Skocz do zawartości

Typy na dzień 05.12.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Shakhtar Donetsk - Juventus Turin godz 20:45

typ:1

kurs: 3,60

Buk: Bwin

 

Mecz ustawiany przez bukmacherów na remis,który daję awans obu zespołom eliminując Chelsea. Kursy w tym spotkaniu na remis są poniżej 1,90. Czy będzie remis ,uważam że nie. Szachtar prowadzi w grupie z 10 punktami ,drugi jest Juventus,który ma 8 punktów a trzecie Chelsea z dorobkiem 7 punktów. The Blues raczej wygrają ponieważ podejmują Nordsjalland.

Ja jednak sądzę,że żaden zespół nie odpuści tego spotkania i nie ma tu mowy o grze na remis. Piłkarze z Doniecka sprawili wiele problemów Juventusowi,któremu ledwo udało się uratować remis w Turynie.

Oglądając tamto spotkanie było widać znaczną przewagę Szachtara,który zasłużył na zwycięstwo w tym meczu. Ponadto Ukraińcy u siebie pokonali Chelsea 2-1 oraz Nordsjalland 2-0. Jeżeli dodamy do tego spotkania ligowe to nie było jeszcze w tym sezonie zespołu,który zdobył by choćby punkt na stadionie Donbas Arena. Ponadto ostatnim zespołem,któremu udało się urwać punkty w Doniecku był również znakomity w tym roku Dnipro Dniepropietrowsk a było to na początku marca padł wtedy wynik 1-1 a ostatni raz u siebie Ukraińcy przegrali w listopadzie tamtego roku w spotkaniu Ligi Mistrzów przeciwko Porto 0-2.

Wiadomo,że Juventus jest silnym zespołem ale w tym roku przegrał już dwa razy z zespołami z Mediolanu. Jednak ja uważam Szachtar za bardzo silny zespół,który wygra to spotkanie. Ponadto pierwsze miejsce w grupie da mu rozstawienie a każde zwycięstwo to niezły przypływ gotówki.

Tak więc uważam,że w tej rundzie nie znajdzie się zespół,który wywiezie choćby punkt z Doniecka.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2012-2013-vt123219,150.htm#1717582

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-06, 08:52 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Chicago Bulls - Indiana Pacers

Typ: połowa/koniec meczu : Indiana Pacers - Indiana Pacers

Kurs: 3,60

Godz: 05.12.2012 2:05

Bukmacher: Bet365

Analiza: Obie drużyny miały słaby początek sezonu. Od jakiegoś czasu jednak gra i wyniki obu drużyn się poprawiły. Większe wrażenie robią na mnie wyniki Indiany. Na sześć ostatnich spotkań Pacers wygrali cztery, przy czym trzy z tych zwycięstw to zwycięstwa osiągnięte na wyjazdach. Najcenniejsza jest dla nich zapewne wygrana wyjazdowa z Lakersami, gdzie dzięki dobrej defensywie pozwolili sobie wrzucić zaledwie 77 punktów. Chicago Bulls w tym sezonie są znacznie słabsi niż w zeszłym. Ich ofensywa wygląda słabo, a defensywa nie jest już tak solidna jak w tamtym sezonie. Parkiet Chicago Bulls też już nie jest taką twierdzą jak w tamtym sezonie. Można nawet powiedzieć, że Byki u siebie grają po prostu kiepsko, bo pięć zwycięstw przy czterech porażkach to słabe statystyki jeśli chodzi o mecze u siebie. Dla mnie szanse w tym meczu są mniej więcej równe, dlatego typowanie na Indianę wydaje mi się dobrym pomysłem.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,75.htm#1717713

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-06, 08:53 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz 20.45

Shakhtar Donetsk - Juventus Turin

TYP: 2 DNB

KURS: 2,10

BUK: Unibet

 

Analiza

 

