Skocz do zawartości

Typy na dzień 16.01.2013


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

a

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

16.01.2013 21:30

HISZPANIA: Copa del Rey

Barcelona - Malaga

Typ: over 3,5

kurs: 2.0 (Pinnacle Sports)

 

Myślę, że wiele tłumaczyć nie trzeba. Barcelona słynie z bardzo ofensywnego stylu, wiadomo że nie odpuszczą pucharowego meczu z Malagą. Ostatnie 10 spotkań Barcy na własnym boisku, to 8 zwycięstw i 2 remisy. W meczach tych, tylko 2 razy padły mniej niż 4 bramki. W lidze w 19 spotkaniach Barcy padły aż 84 bramki, co daje średnią 4,42 gola na mecz. Malaga na wyjazdach nie spisuje się jakoś rewelacyjnie, na 10 ostatnich spotkań wygrali jedynie 2, zremisowali 5 i przegrali 3. W tych meczach padały najczęściej co najmniej 2 bramki. W lidze w 19 meczach Malagi padło łącznie 45 bramek, co daje średnia 2,36 gola na mecz. W meczach H2H między Barceloną a Malagą zazwyczaj pada wiele bramek. W 10 ostatnich spotkaniach tych drużyn, tylko 3 krotnie padły mniej niż 4 bramki. Ostatni pojedynek tych drużyn odbył się parę dni temu. Barcelona wygrała na wyjeździe 1:3. Myślę, że i tym razem padnie trochę bramek i liczę, że będzie ich łącznie co najmniej 4.

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,100.htm#1727290

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 17:26 ]

:plus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyski

Spotkanie: Cottbus – Wisła Kraków

Typ: Cottbus DNB

Kurs: 1.83

Godz. 14.00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Moim zdaniem wielka pomyłka Bet365.

Cottbus to czołowa ekipa 2.Bundesligi, ligi która nie ma co ukrywać przewyższa naszą poziomem i to o wiele. Aktualnie są na czwartym miejscu pierwsze dwie pozycję dające bezpośredni awans są już raczej zarezerwowane, zostaje jednak trzecie miejsce i walka o awans w barażach i to jest cel tej ekipy bo strata to tylko 3 oczka. Personalnie prezentują się bardzo dobrze szczególnie w ofensywie z przodu mają aktualnego wicelidera strzelców Sanogo 10 trafień. Ostatni mecze ligowy rozegrali w połowie grudnia a rundę wiosenną rozpoczynają zaraz na początku lutego a więc przerwa nie tak długa jak w Polsce. Ekipa już od tygodnia jest w trakcie przygotowań. Trener w wywiadach mówi że wszystko idzie bardzo dobrze, zawodnicy dobrze wyglądają kondycyjnie teraz skupiają się na zajęciach z piłką. Mają także już za sobą jeden mecz kontrolny wygrany 2:0 z czwarto ligową ekipą niemiecką Berliner.

Co do Wisły to aktualnie są oni na samym początku przygotowań. Runda jesienna w ich wykonaniu tragiczna. Cały czas trwa przebudowywanie tego zespołu, po rundzie odeszli Fredriksen, Quioto, Jovanic i co najważniejsze Melikson. Sprowadzono natomiast Kosowskiego a z wypożyczenia wrócił Malecki. A teraz najważniejsza sprawa kilka cytatów trenera Moskal na temat pierwszego zgrupowania: „To jest dla mnie najważniejszy okres – te cztery tygodnie, które są przed nami. Skupiamy się nad pracą, żeby później łatwiej nam było grać”. „Przed nami ciężki okres przez najbliższe dwa tygodnie. Drużyna będzie miała trzy treningi dziennie. Pierwszy z nich planujemy o 6:45, następny będzie po śniadaniu i ostatni po obiedzie. Nie boję się, że zawodnicy będą chodzili niewyspani. Będzie czas na sen, na odnowę. Po to jedziemy na obóz, żeby mieć głowę zaprzątniętą tylko pracą”. „Lżejsze dni będą wtedy, gdy będziemy rozgrywać sparingi. Wtedy każdy zagra po 45 minut, więc dla zawodników to będą chyba lżejsze dni. Każdy w trakcie tych sparingów będzie miał możliwość gry i pokazania się. Dopiero podczas drugiego obozu wyselekcjonujemy grupę zawodników, która będzie nam kreowała grę. Sparingi na drugim obozie będą najważniejsze”. „Na początku przygotowań duży akcent położymy na siłę ogólną. W pierwszym tygodniu nie będziemy skupiać się nad taktyką, ale nad siłą, chociaż zawodnicy oczywiście będą pracować z piłką. Nie ma bojaźni, że drużyna będzie funkcjonowała bez piłek”. „Przygotowania będą podobne do tego, co robiłem w Młodej Ekstraklasie, ale będzie więcej zajęć i intensywniej. Skoro w Młodej taką pracę wytrzymali szesnastolatkowi, którzy dopiero zaczynają przygodę z piłką, to myślę, że zawodnicy pierwszej drużyny spokojnie wytrzymają obóz”. Te cytaty by wystarczyły do tej analizy.

