Skocz do zawartości

Typy na dzień 13.12.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Toronto-Brooklyn

Typ: Brooklyn

Kurs: 1,45

Bukmacher: Bwin

01:00

Analiza:

 

Dzis w nocy kolejne spotkanie Nba pomiedzy druzyną Nets ,a Raptors.Obie ekipy ostatnio przegrywają mecz za meczem,jednak w moim odczuciu lepiej ostatnio sie prezentują goście.Toronto ostatnio przegrali swoje 5 spotkań mieli na rozkladzie takie ekipy jak Portland ,LaC czy Utah we wszystkich tych meczach dostali sromotne lanie.Dodatkowo dzis nie wystąpi Bargniani i mozg druzyny Lowry a to bardzo spore oslabienia miejscowej ekipy.Brooklyn ostatnio nieznacznie przegral z Ny gdzie mieli bardzo slabą skutecznosc za 3pkt bo tylko 22% ,przedtem przegrali z kozłami i gsw.Dzis licze ze Deron Williams pociągnie druzyne w trudnych momentach ,a deske opanuje Lopez i Humphries.Cenne zwyciesto powinna odniesc druzyna gości ,kurs moze nie zachwyca ale do dubla jest w sam raz.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,100.htm#1719807

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-14, 11:46 ]

:plus: 45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz 4.35

Utah Jazz - San Antonio Spurs (-3,5)

TYP: 2

KURS: 1,93

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza:

 

Jutro o godzinie 4.35 rozpoczną się kolejne spotkania w najlepszej lidze koszykarskiej jakim jest NBA. Jest to koszykówka na najwyższym poziomie gdzie mecze SA rozgrywane co drugi dzień a nawet dzień w dzień a więc naprawdę tempo jest niesamowite. W Polsce zawodnicy tygodniu rozegrają dwa mecze i już narzekają a tam nikt nie marudzi tylko starają się grać jak najlepiej. Ja wybrałem mecz pomiędzy Utah Jazz a zespołem San Antonio Spurs. Według bukmacherów faworytem tego meczu są goście i ja również uważam że goście ten mecz powinni wygrać bez problemów. Gospodarze tego meczu w lidze w konferencji zachodniej są na szóstym miejscu z dorobkiem 12 zwycięstw i 10 porażek. W ostatnich sześciu meczach wygrali oni trzy mecze i trzy mecze przegrali. Natomiast goście tego meczu w konferencji zachodniej zajmują pierwsze miejsce z dorobkiem 18 zwycięstw i jedynie czteroma porażkami. Na wyjeździe wygrali oni 11 meczów i dwa mecze przegrali. Natomiast gospodarze tego meczu na własnym boisku wygrali osiem meczy i jeden mecz przegrali. A więc jak widać mecz zapowiada się bardzo interesująco. Jednak moim zdaniem ten mecz goście powinni wygrać i stawiam handicap na -3.5 punktów ponieważ ostatnie pięć meczy pomiędzy tymi zespołami San Antonio wygrywało większą różnicą niż 3.5 punktów. Ja stawiam że wynik będzie powyżej 200 punktów i stawiam że goście wygrają 110 do 105 :)

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,100.htm#1719865

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-14, 11:46 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka , NBA

Spotkanie: Boston Celtics - Dallas Mavericks

Typ: under 196,5

Kurs: 1.88

Buk: Pinnacle

13.12.2012 02:00

 

Analiza:

Spotkanie zespołów zajmujących siódme pozycje w swoich dywizjach.Celtowie na dwadzieścia spotkań wygrali jedenaście razy a drużyna z Dallas na swoje dwadzieścia jeden tak samo jak Boston czyli jedenaście.Oba zespoły jak widać sa bardzo wyrównane pod względem statystyk ale jak będzie w dzisiejszym spotkaniu to wielka niewaidoma. Zdaje się że to gospodarze mogą odniesc tutaj minimalne zwycięstwo gdyż grają u siebie i przed własną publicznością która będzie ich bardzo dopingować aby wygrali.Boston obecnie gra w kratkę ale dziś w nocy z pewnością tak jak w ostatnim spotkaniu bedą chcieli zwyciężyć.Goście ostatnie trzy spotkania wygrali.Ostatnio na własnej hali i dwa na wyjeździe .Moga być już zmęczenie tymi meczami i dziś nie wierzę aby mogli rzucić bardzo dużó punktów tak jak Celtics. wyrownane spotkanie w którym spotykają się równorzędne zespoły nie wróży aby osiągneły ponad dwie setki punktów razem.stawiam na to że będzie under który typuję.Między nimi nigdy nie padały wysokie wyniki dlatego tez jestem za tym ze i dziś tak może się stać.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,100.htm#1719876

