Skocz do zawartości

Typy na dzień 28.01.2013


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

a

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Hokej –USA NHL

Spotkanie: Tampa Bay Lightning – Philadelphia Flyers

Typ: over 5.5 (FT including OT)

Kurs: 1.84

Bukmacher: Pinnacle

Godz. 00.00

Analiza:

Jest to dopiero początek skróconego sezonu NHL. Na początek kilka statystyk obu ekip z ubiegłego sezonu. Tampa w poprzednim sezonie nie zakwalifikowała się do PO. Na własnej tafli prezentowali bardzo ofensywny hokej po względem strzelonych bramek byli trzecią siłą w domu 133, grali ofensywnie to dużo było bo stronie strat 127 drugi najgorszy wynik. Cały sezon skończyli z najwyższą średnią bramkową w Konferencji Wschodniej 6.3. Philadelphia natomiast zakwalifikowali się do PO. Na wyjazdach byli drugą siłą Konferencji i było to też ofensywny hokej w ich wykonaniu bramki 124:110 – średnia 5.7. Cały sezon zasadniczy skończyli z trzecią średnią w lidze 6.0.

I na początku sezony wszystko wskazuje na to że wiele się nie zmieniło Tampa rozegrała na własnej tafli jak na razie dwa mecze oba wygrała strzelając w obu po 6 bramek, stracili też sporo bo 7 a grali z Ottawą 6:4 i Washington 6:3.

Philadelphia miała falstart sezonu trzy porażki na sam początek z Pittsburgh 1:3, Buffalo 5:2 i Devils 3:0. W ostatnich dwóch meczach już zagrali dużo lepiej wygrana z Rangersami 2:1 a w wczorajszy wieczór wypunktowali „Pantery” 1:7. W sumie trzy mecze na wyjeździe jedno zwycięstwo dwie porażki bramki 9:9 – średnio trzy strzelone i trzy stracone. Bardzo dobrą informacją dla over jest powrót Briere'a co na pewno urozmaici poczynania w ofensywie gdzie potencjał mają duży. Za to wiele do życzenia pozostawia gra defensywna tej ekipy a do tego dochodzą kontuzje trójki defensorów Meszarosa, Prongera i Walkera.

Zapowiada nam się pojedynek na wymianę ciosów od początku spotkania i raczej powinno przynieś nam to kilka bramek. W poprzednim sezonie cztery pojedynki i trzy z nich zakończyły się overami: 3:5, 5:1, 5:2. Raz padł underowy remis regulaminowym czasie gry 1:1. Jest to dopiero początek sezonu a więc tak naprawdę o dyspozycji bramkarzy trudno już coś konkretnego powiedzieć ale mama nadzieję że dzisiaj swoje dnia nie będą mieli.

http://obstawianie.com/nhl-2012-2013-vt124379.htm#1731071

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-30, 17:27 ]

:plus: 84

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis Challenger Burnie

Spotkanie: Jose Statham-Dane Propoggia

Typ: 1

Kurs: 1.57

Bukmacher Bet365

Analiza: Już w nocy o 1.30 czasu polskiego odbędzie się pojedynek I rundy challengera w australijskim Burnie.Obydwaj zawodnicy zajmują odległe miejsca w rankingach.Statham jest w połowie 4 setki,Propoggia na początku piątej.Ciężko jest więc się rozpisywać na ich temat...Czemu Nowozelandczyk?Odpowiedż jest w zasadzie jedna.Będzie to piąty pojedynek tych panów,wszystkie cztery jak do tej pory wygrywał własnie Statham(ostatnie w ubiegłym roku 6-2,6-0).Oprócz tego moge dodać że Australijczyk nie grał do tej pory z nikim poważnym w tym sporcie,licze więc na większe doświadczenie Stathama,któremu zdarzyło się pokonać na hardzie takie nazwiska jak Guccione,Hernych czy Sweeting.Oczywiście nie są to jakieś nadzwyczajne wyniki,lecz mi to wystarczy:).Mój typ Jose Statham

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-30, 17:28 ]

:plus: 57

:minus: 30 brak godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Włoska, godz 20:45

Juve Stabia - Brescia

TYP: over 2

KURS: 1,61

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza:

 