Cottbus lepsi kadrowo, forma też wyższa, zdecydowanie lepiej kondycyjnie będą wyglądać , zgranie też po ich stronie. Aż tak dużo zmian w tym sparingu w tej ekipie nie będzie gdyż jak zapowiada trener pora na stabilizację i wchodzie we właściwy rytm a Wisła będzie grała na dwie jedenastki tak więc młodzież też swoje szanse dostanie. Ja tu widzę pewne zwycięstwo Niemców a że kurs na DNB jest aż taki to czemu się nie zabezpieczyć.

http://obstawianie.com/spotkania-towarzyskie-vt7278,175.htm#1727380

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 17:27 ]

:plus: 83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Hiszpanii, godz 19.30

Zaragoza - Sevilla

TYP: over 2

KURS: 1,65

BUK: Pinnacle Sport

 

Analiza:

 

Jutro o godzinie 19.30 rozpocznie się kolejna runda w Pucharze Hiszpanii a ja wybrałem mecz pomiędzy zespołem Zaragozy a zespołem Sevilli. Bukmacherzy faworyta nie typują bo kursy są bardzo podobne około 2,80 zł na oba zespoły. Ja również w takie typy bawić się nie będę i postawię mój ulubiony typ czyli over 2 goli bo kurs jest dość interesujący aby zagrać taki typ. Gospodarze tego meczu w ostatniej rundzie w pucharze Hiszpanii zmierzyli się z Levante i w dwumeczu wygrali 3:0. Na wyjeździe w Levante wygrali oni skromnie 1:0 a u sienie wygrali 2:0 i pewnie w ten sposób awansowali do kolejnej rundy. Natomiast goście tego meczu w dwumeczu pokonali Mallorce 6:2. Na wyjeździe rozbili oni zespół Mallorcy 5:0 a u siebie nieco odpuścili mecz przegrywając 2:1. Ale pierwszy mecz zdecydował o awansie już i było jasne że Sevilla przejdzie dalej. W lidze oba zespoły znajdują się obok siebie bo Zaragoza znajduje się na 13 pozycji z dorobkiem 22 oczek a zespół Sevilli na 12 pozycji z takim samym dorobkiem punktowym. Gospodarze tego meczu na własnym stadionie rozegrali w tym sezonie 9 meczy w których to trzy mecze wygrali i aż sześć meczów przegrali. Szczelili oni w tych meczach 11 goli i stracili 12 bramek. Na wyjeździe lepiej im się wiedzie ponieważ w 10 meczach wygrali oni cztery mecze, jeden mecz zremisowali i pięć meczy przegrali. Strzelili oni w tych spotkaniach 10 goli a stracili 16 bramek. A więc jak widać u siebie przegrywają mecze więc w tym meczu może być podobnie. Natomiast goście tego meczu na własnym boisku rozegrali oni 9 meczy w których to pięć meczy wygrali, jeden mecz zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 15 goli i stracili 11 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 10 meczów w których tylko jeden mecz wygrali, trzy mecze zremisowali i sześć meczów przegrali. Strzelili oni w tych meczach osiem bramek i 17 goli aż stracili. A więc jak widać jak na wyjeździe grają tracą sporo bramek. Ja w tym meczu postanowiłem zagrać over 2 goli ponieważ gdy oba zespoły się spotykają to wpada obólnie mówiąc sporo bramek. W ostatnich pięciu meczach pomiędzy oboma zespołami over 2 goli padł cztery razy a raz padł under 2 goli. Uważam że w tym meczu padną dwie lub trzy bramki datego też stawiam over 2 goli aby aż tak nie ryzykować bo ostatnio oba zespoły lubią kończyć mecze dwoma golami. Ja stawiam że goście ten mecz wygrają 2:1 lub po prostu padnie remis 1:1 wtedy otrzymam zwrot. Zachęcam do typowania tego meczu na over 2 goli :)

