Skocz do zawartości

Typy na dzień 13.01.2013


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

a

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

13.01.2013 14:30

Piłka nożna/ANGLIA: Premier League

Manchester Utd - Liverpool

Typ: Manchester Utd

Kurs: 1,93 (Pinnacle Sports)

Analiza:

 

Mecz od lat uznawany za wielki szlagier Premier League. Pojedynek lidera z drużyną która zajmuje 8 miejsce. Manchester w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze, mimo, że często nie zachwyca stylem, to punkty zdobywa. W 21 meczach wygrali 17, tylko 3 razy przegrali. Świetnie spisują się na Old Trafford, gdzie wygrali 9 spotkań, przegrali tylko jedno ( z Tottenhamem, 2:3). Liverpool zaś na 21 spotkań, odniósł 8 zwycięstw, 7 remisów i 6 porażek. Ich bilans meczów wyjazdowych jest dosyć wyrównany, 3 zwycięstwa (QPR,West Ham,Norwich), 4 remisy i 3 porażki (Stoke,Tottenham,West Brom). Oba zespoły znajdują się obecnie w niezłej formie. Jeśli chodzi o kontuzje to w Manchesterze na pewno nie zagrają: Anderson, Rooney i Nani, w Liverpoolu zaś, na pewno nie zagrają: Borini i Kelly. W pojedynkach H2H, w ostatnich 10 spotkaniach, można było zaobserwować: 4 zwycięstwa Liverpoolu, 5 zwycięstw Manchesteru i 1 remis, jednak jeśli chodzi o mecze na Old Trafford, to sytuacja nie jest już tak dobra dla Liverpoolu. W 10 ostatnich spotkaniach, Manchester triumfował 8-krotnie, a tylko 2 razy lepszy okazywał się Liverpool. Smaczku spotkaniu dodaje fakt, że mecz poprowadzi jeden z najlepszych sędziów świata - Howard Webb, uznany przez sympatyków innych angielskich ekip za wielkiego fana Man-U. Mam nadzieje, na dobre widowisko (bez błędów sędziowskich..no chyba, że na korzyść Man-U :piwo1: ) i wygraną czerwonych diabłów!

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,450.htm#1726382

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-14, 18:01 ]

:plus: 93

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Ligi Angielskiej, godz 14:30

Manchester United - Liverpool

TYP: over 2,5

KURS: 1,61

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza:

 

Jutro o godzinie 14.40 rozpocznie się hitowe starcie pomiędzy zespołem Manchesteru United a zespołem Liverpoolu. Ale również w ten dzień jeszcze jeden mecz bardzo ciekawy zostanie rozegrany a mówię tutaj o spotkaniu Arsenalu z zespołem Manchesteru City. Ale ja jednak wybrałem mecz pomiędzy Czerwonymi Diabłami a zespołem The Reds. Faworytem oczywiście bukmacherzy wyznaczają gospodarzy tego meczu ale nie można zapominać że goście ostatnio zaczęli grać bardzo dobrze i w tym meczu mogą troszkę na brudzić. Gospodarze w lidze znajdują się na pierwszej pozycji z dorobkiem 52 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 10 meczy w których to 9 meczy wygrali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 28 goli i stracili 13 bramek. Na wyjeździe natomiast rozegrali w tym sezonie 11 meczy w których to osiem meczy wygrali, jeden mecz zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 26 goli i stracili 15 bramek. A więc jak widać w tym sezonie bardzo dobrze się wprowadzili i grają naprawdę bardzo dobrze. Natomiast goście w lidze znajdują się na ósmej pozycji z dorobkiem 31 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni 11 meczy w których to pięć meczy wygrali, trzy mecze zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 17 goli i stracili oni 10 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 10 meczy w których to trzy mecze wygrali, cztery mecze zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 17 goli i stracili 16 bramek. A więc jak widać w tym sezonie spisują się źle bo powinni znajdować się wyżej w tabeli. Ostatnie mecze w lidze oba zespoły wygrały Manchester wygrał z Wigan 4:0 a Liverpool wygrał 3:0 z zespołem Sunderlandu. Moim zdanie w tym sezonie oba zespoły mają inne cele i sądzę że over 2.5 goli powinno spokojnie wpaść bo oba zespoły strzelają dosyć dużo goli a i uważam że jednak gospodarze wygrają po zaciętej walce 2:1 lub nawet mogą wygrać 3:2. Powiem szczerze że się waham co postawić czy na Manchester czy over 2.5 gola sądzę że oba typy powinny spokojnie wejść a powiedzmy szczerze większy kurs jest na zwycięstwo gospodarzy bo około 1,90 zł. Przekonuje mnie to że jednak Liverpool nie grał z dobrymi zespołami a Manchester poradził sobie z City i dlatego też stawiam że gospodarze tego meczu odniosą zwycięstwo ale również zachęcam do postawienia over 2.5 gola bo także powinien ten typ wpaść. Kolega wyżej mnie uprzedził a więc ja postawię w tym meczu over 2.5 ;)