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-14, 11:47 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sotkanie: Connecticut Whale – Worcester Sharks

Dyscyplina: USA AHL 13.12.2012 01:00

Typ:2 DNB

Kurs:1,95

Bukmacher:Oddsring

Analiza:

 

Dziś o godzinie 01:00 w nocy czasu Polskiego w USA odbędzie się spotkanie tamtejszej 2 ligi Hokeja na Lodzie. Moim typem w tym spotkaniu jest wygrana Sharks aw przypadku jakby im się to nie udało to podpieram się DNB. Sądze natomiast po ostatniej grze obu zespołów że to jednak goście wygrają to spotkanie ponieważ w ostanich meczach wyjazdowych własnie wygrywają. Zagrali bardzo ładny mecz z Monarchs ciężki bo ciężki ale wygrali go 2:3 potem 2 zwyciestwa pod dogrywce i porażka z Pirates. Whale u siebie nie idzie im ostatnio najlepiej. W ostatnich 5 spotkaniach 3 porażki 2 zwycięstwa. Zwycięstwa odniesione dość wysokie ale z nie wielkimi przeciwnikami. Myślę że tej nocy to jednak Rekiny wygrają to spotkanie ponieważ ich ostatnia forma pokazuje zę mają ogromne szanse na to zwycięstwo. Jeśli jednak mieliby cieżko to remis także zadowoli moją osobę. Powodzenia!

 

 

http://obstawianie.com/usa-ahl-vt123699.htm#1719886

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-14, 11:48 ]

typ nieważny - zły buk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13.12.12 / 02:00

Koszykówka, NBA

Houston Rockets - Washington Wizards

Typ: Poniżej 212 pkt

Kurs: 1,50

Buk: Bet365

 

No to tak... Rockets sypią ostatnio takimi overami, że głowa mała, ale z San Antonio przeszli samych siebie, remis 120:120 i po dogrywce niestety porażka 126:134, ale wynik punktowy kosmiczny. No i teraz naturalnym odruchem wydaje się granie overu zgodnie z prawem serii, zwłaszcza, że Houston u siebie rzuciło poniżej 100 pkt ostatni raz sześć meczów temu, gdy pokonali słynących z żelaznej defensywy Bulls 93:89. Od tego czasu kolejne spotkania Rakiet to grube wyniki, średnio po 115 punktów własnych. W takich okolicznościach granie underu na ten mecz wydaje się nierozsądne. Jednak ja jestem zdania, że wcale dzisiaj kolejnego kosmicznego wyniku grubo powyżej 200 pkt nie musimy zobaczyć. Houston wygra, to raczej pewne, rzucą ponad 100 pkt - to raczej też pewne, ale pytanie ile rzuci Washington? Czarodzieje równo 24 godziny temu stoczyli zacięty pojedynek z Hornets, wygrany... 77:70. Wynik rodem z kobiecej koszykówki i to w europejskim wydaniu. Teraz z Nowego Orleanu jadą do Houston i nie wydaje mi się, aby ich zamysłem taktycznym było forsowanie tempa w tym meczu. Nie było prawie w ogóle czasu na odpoczynek, więc uważam, że Wizards nastawią się raczej na maksymalne spowalnianie gry bo na ekspresowe wypady spod jednej tablicy pod drugą może im nie starczyć sił, a poza tym taka gra to woda na młyn gospodarzy, którzy właśnie w takiej wymianie ciosów czują się najlepiej. Wizards nie chcą chyba ułatwiać im zadania. Taktyka spokojnej, rozważnej gry z NOH opłaciła się, więc i tym razem Czarodzieje powinni starać się maksymalnie wybić z rytmu gospodarzy, stawiać zasieki obronne i kontrować, spowalniać grę i trzymać kontakt. To jest sposób na nawiązanie walki. Tak właśnie powinni grać i myślę, że podobnie to widzi trener. Dlatego uważam, że w tym spotkaniu imponujący over do jakich przyzwyczaja ostatnio Houston wcale nie musi wcale paść. Gospodarze pewnie wygrają i to z wynikiem ponad 100 pkt, ale pytanie ile rzucą Wizards? Zakładając, że zagrają spokojnie, z nastawieniem na defensywę, nie powinni przekroczyć granicy 85-90 pkt. Moim zdaniem nie będzie to szaleńczy mecz i suma punktów zdobytych przez obie drużyny powinna oscylować w okolicach 200 pkt, nie więcej.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,100.htm#1719903