 

http://obstawianie.com/copa-del-rey-vt117693,50.htm#1727397

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 17:27 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, WTA Australian Open

16.01.2013 04:45

Stosur - Zheng

Typ: 2

Kurs: 3.310

PinnacleSports

 

Pojedynek drugiej rundy Australian Open pomiędzy reprezentantką gospodarzy Samanthą Stosur a Chinką Jie Zheng. Oczywiście ranking przemawia za Australijką, która jest 9, Chinka dopiero 40. Pierwsza runda w wykonaniu obu nie była specjalnie udana, jak wiadomo awansowały ale nie bez kłopotów, Stosur wygrała 7:6 6:3 z Tajwanką Chang, natomiast Zheng 6:1 3:6 6:4 ze swoją młodą rodaczką Zhang. Czas jednak przejść do argumentów, które przemawiają za Chinką, pierwszy to taki że Australijka w swoim turnieju, we własnym kraju gra bardzo przeciętnie, mnóstwo występów i najlepszy wynik zaledwie czwarta runda. Natomiast Zheng była tu nawet w półfinale, a ogólnie w trzech ostatnich występach w Australian Open najgorszy wynik to czwarta runda. Kolejnym argumentem w stronę Chinki jest fakt że spotkały się już w tym roku w Australii i wygrała Zheng 6:3 6:7 6:4, no i oczywiście kurs, można znaleźć nawet 3.40 na Chinkę, warto spróbować. Ewentualnie dla mniej odważnych jakieś handi w stronę Chinki, choć uważam że warto zaryzykować wygraną, kursy na to są bardzo atrakcyjne.

 

http://obstawianie.com/australian-open-vt124273.htm#1727450

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 17:28 ]

:plus: 231

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka ręczna MŚ

Islandia-Dania

TYP: poniżej 58,5 bramki

Kurs: 1,85

BUK: Bet365

 

Na pewno będzie to równy mecz. Islandia jest dobrą drużyna, ktora niespodziewanie przegrala z Rosja , natomiast o klasie Danii chyba nikogo nie musze przekonywac. Na pewno Islandia po cichu liczy na niespodzianke w tym meczu i sprobuje powalczyc o pierwsze miejsce w tabeli. Islandia zawsze przyzwoicie bronila natomiast nie blyszcza w grze ofensywnej. Dania natomiast do tej pory spisuje sie bardzo dobrze, jednak tak naprawde to bedzie jej pierwszy powazny sprawdzian. Mysle ze zadna druzyna w tym meczu nie przekroczy 30 bramek, kurs 1.85 na under 58,5 bramki traktuje jako promocje.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 17:29 ]

:minus: 100

brak godziny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.01.2013 (02:00)

Koszykówka - NBA

Houston Rockets - Los Angeles Clippers

over 205.5

Kurs: 1.80

Bet365

 

Będzie to pierwsze spotkanie obu ekip w tym sezonie.

Obie należą grają w Konferencji Zachodniej i obie mają ciekawych zawodników.

Ale do rzeczy....

Rockets przegrali ostatnie 3 spotkanie z 76ers, Celtics i NOH co świadczy o lekkim dołku zespołu który jest jednym z najlepiej punktujących w tym sezonie.

Średnia mająca 103 pkt na mecz robi swoje, James Harden i Jeremy Lin którzy a zwłaszcza Harden rozkręcili ten zespół i przyznam szczerze, że lubię ich oglądać m.in. przez to, że dużo dzieje się na parkiecie i jest szybkie tempo.

Podczas poniedziałkowe treningu Lin ponoć doznał lekkiej kontuzji kostki która jednak umożliwi mu występ w tym spotkaniu.

Zawodnik ten notuje średnią pkt/mecz na poziomie 12,1 i ma 6,3 asysty.

Houston Rockets to nie tylko Harden i Lin, dobrze grają również Chandler Parsons, Omer Asik czy Carlos Delfino który jak trafi w danym spotkaniu z formą to potrafi pare trójek rzucić.