Jutro o godzinie 20.45 rozpocznie się spotkanie pomiędzy zespołem Shakhtar Donieck a zespołem Juventusu Turyn. Faworyta tego meczu nie ma lecz dlatego też strasznie wysokie SA kursy na zwycięstwo gospodarzy lub gości. Natomiast na remis jest kurs około 1,80 zł. A więc jak widać według bukmacherów oba zespoły nie będą forsować tępa i będą grać na remis. Ja uważam troszkę inaczej może dlatego że jestem kibicem Juventusu Turyn i dlatego też daję taki typ. Gospodarze tego meczu w lidze mistrzów w grupie E znajdują się na pierwszej pozycji z dorobkiem 10 oczek. Potrzebują oni remisu aby nie musieć patrzeć na wynik drugiego meczu tej grupy gdzie Chelsea podejmuje na własnym stadionie najgorszy zespół grupy czyli Nordsjaelland. Natomiast goście tego meczu czyli Juventus w grupie znajduje się na drugiej pozycji z dorobkiem 9 oczek i również jest im potrzebny remis aby awansować dalej bo przecież nawet jak zrównają się z Chelseą punktami to przecież na wyjeździe zremisowali oni z nimi 2:2 a u siebie wygrali pewnie 3:0. Więc jak by mieli tyle samo punktów to i tak awansuje Juventus. A więc jak widać dla gospodarzy jak i gości najkorzystniejszy będzie remis gdzie obie drużyny awansują. W lidze ukraińskiej gospodarze znajdują się na pierwszej pozycji z dorobkiem 51 oczek. Mają oni aż 13 punktów przewagi nad drugim zespołem. W ostatniej kolejce wygrali oni pewnie na wyjeździe z zespołem Kryvbas 2:0. Natomiast goście tego meczu w lidze znajduje się na pierwszej pozycji z dorobkiem 35 oczek i mają dwa punkty więcej niż drugi zespół. W ostatniej kolejce na własnym stadionie rozbili oni zespół Torino 3:0. Moim zdaniem w tym meczu może paść zwycięstwo Juventusu bo będą chcieli powalczyć o pierwsze miejsce lecz jednak uważam że również może paść remis. Dlatego też stawiam zakład bez remisu na Juventus bo kurs jest interesujący ;)

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2012-2013-vt123219,150.htm#1717729

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-06, 08:53 ]

:plus: 110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz 20.45

Mecz: Celtic Glasgow - Spartak Moscow

Typ: 1

Kurs: 1,60

Bukmacher: Expekt

Analiza: W tym meczu zdecydowanym faworytem jest drużyna Celticu. Spartak Moskwa przyjeżdza do Szkocji w fatalnej formie, przegrał dwa ostatnie mecze w lidze (w meczu z Dynamem tracąc aż 5 bramek), w dodatku nawet bez szans na awans do LE. W innej sytuacji jest Celtic, typowani na najsłabszą drużynę grupy Szkoci, pokazali się w tym sezonie ze znakomitej strony i cały czas walczą o awans z Benficą Lizbona. jako, że wygrana powinna zapewnić im drugie miejsce w grupie (zwycięstwo Portugalczyków z Barceloną na Camp Nou jest bardzo mało prawdopodobne), należy spodziewać się zaecydowanych ataków Celticu od początku spotkania. W lidze Szkockiej "The Bhoys" grają w kratkę, często tracąc punkty z średniakami, jednak potrafią zmoblizować się na najważniejsze mecze. Tym razem też tak będzie, nie widzę innej możliwości, jak zwycięstwo Celticu, które jest bardzo potrzebne zarówno tej drużynie jak i całej Szkockiej piłce.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2012-2013-vt123219,150.htm#1717791

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-06, 08:53 ]

:plus: 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2012-2013-vt123219.htm#1717796

 

Liga Mistrzów 05.12.2012 20:45

Braga-Galatasaray

Typ: DNB Braga

Kurs:2,15

Bukmacher:WilliamHill

 