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-14, 11:49 ]

:plus: 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/inne-ligi-hokejowe-mecze-miedzypanstwowe-vt123491.htm#1719922

 

dyscyplina hokej 13.12.2012 20-30

spotkanie: Valpellice-Alleghe

typ under 5.5

kurs 2,00

buk William Hill

 

Mecz sąsiadów w tabeli(5i6 miejsce) jak dla mnie zapowiada sie bardzo wyrównane spotkanie, oba zespoły maja po 46 pkt.Oba zespoły wygrały w poprzedniej kolejce pokonując czołowe zespoły ligi. Ogólnie liga jest bardzo wyrównana- można złapać bardzo ciekawe kursy.Goście to zespól mający 2 defensywę w lidze tylko 55 bramek straconych, pokonali po dogrywce lidera ekipę HC Pustertal.Notują bardzo dużo remisów i maja 64% spotkań underowych 16 / 25.Gospodarze to znowu 2 silą ligi jeśli idzie o zdobywanie bramek =87. Mimo wszystko under 5,5 zaliczają bardzo często bo az 48% 12 / 25.Grali ze sobą w tym sezonie 2 razy i za każdym razem padał wynik 3-2 po dogrywce -zwyciężała ekipa będąca gospodarzem, wiec może do 3 razy sztuka :}.Na pewno zobaczymy twarde, ciekawe i wyrównane spotkanie.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-14, 11:49 ]

:plus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - HISZPANIA: Copa del Rey

Spotkanie: Levante - Real Zaragoza

Typ: X2

Kurs: 1,80

Godz: 20:00

Bukmacher: Tobet

Analiza: Drużyna Levante w ostatnim okresie gra bardzo często, bo ligę

przeplatała z europejskimi pucharami. Moim zdaniem kadrowo są nie przygotowani

by walczyć co trzy dni i w końcu musi dopaść ich kryzys. Ich gra nie porywa i gdyby nie

duża doza szczęścia na pewno wyniki nie były by tak dobre. Uważam, że gospodarze odnosili

ostatnio zdecydowanie za dobre rezultaty jak na grę, którą prezentowali.

Szczęście jednak nie trwa wiecznie i dobrą defensywą a także Martinsem z

przodu daleko nie zajadą. Real Zaragoza odwrotnie prezentuje się całkiem ciekawie tylko nie

zawsze przekłada się to na wynik. W poprzednim meczu pokonali na wyjeździe

Rayo Vallecano i dzisiaj powinni pójść za ciosem. Biorąc pod uwagę, zachęcający

kurs na to zdarzenie warto dzisiaj zagrać X2.

http://obstawianie.com/copa-del-rey-vt117693,50.htm#1719942

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-14, 11:50 ]

:plus: 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna- Azja AFF Suzuki Cup

Spotkanie: Tajlandia-Malezja

13.12.2012 godz. 13:00

Typ: -1 AH Tajlandia

Kurs: 1.95

Bukmacher: Pinnacle Sports

 

Analiza:

 

Tajlandia w rewanżowym mecz w półfinale AFF Suzuki Cup tym razem na stadionie w Bangkoku będzie jeszcze raz spotykać się z Malezja. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami w niedzielę było wynik 1-1 po golach Norshahrul Talaha w drugiej połowie strzelił w 49 minucie czyli praktycznie od razu po wznowieniu gry zaskoczyl rywali ale przed pełnym wymiarem czasu w 79 minucie wyrównanal Teerasil Dangda, dajac ogromne nadzieje dla Tajlandii na historyczny awans do finalu. Tym razem Tajlandia zagra w siebie w kraju, a jest to bardzo ważna informacja dla nich, pokonał w tym Pucharze bez żadnych problemów Filipiny 2-1 i Wietnam 3-1. Tajlandia tym razem z dwoma napastnikami prawdopodobnie, bo Dagda potrzebuje więcej pomocy w ataku i trener Winfried Schafer , ktory pracuje tu od czerwca 2011 roku wprowadzi w ataku również Sompong Soleb. Jest to doskonały wybór dla mnie, bo Malezja bedzie mieć spore problemy z tym duetem w ataku dziś. W pierwszym meczu pokazał zła kondycje w obronie, parę Bunyamin Umar i Mahali Jasuli na lewej i prawej stronie wygląda fatalnie. Tajlandia spotka się z Singapurem w wielkim finale, ktory pokonal wczoraj Filipiny 1-0 i zapewnil sobie tym samym kolejna szanse na triumf w tym pucharze. Dla mnie Tajlandia dzis wygra i to znaczaco. Powodzenia!!!

