Realu Madryt, jeden raz zremisowali i zwyciężyli w pięciu spotkaniach. Z dorobkiem 27 punktów zajmują szóstą pozycję i mają realne szanse na grę w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Punktów należy szukać przede wszystkim w spotkaniach na własnym stadionie, w meczu ze średnio grającym Bilbao jest duża szansa na zdobycie kolejnych trzech punktów i umocnienie się w czołówce tabeli, piłkarze Levante dobrze o tym wiedzą. Po świątecznej przerwie pierwsze spotkanie może okazać się dużą niewiadomą jednakże uważam, że Levante jest w stanie wygrać w tym spotkaniu.

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,100.htm#1724172

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-08, 16:18 ]

:plus: 130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - WTA Brisbane(Australia)

Spotkanie: S.Williams - A.Pavlyuchenkova

Typ: poniżej 19 gemów w meczu

Kurs: 1.6

Godzina: 05.01 godz. 10:00

Bukmacher: PinnacleSports

 

Analiza:

 

Finał turnieju WTA w Australijskim Brisbane w którym zagrają Amerykanka Serena Williams i Rosjanka Anastasia Pavlyuchenkova. Rosjanka aktualnie 36 w rankingu światowym niespodziewanie znalazła się w tym finale pokonując po drodze tak solidne zawodniczki jak Kerber czy Kvitova. Teraz jednak spotka się z o wiele bardziej wymagającą przeciwniczką. Serena w drodze do finału nie straciła żadnego seta i dodatkowo miała więcej czasu na regenerację sił, bo w półfinale wygrała walkowerem z Azarenką. Nie przewiduję w tym meczu nic innego jak gładkie i szybkie zwycięstwo Amerykanki, która oprócz pojedynku ćwierćfinałowego gdzie straciła 7 gemów nie pozwalała na zbyt dużo przeciwniczkom. Myślę że linia na 19 gemach jest odpowiednia i bardzo bezpieczna żeby ją zagrać, biorąc nawet pod uwagę dwa ostatnie mecze jakie zawodniczki rozegrały między sobą, w tamtym roku Serena wygrała 6-2,6-1, a rok wcześniej 7-5,6-1. Tylko cud moim zdaniem mógłby sprawić, że Rosjanka wygra 8 gemów i przebije tą linię gemową. Mając w nogach półfinałowy 3 setowy pojedynek nie powinna sprawić większych problemów Serenie i po krótkim meczu cieszyć się z osiągniętego finału WTA, bo dawno już jej się to nie udało Zachęcam do swojego typu i pozdrawiam.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-05, 15:58 ]

:plus: 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers

Typ: powyżej 217,5 punktów w meczu

Kurs: 3,50

Godz: 05.01.2013 4:35

Bukmacher: William Hill

Analiza: Obie drużyny zdecydowanie stawiają na ofensywę. Lakers na wyjazdach grają bardzo otwarty basket i bardzo często zdobywają dobrze ponad 100 punktów. Los Angeles Lakers zdobyli ponad 100 punktów w pięciu ostatnich wyjazdowych meczach, a na dziesięć ostatnich wyjazdowych spotkań tylko raz nie zdołali zdobyć co najmniej 100 punktów. Co ciekawe mimo tego, że Lakers rzucają mnóstwo punktów, to większość wyjazdów przegrywają. Dlaczego? Bo tracą bardzo dużo, oni praktycznie nie przywiązują żadnej wago do gry w defensywie. W ostatnim swoim meczu wyjazdowym z Denver Lakers stracili aż 126 punktów i mecz wysoko przegrali, choć sami zdobyli aż 114. Clippers ofensywnie moim zdaniem wcale nie jest gorsze od Denver Nuggets i kto wie czy też nie rzucą Lakersom powyżej 120 punktów. Uważam, że to będzie bardzo szybki mecz, może nawet coś w stylu tego meczu Lakersów z Denver. Obie drużyny więcej argumentów mają w ofensywie, więc przekroczenie 217,5 punktów jest prawdopodobne.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,150.htm#1724182

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-05, 15:58 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

05.01.2012 14:00

Mistrzostwa Świata u20/ Hokej na lodzie

Szwecja-USA

typ: 2

kurs: 1,90

bukmacher: Bet365

 

Oglądając spotkanie Amerykanów z Kanadyjczykami miało się wrażenie, że są ekipą kompletną, przewyższającą swoich rówieśników z Kanady o 2 klasy w każdym aspekcie gry. Na bramce świetnie dysponowany bramkarz Gibson, który w samym spotkaniu półfinałowym obronił 33 z 34 strzałów. Jest on również najlepszym bramkarzem turnieju z GAA 1,42 175 SOG/167 SVS. W przodzie prym wiodą Gaudreau John, Galchenyuk, Miller. Warto również zauważyć że sporo bramek, strzelają defensorzy amerykańskiej ekipy. Start dla Amerykanów nie był zbyt dobry, ponieważ zaliczyli 2 porażki z rzędu Jednak później było już tylko lepiej i z meczu na mecz potwierdzali tylko swoją wysoką formę. Szwedzi nie doznali jeszcze porażki na tym turnieju, jednak mieli słabsze spotkanie jak np. ze Szwajcarią. Wczoraj po rzutach karnych wywalczyli awans pokonując reprezentacje gospodarzy tj. Rosjan. Szwedzi szybko objęli prowadzenie 2:0 jednak w dalszej fazie gry oddali inicjatywę Rosjanom. W ostatnich 3 latach 3 krotnie górą w tej kategorii wiekowej była reprezentacja USA. Dziś spodziewam się złotego medalu dla lepszych w moim odczuciu "jankesów"

 

http://obstawianie.com/inne-ligi-hokejowe-mecze-miedzypanstwowe-vt123491.htm#1724187

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-08, 16:19 ]

:plus: 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTA - DEBEL: Brisbane (Australia)

Groenefeld A-L. / Peschke K. - Mattek-Sands B. / Mirza S.