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,450.htm#1726394

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-14, 18:01 ]

:plus: 61

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13.01.2012 (03:00)

Koszykówka - NBA

Dallas Mavericks - Memphis Grizzlies

over 186.5

Kurs: 1.80

Bet365

 

Dla mnie to spotkanie wydaje się bardzo ciekawe, nie tylko z faktu że jestem kibicem Mavericks ale również z tego, że O.J. Mayo będzie grał przeciwko swojemu byłemu zespołowi.

Ale do rzeczy....

Spotkane obu zespołów będzie drugim spośród 4 które te rozegrają między sobą w ramach Konferencji Zachodniej.

Łyk statystyki...

Grizzlies zajmują 4 miejsce mając bilans 24:10 a Mavs 12 z bilansem 14:23.

Dla Mavericks czas najwyższy czas najwyższy aby odrabiać straty, wygrywać i zbliżać się do miejsc gwarantujących udział w Play-offs...jednak to nie będzie łatwe bo skład drugi sezon jest eksperymentowany...

Mavsi wyrali wreszcie ostatnie z Kings po dogrywce ( pierwsza wygrana dogrywa w tym sezonie z 8 do tej pory odbytych).

W pierwszym spotkaniu w tym sezonie 22 grudnia padł wynik 92:82 dla Memphis, ale trzeba zaznaczyć, że wtedy nie grał wracający po kontuzji kolana Dirk Nowitzki.

Dirk teraz gra, ale jeszcze nie na pełnych obrotach i ze spotkania na spotkanie przebywa na parkiecie dłużej.

W ostatnim spotkaniu z Kings razem z dogrywką rozegrał 40 minut ale był mało skuteczny.

Co do Grizzlies to wygrali ostatni z San Antonio Spurs, gdzie do wygranej doprowadzili ich przede wszystkim Rudy Gay i Zach Randoph... o których się mówi, że mogą jeszcze do lutego zostać wymienieni, w co akurat nie wierzę...przynajmniej nie w tym sezonie.

Na początku wspominałem o Mayo....który po przyjściu do ekipy z Dallas zaczął bardzo dobrze grać, później w okresie świąteczno-noworocznym była zniżka formy a teraz znowu jak dla mnie dobrze gra.

O.J Mayo właśnie przed tym sezonem przyszedł jako wolny agent z Grizzlies gdzie był przeważnie rezerwowym i jego talent był tłumiony, a trzeba dodać, że to nr. 3 draftu w 2008 roku.

Liczę na wyrównaną grę...a może nawet na dogrywkę :)

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,175.htm#1726404

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-14, 18:02 ]

:plus: 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna , Liga Sagres Portugalia

Spotkanie: Benfica - FC Porto

Data i godzina : 13.01.2013

Typ: Over 2.5

Kurs: 2.00

Bukmacher: Bet365

 

 

Nie bardzo rozumiem dlaczego kurs na over 2.5 w spotkaniu Benfy z Porto jest tak wysoki. A nie rozumiem z kilku przyczyn, po pierwsze chodzi o statystyki a te jednoznacznie wskazuja na overowy mecz. Benfica to najbardziej overowa druzyna ligi portugalskiej, w 13 spotkaniach obecnego sezonu Benfica tylko 2 krotnie osiagnela wynik ponizej 3 bramek, byly to spotkania u siebie z Olhanense 2-0, oraz na wyjezdzie z Rio Ave 1-0. Natomiast Porto w 12 spotkaniach ma bilans 7 over/5 under, gdzie w ostatnich 3. spotkaniach padl wlasnie wynik ponizej 2.5 co jeszcze w tym sezonie Porto sie nie przytrafilo i mysle ze okolo 23 ta seria sie zakonczy.

Kolejna sprawa to bezposrednie spotkania pomiedzy zespolami. Tutaj rowniez wszystko wskazuje na wynik 3-4 bramkowy. Otoz 5 ostatnich spotkan zakonczylo sie wynikiem powyzej 2 bramek, a 4 z nich powyzej 3 bramek. Swoj typ opieram tylko i wylacznie na statystykach bo tego typu zaklady ciezko jest opierac na aktualnej formie zespolow i sposobie ich gry w innych spotkaniach bo nie ma to wplywu na ilosc bramek w danym spotkaniu. Licze na to ze tradycji stanie sie zadosc i po raz kolejny w spotkaniu na szczycie portugalskiej ligi Sagres padnie wynik over 2.5, a kurs wystawiony na to spotkanie wg. mnie zacheca do zagrania. Dla mniej zdecydowanych over 1.5 po kursie 1.3 tez nie jest najgorszym rozwiazaniem.

