Skocz do zawartości

Typy na dzień 23.01.2013


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

a

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz 20:45

Arsenal (-1 hand azjatycki) – West Ham

TYP: 1

KURS: 1,80

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza:

 

Jutro o godzinie 20.45 rozpocznie się zaległe spotkanie w lidze angielskiej pomiędzy zespołem Arsenalu Londyn z zespołem West Ham. Zdecydowany faworytem według bukmacherów są gospodarze ale kursy cały czas rosną. Ja również uważam że gospodarze powinni ten mecz wygrać chociaż można mieć obawy po ostatnich meczach. Gospodarze tego meczu w lidze są na szóstej pozycji z dorobkiem 34 oczek. Mają oni siedem punktów straty do zespołu czwartego który gwarantuje udział w kwalifikacjach do ligi mistrzów. Arsenal w tym sezonie liczył na coś więcej ale po tym co prezentują liczą obecnie że zajmie miejsce które będzie umożliwiało grę w lidze mistrzów to jest ich priorytet i trener tego ma się trzymać. Gospodarze tego meczu na własnym stadionie rozegrali w tym sezonie 10 meczy w których to pięć meczy wygrali, dwa mecze zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 25 goli i stracili 15 bramek. Na wyjeździe wiedzie im się gorzej ponieważ rozegrali oni 12 meczy w których to cztery mecze wygrali, pięć meczy zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 16 goli i stracili 11 bramek. A więc jak widać aż tak źle nie grają ale powiedzmy sobie szczerze na taki zespół oczekuje się dużo więcej i w tym meczu muszą udowodnić kibicom żeby nadal w nich wierzyli. Natomiast goście tego meczu w lidze są na 12 pozycji z dorobkiem 27 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni 12 meczy w których to pięć meczy wygrali, cztery mecze zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 20 goli i stracili 14 bramek. Na wyjeździe wiedzie im się gorzej ponieważ rozegrali 10 meczy w których to dwa mecze wygrali, dwa mecze zremisowali i aż sześć meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach pięć goli i stracili 14 bramek. A więc jak widać grają słabo na wyjeździe. Moim zdaniem Arsenal pomimo ostatniej porażki z Chelsea powinien ten mecz wygrać bo przemawia za nimi atut własnego boiska, w ostatnich pięciu meczach pomiędzy oboma ekipami Arsenal wygrał wszystkie te mecze a do tego West Ham przegrywa zdecydowanie mecze z takimi zespołami jak Sunderland więc Arsenal powinien sobie poradzić z nimi. Ja zachęcam do zagrania z handicapem oraz do zagrania over 2.5 gola bo w tym meczu może paść rezultat 3:1 albo 3:0 ;)

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,450.htm#1729523

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-24, 01:55 ]

:plus: 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna (Mistrzostwa Świata)

Mecz: Francja - Chorwacja

Typ: Chorwacja

Kurs: 2,35

Bukmacher: WilliamHill

Data: 23.01.2013 godz: 21:30

 

Analiza:

 

Już w ćwierćfinale Mistrzostw Świata spotkają się dwa zespoły, które równie dobrze mogłyby rozstrzygać między sobą finał. Francja i Chorwacja w ostatnich latach zawsze należały do faworytów wielkich turniejów i przeważnie dochodziły do strefy medalowej. Teraz jeden z tych wielkich zespołów pozostanie poza pierwszą czwórką. Minimalnym faworytem bukmacherów są obrońcy tytułu mistrzowskiego, aktualni mistrzowie olimpijscy – Francuzi. Ja jednak, po analizie dotychczasowych występów obu drużyn skłaniam się aby postawić na Chorwację.

Zespół ten nie przegrał jeszcze meczu, pokonując między innymi gospodarza turnieju – Hiszpanię. Wprawdzie niektórzy twierdzą, że Hiszpanie celowo przegrali, właśnie po to by uniknąć spotkania z Francją, ale nie jestem do końca przekonany do tej teorii. Zresztą, nawet jeśli tak było, to pokazuje tylko że Chorwaci takich obaw nie mieli i czują się na tyle mocni by zmierzyć się z ekipą Trójkolorowych. Dużo o sile Chorwatów w tym turnieju mówi też gładko wygrany mecz z pogromcami Polaków – Węgrami, aż 30:21. W 1/8 finału również nie stracili wiele sił gładko pokonując 33:24 Białoruś.

