Skocz do zawartości

Typy na dzień 17.01.2013


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

a

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pilka nozna / Copa del Rey / 17.01.2013 / 22:00

Atletico Madryt vs Betis Sevilla

Typ - Betis strzeli gola przed 79:00 minuta meczu

Kurs - 1.90

Bet365

 

Kursy wystawione na ten mecz moim zdaniem sa zdecydowanie przesadzone.

Co prawda znajac sile Atletico na wlasnym stadionie mozna przypuszczac ze Betis bedzie mial trudne zadanie,to jednak kursy 1.36 na gospodarzy i 8.00 na gosci to nieporozumienie.

Atletico u siebie nie przegrywa,naprawde ich statystyki sa imponujace,w przeciagu roku na Vicente Calderon byli w stanie wygrac jedynie Barca i Real M ,zremisowal tu Sociedad,cala reszta...polegla.

To juz 17 zwyciestw z rzedu przed wlasna publika,Atletico od 8 spotkan nie stracilo u siebie bramki.

Jednak trzeba zaznaczyc gruba krecha,ze ostatnio graly tu slabeusze - 2x Getafe,Deportivo,Celta,Saragossa,Real Jaen,Hapoel czy bedaca ostatnio w kryzysie Sevilla.

Saragossa w ostatnim meczu z Atletico oddala bodajze jeden celny strzal na bramke :nuda: wstyd mi ze takie cos gra w Primera Division.

Jutro przyjedzie Betis,a wiec zespol ofensywny,ktory nie muruje bramki a z silniejszymi zespolami walczy jak rowny z rownym.

Podopieczni Pepe Mela sa w dobrej formie ostatnio,na 5 meczow wygrali 4,wpadke zaliczyli u siebie z Mallorka przegrywajac 1:2.

 

Jest to oczywiscie mecz w ramach Copa del Rey,dlatego tez Betis wie jak wazny jest gol na wyjezdzie,zwlaszcza ze bedzie jeszcze rewanz w Sewilli.

Uwielbiam Betis,ale nie tylko z tego powodu gram taki zaklad,gram na nich bo to nie sa leszcze jak wyzej wymienione ekipy co tylko potrafia grac 11 obroncami aby tylko nie stracic gola,jesli pilkarze Betisu zagraja na swoim poziomie to o zaklad jestem spokojny.

 

http://obstawianie.com/copa-del-rey-vt117693,50.htm#1727562

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-22, 00:34 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17.01.2013 20:45

Koszykówka: EUROPA: Euroliga

Besiktas - Barcelona

Typ: Barcelona - 9,5 pkt

Kurs: 2,08 (Bet365)

 

Mecz między Besiktasem (7 miejsce) a Barceloną (4 miejsce) to według mnie jeden z pewniejszych meczy Euroligi w czwartek. Sądzę, że Barca bez kłopotów rozprawi się z zespołem z Turcji. Jak do tej pory, w tej rundzie Euroligi, Barcelona wygrała 2 spotkania (Olympiakos,Fenerbahce) i przegrali jedno (Khimky). Jak widać pokonali oni inny turecki zespół, który znajduje się w ligowej tabeli wyżej niż Besiktas. Spotkanie z Fen wygrali różnicą aż 22punktów. Besiktas natomiast, spisuje się w tej rundzie bardzo słabo. 3 mecze, 3 porażki raczej nie wróżą nic dobrego na przyszłość. Przegrali mecz z: Caja Laboral (lider tabeli), Olympiakos i Khimky. W pojedynkach H2H między Barceloną a Besiktasem , 2 raz górą byli Hiszpanie. Oba mecze rozegrali oni w tej edycji Euroligi. We własnej hali, Barcelona wygrała 72:60, a na wyjeździe zmiażdzyli turków aż 48:78! Myślę, że i tym razem Barcelona pokona Besiktas i to różnicą co najmniej 10 punktów.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-22, 00:36 ]

:plus: 108

brak linka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania - Puchar Króla

Spotkanie: Atletico Madryt - Betis Sewilla

Typ: Atletico Madryt + powyżej 1.5

Kurs: 1.55

Godz: 22:00

Bukmacher: Betsafe

 

 