 

http://obstawianie.com/portugalia-vt119663,75.htm#1726443

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-14, 18:03 ]

:plus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz 14:30

Manchester United - Liverpool

TYP: Liverpool strzeli powyżej 1.5 gola

KURS: 2.65

BUK: Bwin

Analiza:

 

Obrona United w tym meczu jest dziurawa jak ser szwarcarski. Traca bramki i u siebie i nawyjeździe. Kiedyś mieli mega onbrone, bo mieli 2 ściany środku obrony. Takiej paryjak Vidic - Ferdinand par lat temu, to u nich pewnie jakiś cżas nie bedie. W środku Carrick zapewnia jakość, ale sam nie powstrzyma świetnego Gerrada. W mojej ocenie Liverpool ma spore szanse na wygranie walki w środku. swietny Lucas nie jeden raz przechwyci piłkę. To może dać szanse,na sproą ilość kotr. W ataku świetny Suarez, on potrafi i lub i grac przeciwko United. Ro temu strzlił gola, tutaj. 2 sezonu temu zagrał jeden z najlepszych meczu w życiu na Anfield, kiedy Liverpool wygrał 3-1. Ostatnio w dobrej formie nawest Downing, Nie liczę zbyt wiele na Sterlinga, ale te 2, 3 akcje powinien wytworzyć. W mojej ocenie szykuje się świetny o ofenwyny mecz. United ma wilką moc w przodzie, ale braknie Rooney`a, a bez niego moc spada o połowę. Myślę, ze Liverpool ma tytaj spore szanse na zwycięstwo i na ostrzelanie bramki United.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,450.htm#1726446

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-14, 18:03 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Włochy Seria A

Spotkanie: Torino – Siena

Typ: over 2 azjan

Kurs: 1.71

Bukmacher: Pinnacle

Godz. 12.30

Analiza:

20 kolejka Seria A i pojedynek pomiędzy Torino a Sieną.

Ekipa Torino to tegoroczny beniaminek rozgrywek jak na razie plasują się na bezpiecznej 14 pozycji i w zanadrzu mają cztery punkty przewagi nad stref spadkową. Po 19 kolejkach udało im się zgromadzić na koncie 20 punktów, bilans 4-9-6, bramki 20:22 –średnia 2.2. Na własnym boisku jakieś rewelacji nie ma 9 meczy 3 zwycięstwa 2 remisy i 4 porażki, bramki 11:12 – średnia 2.6 czyli dość wysoko.

Siena natomiast zamyka ligową stawkę na koncie tylko 11 punktów, bilans 4-5-10, bramki 17:28 –średnia 2.4. Strat do bezpiecznej pozycji wynosi już 6 oczek kolejna porażka znacznie przybliży widmo spadku. Na wyjazdach bardzo słabo 1-2-6, bramki 9:16.

Obie do ekip szczególnie mocnych w ofensywnie nie należą, do tego jest to liga włoska jednak typ na over naprawdę warty gry z kilku powodów. Najważniejszy to brak obronny u gospodarzy czterech podstawowych graczy z tej formacji z różnych powodów dziś nie może zagrać A.Ogbonna 11 meczy, M.Darmian 18 mecz, K.Glik 17 meczy, S.Masiello 10 meczy. Z składu wypadł także defensywny pomocnik Vives 11 spotkań. Goście też bez ważnego obrońcy Angelo.

Torino w ostatnich meczach dość dobrze się prezentowało, u siebie jak zwykle grają bardzo walczenie Zdają sobie sprawę z tych ogromnych braków w tyłach dlatego zagrają troszeczkę odważniej by zniwelować tą stratę a jak wiadomo najlepszą obronną jest atak. Siena ostatnio katastrofalna forma pięć porażek z rzędu ale trzeba przyznać mieli niezwykle trudny terminarz: Napoli, Roma, Fiorentina i Milan. Stracili w tych pojedynkach 14 bramek widać formacja obronna to nie jest ich atut. Dziś dostają rywala z którym spokojnie powinni powalczyć. W tym pojedynku interesują ich tylko trzy punkty bo tak jak wspomniałem trochę wyżej strata do bezpiecznej pozycji robi się nieciekawa. A fakt że gospodarze zdziesiątkowani w obronie pozwoli im to zagrać odważniej w przodzie bo takie straty trzeba wykorzystywać. Bardzo ważny pojedynek dla losów w dolnych rejonach tabeli, Siena braki w obronnie gospodarzy powinni wykorzystać, natomiast Torino u siebie ze zdobywaniem bramek problemu nie mają, stąd mój typ na over azjatycki.