Czas na Clippers...zespół nr. 2 Konfrenecji Zachodniej w ciągu ostatnich 5 spotkań 4 razy wygrali i walczą z OKC o pierwsze miejsce w tej konferencji.

Warto wspomnieć o Chrisu Paulu, który ma obite kolano po spotkaniu z Orlando Magic i możliwe, że dzisiaj jeszcze nie wystąpi ponieważ kolano nadal jest opuchnięte.

Jednak gra Clippersów którzy są teraz tą lepszą drużyną z Los Angeles potrafią sobie radzić i bez swojego lidera.

Mając dobrą ławke z Mattem Barnsem czy Jamalem Crawfordem mogą być spokojni.

Myślę, żę w tym spotkaniu powinno być overowo, bo Houston to druga najsłabsza ekipa pod względem obrony ale w szybkim tempem i ataki nadrabia zaległości a Clippersi też mają sporo meczy z dorobkiem ponad 100 punktowym

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,175.htm#1727456

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 17:29 ]

:plus: 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - Australian Open

Spotkanie: Sam Querrey(-2,5s.) - Brian Baker

Typ: 2

Kurs: 1.78

Godzina: 16.01 godz. 02:15

Bukmacher: PinnacleSports

 

Analiza:

 

Na dzisiejszą noc proponuję spotkanie 2 rundy wielkoszlemowego Australian Open, będzie to pojedynek pomiędzy dwoma amerykańskimi tenisistami Querrey-em (22.ATP) i Bakerem (57.ATP). Widziałem mecz Bakera który nie jest faworytem tego spotkania tydzień temu z Janowiczem i zrobił na mnie duże wrażenie, dlatego też zdziwiły mnie tak wysokie kursy na niego w tym meczu. Querrey nie jest jakimś mocarzem na początku sezonu, żeby odprawić Bakera z kwitkiem bez straty seta dlatego na taki typ postanowiłem postawić. Uważam, że nie tylko zdobycie jednego seta jest w zasięgu niżej klasyfikowanego zawodnika, ale może również powalczyć o wygraną w tym meczu. A jeśli Querrey-owi nie będzie wchodzł pierwszy serwis tak jak w meczu 1 rundy to jest na to bardzo duża szansa. Zawodnicy w historii spotkali się do tej pory tylko raz rok temu w chalengerze w Sarasocie, wygrał tam po 3 setach Querrey. Czas więc na rewanż ze strony Bakera. Zachęcam do swojego typu i pozdrawiam ;)

 

http://obstawianie.com/australian-open-vt124273.htm#1727492

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 17:41 ]

zwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROSJA: VHL 16.01.2013 17:00

Yunost Minsk - Mechel Chelyabinsk

Typ:2KZ

Kurs:1,96

Bukmacher:Unibet

 

Analiza: Po krótkiej przerwie czas coś zacząć pisać. Moje oczy zaciekawiło spotkanie 40 kolejki meczy między drużynami kolejno z 22 i 19 miejsca 2 Ligi Hokeja Rosyjskiego. Spotkanie między Yunost a Mechel. Yunost obecnie 22 drużyna ligi z 44 oczkami na koncie. 14 zwycięstw 25 porażek. Ostatnie mecze Yunost u siebie to 3 porażki 2 zwycięstwa. Drużyna nie spisuje się najgorzej ponieważ wygrali z Orskiem z Voronezh’em przegrali z Liderem ale 4:6. Aczkolwiek w tym meczu stawiam na gości. Ostatnie 5 meczy to 3 zwycięstwa i 2 porażki. Mechel jesty na 19 pozycji i ma 53 oczka na koncie. Obydwie drużyny grały ze sobą tylko raz i to Yunost na wyjeździe pokonali mechel po dogrywce. W tym meczu też jest bardzo możliwy remis dlatego też daję na końcowe zwycięstwo gości. Dlaczego? Wydaje mi się ze to goście w tym spotkaniu wyjda bardziej zdeterminowani i nakręceni 2 ostatnie mecze 2 zwycięstwa i widać ze z drużynami za pleców radzą sobię o wiele lepiej, i są oni pewniejszymi drużynami do zdobycia punktów.