Analiza: Czwartkowy mecz Pucharu Króla pomiędzy Atletico Madryt a Betisem zapowiada się bardzo interesująco. Faworytami są zdecydowanie gospodarze, którzy ze swojego stadionu uczynili prawdziwą twierdzę. W meczach ligowych w 10 spotkaniach na własnym boisku odnieśli 10 zwycięstw, stuprocentowa skuteczność zapewniła im 30 punktów tylko na własnym boisku. W każdym kolejnym meczu Atletico udowadnia, że w tym sezonie jest bardzo silne. Przeważają w większości spotkań, oddają bardzo dużo strzałów i mają swojego lidera, który prowadzi ich po kolejne wygrane. Z taką grą Atletico ma bardzo realne szanse aby liczyć się w walce o zwycięstwo w Pucharze Króla. To spotkanie potraktują poważnie, z pewnością będą chcieli zapewnić sobie jak najkorzystniejszy rezultat przez meczem rewanżowym. Betis jest drugą najlepiej grająca drużyną w lidze Hiszpańskiej na wyjazdach, jednakże wydaje mi się, że bardziej zależy im na lidze niż na pucharze gdyż zajmują miejsce premiowane grą w europejskich pucharach i z pewnością będą chcieli zachować siły u lepszych zawodników na kolejny ligowy mecz z Bilbao a ewentualne straty z tego meczu spróbować odrobić na własnym boisku.

 

http://obstawianie.com/copa-del-rey-vt117693,75.htm#1727609

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-22, 00:37 ]

:plus: 55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17.01.2013 00:35

Koszykówka NBA

Atlanta Hawks - Brooklyn Nets

Typ: 2

Kurs: 2.35

Buk: Bet365

 

Według bukmacherów faworytem tego meczu są Jastrzębie. Kurs na nich wynosi w Bet365 1.64. Jednak dla mnie, faworytami tego pojedynku są goście z Nowego Jorku. Rzućmy okiem na ostatnie poczynania obu drużyn:

Hawks 3-7

Nets 9-1

 

Aktualnie ekipa z Georgii ma na koncie dwie porażki z rzędu, w tym kompromitującą przegraną z Bulls 97-58!!!

Natomiast Brooklyn kontynuują passę 7 wygranych pod rząd i do Philips Arena, przyjedzie po kolejną wygraną.

 

Netsi po zmianie szkoleniowca dostali wiatru w żagle. Szczególnie widać to w ataku, gdzie zespół wyraźnie odżył. To samo można powiedzieć o liderze zespołu- Deronie Williamsie. Williams dostał od Carlesimo więcej swobody i to dobrze posłużyło zarówno jemu jak i drużynie. Avery Johnson zażynał tą drużynę żelazną taktyką i dyscypliną. Gracze byli zniechęceni i mieli co raz mniejszą ochotę do gry. Teraz wstąpił w nich jakby nowy duch i obecnie szybko pną się w górę tabeli. I w końcu grają na miarę potencjału i przedsezonowych oczekiwań.

 

Z kolei Hawks nie mają ostatnio dobrego okresu. Poza kiepskimi wynikami, dziś pojawiła się także informacja, że w dzisiejszym meczu nie zagra Josh Smith. Który został zawieszony za złamanie regulaminu drużynowego. To ogromna strata dla Atlanty. W końcu to ich franchise player.

Nie zagra także bardzo dobry strzelec z ławki Anthony Morrow. Natomiast status DeShawna Stevensona jest day-to day.

 

Moim zdaniem, wszystkie te okoliczności przemawiają za brooklińczykami. W razie wątpliwości można zagrać handi +3 na Nets za 1.90. Ja jednak szedłbym na całość i typował czystą dwójkę za 2.35.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,175.htm#1727719

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 17:55 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17.01.2013 (02:00)

Koszykówka - NBA

Dallas Mavericks - Houston Rockets

over 212.5

Kurs: 1.76

Bet365

 

Zapowiada się overowe spotkanie.

Dallas Mavericks które przeżywa drugi sezon rozczarowań, roszad w składzie podejmie po raz trzeci w tym sezonie Houston Rockets.

Jak wspomniałem Mavs, ma różnego rodzaju kłopoty. Jednak 3 ostatnie pod rząd wygrane napawają pewnym optymizmem i wiarą, że jeszcze nie stracili szans na Play-offs.

Lider zespołu Dirk Nowitzki przebywa co raz dłużej po kontuzji kolana, jednak ma wahania w skuteczności.

Jakby nie patrzeć, jednak jego powrót ożywił drużynę.

Rockets ostatniej nocy grali z Clippersami i przegrali to spotkanie 117:109 tym samym ich passa przegranych wynosi 4 spotkania.