Gospodarze graja już tylko o honor i pieniążki.Wiadomo ze galata walczy o awans z rumuńskim CFR Cluj.Oba zespoły maja mecze wyjazdowe i mimo wszystko turkom będzie trudniej o korzystny wynik.Braga to zespól moim skromnym zdaniem niedoceniany a u siebie podtrawią grac maja bardzo dużo ciekawych zawodników, zespól grający ofensywna piłkę- techniczna raczej nie odpuści u siebie tego meczu.Podpieram sie zwrotem w przypadku remisu. Kurs bardzo ciekawy warty grania.Gospodarze mimo ostatniego miejsca w tabeli bilans 1-0-4 rozegrali 2 bardzo dobre spotkania z MU przegrywając bardzo frajersko po prostych indywidualnych błędach.Jedyne zwycięstwo odnieśli właśnie na ali sami yen pokonując Galate dość pewnie 2-0.Myślę ze zobaczymy wieczorem bardzo ciekawe spotkanie, obu ekipom nie brakuje temperamentu w grze. Maja bardzo ciekawych piłkarzy spodziewam sie sporej ilości fauli, moze jakiejś czerwonej kartki.Jeśli gospodarze zagrają tak jak grali do tej pory u siebie tylko poprawia skuteczność, bramkarz nie będzie robił jakis głupich wyjść jestem spokojny o ten bet.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-06, 08:54 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów; g.20:45

Spotkanie: FC Barcelona - Benfica Lizbona

Typ: Powyżej 3.5 goli

Kurs: 2.25

Bukmacher:Bet365

Analiza:

 

Mecz w którym dla jednych jest to walka o wszystko (Benfica walczy o awans do fazy pucharowej ale musi wygrać na Camp Nou), natomiast dla drugich jest to już tylko spotkanie o kolejne punkty i zwycięstwo w fazie grupowej Ligi Mistrzów (Barcelona ma zapewnione pierwsze miejsce w grupie). Według mnie spotkanie zapowiada się dość interesująco jak wiemy bowiem Tito Vilanova nie wystawi dzisiaj najmocniejszego składu, da szansę gry zawodnikom z Barcy B, a jak pamiętamy w poprzednim sezonie nawet Ci zawodnicy potrafią rozbić BATE Borysów (bodaj 5-0). Nie będzie to jednak zupełnie Barcelona B, bo zapewne swoją szansę dostanie Leo Messi, który jak wiemy ma chrapkę na pobicie ponad 40 letniego rekordu Gerda Mullera w zdobytych bramach w jednym roku. Na razie brakuje mu jednej bramki by się zrównać z Niemcem i myślę, że dzisiaj powinien już tego dokonać.

Postanowiłem zagrać w tym spotkaniu powyżej 3,5 goli (choć wydaje mi się, że można grać również większe granice) przede wszystkim z tego powodu, że Benfika musi to spotkanie wygrać, a więc nie może grać zachowawczo czy defensywnie, musi atakować. A ma naprawdę niezłych zawodników z przodu jak Óscar Cardozo, Lima, Rodrigo czy drugiej linii Pablo Aimar,Nolito czy Ola John. Więc według mnie powinniśmy się spodziewać dobrego i otwartego spotkania co w takim meczu powinno zwiastować naprawdę dużą ilość bramek.

Jeśli chodzi o nieobecnych w kadrze Benfiki na ten mecz nie ma Carlosa Martinsa , Eduardo Salvio, Alana Kardeca, Urrety i Enzo Péreza. Tito Vilanova natomiast dał odpocząć na ten mecz takim zawodnikom jak Jordi Alba, Javier Mascherano, Andrés Iniesta, Xavi, Cesc Fàbregas czy Pedro. Z powodu kontuzji natomiast w kadrze nie znaleźli się Éric Abidal, Dani Alves, Marc Bartra, Marc Muniesa, Alexis Sánchez i Isaac Cuenca.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2012-2013-vt123219,175.htm#1717811

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-06, 08:54 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów

Spotkanie: Bayern - BATE

Typ: Wynik 1. połowy - Bayern (-1.5)

Kurs: 2.30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Bayern ma cos do udowodnienia swoim kibicom w tym starciu. Pierwszy mecz przegrany 3-1 i był to o dziwo wynik sprawiedliwy. Można to tłumaczyć zlekceważeniem rywala przez Bayern i pewnie tak było, ale trzeba też oddać BATE, że zaprezentoeali się świetnie, pokazali wolę walki i zostało to docenione przez Bawarczyków w pomeczowych wypowiedziach. BATE wtedy przebiegło łacznie 128 kilometry i to było godne podziwu jak zauważyl Huynkess. Dzisiaj myślę, że Bayern szybko sprowadzi ich na ziemię i mecz może zakończyc takim pogromem jak sezon temu mecz Basel. Wtedy też Bayern męczył się strasznie w pierwszym meczu, ale w rewanżu nie pozostawił złudzeń.