 

http://obstawianie.com/ligi-azjatyckie-vt12315,75.htm#1719958

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-14, 11:50 ]

:plus: 95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga

Data i godzina spotkania: 13.12.2012 rok – 20:00

Spotkanie: Montepaschi Siena - Asseco Prokom – Under/Over 156,5 punkta

Typ: Over

Kurs: 1,85

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

 

Już dziś przed nami ostatnia kolejka grupowych rozgrywek Euroligi mężczyzn. W meczu który wybrałem w arenie Palaestra miejscowa Montepaschi Siena podejmie mistrza Polski Asseco Prokom Gdynia. Po 9 kolejkach Siena jest już pewna awansu do dalszej fazy, natomiast Prokom nie ma już szans na awans dalej, Siena by być w 100% pewna awansu z 3 miejsca musi dziś pokonać Prokom, ponieważ w przypadku przegranej dziś i wygranej Alby Berlin w Tel Avivie Siena spadnie na 4 miejsce i awansuje wówczas z ostatniej pozycji, ale taki scenariusz jest tylko teoretycznie możliwy, bo mało prawdopodobne jest przede wszystkim to że Maccabi przegra u siebie mecz z Albą a i wygrana Prokomu na Sienie była by sporą niespodzianką by nie powiedzieć sensacją. Faworyta tego meczu nie trudno wskazać i wytypować ale kursy na wygraną Sieny są poniżej 1,10 więc to mnie nie interesuje w handicapy się bawił minusowe też nie będę bo są wysokie a Siena mając pewny awans nie musi wcale dziś gromić Prokomu, tak więc wybrałem na ten mecz zakład na under/over punktowy a mianowicie stawiam overa 156,5 punkta. Stawiam tak z kilku powodów po pierwsze Siena jest ostatnio w bardzo dobrej formie, po drugie Siena u siebie z takim rywalem jak Prokom zagra ofensywnie i widowiskowo pod pewnie licznie zgromadzoną publiczność, po trzecie Siena lideruje w średniej zdobywanych punktów na mecz. Wynik 87,9 robi wrażenie. Po czwarte Siena imponuje rzutami za 3 punkty i ma najwyższy wskaźnik skuteczności w rzutach zza linii 6,75 (44,1 proc.) oraz oddaje najwięcej rzutów za 3 punkty z wszystkich drużyn Euroligi. Do tego dodać trzeba, że w meczu w Gdyni Siena trafiła aż 19 trójek Prokomowi co robi niesamowite wrażenie. Siena także wykonuje najwięcej rzutów wolnych z wszystkich ekip Euroligowych, co może świadczyć o tym, że są bardzo ruchliwi szybcy i dynamiczni pod koszem i zatrzymać ich nie łatwo a jak już to faulem, więc pewnie sporo punktów też dziś zdobędą z linii rzutów wolnych. Prokom na tle tych wszystkich statystyk wygląda bardzo blado, ale ja dziś spodziewam się, że mistrzowie Polski przekroczą granice 70 pkt, bo wątpie by Siena dziś bardzo przykładała się do obrony raczej postawi na atak i by jak najwięcej rzucić punktów Prokomowi, zresztą podobnie zagrali w Gdyni wygrywając 101-66. Pewnie po raz kolejny będzie szalał Bobby Brown by znów pokazać jak wielkim błędem było pozbycie się go tak szybko z Gdyni i zrobienie z niego jednego z kozłów ofiarnych wówczas. Tak więc stawiam w tym meczu over 156,5 punkta po kursie 1,85 jaki w tym momencie jest w Sportingbecie i liczę na efektowny i widowiskowy mecz i wynik w okolicach 90-75 dla Sieny. Linia 156,5 pkt u niektórych bukmacherów skoczyła już na 158,5 zapewne czym bliżej do meczu linie wzrosną do około 160 pkt więc jak to grać to teraz gdzie jest jeszcze i niektórych bukmacherów linia 156,5 punkta.