Jutro o godzinie 20.45 rozpocznie się spotkanie które zakończy 23 kolejkę Seri B a będzie to spotkanie pomiędzy zespołem Juve Stabia a zespołem Brescii. Ja postanowiłem że powrotem wrócę do sprawdzonej metody czyli grać over lub under bo jak pisze analizy do innych to z różnym szczęściem mi wchodzą zobaczymy jak mi ten nowy tydzień czy będzie udany czy nie bo powiem szczerze że jestem zawiedziony poprzednim tygodniem gdzie jakoś mi w kratkę te analizy wchodziły. Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na 22 pozycji z dorobkiem 30 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 11 meczy w których to pięć meczy wygrali, trzy mecze zremisowali i również trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 16 goli i stracili 14 bramek. Na wyjeździe natomiast rozegrali oni również 11 meczy w których to trzy mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i pięć meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 18 goli i tyle samo bramek stracili. Natomiast zespół gości w lidze znajduje się na siódmej pozycji z dorobkiem 31 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 11 meczy w których to sześć meczy wygrali i pięć meczy zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 18 goli i stracili pięć bramek. Na wyjeździe już im tak dobrze nie idzie ponieważ rozegrali oni 11 meczy w których to jeden mecz wygrali, pięć meczy przegrali i zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 15 goli i stracili aż 21 bramek. A więc jak widać w tym meczu warto zagrać na pewno over 2 goli a kurs jest interesujący. W ostatnich pięciu meczach gospodarze kończyli mecz over 2.5 gola czterokrotnie i raz kończyli Ungerem. Natomiast goście tego meczu w ostatnich pięciu meczach powyżej 2.5 goli padło w trzech ostatnich meczach i dwa mecze zakończyły się Ungerem. A więc jak widać wszystko przemawia na over. W ostatniej kolejce gospodarze zremisowali 2:2 z Livorno a goście tego meczu przegrali z Varese 3:2. Dla osób lubiących ryzyko stawiał bym na zwycięstwo gości ponieważ w ostatnich pięciu meczach między oboma zespołami trzy razy wygrywali właśnie goście tego meczu raz gospodarze i dwa razy pał remis. Brescia w ostatniej kolejce wygrywała już 2:1 ale po czerwonej kartce wszystko się rozsypało i przegrali tamten mecz. A więc zachęcam do zagrania over 2 goli, over 2.5 gola oraz postawienie na gości dla osób które lubią ryzyko ;)

 

http://obstawianie.com/serie-b-i-nizsze-ligi-wloskie-vt123384.htm#1731094

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-30, 17:29 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Copa Centroamericana - Play Offy

Spotkanie: Kostaryka - Honduras

Typ: powyżej 2.5

Kurs: 2.50

Godz: 00:00

Bukmacher: Bet365

 

 

Analiza:

 

W tym spotkaniu zmierzą się reprezentacje dwóch krajów, Kostaryki i Hondurasu. Obie ekipy w swoich ostatnich meczach nie notowały porażek. Wygrane przeplatają remisami. Głównym powodem, dla którego spoglądam na ten pozornie nieciekawy typ jest historia pojedynków bezpośrednich pomiędzy tymi dwoma reprezentacjami, w których gospodarzami była ekipa Hondurasu. Cztery z pięciu ostatnich spotkań kończyły się wynikami overowymi. w tych czterech spotkaniach padło 15 bramek. Z drugiej strony w ostatnich spotkaniach obydwa zespoły nie notowały wyników z dużą ilościa bramek jednakże wydaje mi się, że w tym meczu jest to bardzo prawdopodobne. Obecna faza turnieju to Play Offy a w meczach o stawkę pomiędzy tymi ekipami zawsze padało kilka bramek.

 

Pojedynki bezpośrednie (Honduras gospodarzem)

 

24.01.11 MEC Honduras Kostaryka 2 : 1

24.01.11 COP Honduras Kostaryka 2 : 1

13.08.09 MIS Honduras Kostaryka 4 : 0

16.07.05 GOL Honduras Kostaryka 3 : 2

18.11.04 MIS Honduras Kostaryka 0 : 0

 

http://obstawianie.com/copa-centroamericana-vt124508.htm#1731122

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-30, 17:32 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,NHL

Spotkanie: Winnipeg Jets - New York Islanders

TYP: under 5,5

KURS: 1.95

BUK: Expekt

28.01.2013 02:00

 

Analiza:

Jedne z wielu spotkań rozgrywanych dziś w nocy w NHLu.Ja na dziś noc przygotowałem i typuję spotkanie w którym myślę że nie padnie wiele bramek.Oba zespoły mają podobne bilanse bo po dwa zwycięstwa i dwie porażki.ciężko więc tutaj typować kto moze wygrać te spotkanie.Wydaje się że większe szanse mają gospodarze ale w hokeju to za dużo nie ma znaczenia bo w NHL wiele jest kibiców sympatyzujących obom drużynom.Ostatnie dwa spotkania gospodarzy to wyniki ponad 5,5 bramki.Goście jeszcze bardziej owocnie w ostatnich trzech spotkaniach.Tam to dopiero było strzelanie nawet i jedenaście goli wpadło.Dziś jednak myślę że to w końcu się skończy dla obu zespołów.Nie przekroczą granicy nawet czterech bramek.No moze jak bedzie wynik remisowy dwa do dwóch to osiągną te cztery bramki.W ostatnich czterech spotkaniach na tafli Jets padały wyniki poniżej 5,5 bramki.Na to licze i w dzisiejszym spotkaniu.ile można grać mecze overowe. Na tym spotkaniu myślę że oba zespoły zakończą z tymi wysokimi wynikami.Myślę że typ jest wielce prawdopodobny dlatego też stawiam na taki typ. Powninien być plusik po meczu.

