Skocz do zawartości

Typy na dzień 19.12.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: KANADA: WHL

Spotkanie: Calgary Hitmen - Edmonton Oil Kings

Typ: X

Kurs: 3.95

Bukmacher: Unibet

19.12.2012 03:00

 

Analiza:

Spotkanie na szczycie w kanadyjskiej lidze hokejowej.Dziś na przeciw siebie znowu zagra pierwsza drużyna z trzecią.Gospodarze to aktualni liderzy rozgrywek i ostatnie trzy spotkania wygrali bez jakiegokolwiek zająknięcia czyli bez remisu i później karnych.Goście od czterech spotkań nie pokonani.Goście od ośmiu spotkań bez wyniku nie rozstrzygnietego w regulaminowym czasie.Gospodarze od trzech spotkań bez takiego wyniku.dziś zapowiada się naprawdę wyśmienite widowisko , pełne emocji.Myślę że skoro grają tak wyrównane zespoły to w tym spotkaniu może paść remis w regular time.Na ostatnie pięć spotkań między tymi zespołami padłu aż dwa remisy.ostatnie spotkanie zaledwie tydzień temu wygrali przyjezdni 2 do 4.dziś myślę że nie będzie już im tak łatwo i Hitmen zagrają o wiele lepiej.Będzie to tak zacięte widowisko że oba zespoły po 3 tercjach wylądują znowu na lodzie aby rozegrać dogrywkę a być może później rozegrają konkurs rzutów karnych.Na to liczę w tym spotkaniu aczkowiek może być tak że tym razem Calgary weźmie rewanż na przyjezdnych hokeistów.Myślę jednak że skoro oba są w formie to bedzie to widowisko zakończone na remis.Obie złapały wiatr w żagle i każda będzie chciała wygrać bezpośrednio ale druga na to nie pozwoli co zakończy się wynikiem po trzech tercjach=X

 

http://obstawianie.com/inne-ligi-hokejowe-mecze-miedzypanstwowe-vt123491.htm#1720961

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-20, 20:28 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Washington-Atlanta

Dyscyplina: Koszykówka,Nba 01:05

Typ: Atlanta od 3-6pkt

Kurs: 5,5

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

W kolejnym spotkaniu o wejscie do Po Nba zmierzą sie druzyny Wizards i Hawks.Obie ekipy mają odmienne cele ,Atlanta chce zając jak najlepsze miejsce w czołowej 8-mce ,a Wizards poprostu mysli o wygrywaniu meczy ,szczegolnie u siebie bo na wyjezdzie raczej gorzej im bedzie szło.Atlanta w ostatnim spotkaniu przegrala wysoko z niedocenianą ekipą GSW,bardzo slabe zawody zagrał Josh Smith,jedynie Al Horford zagrał na swoim poziomie uzyskał 17pkt ,slabo tez siedziala trojka Hawks mieli tylko 19% z tego elementu gry,przedtem wygrali z bobkami i z Orlando.Wizards zaś ma tylko dwa zwyciestwa w domu i o trzecie dzis bedzie bardzo ciezko .W poprzednich meczach miejscowi gracze sromotnie ulegli Heat ,przegrali tez nieznacznie z Lal ,a takze ulegli Rakietom .Mysle ze dzis miejscowa ekipa stawi ciezki upor Atlancie ,licze na cenne punkty Jordana Crawforda ,a takze Bradleya Beaa ktory oddaje sporo rzutów .

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,125.htm#1720970

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-20, 20:32 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz. 01:05

Washington Wizards - Atlanta Hawks(-7)

TYP: 2

KURS: 1,94

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza:

 

