Skocz do zawartości

Typy na dzień 14.01.2013


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

a

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

14.01.2013 17:30

Hokej/ CZECHY: Czeska 1. liga

Mlada Boleslav - Sumperk

Typ: Mlada Boleslav ( handicap - 2,5)

Kurs: 2.0 (Bet365)

Analiza:

 

Pojedynek drużyn z przeciwnych biegunów ligowej tabeli. Mlada zajmuje 1 miejsce, mając w swoim dorobku 91pkt. W 39 spotkaniach, 30 razy odnosili zwycięstwa, tylko 9 meczy zakończyło się ich porażką. Na własnym lodowisku Mlada spisuje się bardzo dobrze. Na 20 spotkań, wygrali 17,a przegrali jedynie 3 z czego jedno po dogrywce. Ostatni mecz na własnym lodowisku grali z zespołem Havl.Brod który zajmuje miejsce 7 i ulegli im 2:1 po dogrywce. Mlada mecze na własnym lodowisku wygrywa zazwyczaj dosyć wyraźnie, co najmniej 2 bramkami. Na 20 spotkań na własnym boisku Mlada strzeliła 85 bramek, tracąc jedynie 32. Ich jutrzejszy rywal natomiast, zajmuje miejsce 11. Po 40 rozegranych meczach mają na swoim koncie 46 punktów, które zdobyli wygrywając 17 spotkań. Bardzo słabo radzą sobie w meczach wyjazdowych, w których to na 20 pojedynków wygrali jednie 4. Ich bilans bramkowy w tych meczach również nie jest najlepszy. Strzelili 42 bramki, tracąc 79. Już to pozwala sądzić, że w meczu z liderem tabeli będą mieli spore problemy. Na 5 rozegranych pojedynków H2H tych drużyn, 4 razy górą byli zawodnicy Mlady i tylko raz wygrał Sumperk. W meczach H2H rozgrywanych na lodowisku Mlady, gospodarze wygrali 2 razy i to bardzo wyraźnie (4:1 i 7:2). Myślę, że jutro, wygrana Mlady co najmniej 2,5 bramami nie powinna być kłopotem. Powodzenia!

 

http://obstawianie.com/liga-czeska-2012-2013-vt123406.htm#1726661

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 16:42 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14.01.2013 (03:00)

Koszykówka - NBA

Portland Trailblazers - Oklahoma City Thunder

over 198.5

Kurs: 1.71

Bet365

 

Oj bardzo fajne spotkanie się zapowiada.

Siódmy zespół Konferencji Zachodniej spotka się z liderami.

Przed sezon zapowiadało się, że Portland będzię od takim sobie zespołem.

Jednak wszystko odmienił tegoroczny debiutant Damian Lillard.

To w głównej mierze, jego postawa stwarza powody aby oglądać spotkania z ich udziałem.

Blazersi wygrali ostatnie w przeciągu ostatnich 11 spotkań aż 7 razy.

Odprawiając z kwitkiem Heat, Magic czy Grizzlies.

Co prawda ostatnie spotkanie przegrali z Golden State Warriors, ale głównym motorem napędowym był wspomniany Lillard który rzucił aż 37 pkt i mając 6 zbiórek i 4 asysty.

Oklahoma za to jest najlepszym zespołem w tym sezonie.

Ma najlepszy bilans w lidze, 28 wygranych i 8 przegranych spotkań.

Ostatnio pokonali będących w słabszej formie Lakersów 116:101, gdzie rzucił Kevin Durant 42 pkt a swoje 27 dołożył Russell Westbrook.

W tamtym spotkaniu dla OKC ważna była 2 kwarta (39:23) i prowadzenia już nie oddali sobie wyrwać.

Jakby nie patrzeć i opisywać, Oklahoma to mega zespół....jeśli tylko Westbrook opanuje się w niektórych momentach to trudno będzie znaleźć na nich sposób w PO.