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,50.htm#1726470

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-14, 18:04 ]

:plus: 71

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy, Serie A; g.15:00

Spotkanie: AC Parma - Juventus Turyn

Typ: Powyżej 3.5 goli

Kurs: 3.40

Bukmacher: William Hill

 

W ostatniej kolejce Juventus Turyn dość niespodziewanie przegrał na własnym boisku 1-2 z Sampdorią Genuą. Dziś zapewne kibice jaki i piłkarze "Starej Damy" liczą na rehabilitacje w starciu z AC Parmą, choć trzeba przyznać, że nie będzie to łatwe zadanie. Parma bowiem w ostatnich 3 kolejkach zdobyła komplet punktów, strzelając przy tym 8 bramek, widać więc, że piłkarze Gialloblu są w ostatnio w dobrej formie więc myślę, że zapowiada się na naprawdę niezłe widowisko na Stadio Ennio Tardini.

Mój typ na to spotkanie to over 3.5 goli. Juventus to drużyna, która w tym sezonie strzeliła już 40 bramek, lepszym bilansem mogą pochwalić się już tylko gracze AS Roma (43), Parma natomiast jest ostatnio w gazie o czym już wspomniałem (3 mecze 9 punktów i 8 bramek strzelonych).

Patrząc na historię spotkań między tymi ekipami to w dwóch ostatnich spotkaniach owszem mieliśmy dwa undery (0-0 i 2-0 dla Juve) ale we wcześniejszych spotkaniach wysokie overy w meczach Parmy z Juventusem były notowane: 4-1 w sezonie 2011/12 dla Juve, sezon wcześniej 4-1 dla Parmy, w sezonie 2009/10 3-2 dla Parmy i jeszcze kilka spotkań ze wcześniejszych sezonów. Można więc powiedzieć, że ostatnio jedno spotkanie w sezonie kończyło się undrem natomiast drugie over (w tym wypadku 3.5). Jeżeli dzisiaj miała by zostać zachowana ta tendencja to przynajmniej 4 bramki kibice na Stadio Ennio Tardini powinni zobaczyć.

Jeśli chodzi o sytuację kadrową to w drużynie Donadoniego zabraknie dwóch ostatnio podstawowych obrońców Benalouane i Lucarelliego a także nie zagra kontuzjowany od dłuższego czasu Galloppa. Antonio Conte natomiast nie może skorzystać z usług Marchisio, Pepe, Chielliniego czy Bendtnera.

 

 

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,75.htm#1726480

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-14, 18:08 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz 19.05

Spotkanie: Milwaukee Bucks u Toronto Raptors

Typ: 2

Kurs: 1.77

Bukmacher: WilliamHill

Analiza: Wydaje mi się, że Raptors po kontuzji Barganiego zaczęło grać o wiele lepiej. Początek sezonu ten zespół miał fatalny. Tylko 4 wygrane w 23 pierwszych grach. Potem jednak 10 wygranych w 13 meczach i dzisiaj Raptors kończą serię 6 meczów domowych. Wygrali z Blazers, 76ers oraz Bobcats. Przegrali z Kings i Thunder. Bucks z pewnościąsą w zasięgu gospodarzy i tak też obstawiam. Drużyna Raptors na własnej hali jest bardzo solidna o czym świadczy bilans 10-7. Co więcej goście ostatnio grają bardzo często i co ciekawe raz w domu raz na wyjeździe. To z pewnością nie wpływa dobrze na kondycję. Bucks ostatnio grali 9.1, 10.1, 12.1 i dzisiaj kolejny mecz i znowu wyjazd i co więcej spotkanie zaplanowano na bardzo wczesną godzinę. Wczoraj dostali w BMO Harris Bradley Center 87:103 z Pistons. Milwaukee może mieć spory problem z dynamiką, o czym zresztą już powiedział po wczorajszym spotkaniu trener Bucks. Raptors w pierwszych 23 grach rzucali średnio 95ppg, w ostatnich 13 już 99ppg. A średnio tracą zaledwie 90ppg. Co też ważne to bardzo słaba gra w ostatnich meczach lidera gości Ellisa. Goście to oczywiście Jennings i Ellis, jeśli Raptors ich przytrzymają to nie powinno być kłopotów z wygraną.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624.htm#1726545

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-14, 18:09 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19:30 13.01 Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania Piłka Ręczna

spotkanie Czarnogóra - Francja

typ Francja: 30.0 under

kurs 1,85

Tobet

 