 

http://obstawianie.com/inne-ligi-hokejowe-mecze-miedzypanstwowe-vt123491,25.htm#1727534

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 17:41 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/copa-del-rey-vt117693,50.htm#1727570

 

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie: FC Barcelona vs Malaga

Typ: Under 3,5 bramek

Kurs: 2,00

Bukmacher: Bet365

Data/godzina rozpoczęcia: 16.01.2013/21-30

Analiza:

Spotkanie I rundy Copa del Rey. Jak to zawsze ostatnio bywa niezaprzeczalnym faworytem bukmacherów jest Duma Katalonii. Wspaniała seria wygranych spotkań, ogromna przewaga w lidze nad pozostałymi drużynami przyczyniła się do tego. W rozgrywkach ligowych prawie na pewno nikt im już nie ,,podskoczy'' pomimo tego, iż jeszcze sporo spotkań do rozegrania. W Lidze Mistrzów znakomicie sobie radzili w fazie grupowej. Ostatnie spotkanie przegrali 7 listopada z Celticem dość nieoczekiwanie. Zespół Malagi w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze zarówno w rodzimej lidze, jak i w Lidze Mistrzów zajmując pierwsze miejsce w grupie, i wyprzedzając tym samym między innymi AC Milan. Ostatnio ich forma nie jest jednak ustabilizowana. Potrafili zremisować z Eibra jak również ponad miesiąc temu przegrać w rozgrywkach Copa del Rey 0-1 z Cacereno. Mieli jednak z pewnością na uwadze fakt, iż wcześniej wygrali na wyjeździe 4-3. Odnosząc się bezpośrednio do dzisiejszego starcia warto wspomnieć, że oba zespoły grały ze sobą w niedzielę w lidze. Wygrała wówczas Barcelona 3-1, jednak dwie ostatnie bramki padły w ostatnich 8 minutach regulaminowego czasu gry. W tamtym spotkaniu Barcelona miała przewagę jak zawsze to bywa w posiadaniu piłki, strzałach na bramkę, jak również jeszcze w wielu innych aspektach. Dziś z pewnością zawodnicy Malagi pałają żądzą rewanżu. Czy jest to możliwe? Zobaczymy za kilka godzin. Warto wspomnieć, że nie wystąpią dziś Villa, Marc Muniesa i Eric Abidal. W drużynie gości zabraknie Toulalana i Joaquina. Poza tym wszyscy zawodnicy są do dyspozycji trenerów. Ostatnie bezpośrednie spotkania nie wskazują na under, jednak czasami trzeba odejść od tej reguły, na co uważam są spore szanse-powodzenia

 

Przewidywane składy:

 

Barcelona: Pinto - Alves, Pique, Puyol, Alba - Xavi, Busquets, Fabregas - Pedro, Messi, Iniesta

 

Malaga: Caballer0 - Jesus Games, Demichelis, Monreal, Sergio Sanchez - Camacho, Iturra - Buonanotte, Isco, Eliseu - Saviola

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 17:42 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania - Puchar Króla

Spotkanie: FC Barcelona - Malaga

Typ: FC Barcelona + powyżej 2.5

Kurs: 1.43

Godz: 21:30

Bukmacher: Betsafe

 

 

Analiza: Pierwszy mecz Pucharu Króla pomiędzy Barceloną a Malagą zostanie rozegrany na Camp Nou. Obie drużyny ostatni mecz przeciwko sobie zagrały w niedzielę gdzie Barcelona odniosła zwycięstwo 3-1 w spotkaniu wyjazdowym. W dzisiejszym spotkaniu w składzie gospodarzy przewidywanych jest kilka zmian. W bramce Viktora Valdesa zastąpi regularnie grający w meczach pucharowych Pinto, do składu ma wrócić Adriano, na ławce zajdą się Cesc i Pedro, zobaczymy także Alexisa Sancheza oraz Songa. Barcelona w meczach pucharowych stara wypracować sobie przewagę w pierwszym meczu, żeby w drugim wyjść słabszym składem i dać odpocząć swoim najważniejszym zawodnikom. Typ wydaje się bardzo prawdopodobny tym bardziej, że spotkanie odbędzie się na Camp Nou gdzie Barcelona gra o wiele pewniej i skuteczniej niż na wyjazdach. Bardzo prawdopodobne jest, że na boisku zobaczymy dzisiaj Xaviego, Iniestę i Messiego co jest swoistą zapowiedzią dobrego, ofensywnego i obfitego w bramki spotkania. Niemożliwym dla mnie jest, że Barcelona nie odniesie zwycięstwa w dzisiejszym meczu a przy odrobinie szczęścia trzy bramki padną (co wydaje się bardzo prawdopodobne). Kurs nie jest wysoki lecz dla mnie ten typ w największym stopniu zasługuje na miano Pewniaka Dnia!