Jeszcze kilka słów o Portland...

Przed sezonem mówiono, że obecny skład Trail Blazers jest słaby i kolejny sezon będzie można zaliczyć jako do nieudanych.

Teraz o ile wiadomo, że mega wzmocnieniem drużyny z Oregno jest Lillard, stałym filarem jest LaMarcus Aldridge z jego rzutem z odchylenia z niewielkiej odległości od kosza i Francuz Nicolas Batum...to reszta zespołu jest na prawdę nie za mocna.

Ok, pierwsza "PIĄTKA" jest dobra bo uzupełnia ją JJ Hickson i Wesley Matthews...ale ławka rezerwowym to już piach.

W ostatnim spotkaniu przeciwko GSW, wyjściowy skład rzucił 77 pkt z łącznych 97 przez zespół...jedynie Luke Babbit dołożył z ławki 10pkt...

Mimo wszystko liczę, że podany overek zostanie trafiony.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,175.htm#1726669

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 16:43 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tennis – Australian Open Kobiety

Spotkanie: Bobusic – A. Radwańska

Typ: over 7.5 gemy pierwszy set

Kurs: 1.66

Bukmacher: Bet365

Godz. 02.30

Analiza:

Rusza Australian Open przed nami pierwsza runda zmagań pań.

Agnieszka bo ostatnich świetnych występach jest wymieniana w roli jednej z faworytek tej imprezy i nie ma co się dziwić dwa turnieje wygrane w Australii bez straty seta mogą robić wrażenie. A ostatni finał z Cibulkovą to rowerek 6:0 6:0 (ale nie ma co się dziwić jak Słowaczka chyba w tym spotkaniu nie widziała siatki). W pierwszej rundzie zmierzy się z gospodynią Australijką Bobusic i oczywiście jest tutaj murowanym kandydatem do awansu. Ale czy będziemy świadkami znowu setów do zera uważam że nie przynajmniej w pierwszy secie. Dlaczego tak myślę, już wyjaśniam. Bobusic po pierwsze ma za sobą publiczność, po drugie gra bez żadnej presji i obciążenia. Wytrzymałość to jest kolejny jej atut otóż na turnieju w Birsbane rozegrała dzień po dniu cztery spotkania po 3 sety, w Horbart również spotkanie z trzema setami. Co istotne dla typu to właśnie w pierwszych setach tych spotkań prezentowała się najlepiej i nie były to byle jakie zawodniczki: Knapp pierwszy set zwycięski 6:4, Pliskova pierwszy set zwycięski 6:4, Cornet przegrany mecz ale pierwszy set dla Australijki 6:2 i turniej Hobart też przegrane spotkanie ale przy zwycięskim pierwszy secie 6:1. Widać że pierwsze sety jej wychodzą. Popatrzyłem na statystyki serwisowe w tych pojedynkach, mało podwójnych błędów, ze dwa – trzy asy udało się zaserwować, średnia pierwszego podania we wszystkich spotkaniach nie spadała poniżej 60% podobnie jak drugi serwis – czyli przyzwoicie. Agnieszka natomiast we wszystkich wygranych spotkaniach w tym roku w pierwszych setach traciła minimum dwa gemy nie wliczając tego wybryku z finału ze Słowaczką ale (nie ujmując oczywiście umiejętności naszej rodacze) Cibulkova zagrała tam jeszcze gorzej niż początkowa juniorka. Cóż Australijka nie ma nic do stracenia przed własna publicznością, od początku rzuci na szalę wszystkie siły i będzie robiła co może żeby dobrze się zaprezentować i ugranie dwóch gemów myślę że nie powinno być problemem, ale tenis kobiecy ma to do siebie że nie wiadomo czego się spodziewać. Mam nadzieję że rano się obudzę i na koncie będzie parę groszy więcej.

http://obstawianie.com/australian-open-vt124273.htm#1726723

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 16:44 ]