05.01.2013 11:15

typ Groenefeld A-L. / Peschke K. -1.5 HE, czyli 2-0

kurs 2.9

Bet at home

 

To jest dobry typek, tak mi się wydaje. Typuję tutaj zwycięstwo Groenefeld A-L. / Peschke K. ponieważ, ta para jest bardzo ograna, zwłaszcza Peschke, która ma już za sobą spore doświadczenie na kortach w grze deblowej, grała z Srebotnik tworząc bardzo dobrą parę, która była numerem jeden na tamten czas. Teraz Peschke gra z Groenefeld i też bardzo dobrze sobie radzą, należą jak dla mnie przynajmniej do najlepszej trójki par deblowych na obecną chwilę. Bardzo dobrze się spisują w tym 2013 roku, o czym świadczą ostatnie wyniki, zwłaszcza z parą włoszek; Errani/ Vinci, które dla mnie są w trójce najlepszych deblów, przynajmniej były, zobaczymy jak będą grać w przyszłości. Wracając do meczu Para Groenefeld A-L. / Peschke K. wygrała 2-0 i to w dobrym stosunku 6-4. 6-1. To świetny wynik, a nie były one faworytkami w tym meczu. Wcześniej wygrały 2-0 z Amanmuradova A./King V. także bardzo wysoko, 6-2, 6-1, choć ta para nie należała do bardzo wymagających. Dziś zagrają na twardej powierzchni, na której dzisiejsze faworytki grają zawsze i dobrze im to wychodzi.

 

Jeżeli chodzi o przeciwniczki, a mianowicie Mattek-Sands B. / Mirza S. to także bardzo dobra para, ostatnio wygrały po kreczu Hantuchova D. / Srebotnik K a wcześniej bardzo dobrze grając wygrały 2-0 z bardzo dobrą parą Huber L./Martinez Sanchez M. J. 2-0, w stosunku 6-2 6-3. To jest wymagająca para, ale też nie tak bardzo. Grają także na ziemnej i trawiastej powierzchni, na której idzie im bardzo dobrze, choć na twardej radzą sobie nieźle.

 

To będzie ciężki mecz, jeżeli jednak moje faworytki zagrają tak jak w innych ważnych meczach, jestem spokojny o wynik.

Stawiam 6-4, 7-5

 

http://obstawianie.com/atpbrisbanechennaidoha-wtashenzhenbrisbaneauckland-vt124165.htm#1724190

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-05, 15:59 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - WTA Brisbane(Australia)

Data i godzina: 05.01 godz. 10:00

Spotkanie: S.Williams - A.Pavlyuchenkova

Typ: poniżej 18.5 gema w meczu

Kurs: 1.78

Bukmacher: PinnacleSports

 

Analiza:

 

Finał turnieju kobiet na twardych kortach w Brisbane. Serena bez większych problemów awansowała do tego finału w meczu półfinałowym nawet nie musiała grać gdyż Azarenka oddała mecz bez walki. Z kolei awans do finału Pavlyuchenkovej jest dla mnie sporym zaskoczeniem. W drodze do finału Rosjanka pokonała dwie zawodniczki rozstawione. Obie zawodniczki spotkały się już trzy krotnie na korcie zawsze góra była Amerykanka. W ostatnim meczu po prostu zmiażdżyła swoją rywalkę wygrywając 6:2 6:1. Rosjanka miewa bardzo częste kłopoty z drugim serwisem i popełnia mnóstwo podwójny błędów, zdarzają się mecze ze popełnia nawet ponad 20 taki błędów, a są też spotkania gdy ma ich na koncie tylko 5. Dziś będzie ich chyba znacznie więcej bo przy drugim serwisie będzie musiała mocno ryzykować, ponieważ return Williams jest zabójczy i zwykły balonik na drugą stronę to będzie oznaczało dla niej tylko stratę punktu. Serena rozegrała tutaj tylko 3 mecze i 6 setów zaś jej rywalka 4 mecze i 10 setów więc powinna być już lekko zmęczona trudami tego turnieju Rosjanka choć to jest finał i każdy potrafi się zmobilizować. Stawiam w tym spotkaniu under 18.5 gema wydaje się to bardzo rozsądny typ przy wyniku 6:3 6:3 łapiemy plusa a na wynik 6:3 może się składać tylko jedno przełamanie. Liczę jednak, że jeden z setów będzie dość wysoko wygrany przez Serene.