 

http://obstawianie.com/copa-del-rey-vt117693,50.htm#1727602

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 17:44 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELGIA: Puchar Anderlecht - Gent 16.01.2013 20:00

Typ under 1.5 gola w pierwszej połowie

kurs 1.62

buk Unibet

 

Analiza: Zdecydowanym faworytem tego meczu jest Anderlecht.Gospodarze strzelają zazwyczaj więcej goli w drugiej połowie.Pierwsze minuty meczów z udziałem Anderlechtu są zazwyczaj mizerne, przeciwnik prawie zawsze skupia się na defensywie, tym razem też tak będzie.Gent w tym sezonie spisuje się słabo i strzela bardzo mało goli w tym sezonie tylko 24 (Anderlecht 57) .Gent natomiast ma dobrą defensywę (biorąc pod uwagę pozycję na której się znajdują w lidze 12 i słaby atut ofensywy) stracił do tej pory 34 gole.Jest to mecz rewanżowy w pierwszym meczu padł wynik 1-1 i ostatni gol padł w piętnastej minucie daje to 75 minut gry bez gola.W tej sytuacji Anderlecht jest w bardziej komfortowej sytuacji ponieważ strzelił bramkę na wyjeździe i wątpię by od samego początku narażał się na kontrataki przeciwnika.Brawurowe ataki Gentu także mogłyby skończyć się fatalnie dla przyjezdnych, tak więc w meczu zapowiada się dużo kalkulacji jak na belgijskie warunki.Ten mecz jest szczególnie ważny dla drużyny Gent której w tym sezonie nic nie wychodzi, goście muszą zachować zimną krew grać bez błędów w defensywie i wykorzystywać zapewne nieliczne sytuacje bramkowe.

http://obstawianie.com/puchar-belgii-vt119674.htm#1727614

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 17:44 ]

:plus: 62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Islandia - Dania 16/01/2013 20:15 :

TYP Aron Pálmarsson (Total Goals) Twój typ: Under 4.5

KURS 2.10

Tobet

 

Dzisiaj jak dla mnie bardzo trudny dzień do typowania, sporo spotkań egzotycznych lub dość slabe kursy. Myślę nie warte grania,Underek na Arona wygląda bardzo ciekawie- pewnie dostanie sporo minut grania i odda sporo rzutów, ale ze skutecznością bywa rożnie. Jak na razie z Rosja 6 goli, ale bardzo słaba skuteczność oddanych az 20 rzutów, co daje 30% z gry. Z Chile dość spokojny mecz mało grania 2 gole na 3 rzuty i wczorajsze dość trudne mimo wszystko spotkanie z Macedonia, gdzie nie było kanonady z obu stron -bardzo niski wynik 5 goli na 13 rzutów.Dania jak na razie rozbiła autsajderów grupy i pokonała w bardzo ciekawym meczu Rosjan,graja dobrze w ataku bardzo dużo opcji ma Vibek, dobrze wygląda gra w defensywie. Wczoraj dali pograć ławce sporo, myślę ze będą świeżsi- wiedza kto w ekipie wyspiarzy kreuje gre i myślę ze obrona dzisiaj to będzie klucz w tym meczu. Szczegolnie w drugich 30 minutach bo może troszkę pary zabraknąć Islandii.

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62.htm#1727625

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 17:48 ]

:plus: 110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: ŚWIAT: Mistrzostwa Świata

Spotkanie:Islandia - Dania

16.01.2013 20:15

Typ: under 59.5

Kurs: 1.62

Bukmacher: Bwin

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.15 hitowo zapowiada się spotkanie na Mistrzoswach Świata

piłkarzy ręczynch pomiędzy zespołami Islandii i Danii. Ekipa Duńczyków w przypadku wygranej będzie

już pewna awansu z pierwszego miejsca do dlaszej fazy rozgrywek. Dzisiejsze spotkanie jest więc bardzo

interesujące i może obfitować w wiele sytuacji bramkowych. Po wczorajszym rozczarowującym meczu

pomiędzy Islandią i Macedonia, w którym to padło bardzo mało bramek, dzisiaj spodziewam się dobrego

widowiska, skłądnych akcji, wielu bramek oraz dobrych obron bramkarzy. Ostatnie 4 mecze na 5 kończyły się underami między tymi zespołami