:plus: 66

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Dyscyplina: Tenis- ATP Australian Open

Spotkanie: Julien Benneteau- Grigor Dimitrov

Typ: Grigor Dimitrov -1,5 seta

Kurs: 2,20

Godz: 01:00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

 

W jednym z pierwszych spotkań turnieju głównego ATP Australian Open dojdzie do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy Francuzem- Benneteau a Bułgarem Dimitrovem. Lekkim faworytem tego pojedynku jest właśnie Bułgar, i wydaje mi się, że powinien on wygrać ten pojedynek w stosunku 3-0 lub 3-1. Po pierwsze Dimitrov dłużej odpoczywał, gdyż wyraźnie odpuścił sobie turniej w Sydney gdzie przegrał z Fogninim, natomiast Francuz w tym turnieju grał i doszedł do półfinału ulegając po męczącej 3setówce Andersonowi. Dlatego Bułgar na pewno będzie dużo świeższy, tym bardziej, że dzieli ich aż 10 lat różnicy na korzyśc Dimitrova. Bułgar w tym sezonie fajny turniej w Brisbane i finał przegrany z Murrayem. Biorąc pod uwagę h2h to na 2 mecze oba w stosunku 2-1 wygrywał właśnie Dimitrov. Dlatego dzisiaj stawiam na zwycięstwo tego zawodnika i liczę, że w tym spotkaniu to młodość okaże się lepsza od doświadczenia.

 

 

http://obstawianie.com/australian-open-vt124273.htm#1726742

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 16:44 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Argentyńska, godz 02.10

Racing Club - Boca Juniors

TYP: over 2

KURS: 1,95

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza

 

Jutro o godzinie 2 w nocy polskiego czasu zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy zespołem Racing Club a zespołem Boca Juniors. Będzie to spotkanie w cyklu turnieju towarzyskiego. Powiem szczerze że tą ligą się jakoś specjalnie nie interesuję więc na pewno z tej ligi znawcom nie jestem. Ale jak się już przyzwyczailiście czasem lubię napisać do takich egzotycznych albo niższych lig analizę gdzie w danym dniu nie ma za ciekawych spotkań. Ja osobiście wybrałem ten mecz bo kursy są strasznie wysokie na over 2 a ja strasznie lubię grać ten zakład około 85 % z tego typu mi wchodzi. A jak jutro będzie powiem wam szczerze sam nie wiem na pewno będzie to miało szansę 50 na 50. Ja jednak uważam że w tym meczu padnie dość dużo goli bo są to dwa zespoły znane w Argentynie i także u nas. Można powiedzieć dwie duże marki Argentyńskiego footballu się spotykają. Według bukmacherów faworytem w tym meczu są goście ale kursy po prostu szaleją i są bardzo wyrównane. Na zespół Boca są około 2,77 a na zespól gospodarzy około 2,87 a na remis 3,10. A więc jak widać kursy są naprawdę bardzo blisko siebie i też bukmacherzy mają problemy z wytypowaniem zwycięzców. W lidze oba zespoły po 19 kolejkach znajdują się odpowiednio na piątej i szóstej pozycji. Gospodarze tego meczu na własnym stadionie rozegrali w tym sezonie 9 meczów w których to pięć meczy wygrali, trzy mecze zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 17 goli i stracili cztery bramki. Na wyjeździe rozegrali oni 10 meczów w których to cztery mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 9 goli i stracili osiem bramek. Natomiast goście tego meczu na własnym stadionie rozegrali w tym sezonie 10 meczy w których to siedem meczów wygrali i trzy mecze zremisowali. Strzelili oni w tych meczach aż 18 bramek i stracili zaledwie siedem bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 9 meczy w których to dwa mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach siedem goli i stracili 13 bramek. A więc jak widać oba zespoły znajdują się obok siebie i dlatego też te kursy mogą być tak wyrównane. Ja jednak jestem zdania że w tym meczu może paść over 2 goli bo ostatnie starcie pomiędzy oboma zespołami zakończyło się wynikiem 3:1. A więc padło aż cztery gole. Ja jednak uważam że albo w tym meczu padną dwa albo trzy gole a jak padną dwa to ja mam zwrot a jak trzy mój zakład wchodzi i to z dość ciekawym kursem a więc warto zaryzykować takie jest moje zdanie ale to od was zależy czy zagracie w tym meczu taki typ :)