Czarnogórcy wczoraj zawiedli- cały mecz gonili wynik z Argentyna, bardzo słabo w ataku i przede wszystkim w obronie, chyba nie najlepiej przygotowani do tych mistrzostw.Dzisiejszy rywal to dużo wyższa pulka trójkolorowi zagrali wczoraj bardzo spokojnie -typowy 1 mecz w turnieju, po prostu żeby wygrać jak najniższym nakładem sil .Dali rzucić Tunezji sporo bo 27 bramek ogólnie nie był to ich najlepszy występ, ale jest to zespól typowo turniejowy rozkręcający sie z meczu na mecz.Francja powinna wygrać to spotkanie w miarę spokojnie jeśli poprawia wiele czynników w grze, myślę ze ten mecz będzie inaczej wyglądał. W każdym elemencie Karabatic i spółka sa lepsi od bałkańskich rywali, jeśli ci nie poprawia gry w obronie oraz w ataku to Francja zasypie ich kontrami, maja lepszych skrzydłowych. Ja jednak liczę na dużo mobilizacje w grze Czarnogórców, którzy będą sie chcieli zrehabilitować- wyjdą na maksa zmobilizowani, staną twardo w obronie na Lini. Przewiduje sporo fauli brzydkiej gry- kar I karnych. Myślę ze to może byc trudne spotkanie dla Francji jeśli rywale zagrają na 100% swoich możliwości, bardzo konsekwentni ,imo linia myślę bardzo wysoka przekroczyć 30 bramek to sporo w takim meczu.

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62.htm#1726552

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-14, 18:10 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz 14:30

Manchester United - Liverpool

Typ: Manchester wygra, a w meczu wpadnie powyżej 2,5 bramki

KURS: 2.55

BUK: Bwin

 

Dzisiaj w angielskiej pierwszej lidze dwa ciekawe spotkania z udziałem drużyn z Manchesteru. Na Old Trafford Manchester United zmierzy się z Liverpoolem, a w Londynie Arsenal podejmuje Manchester City. Ja wybrałem na dzisiaj spotkanie czerwonych diabłów, a konkretnie typ że ManUtd wygra i w meczu wpadnie powyżej 2,5 bramki. Nie będę się powtarzał, powyżej są już 3 analizy do tego spotkania ( tak przy okazji, marcin985 kursów nie podaje się w złotówkach). Od siebie tylko dodam że z stadionu Manchesteru ciężko wywieźć choćby punkt, na 100 ostatnich meczów ligowych United przegrał tylko 7 i 6 zremisował wygrywając 87 spotkań. A za overkiem przemawia fakt że dużo spotkań obie druzyny kończą z wynikiem powyżej 2,5 bramki, w przypadku Manchesteru 16 na 21 z czego 8 na własnym stadionie, a Liverpool 13 na 21 z czego 7 na wyjeździe. Ostatnie pięć spotkań pomiędzy drużynami również skłania do zagrania mojego typu.

11/02-12 Premier League Man Utd vs. Liverpool 2:1

09/01-11 Puchar FA Man Utd vs. Liverpool 1:0

19/09-10 Premier League Man Utd vs. Liverpool 3:2

21/03-10 Premier League Man Utd vs. Liverpool 2:1

14/03-09 Premier League Man Utd vs. Liverpool 1:4

Mam nadzieję że Manchester nie powtórzy wyczynu PSG i Realu i typ siądzie.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,450.htm#1726568

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-14, 18:11 ]

:plus: 155

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Piłka ręczna, Mistrzostwa Świata panowie

spotkanie: Brazylia - Argentyna

typ: Argentyna wygra różnicą 4-6 bramek

kurs: 3.50

bukmacher: Bet365

godz: 15:00

analiza:

przed nami druga runda meczy w grupie A MŚ piłkarzy ręcznych rozgrywanych w Hiszpanii, naprzeciw siebie stają mistrz Ameryki Argentyna i wicemistrz Brazylia. Oba zespoły mają już za sobą pierwszy mecz w turnieju Argentyńczycy wygrali z Czarnogórą 28:26, natomiast Brazylia dostała lanie od Niemców 33:23. W roli faworytów upatrywani są gracze Argentyny, którzy bardzo dobrze zaprezentowali się w pierwszym meczu turnieju wygrywając z wcale nie słabą (awansowała do turnieju kosztem potęgi światowego handballu Szwecji) Czarnogórą. Dodatkowo w ostatnich latach Argentyna regularnie ogrywa Brazylię w finałach mistrzostw Ameryki oraz ma większe obycia na arenach MŚ w 2011 roku w grupie wygrali z Chile, Słowacją i Szwecją(!) oraz zremisowali z Koreą Południową. Co prawda w kolejnej fazie przegrali wszystkie mecze, ale ogólna postawa drużyny była bardzo na plus. Brazylia w tym turnieju jak i we wszystkich poprzednich nie prezentuje sie za dobrze w potrafi wygrywać tylko z drużynami z Afryki. Sądzę , że Argentyna odniesie wyraźne zwycięstwo, do którego poprowadzą ją bracia Simonet.