 

BATE przyjeżza w najmocniejszym skłądzie, ale to i tak chyba jest bez znaczenia, ponieważ przepaść między obiema drużynami jest ogromna. BATE jest już na finiszu sezonu i ciężko im będzie się zaprezentować w najwyższej formię. A w takiej trzeba byc aby nie dostać ostrego lania od bawarczyków. Ci zaś wystąpia bardzo mocnym składem, przynajmniej taki jest podawany na stronach Bayernu. W ataku ma wystąpic Gomez, który w tym sezonie jeszcze nie grał w Lidze Mistrzów. Na skrzydłach Ribery i Muller, jako ofensywny Kroos, a w środku Schweinsteiger i Martinez. Czyli siła ognia jest kosmiczna. Na obronie na bokach powinniśmy zobaczyć zarówno Lahma i Alabę czyli dwóch bardzo ofensywnych obrońców. Bayern ma niby o co jeszcze grać, ponieważ nie są w 100% pewni pierwszego miejsca w grupie. Myślę, że pierwsza połowa będzie kluczowa. Wtedy Bayern będzie grał na pełnych obrotach i zagwarantuje sobie już wygraną. Wolę zagrac handi w pierwszej połowie gdyż nie wiadomo z jakim nastawienie wyjdą na drugą. Stawiam na przekonujące zwycięstwo pierwszej połowy przez Bayern.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2012-2013-vt123219,175.htm#1717852

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-06, 08:55 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Rosja KHL

Spotkanie: Niznekamsk - Novokuznetsk

Typ: over 4.5

Kurs: 1.62

Godz. 16.00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Obie ekipy dzielą tylko trzy punkty, przy czym Niznekamsk zajmuje siódmą pozycję gwarantującą grę w play-offach natomiast Novokuznetsk plasuje się na pozycji dziewiątej pierwszej która nie daje gry w play-offach. Gospodarze słyną z tego ze grają na własnej tafli hokej ofensywny nie zależnie od przeciwnika co zdecydowanie przekłada się na bramki 44 strzelone tyle samo straconych w 15 spotkaniach co daje bardzo wysoką średnią 5.86. O gościach można to samo powiedzieć z tą różnicą że w ich wykonaniu wyjazdy są dość overowe 40 strzelone 38 straconych w 14 pojedynkach, średnia 5.57. Obu ekipą ostatnio nie wiedzie się najlepiej i na pewno będą chcieli troszeczkę tych punktów nadrobić. W tym sezonie mieliśmy już rywalizację tych ekip zakończoną bardzo overowym wynikiem 5:4. Co do obsad bramkowych nie mamy tutaj aż takich specjalistów w tej dziedzinie u gospodarzy zobaczymy zapewne Daltona (to co ma wpuścić to wpuszcza lub słabego Sokolova) u gości zapewne wystąpi Lazushina (podobnie jak u gospodarzy wpuszcza to co trzeba, drugi bramkarz na to spotkanie to debiutanta 17-letni Sorokin może to one wystąpi kto wie). Tak czy inaczej znowu powinny być w tym spotkaniu bramki. I jeszcze jeden mały argument w pierwszy spotkaniu mieliśmy dość dużą ilość wykluczeń które zazwyczaj kończyły się bramkami.

http://obstawianie.com/kontinental-hockey-league-2012-2013-vt123402,25.htm#1717896

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-06, 08:56 ]

:plus: 62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia Liga Vitalis

Spotkanie: Aves- Vitoria Guimaraes II

05.12.2012 godz.16:00

Typ: Aves

Kurs: 1,89

Bukmacher: Pinnacle

 

Analiza:

 

 