 

 

http://obstawianie.com/atpbrisbanechennaidoha-wtashenzhenbrisbaneauckland-vt124165.htm#1724197

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-05, 16:03 ]

:plus: 78

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Portuguese Liga, g.21:30

Spotkanie: FC Porto - Nacional Madeira // dodatkowy handicap azjatycki

Typ: FC Porto -2.5 gola

Kurs: 2.375

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

FC Porto w tym sezonie ligowym grało na swoim boisku 6 spotkań i wszystkie z nich wygrało strzelając w tych spotkaniach 18 bramek i tracą raptem 1 gola. Nacional Madeira na wyjazdach w tym sezonie rozegrało również 6 spotkań z czego 2 wygrało i 4 przegrało (bilans 7-12). Ostatnio obie drużyny miały okazję mierzyć się w spotkaniu Pucharu Ligi i na Maderze lepszym okazał się zespół "Smoków" wygrywając 2-0, wcześniej również na wyjeździe Porto wygrało 3-0 w meczu Pucharu Portugalii. Zresztą ostatnie spotkania między tymi drużynami kończyły się zwykle pewnymi zwycięstwami FC Porto. W poprzednim sezonie Porto u siebie wygrało 5-0 natomiast na wyjeździe 2-0. Warto dodać, że FC Porto nie straciło bramki w 5 ostatnich spotkaniach z Nacional i prawdę mówiąc nie zanosi się by również dzisiaj miało do tego dojść.

Porto jak wspomniałem gra bardzo dobrze w tym sezonie na własnym boisku dziś co prawda zagra bez kilku zawodników: Maicón (8/1), Miguel Lopes (2/1), Juan Iturbe (1/0), Christian Atsu (10/0), Kléber (5/0) natomiast Emídio Rafael i Rolando (1/0) zostali pominięci przy ustalani kadry na to spotkanie, ale wciąż to zespół Smoków jest zdecydowanym faworytem. Ja postanowiłem zagrać zwycięstwo FC Porto z handicap bramkowym -2.5. Wydaje mi się bowiem, że jeżeli będziemy oglądać w tym meczu bramki (a powinniśmy) to jedynie ze strony FC Porto. Porto jak wspomniałem straciło w tym sezonie raptem jedną bramkę strzelając przy tym, aż 18 i według mnie sporą niespodzianką byłoby gdyby gościom udało się na Estadio de Dragao zdobyć przynajmniej jednego gola. Tym bardziej, że w kadrze nie ma Mateusa (12/3) obecnie najskuteczniejszego zawodnika drużyny. Oprócz niego w kadrze na to spotkanie brakuje również: Manuel da Costa (8/1), Kim (1/0),Dejan Skolnik (3/0), Oliver (1/0), Bruno Moreira (1/0), Eliandro (2/0) i Ladji Keita (5/1).

Podsumowując wydaje mi się, że FC Porto nie powinno mieć większych problemów z pokonaniem dzisiejszego rywala. W tym sezonie już 2-krotnie wygrywali z Nacional i to na ich boisku (2-0 i 3-0). Więc z pokonaniem Nacionalu nie powinno być również kłopotów na własnym obiekcie.

 

http://obstawianie.com/portugalia-vt119663,50.htm#1724205

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-08, 16:20 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/polska-liga-mezczyzn-2012-2013-vt123645.htm#1724209

 

Koszykowka Tauron Basket Liga, 05.1 2013 18:15

Stelmet Zielona Gora-Asseco Prokom

typ: -2,5 pkt Stelmet

kurs 2,02

Pinnacle

 

Zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie, które będziemy mogli oglądać na tvp sport. Bardzo liczę na udany rewanż Zastalu za minimalna porażkę w Gdyni 21 Października 73-70.Obie drużyny ze znaczącymi zmianami w składach od tego spotkania, szczegolnie w Prokomie, który jak na razie gra chyba jeden z najgorszych sezonów.Mecz sąsiadów 4,3 pozycja w tabeli, bardzo ważne spotkanie dla całej ligi. Gospodarze po zaskakującej porażce na koniec ubiegłego roku w Tarnobrzegu z tamtejszym beniaminkiem ligi ekipa Jeziora 99-95.Będą chcieli sie zrehabilitować i zrewanżować, mobilizacja po obu stronach duża.Zastal u siebie gra dobrze, bardzo ofensywnie zdobywa sporo pkt, ale tez sporo ich tracić. To największy mankament podopiecznych Mihailo Uvalin -gra w defensywie.Goście ostatnio w niezłej formie, seria 3 zwycięstw na koniec roku w tym bardzo prestiżowe zwycięstwo nad Turowem Zgorzelec na wyjeździe 86-80.Bardzo liczę na gospodarzy tego meczu, nie ukrywam ze to mój typ dnia, może troszkę ryzykowne granie tego hendicapu, ale liczę ze Zastal zdominuje Prokom grając bardzo szybka koszykówkę.Sporo wejść pod kosz, penetracji Walter Hodge powinien być ważna postacią tego meczu- prawdziwym liderem zespołu, myślę ze u siebie na własnych "śmieciach" będzie nie do zatrzymania.Liczę na zespołowość gospodarzy, maja więcej alternatyw od gości w ataku. Bardzo ważnym ogniwem tego meczu może być nowy nabytek Zastalu, środkowy Dejan Borovnjak, który wzmocni gre w defensywie i będzie ciekawa opcja w ataku. Dobre warunki 208 cm, ciekawe kluby w cv Partizan Belgrad, Lietuvos Rytas Wilno, Gran Canaria, ostatnio w KAO Dramas (Grecja) zdobywał średnio 7.7 pkt/mecz. Świetny debiut z Jeziorem 100% skutecznością z gry (11/11) zdobył w sumie 24 pkt sam jestem ciekawy co dzisiaj pokaże.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-08, 16:21 ]