Jutro o godzinie 1 polskiego czasu zostanie rozegrany mecz w NBA pomiędzy zespołem Washington a zespołem Atlanta. Według bukmacherów faworytem tego meczu są goście lecz powiem że kurs jest tak interesujący że warto zagrać na ten mecz z handicapem bo gospodarze tego meczu grają po prostu fatalnie w ostatnim czasie. Gospodarze w konferencji wschodniej zajmują ostatnie miejsce z dorobkiem trzech zwycięstw i 18 porażek. Na własnym boisku rozegrali oni w tym sezonie 10 meczy w których to dwa mecze wygrali i aż osiem spotkań przegrali. Natomiast na wyjeździe rozegrali w tym sezonie 11 meczy w których to jeden mecz wygrali i aż 10 spotkań przegrali. A więc jak widać grają po prostu fatalnie w tym sezonie. W ostatnich sześciu meczach pięć meczy przegrali i jeden mecz wygrali z zespołem New Orleans 77:70. Natomiast goście tego meczu w konferencji wschodniej znajdują się na trzeciej pozycji z dorobkiem 14 zwycięstw i siedmioma porażkami. Na własnym boisku rozegrali oni w tym sezonie 12 meczy w których to osiem meczy wygrali i cztery mecze przegrali. Na wyjeździe idzie im zdecydowanie lepiej ponieważ rozegrali 9 meczy w których to sześć meczy wygrali i trzy mecze przegrali. W ostatnich sześciu meczach wygrali oni cztery mecze i dwa mecze przegrali z Miami Heat na wyjeździe i z Golden State na własnym boisku. Oba te zespoły w ostatnim czasie czyli w roku 2012 grały ze sobą cztery mecze i to Atlanta wygrała wszystkie mecze (odpowiednio 102:88; 95:92; 101:100; 104:95) a więc jak widać warto w tym meczu jakiś handicap zagrać bo goście powinni sobie poradzić z zespołem który mecz za meczem przegrywa swoje starcia. Stawiam na pewną wygraną Atlanty co najmniej 10 oczkami ;)

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,125.htm#1720977

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-20, 20:36 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.12.12 / 04:30

Koszykówka, NBA

Los Angeles Lakers - Charlotte Bobcats

Typ: Poniżej 211,5 pkt

Kurs: 1,50

Buk: Bet365

 

Lekko mnie zdziwiły tak wysokie linie na over. Owszem, w kilku ostatnich meczach czy to Lakersów czy Bobcats zdarzały się grubsze wyniki jak 107:116, 110:117 (Lakersi z NYK i Utah), oraz 102:132 (Bobcats ze Spurs), ale czemu akurat dziś miałby być w Los Angeles taki otwarty pojedynek? Jeziorowcy pomału chyba odbijają się od dna, dwa ostatnie mecze wygrane, z Wizards i 76ers, Bobcats kontynuują serie porażek, która obecnie wynosi 11 i nic nie wskazuje na to, żeby w hali Lakersów mieli realne szanse powalczyć o przełamanie tej serii. Chociaż dwa mecze to zbyt mało by wysnuwać zdecydowaną teze o wyjściu z kryzysu LAL, więc może jednak nie będę przekreślał Bobków. Patrząc jednak na ich poprzednie spotkania widać, że są to mecze w których wyniki końcowe oscylują w granicach 200 pkt, ale nic ponadto. Wprawdzie mieliśmy dwa odstępstwa od tej reguły (mecz z SAS i z Portland - z uwagi na dogrywkę), ale jednak generalnie nie są to mecze gdzie z góry można by założyć wynik grubo powyżej 200 pkt. Teoretycznie w tym meczu z punktami ostro powinni nadrabiać Lakersi i w trzech ostatnich meczach u siebie - trzy razy wynik końcowy ponad 211 pkt. Ale zdarzały się też wyraźne undery jak 95:90 z Nets albo jeszcze ciekawszy wynik 77:79 z Pacers. Moim zdaniem Bobcats nie pójdzie na otwartą wymianę ciosów z Jeziorowcami bo taka taktyka jest raczej z góry skazana na porażke. Rozsądniejsza byłaby spokojna gra, solidnie w defensywie, dobrze w kontrataku i na linii rzutów wolnych. Okazji do jednego i drugiego powinno być dużo bo LAL nadal popełnia sporo błędów własnych. Dlatego Bobcats powinno zagrać rozważnie w ataku, perfidnie wykorzystując nadarzające się okazje. Jeśli pójdą na otwartą wymianę z Bryantem i spółką to będą bez szans bo wtedy nawet spora ilość błędów własnych ze strony LAL na niewiele sie zda, gdy gra będzie dynamiczna zapewniająca wiele okazji do zdobywania punktów. Przy takiej wymianie ciosów atut w osobie Bryanta powinien silnie się dać Bobkom we znaki. Mam jednak nadzieję, że ich trener potrafi myśleć i zastosuje zrównoważoną taktykę, bo do gry na hurra z Lakersami Bobki mają niestety za małe uszy.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,125.htm#1721001