Dotychczas oba zespoły rozegrały 2 spotkania w tym sezonie, oba wygrała ekipa z Dallas i w obu spotkania wynik był mocno overowy wyższy od wystawionej linii.

Jeśli już patrzymy dalej w statystyki to ciekawostką jest, że Rockets mają najsłabszą obronę ale super tempo i kontro co za tym idzie dużo pkt tracą ale też dużo rzucają.

Podobna sytuacja wygląda w Mavericks, gdzie podobnie jak Rockets należą do szóstki zespołów które tracą powyżej 100 pkt w tym sezonie.

Nie będę się dalej rozpisywał bo i po co...warte obejrzenia i jak i zagrania na ten typ spotkanie gdzie najważniejsze jest tempo a to najbardziej lubie w koszykówce gdzie jest wymiana akcja za akcją punkt za punkt.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,175.htm#1727769

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 17:55 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Golden State Warriors - Miami Heat

Typ: Golden State Warriors powyżej 105,5 pkt. w meczu

Kurs: 3,40

Godz: 17.01.2013 4:35

Bukmacher: William Hill

Analiza: Niezbyt rozumiem skąd takie wysokie kursy na Golden State. W trakcie całego sezonu obie drużyny spisują się mniej więcej podobnie. Golden State ma 23 zwycięstwa, a Miami Heat 24. Heat na wyjazdach grają słabo, bo mają 8 zwycięstw i 9 przegranych. Widać, że Miami chyba nie daje z siebie 100% w meczach wyjazdowych. Pod koniec Grudnia forma Heat bardzo się pogorszyła, bo wygrali tylko 4 mecze na 10 rozegranych, przy czym tylko 2 z 7 na wyjeździe. Miami ma spory problem ze zbiórkami, pod tym względem zajmują bardzo odległe miejsce. Golden State to jest naprawdę bardzo trudny teren, o czym przekonali się niedawno Los Angeles Clippers, bo ulegli tam aż 94:115. Biorąc pod uwagę problemy Miami w defensywie, bardzo szybką i skuteczną grę Warriors uważam, że gospodarze mają spore szanse, by wrzucić powyrzej 105,5 punktów.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,175.htm#1727781

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-17, 17:55 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Portugalii, godz 19.45

Arouca - Belenenses

TYP: over 2

KURS: 1,67

BUK: Pinnacle Sport

 

Analiza:

 

Jutro rozpoczną się kolejne zmagania w krajowych pucharach ja wybrałem mecz z Portugali a dokładniej mówiąc mecz pomiędzy zespołem Arouca a zespołem Belenenses. Oba zespoły grają w drugiej lidze portugalskiej a nie w pierwszej. Ja szczerze powiem tą ligą się nie interesują oczywiście pierwszą tak ale drugą mam mało styczności więc postanowiłem coś zmienić i napisać analizę do meczu gdzie zmierzą się dwa zespoły z ligi niższej. Gospodarze tego meczu w poprzedniej rundzie wyeliminowali Beira Mar wygrywając tamten mecz 2:1. Natomiast goście tego meczu pokonali zespół Fabril do Barreiro 4:0 i pewnie awansowali do ćwierćfinałów. W lidze oba zespoły znajdują się w górnej części tabeli a dokładnie mówiąc gospodarze są na trzeciej pozycji a goście na pierwszej pozycji. Gospodarze tego meczu w lidze zgromadzili 38 punktów i dlatego są na trzeciej pozycji. Na własnym stadionie rozegrali oni 12 meczy w których to osiem wygrali, dwa zremisowali i również dwa przegrali. Strzelili oni 22 gole i stracili 9 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 10 meczów w których to trzy mecze wygrali i zremisowali i cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 10 goli i stracili 18 bramek. Natomiast zespół gości znajduje się jak już wcześniej pisałem na pierwszym miejscu z dorobkiem 52 oczek i nad drugim zespołem ma 12 punktów przewagi. Na własnym stadionie rozegrali oni 10 meczy i wszystkie te mecze wygrali. Strzelili oni w tych meczach 19 goli i stracili zaledwie dwie bramki. Na wyjeździe rozegrali w tym sezonie 12 meczy w których to sześć meczy wygrali, cztery mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 12 goli i stracili oni 17 bramek. A więc jak widać bardzo dużo strzelają ale również tracą. Ja postanowiłem jak już pewnie się przyzwyczailiście że postawię over 2 goli. Po pierwsze kurs jest interesujący, po drugie kiedy oba zespoły się spotykają to pada dużo goli w ostatnich pięciu meczach ove2 padło dwa razy zwrotów również dwa i raz był under 2 goli. Ale w ostatnich pięciu meczach gospodarze dwa razy mieli over i trzy razy padał zwrot. Natomiast goście mieli cztery razy over 2 goli i raz zwrot. A więc jak się patrzy ten typ powinien wejść a ja stawiam że mecz zakończy się 3:1 dla gości tego spotkania :)