 

http://obstawianie.com/argentyna-vt118237,25.htm#1726756

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 16:45 ]

:plus: 95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna- Malezja, Pierwsza Liga

Spotkanie: Sabah - Betaria

14.01.2013 godz. 09:15

Typ: Sabah -1,5 azjatycki

Kurs: 1,80

Bukmacher: Bet365

Analiza: Sabah jest znacznie w lepszej formie od swojego przeciwnika , może i przeplata dobre mecze ze złymi ale generalnie Betaria to jedna z najgorszych druzyn w Malezji I ligi. Mają wielkie problemy w defensywie, traca wiele bramek zwłaszcza na wyjazdach. Trudno spodziewac sie dzisiaj sie obudza. Sabah potrzebuje punktów, mają dobrych graczy z przodu i przez problemy obronne swojego rywala sa w stanie wygrac roznica dwoch goli. Na wlasnym stadionie graja w miare dobrze, grali ostatnio z dobrymi rywala jak SPA czy Darby i zaprezentowali sie pozytywnie glownie w spotkaniu SPA bo Darby to rywal z wyzszej polki. Betaria gra slabo na wyjazdach i dzisiaj nie spodziewam sie ich dobrego meczu, a wrecz przeciwnie - byc moze pogromu ze strony gospodarzy. Tak jak powiedzialem grali w poprzednich spotkaniach tragicznie, obrona slabo funkcjonuje i sa jednymi z faworytami do ostatniego miejsca w lidze.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 16:55 ]

:plus: 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hokej/ Azja

14.01.2013 11:00

China Dragon-Nippon P Cranes

typ: over 8,5

kurs: 1,85

bukmacher: Expekt

 

W dzisiejszej kolejce azjatyckiej ligi hokeja na lodzie warto przyjrzeć się spotkaniu pomiędzy zespołami: chińskim China Dragon i japońskim Nippon P. Cranes. China Dragon to niewątpliwe najsłabszy zespół w lidze a statystyki strzelonych bramek 48-196 w 28 spotkaniach pokazują dobitnie, że zespół ten jest zdecydowanym outsiderem. Mało tego zdobyli oni zaledwie 2 punkty w ligowym dorobku. Dziś zmierzą się po raz trzeci z Japończykami. W aktualnej serii wygrali goście dwukrotnie. W pierwszym meczu 7:2 (1:4,0:2,1:1), natomiast drugie spotkanie przybrało nieoczekiwany obrót i zakończyło się dopiero po dogrywce wynikiem 5:6. Linia proponowana przez Expekt jest o tyle ciekawa, że w bezpośrednich spotkaniach między tymi zespołami jest ona pokrywana w 9 z 11 ostatnich spotkań. Nie widzę, dziś za bardzo argumentów by nie stało się to po raz kolejny, dlatego pobieram typ na over 8,5 po atrakcyjnym kursie.

 

12.01.13 LIG China Dragon Nippon P. Cranes 5 : 6

(5 : 5)

11.01.13 LIG China Dragon Nippon P. Cranes 2 : 7

06.12.11 LIG Nippon P. Cranes China Dragon 5 : 2

04.12.11 LIG Nippon P. Cranes China Dragon 8 : 2

03.12.11 LIG Nippon P. Cranes China Dragon 8 : 1

07.10.11 LIG China Dragon Nippon P. Cranes 3 : 7

06.10.11 LIG China Dragon Nippon P. Cranes 2 : 8

04.10.11 LIG China Dragon Nippon P. Cranes 3 : 6

23.01.11 LIG Nippon P. Cranes China Dragon 8 : 2

22.01.11 LIG Nippon P. Cranes China Dragon 6 : 2

20.01.11 LIG Nippon P. Cranes China Dragon 9 : 0

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 16:56 ]