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-20, 20:38 ]

:plus: 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SSC Napoli - Bologna FC godz. 21:00

typ: Obie drużyny strzelą gola

Kurs.2,00

Buk: Bet365

 

Oba zespoły spotkały się w niedzielę w lidze i niespodziewanie wygrali piłkarze z Bolonii 3-2 . Czy dziś dojdzie do rewanżu w meczu pucharowym?? Ja postanowiłem obstawić ,że oba zespoły strzelą gola. Ostatnie spotkanie pokazało słabość w defensywie Napoli,trzy stracone gole to bardzo dużo jak na zespół z aspiracjami na europejskie puchary. Myślę,że w dzisiejszym meczu Bolonia również znajdzie drogę do bramki Morgana De Sanctisa. Podejrzewam,że na tym etapie zespoły wyjdą w podstawowych składach. W napadzie Bolonii są Robert Acquafresca oraz Marco Di Vaio,ten pierwszy strzelił gola w niedzielnym spotkaniu.

Jeżeli popatrzeć na grę zespołu z Neapolu,widać że jest to zespół ustawiony ofensywnie mając z przodu takich piłkarzy jak Cavani , Pandev czy Hamszik , Napoli strzela dużo goli co za tym idzie tracą ich również sporo. W ostatnich dziesięciu spotkaniach zespołu z Neapolu tylko raz obie drużyny nie strzeliły gola. Większość spotkań z udziałem Napoli kończy się overami i to nawet większymi niż 2,5.

Myśle,że po dwóch przegranych w lidze Napoli będzie chciało przerwać zła passę i wygrać dzisiejsze spotkanie,ponadto zespół gospodarzy jest obrońcą trofeum. Liczę na wygraną Napoli 2-1,3-1.

 

http://obstawianie.com/puchar-wloch-vt117686.htm#1721055

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-20, 20:39 ]

:plus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NLB League - Adriatic - Men Basketball

19.12.2012 20.00

Spotkanie: KK Zadar - Partizan Belgrad [hc 5:0]

Typ: 1

Kurs: 1.917

Bukmacher: Pinnacle

 

W Lidze Adriatyckiej mamy 14 kolejkę spotkań. W tym spotkaniu niby faworytem jest zespół Partizana, ale forma tej ekipy w ostatnich dniach jest wręcz katastrofalna. Po wielu latach gry w 2 rundzie Euroligi nie zobaczymy ich w top16. Przegrali mecz z Brose i odpadli. W NLB League dwa ostatnie spotkania wyjazdowe wręcz fatalne, bo 73:50 z Igokea i ostatnia porażka z najgorszą ekipą Szolnoki 70:68 mówią same za siebie. Mogli przegrać zdecydowanie wyżej. Ponadto dzisiaj zagrają bez trenera, który jest zawieszony i to w hali, podobnej do Pionira w Belgradzie. Inaczej mówiąc, młodzi gracze gości mogą mieć problem z dostosowaniem się do żywiołowego dopingu (łagodnie mówiąc) kibiców Zadaru. Obie ekipy sięnie znoszą i to widać także po wręcz rasistowskich zachowaniach na boisku. A gospodarze to oczywiście ekipa własnej hali. Co prawda w tej chwili bilans 5-8, ale ten zespół potrafi rzucać na niesamowitej skuteczności. W zespole trzech Amerykanów, wspomaganych przez graczy chorwackich. Dwa ostatnie mecze i dwie wygrane, ze Splitem na wyjeździe i z Szolnoki 72:54. Partizan to lepszy zespół jednak to co sie dzieje ostatnio w tym klubie i brak trenera skłania mnie ku grze na gospodarzy. Zadar nawet w poprzednich latach, gdy Partizan miał skład o wiele mocniejszy przegrywał w Zadarze. Swoje dołoży publiczność. Według mnie warto zagrać na czystą 1, tym bardziej, że w Belgradzie było tylko 81:74 dla Partizana po 34 pkt. zdobytych w ostatniej kwarcie.