 

http://obstawianie.com/portugalia-vt119663,75.htm#1727789

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-22, 00:38 ]

:plus: 67

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - Rosja MHL

Spotkanie: SKA-1946 – Serebryanye Lvi

Typ: over 5.5

Kurs: 1.85

Godz. 16.00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Tej ligi hokeja w Rosji jeszcze nie grałem dziś spróbuje po raz pierwszy i mam nadzieję że się nie przejadę.

SKA- 1946 aktualnie zajmuje siódmą pozycję czyli są w strefie play-off oznaczającej grę o awans, jednak tej gry nie są jeszcze pewni, pierwszy zespół który nie mieści się w premiowanej ósemce ma stratę tylko 3 punktów. Ogólnie rzecz mówić między trzecim a dziewiątym zespołem jest tylko różnica 6 oczek ścisk bardzo duży. Przejdźmy do najważniejsze sprawy czyli do bramek otóż gospodarze po 43 spotkaniach mogą się pochwalić bardzo dobrą ofensywą 131 po stronie strzelonych, po stronie strat 109 co w sumie daje nam średnią 5.6. Jeszcze lepiej to wygląda na własnej tafli 70:57 – średnia 6.0 (ponad trzy bramki na mecz strzelone)

Goście są aktualnie dwie pozycję wyżej od dzisiejszego rywala ale tylko z dwoma punktami przewagi. W bramkach u nich wygląda to bardzo równo dużo strzelają ale też dużo tracą 122-121 – średnia 5.7. Po za własną taflą bramki na minusie 44:61 – średnia 5.5 (trzy bramki na mecz stracone).

Jak na Rosję tej ligi do wybitnie underowych nie zaliczamy, a głównym argumentem dla którego zwróciłem uwagę na over w tym pojedynku to seria 4 underów gospodarzy co w ich wykonaniu rzadko się zdarza. Obie ekipy grały między sobą wczoraj i wynik 1:1 po regulaminowym czasie gry w tym liczę na dużo więcej bramek gdyż wczoraj grali zdecydowanie najlepsi bramkarze obu ekip a dziś (ciężko znaleźć awizowanych bramkarzy) szansę raczej mogą dostać zmiennicy gdyż jak popatrzyłem na mecze w tej lidze gdy zespoły grają dzień po dniu to zazwyczaj oglądamy całkiem inne zestawienie bramkarzy. W 100% nie jestem przekonany że dzisiaj tak będzie ale mimo to ma przeczucie że over tutaj zostanie pokryte bez względu na bramkarzy bo obie potrafią zarówno strzelać jak i tracić sporo bramek.

http://obstawianie.com/kontinental-hockey-league-2012-2013-vt123402,50.htm#1727938

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-22, 00:38 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HISZPANIA: Copa del Rey Atl. Madrid - Betis 17.01.2013 22:00

typ under 0.5 gola w pierwszej połowie

kurs 3.6

buk Sportingbet

 

Analiza:Faworytem tego meczu jest Atletico Madryt.Oba zespołu są w fenomenalnej formie i zaskakują wynikami w lidze hiszpańskiej.Gospodarze wystąpią w pełnym składzie.Atletico w ostatnim czasie są mniej skuteczni i strzelają mniej goli, w ostatnich pięciu pojedynkach zaledwie sześć a stracili pięć (w tym cztery gole Barcelony).Atletico zaraz po Maladze ma najlepszą defensywę w całej lidze, stracili do tej pory zaledwie 18 goli nawet Barcelona straciła więcej bo 20.W ostatnich pięciu pojedynkach Betisu także padło niewiele goli zaledwie dziesięć.Atletico Madryt w ciężkich meczach gra rozsądnie i ostrożnie dopóki wynik się nie otworzy skutkiem tego jest mała ilość goli tak było między innymi w meczu z Getafe na wyjeździe 0-0 z Mallorcą na wyjeździe( 0-0) 1-1, z Barceloną pierwszy gol padł dopiero w 30 minucie, z Realem Madryt 2-0.Jest to pierwsza runda meczu pucharowego uważam że oba zespoły zachowają dużo dystansu do siebie szczególnie w pierwszej połowie i nie pozwolą sobie na duże ryzyko .Poprzez wysoką przegraną drużyna traci podwójnie ponieważ musi podejść do rewanżu bez szans na awans.