:plus: 102

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUSTRALIA: A-League

Perth - Sydney 05.01.2013 11:45

typ:X2

kurs:2,20

buk:Tobet

 

Od wczoraj chodzi mi po głowie dzisiejsze spotkanie w lidze australijskiej pomiędzy Perth a Sydney FC. Faworyzowani oczywiście są gospodarze którzy na swoim stadionie zdobyli aż 15 punktów (4-2-1) z 18 zdobytych w lidze. Z drugiej strony słabo radzący sobie goście zajmujący ostatnie miejsce w lidze z dorobkiem 13 punktów (4-1-9) z czego 6 na wyjazdach ( dwie wygrane z Wetern Sydney i Wellington). Znaki na niebie i ziemi wskazują na zespół gospodarzy, ale mi po głowie chodzi typ że Perth nie wygra dzisiejszego spotkania, cos tak czuję w lewym kolanie:D. Przesłanką do zagrania akurat takiego typu jest fakt że dzisiejsi goście są niewygodnym przeciwnikiem dla drużyny Perth, o czym świadczą mecze pomiędzy zespołami, na 24 spotkania tylko 5 wygranych dzisiejszych gospodarzy. W pierwszym meczu tego sezonu Perth uległo w Sydney 2:1, a ostatnie zwycięstwo gospodarze zanotowali w 2009 roku.

Myślę że pomimo słabszej dyspozycji w tym sezonie zespół z Sydney stać na sprawienie niespodzianki i ugranie choćby 1 punktu a kurs bardzo kuszący i chyba warty zaryzykowania zwłaszcza że u kangurów wszystko jest mozliwe.

Troszkę martwią braki w obronie druzyny z Sydney zabraknie takich zawodników jak:Griffiths 9/0, Bosschaart 6/1, Fabinho 10/0. Ale w stosunku do ostatniego przegranego meczu 3:0 z Adelaide zwiększy się moc w ofensywie powraca pomocnik Ali Abbas 13/1 oraz gwiazda w zespole, napastnik Del Piero 13/5.W obronie gospodarzy również braki w obronie do kontuzjowanego M. Thwaite 11/0 dołączył pauzujący za czerwoną kartkę w ostatnim przegranym meczu z Central Cost 1:0 obrońca z Holandii B. van den Brink 12/0.

W obu zespołach notujemy braki w obronie, więc dużo będzie zależeć od gry obu zespołów w ofensywie, i mam nadzieje że skuteczniejsi będa dzisiaj przyjezdni z Sydney.

 

http://obstawianie.com/australia-a-league-i-ligi-nizsze-vt119690,25.htm#1724210

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-05, 16:04 ]

:plus: 120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.Koszykówka - Turcja - Turecka Beko Basketball League

Spotkanie.Olin Edirne - Tofas(-2,5)

Typ.2

Kurs.1,90

Bukmacher.Sportingbet

Data.05.01.2013 g.16.00

 

Analiza.

 

 

Dzisiaj w Lidze Tureckiej dojdzie do spotkania pomiedzy Olin Edirne - Tofas.Gospodarze to aktualnie 14 ekpa ligi z dorobkiem 16 punktow...3 wygrane i 10 porazek...Natomiast goscie Tofas nieco lepiej bo sa na 10 miejscu z 18 oczkami przy bilansie meczy 5 wygranych i 8 porazek.Glownym powodem mojego typu sa wiadomosci naplywajace z Turcji,ze ekipe gospodarzy opuscil ich najlepszy gracz M.Yagmur(16.0ppg, 3.7rpg, 2.8apg).W dodatku ostatnio same porazki i nie najlepsza sytuacja w klubie.Natomiast Tofas to dobry sredniak ligi Tureckiej,lecz w tym sezonie jeszcze bez wygranej na wyjezdzie.Na ich usprawiedliwienie mozna dodac,ze grali z sama czolowka...Fener, Galata, Efes czy Banvit.Historia spotkan pomiedzy tymi ekipami takze przemawia na korzysc gosci...

25/02/12 TM Edirne - Tofas Bursa 68:77

05/11/11 TM Tofas Bursa - Edirne 68:57

23/04/11 TM Tofas Bursa - Edirne 68:63

03/01/11 TM Edirne - Tofas Bursa 76:56

25/09/10 TK Edirne - Tofas Bursa 51:66

 

4 wygrane Tofas i tylko 1 wygrana Edirne.W sumie to goscie maja zdecydownie lepszy sklad i kiedy jak nie dzisiaj maja sie przelamac.Jak dla mnie pewna wygrana gosci.Polecam.

 

http://obstawianie.com/pozostale-ligi-2012-2013-vt123654,50.htm#1724214

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-08, 16:24 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – FA

PIŁKA NOŻNA - FA CUP

Spotkanie: Brighton - Newcastle

Typ: 2

Kurs: 2,8 Bet-at-home

 

Słaba forma Newcastle ostatnimi czasy zdecydowała o faworyzowaniu przez bukmacherów drużyny Brighton. Wydaje mi się jednak, że FA Cup będzie dla drużyny z Premiership niepowtarzalna okazją na odbicie sie od dna. Warto byłoby postarać się i przełamać złą passę, wygrywając na boisku rywala z drużyna zajmująca 8 miejsce w nPower Championship. Klasa Newcastle zdecydowanie wyższa wyższa a forma rywala w ostatnich meczach nie powala. Zdarzają mu się porażki i to nawet na swoim boisku, dlatego też uważam, że dzisiaj czeka ich kolejna porażka.