:plus: 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, MHL, godz. 14.00

Spotkanie: Mamonty Yugry - Stalnye Lisy

Typ: over 5.5

Kurs: 1.65

Bukmacher: Bwin

 

Liga dość niszowa, ale akurat wiele spotkań kończy się tutaj wysokimi wynikami. W tym spotkaniu rosyjskiej MHL spodziewam się sporej ilości bramek. Obie drużyny preferują grę ofensywną. Goście to najbardzie ofensywna ekipa w lidze. Aż 183 strzelone bramki w 40 meczach i średnia ilość bramek, padająca w meczach z udziałem tego zespołu kształtuje się na poziomie 7,28gola/mecz. Zaliczyli tylko 11 underów w całym sezonie. Gospdoarze tak bardzo ofensywni nie są, bo średnia ilość bramek, padająca w ich spotkaniach wynosi 6,33gola/mecz. Zaliczyli 17 underów dla granicy 5,5 gola. Co ciekawe gospodarze strzelili w 20 grach u siebie 81 goli, a goście w 18 wyjazdach 62 gole. Drużyny spotkały się już w tym sezonie 2 razy i padały bardzo wysokie wyniki 8:1 i 11:4 dla Stalnye Lisów. Oba zespoły należą do jednej konferencji i róznica między tymi zespołami wynosi 13 pkt. na korzyść gości. Gospodarze są na 7 pozycji, goście są wiceliderem konferencji. Linia na poziomie 5,5 gola wydaje się trochę niska, według mnie 6 goli to minimum w tym spotkaniu.

 

http://obstawianie.com/inne-ligi-hokejowe-mecze-miedzypanstwowe-vt123491.htm#1726865

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 16:58 ]

:plus: 65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Snooker

Spotkanie: Maguire -Dott

Typ: Dott

Kurs: 2.7

Bukmacher: Pinnacle

 

Mecz prestiżowego turnieju Masters rozgrywanego w Londynie. Spotyka się 16 najlepszych snookerzystów świata. Pojedynek dwóch Szkotów. Mecz toczony do 6 wygranych frejmów. Spotykają się 6 w rankingu Maguire oraz 15 Dott. Bukmacherzy wystawiając kursy kierują się obecną pozycją w rankingu obu graczy jednak ostatnio forma jest porównywalna. W UK Chamiponship obaj druga runda w tym Dott przegrał z finalistą Murphym. W Shangaj Masters ćwierćfinał Dotta i znów porażka z finalistą Trumpem. Dlatego moim zdaniem taki kurs na Dotta to nieporozumienie. Nie należy zapominać że Dott to mistrz świata z 2006 roku a byle kto tytułu nie zdobywa. W 2010 został wicemistrzem po porażce w finale z Robertsonem. Natomiast Maguire największe sukcesu odniósł zwyciężając w 2004 roku w UK Championship oraz 2008 w China Open.moim zdaniem Doot lepiej gra na dużych imprezach natomiast Maguire jest nerwowy przy stole czasami podejmuje dziwne decyzje nie potrafi odwrócić losów meczu gdy gra się nie układa. Moim zdaniem dziś. wygra bardziej opanowany i konsekwentny Dott. Moim zdaniem kurs jak najbardziej warty gry.