http://obstawianie.com/copa-del-rey-vt117693,75.htm#1727937

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-22, 00:38 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka ręczna, MŚ

Polska - Serbia godz. 20.15

Typ: 1 kurs 2.50

BUK: Tobet

 

Szczerze mówiąc nie byłem przekonany co do występów naszej reprezentacji na tym turnieju, jednak mecz z mocną Słowenią nastroił mnie pozytywnie. Gdyby nie masa prostych błędów, niewykorzystane rzuty karne i spokojniejsza gra na początku drugiej połowy, Polacy mogli spokojnie ten mecz wygrać nawet kilkubramkową przewagą. Myślę, że w spotkaniu z Serbia jeśli bracia Jureccy zachowaja dotychczasową dyspozycję i Krzysiek Lijewski zacznie grać cokolwiek Polacy w meczu z Serbami na pewno nie są bez szans. Dla Serbów jest to pierwszy trudniejszy mecz na tych Mistrzostwach natomiast Polacy dzięki temu, że przegrali ze Slowenią jedną bramką wciąż mogą zająć pierwsze miejsce w grupie, jednak warunkiem jest zwycięstwo z faworyzowaną Serbią. Jest to mecz o dużą stawkę, a za naszymi graczami przemawia doświadczenie w tego typu imprezach.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-22, 00:39 ]

:plus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska v Serbia Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania 17/01/2013 20:15

typ Połowa czasu Serbia(-0.5)

kurs 2.00

Sportingbet

 

Ja wiem ze mecz meczowi nie równy, obie drużyny znają sie bardzo dobrze. Nawet maja rachunki do wyrównania -Serbowie graja lepiej po prostu, hm nie lubię grac przeciwko naszym ale faworyt jest jeden. Podopieczni Veselina Vucovica graja bardzo dobrze na tych mistrzostwach, świetny atak, dobra obrona i bardzo szeroka ławka. Jest moc w tej ekipie i tak jak juz pisałem wcześniej mogą daleko zajść.Zagrali bardzo luźna polówką z Saudyjczykami osobiście śmiać mi sie chciało patrząc na ich grę. Sporo strat bardzo wolno weszli w ten mecz, wydawało mi sie ze chyba zagrali gdzieś na boku zęby sobie dorobić, mimo wszystko wygrali ja 2 bramkami i bardzo pewnie cały mecz.Podobno dla Biglera liczy sie obrona przede wszystkim i jak na razie mam mieszane uczucia. Statystyki pokazują ze bronimy dobrze mamy najmniej bramek straconych w tej grupie ale uważam ze mamy zbyt dużo przestojów w grze. Za bardzo sie podpalamy w ataku, marnujemy dużo dobrych sytuacji- karne(po co tak ważnego karnego rzucał Kubisztal ze Słowenia, wcześniej tag ze zaliczając pudło) kontry.W obronie łatwo tracimy bramki- trwonimy swoja wypracowana przewagę.O dziwo bardzo dobrze gramy w 1 połowach; Słowenia Białoruś ale potem przychodzą te przestoje. Myślę jeśli zagramy tak jak ze Słowenia w drugich 30 minutach to po prostu Vujin,Ilic i spółka odjada nam bardzo daleko.Zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie, pewnie nie zabraknie dramaturgi i zwrotów.Lekki minusowe hendi na Serbów wydaje mi sie bardzo dobrym rozwiązaniem. Mobilizacja jest po obu stronach, ale ja sie obawiam ze jeśli cos pójdzie nie tak w naszej grze to Serbowie wykorzystają juz to 1 pierwszej połowie gry. Jak na razie pewności w drużynie nie ma.Każdy chce ta grupę wygrać za wszelka cenne i trawić na słabszego rywala.