 

http://obstawianie.com/pozostale-ligi-2012-2013-vt123654.htm#1721104

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-20, 20:39 ]

:plus: 92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Niemiec- DFB Pokal

Spotkanie: Wolfsburg - Leverkusen

Godz.19:00

Typ: Liczba goli over 3 (azjan)

Kurs: 2.17

Buk: Pinnacle

Analiza:

 

W tym meczu moim zdaniem padnie wiele goli. Obie druzyny z silnymi przednimi formacjami, z tyłu niczego nadzwyczajnego nie widzę. Wolfsburg odzył trochę od zwolnienia Magatha i teraz graja znacznie lepiej, mimo ze jeszcze znacznej poprawy w tabeli Bundesligi nie widać. jednak zwyciestwo na Signal Iduna park, nawet po czerwonej niesprawiedliwej dla Schlelzera, robi wrażenie. Ostatnio przegrali 2-0 z Eintrachtem, ale wpływ miała na to czerwona kartka dla Josue na początku meczu. Potrafili oni w ostatnim czasie strzelać, jak choćby z Hoffenheim, Dusseldorfem czy własnie z Leverkusen, którym strzelili 3 gole w wygranym 3-1 meczu l;igowym. Diego powinien pociagnąć dzisiaj ten wózek i na gole Wilków możemy liczyć. Leverkusen w tym sezonie gra bardzo dobrze. Zajmują 2 miejsce w lidze, w przodzu bardzo mocni Schurlle i Kiessling. Najwazniejsze dla mojego typu to to, ze w każdym wyjazdowym meczu w lidze w tym sezonie padał przynajmniej over 2.5. Więc jeśli tak bedzie i dzisiaj to przynajmniej bedzie zwrot. Obrona ich nie działa jak nalezy i myślę, ze zespół z takim potencjałem jak Wolfsburg powinien swoje ustrzelic, ale równiez stracić, gdyz Leverkusen ma moc z przodu i oi bramki dla nich jestem spokojny. Licze na ciekawy i dobry mecz obfitujący w bramki.

 

http://obstawianie.com/puchar-niemiec-vt117683.htm#1721130

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-20, 20:40 ]

zwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Niemiec

Data i godzina spotkania: 19.12.2012 rok – 19:00

Spotkanie: VfL Bochum – TSV 1860 Monachium

Typ: X

Kurs: 3,44

Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

 

Przed nami dziś cztery kolejne mecze 1/8 finału Pucharu Niemiec, w meczu który wybrałem na Rewirpower-Stadion miejscowe Bochum podejmie drużynę TSV 1860 Monachium. Będzie to 1 mecz, który wyłoni kandydata do gry w dalszej fazie tegoż pucharu bowiem nie ma meczy rewanżowych. Faworyta tego meczu ciężko wskazać, może minimalnym faworytem są piłkarze z Bochum ponieważ mają atut własnego boiska, ale TSV według mnie piłkarsko jest lepszym zespołem więc wychodzi mi tu remis w tym meczu i spróbuję zagrać taki właśnie oto typ, spodziewam się sporo walki od początku do koca spotkania i dogrywki a nawet rzutów karnych. Jest to pojedynek dwóch zespołów z Niemieckiej 2 Bundesligi, w lidze lepiej radzi sobie zdecydowanie TSV, które zajmuje 6 miejsce w tabeli, Bochum jest na 15 miejscu i ma tylko 4 punkty przewagi nad strefa spadkową. Za remisem w tym meczu przemawia też fakt, że TSV to typowo remisowa drużyna w lidze mają najwięcej remisów ze wszystkich drużyn aż 9 w 19 meczach, Bochum ma 5 remisów w 19 meczach więc średnio, ale dodatkowo utwierdza mnie w zagraniu na remis fakt, że w 2 ostatnich meczach granych na Rewirpower-Stadion padały remisy 0-0 i 2-2 w tym ostatni mecz był grany stosunkowo niedawno bo 3 miesiące temu. Tak więc dla mnie tu dziś mecz typowo na remis, nikt raczej nie będzie ostro ryzykował w tym meczu i przede wszystkim zespoły będą zwracały uwagę na to by nie stracić gola a jak się uda to coś strzelić, dla mnie mecz na 0-0 ewentualnie 1-1 i dogrywka i tak też stawiam.