Natomiast Francja od pierwszego meczu turnieju męczy się i widać że to już nie jest ten zespół co w poprzednich latach. Być może gwiazdom brakuje już trochę sił a może motywacji. W każdym razie w grupie były kłopoty nawet z ekipami Tunezji i Brazylii, a na koniec nieoczekiwana porażka z Niemcami, która narobiła tyle zamieszania w turniejowej drabince. W 1.8 finału również Francuzi stracili sporo sił i nerwów długo walcząc o zwycięstwo z Islandią. Ostatecznie wygrali 30:28, ale po raz kolejny widać było że są oni na tym turnieju do pokonania. W słabszej formie jest wielki w poprzednich turniejach bramkarz Omeyer, obrona też nie gra na swoim zwykłym poziomie i Francuzi tracą o wiele więcej bramek niż w ubiegłych latach. W ataku jeszcze dotąd grali poprawnie, ale teraz trafią na znakomitą defensywę chorwacką i dobrze dysponowanego Alilovicia.

Nawet w latach dominacji Francuzów, Chorwaci byli jednym z nielicznych zespołów toczących z nimi wyrównaną grę i czasem nawet potrafiących wygrać. Tym bardziej jutro mają szansę wziąć rewanż za Igrzyska Olimpijskie i pokonać Francję tak jak na ubiegłorocznych Mistrzostwach Europy, gdy wygrali aż 29:22.

 

 

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,225.htm#1729562

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-24, 01:55 ]

:plus: 135

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina-Piłka Nożna Liga Portugalska

Mecz-Setubal-Porto

Typ-Porto Handicap Meczowy -1

Kurs-1.61

Bukmacher-WilliamHill

Data-23.01.2013 godz.21.15

 

Analiza:

W zaległym meczu ligi portugalskiej na boisku zobaczymy jedenastki Setubal oraz FC Porto.Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tej konfrontacji są piłkarze gości,a każdy inny wynik niż ich pewne i przekonywujące zwycięstwo będzie dla mnie sporą niespodzianką.Porto ma aktualnie 3 pkt straty do prowadzącej Benfiki i dzisiejszy mecz w zanadrzu.O mistrzostwie Portugalii zadecydują właśnie według mnie spotkania w rywalami słabszymi pokroju Setubal i jestem przekonany że piłkarze Porto mają tego świadomość i nie zlekceważą dzisiejszego przeciwnika.Porto w tym sezonie nie przegrało jeszcze meczu ligowego,pomimo tego iż grali już z przeciwnikami zdecydowanie mocniejszymi niż ich dzisiejszy rywal,m.in. ogrywając na wyjeździe mocną Bragę czy Estoril,a więc zespoły wyżej notowane niż Setubal.W bardzo dobrej dyspozycji strzeleckiej znajduje się duet napastników Porto Martinez-Rodriguez,którzy strzelili łącznie już 19 bramek w rozgrywkach ligowych i w dniu dzisiejszym powiększą swój dorobek strzelecki.Z kolei Setubal to jedna ze słabszych drużyn Portuguese Liga,zajmująca aktualnie 13-te miejsce z dorobkiem 14 pkt i mająca tyle samo punktów co pozostające w strefie spadkowej Beira Mar.Zespół ten nie imponuje formą w ostatnich kolejkach ligowych,zdobywając zaledwie 3 pkt w swoich ostatnich 5-ciu spotkaniach,po zwycięstwie z najsłabszym w lidze Moreirense,a pozostałe 4 mecze przegrywając.Słabo spisuje się defensywa Setubal,która straciła już 28 bramek w tym sezonie i obok Nacionalu pod tym względem są najsłabszym zespołem ligi portugalskiej.Bilans ostatnich bezpośrednich spotkań jest bardzo korzystny dla FC Porto,które z tym rywalem wygrało kolejne 18 spotkań,w tym aż 13 z nich minimum 2 bramkami.Podsumowując,uważam że forma obu ekip,potencjał oraz umiejętności poszczególnych graczy pozwolą zwyciężyć drużynie gości w stosunku 2:0 lub 3:0

 

http://obstawianie.com/portugalia-vt119663,75.htm#1729615

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-24, 01:58 ]

:plus: 61

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Towarzyski, turniej Copa del Sol