 

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,200.htm#1726589

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-14, 18:12 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna (Mistrzostwa Świata)

Mecz: Chile - Islandia

Typ: Islandia (-12,5 handicap)

Kurs: 2,35

Bukmacher: Bwin

Data: 13.01.2013 godz: 15:45

 

Analiza:

 

W drugiej kolejce spotkań grupy B spotkają się drużyny Chile i Islandii, które swoje pierwsze spotkania przegrały. O ile Chilijczycy mogą być nawet zadowoleni z nikłej, dwubramkowej porażki z Macedonią, o tyle dla Islandii przegrana z Rosją może stanowić duży problem. W grupie jest jeszcze przecież bardzo silna Dania i Islandczycy mogą zająć dopiero trzecie miejsce w grupie.

 

Dziś jednak staną przed szansą na poprawienie sobie nastrojów i sądzę że zechcą ją bezlitośnie wykorzystać i nastrzelać egzotycznemu rywalowi tyle bramek ile tylko się da. Zawodnicy z Chile nie są przyzwyczajeni do grania codziennie meczów na najwyższym poziomie i podejrzewam że wysiłek włożony we wczorajszy wyrównany mecz z Macedonią mocno się dzisiaj odbije na ich postawie. A jest to zespół któremu zdarzały się już porażki różnicą kilkunastu bramek z rywalami ze światowej czołówki, Islandia z kolei gra szybko w ataku, potrafi błyskawicznie zdobywać bramki i budować wysoką przewagę. Jeśli złapie dziś szybko właściwy rytm to rozmiary zwycięstwa mogą być bardzo okazałe.

 

 

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,200.htm#1726596

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-14, 18:12 ]

:plus: 135

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka ręczna, Mistrzostwa Świata, 13.01.2013 17:20

Spotkanie:Tunezja - Niemcy

Typ:Niemcy - 5,5

Kurs: 3,30

Bukmacher: Bwin

Analiza:

 

Dziś przed nami kolejny dzień emocji związanymi z Mistrzostwami Świata w piłce ręcznej mężczyzn. Nasi szczypiorniści po zwycięstwie nad Białorusią 24-22 mają dzień przerwy. Skupiłem się zatem na innych spotkaniach ,a moja uwaga szczególnie zatrzymała się na meczu Tunezja-Niemcy. Faworytem tego meczu są oczywiście nasi zachodni sąsiedzi posiadający najlepsza klubową ligę na świecie. Ekipa ta posiada naprawdę silny zespół, jednak ostatnio brakuje im sukcesów międzynarodowych i na tym turnieju nie są stawiani w roli faworyta. Moim zdaniem Niemcy podobnie jak Polacy mogą być czarnym koniem tej imprezy.Rozpoczęli bardzo dobrze wygrywając wczoraj z Brazylia 33-23 udowadniając swą wyższość zwłaszcza w 2 połowie meczu. W tym spotkaniu zabrakło ewidentnie solidnego przygotowania fizycznego Brazylijczykom, i świetnie zawsze przygotowani w tym elemencie Niemcy pozbawili złudzeń w dalszej części spotkania. Nasi sąsiedzi to bardzo dobra drużyna, która przygotowując się do mistrzostw prezentowała się bardzo dobrze pokonując i remisując z wielkimi nieobecnymi Szwedami oraz pewnie ogrywając nieprzewidywalnych Rumunów. Tunezja jako mistrz Afryki wczoraj niespodziewanie uległa Francji tylko trzema bramkami za sprawą głównie złej skuteczności trójkolorowych. Stracili w tym spotkaniu dużo siły , na pewno więcej niż dzisiejsi rywale, którzy przez całą 2 połowę kontrolowali przebieg gry. Obie Reprezentacji grali ze sobą już kilkakrotnie . W 5 oficjalnych spotkaniach Niemcy za każdym razem byli górą wygrywając : 26-24, 30-21,35-28,26-24 i 2 lata temu w mistrzostwach świata 36-26. Kursy jakie bukmacherzy wystawili są o dziwo według mnie wysokie na Reprezentację Niemiec. Postanowiłem zagrać z handicapem minusowym 5,5 bramki na drożynę prowadzoną przez HEUBERGERA Martina. Kurs jest świetny i nie sądzę, aby Tunezyjczycy zagrali równie dobry mecz jak wczoraj. Ostra , twarda gra w obronie Niemiec powinna przynieś sporą przewagę . Jest to silna kadra , świetnie przygotowana fizycznie. W grupie zagrają jeszcze z Czarnogórą , Argentyną i Francją . Dzisiejsze zwycięstwo przybliży ich do awansu z 2 pierwszych miejsc co jest bardzo ważne w dalszej fazie turnieju. Stawiam na pewną wygrana drużyny , która posiada zdecydowanie lepszy team