 

http://obstawianie.com/inne-sporty-vt296,25.htm#1726917

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 17:00 ]

:plus: 170

:minus: 30 brak godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14.01 18:00 Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania

spotkanie Białoruś - Serbia

typ Serbia: 26.5 powyżej

kurs 1,85

Tobet

 

Gra Serbów zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie, zdemolowali Koreańczyków wygrywajać bardzo pewnie.Od początku podopieczni Vukovicza zagrali bardzo dobrze w ataku, dużo szybkich dynamicznych akcji.Dobrze funkcjonowała obrona -osobiście uważam, ze dzisiaj zobaczymy podobne spotkanie. Serbowie sa w każdym calu, elemencie lepszym zespołem od BiałorusiI, ktora moim zdanie gra dość pasywnie w ataku. Jeśli gra ich największa gwiazda, wszystko idzie pod Rutenke, który jest wielka gwiazda światowego handbalu. Reszta zespołu gra dość wolno w ataku, brakuje ryzyka ta koronka nie chodzi tak jak powinna.Serbowie posiadają więcej argumentów ich gra nie jest taka czytelna, myślę ze szybko zdominują rywala będą chcieli szybko odskoczyć na parę bramek, wygrać pewnie 1 polówkę.Serbowie nie popełnia polskich błędów, czyli nie będzie za dużo przestojów strat w grze.Dobrze bronił Darko Stanic myślę ze Serbowie do maksimum będą chcieli wyłączyć Rutenke w obronie. Grac dość agresywnie i szybkim kontrami robić sobie przewagę.W dobrej formie sa gwiazdy Momir Ilic(7goli w 1 meczu)Marko Vujin(5goli), dzisiaj osobiście liczę na Ivan Nikcevica, który powinien błyszczeć i dac dużo więcej swojemu zespołowi niz w meczu z Korea.Serbowie dysponują bardzo ciekawym zgranym zespołem, myślę ze jeśli otrzymają skuteczność grając na poziomie 63% będą bardzo groźni dla naszego zespołu I nie tylko. Dzisiaj spokojnie powinni przekroczyć linie oferowana przez Tobet, rzucając w granicach 30 bramek i wygrywając bardzo spokojnie to spotkanie polecam.

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62.htm#1726930

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 17:01 ]

:plus: 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna (Mistrzostwa Świata)

Mecz: Egipt - Hiszpania

Typ: liczba bramek w meczu – over 51,5

Kurs: 2,05

Bukmacher: Bwin

Data: 14.01.2013 godz: 19:00

 

Analiza:

 

Gospodarze Mistrzostw Świata w drugim swoim meczu zmierzą się z kolejnym rywalem z Afryki. Pokonanie Algierii przyszło im nadspodziewanie łatwo, bowiem rywale zaprezentowali kompromitującą formę, zwłaszcza w ataku nie potrafiąc przeprowadzić składnej akcji. Nic dziwnego, że mecz przypominał bardziej sparing, niż spotkanie Mistrzostw Świata.

Z kolei Egipt rozpoczął od porażki 23:32 z Węgrami, prezentując się nieco lepiej niż Algieria. Wydaje mi się że dzisiaj z Hiszpanią może paść podobny wynik – Hiszpanie dysponują piorunującą siłą w ofensywie i jeśli zostaną zmuszeni do przyspieszenia nieco swoich akcji i zagrają z pełną koncentracją to spokojnie powinni zbliżyć się nawet do granicy 35 zdobytych goli w meczu. Egipt też powinien zdobyć więcej goli niż udało się to Algierczykom i jeśli przekroczą granicę 20 zdobytych goli to over zostanie pokryty.

Uważam że linia została ustawiona dość nisko pod wpływem niskiego wyniku pierwszego spotkania Hiszpanii z Algierią, ale tam powodem była beznadziejna postawa Algierczyków. Egipt stać na postawienie trudniejszych warunków i zmuszenie gospodarzy to większego wysiłku co powinno zaowocować wynikiem bramkowym w granicach podobnych do meczu Węgry-Egipt a więc w okolicach 55 bramek.