 

Przewidywane składy:

 

Bochum: Esser - Rothenbach, Maltritz, Acquistapace, Chaftar - Rzatkowski, Sinkiewicz, Dabrowski, Goretzka - Dedic, Aydin

 

TSV: Kiraly - Volz, Schindler, Bülow, Tomasov - Wannenwetsch, Bierofka - Stoppelkamp, D. Halfar - Lauth, Wood

 

http://obstawianie.com/puchar-niemiec-vt117683.htm#1721142

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-20, 20:40 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PORTUGALIA: Puchar Ligi - Trzecia runda

Rio Ave - Ferreira

19.12.2012 21:00

Typ under 2.5 gola

kurs 1.65

buk Betclic

 

Analiza:Ten mecz zapowiada się bardzo wyrównanie.Obie ekipy w tym sezonie są sporą niespodzianką i grają o wiele lepiej niż w poprzednim.Rio Ave zajmuje obecnie piątą pozycję w lidze i ma obecnie 18 punktów. Ferreira ma obecnie o jeden punkt więcej od dzisiejszego przeciwnika i okupuje czwartą lokatę.To będzie pierwszy mecz tej edycji pucharu Portugalii z fazą grupową tak wiec nie musimy się martwić że któraś z drużyn będzie chcieć odrabiać straty po poprzednich meczach.Uważam że w tym meczu będzie wiele kalkulacji i obie ekipy będą czekać na błąd rywala.Ferreira gra bardzo konsekwentnie i grając na wyjeździe straciła w tym sezonie Portuguese Liga tylko cztery bramki.Rio ave natomiast w tym sezonie strzela i traci bardzo mało goli na własnym stadionie we wszystkich sześciu meczach stosunek wynosi 4-5 czyli 1.5 bramki na mecz.W ostatnich pięciu meczach wyjazdowych Ferreiry tylko raz padło więcej niż dwie bramki.W ostatnim meczu miedzy tymi drużynami padł wynik 0-0 uważam że w tym meczu może być podobnie.

http://obstawianie.com/portugalia-vt119663,50.htm#1721147

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-20, 20:41 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Piłka nożna : Belgia 2 liga

Spotkanie - Aalst-Eupen

19.12.2012 godz. 20:00

Typ - 2

Kurs -2,70

Buk - Unibet

Analiza :

 

Eupen w ostatnim meczu grał z Dessel Sport i przegral 2-0, dziś spotka się z Aalst w Belgacom League. Eupen grał w Antwerpii i wygral 2-1 po golu strzelonym przez Glouftsis w 94 minucie gry, gdzie wynik na tablicy był jeszcze 1-1. To było bardzo szczęśliwe dla nich zwycięstwo, strata tylko jedenego meczu w ostatnich pięciu, ale rekord H2H pokazał duże problemy dla Aalst gdy zespół grał z Eupen. Widzę wygrana tutaj Eupen.

 

AS Eupen z trenerem Tintinem Marquezem preferuje zawsze bardzo ofensywny styl w swoich meczach, w ataku zawsze trzech napastników na boisku, z Japonii Hiroshi Ibusuki, ciekawy zawodnika, grał w Hiszpanii w Sewilli, Sabadell i Gironie, 19 lat tylko i juz wielki talent w tej lidze Michael Lallemand i Christian Santos z Niemiec. Santos jest bardzo ciekawym zawodnikiem tutaj, grał w Arminia Bielefeld i bez wątpienia w tym sezonie wygląda fantastycznie. Myślę o trzech punktach dla Eupen. Kursy za zachecajace i polecam typ.

 

http://obstawianie.com/belgijska-2-liga-i-ligi-nizsze-vt119673.htm#1721202

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-20, 20:42 ]

:plus: 170

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...