 

 

http://obstawianie.com/nhl-2012-2013-vt124379.htm#1731117

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-30, 17:33 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khabarovsk-Sp. Moscow 28.01.2013 09:00 ROSJA: KHL

typ Khabarovs

kurs 2,05

Bwin

 

Myślę ze można lekko spróbować pograć sama jedynkę do dubelka 1x także nie wygląda złe.Gospodarze jeśli juz coś ugrywaja to na własnym terenie w Chabarowsku(bilans u siebie 24 ( 10 - 4 - 10 ) 61 : 54 - 37 pkt) gra sie tam bardzo trudno- wiadomo jaki to jest teren.Na wyjeździe tylko 7pkt.Spartak nie jest jakimś wybitnym zespołem troszkę lepiej broni jest minimalnie wyżej w tabeli o punkcik.U siebie wygrali 3-1 bilans Spartaka na wyjazdach 23 ( 2 - 5 - 16 ) 41 : 76 - 15 pkt szalu nie ma. Liczę troszkę na zmęczenie gości grali ostatnio sporo bo w ostatnim tygodniu 2 dogrywki 26.01.na Sibir Novosibirsk wygrali 1-2 po dogrywce 22.01. Atlant Mytishi porażka 5-2 i u siebie zwycięstwo Torpedo N. Novgorod po dogrywce 2-1. Cały styczeń to praktycznie gra na własnym lodowisku, dalekie podróże plus zmiany strefowe na pewno maja wpływ na większość zespołów.Amur znowu po serii meczów wyjazdowych wraca do własnej twierdzy gdzie ograli juz Dinamo Riga 4-2 zespól na pewno nie gorszy niz Spartak. Obie drużyny underowe o podobnym potencjale, liczę na gospodarzy tego meczu ze zagrają tak jak w meczu z Ryga gdzie zaskoczyli rywala w 2 tercjach.

http://obstawianie.com/kontinental-hockey-league-2012-2013-vt123402.htm#1731143

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-30, 17:43 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna - Puchar Narodów Afryki

DR Kongo - Mali 28.01.2013 18:00

typ: Mali i powyżej 2,5

kurs:3,75

buk:Bet365

 

Puchar Narodów Afryki wkroczył w decydującą fazę, dzisiaj ostatnie mecze w grupie B. Jak dotychczas na boiskach w Afryce widzieliśmy nie zbyt dużo bramek, a bardzo dużo spotkań kończyło się remisami. Wczoraj w grupie A otworzył się worek z bramkami, i padło aż 7 bramek o 3 więcej niż w pierwszych dwóch kolejkach. Dzisiaj liczę na podobny wynik w grupie B. W meczu Ghany nie liczę na zbyt wiele bramek ponieważ po wygrane z Mali już mają awans praktycznie w kieszeni. Ale w drugim dzisiejszym spotkaniu liczę na emocjonujące spotkanie i bramki po obu stronach.

Postanowiłem zagrać że dzisiaj wygra Mali a w meczu padnie powyżej 2,5 bramki. Na korzyść reprezentacji Mali przemawia fakt że mają piłkarzy grających w najlepszych ligach europy, każdemu pewnie obiły się o uszy takie nazwiska jak: Keita, Diarra, N'Diaye, Sissoko, Traoré. Drużyna Mali ma bardzo dobrych grajków chociaż mam wrażenie że ich potencjał nie jest w pełni wykorzystany, ale mam nadzieję że dzisiaj udowodnia na co ich stać. Z drugiej strony Kongo w którym nie ma już takich nazwisk jedyny piłkarz jakiego kojarzę to Mulumbu z West Brom. Kongo oba pierwsze spotkania zremisowało z Nigrem 0:0 i z Ghaną 2:2, z kolei oba mecze Mali kończyły się wynikiem 1:0 wygrana z Nigrem i porażka z Ghaną.

W spotkaniach z udziałem Mali rzadko padają overy stąd też wysokie kursy na over jak zresztą na większość spotkań ( dlatego lubię PNA chcę zagrać ovewr wiem że kurs ponad 2 będzie :D ). Pomimo że w Afryce pada mało overów dzisiaj w mecze Konga przewiduję przynajmniej 3 bramki ponieważ drużyny walczą o awans do fazy pucharowej i obie powinny coś ustrzelić. A że Mali jest drużyną z większym potencjałem i odpadnięcie w tej fazie byłoby blamażem,przewiduję wynik 2:1, 3:1 dla Mali.

http://obstawianie.com/puchar-narodow-afryki-vt120248.htm#1731322

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-30, 17:44 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...