 

http://obstawianie.com/puchary-anglii-vt117962,25.htm#1724226

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-05, 16:05 ]

:minus: 150

brak godziny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Biathlon PŚ kobiet w Oberhofie

05.01.2013 14:30

Spotkanie: Kto wygra sprint kobiet?

typ: Darya Domracheva

kurs: 4.00

buk: bet-at-home

 

Dzisiaj w Oberhofie zostaną rozegrane biathlonowe sprinty zarówno pań jak i panów. Ja skupię się na rywalizacji kobiet, gdzie typuję zwycięstwo Daryii Domrachevej.

Długo zastanawiałem się nad graniem na zwycięzcę tego biegu Miriam Gossner, ponieważ jest to zawodniczka kapitalnie biegająca, która potrafi na trasie odrobić sporo czasu nawet do najlepszych. Popatrzyłem jednak na pogodę jaka ma panować w Turyngii i zobaczyłem, że będzie padał deszcz i wiał wiatr z prędkością 4 m/s. Na strzelnicy będą więc bardzo ciężki warunki, a jak wiemy Niemka nie jest królową jeśli chodzi o strzelanie zwłaszcza w stójce. W sztafecie zaliczyła ona aż 2 karne rundy. Dzisiaj wygra według mnie zawodniczka dobrze biegająca i lepiej radząca sobie na strzelnicy niż Miriam. Dla mnie jest to Darya Domracheva. Białorusinka świetnie biega, a jej umiejętności strzeleckie cenie zdecydowanie wyżej niż Niemki. W trudnych warunkach w sztafecie musiała tylko raz dobierać, wyprowadzając zespół Białorusinek na 8 miejsce. Groźna jak zawsze będzie Tora Berger, która podobnie jak Darya w czwartek miała tylko jedno pudło. Norweżka jednak nie co spuściła z tonu, nie jest już tak pewna na strzelnicy jak na początku sezonu, a także jej bieg nie jest fenomenalny. Jest jeszcze oczywiście Kaisa i Solemdal, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że mogłyby tutaj rywalizować o zwycięstwo. Jest także Soukalova oraz wysoko cenione po sztafecie Ukrainki, ale nie wydaje mi się, aby w tych warunkach potrafiły pobiec zbyt szybko. Dla mnie największe szanse ma Białorusinka.

 

http://obstawianie.com/sporty-zimowe-vt292,175.htm#1724238

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-05, 16:06 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Mistrzostwa Swiata Juniorów, godz. 14.00

Spotkanie: Szwecja - Stany Zjednoczone

Typ: under 6,5

Kurs: 1.6

Bukmacher: Expekt

Analiza: Finał Mistrzostw Świata w hokeju juniorów do lat 20. Zawody są rozgrywane w rosyjskiej Ufie. Faworytem są niby zawodnicy USA, ale chyba tylko i wyłącznie po kapitalnym meczu z Kanadą w półfinale, który wygrali 5:1. Wcześniej Amerykanie przegrali w grupie i z Kanadą 1:2 i z Rosją 1:2. Musieli graććwierćfinał, wygrany co prawda 7:0 z Czechami. Ale to co zagrali Czesi to katastrofa, 17 kar 2-minutowych i jedna 10-minutowa. Amerykanie wykorzystali 5 gier w przewadze. USA w turnieju zaliczyli 3 wyniku underowe i 3 overowe. Patrząc na dotchczasowe spotkania turnieju to Szwedzi prezentują się lepiej. Co więcej wygrali swoją grupę, odnosząc 4 wygrane, dało im to od razu przepustkę do półfinału. W półfinale ograli Rosjan po karnych. W pierwszych 20 minutach stłamsili gospodarzy, którzy po prostu nie istnieli na lodzie. Potem do głosu doszli Rosjanie, ale według mnie Szwedzi grali na obronę wyniku, bo prowadzili 2:0 po 1 tercji i niestety musieli zagrać dogrywkę i karne.

W bramce Amerykanów kapitalnie broniący z Kanadą Gibson (GAA 1,42, 95,4%). U SzwedówLundström (94,6%). Obaj prezentują się bardzo dobrze i nie liczę tutaj na zbyt wiele bramek. Według mnie stawka meczu ogromna, to tym bardziej przekonuje mnie do gry na under. Obie ekipy na pewno najpierw zabezpieczą bramkę, a w ofensywie może się coś uda strzelić. Under 6,5 gola to dobra opcja.

 

http://obstawianie.com/inne-ligi-hokejowe-mecze-miedzypanstwowe-vt123491.htm#1724241

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-08, 16:25 ]

:plus: 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykowka, Tauron Basket Liga, 5.01 16:00

Rosa Radom - Anwil Wloclawek

typ; -4,5 pkt Anwil

1,93

Pinnacle

Analiza

Dzis w spotkaniu kolejnej kolejki Tauron Basket Ligi, w Radomiu, miejscowa Rosa podejmie Anwil Wloclawek. Radomianie w ostatnim czasie zmienili trenera, Mariusza Karola na Wojciecha Kaminskiego, do zespolu doszedl rowniez nowy zawodnik, Ronald Dorsey. Czy te wszystkie zmiany podzialaja na radomska ekipe pozytywnie? Co trener Kaminski mogl zrobic z druzyna w niespelna dwa tygodnie? Moim zdaniem niewiele, a Rosa w ostatnim czasie grala slabo, czego efektem jest ostatnie miejsce druzyny w ligowej stawce. Anwil natomiast po bardzo slabym poczatku ustabilizowal juz swoja forme, nie przegrywa ze slabeuszami. A taka porazka przydarzyla im sie na poczatku sezonu u siebie, z Rosa, po bardzo slabym spotkaniu z obydwu stron. Dzis wiec wloclawianie przyjezdzaja do Radomia zadni rewanzu. Biorac pod uwage slaba forme radomian i mimo wszystko wiekszy potencjal kadrowy po stronie Anwilu, mysle, ze przyjezdni pewnie zwycieza w tym spotkaniu.