Spotkanie: Molde –Widzew Łódź

Typ: Molde DNB

Kurs: 1.62

Godz. 19.00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Mecz w ramach turnieju towarzyskiego Copa del Sol, który jest corocznym turniejem rozgrywanym w Hiszpanii w rejonie Costa del Sol położonym w Andaluzji. Zawody są współorganizowane przez szwedzką i norweską federacje piłkarską. Turniej rozgrywany będzie od 23 stycznia. Finał zaplanowano 2 lutego. Mecze rozgrywane będą w miastach La Manga oraz Murcia. 12 zespołów podzielono na 2 grupy - niebieską oraz czerwoną. W grupie niebieskiej znalazły się zespoły: Widzewa Łódź , Tromsø IL (Norwegia), Molde FK (Norwegia), FC Vaslui (Rumunia), Shanghai East Asia FC (Chiny) oraz FC Kopenhaga (Dania). W drugiej grupie, nazwanej czerwoną wystąpią Stromsgodset IF (Norwegia), Rosenborg BK (Norwegia), IFK Göteborg (Szwecja), NK Olimpija Ljubljana (Słowenia), CSKA Moskwa (Rosja) oraz Szachtar Donieck (Ukraina). Turniej bardzo mocno obsadzony zresztą co roku tak jest. W pierwszym spotkaniu ekipa Widzewa zmierzy się z mistrzem Norwegii Molde.

Widzew ma za sobą już zgrupowanie w Uniejowie gdzie rozegrali dwa test mecze z Tur Turkiem wygrany 2:1 i zremisowali z Sandecją Nowy Sącz 2:2. Rywale którzy do najwyższych lotów nie należą. Widzew którym jak wiemy nie ma kasy i polega głownie ma młodych piłkarzach sezon rozpoczął sensacyjnie przez kilka kolejek był liderem ale im dalej było co raz niżej i po rundzie jesiennej są na 9 pozycji (utrzymanie raczej pewne).

Ekipa Norweska to tegoroczny mistrz swojego kraju. Molde jest prowadzone przez zapewne świetnie znanego kibicom piłkarskim byłego gracz Manu Solskjera. Mistrz Norwegii dopiero rozpoczyna przygotowania do sezonu i ten mecz będzie dla nich pierwszym sprawdzianem. Ale nie ma co ukrywać mimo że są kilka dni po treningach kadrowo, umiejętnościami, wybieganiem na pewno przewyższają zespół z Polski. W poprzedniej edycji Molde zajęło drugie miejsce w grupie wygrywając dwa spotkania i przegrywając jedno ze Spartakiem Moskwa.

Taką ciekawostką jest to że rok temu udział ty turnieju wzięła Wisła (dużo silniejsza niż teraz), która już po pierwszym meczu zakończyła rywalizację (system eliminacyjny ) przegrywając z Aalesund 2:0. Wisła rozegrała jeszcze dwa sparingi z innymi wyeliminowanymi drużynami i oba przegrała, kolejno z Valerengą Oslo 0-4 oraz Molde 0-2, kończąc w ten sposób swój udział w turnieju bez zdobycia gola.

Tak jak wspomniałem kadrowo Wisła wyglądała dużo lepiej od dzisiejszego Widzewa i jak skończyła ten turniej napisałem wyżej. Dla podopiecznych Radosława Mroczkowskiego będzie to dobry test i nie ma co oczekiwać jakiś dobrych rezultatów.

http://obstawianie.com/spotkania-towarzyskie-vt7278,175.htm#1729619

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-24, 01:58 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania

spotkanie Hiszpania v Niemcy

typ Połowa czasu Hiszpania(-1.5)

kurs 1.60

Sportingbet 23/01/2013 19:00

 

Gospodarze zagrali świetne spotkanie, demolując Serbów. Grając niesamowicie konsekwentnie w obronie i w ataku.Bezsprzecznie było ich to najlepsze spotkanie, niezłe bronił Sterbik w końcu na miarę swoich możliwości.Podopieczni Valero Rivery obnażyli wszystkie braki Serbów wyłączyli kompletnie z gry druga linie(bardzo slaby Vujin) zagrali bardzo szybko, dynamicznie w ataku na dobrym procencie z gry.Widać w ich grze wielka mobilizacje, pasje grali w bardzo trudnej grupie w której zajęli 2 miejsce co na pewno jest dla nich bardzo dobrym posunięciem.Niemców należy ocenić bardzo pozytywnie. Drużyna gra swój handbal, poza wpadka z Tunezja graja naprawdę bardzo dobrze- konsekwentnie bardzo zespołowo.Bardzo dobry bramkarz, dobra twarda obrona(łapią sporo kar i dzisiaj będzie podobnie).Dobry atak pozycyjny niezła skuteczność z 9m podtrawia wyprowadzić kontrę, niezłe graja z Wieckiem na kole.Dzisiaj myślę ze te wszystkie atuty będą zniwelowane i niewystarczające po prostu rywal jest lepszy, może poza bramka ale sam Silvio chyba nie wiele zrobi.Jak dla mnie Hiszpania jest w każdym elemencie gry zespołem lepszym mocniejszym zrobili na mnie duże wrażenie w meczu z Serbia. Świetna gra z kołowym Julenem Aguinagalde.Kapitalny Daniel Sarmiento Melián praktycznie bez słabych punktów, co mi sie bardzo podobało nie odpuszczają mimo wysokiego prowadzenia. Grali bardzo agresywnie wysoko w obronie grając w osłabieniu kontrowali rywala, zdobywając bramki powiększając przewagę.Mecz był bardzo twardy, Hiszpanie złapali sporo kar -szybka czerwona kartka dla Mossoro. Dzisiaj przewiduje podobny scenariusz, bardzo agresywna twarda gra z obu stron. Sporo kar i mimo wszystko pewna wysoka wygrana gospodarzy tego turnieju. Myślę ze juz po 1 połowie będzie wszystko jasne.