 

 

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,200.htm#1726950

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 17:01 ]

:plus: 105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna (Mistrzostwa Świata)

Mecz:Polska -Arabia Saudyjska

Typ: Arabia +9,5

Kurs: 2.75

Bukmacher: Bwin

Data: 14.01.2013 godz: 20.15

 

Analiza:

 

 

 

Juz dzis o godzinie 20,15 poczatek drugiego spotkania naszej reprezentacji na mistrzostwach swiata w pilce recznej rozgrywanych w Hiszpanii. jak wiekszosci pewnie wiadomo Polacy ten turniej zaczeli pod wodza nowego trenera ktory to zastapil na stanowisku Bogdana Wente. Ogladajac ostani mecz jestem pelen obaw o jakis przyzwoity wystep Polaków w tych mistrzostwach ponieważ niema juz takiego zgrania i kombinacji i w akcjach jak za najlepszych let w kadrze Bogdana Wenty. nowym trenerem zostal Biegler ktory to jak narazie z kadra rozegrał cztery spotkania co prawda zednago nie przegral lecz byly to minimalne wygrane .W dzisiejszym meczu mysle ze Polacy co prawda od poczatku przycisna ale po wyrobieniu przewagi trener tak jak w ostanim meczu wpuści zawodnik z lawki zeby potem miec wrazie czego zmiennikow na późniejsze mecze . W meczach przygotowawczych Polska a także w ostatnich miesiacach Ekipa Polska nie pokazywala juz takiego poziomu jak kiedys wygrana jednym golem z Czechami remis z Wegrami czy tez tylko dwu bramkowa wygrana z z Bialorusia w ostanim meczu .Wybiegajac w przod z mysla o meczu Polakow z Serbami czy tez Slowencami .Moim skromnym zdaniem Biegler nie jest odpowiednia osoba na tym stanowisku i pod jego wodza daleko nie dojda a szkoda bo zawodnicy Polscy grajacy w najlepszych zespolach Swiata mogli by pod odpowiednia wodza daleko dojsc a tak to sadze ze wygranie taka roznica punktow ja kw typie podalem jest dla niech nie realne .Polecam

 

 

 

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,200.htm#1726970

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 17:02 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yscyplina: ŚWIAT: Mistrzostwa Świata

Spotkanie:Białoruś - Serbia

14.01.2013 18:00

Typ: over 48.5

Kurs: 1.88

Bukmacher: Pinnaclesports

Analiza: Dzisiaj o godzinie 18.00 odbędzie się mecz drugiej kolejki grupy C na Mistrzostwach

Świata w piłce ręcznej w Hiszpanii. Wicemistrzowie europy podejmą ekipe Białorusi. Zdecydowanie

silniejszym zespołem wydają się być Serbowie. Wygrali dość pewnie swój pierwszy mecz z Koreą Płd

natomiast Białoruś odniosła porażkę z naszymi orłami. W dzisiejszym meczu spodziewam się wielu ciekawych

akcji oraz dużej woli walki ze strony obu ekip. Mam nadzieję iż oby dwa zespoły nie spiszą się

nadwyraz dobrze w obornie i wynik będzie wysoki. Nalezy pamiętać o tym, że poprzez zmieniony

system rozgrywek każdy mecz się liczy i bilans bramek również jest ważny. Jeśli Białorusini nie odpadną

zbyt szybko w pojedynku z Serbami możemy spodziewać siębardzo dobrego widowiska. Mój typ 23:26

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,200.htm#1726989

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 17:02 ]

:plus: 88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fLDnXu7n-4pzALOLm.pngEgipt - HiszpaniaSCEVt9mh-bT0EVFKL.png

14.01.2013 19:00

Mistrzostwa Świata

Typ:Hiszpania -12,5

Kurs: 3,30

Buk: Bwin

 