 

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,200.htm#1726600

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-14, 18:12 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkowka WŁOCHY: Serie A1 16.30

Spotkanie: Vibo Valentia - Cuneo

Typ: Vibo Valentia -1,5 seta

Kurs: 2.75

Bukmacher: Bwin

Godz. 16.30

Analiza:

 

 

JUz tylko pół godziny dzieli nas od rozpoczęcia kolejnej serii spotkan Wloskiej serie A1 .Jak widac rozpoczela sie runda rewanżowa i kazdy zespol bedzie grac a przynajmniej starac sie grac jak najlepiej potrafi gdyz jak widac az dziesiec zespolów awansuje do fazy play off lecz juz teraz trwa walka o jak najlepsza pozycje zeby w nastepnej fazie trafic na jak najsłabsza ekipe. Dzisiejszy mecz Vibo Valentiny zapowiada sie moim zdaniem niezwykle jednostronny ,co prawda gospodarze przegrali trzy ostatnie spotkania lecz byly to niezwykle trudne mecz z takimi zespolami jak Trientino , LUbe Banke Macerata , czy tez Modena .dzis spotkaja sie z ekipa majaca minimalnie lepszy bilans, Vibo Valentina ten mecz poprostu musi wygrac zeby wkoncu zdobyc punkty poniewaz juz w nastepnej kolejce spotka sie z niezwykle silną Piacenza .Wielka przewaga gospodarzy jest statystyka spotkan u siebie gdzie to na szesc meczy stracili 6 gemow z tym az trzy w przegranym mecz3-0 z Trientino wiec tak naprawde .z koleji Cuneu az cztery porazki i tylko 9 gemow wygrane na siedem meczy .Ekipa gosci ostanio ewidentnie nie w formie az 3 porazki ostanio z ligowymi ,,slabiakami'' nie pozwalaja im spokojnie myslec o triumfie dzis .Obie ekipy spotkaly sie pod koniec roku i zakonczyl sie gładkim zwyciestwem VIbo 3-0 .Patrzac na przyszlych rywali Vibo Valentina taki mecz jak dzis niepownien sie zakonczyc sie innym wynikiem jak wysokie zwycięstwo . Stawiam pewne 3-0 dla Vibo

 

 

http://obstawianie.com/lega-pallavolo-2012-2013-vt123572.htm#1726612

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-14, 18:13 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Primera Division

Spotkanie: Malaga - FC Barcelona

Typ: Lionel Messi strzeli co najmniej dwie bramki

Kurs: 2.60

Godz: 21:00

Bukmacher: Unibet

 

 

Analiza: Lider ligi hiszpańskiej FC Barcelona w ostatnim dzisiejszym spotkaniu zmierzy się w spotkaniu wyjazdowym z ekipą Malagi. Faworyt tego spotkania jest tylko jeden, zespół gości. Barcelona, która w ostatnich spotkaniach pokazuje, że jest w bardzo dobrej formie w spotkaniach wyjazdowych z Malagą przeważnie radziła sobie bez większych problemów, strzelając dużo bramek. Dzisiaj swój typ skupiam na najlepszym strzelcu ostatniego sezonu Leo Messim. Messi jest w dobrej dyspozycji i strzela dużo bramek. W tym sezonie ma już na swoim koncie 27 trafień w La Lidze. Ciekawostką jest, że Messi w sześciu ostatnich spotkaniach wyjazdowych zdobywał co najmniej dwie bramki a w dwóch ostatnich spotkaniach z Malagą strzelił po trzy bramki. Malaga na swoim boisku nie graj najgorzej jednak różnica jaka dzieli obydwa zespoły jest bardzo duża. Tito Vilanova preferuje ofensywny styl gry, z naciskiem na grę pod Messiego co daje argentyńczykowi bardzo dużo sytuacji do strzelenia gola, których jak wiemy wykorzystuje naprawdę sporo. Wszystkie ewentualne rzuty karne wykonuje Messi co jeszcze bardziej zwiększa szanse na zdobycie dwóch bramek w tym meczu (oczywiście jeżeli jedenastka zostanie podyktowana). Argentyńczyk odpoczywał w ostatnim meczu pucharowym z Cordobą więc wydaje się, że będzie w dobrej dyspozycji po odpoczynku. Typ na strzelenie przez Messiego co najmniej dwóch goli w dzisiejszym spotkaniu wydaje się być bardzo dobry.