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62.htm#1729638

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-24, 01:59 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - Rosja MHL

Spotkanie: Krasnaya Armiya - Dinamo-Shinnik

Typ: 2

Kurs: 3.60

godz: 14:00

Bukmacher: Sportingbet

 

Szczerze to specjalista od nizszych lig hokeja rosyjskiego nie jestem i najprawdopodobniej nie bede, jednak szukajac ciekawych spotkan na dzien dzisiejszy rzucilo mi sie w oczy mecz druzyn Krasnaya i Dinama Shinnik. Zacznijmy od tego ze w klasyfikacji generalnej ligi oba zespoly dzieli dosc znaczna roznica punktowa, gospodarze dzisiejszego spotkania zajmuja obecnie 12. miejsce z dorobkiem 64 pkt. w 48 spotkaniach, natomiast goscie radzili sobie do tej pory duzo lepiej przez co zajmuja pewne 6. miejsce z drobkiem 73 pkt w 43 spotkaniach. Gospodarze na wlasnym terenie spisuja sie dosyc przecietnie, 10 zw i 10 porazek w 23 spotkaniach, goscie na wyjazdach rowniez 10 zw w 23 spotkaniach.

Co wazne obie druzyny rywalizowaly rowniez wczoraj i w spotykaniu tym padl wynik 3-4 dla Dinama, goscie wygrali dzieki dobrej 3. tercji gdzie przegrywajac juz 3-2 zdolali w ciagu minuty zdobyc 2 gole. Poza tym zespoly spotykaly sie jeszcze 2 krotnie, odnoszac po jednym zwyciestwie.

Powodem dla ktorego zainteresowalem sie tym spotkaniem jest kurs na gosci jaki wystawil Sportingbet, pozostali bukmacherzy daja kursy okolo 2.80-2.90 i wg mnie to jest bardziej rozsadne, jednak skoro tak no to mysle ze nie warto nie sprobowac. Goscie sa na papierze lepszym zespolem, w ostatnich 7 spotkaniach poniesli tylko jedna porazke, wiec widac ze ich forma jest dobra i stabilna, mam nadzieje ze rowniez za kilka chwil potwierdza to swa gra.

 

http://obstawianie.com/inne-ligi-hokejowe-mecze-miedzypanstwowe-vt123491,25.htm#1729640

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-24, 01:59 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Puchar Króla

23.01.2013 21:30

Valencia - Real

Typ: 2

Kurs: 1.75

Betfair

 

Rewanżowe spotkanie 1/4 finału Pucharu Króla. W pierwszym spotkaniu pomiędzy Valencią a Realem padł wynik 2:0 dla drużyny z Madrytu. Tamto spotkanie wywołało sporo kontrowersji, Valencia uważała że została skrzywdzona, dziś czas na rewanż. Mamy za sobą spotkanie ligowe, w którym to Valencia została znokautowana, przegrali z Realem u siebie 0:5 a wszystkie bramki padły już przed przerwą. Uważam że dziś znów górą będzie Real, ponieważ jest po prostu zdecydowanie lepszą drużyną, jednak Valencia powinna dziś zagrać bardzo zdeterminowana by pokazać się z dobrej strony. Liczę że dziś nie tylko jedna drużyna będzie zdobywać bramki, choć gospodarze zagrają bez Soldado, to jednak chyba czas by osłabiona obrona Realu w końcu zakończyła mecz z jakąś straconą bramką, nie zagrają Ramos, Pepe i Marcelo. Szykuje się ciekawe spotkanie, Real w ofensywie ogromna siła, powinni wygrać a w meczu powinno paść sporo bramek.

 

http://obstawianie.com/copa-del-rey-vt117693,75.htm#1729716

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-24, 02:00 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...