Aves przystąpi do tego spotkania nieco osłabione, zabraknie bowiem dwóch kontuzjowanych napastników to jest Valdinho, jest to zawodnik z Angoli, który rozegrał 6 meczy w tym sezonie oraz Rabiola najlepszy napastnik tej druzyny, ktory strzelil 6 goli w 14 meczach swojej druzyny. Aves zagra rowniez bez pauzujacego za kartki Vasco Matos, to najstarszy napastnik tej druzyny ma 32 lata i 14 meczy na koncie w tym sezonie. Jednak trener Aves nie zalamuje rak, wciaz ma bowiem bardzo dobra druzyne i w starciu z rezerwami Vitorii powienien sobie poradzic bez problemu. Bardzo cieszy mnie fakt, ze trener Aves nie gra zachowawczo, zawsze jego druzyna gra bardzo ofensywnie, na przyklad w ostatnim meczu gral az czterema potencjalnymi napastnikami co daje nam duze pole manewru. Ma wciaz bardzo dobrych technicznie napastnikow z Afryki, to jest Djibril z Senegalu, juz zanotowal swoje premierowe trafienie w tym sezonie a gral tylko kilka minut w czterech meczach, nastepny zawodnik z Afryki to Gbale z Wybrzeza Kosci Sloniowej ktory ma na swoim koncie takze jedno trafienie. Vitoria ma problem ze strzelaniem gli to fakt, a Aves to 6 druzyna w tabeli aktualnie, gonia bowiem czolowke i na pewno tego meczu nie odpuszcza. Dzis gram Aves po dosc dobrym kursie jak dla mnie.

 

http://obstawianie.com/portugalia-vt119663,50.htm#1717898

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-06, 08:56 ]

:plus: 89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów

Spotkanie:Barcelona-Benfica

Typ: Bramki w 1. połowie – Powyżej 1.5

Kurs: 2.15

Godz:20:45

Bukmacher: William Hill

Analiza:

Przed nami ostatnie spotkania w fazie grupowej ligi mistrzów gdzie zmierzą się zespoły Barcelony i Benfici . Zespoł gosci walczy o awans do kolejne rundy i ma na to szanse jeśli dzisiaj wygrają z zespołem Barcelony co jest do zrealizowania ale będzie to bardzo trudne zadanie dlatego zapowiada się mocno operowe spotkanie moim zdaniem . Z jednej strony mamy Barcelone z Messim który dzisiaj będzie grał na 110% aby pobić kolejny rekord strzelonych bramek w karierze a z drugiej strony mamy kandydata do awansu do kolejnej rundy Ligi Mistrzów dlatego Benfica nie może stać i murować się przed własną bramką i będzie musiała ruszyć do ataku a co za tym idzie odsłoni mocno swoje tyły co od razu stworzy mega zagrożenie dla zespołu gości gdyż Messi będzie tylko czekał na taką okazję . Barcelona zagra lekko zrotacjowanym składem z głównie młodzieży Barcy dlatego będą również chcieli się pokazać i pomóc Messiemu pobić rekord strzelonych bramek w LM w roku kalendarzowym . Oba zespoły od 1 minuty ruszą do ataku a szczególnie Benfica dlatego BTS jest możliwy już w pierwszej połowie a co za tym idzie mój pewniak na to spotkanie zostanie już pokryte tak samo Barca może strzelić 2 bramki w pierwszej połowie a po takim kursie to aż żal nie spróbować . Pozdrawiam

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2012-2013-vt123219,175.htm#1717901

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-06, 08:56 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów,godz. 20.45

Spotkanie: Manchester Utd - CFR Cluj

Typ: Gole obu drużyn ? TAK

Kurs: 1.75

Bukmacher: Expekt

Analiza: To spotkanie ma znaczenie tylko dla jednego zespołu. Cluj musi zdobyć jakieś punkty w tym spotkaniu i liczyć na to, że Braga potraktuje serio mecz z Galatasaray. Jak wiemy w ostatniej kolejce Cluj gra w Manchesterze, który z 12 pkt. po 5 grach ma już pewne pierwsze miejsce w grupie i dzisiaj zagra głębokimi rezerwami. Natomiast mający tyle samo punktów co Braga, zespół turecki gra w Portugalii. Mecz dla Diabłów jest bez znaczenia, o wiele ważniejsze jest spotkanie w weekend z Citizens. Tak więc gospodarze zagrają dzisiaj bez:

Injured: Anderson(mf 9/1), Kagawa(mf 6/2), Nani(mf 7/1), Valencia(mf 10/0) i Vidic(df 4/0)