 

http://obstawianie.com/polska-liga-mezczyzn-2012-2013-vt123645.htm#1724248

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-08, 16:25 ]

:plus: 93

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: TENIS, DOHA

Data i godzina: 05.1.2013, 16.45

Spotkanie: Davydenko – Gasquet

Typ: 1

Kurs: 1.57

Bukmacher: Pinnacle

 

Finał w Doha zapowiada się interesująco. Davydenko, odkrycie i rewelacja tego turnieju, nie stracił jeszcze nawet swojego podania, co dowodzie rewelacyjnej formie. Wczoraj pokonał D. Ferrera w nieco ponad godzinę i Hiszpan nie maił za wiele do powiedzenia. Z kolei Francuz, męczył się nieco w tym turnieju, jego zwycięstwa nie były przekonujące. Wystarczy powiedzieć, że był blisko odpadnięcia z mało znanym zawodnikiem Zemlą. Sprawa finału wygląda następująco – jak Rosjanin zagra na sowim poziomie ze wczorajszego meczu, to nie będzie mieć problemów z wygraną, natomiast jeżeli jego wygrywająca „maszynka” zatnie się, to może być różnie. Ja stawiam na pierwszą opcję.

 

http://obstawianie.com/atpbrisbanechennaidoha-wtashenzhenbrisbaneauckland-vt124165.htm#1724251

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-08, 16:26 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Anglia / Liga 2 / 05.01.2013 / 16:00

Port Vale FC vs Plymouth Argyle FC

Typ - Port Vale over 1.5 gola

Kurs - 1.83

Bet365

 

Faworytem meczu sa gospodarze i to na nich postawie dzis pieniadze.

Port Vale jest na 2 miejscu w lidze i traci tylko 2 punkty do lidera.

Ostatnio mieli mieszane wyniki ale grali m.in. z Cheltenham,Rotherham czy Fletwood a wiec z zespolami z pierwszej "7" ligi.

Teraz przyjdzie im sie mierzyc z Plymouth,ktory zajmuje dopiero 21 miejsce ( na 24 ).

Plymouth z pewnoscia w formie nie jest,swiadczyc o tym moga ostatnie mecze,glownie chodzi o porazki z Wycombe i Bristolem ( 19 i 23 mijesca w tabeli ).

Port Vale strzeli tutaj gola jestem o tym przekonany,poniewaz w ostatnich 3 meczach rozgrywanych u siebie nie strzelili zadnego gola,przegrywajac 3 mecze w stosunku 0:2.

Dzis przychodzi pora na zwyciestwo i bramki na Vale Park.

 

http://obstawianie.com/anglia-pozostale-ligi-vt119631,50.htm#1724260

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-08, 16:26 ]

:plus: 83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: piłka ręczna, mecz towarzyski

spotkanie: Słowenia (-4,5) - Tunezja

typ: 1

kurs: 1,93

bukmacher: Bet365

godz: 15:00

analiza:

przed nami kolejny mecz towarzyski przed MŚ mężczyzn w Hiszpanii, tym razem naprzeciw siebie stają dwie drużyny które biorą udział w turnieju i raczej będą już grac na 100% swoich możliwości. Słoweńcy to bardzo solidna Europejska drużyna, po latach lekkiego kryzysu reprezentacja tego kraju zaczyna grać coraz lepiej i wygrywać ze światowymi potęgami. W turnieju Słowenia zmierzy się w grupie z Polską, Serbią, Arabią Saudyjską, Białorusią i Koreą Południową, patrząc na uczestników grupy powinni oni bez większych problemów awansować do fazy pucharowej. Sądzę, że będą walczyć o drugie miejsce w grupie z Serbią. Tunezja natomiast to drużyna tylko na skalę Afrykańską i nie sądzę aby mogła sprawić jakiejś z lepszych europejskich reprezentacji kłopoty. W MŚ ma dość trudną grupę w której znajdują się Brazylia, Argentyna, Niemcy, Francja i Czarnogóra i wszystko wskazuje na to, że Tunezyjczycy zajmą ostatnie miejsce grupie. Sądzę, że Słoweńcy odniosą przekonywujące zwycięstwo.