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62.htm#1727955

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-22, 00:40 ]

:plus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: ŚWIAT: Mistrzostwa Świata

Spotkanie:Polska - Serbia

17.01.2013 20:15

Typ: over 48.5

Kurs: 1.85

Bukmacher: pinnaclesports

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:15 odbędzie się kolejny sprawdzian dla polskiej reprezentacji. Polacy podejmą

aktualnych wicemistrzów Europy - Serbów. W ostatnich dwóch meczach z tym zespołem, dwukrotnie przegraliśmy dość

nieznaczną przewagą. Czas przerwać passe oraz pokazać, że polski naró potrafi walczyć i że po cośtu przyjechaliśmy

na te Mistrzostwa. W ostatnich 6 spotkaniach tych zespołów 4krotnie padał wynik powyżej 48 bramek. Uważam iż w dzisiejszym

spotkaniu powinno być podobnie. Dobra dyspozycja braci Jureckich, oraz mam nadzieje choć troszkę lepsza skteczność

Krzyśka Lijewskiego przyniosą nam dziświele bramek. Serbowie to dobra drużyna, jednak nei są już tak mocni w obronie jak rok

temu. Mój typ to minimalne zwycięstwo Polaków - 28:26

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,225.htm#1727983

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-22, 00:41 ]

:plus: 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: ŚWIAT: Mistrzostwa Świata

Spotkanie:Polska - Serbia 1 połowa

17.01.2013 20:15

Typ: 1

Kurs:2,10

Bukmacher: Bet-at-home

 

Coś nie mam szczęścia do tych Polaków na tych mistrzostwach, ale myślę że dzisiaj to się zmieni. Jak to mówią do trzech razy sztuka. Polska reprezentacja nie zachwyca na tych mistrzostwach ale należy zauważyć że we wszystkich trzech spotkaniach prowadziła do przerwy zdobywając po 14 bramek. Jeśli polscy zawodnicy chcą cos pokazać na tych mistrzostwach muszą walczyć o wygraną ale w dzisiejszym meczu będzie bardzo ciężko wygrać, ale Polacy na przerwe powinni schodzić jako zwycięscy. Bo w pierwszych spotkaniach tracili mało bramek w pierwszych połowach, a o drugiej części spotkań szkoda wspominać, zwłaszcza ostatni mecz ze Słowenia 2 gole w 15 minut, nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Drużyny ostatni raz grały rok temu, mecz zakończył się remisem 25:25, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:11 dla Polaków.

Polską reprezentację na pewno stac na dobry występ. Dzisiaj będzie ciężko wygrać ale do przerwy Polacy powinni prowadzić. Mam nadzieję że dzisiaj z lepszej strony zaprezentuje się Lijewski, limit zepsutych rzutów już wykorzystał w meczu z Słowenią.

 

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,225.htm#1728027

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-22, 00:41 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Detroit Pistons - New York Knicks

Typ: Powyżej 204.5

Kurs: 3,10

Godz: 21.00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Zacznę od tego, że juz sam kurs jest sporym value, ponieważ np. Bet365 daje na over 204 2.60. A tu mamy 3.10. Myslę, że mecz będzie bardzo overowy, szybki i bedzie na co popatrzec, ponieważ bedzie rozgrywany w Londynie w hali O2, gdzie rozgrywane były mecze Olimpiady. Bedzie to taki mecz pokazowy, aby trochę rozreklamowac NBA na Wyspach i w całej Europie. Amerykanie lubia i potrafią robic show, a tutaj o to bedzie chodzic. Aspekt sportowy schodzic bedzie na dalszy plan, a najwazniejsze będzie jak najwięcej zarobic na tym meczu o czym wspominają zawodnicy obu druzyn. W marcu 2011 również w tej hali był rogrywany mecz między Toronto, a New Jersey Nets i wtedy wynik wyniósł 137-136. Faworytem spotkania są Knicksi, ale Detroi ostatnio sa na fali, grają ładnie i myślę, ze tanio skóry nie sprzedadzą. Rządzic na parkiecie powinien Carmelo Anthony, który jeys najwiekszą gwiazda wsró koszykarzy obu ekip, ostatnio to on ciegnie niemal cała ofensywe swojego zespołu. Jak ostatno z Hornets grał słabo na poczatku to druzyna przegraywała, od drugiej kwarty się odblokował i zaczął seryjnie zobywac pkt. Dzisiaj myślę, ż ebędzie mocno zmobilizowany, aby narzucac sporo, aby pokazac się w Europie. W ostatnim meczu tych druzyn w listopadzie padło az 221 pkt i myślę, ze dzisiaj może byc podobnie.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,175.htm#1728046

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-22, 00:42 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...