Rested: De Gea(first gk 8/0), Evra(df 14/2), Evans(df 12/2), Rio Ferdinand(df 14/0), Carrick(mf 14/0), Rooney(att 11/4 , 3rd scorer) i van Persie(att 15/10 top scorer)

Oczywiście nie dopuszczam myśli, że np. Wellbeck czy Hernandez gola nie strzelą. Ale też i goście mają o co grać, a w meczu z Gaz Metan, ostatnim ligowym grali rezerwami. Wszyscy nastawiają się na ten mecz i naprawdę i ja i zespół rumuński wierzy w dobry rezultat. W zespole nie ma żadnych znaczących ubytków. Nie zagra tylko brazylijski napastnik Ronny (att 5/2). Cluj to ekipa przeciętna, ale w pierwszym meczu było tylko 2:1 dla ManU, a gospodarze strzelili pierwszego gola. Ponadto ManU tracił gola w 13 z ostatnich 15 gier. Ja stawiam na to, że obie ekipy coś trafią.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2012-2013-vt123219.htm#1717930

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-06, 08:57 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykowka, Eurocup, 5.12.2012 18:15

Lokomotiw Kuban - Donetsk

typ; under 149,5 pts

1,87

Pinnacle

Analiza

Dzis w spotkaniu piatej kolejki eurocupu dojdzie do spotkania pomiedzy rosyjskim, Lokomotiwem Kuban i ukrainskim, Donetskiem. Oczywiscie bez watpienia faworytem pojedynku sa gospodarze, wpadl mi w oko jednak zgola odmienny typ, a mianowicie na under punktowy. Spojrzmy na obie ekipy. Rosjanie to druzyna grajaca bardzo w kratke, ale co da sie zauwazyc podpasowuje sie do stylu gry rywala, taka mysl narzuca sie w spojrzeniu chocby na wyniku Lokomotiwu. Z ekipami grajacymi ofensywnie Rosjanie rowniez graja ofensywnie co daje nam duza ilosc punktow w meczu, z tymi bardziej defensywnymi ilosc punktow w spotkaniu jest mala. A taka ekipa defensywna jest wlasnie Donieck, ktory ma jeszcze teoretyczne szanse na awans z tej grupy, wiec mysle ze nieodpusci tego spotkania. Ukraincy zdecydowanie bardziej preferuja dluzsze rozgrywanie akcji i skupiaja sie na grze obronnej, czego efektem sa ich wyniki, tylko raz sposrod pieciu ostatnich spotkan przegraczali te bariere wlacznie z przeciwnikami. Mysle, ze bedziemy dzis swiadkami niewielkiej ilosci punktow.

 

http://obstawianie.com/europejskie-puchary-2011-12-vt120776,25.htm#1717931

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-06, 08:58 ]

:plus: 87

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka Challenge Cup - Kobiety

05.12.2012 19:00

Kolubara - Tent

typ: Tent -1,5 seta

kurs: 2.69

buk: Pinnacle

 

Jest to pierwszy mecz 1/16 finału Challenge Cup w którym spotkają się dwie serbskie drużyny: Kolubara i Tent. Bukmacherzy dają praktycznie takie same szanse obu zespołom, lecz według mnie zdecydowanym faworytem jest zespół gości.

Kolubara dostała się do tego etapu dzięki pokonaniu słabiutkiej drużyny austriackiej UVC Graz. Zespół gospodyń w rodzimej lidze zajmuje jak do tej pory przedostatnią pozycję z dorobkiem 7 punktów. Mają one na swoim koncie 2 zwycięstwa i 6 porażek, w tym ich ostatnie 5 spotkań ligowych kończyły się porażkami, w których ugrały zaledwie 3 sety.

Tent, czyli goście dzisiejszego pojedynku w Challenge Cup znaleźli się przez porażkę w 1/16 finału CEV Cup. Pogromcę znaleźli w innym zespole austriackim, jednak znacznie silniejszym od UVC Graz czyli Linz-Steg, który teraz znajduje się w ćwierćfinale rozgrywek o szczebel wyżej. W pierwszym meczu wygrały one u siebie z Austriaczkami 3:1, by na wjeździe przegrać 3:2 i w złotym secie 15:10. W rodzimej lidze zajmują 4 miejsce z dorobkiem 5 zwycięstw i 3 porażek.