Uważam, że w dzisiejszym meczu również padnie under, a mecz zakończy się zwycięstwem Duńczyków 28:30

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,225.htm#1727652

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 17:49 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Soccer - French Soccer - Coupe de la Ligue

Rennes - Montpellier

TYP: Over 2.5 Goals

Kurs: 2.07

BUK: Bet365

 

Wydaje mi sie ze w tym meczu padnie over. Montpellier jest delitaktnym faworytem .

Moim zdaniem mecz zakonczy sie wynikiem 1-2 Rennes ostatnio traci regularnie po 2 bramki. Ale potrafia tez strzelic . Wczorajszy mecz pucharowy zakonczyl sie overem dlatego moim zdaniem to podnosi prawdopodobienstwo ze ten mecz zakonczy sie kilkoma bramkami.

 

[ Komentarz dodany przez: BePe: 2013-01-16, 18:20 ]

:zdegustowany: Zobacz na posty innych i porównaj z tym co napisałeś. Popracuj nad tym - typ nieliczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka (Liga Mistrzów)

Mecz: ZAKSA Kędzierzyn Koźle – Noliko Maaseik

Typ: Liczba punktów w meczu – under 184,5

Kurs: 1,47

Bukmacher: Bwin

Data: 16.01.2013 r. godz: 20:30

Analiza:

 

W pierwszej rundzie fazy pucharowej siatkarskiej Ligi Mistrzów dojdzie dziś w Kędzierzynie do starcia liderów ligi polskiej i belgijskiej. Zdecydowanymi faworytami są Polacy, którzy wreszcie nie mają poważniejszych problemów z kontuzjami i osiągnęli w ostatnim czasie wysoką formę. Wygrana 3:0 w Jastrzębiu z również mającym dobrą passę zespołem Jastrzębskiego Węgla mogła zrobić duże wrażenie.

Belgowie w swojej lidze też spisują się bardzo dobrze, ale trzeba sobie powiedzieć że nie mają tam zbyt wielu poważnych rywali. Zaskakująco dobrze poradzili sobie też w fazie grupowej Ligi Mistrzów, wygrywając swoją grupę, ale tam również nie spotkali żadnego zespołu z europejskiego topu. Najgroźniejszym rywalem był turecki Arkasspor, którego siłę zweryfikowała wczoraj mocno osłabiona Skra Bełchatów.

Od lat belgijskie zespoły w europejskich pucharach najgroźniejsze są na swoim terenie, gdzie w halach panuje dość specyficzna atmosfera, a sędziom zdarzają się chwile dziwnej słabości. Dlatego losy tego dwumeczu też rozstrzygną się dopiero w rewanżu w Belgii. Podejrzewam że Noliko nastawi się na wygranie rewanżu i ewentualnego złotego seta na własnym terenie, a dzisiaj w Kędzierzynie nie będą za mocno się szarpać. Spróbują powalczyć w pierwszym secie, a jeśli się nie uda to odpuszczą i będą się szykować na rzucenie wszystkich sił na rewanż.

ZAKSA z kolei nie ma wyboru, musi dziś wygrać i uważam że jest to w stanie zrobić w trzech setach. Nawet jeśli jedną partię gdzieś zgubi, to myślę że przytrafi się też jakiś set wygrany bardzo wysoko i nadal jeszcze typ na under punktowy wejdzie.

 

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-mezczyzn-vt120834,25.htm#1727680

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 17:50 ]

:plus: 47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Szwecja ,Hokej

Spotkanie: Rogle - Brynäs

Typ: 2

Kurs: 2.35

Bukmacher: Expekt

16.01.2013 19:00

 

Analiza:

Ciekawe spotkanie i ładny kurs na gości.Goście od trzech spotkań bez zwycięstwa a więc dziś czas na przełamanie.Gospodarze grają u siebie nadzwyczaj dobrze ale nie aż tak aby dziś nie przegrać z bardziej zmotywowanymi goścmi. Brynas ostatnie trzt spotkania grało z bardzo mocnymi zespołami.dziś jest słabszy przeciwnik który zajmuje niskie miejsce w lidze.nie oznacza to jednak że tak łatwo skórę sprzeda.Goście to aktualni mistrzowie kraju więc dziś z pewnością będą chcieli udowodnić że ze słabeuszami jeszcze dają radę na ich tafli.Na to liczę.Ostatnie dwa spotkania między nimi zakończyły się remisami więc myślę ze tak dobrze nie będzie i w trzecim bezpośrednim pojedynku nie będzie już wyniku nierozstrzygniętego w regular time a właśnie przełamią się goście i wygrają te spotkanie wysoko.Jeśli myślą o play-offach więc muszę zająć te minimum ósme miejsce na którym obecnie się znajdują.A później to może powalczą o ponowny tytuł mistrzowski.W każdym więc razie liczę na to że dziś Rogle na swojej tafli nie zagra tak dobrego spotkania i ulegnie gościom.

 

 

 

http://obstawianie.com/liga-szwedzka-2012-2013-vt123444,25.htm#1727698

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 17:51 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANGLIA: Puchar FA 16.01.2013 21:05

Manchester Utd - West Ham 1 połowa

typ:1

kurs:1,70

buk: Expekt

 

Dzisiaj w FA Cup powtórka meczu Manchesteru z West Ham. Pierwsze spotkanie na stadionie West Ham nie wyszło za bardzo czerwonym diabłom, ledwie wywieźli rems. Dzisiaj mam nadzieję że Ferguson nie wystawi tak śmiesznego składu jak w tamtym spotkaniu i Manchester wygra bez problemu. Zwłaszcza że West ham nie zachwyca w ostatnich spotkaniach, na ostatnich 10 aż 6 przegrał. W sobotę West Ham przegrał z Sunderlandem 3:0.

Na korzyść United przemawia fakt że w ostatnich 10 spotkania na Old Trafford z West Ham ulegli tylko 2 razy a 8 spotkań zakończyło się zwycięstwem piłkarzy Fergusona. Dzisiaj trener czerwonych diabłów powinien wyciągnąć wnioski z ostatniego spotkania z West Ham i ustawić odpowiednio drużynę. Nie widzę innej opcji niż wygrana ManUtd i uważam że zwycięstwo zapewnią sobie juz w pierwszej połowie.

 

http://obstawianie.com/puchary-anglii-vt117962,25.htm#1727711

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 17:51 ]

:plus: 70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz 20.45

Chelsea - Southampton

Typ: Over 1.5 gola w 1. połowie

KURS: 2.15

BUK: WilliamHill

 

Dzisiaj bardzo ciekawe spotkanie w Premier League i myślę, że może tutaj paść sporo goli. Ostatnio Cgelsea 2 porażki na własnym stadionie, do tego bez gola strzelonego przez The Blues, a nie grali z nikim wielkim, bo z QPR i Swansea. Dzisiaj beniaminek, który ostatnio źle się nie spisuje, ale myślę, ze nie sa w stanie dzisiaj się poważniej przeciwstawić sile Chelsea. Chelsea w końcu ma porządnego napadziora w ataku, na początku chciałem typować, że właśnie Ba strzeli gola w tym meczu, ale kurs niziutki. Ostatnio wygrana pewna ze Stoke 4-0. W pierwszej połowie sporo się meczyli The Blues, ale koniecd konców dali ra.e Odblokował się Hazard, dobry mecz Maty, Ba był mocno kryty, ale tutaj myślę, że Soton nie będzie w stanie wszystkich upilnować.

 

Oto skłąd Chelsea:

Cech; Azpili, Cahill, D Luiz, Cole; Ram, Lamps ©; Oscar, Mata, Hazard; Ba

 

Moc jest wielka, myślę, że rzucą się do ataku. Myślałem też aby zagrać na handi -1.5 w puerwszej połowie na Chelsea, ale ubezpieczam sie na wypadek gdyby Soton coś ustrzelił w pierwszej połowie. W zeszłą sobtę obie ekipy grały w FA CUP, i Chelsea wygrała spokojnie 5-1, a przypomne, że grali na wyjeździe. dzisiaj wynik może byc podobny, a ja stawiam, że strzelanie rozpocznie się już w pierwszej połowie.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,450.htm#1727737

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 17:52 ]

:plus: 115

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...