 

http://obstawianie.com/europejskie-puchary-2011-12-vt120776,25.htm#1719972

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-14, 11:52 ]

:plus: 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemcy, Liga Regionalna Zachód

Spotkanie: Rot Weiss Oberhausen - FC Schalke 04 II

Typ: over 2,5

Kurs: 1,60

Godz: 20:15

Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:

Regionalne ligi niemieckie charakteryzują się tym, ze pada w nich dużo bramek. W tym spotkaniu gospodarzem będzie zespół zajmujący 12 miejsce w lidze, który w 20 rozegranych do tej pory meczach, strzelił 29 bramek, tracąc, przy tym 38, co daje średnio prawie 2 bramki stracone na mecz i 1,5 strzelonych. Odwrotny stosunek bramek ma zajmujące 4 pozycję Schalke II, które z kolei strzele prawie 2 bramki na mecz a traci, średnio 0,6. Bardzo kuszące statystyki, do zagrania na over 2,5, dodajmy jeszcze, że goście prezentują wysoka formę strzelecka, z ostatnich 5 spotkaniach, tylko 1 nie kończyło się strzeleniem przynajmniej 2 bramek, a Rot Weiss Oberhausen, straciło dobrą formę, i wysoko przegrało dwa ostatnie spotkania. Myślę, że prawdopodobieństwo, iż w tym meczu padnie mniej niż 3 gole, jest bardzo małe.

 

http://obstawianie.com/2-liga-i-ligi-nizsze-vt119667,50.htm#1719994

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-14, 11:52 ]

:plus: 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Puchar Włoch

Spotkanie:Milan-Reggina

Typ: 1 Połowa Milan -1 Europejski Handi

Kurs:3.20

Godz:21:00

Bukmacher: William Hill

Analiza:

Dzisiejszy mecz postanowiłam zagrać w pucharze Włoch gdzie zawodnicy Milanu będą podejmować zespół Reginy na własnym boisku . Drużyna gospodarzy na pewno dzisiaj liczy na awans do kolejnej rundy Pucharu Włoch . Nie sądzę aby Regina byłą w stanie ich zatrzymać dlatego że z tego co mi wiadomo to drużyna gości odpuści sobie totalnie ten puchar aby nadrobić straty w Lidze Serie B gdyż zajmują dopiero odległe miejsce 16 i bronią się już powoli przed spadkiem dlatego trener dzisiaj nie zabierze swoich podstawowych zawodników na to spotkanie . Przewidywane skład na to spotkanie

Abbiati, Abate, Zapat, Yepes, Antonini, Flamini, Strasser, Emanuelson, Robinho, Pazzini, Bojan.

Uważam że ta jedenastka ma ogromne szanse na wpakowanie minimum 3 bramek drużynie z niższej ligi nie tracać przy tym bramki ten mecz dla Milanu będzie tez dobrym aby się przełamać mocno u siebie gdyż różnie to ostatnio wygląda raz wygrana raz remis raz porażka dlatego czas rozpocząc dobry czas u siebie i wygrać przekonująco . Uważam że od pierwszych minut zespół milanu ruszy do ataku i pierwsze 2 bramki wbije już do przerwy aby 2 połowę spokojnie dograć aby oczszczędać sily na Lige . Pozdrawiam .

http://obstawianie.com/puchar-wloch-vt117686.htm#1720022

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-14, 11:53 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka Nożna, Anglia, FA Cup

Spotkanie : Hastings United - Harrogate Town

Typ : over 2,5

Kurs : 1,75

Bukmacher : Bwin

Data : 2012-12-13 20:45

 