 

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,175.htm#1724277

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-08, 16:27 ]

:plus: 93

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie: Levante - Athletic Bilbao

05.01.2013 godz.16:00

Typ: Athletic Bilbao

Kurs: 3.01

Bukmacher: Pinnacle

 

Levante i to jest główna wiadomość dzis, grac musi bez najlepszego strzelca druzyny Obafemi Martins. On jest zawieszony teraz po piatej żółtej kartce w tym sezonie w ostatnim meczu przed przerwą świąteczną z Rayo Vallecano. Dostał żółtą kartkę w 29 minucie gry i wszystko było jasne, dla trenera Juana Igancio w tej chwili w następnym meczu musi grać bez niego, w przodzie . Juan Ignacio ma opcję w ataku z zwodnikeim z Maroka Nabil El-Zhar ale ma tylko jeden gol na koncie lub ex-gracz z Elche także jedną bramkę na koncie ma, jest to Angel. Roger Marti myślę zatrzyma się na ławce, więc jest to wielka szansa dla Bilbao. Bilbao lepiej grał w oddalonym miejscu niż na San Mames i to jest fakt. Dzisiaj z Aduriz, Muniain i Susaeta w ataku myślę Levante wygra mecz w Walencji.

 

W obronie Bilbao zagra z duetem Amorebieta-Laporte na srodku i to bardzo dobra wiadomosc dla mnie, po bokach zagraja De Marcos and Iraola. Defensywnymi pomocnikami beda dzis w Bilbao Gurpegi and Itturaspe wiec obrona naprawde bedzie solidnie dzis wygladala w Bilbao.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-08, 16:27 ]

:minus: 150

brak linka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkowka - Polska - PlusLiga

Spotkanie: Trefl Gdansk - AZS Częstochowa

Typ: AZS Czestochowa +1.5 seta

Kurs: 2.3

Bukmacher: Unibet

Data: 05.01.2013 godz.17:00

 

W Gdansku o godz. 17.00 dojdzie to ciekawego spotkania pomiedzy miejscowym Treflem a AZS-em Czestochowa. Obydwie druzyny plasuja sie na samym koncu tabeli ligowej PlusLigi. Trefl zajmuje 9 miejsce z dorobkiem 9 punktow, natomiast Czestochowa jest ostatnia z dorobkiem 4 punktow. W poprzedniej rundzie na poczatku listopada obie te ekipy mierzyly sie w Czestochowie i gora byli wtedy goscie wygrywajac 3-1. Pamietajmy jednak ze w Czestochowie graja sami mlodzi chlopcy i ciezko bylo im na poczatku sezonu poskladac swoja gre. Czestochowa bardzo slabo sobie radzi przed wlasna publicznoscia. Nie zdobyla nawet jednego punktu. Natomiast wszystkie swoje cztery oczka zdobyla po ostatnich trzech wyjazdowych tie-breakach.

 

10.11.12 Resovia - Czestochowa 2-3

24.11.12 ZAKSA - Czestochowa 3-2

15.12.12 Kielce - Czestochowa 3-2

 

Zdecydowanie lepiej gra im sie na wyjazdach. A ugranie na wyjezdzie tie-breaka z Zaksa czy niespodziewane zwyciestwo z Resovia pokazuja ze jest to druzyna waleczna i nieprzecietna. Z pewnoscia sa oni w stanie ugrac rowniez tie-breka ze slabo grajacym Treflem Gdansk, ktorego ostatnie wyniki we wlasnej hali nie zadowalaja.

 

10.11.12 Trefl - Effector 0-3

23.11.12 Trefl - Olsztyn 2-3

29.11.12 Trefl - Resovia 0-3

01.12.12 Trefl - Belchatow 0-3

15.12.12 Trefl - Jastrzebski 1-3

 

Licze ze w tym spotkaniu mlodziez bedzie gora i wygraja conajmniej 2 sety, chociaz chcialbym aby wygrali cale spotkanie.

 

http://obstawianie.com/plus-liga-2012-2013-vt123639,25.htm#1724304

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-08, 16:29 ]

:plus: 130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna: Primera Division

Data i godzina: 05.01.2013, 20:00

Spotkanie: La Coruna - Malaga

Typ: 2

Kurs: 2,3

Bukmacher: Tobet

 

 

Dziś o 20 w La Corunie konfrontacja drużyn z najsłabszą i najlepszą defensywa ligi, czyli Deportivo vs. Malaga. Gospodarze ostatnie zwycięstwo odnieśli 4 listopada ze słabiutka Mallorcą. W ostatnich 5 kolejkach La Coruna zdobyła tylko 2 punkty i zasłużenie zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 12 punktów. Jak już wcześniej wspomniałem gospodarze mają najsłabszą defensywę w całej lidze, gdyż w 17 meczach stracili aż 39 bramek, co daje średnią ponad 2 bramek w meczu. Faworytem tego starcia jest Malaga, która mimo wciąż trudnej sytuacji finansowej bardzo dobrze spisuje się zarówno w lidze hiszpańskiej, w której zajmuje 4 miejsce tuż za Realem Madryt, jak i europejskich pucharach, w których bez problemów awansowała z pierwszego miejsca do dalszej fazy Ligi Mistrzów. Malaga w ostatnich 3 meczach zdobyła komplet punktów. W ostatniej kolejce goście pokonali przed własną publicznością Real Madryt 3-2 i tym samym zmniejszyła stratę do Królewskich do dwóch oczek. Malaga może nie jest tak skuteczna w ofensywie jak pierwsza trójka ligi, ale może się poszczycić najlepszą defensywą. W 17 meczach Andaluzyjczycy stracili zaledwie 12 bramek. Bilans wyjazdowy Malagi to 3-3-2 i bramki 5-3. Goście zagrają dziś bez kontuzjowanych Julio Baptisty i Jeremego Toulalana. Natomiast La Coruna będzie musiała sobie dziś radzić bez Laure i Ayoze. Statystyki i forma prezentowana w ostatnim czasie przemawiają za zdecydowanym zwycięstwem gości. Mam nadzieję, że przerwa świąteczna nie wpłynęła negatywnie na formę Malagi i dziś przedłużą zwycięską passę. Stawiam na Malagę.