W drugiej kolejce grupy D gospodarze podejmą Egipt. Azjatycka drużyna na razie bez żadnych sukcesów w MŚ. Hiszpania jest to czołowa drużyna na świecie i faworyt tych mistrzostw, mają silną ligę oraz b. dobrych zawodników. W pierwszym meczu wygrali aż 23 bramkami z Australią. Goście odnoszą sukcesy w mistrzostwach Afryki, ale po za tym ciężko im wygrać z jakąkolwiek ekipą europejską licząca sie w stawce. Swój pierwszy mecz przegrali z Węgrami różnicą 9 bramek. Hiszpania to zdecydowany faworyt i wygrała jak dotychczas wszystkie mecze z Egiptem. Myślę, że gospodarze wygrają ten mecz ponieważ są zdecydowani lepsi i grają u siebie a jak wiadomo w piłce ręcznej sędziowie też pomagają gospodarzom.

 

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,200.htm#1727004

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 17:02 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: piłka ręczna, MŚ mężczyźni

spotkanie: Hiszpania - Egipt

typ: Hiszpania wygra różnicą 10-12 bramek

kurs: 4.00

bukmacher: Bet365

godz: 19:00

analiza:

przed nami poniedziałkowa seria spotkań rozgrywanych w Hiszpanii mistrzostw świata piłkarzy ręcznych, do dzisiejszej analizy wybrałem mecz grupy D pomiędzy gospodarzami turnieju Hiszpanami oraz Egiptem. Faworytem tego meczu są niewątpliwie gracze z półwyspu Iberyjskiego, jest to drużyna która od kilku lat utrzymuje się w czołówce wszystkich wielkich handballowych imprez, występuje w niej wielu graczy światowego formatu z asami Barcelony i Atletico Madryt na czele. W swoim pierwszym meczu Hiszpanie pewnie pokonali Algierię 27:14, tak "małe" zwycięstwo trochę mnie zdziwiło, ale trzeba to zrzucić raczej na kark presji towarzyszącej pierwszemu meczowi w turnieju. Sądzę, że dziś Hiszpanie zgrają na luzie i bardzo wyraźnie wygrają z Egiptem, drużyna dobra jak na Afrykańskie realia, ale za słaba aby wyjść z grupy na MŚ, co prawda Egipt potrafi raz na jakiś czas sprawić niespodziankę, ostatnią z nich było rozgromienie Serbii 34:19 ale był to raczej jednorazowy wyskok i dzisiaj Hiszpanie powinni wskazać Faraonom ich miejsce w szeregu.

 

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,200.htm#1727039

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 17:03 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna (Mistrzostwa Świata)

Mecz:Polska -Arabia Saudyjska

Typ: M. Jurecki over 4,5

Kurs: 2.30

Bukmacher: Unibet

Data: 14.01.2013 godz: 20.15

 

Dzisiaj wieczorem drugi mecz polskiej reprezentacji w Mistrzostwach Świata. Po wgranej z Białorusią 24-22 pora na Arabię Saudyjską. Arabia pierwszy mecz przegrała 32-22 ze Słowenią. Polacy w dzisiejszym meczu również powinni wysoko wygrać ponieważ Arabia słabo wypada w starciach z europejskimi reprezentacjami, traci ponad 30 bramek w meczu, przegrywając różnicą przynajmniej 10 bramek.

Polacy wygrają dzisiaj i powinni ustrzelić około 30 bramek. Liczę na lepszą skuteczność Michała Jureckiego niż w spotkaniu Białorusią w którym strzelił tylko 3 bramki na 9 rzutów. Dzisiaj powinien mieć więcej sytuacji do strzelenia bramek, ponieważ Arabia słabo gra w obronie. Myślę że w takim spotkaniu spokojnie ustrzeli przynajmniej 5 bramek a kurs jest bardzo zachęcający. W ostatnich pięciu spotkaniach reprezentacji Jurecki w 3 zanotował over 4,5: z Ukrainą 6, z Holandią 5, w pierwszym meczy z Litwą 7, w drugim meczu z Litwą zabrakło jednej bramki.

Uważam że typ bardzo prawdopodobny i warty zagrania.

 

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,200.htm#1727079

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 17:04 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...