Analiza : Na dzisiaj wybrałem mecz pomiędzy Hastings United, a Harrogate Town w rozgrywkach FA Cup. Jak dla mnie faworytem tego spotkania jest drużyna gości. Gra w wyższej lidze niż gospodarze tego spotkania. W lidze zajmuje czternaste miejsce z dorobkiem 21 punktów mając pięć meczy mniej rozegranych niż większość drużyn. Drużyna Hastings w lidze jest obecnie na miejscu siedemnastym z dorobkiem 14 punktów i rozegranymi trzema meczami mniej. W pierwszym meczu między tymi drużynami padł remis 1:1, dlatego dziś rozgrywane jest drugie spotkanie. W obecnej edycji tego pucharu obie ekipy radzą sobie dość dobrze notując w większości meczów dość wysokie overy. Hastings w sześciu meczach zanotował aż pięć overów 2,5 (trzy overy 3,5), natomiast Harrogate na pięć meczy miał 3 overy 2,5 (trzy overy 3,5). Widać więc, że obie ekipy potrafią zdobywać gole jak i je tracić. Gospodarzom w ostatnim meczu udało się ugrać remis i zdobyć gola. U siebie będzie im łatwiej, co nie oznacza, że uda im się awansować. Dla mnie nadal ekipa gości będzie faworytem tego pojedynku, jeśli stanie na wysokości zadania i zdobędzie co najmniej dwa gole. Zapowiada się więc ciekawy i wyrównany mecz.

 

http://obstawianie.com/puchary-anglii-vt117962,25.htm#1720025

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-14, 11:54 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o usunięcie postu wyżej.

 

Piłka nożna, Puchar Włoch

13.12.2012 21:00

AC Milan - Reggina

Typ: EH(0:2) 1

Kurs: 2.70

Sportingbet

 

Spotkanie 1/8 finału Pucharu Włoch, gdzie jedno spotkanie decyduje o awansie. Milan po bardzo słabym początku sezonu gra obecnie już dużo lepiej czego dowodem są wyniki osiągane w ostatnim czasie, potrafili pokonać Juventus, zaczęli wygrywać na wyjeździe. Do Pucharu Włoch AC Milan podchodzi poważnie, Massilmiliano Allegri podał już skład na dzisiejsze spotkanie i na papierze wygląda on dobrze, zwłaszcza w ataku: Abbiati; Abate, Zapata, Yepes, Antonini; Flamini, Strasser, Emanuelson; Robinho, Pazzini, Bojan. Oczywiście brakuje El-Shaarawy'ego, a Strasser i Flamini rzadko grywają w pierwszej drużynie, jednak jest to dla nich szansa do pokazania się, obrona wygląda solidnie. Jeśli zaś chodzi o Reggine to nie spodziewam się by zwłaszcza w ofensywie byli w stanie dużo zdziałać, w Serie B lokują się w dolnych rejonach tabeli, na wyjazdach osiągają słabe rezultaty, a dziś dodatkowo zagrają osłabieni brakiem kilku podstawowych zawodników: obrońcy Adejo, pomocników Armelliniego i Melary oraz najbardziej bramkostrzelnych napastników Ceravolo i Comiego. Nie powinni mieć więc dziś zbyt dużych szans na zagrożenie Milanowi, który powinien wygrać pewnie to spotkanie.

 

http://obstawianie.com/puchar-wloch-vt117686.htm#1720032

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-14, 11:54 ]

:plus: 170

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Puchar Włoch

Spotkanie:Milan-Reggina

Typ: ilość goli w I połowie: +1,5

Kurs:2.20

Godz:21:00, 13.12.2012 r.

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Milan z pewnością myślami jest już przy spotkaniu nastepnej rundy z juventusem. tym bardziej, że trener regginy nie zabral do milanu swoich najlepszych graczy. oszczedza ich na spotkania ligowe. w tym momencie gosci slabo sobie radza w serie b (tuz nad strefa spadkowa). z kolei milan jest w coraz to lepszej formie (m. in. wygrana z juve). ponad to milan zagra w dosc mocnym skladem z robinho, bojanem i pazzinim w przodzie. w zasadzie to sami mogli by rozstrzelac reggine. mecze tych druzyn zwykle koncza sie spora iloscia goli. gracze milanu w tym meczu to zwykle zmiennicy. taki mecz moze byc dobra okazja na pokazanie sie trenerowi. jak podkreslil trener milanisci podejda do spotkania bardzo powaznie. natomiast trener gosci zgola inaczej wydaje sie odpuszczac puchar zadowalajac sie tym co juz osiagneli.

przewidywany skład milanu:

Abbiati; Abate, Zapata, Yepes, Antonini; Flamini, Strasser, Emanuelson; Robinho, Pazzini, Bojan

sklad regginy uwazam za zbedny. i tak graja tam malo znani zawodnicy. uwazam, ze milan juz w pierwszej polowie rozstrzygnie losy meczu

 

 

 

http://obstawianie.com/puchar-wloch-vt117686.htm#1720045

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-14, 11:55 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...