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,100.htm#1726628

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-14, 18:15 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://Dyscyplina: ŚWIAT: Mistrzostwa Świata

Spotkanie:Rosja - Dania

13.01.2013 20:15

Typ: under 60.5

Kurs: 1.85

Bukmacher: Sportingbet

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.15 odbędzie się spotkanie między zespołami Rosji i Danii.

Bez wątpienia jest to najciekawszy mecz z pośród dzisiejszych spotkań. Faworytem

wydają się być Skandynawowie, jednak ekipa Sbornej nie powinna oddać tego meczu zbyt łatwo.

Swoje pierwsze spotkania zarówno Duńczycy jak i ROsjanie wygrali. Ci pierwsi bezlitośnie

odprawili z hukiem Katar, natomiast Rosjanie dość niespodzsiewanie pokonali wyżej notowaną

ekipę Islandii. Takie zwycięstwo może dodać im wiele animuszu i zachęcić do jeszcze większej walki przeciwko MIstrzom Europy z

poprzedniego roku. W moim odczuciu mecz będzie stał na bardzo wysokim poziomie, obejrzymy przede wszystkim

dobrą gre obronną obu ekip. Moim zdaniem under 60.5 bramek bardo możliwy.obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,200.htm#1726639

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-14, 18:15 ]

:plus: 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

PIŁKA NOŻNA - PRIMERA DIVISION

Spotkanie: Malaga - Barcelona

Typ: Obydwie drużyny strzelą co najmniej jednego gola.

Kurs: 1.60

Bukmacher: Bet-at-home

 

Najciekawiej zapowiadający się mecz tej kolejki La Liga. Po wczorajszym blamażu Realu, Barca musi wykorzystać sytuację i zyskać zarówno przewagę punktową jak i psychologiczną. Zawodnicy na sto procent wyjdą na pełnym gazie i zdecydowanie zaatakują Malagę. Ta drużyna z kolei to zwycięzca swojej grupy ligi mistrzów, który zazwyczaj nie kończy z pustym kontem bramkowym. Biorąc pod uwagę ostatnie 4 mecze pomiędzy drużynami, praddopodobieństwo powtórzenia się sytuacji, w której obydwie drużyny strzelają bramkę jest niezwykle wysokie.

 

Barcelona - Malaga 4 : 1 02.05.12

Malaga - Barcelona 1 : 4 22.01.12

Malaga - Barcelona 1 : 3 21.05.11

Barcelona - Malaga 4 : 1 16.01.11

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,100.htm#1726642

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-14, 18:16 ]

:plus: 60

:minus: 30 brak godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13.01.2013 20:55

Piłka nożna, Primera Division

Malaga - Barcelona

Typ: ponad 3.5 gola

Kurs: 2.34

Betfair

 

Dziś o godzinie 20:55 na La Rosaleda zostanie rozegrane najciekawsze spotkanie 19 kolejki Primera Division pomiędzy Malagą a Barceloną. Liczę że będzie to bardzo dobre spotkanie ze sporą ilością bramek, podstawy ku temu są spore... Malaga walczy o ligę mistrzów, zespół ten świetnie spisuje się zwłaszcza na własnym boisku, wygrali 6 z 9 spotkań zdobywając 23 bramki a tracąc 9, zdobywają u siebie średnio 2,5 bramki tracąc jedną. Barcelona na wyjazdach oczywiście bardzo mocna, wszystkie mecze wygrane, w ogóle stracili tylko 2 punkty w tym sezonie remisując u siebie z Realem, na wyjazdach zdobyli 32 bramki a 12 stracili, a więc w ich meczach wyjazdowych pada średnio prawie 5 bramek. Statystyki jednoznacznie pokazują że można liczyć dziś na sporą ilość bramek, oczywiście faworytem jest Barcelona, moc tej drużyny w ofensywie jest powszechnie znana, dziś zabraknie w jej szeregach tylko Villi, wrócił natomiast Adriano. Malaga również w mocnym zestawieniu nie zagrają tylko Gamez i Baptista. Zespół gospodarzy pokazał już niedawno w meczu z Realem że zwłaszcza u siebie potrafi przeciwstawić się wielkim tej ligi, pamiętać trzeba również że Barcelonie w defensywie zdarzają się w tym sezonie duże wpadki, także można liczyć także i ze strony gospodarzy na jakąś bramkę, w poprzednich latach w spotkaniach Malaga - Barcelona padała również spora ilość bramek. Na ławkę trenerską wraca Tito Vilanova, co powinno być dodatkową motywacją dla graczy Barcelony.

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,100.htm#1726689

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-14, 18:17 ]

:plus: 134

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...