Oba zespoły spotkały się w tą niedzielę i Tent wygrał 3:0. Liczę na powtórzenie tego wyniku, a według mnie na jedyne co stać zespół Kolubara to wygranie jednego seta.

 

http://obstawianie.com/challenge-cup-kobiety-vt124067.htm#1717951

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-06, 08:58 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EUROPA: Liga Mistrzów 05.12.2012 20:45

Braga - Galatasaray

Typ:2

Kurs:2,75

Bukmacher:Bet365

Analiza:

A więc spotkanie grupy H między 2 w tabeli Galatasaray a ostatnią Bragą. Galata ma tyle samo punktów co Cluj natomiast w tabeli są wyżej dzięki remisowi i wygranej z Cluj. Jeśli tego spotkania Galata nie wygra a wygra bądź zremisuje Cluj z Manchesterem co jest bardzo możliwe automatycznie odpadnie z dalszej fazy. Natomiast sądzę że to spotkanie Wygra Galata. Braga niestety już odpada ze wszystkiego nie ma szans nawet na lige Europy. Nie wiem niestety jakie skłądy wystawią trenerzy ale sądzę żę Trener Bragi nie wystawi najsilniejszego składy bo po co męczyć chłopaków skoro Braga jest na 3 pozycji w lidze i niedługo gra mecz wyjazdowy z Academicą co po 2 porażka może być meczem przełomowym. Galata ma wysoką stawkę ponieważ walczą o awans ten mecz zadecyduje czy wyjdą czy spadną do ligi Europy. Stawiam w tym meczu na Galatasaray i sądzę żę takie gwiazdy jak Yilmaz czy Altintop pomogą temu zespołowi wygrać to spotkanie. Powodzenia!

 

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2012-2013-vt123219,175.htm#1717968

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-06, 08:59 ]

:plus: 175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów

Data i godzina: 05.12.2012, 20:45

Spotkanie: Bayern Monachium – BATE Borisov

Typ: 1 (handicap 0:2)

Kurs: 1,9

Bukmacher: tobet

 

 

Bawarczycy mimo, że zapewnili sobie do kolejnej fazy rozgrywek tego meczu nie mogą zlekceważyć, gdyż zajęcie w grupie drugiego miejsca może oznaczać konfrontację z Manchesterem United albo Barceloną – a tego podopieczni Juppa Heynckesa w tej fazie chcieli by na pewno uniknąć. Poza tym Bayern będzie się chciał zrewanżować za porażkę w pierwszym meczu kiedy to niespodziewanie ulegli aż 3-1. Teraz piłkarze Bayernu zapowiadają rewanż oraz to, że w przeciwieństwie do pierwszego meczu nie zlekceważą rywali. Te słowa trzeba sobie wziąć mocno do serca gdyż w poprzednim sezonie kiedy Bayern dotarł do finału tych rozgrywek piłkarze w podobnym tonie wypowiadali się przed rewanżowym meczem z Basel w Monachium, które skończyło się istnym pogromem szwajcarskiej ekipy. W tym sezonie w lidze Bayern idzie jak burza, gdyż już po 15 kolejkach ma 8 punktową przewagę nad Bayerem Leverkusen z którym to niespodziewanie przegrali kilka tygodni temu mając w meczu zdecydowaną przewagę. Właśnie Bayer i BATE są jedynymi drużynami, które pokonały Bawarczyków. W ekipie gospodarzy w dzisiejszym meczu na pewno nie wystąpią: Arjen Robben, Holger Badsuber, Luiz Gustavo oraz Emre Can. Bawarczycy mają jednak na tyle silną kadrę, że te absencję nie pogorszą jakości gry niemieckiej „maszyny”. Ekipa z Białorusi gra w tym meczu o przysłowiową pietruszkę gdyż zapewnili już sobie 3 miejsce w grupie, czyli udział w kolejnej fazie Ligi Europejskiej. Poza tym w drużynie gospodarzy nie ma większych absencji. Forma BATE w ostatnim czasie pozostawia jednak wiele do życzenia. W Lidze Mistrzów BATE dość znacznie przegrało swoje ostatnie dwa mecze z Valencią i Lille. Co prawda podopieczni Viktora Goncharenki zapowiadają, że powalczą w tym meczu o punkty i pieniądze a piłkarze Bayernu wypowiadają się z szacunkiem o dzisiejszych rywalach, jednak szybko strzelona bramka przez Bawarczyków osłabi ducha walki w Białorusinach a Bayern z nawiązką zrewanżuje się za pierwsze spotkanie. Stawiam na gładkie zwycięstwo gospodarzy.