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,100.htm#1724309

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-08, 16:28 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (FA Cup)

Mecz: West Ham – Manchester United

Typ: Manchester United over 1,5 gola

Kurs: 1,61

Bukmacher: Bet365

Data: 05.01.2013 godz: 18:15

 

Analiza:

 

Już na tym etapie rozgrywek Pucharu Anglii los skojarzył dwa zespoły z Premier League: West Ham podejmie Manchester United. Faworytem meczu są goście, będący liderem rozgrywek ligowych i utrzymujący w ostatnich tygodniach wysoką formę. Duże wrażenie robi zwłaszcza ofensywa Czerwonych Diabłów – podopieczni Fergusona zdobyli w lidze już 54 gole, z czego aż 26 na wyjeździe. Dzisiaj możliwe są korekty w składzie, odpoczywać mają Evra, Carrick i van Persie – ale MU ma bardzo mocną ławkę rezerwowych, tacy gracze jak Kagawa, Hernandez czy Welbeck wcale nie muszą osłabić siły uderzenia. A nawet, chcąc się pokazać menagerowi mogą rozegrać dobre spotkanie.

Jestem przekonany, że goście zagrają ofensywnie, koniecznie chcąc rozstrzygnąć sprawę awansu już dzisiaj, bowiem przy napiętym kalendarzu powtórka meczu jest tym czego Ferguson obawia się najbardziej. West Ham u siebie potrafi być groźny, ale w defensywie nie imponuje, właściwie w każdym meczu tracąc gole, a dziś również kilku graczy ma odpoczywać, co w takim zespole jak West Ham może wywołać znacznie większe spustoszenie niż w ekipie Czerwonych Diabłów. Dlatego spodziewam się, że goście strzelą przynajmniej dwa gole, co powinno dać im przy okazji awans do kolejnej rundy.

 

 

 

http://obstawianie.com/puchary-anglii-vt117962,25.htm#1724314

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-08, 16:29 ]

:plus: 61

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - FA CUP

Spotkanie: West Ham - Manchester Utd

Typ: Manchester United wygra do zera

Kurs: 3,25

Bukmacher: Bet365

Data: 05.01.2013 godz. 18:30:00

 

Dzisiaj za niespełna godzine odbędzie się bardzo interesujące spotkanie w Pucharze Anglii. Na Upton Park gospodarze tego spotkania będą podejmować Czerwone Diabły.

Moim typem na dzisiejsze spotkanie jest zwycięstwo Czerwonych Diabłów bez straty bramek. Zapewne Sir Alex Ferguson postawi dzisiaj na taktyke defensywną i

podstawowym warunkiem w meczu będzie nie stracenie bramki. W defensywie zagrają: Smalling, Evans, Vidić oraz Büttner. W lidze graczy Czerwonych Diabłów przedstawiać

nie trzeba. 1 miejsce w ligowej tabeli 17 zwycięstw remis i 3 porażki jest to bardzo dobry wynik jak na pierwszą połowę sezonu. Ważne jest to że podobieczni SAF'a

nie muszą się martwić już o lige gdy mają aż 7 punktów przewagi nad drugim Manchesterem City. West Ham obecnie zajmuje 11 pozycje z dorobkiem 26 punktów (7-5-3).

W obu ekipach są kontuzje w składach: W ekipie West Hamu nie zagrają: Carroll, Diame oraz niepewny gry jest Cole. W Czerwonych Diabłach na pewno nie wystąpi

Wayne Rooney, Nani oraz Anderson.

 

W poprzednich pojedynkach lepiej prezentowały się Czerwone Diabły:

 

28.11.12 PRE Manchester Utd-West Ham 1 : 0

02.04.11 PRE West Ham-Manchester Utd 2 : 4

30.11.10 CAP West Ham-Manchester Utd 4 : 0

28.08.10 PRE Manchester Utd-West Ham 3 : 0

23.02.10 PRE Manchester Utd-West Ham 3 : 0

05.12.09 PRE West Ham-Manchester Utd 0 : 4

08.02.09 PRE West Ham-Manchester Utd 0 : 1

29.10.08 PRE Manchester Utd-West Ham 2 : 0

03.05.08 PRE Manchester Utd-West Ham 4 : 1

29.12.07 PRE West Ham-Manchester Utd 2 : 1

 

Składy obu ekip:

 

West Ham United: Jaaskelainen - Demel, Collins, Tomkins, Potts - Diarra, Nolan, Collison, J. Cole - Vaz Te, C. Cole.

Rezerwa: Spiegel, Reid, Jarvis, Taylor, Noble, Spence, Lee.

 

Manchester United: De Gea - Smalling, Evans, Vidić, Büttner - Rafael, Scholes, Cleverley, Kagawa - Welbeck, Hernandez.

Rezerwa: Lindegaard, Ferdinand, Valencia, Giggs, Young, van Persie, Macheda.

 

Osobisty Typ: 0-2

 

http://obstawianie.com/puchary-anglii-vt117962,25.htm#1724318

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-08, 16:30 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...