 

Przewidywane składy:

 

Bayern: Neuer - Lahm, Boateng, Dante, Alaba – Javi Martinez, Schweinsteiger - Müller, Kroos, Ribery – Gomez

 

BATE: Gorbunow - Poliakow, Radkow, Simić, Bordaczew - Lichtarowicz, Olechnowicz, A. Wołodko, Bressan, Hleb - Rodionow

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2012-2013-vt123219,175.htm#1717974

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-06, 08:59 ]

:plus: 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Manchester United – CFR Cluj

Typ: 2

Kurs: 5.5

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

Sytuacja w grupie H jest jasna, z pierwszego miejsca wychodzu Manu o drugie walczą rumunii z turkami. Kursy dość spadły w dół

ale i tak polecam. Turkowie po bezpośrednim bilansie są wyżej z tabeli.Myślę że pewny awansu Manchester nie wystawi pełnego składu,

w ostatnim meczu z Galatasary Manu przegrał 1:0 gdy Manchester grał rezerwowymi. Moim zdaniem Cluj także wykorzysta ten atut.

W ostatnim meczu ligowym czerwone diabły straciły po 1 połowie aż 3 gole. W przyszłą niedzielę czeka ich cieżka potyczka- derby Manchesteru

i fizycznie będa szykowali się na ten mecz.W pierwszym meczu Cluj wygrywał 1-0 lecz ostatecznie przegrał 2-1 po golach RVP.Dzisiaj Manu wychodzi

bez niego oraz niezawodnego Wayne Rooneya.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2012-2013-vt123219,175.htm#1717990

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-06, 08:59 ]

:plus: 250

:minus: 30 brak godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, liga mistrzów

05.12.12 20:45

FC Barcelona - Benfica Lizbona

Typ: 1

Kurs: 1.63

Unibet

 

Choć Barcelona dziś bez Alby, Iniesty, Fabregasa, Pedro, Xaviego i Mascherano, to jednak zagrają i tak w silnym zestawieniu: Pinto, Montoya, Puyol, Adriano, Planas, Song, Thiago, Sergi Roberto, Tello, Rafinha, Villa. Do tego w rezerwie czeka Messi, który zapewne wejdzie w drugiej połowie by przynajmniej zrównać się z Gerdem Mullerem pod względem ilości bramek zdobytych w roku kalendarzowym. Oczywiście gospodarze mają już zapewnione pierwsze miejsce w grupie, jednak rezerwowi na pewno będą na własnym boisku chcieli pokazać się przed trenerem, całym sztabem trenerskim jak i kibicami. Pomimo słabszego składu i tak jak to zwykle bywa Barcelona u siebie będzie prowadzić grę, będzie przeważać, wierzę że rezerwowi okażą się skuteczni, jeśli nie zawsze pozostaje druga połowa i wejście Messiego. Defensywa na czele z Puyolem wygląda solidnie, więc nie powinno być dziś problemu z kolejną wygraną. Co do Benfici, wiadomo walczą jeszcze o awans ale trudno się doszukać jakiś argumentów przemawiających za tym by mieli na to szansę, będą zepchnięci do głębokiej defensywy, w ekipie gości nie zagrają: Eduardo Salvio, Carlosa Martinsa, Enzo Pereza oraz Pablo Aimara. Barcelona u siebie jaki by to zespół portugalski nie przyjechał wygrywa raz za razem, tak było w ostatnich dziesięciu pojedynkach, a w historii przegrali tylko raz z Porto 40 lat temu. Oczywiście typ jest warty gry ponieważ po tym jak okazało się że Messi nie zagra kursy na Barcelonę bardzo wyraźnie poszły w górę, a dla mnie nawet bez niego od pierwszej minuty są zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2012-2013-vt123219,175.htm#1717994

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-06, 09:00 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...